Új privát üzeneted érkezett!

a barátnőmnek 6 hetet mondott a dokija ilyen /műtét/ után......2 hónap az sok... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Édesapám, Laci Tata, tragikus hirtelenséggel elhunyt szombaton a kezeim között 55 évesen szívinfarktusban.Amíg újraéleszették 55 percen kersztül, végig fogtam a kezét, és néztem a szemébe, egyszerűen hihetetlen. Remélem, ott ahol most van tudja, hogy nagyon szeretem, és sokkal jobban ki kellett volna mutatnom. Ahányszor Benire nézek, mindig ő jut az eszembe.... :cry: :cry: :cry: Rossz volt kinyitni az osztánynaplóját, tanár volt, és a táskája mindene ugyanúgy van, mint hagyta.Csak épp ő nincs itt....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi!!Részvétem!!!!55 évesen??Nagyon sajnálom!Mostanában tragédiák sora van nálatok!!Szegény anyud is,nagyon sajnálom,kitartás,legyél anyud mellett.Puszillak,és részvétem még egyszer.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Nyuszi ŐSZINTE RÉSZVÉTEM az apukád miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Részvétem, Nyuszi.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

ki hogy van? Köszi, a részvétnyilvánításokat mindenkinek!!!!
Csütörtökön lesz a temetés....
Próbálok, élni, tovább élni...de nehéz...sírni nem tudok....Csak élek...Apának volt egy halastava, ami kettős önkormányzati bérlemény. Null szaldos,de túl sok a pénz benne, hogy visszaadjuk, mert akkor nem akpunk semmit, a használati jog nem ruházható át. Most képzeljétek, hogy kezdek halakkal foglakozni, én aki még megfogni sem szerettem őket...Próbálom kimenteni belőle a pénzt...
Nagyimnak aki 83 tök demens, elintéztem temetés után 2 hét pszichiátirát, mert 16 lábos van otthon legégetve.
Mellesleg élek, megvagyok....ha Beni nem lenne, nem tudom, hogy vészelném ezt át....
De írjatok magatokról, legalább addig kicsit elterelódneka gonolataim...

Kép
nyuszifül16
 
 


Apukám kedvenc dalait hallgatom, és érzem, hogy jó helyen van...
Valaki írjon már valami vidámat!!!!!!!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Vidám,hát Nyuszi,nem vidám,de vicces.
Kinéztünk egy kazánt,90 ezer,de az ár alkuképes,felhívom,menjünk persze,ár,megegyezünk a helyszínen,oké,elindulunk....fia hirdette meg,nekik nincs net.....oké,megyünk....megnézzük,totya márka,jól néz ki,nincs agyonhasználva...na,akkor mennyire alkuképes az ár.....hát,ők 95-re gondoltak....mondom,az annyira nem jó,mert eleve 90-nel indultunk el,annyiért is lett hirdetve,5 ezerért tankoltunk,tehát 85-nél nem is gondoltunk többet... :lol: :lol: :lol:
Persze volt nálam pénz,de hajtsa be a fián,húúú,olyan ideges lett a nő,majd felrobbant,felhívta a fiát,hogy szólhatott volna,hogy olcsóbban tette fel... :lol: :lol:
Na útközbe vettünk még 3 kismalacot is,hát lányok,olyan szépek,holnap lekapom őket,ha apa feltelepíti a programokat,hogy tudjak kicsinyíteni,szóval a pénztárcánk üres,de a disznóól tele,kazán is van,jövőhónapba radiátor,utána festés,stb...

Nyuszi,Attila jóban volt apuddal?Mikor jön haza??Jó lenne,ha egy kicsit mellettetek lenne.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi újság veletek?

- Meli : hol vannak a képek a malacokról? Hogy érzed magad? Nem vagy rosszul? Hogy van a pocaklakó? Elbírsz még mellette két gyerekkel?

- Nyuszifül : Hogy vagy? Biztos szép temetés volt. Ne tudom mit érzel most,de azt tudom,hogy az Úr Jézus tudja, és Veled van és a családoddal, Ő az aki a legjobb vigasztalást tudja nyújtani számotokra.

- Nita: Mi újság a babatervezéssel? Mit mond a doki, mikor lehet folytatni újra?

- Kírus: veled majd beszélünk, ha elment a sógornőm. Jó hetet neked.

Én úgy döntöttem vetek pár magot, igaz nincs kertem, majd cserépbe. Remélem sikerül. Egy hétre feljön a sógornőm, hogy kicsit segítsen nekem.

Mostanában olyan gyorsan kifáradok, pedig szinte semmit nem csinálok. Lehet az utolsó pár hét ezzel jár. Hamarosan 35 hetes leszek, és ki tudja akár pár hét és megszülök.

Izgulok már, hogy milyen lesz a szülés, és hogy végre a karomban tarthatom a kisfiunkat. Na jó elmondom a nevét, hisz tőletek senki nem tudja meg, mivel nem vagytok fenn a facebookon.

Eliot lesz a neve. Ami azt jelenti Jahve az én Istenem.

Na mára ennyi. Szép vasárnapot nektek!!!

:D :D :D

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Meli lehet üres a tárcátok de van mit ennetek és meleg is van a lakásba!!!ez a fő!!!!!!!

Cathy nem mondott szünetet a doki mivel magától ürült.......
nagyon szép és különleges neve lesz a kicsinek:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szép nevetek lesz,biztos nem szaladgál majd belőle 8-10 egy csoportba :lol:

Pénteken voltam a 12 hetes uh-on,minden oké,jól a képembe ásított.Úszkál,amíg van helye,magzatvíz átlagos,tarkóredő 3mm alatt,én 2 valamennyit értettem,azt sokallom,mert 1,3 és 1,5 szokott lenni,de ma megyek kombináltra,ingyen van,akkor meg kihasználom.Minden oké amúgy,hányok,de hát szerintem fiam lesz,úgyhogy belefér. :lol:

Pityesz fiamat műtik 13án,fülét,orrmanduláját.Semmit nem hall az egyik fülére,nem is szólt,hogy fáj,vagy valami,csak egy vírus után mondta a doki,hogy ha kimászunk belőle nézessük már meg,hát igaza lett,nem oké.Savós valami van benne,fel kellene szúrni,de azt mondták,addig hiába,amíg az orrmandula bent van,mert heti 2szer tuti ott lennék,mindig visszamenne a fülére a mandulájáról... :cry:

Nita,akkor mindent bele,nincs nagy tapasztalatom,de erre egy terhesség a gyógyír szerintem.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hú Meli már a 12. hétbe vagy?:):) nem semmi!!!!!!!!
Pityesznek drukk!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

03.30.-án megszületett Cathy kisfia Jaksa Eliot 2000g-mal !!!!!!!!!

Sürgős császárral, toxemia miatt..

Innen is minden jót kívánok!!! Jó egészséget nektek és gyors felépülést és kívánom hogy mihamarabb a kezedben tarthatsd a kis Eliotot!!!!!!!!!!!!!!!
[/b]
Vendég
 


Cathy drága sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok nektek a pici Eliothoz!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok!!!!Gyors gyarapodást,és irány haza!!!! :lol: :lol:

Én is az voltam Pityesszel,de a kutya se nyúlt hozzám.. :roll:
Víz+160as vérnyomás+fehérje!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hatalmas Gratula Cathynek és a kis Eliotnak, Isten hozta közöttünk! :lol:

Én vegetálgatok, próbálok tanulni, mert ha ősztól nem lesz munkám, akkor szívtam, mert az a 23.000 semmire nem elég....
Attila 8-án jön haza, de végleg haza, akar majd kölzötni!!!! DE!!!! A lényeg, hogy hozzájuk a faluba!!!! Én így még örülök is, hogy visszamegy egy hónapra.
Mamámat bevittem a pszichiátriára, mindenki azt hitte, hogy csak demencia, kiderült olyan agysorvadása van, hogy ihaj, 24 órás felügyelet. Apa öccsei nincsenek itt, unszolásra igyekeznek segíteni, szal szívás. Találatk Mamának egy otthont, ami elég drága, el kell adni hozzá a házát...De ő nagyon szeretne haza menni...Nagyon lelkiismeret furdalásom van, hogy bevittem, bár mondta a pszichiátere, hogy ezzel segítettem, és nem nekem, hane a másik két fiának kellett volna, és ne vegyek ennyit magamra, amit még apa sem bírt. De Apa is ellátta, mondjuk rá is ment idegileg teljesen, éjjel 3kor ment le, ha hívta, volt, hogy napközben egymás után 20x hívta, amíg tanított. Szóval mindenhogy szívás....a gyógyszerektől, amit kap szédül és odaközöttéka derekánál a székhez.Haza nem vihetem, a magán otthon pedig nagyon szép, és tudom, ha barátokat szerez, akkor az jó lesz neki, de annyira szeretem, és félek, hogy rosszat teszek vele....
Beni szitternél van, bár annyi ügyintézés volt, hogy még egy jegyzetet sem tudtam elő venni, de ez van. Mennie kell, és a kettes is jó jegy.
Beninek elkezdhetem végre a sajtot, tegnap barátkoztunk is vele, remélem, hogy kinövei ezt a tejérzékenység dolgot.
Mellesleg nagyon hiányzik Apukám, éjjel ma végig vele álmondtam, minden nap kimegyek a temetőbe, és akkor kicsit jobb....

Csajok! Szeretnék segítséget kérni Tőletek, van egy ismerősöm, aki 1-3 éves gyerkőcök kajáltatásából írja a szakdoliját, sokat segítenétel, ha kitöltenétek neki egy öt perces kérdőívet. Ha benne vagytok, priviben átküldöm. Vissza sem kell küldeni, mert az egy autómatikus oladl, ami ha kész vagytok el is küldi rögtön! Ha tudtok segíteni, írjatok itt!

Ja, és Apukámért, egy jóbarátunk csinált egy gyertygyójtós oldalt, van kép is róla, ha gonoljátok gyújtsatok érte egy gyertyát, persze nem ismertétek...

http://www.gyertyalang.hu/gyertyagyujta ... iert=19195

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi jöhet a kérdőív:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy ezeréves gyerekülést...hol milyen számot kell rajta nézni, hogy jó-e , nem akarom, hogy megbüntessen a rendőr...

Ma vagyok 27...első szülinap apa nélkül...szar...annyi mindent hagyott itt, hogy nem tudom utol érni...

Kivel mizu???? Babócák????
Cathy???????

Kép
nyuszifül16
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, köszike!!!!:)

Babaülés ügyben senki???? Milyen számot és hol kell nézzem???? Félek, hogy megbüntet a rendőr.... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Boldog szülinapot itt is!!! Iwiwen megkaptad az üzit??
Én nem értek sajna az ülésekhez(nincs is).
ECE 44/03 és ECE 44/04 szabványok az érvényesek. Ezt innen netről néztem...
Az ülés hátulján nézd meg.
Vendég
 


Nyuszi én se értek az ülésekhez......nincs autó:):(:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kedden engedtek ki a kórházból. Csütörtökön voltam varrat szedésen. Velem minden rendben van. Szépen gyógyul a sebem.

Eliot már rég nincsen inkubátorban, már fel lett küldve a koraszülött osztályra, minden rendben vele szépen eszik. Csak keveset az ő súlyához képest, így infúziót is kap. Ha már megesz adagonként 25gm-t, akkor kiveszik az infúziót, és befekhetek majd mellé, és akkor már tudom szoptatni. Ha már rendesen tud enni, akkor kiengedik. Remélem ennek a rémálomnak hamarosan vége lesz.

Köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok rám.
Itt vannak a képek róla!
Eliot 9 napos
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Nagyon szép,Cathy!Én meg se mondanám,hogy hamarabb lett,csodaszép!
Majd kérünk szüléstörténetet azért!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ma fekszem be délután hozzá a koraszülött osztályra. Ameddig haza nem engedik, addig vele leszek és mindent megtanítanak, amit a mamiknak tudni kell. :-)

Na gyorsan a szüléstörténetet.

33 héten elmentem a Szent Imrébe, mert nagyon magas volt a vérnyomásom.150/90. Ott levették a vérnyomásomat, a vizeletemben csak igen parányi fehérje volt még, és hazaengedtek, hogy már minden ok. Mire hazaértem addigra ismét magas lett.

Másfél héten keresztül küszködtem a magas vérnyomással, nagyon rosszul voltam és 1 hét alatt 4 kg ot híztam a vizesedés miatt. Bálna lábaim lettek.

30.- án mentem védőnőhöz, de akkor már a látásom is rossz volt az ödéma végett. Annyira sok volt a vizeletemben a fehérje, hogy már túlzás volt. Mondta rögtön menjek kórházba mert kb 167/126 volt a vérnyomásom is.

Sok kivizsgálás következett ekkor, mondták átszállítanak a János kórházba, mert ott van koraszülött osztály, mire a mentő ideért, mondták, na akkor most műtenek, mert nincs más választás, mindketten veszélybe vagyunk. Hirtelen elöntött a sírás, a sokk miatt. De a műtét gyors volt, a babát rögtön átvitték egy másik kórházba, és 4 napig nem láttam ötét. Na gyorsan elmondtam, most megyek készülődni.

Puszi, majd önnek a képek még...

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Sziasztok!

Cathy!
Nagyon édi Eliot!!! Örülök hogy most már mellette lehetsz!!!!
Kitartás nemsokára mehettek haza biztos.
Majd jelezz ha haza mentetek akkor küldöm a csomagot!!!!!!!
Vendég
 


Cathy gyönyörű baba Eliot!!!!!!!!
a lényeg hogy mind ketten jól vagytok már!!!!!!!!!!!!
puszillak titeket!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Cathy! Szívból gratulálok! Nagyon édi baba! Milyen szép neve van, különleges. Mit jelent?

Nita: babaprojekt?

Kinél, hogy teltek az ünnepek?

Nekem jövő pénteken államvizsga, nehéz kicsit koncentrálni, mert sokszor jut eszembe apa...Benjoe jól van!

Kép
nyuszifül16
 
 


szia Nyuszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drukk a vizsgához!!!!!
Benjot puszilom:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Köszi, tanulok...csak olyan, mintha semmi sem ragadna meg... :shock:
Beni lázas, de átadom a puszit... Ma voltunk dokinál, valami vírus.
Attila úgy néz ki munkanélküli lesz, rendesen be vagyunk tojva...itthon meg nincs meló!!!!
Nálatok babaproject?

Kép
nyuszifül16
 
 


jobbulást Beninek:))))
tanulás.......én ugyan így vagyok mint te.....semmi nem megy a fejembe..........Atilla nem jó hogy elveszíti a mhelyét..de mért:?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Felmondási dolgok, de hosszú ebbe belemenni...:(Itt meg nem talál munkát, de ha találna sem lenne jobb, mert Pesten nincs hol lakni, Húgához nem költöznék szívesen. Még nekem is kellene valami meló őszre, mert gyeből nem nagyon fogok tudni kijönni...
Te is tanulsz Nita? Mit?Én napközben alig haladok, és este főzök Beninek másnaora kaját, vagyit, fürdetek, mesélek, és mindig elalszom vele én is ... :roll:
Műtéted mikor lesz?
Beni még mindig nincs jól, basszus 39 fok ma is a láza. D elvitte a néni, még jó, hogy vállalta ilyenkor is, különben megint nem tudnék vizsgázni menni...Doki írt fel neki vmi spéci kúpot, de nem a germicides...hanem vmi mást. Azt adtam neki, remélem jobban lesz tóle, most állítólag valami ilyen vírus van...

Kép
nyuszifül16
 
 


SZia!
még nem tanulok de valamikor le kéne tennem a nagyvizsgám a műkörömből.na erre kéne tanulni:(((

műtét nem tudom mikor lesz..megvárom hogy jön e a bébi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor hajrá Neked is Nita. Bár gyerkőc mellett tudom, milyen...
Hű, akkor drukkolok, remélem minden oksi most...Akkor már próbálkoztatok is?

Kép
nyuszifül16
 
 


köszi a drukkot!!!

igen ebbe a hónapba már sokszor voltunk együtt:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú Nita, akkor sok-sok ++++++++++++++++++++++++
Ha nekem rendben lennének a dolgaim, vizsga-lakás, én is szívesen vállanék babát, de mégegyszer nem ugrom bele, amíg minden nem ok.
Csomó ismerősöm most vár babát....és olyan jó nekik:)
Mellesleg két napot késik...ami nem szokványos, de mensi előtti tüneteim vann. Ezt csak azért írom, mert Attila pont középidőben volt itthon, de mindig védekeztünk...Ha nem jön meg, vizsga után veszek egy tesztet. De ha jönne a baba, akkor mennék Angliába az biztos...persze, akkor a szakmában itthon többet nem tudnék elhelyzkedni...ezért vacillálok, no meg, hogy Atinak eza munkája most szűnik meg.De próbál másikat találni. Egyébként tök depis, ami érthető, mert mondja, hogy itthon a munkaerőt nem becsülik meg...ami sajnos igaz minden szakmára. Vagy az embert úgy kizsigerelik, mint apát, aki tanár volt, emlékszem hányszor jött haza ötkor, hatkor a suliból, hétre már bent volt, a gyerekek viselkedése pedig kriminális...na mindegy állambácsi örülhet, nem kell fizetni a nyugdíját....
Én pedig még mindig dolgozom fel az estetet, tegnap is vele álmodtam, nehéz így tanulni. Kérek sok +++++++++++++, hogy sikerüljön pénteken.
Beni gyógyulgat szerencsére...már tegnap nem volt láza.
:lol:
Nita, Neked mikor kellene megjönnie?
Kicsit parázok, mert nekem, mindig pontos. Bár egyszer tavaly késett három napot, és amint megcsináltam a tesztet, rögtön megjött még délután. Bár az óvszernek nem volt semmi baja...szóval nem hiszem, de azért kicsit parázom.Mindegy, vizsga utánig várok, lehet hogy csak a stressz. Ami még aggaszt, hogy pont amikor itthon volt Attila szedtem antibigyót, mert fel voltam fázva, remélem ez nem befolyásol semmit.
Na, mentem tanulni.

Melinda?
Cathy?
Kirus?
Mucus?
Királylány?
Mindenki eltűnt.... :roll: ( na jó , én is szoktam)

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi köszi aranyos vagy!!!!!!

kívánom hogy minden sikerüljön amit el szeretnél érni!!!!:)

nekem 15-én vasárnap kell megjöjjön....

neked lehet a stressz okozza a késést..ez előfordul!!!
de mért ne veszel most teszte és akkor valamennyire megnyugszol!

én úgy tudom hogy ha más gyógyszert sezdsz az befolyásolhatja a fogigátlót..de nem feltétlen...
szóval szerintem teszt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem szedek fogigátlót, antibiotikumot szedtem, óvszert használtunk, de annak semmi baja nem lett...legalább is észrevettük volna...mindegy,de tudod azért előjáték stb...na de perverz vagyok, 18 karika kellene:)

Nem csinálok, majd jön, ha meg nem, szombaton csinálok, csak meglepődnék ha pozi lenne. És, hogy most ennyi minden szét van csúszva az életemben, nem lenne a legszerencsésebb egy Manó, de nem bántanám az is biztos. De mondom védekeztünk, mindig. Bár csak a szexmentes életmód a száz százalékos :lol: 8)

Fiúk?

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, és Nita, ha véltelen pozi, akkor biztos nem tudnék vizsgára figyelni... :lol: Csak ne pénteken jöjjön, mert első két nap,nagyon szarul szoktam elnni :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Megjött, kellően szarul is vagyok! De legalább nem vizsgakor... Péntekre sok +++++++++++++++ kell.

Kép
nyuszifül16
 
 


köszi a fiúk jól vannak:)
örülök hogy megjött.....akkor koncentrálhatsz a tanulásra:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziiiiiiasztok!
Bocs,hogy off voltam. :oops:
Nyuszi, Nimród!
Boldog Szülinapot!
:D :D

Meli!
Atyagatya,hamarosan szülsz! :shock: :lol:

Itt minden ok,tegnap ünnepeltünk,Domit felvették a kiszemelt suliba,Koli okos,ügyes,rosszcsont. :lol: :lol: Domival 27.én utazok Londonba 3 napra legoland-be.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kathy!
Gratulálok! :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kolinak sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kolinak boldog szülinapot!!!!!:) Nagyon szépeka fiúk Mucus! Koli szerintem tiszta Te!;)

Na Csajok, holnapra sok pozi kell, mert vizsgázom. Be vagyok tojva rendesen!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Köszi a köszöntést Nimi nevében is:)
Kolinak is boldog szülinapot kívánunk!!! Nagyon helyesek vagytok a képeken! :wink:

Nyuszi++++++++++++++++++++ megy a drukk, de sikerültni fog mert ügyes csaj vagy!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Én elvagyok Eliottal itthon, és állandó forgás van nálunk vendég itt, ott. Hol kórházban vagyunk. De majd irok valamikor amikor nyugi lesz.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cethy de örülök hogy jöttél:)))))puszi a kis Eliotnak:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: