Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam
Sajnálom Ninát! Mi történt? Beteg volt? Kutyusok hogy vannak?

Igen hisztis csajszi. De kitartok sokszor és amit nem szabad azt nem szabad. Éjjel kevésbé vagyok kitartó és inkább odaveszem magam mellé mostanában. Amúgy eddig nem aludt ennyire rosszul. Most is javulást mutat, de reggel mellettünk köt ki. 8kor alvás, és ma pl csak 5kor ébredt, akkor odavettem magam mellé, ivott és visszaaludt. De sajnos most koránkelő lett (óraállítás óta) és 6-7 között ébred. Így most 2x alszik napközben és gyanítom e miatt nem alszik jól éjjel. Próbáltam átállítani, hogy csak 1x aludjon napközben kb 1,5-2 órát, de akkor nagyon brutálok voltak az éjjelek. Ébredt és utána nem akart aludni az istenért sem. Gagyarászott, felült még nálunk is.
Fogát nem látom, hogy jönne, de persze lehetséges. Vinni kellene fogorvoshoz is, mert sajna valamikor valamivel (nem vettük észre) letörte. mindig van valami a szájában amit rágcsál. Erről most próbálom leszoktatni. Nos arra is gondoltam, hogy az fáj neki, bár állítólag nem fájhat.
Eszik mindent amit mi is. De kap azért tápszert napi 1x este elalváshoz. Imádja a túrórudit és a tejszeletet is. Minden gyümölcsöt megeszik, a sajtot viszont nem igazán szereti.
Most kezdem leszoktatni a cumisüvegről (tápszer kivételével) és megtanult szívószállal inni.
El tudja fújni a gyertyát 10,5 hós kora óta. Ez volt a meglepi a családnak szülinapján.
Mondja (tudatosan!): mama, papa, hamm,apu, vau, bú. Berreg az autóval, ha buborékot akar fújni, akkor mondja bu.
ha sétálni megyünk vinni kell egy nagy marék kölesgolyót. Amúgy a kocsi mellett sétál és megnéz minden falevelet a földön. Jó lassan haladunk így, de végülis a séta és a levegőzés a lényeg.

oltás:
Még mindig bizonytalanok vagyunk. nem tudjuk eldönteni, de az biztos, hogy ha magunkat beoltatjuk attól Ő még nem lesz védett sajnos. Hordozni hordozhatjuk és hazahozhatjuk a vírust. Amúgy meg lehet már átestünk rajta, én ugyanis kb 5 hétig voltam beteg, Fanni csak kicsit lázas volt és taknyos, de hamar kiheverte. Akkor szokott le az éjjeli cicizésről is. Azóta nem szopizik.

Alvás:
Ti hogy altattok? Nálunk Fanni sajnos kézben alszik el. van hogy már ringatni is kell, ezért sem tudom mikor kellene belevágni a kistesóba. Nem szeretném, ha Fannit nagy pocakkal is altatgatni kellene. Hogyan szoktassam le erről? sajnos az sem vált be, hogy melléfekszem és énekelet, simogatom, stb.
Mit tegyek?
Amúgy a lányok már végigalusszák az ájszakát? Fanninak volt néhány hét mikor aludt reggelig (6ig), de sajnos történt valami, de hogy mi? És annyi az átaludt éjjeleknek.

Most ennyi megyek főzni, mert Fanni nem alszik sokáig.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép WRCica Kép dinnyézés

Most csak ennyi. Majd hozok aktuálisabb képeket is. És a szülinapi tortáját is felteszem majd, reggeltől éjfélig csináltuk, persze szünetekkel, de megérte!

Kép
Kép
nati80
 
 


A mi rituálénk a következő altatásnál (persze korábban voltak ellenvetések, de 10 percig tartott, mert utána bealudt):
szóval mi a fürdetést közvetlen a lefekvés előtt csináljuk. Hagyjuk sokat pancsizni, amíg apja bepelusozza én a hamit készítem, nekem kell etetnialvópozitúrában, félhomályban. MAjd mikor megette, ránéz apjára kómásan, azt mondja apa és Gyula átveszi, 3lépést sétál vele, persze ő már szendereg és felviszi lefektetni. Van amikor még kicsit fenn van, de csendbe. Korábban én altattam úgy hogy a vállamra fektettem, persze ő másképp kezdte befészkelni magát és csend volt meg félhomály. Ill. a tv halkan szólt és 20perc alatt elaludt.
Korábban 8-11ig aludt, most hajnalban kér teát, aztán reggel tejet és alszik 8-fél9ig. De valószínűsítem, hogy a foga miatt szokott rá, hisz nagyon nyálzott és száraz a levegő nálunk ->szomjazott.

Nagyon édes huncutka a csajod!
Majd még jövök, most mennem kell, mert itt vannak anyuék, Lizát köszöntik.
Puszi mindenkinek

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

Magdolnam
Az elalvási rituálé nálunk:
7 körül nagykádban pancsi apa segítségével, míg én gyorsan rendet rakok, előkészítem a vacsiját, hozzákészülök az estéhez. Utána én megtörlöm, felöltöztetem, stb és kanapén ölembe veszem (szopi pozitúra szerű) és cumisüvegből megeszi a tápit. Eddig úgy zajlott, hogy a végére el is aludt, de mostanában ébren marad és elkezd fészkelődni, nyűglődni. Ezért felállok és sétálok vele egy kicsit, néha küzdeni kell, de max 10-20 perc és alszik. Persze mikor már lenyugodott, de még nem alszik, akkor visszaülök vele és simogatom a hátát, dúdolok. Szeretem mikor a mellkasomon alszik, de tudom, nem teszem jól, mert rászokott. Változó, hogy mikor ébred éjjel, de legkésöbb 7kor ébren van. Ezen szeretnék változtatni, csak még nem tudom hogyan. Lehet előkészítek neki babatejet és ha ébred 5-6 körül meitatom és hátha alszik 8-9ig. Ha így tenne, akkor napközben is csak 1x kellene aludnia.
Lizának boldog névnapot így utólag is!

Napközben hogyan altatod el? Mikor és mennyit alszik (éjjel és napközben is)? Hányszor eszik? Lehet Fanni éhes marad?

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép Nem vagyok álmos, inkább hintázni akarok! Kép Bábszínházban Kép Verda! Kép Szétszedte! Kép A torta! Kép Igazi csaj!

Kép
Kép
nati80
 
 


A torta ötletét innen nyúltam!
http://sugarshop.hu/kinalatunk/tortak/szulinapi.html

2x tovább gomb és a 3. kép, sárga bohém.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, azt a tortát te csináltad????????????????????????????? :shock: Nem gondolkodtál még azon, hogy cukrásznak kéne menned???? De édes a nyakláncban, igazi nőci :wink:
Köszönjük a jókívánságokat!
Hát Liza csak délután alszik kb olyan 2fele 2óát. Altatni úgy szoktuk, hogy elmegyünk 10percre séétizni és beájul vagy magától befekszik az ugfrálóvárába és elalszik.
Sajnos Lizánál nincs olyan, hogy hányszor eszik :( mert állandóan kunyerál. Leszokott a 3óránkénti evésről és inkább velünk eszik, de kb 5ször.Szerintem Fanni éhes lehet este, nem? Mennyi tápit adsz neki és előtte mennyivel eszik rendesen?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam
Cukrász nem lennék inkább szakács. Az mindig jobban vonzott.
Amúgy már a sírás kerülgetett a vége felé, mert úgy nézett ki ami azonnal szétesik. De mindig tanulok a hibáimból és legközelebb másként csinálom majd.

Fanni napi 1x eszik, reggel 7től este 8ig. :lol:
Úgy néz ki a nap, hogy reggel 7 körül eszik tápit (210ből) vagy tejpépet vagy egy szelet kenyeret krémsajttal és egy pohár babatejjel. Aztán tízóraira eszik kölesgolyót, gyümölcsöt, vagy túrórudit. Ebédre amit mi is. Uzsira kenyérféleség, babadesszert, gyümi, köles, tejszelet, stb. Utána 6körül vacsi, van mikor palacsinta, szendvics, tejpép, üveges menü. 8kor vacsira tápi 210 vízből. ma reggel ébredt 3/4 6kor és most próbáltam, hogy adtam neki babatejet 120 vízből, de nem aludt vissza, viszont 2 perc alatt bevágta a tejet. Nos várm az ötleteket.
Nálunk az elalvás vagy babakocsiban beájulás, vagy ölben ivás közben, ringatva esetleg.

GYED:
Hogy számolják a második gyereknél? feltételezzük, hogy még gyedet kapok vagy max néhány hónapja gyest mikor születne a kistesó. A gyed ugye munkaviszony? Tudsz már valamit erről?

Kép
Kép
nati80
 
 


hu a gyesnél lévő dolgokat nem tudom, szerintem a gyedet hosszabbítják. Nálam ez úgy lesz, hogy lemondok a gyedről és a fizum 70%-át kapom megint 180 napig aztán megint gyed. Ha sikerül egyezkedni a dr-val, akkor ápr.30án szülök és akkor még gyesre is mehetek... Odri a profi ebben a dologban.
Nálatok legalább van rendszer az evésben, nálunk nincs :( Lediplomáztál már?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Ááááá, nem még. És idén sem fogok, mert most sem sikerült leadnom a szakdolit. Majd áprilisban leadom és akkor nyáron diplomázok.
te leadtad? Mert olvastam, hogy írod.

De a gyed hivatalosan is munkaviszonynak számít? Mert ha nem, akkor én az új szabályok miatt nem kapok gyedet, mert csak 180 napom volt meg. És sajnos márciusig már nem is fogok szülni.
Most olvastam egy kicsit utána és amit találtam:
-gyest apuka is igénybe veheti 8 órás meló mellett, így a nagyobbik gyerek után sem veszikm el a pénz. De pl egyéni vállalkozó is igényelheti?
-sokan gyedről visszamennek táppénzre és onnan megint gyedre. Nos ezt nem értem, de totál mind1.

Egy kicsit bele vagyok zavarodva, de ha a gyed muhkaviszony és beleszámít a következő tgyás és gyedbe, akkor minden ok, főleg ha párom elmehet gyesre Fannival, + a csp is 2 után jár. vagyis előfordulhat, hogy többet kapunk össz, mint most. ???

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
mekkorát nőtt Fanni!! Nagyon édes!!! Na és az a torta!!! :shock:


Én úgy csináltam a gyed-gyeses dolgot, hogy mivel dec 28-án kaptam az utolsó gyedet, és dec 29-re voltam kiírva (többek között) Bencével, így eleve meg sem igényeltem. De ha gyesről mégy tgyásra, vagy gyedre, akkor le kell mondanod a gyesről, és megigényelni a gyást. Vigyázni kell viszont vele, mert ha nem mondod vissza időben, akkor a kettőt nem kaphatod, és vissza kell fizetni. Szomszédomék most jártak így..

Hoztam pár képet én is:

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258887860.178.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1258887886.4794.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Milyen csodaszépek a gyerekek! Jók a képek is.

Ezekkel kb tisztában is vagyok amiket írtál, csak azt nem tudom, hogy minkaviszonynak számít e a gyed, vagy sem. Mert ha nem akkor nincs meg a 180 napom és akkor csak gyest kaphatok a tesónál is. Amúgy meg azt olvastam, hogy apuka felveheti meló mellett a gyest a nagyobbra én meg a kisebbre igényelhetem a gyedet. Miért ne lehetne otthon 2 felnőtt 2 gyerekkel?
Ha munkaviszonynak számít a gyed, akkor annak a 70%-t fogom kapni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nagyon jó képek! Nekem a legutolsó nagyonnagyon tetszik!
Nati, szerintem nem számít munkaviszonynak... az apukás dolgot hol hallottad? Mert én nem így tudom. Eddig úgy volt, hogy hiába van 2, de csak egy "fizut" kaphat az ember... Bár ezt csak hallomásból tudom

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


akkor tervezitek a tesót??? :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam
Liza is gyönyörű, sokat változott. Ezen a képen tiszta apja!

Már beszélünk róla, hogy mikor lenne jó a tesó, de sokat számít a zsé is sajnos. Ha viszont nem számolják bele a gyedet a mviszonyba, akkor bajban vagyunk, mert gyesből 2 gyereket eltartani nem tudunk jelenleg. De holnap utána fogok járni ennek, mert megöl a kiváncsiság.

Olvastam valahol, hogy valaki így csinálta, de lehet nem így van.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdi:
Micsoda kis szszke leányzó :lol:

Nati:
Ha abból indulok ki, hogy majd a nyugdíjazásnál a gyedet is beleszámolják a munkaviszonyba, akkor én úgy gondolom, hogy annak számít.. Minden esetre, ha megtudsz valami konkrétat, akkor számolj már be róla légyszi!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Most is keresgékel és rájöttem, hogy rosszul fogalmaznak és rosszul értelmezek gyakran. Nos a gyedhez 365 BIZTOSÍTOTT nap kell, és mivel a gyedből vonnak minden járulékot, így a 180 nappal és a tgyással gyeddel meg is lesz a 365 napom. Azt hiszem nyugi van lassan, de persze holnap utánajárok a dolognak, csak hogy tuti legyen a dolog.

Kép
Kép
nati80
 
 


SEGÍTSETEK!

Csináltam délután egy tesztet (DM-ben vettem rózsaszín dobozos, máskor is használtam már), akkor nem vártam túl sokat és most este megnéztem, van egy nagyon halvány 2. csík. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehet ez + vagy csak valami elszineződés lenne? Fanninál érdekes módon ugyanez volt. Csináltam reggel tesztet, este suliból hazaérve ismét megnéztem és 2 csík volt. 2-3 nap múlva már erősebb lett. Most még az is bajom, hogy nem tudom pontosan mikor volt meg utoljára. Viszont a cicik feltöltődtek ismét, sokkal teltebbek mint pl 1 hete.
Páromnak még nem mondtam, mert amíg nem vagyok benne biztos nem akarom hogy idegeskedjen. Nem hinném, hogy baj lenne, csak nem éppen most terveztük.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, a GYED munkaviszonynak számit de csak akkor ha elötte volt 180 napod ami után fizettél egészségbiztositási járulékot, de minden eset más és más és másképp kell számolni.
Hiába van két gyerek nem jár gyes is meg gyed is egyszerre.

Lehet jön a második baba??? Szerintem csinálj majd egy másik tesztet is pár nap múlva....

Kép
Kép
odri
 
 


a rózsaszín dobozos corax az lh teszt, nem? Vagy hcgt vettél? Szerintem vegyél medilabot, van olyan ami 2 dbot tartalmaz és 900ft! Nekem is úgy volt, hogy nagyon halovány csík volt a 2. először. Mikor kéne megjönni?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati:
A halvány csík is csík! Vegyél még egyet, és csináld meg! Nekem Annával a második csík 10 perc múlva jött elő, a kukából kotortam elő a tesztet, és ott volt...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én is a kukából vettem elő este a tesztet (terhesteszt, nem ovu) és ott egy halvány csík. Amúgy nem tudom mikor kellene megjönnie, mivel foggalmam sincs mikor volt meg utoljára. Én okt elejére emlékszem és előző hét szerdán volt egy kis piros valami, gondoltam megjött, de nem. Lehet az más volt. Páromat is kérdeztem, de ő úgy emlékszik 2-3 hete megvolt. Persze ezt neki még nem modtam, csinálok egy másik tesztet és ha ott is csík van akkor majd elmondom neki is. Egyenlőre felesleges lenne, hisz lehet csak rossz volt a teszt.

Kép
Kép
nati80
 
 


szerintem nem volt rossz a teszt. :) De ha 100%ra meg akarsz győződni róla, akkor az sztks dr adhat beutalót menotesztre (vérvételből megállapítják, hogy terhes vagy e vagy sem). Csinálj egyet és tedd fel, megvizslatjuk

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati?!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!
vagyok, csak sok volt a dolog.

nati???????????
gyere és mesélj, ksitesó lesz? drukk...

magdolnam, küldtem.

csajok!
gyönyörűek a gyerekek!

Kép
andyfekete
 
 


köszi csájje! Szupi így! Lehet ma felhívlak, mert nem igazán szeretnélek zaklatni emailben....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


NATI! :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Hali!

Most teljes a bizonytalanság. Vettem tegnap egy másik fajta tesztet és azon is több óra múlva lett egy halvány csík. most inkább várok pár napot és talán vasárnap reggel csinálok megint egyet, ha addig nem jönne meg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép
Liza és Emma!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


miért nem látszódik a kép??????????????????????????????

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


látja valaki a képet? :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, nem látszik:(

Kép
Kép
odri
 
 


Kép Kép

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


juppi, most látszik!!!!


Nati??? Na? Helyzet?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolnam
Még nem tudom. Sok mindent érzek, de már lehet bebeszélem? Ma is csináltam tesztet, de semmivel sem lett erősebb mint az eddigiek. ha terhes voltam lehet felszívódik? Vagy nem is voltam az? De akkor hogyan produkáltam 3 féle teszttel 4x halvány +at? Igaz az erőssége nem változott, de egyre hamarabb látszódott. Most megint vettem DMben X-epiles 2dbos tesztcsíkot 599ért. Azt hiszem most várnom kellene hétfő-kedd környékéig.

Szépek a lányok! Milyen nagyok már! Holkával mi újság?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, szerintem menj el az sztks női rendelésre és mondd el mi van. Ott tutira fognak tudni segíteni -> elküldenek vérvételre, hogy kiderítsék terhes vagy-e és vagy megultrahangoznak.

Igen, már nagyon nagyok!

Liza tiszta takony :shock: meg köhög :shock: , de nem tudom hol kaphatott el bármit is. :roll:

Holkával néha beszélünk, jól vannak. Emma is már nagyon nagy csajszi, dumálgat, egyszóval tündérke :)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdolna!

nagyon szépek és édesek a lányaid!

Nati!
kivácsnian várjuk az újabb pozitív tesztedet!
írj ám holnap reggel!

mi jól vagyunk, csak szerintem a nagy szél bekavart éjjel mert 3szor felkelt Vivi.

Kép
andyfekete
 
 


Magdi, nagyon szép lány Liza :lol: :lol:
Holka kislánya is édes és milyen nagy már. Mi is szoktunk néha beszélni, de mostanában csak kergetjük egymást telcsin :lol: :lol:
Ebben az időben nem csoda ha taknyos....nincs hideg a bacik ezt szeretik.

Andy, Lili is ezt csinálta....sőt két napja egy óra alvás után felébred mint aki kialudta magát :roll: :roll: aztán nehéz visszaaltatni.
Amúgy egyszerre 8 foga is jön. Valószinű emiatt nem alszik. Ma este már kap kúpot.

NAti, jelentkezz majd, hogy mi újság.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

tuti a fogak, nekünk is jön biztosan jópár, mert már nem is tudom legalább 3.hete mindig hígabb a széklete.
és nálunk is volt alvás 1, másfél órás, aztán jáccott ezerrel 9kor, tök jó volt:(

múltkor megvettem a kúpot én is, de még nem használtam.
majd ha megint sokat kel. nálam a sok az 4-5:)
jó éjt mindenkinek
Nati reggel várunk

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Piri még sehol, de nem csináltam tesztet, várok talán holnap reggelig, vagy szerda reggelig.
Furcsa érzéseim vannak. Minden éjjel legalább 1x ki kell mennem mosdóba. Szurkál a hasam, fájdogál a derekam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!
ezek nagyon jó jelek, és hányadik napban vagy?
reggel tesztelj szerintem,

Kép
andyfekete
 
 


Kép

telefonnal készültek, sajna, de szerintem azért a lényeg láccik:)

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Nem tudom hanyadik napon vagyok, mert nem emlékszem mikor jött meg utoljára. Azt tudom, hogy kb 2hete volt olyan halványpirosasvalami, de az nem mensi. Október elejére tutira emlékszem, mert akkor 1 hétig erősen megvolt.
De megmondom őszintén, most beparáztattak ezzel a méhen kívüli dologgal. Azt olvastam róla, hogy akkor vannak tünetek is, de a teszt nem lesz erősebb, halvány marad. Tehát reggel tutira tesztelek és akármi is az eredmény felhívom a dokimat.
Holnap jövök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy
Vivi nem semmi azzal a hatalmas almával!

Megcsináltam reggel a crearblue tesztet és nega lett. De akkor mi volt az a 4 halvány +? Kijelezhet peteérést mint az ovuteszt???

Kép
Kép
nati80
 
 


szia Nati!
hát sajnálom a nega tesztet, tényleg lehet hogy ovut jelzett.
én már olyan régen teszteltem ovut is és terheset is hogy sajna nem tudok hozzászólni.
talán a többi csaj!
merre vagytok?
azért nem keseredtél el, ugye?

nahát azt az almát én ettem ám meg, a csaj csak beleharap azzal szórakozik, aztán kiköpi nem szereti az almát:(

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Lili is ezt csinálja az almával.. :lol: :lol: szerencsére ha megpucolom megeszi.

Nati, sajnálom a negatív tesztet, majd legközelebb. Én is rég teszteltem, de szerintem a peteérést jelezte. Hogy ne járj megint igy, irjad a mensiket....úgy könnyebb.

NEkünk nehéz éjszakánk volt. Lili náthás lett. 11 körülfelébredt és onnantól kezdve nem aludt. Ahogy betettem az ágyába egyből felébredt. Jött az orrszívás majd az orrcsepp. Aztán nem birtam tovább kapott egy kúpot. Nagy nehezen 3 körül sikerült elaltatnom. Persze 8-kor már ébren volt. Látszik, hogy fáradt.
Szerencsére nem lázas és nem is köhög csak az orra folyik.
Én meg kivagyok,majd elalszom...

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
sajnálom Lilikét és téged is.
most nem alszik ebéd után? pihenj te is, akár csak egy órát. az is segít.

hát nekem sajnos se a körtét se az almát nem eszi meg szeletben sem, ha összeturmixolom (15 hósnak röhej) és teszek bele bulátát vagy kölest akkor nagyduzzogva a fél adagot megeszi Vivikém.
banánnal azért küzdünk, már több mint fél banánt meg tud enni:)
egyzser skerült csak egészet, tuti akkor éhes volt:)
többiek?

képzeljétek oylan szépen kimondta hogy angyal.... meg lehet zabálni
Odri msot meg én vagyok Andi
tök tisztán mondja

Kép
andyfekete
 
 


Nálunk szerencsére Fanni szinte mindent megeszik. Szereti a gyümit, még a grapefruitot is. A húst inkább turmixolva, a sajtot meg beleolvasztva kajába. Darabosan nem eszi meg egyiket sem.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: