Új privát üzeneted érkezett!

Marcsi!

Üdvözlünk titeket újra itthon! Gratulálok a picihez! Tényleg, mikor született pontosan és milyen súllyal, mérettel? Gondoom, most nagy az öröm a családban, de TE vagy a legboldogabb, hogy sikerült!! Vigyázzatok magatokra és sok boldogságot leljetek egymásban!! Ha van egy kis időd, írj, milyen volt.
És persze azért próbálj meg pihenni is.

Üdv
szerencse7
 
 


Marcsi!

Gratulálunk! Nagyon vártunk már! Sok boldogságok és egészséget a nagy család minden tagjának! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Marcsi!

Örülök, hogy jól vagy. Sok örömöt és boldogságot kívánok a családodnak.
Jaj én is szeretnék ilyen boldog lenni, mint te amikor megszületik majd a én várvavárt kisfiam.
Hétfőn kezgem az lh tesztelést, remélem minden ugy alakul ahogy szeretném.

Detti[/img]
naysa
 
 

 
 

Kedves Marcsi!

Kép

Gratulálunk nektek!
Legyetek nagyon boldogok és egészségesek!
Vigyázzatok egymásra!

Puszi: Timi

Ui.: A képeket küld át nekem nyugodtan e-mailben, lekicsinyítem és felteszem neked nagyon szívesen. (honfit@t-online.hu)

Kép

Kép
timtom
 
 


Remélem sikerül feltennem a képet.

Hát itt a hercegnő.
1203680164.0692.doc

Kép
tulipán75
 
 


Úgy látom valamit elbaltáztam. Nem így akartam.

Köszönöm Timi!
Akíra már lekicsinyítette, csak elb., amikor fel akartam tenni. Te hogy vagy?

Kép
tulipán75
 
 


Nagyon édes a kis hercegnő!!
:lol:
naysa
 
 


Marcsi, nagyon cuki a KISLÁNYOD!!!!! Igazi kislány! :lol:
mókusmama1
 
 


Sziasztok!

Én is elmesélem a mi baba projektünket. Van már 2 fiam és nagyon de nagyon szerettünk volna egy kis csajt és íme amint látjátok a vonalzóm nemsokára finishbe érek és lám lám egy puncissal bővül a családunk aminek nagyon örül mindenki a családban.
A mi praktikánk az volt hogy ovu teszteztem és még nem mutatott ki semmit volt akció majd amikor már jelzett az ovu teszt nem akcióztunk apával és volt hüvely öblítés és joghurtos tampon is de akkor pont nem kaptam natúr joghurtot és vanília ízű tamponnal csináltam akció előtt. 32 napos menzim volt pont júliusba és a 18. napon jelzett be az ovu teszt és a 17 napon volt akció. És bejött pedig féltem az első uh-tól ahol a nőci azt mondta hogy nem teszi rá az éetét de úgy néz ki kisfiú hát had ne mondjam levoltam törve mint a bili füle de nem annyira mint amikor a második fiamnál mondták hogy fiam lesz megint ez a 14 hetes uh-n volt és utána mennem kellett genetikára mert magas 2,7 mom volt az afp-m és féltünk tőle de minden rendeben valószínű hogy a vérezgetések miatt volt azt mondták és azon az uh-n mondták hogy lány else mertem hinni nekem lányom de utána voltam 20hetesen majd 2 hetsen/4D-n / és 28 hetesen kórházi uh-n majd 29 hetesen 4 d-n
és minden hol azt mondták lányom lesz de a bizoníyítékot csak az utolsó d uh-n találta meg a nőci hosszas keresgélés után mert nagyon össze tette a lábait a lányom 40 percbe telt mire terpesztett a kis drága. Nevet még nem írok mert még nincs eldöntve a neve a bébinek .De mindenkinek kitartás és ha bele ad mindenki mindent és praktikát hiszem hogy sikerülhet .

Sok sikert mindenkinek.
Tulipán!
Neked itt is gratula !!!

És íme a mi lányzónk!!! Kép lányunk Kép lányunk


Üdv Márti

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Sziasztok lányok!
Hát, Márti, szeretnék én is már ott tartani, ahol te! :D Gratulálok!

Nem tudom, ti (a 25-én tesztelő csapat) hogy vagytok vele, de én már annyira türelmetlen voltam, hogy csináltam ma reggel egy tesztet (30. nap), és annyira negatív, hogy csak na! Úgyhogy ebben a hónapban sem jött össze a bébi. Kár. :(

A jövő hónap viszont nagyon ideális lesz. A jónás (lány) 6-án, a pé pedig kb 14-én várható. Tehát eltelik a bűvös 7 nap is a két fontos nap között. Csak nagyon-nagyon izgulok, hogy összejöjjön.....már hónapok óta próbálkozunk. :cry:

Ági, Marcsi, ti, mint nagy szakértők, mit tegyek, ha 6-án lesz a Jónás nap, és a férjecském 5-én PONT nem lesz itthon. 4-én és 5-én hajnalban (utazás előtt) még nem korai az akciózás? Most mondjátok meg, ekkora pechet!!!
mókusmama1
 
 


Mókusmama!
A Jónás nap 4 napig tart. Maga a Jónás nap és az előtte levő 3 nap (azaz a te estedben 3 -tól 6-ig tart), de a legnagyobb esély érdekében a Jónás nap előtt 24 órával kell együtt lenni. Tehát nem lesztek lekésve semmiről. Hajrá, mindent bele, szorítok!!!

A többi 25-én tesztelővel mi a helyzet?

Andy, te hol tartasz az ovu teszteléssel? Hat a málnalevél tea?
szerencse7
 
 


Oké, köszi Ági a gyors megnyugtatást. Nagyon rá fogok hajtani. Marcsi, ha jól emlékszem, ti is 2 nappal a Jónáska előtt akcióztatok, ugye?
Olyan nehéz kivárni ezt a következő 2 hetet, amikoris semmit nem tehetsz az ügy érdekében. :roll: :roll: :roll: Csak jöjjön már össze végre!!!!
Andy, te hogy állsz? Neked meg épp elérkezett a bevetés ideje!
mókusmama1
 
 


Sziasztok!

Sajnos a suli iatt megint kicsit eltűntem.
Először is: Marcsi!
Hatalmas gratula a lánykádhoz! Csodás baba! nagyon aranyos a képen!! Ha tudsz, tegyél fel róla majd még többet!!

Köszi az érdeklődést, egyenlőre negatívok a tesztjeim. Mivel a mainak is igen halovány volt a tesztcsíkja (és eddig szinte mindegyiknek) csak 2 naponta csinálom - amíg el nem kezd erősödni a csík. Akkor majd minden nap tesztelek és terv szerint az utolsó negatívos napon lesz akció - aztán a többit meglátjuk később. nem csodálkozok amúgy, hogy még negatív a teszt, hiszen nekem mindig is hosszú ciklusaim voltak. Ma vagyok a 20. ciklusnapo, hát a múlt hónapban a 21.-en volt az első poz tesztem, most nem tudom... Még a nyálka szerint sincs PÉ-m, viszont tegnap eléggé szúrkált a hasam a bal oldalon. Vagyis tuti készül valami. Legalábbis remélem. Ha 2 nap múlva erősebb lesz a teszt, akkor biztos, ha nem..... Akkor valószínűleg ebben a hónapan elmaradt a PÉ. A málnalevél teát már nem iszom, mert kiderült, nem is az az igazi "gyógyszer" a peteérés segítésére (ezt lehet inni az egész ciklus alatt), emellett igen szörnyű íze van!!
Inkább elkezdtem szedni az E vitamint is pluszban. Már fogalmam sincs, mivel tudnék segíteni tesókának. Ez az 5. próbálkozós hónapunk és azért már igen szeretném, ha beköltözne a pocimba!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


sziasztok!

Mókusmama!
Mi is a Jónás előtt 2 nappal is akcióztunk. Azt nem tudom, hogy a baba végül mikor fogant. pé előtt vagy Jónás előtt. Úgyhogy nyugi, csak hajrá a köv. hóhapra!!!!!!!

Márti!
Tök jó hogy leírtad a kislányprojekteteket. Ez biztosan sok hitetlenkedőnek, és vacilálónak újabb löketet ad.
Már neked sincs sok. Meglátod milyen boldog leszel majd!!!!!!

Andy!
Annyira béna vagyok a géphez, hogy kell egy kis idő mire eljutok arra a szintre, hogy én a képekkel mahináljak. Sajna.

Látjátok? A gyerekcsinálásban profi vagyok, de az informatika... :?

Hajrá a teszteknek!!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Ma két éve volt életem egyik legszebb napja, megszületett a kisfiam. Olyan gyorsan eltelt ez a két év, olyan mint ha csak pár hónapja lett volna, de sajnos az emlékeim fakulnak már. Azt gondoltam. hogy minden apró mozdulatra emlékezni fogok, de a legfontosabbat, mikor először megláttam ŐT, azt tuti nem felejtem el! Remélem nemsokára újra átélhetem ezt a csodát!
Hát én sem bírtam a véremmel és tegnap csináltam egy tesztet és sajna csak egy csíkos volt. Pedig volt Jónás napon is akció 4-én (kétszer is 8) ) meg pé előtt is 8-án. Köv.hónapban fiús Jónás napom lesz, úgyhogy maradok a pé.előtti akciónál.
:cry:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!
Na, a biztonság kedvéért ma is csináltam egy tesztet, és már erősödik a tesztcsík, vagyis jobb esetben holnap, de legkésőbb keddn tutira pozitív lesz. Legalábbis a múlt havi erősödési ciklusból ítélve! Meglátjuk, és majd jövök az eredménnyel!

Mókusmama, Gyurmi!
Sajnálom a negatív tesztet!! Fel a fejjel, és meglátjátok, a köv. hónap a tietek!
(mondom ezt én, akinek szintén sokadik próbálkozása ez...)

Márti!
Köszi, hogy leírtad a történetedet! És gratula a kiscsajszihoz!

Mindenkinek szép és vidám hétvégét!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Ma kezdem én is tesztelést, az előjelek már megvannak. A nyákom már alakul, tegnap estefelé már szurkált a pocom. Egy ismerősömtől régebben kaptam törpemikroszkópot, gondoltam megnézem. Tegnap meg ma is páfrányos volt.

Kicsit izgulok ebben a hónapban, hogy tüszőrepedés után legyünk együtt.
Sokat olvasgattam, a neten, de szinte mindenki kislányt akar.

Nem tudjátok mennyi idő alatt van a vizeletben a kimutatható lh?

Andy: Lehet, hogy az első kezdődő + teszt után még együtt lehettek, és a ciklus végére pozítív teszttel zárnál. :lol:
Az én esetem, hogy sokat vártam, és a petesejtecském nem tudta megvárni a spermiumot.

Detti
naysa
 
 


Megjött már valakinek, lehet korai volt a teszt?
Azért szorítok nektek, hogy esetleg mégis legyen valami.
naysa
 
 


Látom, két turnusra oszlottunk. az egyik csapat most lh tesztel, a másik pedig most kezdi a semmittevős 2 hetet a következő lh tesztig. :?
Andy, Naysa, hajrá! Állandó beszámolót kérünk.

Sajna-bajna nem volt túl korai a tesztem, már vasárnap jött a bizonyíték is. Viszont ahogy tegnap este újból tanulmányoztam a Jónás naptáramat, hát kiderült, hogy annyira nem is ideális a helyzet márciusban sem. Nem is 6-án, hanem 7-én hajnalban (1 és 2 között) lesz a Jónáskám. (Akkor most hogy legyen???? 4-én este akció - 5-én ugyebár nincs itthon a férjem - és aztán még 6-án is akciózzunk este, vagy azt hagyjam már ki??????????? SOS!) Ha uúgy lesz pé-em, mint ebben a hónapban, akkor várhatóan 10-én lesz.....az meg elég közel van a Jónáshoz. Előtte 8-án akciózzunk? Már megint tanácstalan vagyok. Olyan idegőrlő ez az egész. Már nagyon szeretném, ha összejönne. Andy, totál együttérzek veled így az 5. hónap próbálkozásnál! De ne izgulj, most sikerülni fog! Ez olyan hónap lesz, hogy mindenki fel tud mutatni egy poz. tesztet!
mókusmama1
 
 


Marcsi, milyen érzés otthon a kis bébikével? Jól viselkedik? :D
mókusmama1
 
 


Sziasztok!
Na, a mai tesztem valóban erősebb lett, de még negatív.
Mindjárt rakok fel képet is, csak le kell kicsinyíteni, meg összeollózni.
Naysa!
Igen, én is gondoltam már rá, hogy az első poz. napon is akciózunk, és akkor biztosabb a dolog. A múlt hónapban szerintem mi is azon csúsztunk, el, hogy sok idő telt el az akció és a petécske kibújása között!
Meglátjuk! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Nos, a képek:

Kép 02.23
Kép 02.24
Kép 02.25

Kép
oriandy
 
 


Andy: Neked ilyen lassan megy pozitívba? Nekem olyan hirtelen hogy csak 3 nap alatt lezajlik minden.
Erősödő, erős, halványodó. Az előtte és utána lévő nap negativ meg egy halványka csík sincs. Kiváncsi vagyok a mai tesztre. Du. 2 körül csinálom.
naysa
 
 


Hőgörbéd mutat valamit?
naysa
 
 


Mókusmama: Sajnálom, hogy megjött. Talán ez a hónap mindenkinek szerencsét hozzzzzzz!!!
Olyan szép az idő, legyünk optimisták!
naysa
 
 


Naysa!
Igen, nekem a múlt hónapban is így erősödött, de aztán januárban a maihoz hasonló teszt után egyszerre lett olyan pozitív, hogy a tesztcsík erősebb lett, mint a kontrollcsík! Meglátjuk a holnapi tesztemet. Igaz már nincs több kazettás, csak csíkteszt, de az is ugyan olyan jó!
A hőm egyenlőre lent van 36.1-36.3 körül, de a nyák kezd tojásfehérjés lenni, ami jót jelent. Remélem eredménye is lesz.
Minden esetre ma lesz akció, aztán a holnapi teszttől függően még esetleg holnap is. :lol:

Kép
oriandy
 
 


Fel is teszem a múlt havi teszteke, magáért beszél!
Kép 01.19
Kép 01.20

Kép
oriandy
 
 


Detti!
Szerintem a te eseted a könnyebb. Hidd el, hogy akik lányt akarnak, azok jobban vacilálnak a tesztek csíkjain, hogy vajon mikor van itt a bizonyos előtti 3. nap. Neked a + utáni napot nem olyan nehéz eltalálnod. Biztosan sikerülni fog. Ha nem elsőre, akkor hamarosan :lol: :lol: :lol:

Andi!
Szerintem nagyon jól állsz. Tényleg a múlt hónap úgy sikerült, hogy nagyon sok idő telt el az akció és a pé. között. Ez most nem fog megtörténni, mert ismered a ciklusodat. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön eltalálnod a napot.

Mókusmama!
Szerintem nem kell aggódnod ebben a hónapban. Ha 4-én akció van, akkor az a Jónás előtt van 3 nappal. Az jó. Ha 6-án akciózól, akkor pedig valószínűleg 4 nappal a rendes pé. előtt. Az is jó. Nem? Ne parázz annyira! Meglesz az a kiscsaj!!!
Tudom, hogy én már könnyen beszélek, de én annyira bízok a módszerben.


Nálunk változatlanul pörgős napok vannak. A legtöbbet hármaskámat babusgatom, mert éppen most ő igényli a legtöbbet. A férjem egyébként tegnap ment először dolgozni, úgyhogy vége a királynői soromnak. Mondta is, hogy itthon volt két hetet, de jobban elfáradt mintha dolgozott volna. Sajnálom szegénykét, de legalább megtudta, hogy nem is olyan fenékig tejföl itthon lenni a gyerekekkel. Tényleg sok pasi azt hiszi, hogy milyen jól elvannak a nők itthon a gyerekekkel, hogy tiszta Hawai sorunk van.

Kép
tulipán75
 
 


Marcsi: Biztos könnyebb, de mégis nehéz, hogy eltaláljam a megfelelő napot. A 2. teszt lesz valószinű a csúcs, akkor fogunk akciózni. Remélhetőleg minden sikrülni fog és tényleg kisfiúk fogan meg ill. hogy jön a + terhes teszt.
naysa
 
 


Sziasztok!
Még nem jött meg pirim, de szerintem hamarosan bekopogtat, mert nagyon fáj a hátam meg a melleim, a hasam meg úgy szúrkál, mint amikor pocakos voltam és sokat voltam talpon. Elég fura, mert nem szokott ilyen intenzíven fájni. Na majd meglátjuk.
Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Kicsit el voltam tűnve mostanság, ne haragudjatok! Csak Kyrus elkapott valami kis náthát és elég nyügi volt! De most éppen nagyizik, ugyhogy van egy kis időm és gyorsan lehuppantam ide :lol:

Nekem se jött még meg a piri, de valahogy nem érzem magam terhesnek! Nekem is fáj a mellem meg tegnap elött a hasam is fájt, szóval szerintem csak egy kicsit megcsúszott, de ma már meg fog jönni! De hát majd meglátjuk! :roll: Tesztet se csináltam még, csak ott áll a polcon és vár a nagy pillanatra! Mondjuk, ha holnap reggel se jelentkezik a piri, akkor azt hiszem megcsinálom, mert azért kivéncsi vagyok :wink:

Sajnálom akinek már megjött! De én is avval bíztatom magam, hogy egyre jobban kiismerem a ciklusomat, és következő hónapba majdcsak összejön, na meg ha nem jött össze akkor bizti vagy beteg baba lett volna vagy kislány :wink:

Én ebbe a hónapba meg a jövő hónapba nem Jónásozok mert 4-es és 5-ös rizikós, ugyhogy....inkább kihagyom! Úgyis most van Jónásom, holnap lenne az utolsó nap, ugyhogy most pihentetem apát :lol:

Gyurmi, Máté kisfiadnak utólag is boldog szülinapot :)

Marcsi ne is mondd, nekem is rendesen el kellett magyaráznom a férjemnek, hogy ez egy non stop ügyelet! És ez nekem a munkahelyem! Mert hát egy gyerekkel is rengeteg a dolog! Persze 4el meg főleg :shock:
De mikor elmagyaráztam neki, hogy ő alszik éjjel én nem, ő hazajön és pihizik én nem, ha épp alszik a gyerek én nem érek rá aludni mert a kaja nem főzi meg magát, de a porszívó se önműködő, és hát a háziállatok is itt vannak! Szóval a férfiaknak ezt látni, tapasztalni kell, hogy nem fenékig tejfel itthon az élet :wink: 8)

Na megyek is takarítani meg főzni amíg nincs itthon az én drágám
:lol:

Mindenkinek hajrá! Gyurmi neked a pozitív hcg tesztnek, a többieknek meg a pozitív LH tesztnek és az akcióknak! Tök jó, hogy mindenkinek lehet szorítani! Ja, és Marcsi neked meg a gyerekekhez :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni: 3fiú után szeretnénk egy kislányt.
Első hónap, hogy ov tesztelgetek. Szombat este egycsíkos volt a tesztem, vasárnap este halvány kétcsíkos, hétfőn este újra egy csíkos. Lehet, hogy nekem pár óra a p? Félreértek valamit? Nem több napig pozitív?
mina29
 
 


Ja és Huncutka35 10-es erősséégű hcg tesztet és ov tesztet is árul jó áron most rendeltem én is.
mina29
 
 


Sziasztok!

Gyurmi kicsit megkésve, de boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak. Lehet baba van a pocakodban?

Tegnap csináltam tesztet negatív lett. Ma megyek találkozok a baátnőmmel. Hazaértem jelentkezem, és megcsinálom a mai tesztet is. :)
Mindenkinek megy a drukk!

Andy: Milyen lett a mai teszted?

Detti
naysa
 
 


Mina29: Nem vagyok még nagy szakértője az lh tesztenek, de a többiek mondták, hogy ne reggeli első vizelettel, és 2 órával a tesztelés előtt a vizfogyasztást korlátozni kell, hogy ne higitja a teszt hormontartalmát.
naysa
 
 


Hány napos a ciklusod? Hányadik napon vagy?
naysa
 
 


Szia!
A teszt elött több órája nem ittam. A ciklusom 29-30 napos, de évente kb 2x 33-35napos. 9.-én volt a menszim első napja, 17. napon vagyok elvileg. Egyszerűen nem értem. Nagyon elkeseredtem.
mina29
 
 


mina29! Nekem csak egy napig pozitív! Álltalában van egy egy csíkos, majd egy halvány csíkos, majd egy erős csíkos, és utána pedig ismét halvány csíkos, vagy csík nélküli!
És ugye csak az erős csíkos ami olyan erős mint a controll csík vagy erősebb, csak az pozitív!
Nálad lehet, hogy halvány volt, utána másnap reggel volt az ovuláció, tehát akkor lett volna pozitív, és amikor csináltad a tesztet akkor azért volt halvány mert az már a leszálló ága volt!
De akkor van az ovuláció! Hiszen az lh csúcs után szabadul ki a pete! Szóval lehet, hogy neked rövid idő alatt megy végbe! De van! Szóval legközelebb próbálj meg szerintem tesztelni délelött és délután is...vagy nem tudom! De a lányt úgyis előbb kell összehozni :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok! Szép reggelt mindenkinek!

Naysa!
Én még nem csináltam ma tesztet! Azért betartom, hogy 10 után csinálom, mert amikor az első pisiből csináltam, nem volt hiteles. Valami olyasmit hallottam, hogy 10 és délután x óra között kell csinálni. Te mikor szoktad?
Majd 10 után jövök az eredménnyel!

Mina!
Te hány órakor szoktál tesztelni? Nem az első pisiből csinálod, ugye?
Én a helyedben, most minden nap csinálnék egyet, hátha még nem vagy túl a PÉ-n, nehogy "lemaradjatok" róla!!

Kép
oriandy
 
 


Halihó!

Hát, megjöttem a mai teszt eredménnyel. Nem hiszem, el.... Nálam igen lassan készülget valami! Igaz ez a mai teszt csík, és eddig kazettásat csináltam, de még mindig halványabb a tesztcsík, mit a kontroll!
Na, most legyen okos valaki!! Miért van ez? Lehet, hogy nem volt vagy nem is lesz peteérésem? Vagy tényleg csak lassan alakul a dolog?? Számíthat az, hogy ma másfajta tesztet csináltam már? Íme a kép:
Kép 02.26

Kép
oriandy
 
 


Szia!

Andy: Én du. 2 kor csinálom a tesztet. Azt olvastam, hogy du.-tól estig jó.

http://babatervezok.otthona.net/LH-teszt.shtml

Itt nagyon szépen leír mindent. Szerintem lehet a kazattás és a tesztcsík között van erősségbeni különbség.
Nekem maradt a múlt hónapból 1 db., de nem merem keverni, nehogy mást mutasson. Minden embernél más intenzítással megy felfelé. ( De nem vagyok olyan gyakorlott)

Kíra: Nekem is ugyanígy 3 nap alatt lemegy. Abból a középső a pozitív. Ti mikor leszek együtt?
naysa
 
 


Teszteltem, furcsa már ma kezd erősödni, pedig holnapra vártam. Ha jól látom , hasonló tesztem van.
Kép febr. 26 [/img]
naysa
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, hogy ma 11-kor teszteltem és a huncutka tesztjével pozitív voltam. Tegnap este a gábriel tesztel egycsíkos negatív, de ugyanolyan gábriellel tegnapelött kétcsíkos negatív. Értitek ezt?A gábrielt 4000-ért vettem a 7darabot és nem lenne jó? Vagy huncutkáé hibás? Szerintetek?
mina29
 
 


Lányok!
Úgy pörögtök itt a tesztekkel, hogy már követni sem tudlak benneteket. Azért azt furálom, hogy miért van klüönbség a tesztek között. Biztosan más az érzékenységük. mina esetében viszont épp fordítva kellene lenni. Az ember azt hiszi, hogya drágább az értékenyebb.

Látod Mina? Mégiscsak lesz itt pé. Remélem ma nem startoltok rá az ügyre, mert a kispasik akkor még nyüzsögnek!!!!! Ja a másik topikba írtam neked is, bár akkor még azt nem tudtam, amit most írtál.

További jó munkát!!!!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Tulipán!
Nekem sajna még két hét pihi van mert márc 10 környékén jön a piri 12.-étől 15.-ig jónáska lányos napok, de ilyenkor piri erősebb mint az én gyomrom azt hiszem és utána hajrá, ha jól értelmezem két csíkos negatívig. Vagy nem :oops: :oops: ?
mina29
 
 


Sziasztok!

Hát Naysa nem tudom mi mikor leszünk együtt mert egyenlőre nem jött még meg :shock:
De nem csinálok tesztet mert nem érzem magamat terhesnek :roll:
Kicsit fájdogál néha a pocim, olyan menzi szerű fájdalom, és hát így szerintem csak késik pár napot :? :roll:

De egyébként mi a pozitív lh teszt estéjén már együtt szoktunk lenni, mert olyan gyorsan megy nálam :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja, meg persze utána való 1-2-3 napon is együtt vagyunk amikor csak időnk engedi :D Hajnalba meló elött, meg este meló után :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Na, ma megint csináltam egy tesztet, és még erősebb a teszt vonal, de még mindig negatív!!! Ezt már nem hiszem el!!!!! :shock:
Na, mindegy! Még van 1 db tesztem, azt megcsinálom holnap, és remélem annak poz. eredménye lesz. Ha valóban pozitív lesz, akkor aggodalomra semmiokom, csak ugye az akció idejét kell jől "belőni"! :wink: :lol:
Íme a mai tesztem:
Kép

Naysa! Nekem a mai teszted????

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Nekem még nincs mai tesztem, de szerintem negatív lesz. Ma még csak a 11. napon vagyok, elvileg holnap lesz a csúcs. A nyákom már tojásfehérje.
Érdekesség a pg nyalakodós teszt, nyálból 3 napig páfrányos volt, ma már buborékosodik. Viszont a méhnyakból vett minta mindig totál negatív, buborékos.
Nincs semmi fokozatosság a tesztemben, felszálló, csúcs , leszálló a 3 nap alatt. Lehet nem a + teszt után 24 órával lesz peteérésem, hanem előbb, ugyanis múlt hónapban lekéstük.

Detti
naysa
 
 


Megcsnáltam a tesztet, még negatív.
naysa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: