Új privát üzeneted érkezett!

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép
németh
 
 


B.U.É.K mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Látom nem pezsdült fel az oldal.... Gondoltam beírok, hogy a következő üzenet ne a kellemes húsvéti ünnepeket legyen! :lol:

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánok!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok......hogy telt a szilveszter?????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

MI barátnőméknél voltunk, dumcsiztunk, jókat ettünk-ittunk, aztán 3körül hazamentünk.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Mi itthon voltunk. De nem is vágytam sehova.
Nita: telejsen együtt haladunk.

Kép
németh
 
 


Németh, Nita! Akkor remélem dupla öröm lesz! :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok, én is itt! Boldog új évet mindenkinek!

Nekem újév napján megjött :twisted: Plusz megtudtuk, hogy egy ismerős pár babát vár, már én is nagyon szeretnék és tudom nem szép, de nagyon tudok irigykedni :cry: :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok. Csatlakoznék. Remélem az őszibe még beleférek én is.

Kép
csucsu05
 
 


üdv itt is csucsu!!!!!!
kinga drukk neked is!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu, üdv itt, már mi is csak az őszben reménykedünk :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


őszre legkésőbb télre mindenkinek sikerűlni fog!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: nekem jobb lenne az ősz. Egy téli babám már van:)És igy is egy csőd az év vége.

Kép
csucsu05
 
 


lányok én tavaszi babát képzeltem volna el mégegyszer magamnak, most már mindegy mikor jön, csak jönne már végre... Nekem már nemet illetően sincs igényem, csak baba legyen :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


én is télen szűltem.... :) nekünk nem kéne sok minden venni ha lány lesz akkor se.....szóval mindegy mikori csak jöne már.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nekünk ismindeg ymilyen nemű. Nem is az a fontos. És én mindig nyári babát akartam. De a lányom is téli. Én sem bánom a téli babát sem.

Kép
csucsu05
 
 


ez a beszéd!!!az egészség a lényeg!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát annál nincs semmi ami fontosabb. Pl 4lánynak is megvan a maga szépsége. Vagy forditva.

Kép
csucsu05
 
 


bizony...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk Petra nyári, én téli babát szeretnék, a párom nyárit... De szerintem tök mindegy, csak egészséges legyen! Csak jönne már!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Mivel Máté tavaszi, először azt akartam, hogy tesó is az legyen, aztán volt már nyári, téli, őszi... :evil:
Tényleg csak az a lényeg, hogy jöjjön már a baba és egészséges legyen.
(Legújabb mániám: egypetéjű fiú ikrek. :shock: Anyukám szerint nem vagyok normális. Most is igaza van, mint mindig.) :D

Kép
németh
 
 


kinga......kicsit tényleg kemény volna...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Két fiú egyszerre kemény:) De szerintem szép is egyben. Csak egy gyerekkelis nehéz nemhogy egyszerre 2 gyerköccel és akkor ott a harmadik is.

Kép
csucsu05
 
 


hát lányok úgy látom, baba szempontból már évszak-igénytelenek lettünk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Beneildi: az biztos. Évszak és nem szempontjából is már mindegy csak legyen:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát az biztos, hogy kemény lenne, még ha a 2. kislány lesz is. Máté nem egyszerű játék. :roll: :lol: De gondolom a ti gyerkőceitek sem.
Azért biztos nagyon büszke lennék, ha a 3 fivér vasalt ingben nekiindulna otthonról.....
De ha Máté egyke lesz, akkor is nagyon büszke leszek rá természetesen.

Kép
németh
 
 


Egy ikerpárral én is kiegyeznek. Tudom, kemény meló, de állítólag "csak" az első év ami baromi nehéz...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Felénk vannak kettes és hármas ikrek is, tényleg nem egyszerű melók - de azért nekünk sincs kifogásunk több baba ellen sem természetesen :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


kinga de máté nem lesz egyke!!!! :)
lesz neki is tesója.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Én is pont azt mondtam , hoyg ha netána kistesó nem jönne össze akkor az énlányomra is olyan büszke lezsek mintha több gyerekre lennék. Tehát mindennek megvan a maga miértje és mi már annak is örülhetünk, hogy egy gyerek össze jött. A kistesó a ráadás.)
Bár jobb lenne ha lenne tesó baba hisz az első gyereknek is jobb úgy felnőni, hoyg mindig van kivel játszani foglalkozni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, ezt én is írhattam volna, amit te, mi is így állunk a kérdéshez...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Na igen, szerintem is jót tenne MÁté kis személyiségfejlődésének a tesó. (Meg az enyémnek is.) :D

Kép
németh
 
 


NIta: bárcsak igazad lenne!

Kép
németh
 
 


Kinga: Az igaz, hoyg az én lányom egojára is jótékony hatással lenne egy kistesó. Hisz igy azt hiszi a kicsi lányom ővé a világ.
Az oviban mondta az obónő a 3nap után, hogy Szabina kikéri magának ha pl: nem ő kap előszőr az ebédből vagy neki kezdenek el utoljár aágyazni délután az alváshoz.
Hát ez igy is van. Hisz eddig mi csak neki ugrottunk csak neki éltünk. De ha van tesó akkro ez természetes lesz neki, hoyg nem ő az első.

Kép
csucsu05
 
 


Lillu még kicsi, de az ő egojának sem ártana egy kis osztozkodás szerintem :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


sziasztok.Ma voltunk oviba.máté első napja volt......nagyon megdicsérték..azt mondták nagyon jó fiu!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, akkor nagyon ügyes fiad van, büszke lehetsz rá :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


büszke is vagyok...de a kaja miatt még ideges vagyok.mivel máté nem eszik szinte semmit.....de majd megbeszéljük azt mondta az ovónő....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Majd fog enni. Hidd el majd látja a többi gyereket ahogy eszik és megszokja. Emiatt nem kell aggódni.

Kép
csucsu05
 
 


az ovónő is ezt mondja....bizok.mást nem tudok tenni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: és hogyhogy Máté ilyen korán kezdte az ovit? Úgy értem, hogy még nincs 3 éves. A kaja dolog engem is aggasztani fog Mátéval kapcsolatban, mert gyakorlatilag csak a bolognai spagettit eszi meg és a leveseket.

Kép
németh
 
 


kinga de legalább megeszi ezeket az ételeket.....máté még enyit se.... :(
mát jövő honapba lesz 3 éves.....így már mehet oviba csak még nem alhat ott.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, most nézem, hogy a te Mátét idősebb az enyémnél. Valami miatt azt hittem, hogy fiatalabb sokkal...

Kép
németh
 
 


mostmár tudod........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Az oviban mindig van leves. tehát éhen nem lesz. Na meg nagy közösségben a gyerekeknek megjön ám az étvágyuk. Bolognai is sürün van ám:) Szabina is imádja :)

Kép
csucsu05
 
 


Lányok, éhen nem hal egy gyerek se, lehet majd este kicsit többet eszik - amíg éhesek, addig meg oviban is megesznek annyit, amennyi kell :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


az én mátém eleinte tuti semmit nem fog enni.ezt már előre látom.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ne fessd a rosszat a falra. a gyerekek az oviban ellentétesen viselkednek mint otthon. Nem is gondolnád , hogy miket meg fog enni Máté. Türelem és látni fogod enni fog. Le ültetik a többi gyerekkel és majdlátja, hoyg a többiek eszenk ő meg utánozni fogja.

Kép
csucsu05
 
 


márciusba kiderűl majd miket fog enni. :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: