Új privát üzeneted érkezett!

Kis mindennapi cseveges mindaddig mig a csoda meg nem tortenik velunk is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sza Bridget!

Hogy vagy? Rég "beszéltünk".

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziiija @ hat te mit keresel itt :?: :shock: :o

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Én nem "utállak" és érdekel továbbra is, hogy mi van Veled!

Hova utaztok? Pároddal hogy alakulnak a dolgok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaj de edi vgy ez ngyon jol esik :roll: :oops: En is szeretnek tartozni valahova igy nyitottam egy topikot :roll: Szerintem sok uj van ugyanugy,mint en :roll: Na de nem ez a lenyeg...en nem haragszom senkire :roll:
Ausztraliaba megyunk...azert is izgulok mert meg nem voltam soha es azert is mert telen is lekellett mondani az utazast mert akkor kerultem tudod korhazba :( (petefeszek belso-beverzesem volt :? )
Koszonom kerdesed parommal ngyon jol vgyunk 8) Le is kopogom :lol: Mosyt voltak akciodus napok 8) Te ertessz a gorbekhez :?: Veletek mi zu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak kicsit értek a görbékhez, de muti.

Ausztrália! Biztos nagyon jó lesz. És láttad, egy nap utazunk. :lol:
Meddig maradtok?

Mi jól vagyunk, köszi. Hétvégén kertészkedtem, átültettem az összes leanderünket. :roll: :lol: És ültettem nyári virágokat is, remélem nem fog már elfagyni.

Ja és sajnos nem tudok aludni, tegnap már bevettem egy fél alatatót, de ugyan úgy felébredetm. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Tenyleg egy nap utazunk :shock: :P mi 28-an megyunk es majus 7-en jovunk 8) Piri is aznap jonni (28-an) :evil: remelem nem jon...mert akcioztunk 1000-rel 8) :lol:
Gorbem:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 31200_.png

Na nem tudsz aludni :shock: Csak nem hianyzik a Babanet :?: :lol: Vgy mi bant :?: Ti merre mentek es mi okbol :?: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hahóóóóóóóóóó Bridg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Mindenki :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg: Hüle msn-em megint szórakozik :roll: :roll: De jó, hogy megvagy :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu...en is naon teretlek Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hogy talaltal ram :?: 8) te kis Colombone 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Mi Erdélybe megyünk, Székelyföldre, kirándulni. Már régóta készülünk. :lol:

Szia Zsu!

KépKép
zsófikukac
 
 


Tyu...en meg ott sosem voltam :o Viszont sok szep dolgot hallottam rola :wink: Gyonyoru a termeszet...sok hegy van to amit en naon szeretek.Egyik legjobb barinom itt kint Roman nemzetisegu...es o is csak megerositett benne :wink: Szal majd kattogtasd azt a kamerat :wink: Mer naon kiwi vgyok ra 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azert a latogatok kedveert...irok kicsit magamrol :roll: :)

30 eves vgyok es 12eve nem estem teherbe,ugy kb 4eve probalkozom tavaly pedig elmentem kivizsgalasra ahol is kiderult:
1.az fsh hormonom 19korul van...szinte allandoan
2.az egyik petevezetekem jarhatatlan
3.es allitolag "over aged" vgyok nogyogyaszatilag ami olyasmit jelent,hogy kb. egy 38-40eves nonez ki igy marmind belulrol+a problemak...(irom kb. mert nem mondtak pontos evet de e koruli)meg nem szabadna ennyi idosen itt tartanom...

Jott a Serophen szedese es megmondtak mikor kell akcioba lepni...de nem jott be
Aztan jott a gyogyszer szedese megint es valami shot asszem HCGT ami eloidezi a petesejt kilokodeset peteeres utan...akkor is idore akcio...de akkor sem jott be...sot ra 2hetre beverzett a petefeszkem...bar allitolag az nincs osszefuggesben semmivel se amit ok csinaltak en nem vgyok benne olyan biztos...szal a karit korhazban toltottem,hogy elallitsak a verzest es akkor a dokino megmondta ne szedjem a Serophene-t most egyenlore pihentessuk es ajanlotta a kovetkezo fazist ami a befecskendezes vgy beultetes.A dokino azt is mondta ahogy latja az eredmenyeimet minnel elobb kene gyereket osszehoznunk mert eleg rosszul all a szenank es az idovel ez csak rosszabb lesz...o szerinte 1even belul kene megtortennie...
Hat egyenlore itt tartunk... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

Néha jövök én is beszélgetni, persze csak akkor ha nem baj :roll:

Bridget: Szerintem mármint a görbéd szerint meg volt a peteérésed a 9cn-on :shock: jó korán értél te lány :lol: :lol: :lol:
Láttom nem biztátok a véletlenre :wink:

Zsófi: Hogy vagy, rég beszéltünk.
Jól láttom, hogy a kezelés vége 4 hónap múlva lesz? Akkor már lehet is majd próbálkozni? Nagyon szoritok, hogy mostmár tényleg jöjönn az a gólya :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Sok topikban a lanyok zebras fotokat tesznek fel 8) Vegre en is eljutottam egy SafariPark-ba es keszitettem fotot a babaneteseknek a zebrarol :roll: hogy szerencset hozzon mindenkinek :D Eselyem mar nem volt megmutatni de most itt potolom 8)
Kép A zebra :-D
Kép A zebrak :-D
Kép Pirinek ezt uzentek!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Egyet lefoglalok szeptemberre! :lol:

Edinka!
Üdv itt is! :lol: Olvastam, hogy a pici lányod azért sír, mert az oviban akar maradni! :lol: Te szegény, de legalább szívesen jár. Az is valami.

Hát igen, már "csak" 4 hónap. Az 5. szuri után újabb lapar lesz és annak az eredményétől függ a hogyan tovább. Ha nem múlt el az endó, akkor lombik lesz. Ha igen, akkor próbálkozhatunk. illetve próbálkozni gondolom minenképp lehet majd. A vonalzóm azt mutatja, amikor kimegy az utolsó szuri hatása is- elvileg.

KépKép
zsófikukac
 
 


Jaj szijja Edinka :D Persze itt mindenkit szivesen latunk :wink: Bocsi az elobb orakba telt mire a kepet kikerestem atmasoltam lekicsinyitettem visszamasolni felrakni....tyuuu :? :lol: :lol: Es nem lattam,hogy kozben irtal :oops: Tenlyeg szerinted megvolt mar a 9.napon?! :shock: akkor az azt jelenti hogy a pozitiv LH teszt ami 10. es szerintem meg 11. nap volt az hogy van :?: Mert en eloszor csinaltam ilyet tablazatot is meg tesztet... :oops: Akkor az akciozas jol volt idozitve :?: Ennek orulnek naon... :roll: igen belehuztam...gondolom a kemeny munkanak meglesz a gyumolcse :wink: Nalatok mizu :?: Reg hallottam feloled bar ha jol emlexem Viki oviba kezdett jarni :idea: :roll: En imadtam oviba jarni...hogy megy neki?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsofi@
Okes egyet atadok szives oromest :wink:
Merre jartal? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Elfelejtettem írni, hogy szerintem is 9. napon lehetett a péd. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali lányok!

Sokat beszélgettem a hiányolós topiktársakkal, és úgy éreztem ideje írnom, és írtam is, és láttam, hogy Bridget nyitott egy topikot,és remélem hogy nem köveznek meg érte , de én is fogok ide írni :roll: Mert sajnálom, hogy így alakult a sorsa :(

Üdv itt mindenkinek! :)

Zsófi felvettelek msn-re :wink:
Vendég
 


Tyu az nem egyszeru :shock: igy is?
Kép
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia baba Kép jaj ne butaskodj nem kell engem sajnalni :roll: Orulok,hogy irtal vegre es ott is helyreall a rend :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lanyok en mentem aludni...sok beszelgetest 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Bridget, Zsófi, örülök, hogy nem tűntetek el, és ha nem bánjátok, ide (is) írogatok majd néha, mert nagyon drukkolok Nektek :D

Pont egy napon fogunk mindhárman elutazni 8) 8) 8)
Baba, szia itt is :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Szia Viki! :lol:

Azt hiszem még nem is írtam, örülök, hogy megismertelek. :lol: Mármint személyesen is. Sikerült elintéznetek a vízumot?

Tényleg érdekes, hogy mind a hárman egy napon megyünk. :)

Szia Baba!
Én is felvettelek! :lol: Látom szorgos lehetett a hétvégétek. :oops: :lol:

Bridget!
Ez lh teszt? és az a pozitív, amin tök erős a csík? Kicsit vaksi vagyok. :lol: Jó éccakát!

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicky
Te is itt....csajok el se tudjatok kepzelni,hogy ez milyen sokat jelent nekem :cry: Nem gond persze barki irhat en nem azert nyitottam meg a topikot,hogy csapatot csinaljak :lol: Marmint erted,hogy mondom :? :oops: Barki irhat... :wink: Veled mizu?Az en eredmenyeim fent lathatod....LH teszt meg a hogorbe :roll: Naon buszke vgyok ra mert eletem elso ilyenje...de tanultam itt sok mindent :roll: es most ugy nez ki hasznositom is :wink:
Kép Neked is szerettem volna valamit berakni de mast most hirtelen nem talaltam...ember ott ul a benti gepen :evil: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ZSofi@
Jah LH.... :lol: :lol: :lol: es igen 10. es a 11.szerintem poz...de eloben jobbna latni franya mobillal ilyen car foto sikerult kozelrol :? Megyek mer embor agyban :shock: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Hát akkor bújj be Te is gyorsan! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Bocsi a reggeli eltűnénésért, de mennem kellett a központunkba, OTP-be és melóba is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és persze szia mindenki :lol: :lol: :lol: :lol:
Kicsit kezdek szétesni, bocsi érte :roll: :shock: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsófi, én is örülök :lol: Igen, megvan a vízumunk, minden rendben volt :D

Bridget, szép hő! LH-képeket nem látom jól viszont, de bizti elkaptátok :wink: Mi jövő héten okosabbak leszünk, megyünk konzultálni. Én júniusban szeretném kezdeni a lombikot.

Zsuzska, szia neked is! És Edinkának is :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!!!

Zsófi :D

Ide is felteszem neked:
Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsofi@
Ti taliztatok egymassal Vickyvel?De jo...direkt vgy veletlen? 8)

Zsu
Ne aggodj...tudom ha tudsz jossz :wink: Mi az,hogy szet vgy esve csak nem babas vgy maris :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicky
Tyu mindharman 1napon utazunk...nem semmi :lol: A topikunk addig kifog hallni :? :lol: Majd Zsu kezelesbe veszi :wink: 8) Mennyi idore mentek ti?Es amcsiba merre? :idea:

A mai hom igy all:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 17600_.png
Hogy ebbol mi lesz :? (Baby :D )
Suliba megyek minnya...vgyis 2perc mulva kene ott lennem erre meg itt ulok az egyban es nektek irok :lol: :? :oops: Na jo megyek amugy 3percre van szal nem gaz meg amugy is mindig kesek vgy 10percet ...sajnos ez is az en rossz szokasaim koze tartozik :oops: :? Suli utan megyek paromnak tortat rendelni...ugyanis jovohet szerdan szulinapja lesz 8) Aztan jovok :twisted: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó reggelt!

Bridget, nyugati partra megyünk és majdnem 3 hétre 8) Jártál már arra? Nekem Ausztrália is nagy álmom egyébként :wink: Ti mennyi időre mentek?

A hőd elég egyértelmű :D enyém bezzeg nem akar fölugrani, pedig már 17. cn... :roll: mi lesz így a 21.napi vérvétellel...ráadásul pénteken bkv sztrájk lesz Pesten, úgyhogy át kell tennem, mert nem akarok fél napot a dugóban ülni...

Na megyek készülődni, bank aztán munka :?

Kép
vickybabe
 
 


Zsu!
Köszönöm, olyan drága vagy! :lol: Május szép hónap ám a babásodásra! Nagyon szorítok Neked!!! :lol:

Bridget!
Hát úgy találkoztam Vikivel, hogy írtam, hogy megyünk az Operettbe aznap este a Szépség és a szörnyetegre, mire ő is írta, hogy ő is jön. És nem messze ültünk egymástól a páholyban. Ezek vipes jegyek, jár hozzá pezsi a szünetben, azt együtt fogyaztottuk el. :lol:

Viki!
Örülök, hogy megvan a vízum, akkor már csak utaznototk kell! :lol: Svájcba és Németo-ba miért mentek? ott is kirándultok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, sajna az munkaügy lesz :? és a párom nélkül :? Már nagyon izgulok az út miatt, nehogy valamit elfelejtsünk elintézni előtte...

Kép
vickybabe
 
 


Ja, azt hittem ott hosszabbítatok. Pedig Svájc is gyönyörű. :lol:

Képzeld tegnap szidtam a Boscht! :lol: És eszembe jutottál! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt mindenkinek!


Itt kicsikét süt a nap időnként :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És máris fáradt vagyok :roll: :roll: :roll:

Zsófi: Köszönöm a drukkot neked is :wink:

Micsoda utazós banda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tök vicces, hogy egy időpontban mentek, csak különböző helyekre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi majd szeptemberben megyünk barátokkal Horvátországba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Addig még májusban keresztszülők leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsófi, én is szoktam szidni :lol: :lol:

Zsuzska, Horvátország is szuper lesz! Viszont akkor pár hétig egyedül tartod majd itt a frontot :D

Kép
vickybabe
 
 


Zsuszka!
Én csak 6 napig leszek távol. :lol:

Viki!
Az autómban az ablaktörlő motorját is a Bosch gyártja és az ment tönkre. :evil: :lol: A szerelő meg hülyének nézett, mikor mondtam, hogy nagyon hangos, közölte, hogy nem szárazon kell járatni. :twisted: :roll: :lol: Hát mondom ennyire ezért nem vagyok szőke! 8)

KépKép
zsófikukac
 
 


Na itt vgyok am minnya visszaolvasok...mer annyit irtatok valakinek minnya laptetu jon 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky: Hát egye fene, bevállalom egyedül is.... max magammal beszélgetek és mások, akik majd olvassák, azt fogják hinni, hogy meghülültem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófi: Csak hat nap? Akkor gyorsan vége lesz :roll:

Én már két órája vasalok, hát már nagyon unom.... dehát ha már egyszer elővettem a nyári rucikat, legalább legyenek kivasalva, nem :?: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vicky
Nem jartam meg :roll: Decemberben mentunk volna de tudod beteg lettem igy lelett mondva minden :( 3het :shock: :?: Ti aztan jol kirugtok a hambol 8) :wink: Mi 10napra megyunk vgy 9 :? de az is szupi lesz :wink: Normalis,hogy izgulsz en aludni sem tok mielott utazunk es az izgulasok mar rajtam is rajtam vannak :? A hom meg leeshet ugyhogy csak remenykedem 8) Jol tom,hogy te lombikozni fogsz?Vgy nem jol emlexem :roll: :oops:

Zsofi@
Jaj de hule vgyok :? :oops: Persze melexem egyutt pezsiztetek a szunetben :wink: Olvastalak is titeket 8) Lehet,hogy en is szetszort vgyok,mint Zsu :shock: :? :?: Nalatok ha szeptemberben minden rendben akkor ti is nekifogtok :?:

My Zsu
Szerintem is vicces,hogy egy napon utazunk...vgyis fura :roll: En se Amcsiban Se Romaniaban nem jartam meg :roll: Keresztszulok?Huhuuu valami csoppsegnek vgy mar nagyobbacska?Szeptemberben se rossz az utazas :wink: Horvatban se jartam meg :? :lol: De en szeptember 7-ig ugy nez ki otthon leszek :wink:

Elmentem suliba...utana a kozeli bevasarlo kozpontba...ahol is vettem fogfeheritot,uzsiztam egyet,aztan a fogorvost is meglatogattam :? aztan meg vettem 3fele tortaszeletet :oops: Mert olyan sok jol nezett ki hirtelen meg valasztani sem tudtam milyet rendeljek :? :lol: Szal eldontottem megkostolgatom aztan dontok :wink: Nemreg ertem hazaes mar megint este van :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


My Zsu
Hat hajra vasalas :lol: 8) Igazad van ha mar elovetted :lol: Ngyon kis serenyke vgy napok ota meg sem allsz a takaritasban :o :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:Azert a latogatok kedveert...irok kicsit magamrol :roll: :)

30 eves vgyok es 12eve nem estem teherbe,ugy kb 4eve probalkozom tavaly pedig elmentem kivizsgalasra ahol is kiderult:
1.az fsh hormonom 19korul van...szinte allandoan
2.az egyik petevezetekem jarhatatlan
3.es allitolag "over aged" vgyok nogyogyaszatilag ami olyasmit jelent,hogy kb. egy 38-40eves nonez ki igy marmind belulrol+a problemak...(irom kb. mert nem mondtak pontos evet de e koruli)meg nem szabadna ennyi idosen itt tartanom...

Jott a Serophen szedese es megmondtak mikor kell akcioba lepni...de nem jott be
Aztan jott a gyogyszer szedese megint es valami shot asszem HCGT ami eloidezi a petesejt kilokodeset peteeres utan...akkor is idore akcio...de akkor sem jott be...sot ra 2hetre beverzett a petefeszkem...bar allitolag az nincs osszefuggesben semmivel se amit ok csinaltak en nem vgyok benne olyan biztos...szal a karit korhazban toltottem,hogy elallitsak a verzest es akkor a dokino megmondta ne szedjem a Serophene-t most egyenlore pihentessuk es ajanlotta a kovetkezo fazist ami a befecskendezes vgy beultetes.A dokino azt is mondta ahogy latja az eredmenyeimet minnel elobb kene gyereket osszehoznunk mert eleg rosszul all a szenank es az idovel ez csak rosszabb lesz...o szerinte 1even belul kene megtortennie...
Hat egyenlore itt tartunk... :roll:


Helyesbiteni szeretnek:
A 3.pontban leirt "over aged" az nem azt jelenti,hogy en oreg vgyok,mint egy 40eves :idea: :!: :!: :!: Hanem az,hogy a koromhoz kepest vgyok en "koraven" :!: :!: :!: Azt hiszem legalabbis igy mondjak magyarul...de az angol megfeleloje szakszo az a : "over aged" Azota voltam ugye a Francia nogyogyasznal aki helyesbitett es nogyogyaszatilag az en esetemben azt mondta 40-45eves :idea: Amit szinten nem azt mondtam,hogy azok oregek...de az en nyavajaimmal osszeteve eleg rossz eselyem van :? Ha valakit megbantottam volna azzal az irasommal elnezest kerek de az ertelmezes nem mind1 en nem irtam el :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridg!

Hát a keresztelőt kicsit előbbre hoztuk egészen jövő vasárnapra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Barátnőm most írta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Egyébként Marcellnek hívják és 25-én lesz 7 hónapos a kis ördögfióka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan édes..... mindjárt mutizok képet róla.... zabálnivaló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

ez a baba gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű! Úgy magamhoz ölelném! :D Utánna jól összepuszilgatnám! :lol:
Vendég
 


Hát azzzzzzzzzzz...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is szoktam puszilgatni.... azt szereti,ha a kezét puszilgatom.... úgy tudja tartani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: