Új privát üzeneted érkezett!

és mi legyen a páros 1fiú-1lány vagy 2 fiú vagy netán 2 lány
Vagy lehet hogy 3 gyerkőcke lapul benn :lol: :lol: :lol: :lol:

Tök jó! Más tnem is tudok írni! Fantáziadús vagyok mi!

Érdekes ebben a hónapban olyan nyugodt vagyok teljesen kiegyensúlyozott! Biztos azér tmert legalább kapok vmilyen kezelést (és így már van esélyem a dupla csíkra)

Kép
pamilla
 
 


pamilla
nekem mindegy! csak egszséges legyen, vagy legyenek :D de egy fiú egy lány szép lenne :D vagy két fiú :D
Vendég
 


Nekem már 2 csík is fantasztikus lenne! zsuzska te is így vagy vele nem?
Nekem még olyan sem volt! Még az ovulációs teszten sem :cry:
De bizakodva nézek előre :roll:

Kép
pamilla
 
 

 
 

na jó hát én is csak elméleti szinten kérdeztem a lényeg mindíg az egészség :!: :!: :!: :!:
Mikor mész dokihoz?

Kép
pamilla
 
 


hidd el sokat segít a pozitív hozzáállás! én úgy álltam hozzá, hogy ebben a hónapban terhes leszek! és lám :lol: lesz neked is pozitív teszt! én szorítok :wink: és persze zsunak és kiscsillagnak is :wink:
Vendég
 


még nem tudom, ha nem fogok barnázni és jövőhéten elején erősödik a tesztem, akkor felhívom, hogy mikor randizzunk :lol:
Vendég
 


hát nekemis tökéletesen megfelelne első lépésnek egy dupla csíkos teszt :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most beszéltem anyumékkal.....holnap hajnalban repülnek Tenerifere :roll: :roll: ollyn de ollyan irigyke vagyok, hogy húúúúúúúúúúúúúú

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


akkor válogassatok :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Baba, tényleg......belegondoltál, hogy milesz, ha ikrek lesznek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem decemberben volt először duplás ovu tesztem.....addig nemvolt

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem vagyunk telhetetlenek mi :wink:

csajok lépnem kell az embernek vacsit készíteni de még VISSZAJÖVÖK
:lol:

Remélem még itt lesztek

Niki

Kép
pamilla
 
 


most már egy dupla csíkos terhes teszt is követhetné :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki: egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy egy darabig még vagyok :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hogy mi lesz ha ikrek lesznek? hát ikrek! :lol: :lol: na jó viccen kívül, én lennék a legboldogabb a világon :D
Vendég
 


nekem már az is könnyet csal a szemembe, ahogy olvastam, hogy csíkos vagy.......az meg pláne, hogy amikor nyáron babás volt az egyik barátnőm, és a pocijára tettem a mancsom, a kis törpi akkorákat rúgott a kezemre, hogy csak na...... és most már simán megismeri a hangomat is

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


be kell menni a patikába és pozitív tesztet kérni :lol:
Vendég
 


engem tesómék húznak ezzel, hogy ikreink lesznek :lol: :lol: :lol: de tényleg az a láényeg, hogy egészségesek legyenek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

ma van a ciklusod vége? megjött?
Vendég
 


szóval már eredetileg így vegyem a teszteket :?: :?: :?: :?: hát nem is tudom......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem a barátnőm most szül majd ikreket, 4.-ére van kiírva és a pöttömök még nem akarnak jönni :shock: pedig ikreknél ez már csúcs idő :lol:
Vendég
 


már negyedik napja pöttyözök, úgyhogy holnap niagara lesz sajna :cry: :cry: :cry: :cry: de erre számítottam is......szerintem sok volt az izgalom mostanában ....egész hónapban vizsgáztam

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

:lol: :lol: :lol: :lol: na igen, jó is lenne ha úgy müködne. Ha terhes akarna lenni valaki biztosan, akkor pozitív tesztet kérne :lol:
Vendég
 


és miket vár???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most hallottam, hogy Egerben meghalt egy nő nőgyógyászati műtét közben :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


akkor majd kövi hónap :wink:

na megyek alukálni mert nem alszom túl jó,állandóan pisilni járok ( na igen, nem elég a hányinger, a pisi jön vele :lol: , de vállalom 8)

jóéjt
Kép
Vendég
 


két lányt :D
Vendég
 


és Selmeci Roland is elhunyt.....milyen fiatal volt még :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szép álmokat nektek, puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anyám - egyszer megyek el kis időre, erre teleírtok 2 oldalt :lol:

Baba! Tecc a teszted! Hugodnak hamar felépülést! Neked pihenést és sok-sok örömet!

Ez a férfiképző nagyon tecc! El fogom küldeni Aptyukomnak :lol:
Azt hiszem dob tőle egy hátast :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Nekem 2 barátnőm volt egyszerre állapotos 2 hét különbséggel szültek. Hát mit mondja csodálatos volt és most náluk szoktam kibabázni magam. Ma is ez történt :D

Sőt most is babát vár 2 másik barátnőm az egyik februárra van kiírva a másik májusra.

Nekünk lehet hogy nehezen jön össze de pont azért lesz minden tökéletes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Legálábbis szerintem

Kép
pamilla
 
 


Zsuzska: most volt olyan ismerősöm aki nagy stressz alatt volt üzletnyitás stb... és naki sem jött össze nagyon rég óta csak most mert azt mondta nem is volt ideje ezzel foglalkozni.
Nem ő az egyetlen akitől ezt hallottam. Akkor jön amikor nem is számítasz, vagy gondolsz rá.

HÁtha neked is csak olyan mint babának. Ő is azt hitte hogy jön piri és látod :) Azért drukk neked!!!

De ugye ezt csak az okosok mondják nekünk, akiknek sikerült

Kép
pamilla
 
 


már megint mire visszaértem eltűnt mindenki :cry:

Szép estét mindenkinek!

Szép álmokat :D

Kép
pamilla
 
 


Helló Mindenki!

szép napot!

Kép
pamilla
 
 


Csajok hol vagytok???

Kép
pamilla
 
 


Szióka, remélem, még itt vagy. Bocsika, hogy tegnap nem tudtalak megvárni, de bealudtam fél nyolckor :cry: Ma meg hulla vagyok....nem is tudom, hogy hánynapi melót csináltam eg már ma....és holnap megint mehetek :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:D

Én nem voltam itthon, besétáltam a kórházba a főnökömhöz (2 és 1/2 km a távolság) olyan szép idő volt/van - csak a szél fúj, de azt szeretem..
Egyre inkább biztosabb, hogy április előtt nem megyek vissza dolgozni.. Addig nem merem a hasam kockára tenni.. :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szia Erika!
Én is reggel ilenckor elindultam otthonról és majd csak este nyolc körül fogok haza érni :lol: :lol: Bár már most elalszom...

Itt is süt a napocska, bár elég sok felhő érkezett.....de csak maradjoniyen az idő és ne változzon meg :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Akkor Neked kitartást! És szép időt!

ÉS HURRÁ PÉNTEK!
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Köszike......jó ez a macskesz :lol: :lol: :lol: És nincs nálunk egy darab olvasó sem, ez a rossz nagyon....nemakar telni az idő......mi jót csinálsz délután? Pihizel?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most épp ülök itt a gép előtt, de lassan felkelek s megyek egy kört a lakásban, mert rettenetesen sajog a farokcsontom a sok üléstől - nem tudom miért - azon kívül nincs mára egyéb programom - legfeljebb szudoku fejtés.. :lol: :lol: :lol:

Jah és kókusztekercs gyártása, mert már megvonási tüneteim vannak.. :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kókusztekercs..............nyamnyam.....nagyon édesszájú vagyok ám.....azt hiszem, én meg kóuszgolyót fogk csinálni a hétvégén páromnak.....no és persze magamnak :wink:

Egy kis poén, hogy nem unatkozz:
Honnan tudod, hogy 2008-ban élsz

1. Véletlenül a micro-n ütöd be a PIN-kódodat.
2. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyákkal.
3. 15 különböző telefonszámod van egy háromtagú családhoz.
4. E-mailt küldesz a melletted ülő embernek.
5. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerősökkel, mert nincs meg az e-mail címük.
6. Otthon is az irodahanggal válaszolsz a telefonba.
7. Otthonról is a 0-at ütöd először, hogy juss ki a kinti" vonalra.
8. Négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különböző cégnél dolgoztál.
10. A főnököd nem tudná elvégezni a te munkádat.
11. Felhívod a családot, hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba.
12. Minden tévéreklám végén szerepel egy internet cím.
13. Ha véletlenül elmész otthonról a mobiltelefon nélkül (amit életed első 10, 20, 30, 40 évében nem is ismertél), pánikba esel, és máris visszamész utána.
14. Reggel az, az első, hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielőtt kimész kávéért a konyhába.
15. Oldalra hajtod a fejed, amikor mosolyogsz.
16. Mosolyogsz és bólogatsz, miközben ezt olvasod
17. Még rosszabb pontosan tudod kinek, fogod ezt továbbküldeni.
18. Túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán.
19. Tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán.
20. ....és most röhögsz magadon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez nagyon király..
Tényleg nem tűnt fel a 9es, pedig már máskor is olvastam ezt :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Na, pedig már azt hittem, hogy valami újdonságot küldök :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Tény, hogy nem újdonság, de nekem mégis az, mert már nagyon-nagyon régen olvastam! :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem, hogy mennem kell jövő héten fogdoki bácsihoz :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


http://www.funpic.hu/hu.picview.php - HANGGAL!!!!

Mibaja fogadnak? Én se szeretem amúgy fogdoki bácsit

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


nem jó a link..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 



Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: