Új privát üzeneted érkezett!

inkább a halál minthogy én kibéküljek anyossal.soha!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, lehet én vagyok errefelé nagyon új fecske, de lemaradtam, hogy miért ilyen rossz viszony anyósoddal? Ha nem akarsz, persze ne válaszolj... csak szomorúnak tartom, hogy nem áll melléd(mellétek) amikor szükség lenne rá. Egy kis segítségbe nem halna bele szerintem ő se...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


tavaly kezdődött igazából....de a lényeg hogy amikor a tavaly januári baba meghalt engem gyerekgyilkosnak hívott..és azota is.....szerintem normális hogy hozzá se szolok........meg ő is utál engem ezt hallottam mikor elmondta a páromnak...azt akarta hogy költözzek el innen de a párom nem engedte és amugy se menem volna el....ill már csak azért se.....
szoval egy magánakvaló hülye.pi....@

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

húúú Nita, nagyon gázb anyósod van... egy ilyet még csak a felszínes netes ismertség alapján is le lehet vágni, hogy mennyire szereted a gyerekeket és mennyire vágysz a babára :wink: én bizti belehalnék a bánatba ilyen ellenséges anyós mellett - de ne foglalkozz vele, az ilyen ember nem érdemli meg :twisted:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


a gáz mellé a b-t Lilla rakta :lol: nem tudom mit akart ezzel üzenni :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


lillus köszi a "b" betűt...cuppiiii :lol:
nehéz vol hallgatni de volt amivel én is mélyen a lelkébe gázoltam....azota kussol......valamennyire.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem is volt ma itt senki??

Kép
csucsu05
 
 


lehet kihal ez a topic...... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az meglehet.

Kép
csucsu05
 
 


:cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kár lenne érte :(

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


kár lenne igen.de alig ír ide valaki. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na ja. Mindenki eltünt.
Nem is értem hol vannak akik ide írtak eddig??

Kép
csucsu05
 
 


én is mindig nézegetem, hogy ki írt, aztán ha sokáig semmi, én is úgy vagyok vele, hogy majd legközelebb...

mindig azt látom, hogy azok a topikok mennek, ahol a csajok kicsit többet tudnak egymásról, van egy-két aktívabb ember és mindig van, aki feldob témákat... na csajok :?: :!:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Na de ha nem jönnek akkor senki nem ismer meg senkit.
Dobjuk fel a topicot akkor.
Tessék akkor ki mit főz ma??
Én ma nem főzők:) Van tegnapról húsleves és rántott húsi:)

Kép
csucsu05
 
 


Én se főzök... tegnap tíz ember volt nálunk vendégségben, csomó kajánk maradt... amúgy rántott sajtot ettünk krumplival mi.
Lilla nem alszik, pedig még úszik a ház annyira kupi van :lol:

Amúgy mi Pest megyében, Monoron lakunk és 29 éves vagyok, hogy egy kicsit írjak magamról is :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Én is Pest megyében lakom. Halásztelken.
Én is most csináltam meg a házat. Mert délelőtt nem voltam itthon. Hát a lányom után kell pakolni:)
De most mig oviban van megcsináltam. Mindjárt megyek is érte mert még játszótérre is akar menni egy ovis barinőjével. Remélem nem lesz hozzá hideg. Igaz overallban van.
Rántott sajtott nagyon imádom. Küldj fénypostán:)

Kép
csucsu05
 
 


én ma zöldbab főzeléket csináltam fini különös fasirtal..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu - fényposta ment, remélem megkaptad :wink:

Mi gyakran megyünk kerilányomért oviba, ő is mindig játszóterezni akar :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nita, a különös fasírt mit jelent?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


hát hogy pl nincs benne vöröshagyma.....helaette rengeteg fokhagyma tv paprika petrezselem so bors pirospaprika...........isteni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak Petra nem mindig enged gépközelbe. Én pesti vagyok, de most ideiglenesen Szeghalmon lakom, m párom itt tanít. Ha nem jön össze a baba, akkor szeptembertől muszáj visszamennem dolgozni. Jövőre meg keresünk neki vmi jó kis munkát Pesten. Ha összejönne egy baba, akkor is mennénk fel, m nem igazán érzem jól magam itt lent. Tök jó kajákat csináltatok! Én ma saslikot csináltam krumplipürével és paradicsomsalátával.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


imádom a saslikot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci: a saslikot mi is szeretjük. Pláne tavasszal és nyáron amikro szabadban grillezzünk saslikot. :)
Görög salival isteni:)

Kép
csucsu05
 
 


isteni étek!!!!!!!!!! :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Saslikot én is szívesen ettem volna :lol:

amúgy én eredetileg pesti vagyok, 4 éve lakok itt Monoron, de nekünk nagyon bevált :lol:

Pruci Neked mit tanít a párod? a baba meg meglátod mindannyiunknak összejön :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ildi jol mondod.......mindenkinek sikerűlni fog a baba!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én a saslikot igy csinálom lehet mindenki másképpen de nekem ez nagyon bevállt.

Szóval: Húsi kockára vágva ami be van már előtt pácolva (2napig) ,aztán hagyma, cukkini(ez a legjobb benne) majd császárszalonna, paradicsom , paprika és megint hús és a többi. Aki mág nálunk evett az mind azóta is azt kéri csináljak neki. Persze én ezt kint szeretem grillezni faszénen. Mert az illata is más mint bent. Bár ilyen időben a benti is jó:)

Ja és én több féle húst szoktam pácolni: tarját, csirke mellet vagy pulykamellet.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, ezt tuti én is állandóan rendelném Nálatok :lol:

Nekem ma nem volt kedvem főzni, ilyenkor mindig borsófőzeléknél kötünk ki, mert az gyorsan megvan :oops: Mondjuk Lilla imádja, így legalább van mire fogni, miért az a kaja :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: nekem sem volt kedvem főzni. Megvagyok fázva nincs is kedvem. ilyenkor csinálok paprikás krumplit mindig. Ma is azt csinálok hipp hopp megvan.
Ja és nyáron ha erre jársz igérem csinálok neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Érzem is az illatát! Most jól meg is éheztem. Legközelebb kipróbálom a tiédet is :lol: :lol: :lol: Ez most csak sima bolti volt, nem küszködtem vele :oops: Meg majd nyáron kint, az lesz az igazi...

Ildi! Matek-informatika szakos.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


csucsu nekem is küldj majd át.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem most csinálok. Ez csak példa volt én hogy készitem. nyáron szoktam kint szabadban csinálni.
Na ezért is várom már a tavaszt a nyarat . Kint a kertben lehet sütni főzni grillezni:)
Az ember életkedve is jobb még ha csak rá gondol akkor is.

Kép
csucsu05
 
 


az tényleg jobb.....finomabb az étel is........no meg azok az illatok........hmmmmmm :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSucsu ok :lol:

a paprikás krumpli nálunk is gyakori étel :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


anyit mondjátok a paprikás krumplit hogy lehet holnap csinálok is ha nem tudok más kajcsit kitalálni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na jó kis éhezős-kajálós topik lesz itt :lol: amíg olvasom, rám is rámjött az ehetnék :oops: csak ne leenne rajtam annyi plusz kiló...

Lányok, hajhúzásról hogy lehet leszoktatni egy babát???

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


én finoman rácsaptam a kezére máténak ha a szóbeli figyelmeztetésre nem reagált........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi: Minden baba húzza a hajat. Erről maguktól is leszoknak bár én is sokat szóltam a Szabinára.

Kép
csucsu05
 
 


Mennyi idő után szoknak le a hajhúzásról? Hiába csapok Petra kezére, közli h a másikra is, hiába húzom meg a haját, csak nevet rajta. Lehet h szadista a lányom? :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


érdekes a lányzo.........de cuki is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci, ezt Lilluról is írhattad volna :roll: :oops: :lol: ő ugyanígy csinál :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Pruci: Persze a gyerekek szeretik feszegetni a határokat. Szabina is sokat próbálkozott de aztán leszokott róla. Nem tudom már mennyi idő lehetett. De érdekes az apja haját sosem húzta.

Kép
csucsu05
 
 


máté is inkább az enyémet huzgálta...lehet az érdekesebb..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és hosszabb mint az apjuké.

Kép
csucsu05
 
 


hát igen, nálunk is én vagyok a szenvedő alany, meg kerilányom a gyönyörű hosszú hajával :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ki mit főz ma??
Én most ettem halászlevet:) Isteni volt!!!

Estére meg már kész a tejfölös csirke pöri nokedlival.

Kép
csucsu05
 
 


Ez érdekes, nálunk se apa haja a lényeg. Bár az övé olyan rövid h bele se tud kapaszkodni. Lehet h emiatt nem csinálj? Engem néha jól megtép, és csodálkozik h rácsapok a kezére. Nagyon remélem h hamarosan abbahagyja, m a végén kopasz leszek :lol: Az a rossz h csak úgy tud elaludni ha a hajamat morzsizza. Hiába adok neki mást, az nem kell neki. Erről hogy tudnám leszoktatni? Van valami ötletetek?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ebédre tegnapi maradék volt: anyós-féle meggyleves (Zolinak vmi savanyúleves), utána vegyes főzelék hallal/töltött paprika. Estére azt hiszem rántott sajtot csinálok krumplipürével (de még nem 100%).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


én ma palacsintát csinálok.....holnap meg még nem tudom.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: