Új privát üzeneted érkezett!

ismeritek a titok című könyvet, vagy dvd-t?

abban is van egy olyan, hogy egy nőnek mellrákot diagnosztizáltak, ő visszautasított minden féle gyógykezelést, és ő minden nap elmondta magának, hogy nem beteg már, meggyógyult és hálát ad érte, és 3 hónap alatt kibeszélte magából a rákot :shock:
Vendég
 


Aztaaaaaa nem semmi a 2. sztori sem!
Tudsz még ilyen érdekességet? Tök jó


Zsuzsanna vettem :az igényt benyujtom, behajtom :lol:
pamilla
 
 


persze ezek mélyről jövő érzések! itt komolyan hinni kell!
Vendég
 

 
 

De tényleg ez szerintetek hogy a fenébe lehet!

Ok hogy az agyaddal sokmindent tudsz befolyásolni, de ennyire!!!!!

Hihetetlen még mindíg.
pamilla
 
 


asszem a könyvről már hallottam. Volt róla szó pont a Naplóban+ 1 cikket is olvastam róla.

Babab te olvastad? Vagy megnézted már?
Érdekelnek az ilyen jellegű dolgok?
pamilla
 
 


én pl. pánikbeteg lettem a műtét után 1 hónapra rá, és már ott tartottam, hogy pszichiáterre van szükségem és gyógyszerekre, mert elhatalmasodott rajtam olyan szinten,hogy rosszul lettem, remegtem, hidegrázás, leizzadás, szívem begyorsult..stb. az ekg-m is szar lett, és beszélgettem hasonló esetü emberekkel, és ők is azt javasolták, hogy ebből csak orvossal és gyógyszerrel lehet kigyógyulni! most mondjam, azt, hogy tünet mentes vagyok 2 hónap elteltével és orvos és gyógyszer nélkül! mert nem hagytam magam! mondtam, hogy én nem leszek pánikbeteg! eljártam jógázni, kikapcsolódtam stb. :D (igaz egy kis méhpempős készítménnyel is rásegítettem, de az természetes vitaminforrás)
Vendég
 


pamilla

én olvastam is és megnéztem is
Vendég
 


Vendég
 


akkor csináltam a babás vonalzóm mikor elolvastam a könyvet! :roll: mármint a babásat! próbálok pozitívan hozzáállni
Vendég
 


A jóga jó dolog csak abból is jót kell kifogni! Én már annyi ideje tervezem hogy 1x elmegyek. Állítólag testileg és leklkileg is kiegyensúlyozottabb lesz az ember!

És mit mondtak a pánikbetegséged a trauma miatt jött elő? Vagy mindíg is volt csak le tudtad győzni?
pamilla
 
 


Aha így már értem!

Lehet hogy rám is rámférne ez a könyv!!!!

1 kis pozitív hozzáállás nem árt sosem!
Pláne ha be is jön ha más nem a közérzetemet javítja! ŰAm imint tudjuk kihat a kisugárzásra stb.. :D
pamilla
 
 


a mosoly is csodákra képes
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pamilla
 
 


Nem semmi történetek!
Amúgy igaz, hogy minden a fejben dől el.. Ezt én is aláírom! :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


csajok, lépnem kell, vége a munkaidőmnek :lol: :lol: :lol: :lol:

mentem haza

szép álmokat mindenkinek :lol: :lol:

puszika..

otthon is benézek azért, ha tudok

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a trauma okozta! kegyetlen volt az a pár hét! ellenségemnek se kivánom! már amikor megkaptam az afp eredményt, már akkor kétségbe estem, mert tudtam, hogy rossz, persze vigasztaltak sokan, hogy mennyien szültek egészséges babát ilyen eredményekkel, de én nem voltam nyugodt, és akkor jött a magzatvízvétel! eredmény 3 hét múlva. Közben az én drába Hannám rugdosott, játszott, huncutkodott, az uh-on eltakarta két kis kezével a szemeit, ásítozott, nyelte a magzatvizet, reggel már korán keltett a rugdosásaival, olyan kis dombokat csinált a hasamon, hogy nem győztem csodálni! és akkor, azon a szörnyű napon közli velem, hogy életképtelen a babám, és meg kell szakítani a terhességet! már aznap haza se jöhettem, szörnyű volt, én csak ordítottam a fájdalomtól, és ahogy rugdosott Hanna, egy-egy rúgással éveket öregedtem! el se tudtam képzelni, hogy lehet ez? és meg kell válnom az én drágámtól! 4 napig vajúdtam, végül leszakadt a méhlepényem, így megműtöttek, így sikerült megválnom tőle! a 4nap alatt elviselhetetlen lelki és testi fájdalom! Hanna végig rugdosott, én meg megszülni készültem élettelenül, mert ugyebár 23.hetesen még életképtelen. szóval szörnyű volt felfogni is, feldolgozni meg képtelenség! :cry:
Vendég
 


Kép


válasszatok :lol:
Vendég
 


én mind a hármat elfogadnám egyszerre :D
Vendég
 


Húúú ez azért nem semmi :cry: :cry: :cry:
Teljesen megértelek! :shock: :cry:

Nekem valamilyen szinten "volt időm felkészülni" mert dec. 30-tól szivárgott a magzatvíz, s ugyan megkevesbedett, de egészen január 11-ig azért volt.. Bár sejtettem hogy kevés lehet, mert nem éreztem csuklani, és annyit nem is mozgott, mint előtte :cry:
Aztán 11-én reggel 7kor kicsorgott egy jó adagnyi, akkor el is kámpicsorogtam, de bíztam az UH-ban, ami végül mégsem mellettem tette le voksát, hanem hogy elfogyott a magzatvíz..
Végül 13-kor közölte velem az orvosom, hogy a pécsi klinika nem vállalja a magzatvíz-feltöltést, mivel fennáll egy steril gyulladás lehetősége - ezért azonnal császározni kell :cry:
Utána még volt időm reménykedni, de bennem volt a "félsz" hogy mikor jönnek a PIC-ről szólni, hogy baj van, mivel ennek sajnos nagy volt az esélye, vasárnap reggel jött is a főorvosnő 5-37-kor.. :cry: Végül annyira erős szíve és élni akarása volt a babának, hogy 8-ig bírta lélegeztetés nélkül..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Basszus NEm is tudom hogy ilyenkor mit lehet mondani amitől talán 1 kicsit jobb lesz!

TÉnyleg ilyenkor talán az a legjobb ha ki tudod magadból beszélni. vagy nem ?

Mást nem is kívánok csak 2 csíkot holnapra :wink:
pamilla
 
 


A KÖZÉPSŐŐŐŐŐT :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kép

Kép
Vendég
 


válogassatok! :D
tegyek még fel? :D
Vendég
 


Nekem már mindegy jöhet mind a 3 akár, csak ha lehet egymás után ,némi kihagyással :lol:

Egyszerre biztos sok, és sokk lenne :D
pamilla
 
 


kiscsillag! az életnek ezek után kárpótolnia kell minket! minimum ikrekkel! mi most ikrekre gyúrunk! :lol:
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Tegyél tegyél
Olyan aranyosak
:P
pamilla
 
 


Tényleg Baba? :D
Valahogy nekem is ez az érzésem, hogy Isten ikrekkel fog a következő lombiknál megáldani! :wink:

(Bár megjegyzem, most is ikreknek indultunk, csk 6-7 hetesen a kisebbik feladta :oops: )

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Tényleg? Ikrekre?
Az egyik ismerősöm azt mondta hogy ha esetleg ikreim lesznek mondjam hogy az rgyiket tegyék el későbbre!!!
Ugyanis neki mesterséges megtermékenyítéssel ikrei lettek
:D :D :D :D :D :D :D

Vicces volt!!!
pamilla
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Csajok figyeljétek meg nektek is ilyen kis angyalkáitok lesznek!!! A végén azt sem tudjátok majd hogy hova kapjatok

:wink: :D
pamilla
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Pamilla: Nem Angyalkák, azok már sajnos vannak :) :roll: :oops:
Síró-kakás babák köllenek :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


na ennyi volt! ennyi legyen nektek is :lol: :lol: meg nekem is :lol: :lol:
Vendég
 


ok akkor azok! Meggyőztél! A lényegen nem változtat!
Ha 1x beindul a "szekér"... :lol: :lol:
pamilla
 
 


Királyságos művésznős volt!

Nekem sajna lépnem kell mert lázad az uram :D

Holnap sajna csak későn tudok fennt lenni mert sokáig dolgozom :(

De mindent visszaolvasok!!!!

Szép estét! Jó pihit!

Baba neked holnap drukkolok a teszthez!

niki
pamilla
 
 


pamilla

jóéjt Kép
Vendég
 


Babával-álmodósat Mindenkinek! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


ma reggeli tesztem :D

Kép
Vendég
 


Baba: nagyon-nagyon halkan GRATULÁLOK! :wink:
Kívánom, hogy eme szép csíkocska erősödjön napról napra!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok, csajok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba: Hatalmas gratula, de jóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok, én nem is tudom, hogy ezt hogy lehet túlélni, vagy feldolgozni.......közhelyeket nem mondok, mert (szerencsére) sosem éltem át ilyet még....na nem is szeretnék........ezek után nagyon is kijár nektek az iker-baba :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska :)
Szép napot :)

Baba is nagyon megérdemelne ikreket, bizony :wink: :wink:
De Te is :D :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hááááááááááááááááát......én aztat hiszem, hogy megelégednék eggyel......egyszerre...... de ha iker lenne, az egyiket felajánlom valakinek nagyon szívesen :lol: :wink: :lol: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Elteszed esetleg későbbre?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Én egyre inkább kezdek reálisan belegondolni az ikergondolatba..
Hiszen lombikom lesz augusztus környékén, így az esélye megvan..

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Na igen......decemberben nekem is azt mondta a dokim, akihez nem megyek vissza, hogy gyógyszeresen elkezdi stimulálni a petéket.....aztán belegondoltam, hogy ezzel is eléggé neveljük az ikrek lehetőségét.......meg aztán felmerült nálunk is a lombik......na megint iker......lehet, hogy ez kísért engem????

Bár mindegy, hogy mennyi lesz, csak egészséges legyen ((((és győzze a pénztárca))) :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja..... lehet még babaára szavazni????? Egy mosolygós kakis-alvós-sírós fajtát kérnék :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pamilla, Baba, Kis-csillag :?: :?: :?: :?: :?: Hol van mindenki :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


itt itt itt itt itt :D :D :D :D :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: