Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy jól jönne egy ismerkedős topic azoknak, akik csak nemrég találtak rá erre az oldalra! Gyertek!!! :)

Judit
Kép
sonny
 
 


El is kezdeném: 24 éves vagyok, Budapesten élek a férjemmel. Nemrég fogtunk bele a babaprojektbe. Szeretek kirándulni, síelni, moziba járni, olvasni és utazni...
...és nagyon várom már a tavaszt, mert ez az idő amellett, hogy gyerekcsinálós, eléggé lehangoló..
:lol:

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia!
Örülök, hogy van ilyen topic, pár napja regisztráltam. Sajnos én sokkal idősebb vagyok nálad, de lélekben még 24. :D Szóval 36 vagyok és van egy 3 éves kislányunk, akit 2 hónap alatt sikerült "összehoznunk". Sajnos azóta eltelt néhány év, nem tudom a kistesóra mennyit kell várnunk. Tavasszal kezdenénk neki a projectnek.
Mikor kezdtétek a babás projectet - ha nem vagyok túl indiszkrét? Mit jelölsz a rajzodon, nem tudtam rájönni. :oops:

Kép
picur71
 
 

 
 

Szia!

Jujj de örülök, hogy jöttél!!! :)
A kor nem számít, manapság a legtöbben 30 felett vállalnak babát! Mi októberben kezdtük el a "projectet". De a második ciklusom totál meghülyült, és két hetet késett. Voltam orvosnál is, és látott valamit az UH-n de sajnos utána megjött :( Szóval úgy tűnik nem fogom megtudni, hogy egy korai terhesség volt, vagy valami más. Most (amit a vonalzón is láthatsz) ez még csak a 9. nap.

Gratulálok Dórihoz! Milyen volt a szülésed? Ja, és drukk a kistesóhoz :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Kérlek benneteket ha ídőtök engedi szavazatok a kisfiamra beneveztem egy helyi versenybe. Előre is köszönöm és bocs,hogy igy ismeretlenül http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_s ... asztott=87
renus
 
 


Szia!
Örülök én is hogy újra írtál. Ha még csak októberben kezdtétek el, akkor még eszedbe ne jusson aggódni, hogy még miért nem!!! A lényeg, hogy csak nyugodtan, természetesen. Hát azt én sem tudom mi lehetett az UH-n. Miért nem kérdeztél rá? Én laikusan azt gondolom, hogy, ha egy baba lett volna, akkor egészségügyi kaparás is lett volna utána, nem? Vagy nem mindig végeznek ilyet esetleges vetélés után?
A szülésem, kissé hosszúra sikeredett, így pont addigra fáradtam el, mire az erőmre szükség lett volna. (túl korán mentünk be, aztán meg már nem engedtek haza)A végén még vákum is lett. Amúgy egész jó fejek voltak a szobatársaim, így a kórházi 5 nap jó volt. (leszámítva az aranyeremet :oops: ) Már akkor is 30 felett voltam. :(
Remélem hamarosan arról számolsz be, hogy SIKERÜLT!
picur71
 
 


Szia :)

hát én is remélem,hogy hamarosan sikerrel járunk. :D
Amúgy teljesen igazad van: csak természetesen!
Már évek óta vágyom egy babára, és hát a múltkor már kicsit beleéltem magam ... a doki is azt mondta, hogy valószínű korai terhesség..

Már jár oviba a kislányod? Vagy otthon vagy még? Édes lehet, majd tölts fel képet róla :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia Sonny!
Nehogy elkeseredj!! Tudom,hogy rossz, ha az ember beleéli magát és mégsem, de még nagyon fiatal vagy, össze fog jönni, csak nem kell annyira "rákoncentrálni".
A kislányunk még bölcsis, mert október végi és csak azokat vették fel oviba, akik szept.1-vel betöltötték a 3-at. (ráadásul még akkor nem is voltunk szobatiszták) De jobb is így, mert valamit úgyis 2X járt volna. Így ezt is letudtuk.
Akkor mentem vissza dolgozni, amikor 2 éves lett. Szerettem volna 3 éves koráig maradni, de a GYES is nagyon kevés, meg hívtak is vissza. Utólag nézve nem is baj, hogy akkor ment már bölcsibe, mert nagyon kis visszahúzódó volt, most már nyíltabb egy picit. Az első félévben egyébként csak ebédig volt, mert úgy dolgoztam, hogy haza tudtam vinni. Ja, én tanárnéni vagyok. Te mivel foglalkozol?
picur71
 
 


Szia Picur! :)

Még egyetemre járok (magyar-kommunikáció szakra), de már "csak" szigorlatok vannak hátra, és be kell fejeznem a szakdogákat.
Szóval én is majdnem tanárnéni lettem, de én időközben rájöttem, hogy nem nekem való terep.
Te mit tanítasz? Szereted)
Ide is felteszem a medvéket, aaaannyira édesek :D

Kép

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia!

Szorítok, hogy sikerüljenek a szigorlataid is!! Én angol tanítok. Nagyon szeretnem a munkámat, csak a fizetés........ Nálunk szinte családi "tradíció" a tanárság. Már a dédszüleim is azok voltak, meg szinte az összes nagynénim, nagybácsim.
Végre péntek! Megyünk anyuékhoz a 7VG-re, Dóri már nagyon várja.
D.u. még egy osztályozó értekezlet azért vár rám. :cry:
Úgy tűnik egyelőre csak mi ketten beszélgetünk itt, de sebaj!
Lehet vaklahogy beállítani, hogy a vonalzó automatikusan megjelenjen?
Én még mindig nem értem, hogy mit jelent nálad a vonalzón a 10. :oops:


Kép
picur71
 
 


szia!

Jaa, az csak a napokat jelenti... így van számozva, most tartok a 11. napon :)
Hát igen, sajnos még csak ketten vagyunk itt, de majd remélhetőleg többen is társulnak hozzánk :)

Jó hétvégét nektek, és pihenj sokat!!!

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia!
Akkor neked is jó 7VG-t! Ja, nagyon édik a jegesmacik. :)
Majd jövő héten jelentkezem. Légy jó, és hajrá! Ha a vonalzód a ciklusod napjait jelzi, akkor hamarosan jöhet az újabb "akció", nem? Bocs, ha ilyen nyíltan beszélek a dologról. :oops:

Kép
picur71
 
 


hát, igen... lassan itt a félidő, bár nem fűzök hozzá túl sok reményt, mert a vizsgák kikészítenek :(

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia! Mikor fejeződnek be a vizsgáid? Sok van még hátra? Mármint sok vizsgád? Hát anno engem is kikészítettek a vizsgák, na de majdcsak túl leszel rajtuk! Egy kalappal!!!
picur71
 
 


Szia!
Még egy szigorlat van hátra, csak eléggé megbetegedtem,
szóval lehet elhalasztom, mert szerdán lenne :(
ma volt egy írásbeli, hááát, remélem jól sikerült.

Nektek jól telt a hétvége?

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia!
A mamáknál voltunk, jól telt, csak gyorsan. Dóri élvezte, mert sokat játszott a mamikkal meg a papikkal. Ma nem dolgoztam, így itthon takarítottam. D.u. megyek a Dóriért a bölcsibe.
Azon a szig.-on remélem ügyesen túl leszel, aztán lehet másra is koncentrálni. :oops:
picur71
 
 


Hello Picur! Szép keddet!

Véééégre, kialudtam magam! Holnap jön haza a férjecském, szóval ma takarítok-mosok-sütök, kocsit mosatok, meg mindeeen :)
A szerdai szigóról lemondtam..2xűen embertelen 2 szigorlatot megcsinálni 3 nap alatt. :(

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok csajok!

Én vagyok a harmadik, aki szeretne csatlakozni hozzátok, ha megengeditek :roll: !

Pintérné Zsuzsi vagyok, 26 éves. Mi másfél éve próbálkozunk, eddig sikertelenül :cry: , de nem adjuk fel. Örülök, hogy rátok találtam, próbáltam más fórumokra is írni, de sajna egy összeszokott csapatba nehéz becsatlakozni, remélem ti befogadtok és jobbnál jobb ötletekkel láttok majd el!
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Ha nem zavarlak Titeket, én is szeretnék csatlakozni hozzátok.
Anitának hívnak,s 28 éves vagyok.Mi most kezdünk el próbálkozni.Már van egy kislányom,s szeretnénk neki egy kistesót.

Zsuzsi!
Olyan jó,hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz.Tényleg nem szabad feladni.Hamarosan mindannyiunk pocakjába beköltözik egy kis pocaklakó :P

Sziasztok!
zsebi79
 
 


Sziasztok csajok! Hol vagytok?

Szia Anita, örülök, hogy te is szeretnél csatlakozni egy jó kis csapathoz! Remélem az lesz :lol: Mennyi idős a kislányod?
Írj magadról minél többet, minden érdekel, mi a foglalkozásod, mióta vagy férjnél stb.

Mi 11 éve ismerjük egymást a férjemmel, igazi diákszerelm a miénk! 2005 június 2-án volt az esküvőnk. Iskolatitkárként dolgozom egy középiskolában. Négy éve vásároltunk egy családi házat, felújítottuk és éldegélünk benne egyenlőre kettecskén, de remélem, hamarosan háraman vagy négyen leszünk :shock: !

Jó éjt mindenkinek, írjatok mielőbb!
zuszka
 
 


Jó reggelt :P

Úgy látom,én vagyok a legfrissebb :P

Zsuzsi!
A kislányom most volt 2 éves.Egy borzasztóan eleven kis tündér :P Szinte egy szabad percem sincs tőle.Minden érdekli.Egyszerűen imádnivaló :!:
A férjemmel 6 éve ismerjük egymást,s 2005.04.30-án volt az esküvőnk :P :P :P Most éppen GYES-en vagyok,amúgy könyvelőként dolgoztam.
Remélem,hogy hamarosan gyerek/gyerekek sírásától lesz hangos a házatok :lol: Teljes szívemből kívánom ezt Nektek,mert igazán megérdemlitek.

Majd még jövök!
zsebi79
 
 


Ja, még azt elfelejtettem kérdezni,hogy voltál már orvosnál?Hátha tud segíteni,hogy minél előbb összejöjjön a baba.Nálunk az első elég nehezen jött össze,s hónapokig jártam orvostól orvosig,mire végre kiderítették,hogy mi a baj.
Magas volt a prolactinom,kaptam rá gyógyszert,s pár hónap múlva lett egy kis pocaklakóm :P
Na jó,most már eldugulok.

Szép napot Mindenkinek!
zsebi79
 
 


Szia Anita!

Ez a sors keze, hogy mi így egymásra találtunk :lol: !
A problémám ugyanaz ami a tiéd is volt! 2006 augusztusában hagytam abba a fogamzásgátló szedését. 1 évet vártam, hátha helyre áll a rend és kiürül a szervezetemből, de egy év alatt összesen négyszer volt mensim. Kezdtem aggódni, így a nyári szünetben elmentem a nőgyógyászomhoz, aki closty-t írt fel. Nem értettem miért, de szedtem. 3 adag után sem történt semmi, ekkor elhatároztam, dokit váltok. Egy ismerősünk ajánlotta az ő dokiját, felkerestem. Rögtön vérvételre küldött, amiből kiderült mi is a baj :cry: ! Minden eredményem jó volt, kivéve a prolactinomat, ami iszonyú magas volt. 3 dobozzal szedtem be amikor csoda történt, január 12-én megjött a mensim magától, így més soha nem örültem neki! Jan. 14-én voltam vérvételen, az eredményem teljesen jó lett, azóta nem napi kettőt, hanem csak egyet szedek. Most pénteken újra megyek vérvételre (21. napon), azután majd megbeszéljük a továbbiakat a dokimmal.
Most komolyan úgy örülök neked, hiszen ugyanaz a gondunk és nagy erőt adtál, hátha nem kell már sokat várnunk a pocaklakóra!

Ti hogy vagytok? Hogy telenek a mindennapok?

ui: Te meddig szedtél rá gyógyszert?
zuszka
 
 


Ja elfelejtettem megírni, hogy bromocriptint szedek! :shock:

Szép napot mindenkinek!
zuszka
 
 


Szia Zsuzsi :P

Én is bromocriptint szedtem 3 hónapig,aztán visszaállt a prolactinom,s rá 2 hónapra terhes lettem.Úgyhogy fel a fejjel,sikerülni fog :!: :!: :!:
Milyen kicsi a világ!Nálam is minden pontosan úgy történt,mint nálad.Nekem is clostit írt fel a doki,de én nem szedtem be,mert nem küldött el semmilyen vizsgálatra,csak felírta a gyógyszert.Ha nem tudja,mi a baj,miért ír rá bogyót????Ezután orvost váltottam.Ő rögtön elküldött vérvételre,s kiderült a probléma.

Majd még jövök este!
Sziasztok!
zsebi79
 
 


Szia Anita :) !

Úgy örülök neked, ez a sors keze, hogy mi találkoztunk! Most én is melózok ezerrel, este jövök én is és dumcsizunk!

Szió!
zuszka
 
 


Sziasztok!
Zsebi! Nahát, itt is találkozunk?
Zuszka! Üdv neked is. Alighanem a 36 évemmel én vagyok a rangidős. :( No, hát ez van. Persze egy percig nem érzem magam annyinak! :D

Kép
picur71
 
 


Szia Picur!

Mi a valódi neved? Hogy szólíthatlak? Mi jót csinálsz?
Viszaolvasta, hogy jobban megismerjelek, látom te is az oktatásban dolgozol, mit tanítasz?
zuszka
 
 


Szió! A Picur megszólítás nagyon a kedvemre való, úgyhogy nyugodtan használd! Angolt tanítok. Az "is" szóból arra következtetek, hogy te is tanár vagy!?
picur71
 
 


Szia Picur!

Én iskolatitkár vagyok egy középiskolában, szóval én is az oktatásban vagyok, csak egy kicsit másként. :) . Te hol tanítasz?
zuszka
 
 


Lányoook :)) húú kicsit nem nézek ide, és... DE JÓ, hogy jöttetek :D

Judit
Kép
sonny
 
 


Zuszka: üdv közöttünk! :D Képzeld, a férjemmel mi is középsuliban ismerkedtünk meg, 17 évesen kezdtünk járni! :D Most lesz februárban hét éve, hogy elhívott először randizni :oops:
..és egy percig sem bántam meg, mert most is nagyon boldog vagyok vele :)

Anita: de jó, hogy itt vagy te is :) már azt hittem, hogy nem indul be ez a topic :( Remélem tényleg hamar zeng majd a ház a babasírástól :) én is arra vágyom már :D

Lányok, nem akartok vonalzót csinálni? Csak mert akkor lehet látni, hogy kinek mikor kell drukkolni!

Judit
Kép
sonny
 
 


Picur: veled mizujs? Egy pár napra eltűntem, mert betegek lettek a férjem nagyszülei, meg mindenféle családi program volt.

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Picur!
Szia itt is :P :P Ne törődj a koroddal,hiszen nem az számít,hogy mennyi idős vagy,hanem az,hogy mennyinek érzed magad :lol:
Sonny!
Köszönöm a kedves fogadtatást!Szerintem nagyon jó ötlet volt ez a topic,s már látod,kezd is beindulni :D
zsebi79
 
 


Zsuzsi!
Hová tüntél????
zsebi79
 
 


Sonny!
Te melyik oldalon csináltad a vonalzódat?
zsebi79
 
 


Zsebi: a www.fertilityfriend.com-on! Ha tudsz angolul, akkor ajánlom, mert nagyon okos kis oldal! Ha gondolod, majd másolhatnál fotókat a kislányodról. 2 éves kis rosszcsont... édes lehet :)

Megsült a muffin is, most már enyém a délután 8) Kép

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok csajok!

Most értem haza munkából, hulla vagyok, nem tudtam ma írni nektek benntről, mert el vagyok havazva a normatíva elszámolással :cry: , utálatos egy tevékenység, de már látom a végét :roll: !

Ti mi jót csináltatok ma?

Szia Sonny, örülök, hogy megismertelek, olyan jó, hogy létrehoztad ezt a topicot, egy összeszokott csapathoz nehéz csatlakozni! Milyen muffint sütöttél?

Anita, hogy telt a napod? Remélem minden rendben!

Picur merre van?

Most nekilátok vacsit készíteni, sztrapacska lesz, majd visszanézek még hozzátok!
zuszka
 
 


Halihó :)

Zuszka: narancsos muffint :) finom lett, és csupa egészséges alapanyagokból csináltam! Nem vagyok biomániás, de azért jó odafigyelni..

Nyammee, a sztrapacskát nagyon szeretem!

Judit
Kép
sonny
 
 


amúgy én most vizsgáztam le, szóval holnaptól indul a szakdolgozat-írás :twisted:

Zuszka: azzal a normatíva-dologgal biztos hamar megleszel! Bár van, hogy én sem érzem mikor lesz vége ennek az egyetemesdinek, de azért egyszer tuti véget ér :D

Judit
Kép
sonny
 
 


Szia Sonny!

Együttérzek veled, én is így voltam ezzel! Alig vártam, hogy vége legyen. Én a Szent István Egyetemre jártam, 2005-ben diplomáztam. HR-manager vagyok, de sajna nem tudtam elhelyezkedni a szakmában, mert telített belőlük a piac, meg gyakorlat nélkül nehéz bárhová is bekerülni! Miből írod a szakdolgozatod?
Ha lesz időd felteszed a narancsos muffin receptjét? Nagyon jój hangzik, ilyet még nem készítettem!
zuszka
 
 


Hello lányok!

Hogy telik a mai nap? Én még "szabin" vagyok ma, estére áthívtam a családot, sütök pizzát :)

Zuszka: a muffin recept semmi extra, a poharas alapreceptet csináltam, és szeleteltem fel hozzá sok-sok narancsot, és fahéjat tettem bele.

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
Hát sajnos angolul nem tudok :cry: ,úgyhogy ez az oldal nekem nem jó.Ha esetleg tudsz egy ugyanilyen jót német vagy olasz nyelven szólj!
Narancsos muffin?Nyam nyam :P
A vizsgádhoz gratulálok,szakdolgozat :cry: ,de kitartás egyszer tuti vége lesz.Én már szerencsére túl vagyok rajta :P
Milyen pizzát készítesz a családnak?
Zsuzsi!
Remélem,hamar elkészülsz a normatíva elszámolással!Nálunk minden rendben,csak egy kicsit én is el vagyok havazva a bevallásokkal.Gyerek mellett nem egyszerű a könyveléssel foglalkozni.Főként éjszaka tudom csinálni,s ilyenkor már nem olyan egyszerű a számokra koncentrálni :cry:
zsebi79
 
 


Szia Zsebi!

Hát megértelek, anno éjszakánként fordítottam, de gyerek nélkül is sokkal fárasztóbb mint napközben. :?

A pizza amolyan mindenféle lesz: apukám a tengeri-herkenytűset szereti, szóval lesz egy külön neki, és még két tepsi lesz: az egyik hús nélküli, a másik meg mindenféle húsos + tojás, gomba ilyesmi :)

Nem tudok sajnos német nyelvű hasonló oldalt, olaszul meg nem is beszélek. De ha találkozom ilyesmivel, elküldöm a címét!

Judit
Kép
sonny
 
 


Picur, Zsuzska, hogy vagytok?

Judit
Kép
sonny
 
 


Jujjjjjj nagyon fincsi pizzákat készítesz :D
Nagyon szívesen tennék fel fotókat a kislányomról,csak az a gondom,hogy túl nagyok a képek,s nem tudom őket lekicsinyíteni.Nem tudod véletlenül,hogy milyen programmal lehetséges ez?
zsebi79
 
 


Szerintem az összes képnézegetővel le lehet kicsinyíteni! Pl. akár a painttel is! Nézegesd végig a füleket a programban, szerintem megtalálod melyikkel lehet. A paintnél a Kép fülnél van olyan, hogy méretezés.

Remélem sikerül!

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hogy vagytok csajok? Én már dolgozom ezerrel, ti mi jót csináltok?

Holnap nagyon szorítsatok nekem, mert megyek 21. napi vérvételre :cry: , megnézik, hogy áll a prolactinom! Drukkoljatok, hogy ügyes nővérkét fogjak ki, na meg azért is, hogy minél jobb legyen az eredményem!

Tegnap nem tudtam írni nektek, mert itt volt a könyvvizsgáló, este meg kétfélét főztem, mert ma nem lesz rá időm este! (Munka után fodrászhoz megyek :wink: )
zuszka
 
 


Sziasztok! :)

Zsuzska: nagyon drukkolok a holnapi vizsgálathoz!
Mit csináltatsz a hajaddal? Rám és rámférne vmi frizuraváltás...

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
Köszi a segítséget,majd megpróbálom,s ha sikerül rakok fel képeket.

Zsuzsi!
Nagyon szurkolok neked holnap :!: :!: :!: :!: ,s türelmetlenül várom a beszámolót :!:
Fodrászhoz mész?Nem viszel engem is magaddal :D
zsebi79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: