Új privát üzeneted érkezett!

majd ha nem lesznek ennyien, akkor meghallgatom :D
most nagyon össze szaladt a jó nép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És yessssssssssssssss......laptető :lol: :lol: :lol: :lol: Ez kell nekem...... ma feleltem és azt mondtam apának, hogy már pedig én ebben a hónapban terhes leszek..... na most szólj hozzá :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Grat laptetőhöz :wink: :wink:
Higgy benne, hogy bebabásodsz, mint Baba :wink: :wink:
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

 
 

Én most kicsit el, csípkelődik a belsőm..
Lefekszek 1 órácskát, aztán majd jövök :D

Addig is nem gengszterkedni :wink: :wink: Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!
Szeretném a tapasztalatotokat és segítségeteket kérni egy két kérdésben.Szóval nekem is a dokim ezt a gyógyszert írta föl.Kicsit félek tőle,hogy milyen mellék hatásai vannak,de eddig szerencsére nincs sok problémám.Kb 2 hete szedem.Én azt érzem,hogy nagyon álmos tudok lenni.Szerintem a gyógyszer miatt.Legalábbis eddig nem volt ilyen tünetem.
Nektek segített?Kb. mennyi idő alatt hat a szervezetre?Nekem most 3 hónapig kell szedni és közbe vér vételre menni.Most vizsgáltak ki és minden rendben van.Úgy hogy nagyon izgulok.És már nagyon nem várom azokat a bizonyos pár napokat. :D Remélem segíteni fog rajtam minél hamarabb.
Köszönöm a válaszokat!
Réka
réka806
 
 


Várlak vissza......igenis hiszek benne :lol: :lol: 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Réka!

Sajna nekem nem segített, rosszabb lett tőle a prolactinom, úgyhogy engem levett róla a dokim egy hónap után és mást kaptam..... de nekem délelőttönként hányingerem volt, délután meg majd elaludtam.....de ehhez hosszászoktam egy hét alatt. De sok embernek használt már.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


réka

én is szedtem annó, és nekem nagyon szépen levittem! januárban kezdtem szedni, és májusban már pozitív tesztem volt. amit nem értek, az az, hogy nekem miért 3 hónapig kell szedned? ez marhaság! abba ne hagyd!!!!!!!!!!!mert duplájára fog nőni a prolaktinod! ezt már addig szedned kell amíg terhes nem leszel, és akkor is a 12. hétig, mert ha hamarabb abbahagyod, vetélést okoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


bocsi :oops: 2.sorban a nekem helyett neked :oops: :D
Vendég
 


Újabb viccek:
1.)
- Miben hasonlít a hegyi pásztor és a sziklamászó?
- Mindkettő marhára vigyáz a hegyen!
2.)
Nyuszika bemegy a boltba.
- Ecetet kérek!
- Sajnos nyuszika mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt.
- Mondom, ecetet kérek!
- Nyuszika, ez egy festékbolt!
- Jó, akkor másképp mondom: kérek egy pamacot!
3.)
Szőke és barna nő autóznak. Egyszer csak megáll az autó, a szőke kérdezi a barátnőjét:
- Miért álltunk meg?
- Kifogyott a benzin!
- De okos vagy! Én biztos nem vettem volna észre és tovább vezettem volna!
4.)
Szőke nő kifakad a férjének:
- Elegem van az egészből! Sosem jössz haza időben, éjszakára is kimaradsz.
Megcsalsz fűvel-fával! Most már abban sem vagyok biztos, hogy te vagy a gyerekeink apja!
5.)
- Képzeld, tegnap leestem a létráról!
- Nahát, és lett valami bajod?
- Nem, semmi. Képzeld, tegnap leestem a létráról!
6.)
- Mit mond az orosz a halálos ágyán?
- Szent péter vár.
7.)
Férj és feleség vacsoráznak. A feleség leeszi magát.
- A fene - mondja - úgy nézek ki, mint egy disznó!
- Igen - mondja a férj - és még le is etted magad!
8.)
- Hogy sikerült a randid?
- Hát, csak olyan sakkosan...
- Hogyhogy?
- A fehér királyról kiderült, hogy sötét paraszt...
9.) (Retro kategória. Ez egy igen "ántik" vicc)
- Hogy imádkozik a szűzlány Szűz Máriához?
- Szűz Mária, ki vétkezés nélkül szültél, add meg nekem, hogy szülés nélkül vétkezhessek.
10.)
Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász és kérdi:
- Mi a helyzet, harapnak a halak?
- Nem, dehogy, csak elestem.
11.)
- Milyen a számítógépes szépségápolás?
- Átküldök neked egy kiló bájt!
12.)
Egy járókelő megállít az utcán egy másikat:
- Ne haragudjon... az állomást keresem.
- Nem haragszom. Keresse.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba, Manócskának néztetek már nevet, vagy még vártok vele?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


még ott nem tartunk! főleg hogy párom még nem is tudja! ma már majdnem elkotyogtam, de aztán rászóltam magamra :lol: holnapig már kibírom! :D de ha fiú lesz, akkor én Marcellt szeretnék! :D most valahogy úgy érzem, hogy fiú lesz :lol: Hannát tudtam az első perctől, hogy lány :)
Vendég
 


felvettelek msn-re :D
Vendég
 


Oksika :lol: :wink: :wink:

Hát nem is tudom, hogy én ibírtam-e volna, hogy nem árulom el páromnak :roll: :roll: Biztos nem.... de az biztos, hogy mekkora öröm lesz, ha megtalálja az ajeszát :lol: :lol: Utána kérjük a beszámolót ám :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A barátnőmék kisfia is Marcell lett :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajna a melóhelyemen le van tiltva az én gépemen az msn, de otthon azért van :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba: ha úgy érzed, biztosan jól érzed :wink: Én is végig éreztem hogy pöckös, és tényleg az lett :lol: :lol:

Zsuzska: ezek állatiak, nekem legjobban a Szűz Máriás tetszett, hát azon nem lehet nem hatalmasat nevetni :lol: :lol: :lol:
De az össze többi is nagyon klassz! :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


sziasztok!
Köszi a gyors válaszokat.Nekem azért kell 3 hónapig most szednem,mert azt mondta a doki ha 3 hónap alatt nem jön össze akkor ki vizsgálja a páromat is.Egyébként már 2 éve próbálkozunk.Nekem a két határ érték között van de azt mondta ez egy kicsit magas.Gondolom ha teherbe esek akkor sem fogja abba hagyatni velem.Szerintem.
Én is így vagyok vele,hogy de. általában émelygek és du. meg majd el alszom.Gonolkoztam,hogy föl hívjam-e a dokit,hogy nálam van mellék hatása,mert mondták,hogy szóljak neki de én nem hívtam föl.Ha komolyabban lennék rosszul akkor már biztos fel hívnám.De remélem nem lesz gondom a szedése alatt.
Eddig sok mindent ki próbáltam,persze csak természetes úton,de hát eddig nem sok eredményel.Hát ezért vágtam most bele.Mert nagyon idegenkedem a gyógyszerektől.Eddig sose szedtem semmit.
Ja,szerdán megyek vérvételre.És következő hétfőn megyek vissza a dokihoz.remélem már valami biztatót fog mondani. :D Ilyen hamar már lehet ugye hatása.Mármint,hogy lejebb viszi az értéket normálra?
Köszi mindenkinek
Réka
réka806
 
 


Szia Réka!

Én még csak most jan. elején kezdet el szedni és febr. közepe fele kell menni vérvételre.
Mi úgy döntöttünk a párommal hogy ettől függetlenül Ő megcsináltatja a vizsgálatát! Én már nem akartam erre is várni. Zsuzska meg tudott 1 címet ahol maszek alapon megcsinálják :lol:
Jövő héten szerdán megy.

Olvastam olyanról különböző fórumokon hogy volt akinek az első hónapban segített és sikerült is bebabázódnia. De olyanról is hallottam hogy csak x hónap múlva sikerült.

Kíváncsi leszek nálunk mi a helyzet!

Mióta próbálkoztok? Mióta szeded a bromót?
Niki

Kép
pamilla
 
 


Kis-csillag
Jobban vagy?

Kép
pamilla
 
 


Zsuzska végül piri jött vagy sem?
Nagyon szorítok ám neked is :wink:

Kép
pamilla
 
 


Pamilla: igen :D valószínüleg kifárasztottam magam.. Azért ma még csak 21. napos vagyok a műtét után :) és előtte meg végig feküdni kellett.. Az első 17-20 hétben a vérzések miatt, majd december végétől a magzatvíz miatt - rendesen legyengültem izomilag :lol: :lol: :oops:
Így ma kifejezetten meglepődtem hogy le tudtam a távot sétálni egymenetben! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hihetetlen már megint senki :?: :?: :?: :?:

Hogy én mindíg ezekben a jó időpontokban jövök fel!

Azér tazt leírom hogy ma bejelentkeztem biorezonancia vizsgálatra, hátha az is segít vmit. Valaki már volt ilyenen?
A bio boltban nagyon ajánlották :wink:

Kép
pamilla
 
 


Én itt vagyok.. :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


ÚÚÚÚ hát ezt nem tudtam!

Akkor viszont nagyon le a kalappal!
De csak óvatosan a végén még vmi "gyúrós" alkatod lesz :lol: :wink:
De remélem pihentél is utánna rendesen, ne erőltesd túl magad.

Kép
pamilla
 
 


Gyúrós alkat? attól nem félek..
90kg-val szültem, most vagyok 82..
És ebből sajnos majd csak áprilisban tudok lefelé tornázni, mivel addig nem lehet hasizomgyakszikat csinálni. :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


De egy miatt bódog vagyok :)
Aptyuk 100kg, őt nem fogom utolérni :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Nem a súly most a lényeg hanem az egészséged :wink:
Majd lemegy az!
A főnöködet mint beteget látogattad meg vagy kórházban dolgozol?

Kép
pamilla
 
 


Az utóbbi - emiatt nem áll szándékomban hamarabb visszamenni mint április, mivel a mi osztályunkon nincsen "könnyített munka"

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


És hát rosszat nem akarok senkinek :roll: :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Nanááá!
A lényeg hogy rendbe gyere minél hamarabb és utánna jöhet a zebra :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Igen, bár a zebrára nekem még várnom kell minimum augusztusig, de legalább nem kell a legnagyobb kánikulában gömbölödnöm - ez a pozitívum idén is meglesz - nagyon nem bírom a hőséget.. :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Na látod mindennnek megvan a pozitív oldala is!

HÁt igen én nem tudom mikor fog sikerülni de ha nyárra lesz pocak ....
Alapból sem bírom a meleget csak vízparton, vízben, de legalább több ruhám lenne amit akkor fel bírok venni :lol:
Olyan sokáig kell várnod? az még 7 hónap !?
Megkérdezhetem hogy miért kell olyan sokáig várnod?

Kép
pamilla
 
 


Pamilla!
2 éve próbálkozunk.Nem tudom mért nem küldte el a doki a páromat vizsgálatra?Hm.El gondolkodom rajta.Nem is kérdeztem tőle,mert egyrészt eszembe se jutott meg bízom benne,hogy tudja,hogy mit csinál.Már 6 éve járok hozzá és tényleg nagyon rendes és segítőkész.Persze gondolom,hogy az is közre játszik,hogy a magán rendelésére szoktam járni. :lol: Nem tudom.Majd rákérdezek jobban.
nagyon reménykedem,hogy tényleg elég lesz nekem is 1-2 hónap és segíteni fog a gyógyszer.Csak pozitívan!
kb 2 hete szedem a gyógyszert.Minden este fél tabit.Aztán lehet,hogy emelni fogja majd.De gondolom,hogy ez majd a lelet után mondja ha mondja.
Réka
réka806
 
 


pamilla

te is megvagy msn-en :D
Vendég
 


ok JÓÓÓÓÓÓÓ!
szóval hogy vagy? TEsód? Elmentek már az öregek akik ordibáltak?
Azért jó hororisztikus lehet bent neki azok alapján amiket meséltél!
Párod akkor holnap jövön haza?
A meglepi akkor a borotva mellé kerül vagy közben mást találtál ki?

Kép
pamilla
 
 


Te vagy b.agi?

Kép
pamilla
 
 


talált süllyedt mi?
NÉzd el nekem néha szőke vagyok!
:lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Vmi nem jó mert elfogadtam és nem tett be a partnerlistámba!

Kép
pamilla
 
 


Pamilla: 7 hónapom lenne hátra addig? Az ki vagyon csukva :shock:
Húú tényleg.. De ki tudja..
Én speciel úgy tervezem, hogy június-július magasságában már meglegyenek a vizsgálatok, hogy aztán a júliusi, vagy augusztusi mensi után kezdhessem a szurikat..
Persze az attól is függ, hogy most mikor fog megjönni..
Mert nem tudom.. És addig tervezni sem tudok.. Mert lombik előtt szerencsére szép szabályos volt, 28-30 napos..

Felvettelek MSN-re :) :D (Ha nem baj :roll: )

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


pamilla

bocsi, csak amikor csörgött a telóm, utána kopogtatott a barátnőm is, és nem tudtam írni , majd legközelebb :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek! Naposabb időt, melegebbet!!! Én éppen dolgozom :cry: :cry: :cry: Ahelyett, hogy otthon lennék apával, itt állok az üres pultban. Még olvasó is alig lézeng nálunk.

Én tegnap olyan fáradt voltam, hogy negyed kilenckor már aludtam!!! KÉsz vagyok teljesen!!!

Hétvégi program???? Ebéd??? buli???? Mozi???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


csajok!

megjött :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Most regisztráltam.Párommal babát szeretnénk,Clostilbegyt és Bromocriptint kell majd szednem. Tud valaki valamit tapasztalatból ezekről a gyógyszerekről? Össze jön tőlük a BabY???
Köszönöm!
misszike
 
 


Misszike!

Én jan eleje óta szedem a bromót és remélem hogy nálam is meglesz a hatása! Én is a bromótol várom a "csodát"
Eddig max annyi hogy hónap felétől nincs mellfeszülés mint eddig, és nem feszül annyira a hasam sem.
A többiel talán többet tudnak segíteni mert régebben szedték. Baba pl. nagyon otthon van a témában :wink:

HÁt sajna én csak ennyit tudok egyenlőre segíteni! De nagyon remélem hogy neked is fog segíteni mint már többeknek!
Niki

Kép
pamilla
 
 


Kis-csillag!

MÁr el is fogadtam! Persze hogy nem baj Sőt szerintem tök jó!

Baba!

Nem mondod!!! De szerintem azért menj el dokihoz! Volt olyan ismerősöm aki pirizett de a végén kiderült mégis csak jön az a kis lurkó!
Hátha nálad is ez van! Különben miért lett volna többször is 2 csíkod???
Azét én még mindíg szorítok :!: :!: :!: :!:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Kuzsanna!

NÁlam semmi hétvégi program mert én is dolgozom! Ráadásul mind a 2 nap :(
Sajna! Úgyhogy ebéd: munkahelyen, mozi csak a vásárlókat nézem, buli:szintén a boltban
Nálad mi újság? Végül megjött?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Pamilla!
Köszike a választ! Énis reménykedem jövő héttől kell majd szednem. 2 hónapig nem volt vérzésem,bajai doki nem tudta mi a baj,pestre mentem Elek drhoz.Velem normális volt,köv.hónapban lett vérzésem.Egyik kolleginámat is elvittem hozzá,1 éve nem volt vérzése,most van! Csak elbizonytalanodtam vele kapcsolatban,amit a többiek írtak róla! Velem nem olyan.Aztán kiderül,hogy hatnak-e a tabik?!
Te ill.ti mióta szeretnétek babát? Ha nem zavarlk kérdéseimmel?
misszike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: