Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alig várom, hogy teljenek a napok és megtudjam, hogy hihetek-e a Jónás módszerben. Ha ebben a hónapban nem jön össze a baba, akkor inkább a természetes módszerekhez folyamodok. Rászánom magam és veszek ovu.tesztet, kikísérletezem és utána ha megtudtam hogy működöm, rávetem magam apára. :wink: :D

Hogy vagytok lányok?

Marcsi! Mi újság? Nem vagy már nyűgös? Én a végén már nagyon az voltam. :lol:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Nekem egyre többet görcsöl a hasam, ugyhogy vagy ovulációm lesz nemsokára (ami lehet is) vagy felfáztam vagy pedig babás lennék? :shock:

Az a szép a kora terhességi jelekbe, hogy lehet terheség, ovuláció vagy menzi előjel is :lol: Szóval ember legyen a talpán aki tudja :D

Én Kyránál is csak azért gondoltam, hogy az vagyok a negatív teszt ellenére, mert rengeteget jártam wcre! Már a kolleganőim is megjegyezték, hogy jézusom, csak nem felfáztam... :lol:
De mióta Kyrával terhes lettem azóta rengeteget járok, és ez nem változott szülés után se, így hát ezt most nem tekinthetem jelnek! Szóval azt hiszem nekem marad a teszt :lol:

Pedig jó lenne valami megdönthetetlen jel arra, hogy babás vagyok! (Ha nem is most, ez ajövőbe is jól jönne) :lol:

Marcsi, mikor is kell befeküdnöd hétfőn? Vagy akkor még csak beszéltek a dátumról? CTG-re jársz? Minden ok? Írjál, mert ha eltűnsz akkor már azt hisszük babázol :D
Drukkolok nektek :)

Ja, és kérdés, ovu teszt mutathat pozitívat ha terhes vagyok? Mert most jön ugye a közép idős peteérés ha még nem lennék terhes, és venni akarok ovu tesztet, mert a mikroszkópnál még nem tudom mikor is kéne fiúra gyúrni, mert az ovu tesztel ugye egyszerű, akkor amikor újra negatív lesz! De ezt nem tudom a mikroszkópnál! Szóval venni akarok tesztet, de nem tudom előbb vegyek-e terhességit, vagy jó az ovu is mert ha az vagyok úgyse lesz pozitív!? Na elég sok dilemmám van? :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok.
Tulipáán hiányolnak téged is a 4-ik babások. :lol: :lol: aztaa nemsoká szülsz!!

Amúgy bocsika. Sziasztok. Részben csatlakozhatnék is hozzátok mert nekem 4 fiam van és igen csak megtervezem a következő gyermekem nemét. Ami úgy néz ki hogy be is jött csak közbe szólt az infulenza és így műszeres befejezés lett a vége múlthéten.

Üdv verus

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 


Sziasztok!

Szia Harivera!
Üdv köztünk! Szoktam olvasgatni más topikokat is és emlékszem ám rád is! :wink: :lol:
Viszont sajnálom a babódat, én még arra emlékszem, hogy volt szép kis vonalzód is.... :cry: :cry:
De talán majd most, és természetesen hajrá kiscsajok!!!! :wink: :lol:

Csajszik!!
Mi ma elutazunk anyósékhoz, így legközelebb hétfőn jövök!
Mindenkinek szép hétvégét!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Nálam minden rendben, probáltam mérni a hőmet, de sajnos a 36,2-36,9 ig mindent mérek. A kislányomhoz fel kell kelni, ill. nem alszok mostanában olyan jót mint eddig, (többször felkelek magamtól).
A szurkálás a méhemnél már ritkán jön elő. Ha az időpontot nézem akkor a beágyazódás 11. napja Valentin napra esik. Ami furcsa, hogy a melleim csomósak, fájnak, ami soha a cikluson belül nem szokott lenni.
Vegyes érzelmeim vannak, szeretnék babás lenni, de kisfiúval. Szegény férjemet állandóan piszkálom, hogy miért csináltuk jól, és miért nem.

Andy: Jó utat!

Akíra: Látom te is olyan tanácstalan vagy mint én. A Jónás napon 14-ére, és a havi vérzésem pedig kb. 18-ára várható. Dilemám van a teszttel kapcsolatban. Ha nem estem teherbe akkor a Jónás napot a peteérés szempontjából aznapra kell időzíteni. Mert akkor lesz fiú. Röviden ennyi.

Detti
naysa
 
 


Sziasztok lányok!

Voltam ma doki bácsinál. Azt mondta, hogy hétfőn becuccolok, és kedden meglesz a baba császárral. Úgyhogy még két napig jövök közétek, aztán kb egy hétig nem.

Verus!
De sajnálom, hogy elveszítettél egy babát. :cry: :cry:
Te milyen módszereket alkalmaztál?

Akíra!
Az a helyzet, hogy az ovuteszt lehet + ha terhes vagy. Úgyhogy ha tuti akarsz lenni, hogy az lh csúcsod miatt + a teszt, akkor csinálj terhességi tesztet mielőtt elkezded az ovutesztezést.

Gyurmi!
Hát dehogynem vagyok nyűgös. Ilyenkor már semmi sem jó. Igaz a nagyobb fiúk sokmindenben segítenek, de azért még így is akad mit tenni a háztartásban.

Viszont neked úgyis az kell, hogy újra negatív legyen a teszted. Tehát ha nem lesz újra negatív, hanem mindig + marad akkor lehet, hogy terhes vagy :shock: Nem?! Én is olvastam valahol, hogy az lh tesztet ha terhességinek akarod használni, akkor reggel kell az első vizelettel. Sőt! Még korábban ki is mutatja mint a terhes teszt.

Na, akkor okoszkodhatsz :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Mókusmama!
Mi van a mai teszteddel?
A tegnapi az jó, hogy csak egy csíkos. Nem is látszott rajta semmi még halványan sem? Az akkor szuper, mert a pé-dig van még pár nap. Ha ma negatív még, akkor megdolgoztatod apát, vagy nem mered?

Kép
tulipán75
 
 



Igen, igen, tegnap még csak egy csíkom volt, ma pedig már egészen halványan megjelent a tesztcsík is. Szerencsére Andy lefényképezte a tesztjeit, úgyhogy azalapján mindjárt visszaolvasom, mi a teendő. Tegnap akcióztunk.....remélem nem kavar be, hogy még csak egy nap telt el a Jónás nap óta.... :shock:
Kissé össze vagyok zavarodva, nem tudom, pontosan mit tegyek. Ajajajjajajaj! :roll:
mókusmama1
 
 


Visszaolvastam, és arra a következtetésre jutottam, hogy ma már nem kéne ugrálni........aztán majd meglátjuk beválik-e. Nagyon izgi, az biztos!
Marcsi, örülök, hogy vasárnapig még itt vagy (persze ha addig nem akar előbújni magától Babuci). Hétfőn pedig mindenki nagyon fog neked drukkolni! Hajrá!
mókusmama1
 
 


Jaj Mókusmama! Miért akcióztál 7-én? Én féltem volna a Jónáska miatt. Bízzunk benne, hogy amit Ági olvasott a könyvben az valóban úgy van a valóságban is, és addigra már nem él a Jónás-petesejt.

A halvány vonalnál még lehetett volna akciózni. De ha már erősödik akkor nem. A halvány vonal után még általában van egy félerős, és utána lesz erős. A pé. pedig csak ezután jön. Tehát a pé és a halvány vonal között kb. 3 nap eltelik. Persze ez nem mindenkinél pont így van, ezért jó kitapasztalni előtte, hogy a saját esetünkben hogyan erősödik.

Úgy szorítok neked. Írjál ám feltétlenül ma is, hogy hogyan változott a csíkod! Ja! És szigorúan jegyezd, hogy a következő hónapra legyen pontos tapasztalatod.

Ha erős a tesztcsíkod, akkor nem ám piszkálod apát!!!!!!!! :wink:

Kép
tulipán75
 
 


Marcsi, most kicsit megijesztettél! Remélem tényleg nem kavar be a Jónás! Elvileg azt írja, hogy 6-án 12-kor voltam fogamzásképes, és 12.40-ig élt a petesejt. Utána azért eltelt másfél nap.....hátha, hátha. Nagyon izgulok. Komolyan. És tegnap este meg még kellet volna akciózni????????????????????? Hajaj, akkor mindent rosszul csináltam????????? Sajna még korán van, még nem tudok teszet csinálni (és épp pár órára el is megyek itthonról), de délben csinálok egy tesztet, és ha még mindig nagyon halvány a csík, akkor azt tanácsolod, hogy akciózzunk gyorsan egyet? (múlt hónapban pár napig ilyen halvány volt)
S.O.S!!!!!!!
mókusmama1
 
 


Mókusmama!
Nem akartalak megijeszteni. Ne aggódj! Biztosan úgy van, ahogy olvastad. Csak én nem mertem volna. De hát gondolod, hogy én jobban féltem, hogy fiú lesz megint.

Ha a múlt hónapban pár napig ilyen halvány volt, akkor szerintem még belefér. Akkor miért aggódsz? Ha megvannak a múlt havi eredményeid, számolj okosan vissza! Már régebben valakinek leírtam, de leírom neked is hogy nálam Babuci hogyan készült:

13. ciklusnap: halvány csík akció
14. ciklusnap: halvány csík akció
15. ciklusnap: fele erős pihi
16. ciklusnap: erős csík pihi
17. ciklusnap: erős csík pihi

Mivel nekem még a 17. cl.napon is + volt a tesztem, ezért abban a hónapban a 18. napon volt a pé. Tehát kb 3-4 nap telt el.

Ja! és az előző hónapokban is ugyanilyen gyorsasággal vastagodott a csík, csak éppen nem a 13. ciklusnapon kezdődött. De az mindegy.

Most már 1 óra van. Akkor megcsináltad a teszted? Még jövök ma, mert nagyon izgulok érted!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Ma vagyok a 17. napon, és a 13. napon voltunk együtt.
Normális szerintetek, hogy már most sokat szúrkál a méhemnél?

Mókusmama1: Milyen lett a teszted?

Detti
naysa
 
 


Sziasztok!
Na, gondolhatjátok, rohantam haza, hogy gyorsan megcsinálhassam a tesztet, és képzeljétek, két vastag csík. Úgyhogy ha másért nem is, de azért egy kicsit megnyugodtam, hogy jókor akcióztunk. (tegnapelőtt, ugyebár) Most ülök a babérjaimon, és várok.
Szerintetek van esély?????
mókusmama1
 
 


Hopp! Most néztem, hogy 19. napon vagyok nem 17.

Ilyenkor már lehet valami tünet?

Detti
naysa
 
 


Mókusmama!
Akkor ez nagyon jó. :lol: Pont 3 nap fog eltelni. Igen van esélyed!!!! Holnap lesz a pé-d :D :D Most már csak tényleg várnod kell. Mire hazajövök a kórházból addigra már lehet, hogy meg is tudjuk. Azért holnap is csinálsz tesztet?
Remélem kitartanak a kis amazonok!!!!

Detti!
Akár a beágyazódás is lehet. :lol:

Kép
tulipán75
 
 


Ugye a szurkálás nem rosszat jelent?
naysa
 
 


Tulipán!

Sok boldogságot és gyors felépülést kívánok! Köszi a bíztatást, örülök, hogy olvashattalak, profi vagy! Jó babázást!

Még egy kérdés a szakavatottaknak: ovulációs és lh tesz? Mi a különbség? Vagy a kettő ugyanaz?

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Detti!
Nem tudom, hogy jelenthet-e rosszat, de jelenthet jót is. Ez tényleg olyan nehéz dolog. De néhány nap és kiderül. :D Könnyű mondani. Igaz?

Éva!
Köszönöm a jókívánságokat, és a dicséretet.
Amúgy az ovuteszt és az lh teszt ugyanaz. Hívják ovutesztnek, mert az ovuláció kimutatására szolgál, viszont a lutenizáló hormon (azaz lh) szintjét tudjuk vele követni. Szóval teljesen ugyanaz.

Na sziasztok, még holnap jövök kíváncsiskodni. Hátha történik valakivel valami.

Kép
tulipán75
 
 


Éva, igen, az ovu teszt és az lh teszt egy és uaz.

Marcsi, ha hétfőn befekszel, és talán már szülsz is, legkésőbb a hétvégén biztosan hazaengednek (hú, hihetetlen, ugye?). Egy hét múlva már otthon lesztek együtt.....a 6 tagú család! :D Na, hát én addigra még biztosan nem tudok új hírrel szolgálni, max még egy hét múlva.....de majd igyekszem. Hátha. Bár valahogy ezt a hónapot teljesen elkönyveltem ilyen próbálkozós hónapnak (mivel fiús jónásos a február). Aztán még az is lehet, hogy pont most jön össze a bébi. Ja, lánybébi természetesen (ha elég tartósak az amazonocskáim) :lol:.
Remélem, holnap még hallunk felőled! Már összepakoltál?
mókusmama1
 
 


Sziasztok!

Marcsi!
Szeretnék sok szerencsét kívánni Nektek! Vigyázz magatokra és mihamarabb jelentkezzél a babafotókkal! Sok puszi!

Én most nem vagyok valami jól, nagyon fáj a fejem és hányingerem is van, de nem merek gyógyszert bevenni. Talán az alvás segít majd. Amúgy meg úgy érzem magam, mintha egy lufi lenne a hasamban. :roll:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Marcsi: Szorítok, hogy mielőbb a kezedben tartsd a kislányodat. Nagyon nehéz a várakozás, főleg, hogy kb. szerda magaságában meg kellene csinálnom a terhes tesztet, mert 14-én (13:36) lesz Jónás napom. A bibi sajnos az, hogy férjecském 14-én reggel elmegy dolgozni és csak 15-én hajnalban fog hazaérni. Nem tudom mit csináljak, hogy legyünk e együtt 13-án.
Ha a HCG teszt pozítív akkor persze nincs mitől tartanom.

Detti
naysa
 
 


Megcsináltam a mai tesztet is, a halvány kontrol csík mellett egy még halványabb tesztcsík. Ez most mit jelent? Ezek szerint lezajlott a verseny? Biztosan. Gondolom épp csökken az lh szintem. Vagy ez nem így működik? Még az sem kizárt, hogy holnap is csinálok egy tesztet. Szerintetek?
mókusmama1
 
 


Sziasztok lányok!

Még egy üdvözletre bekukkantok. Köszönöm a jókívánságokat. Mindenkinek sikeres hetet, kitartó amazonokat, és aki kisfiúra vágyik, annak gyors katonákat, aki pedig már a teszt előtt áll, annak + eredményt. :lol:

kb. egy hét múlva jövök a képekkel

Puszi mindenkinek


Mókusmama!
Ma volt a pé-d az lh teszt szerint, úgyhogy a verseny ma eldőlt. Ha nem sajnálod, csinálhatsz holnap tesztet, de megint halvány lesz. Ez szinte tuti.

Kép
tulipán75
 
 


Na sziasztok!

Marcsi neked nagyon drukkolok, (bár ezt már írtam, de azért megerősítem :lol: ) Minnél hamarabbi felgyógyulást a császárból és rengeteg örömöt neked a régen várt kislányodhoz :)

Mókusmama, látom te is az LH teszten "görcsölsz"....hát én is!

Én nem tudom, de nekem ugye most kellene hogy ovulációm legyen...hát nincs! :shock: Ilyenkor már érezni szoktam valamit, már meg szokott jelenni a tojásfehérje dolog, meg hát ugye az LH tesznek már virítania kéne a vastag vonallal....hát nem! Most vagy lekéstem, mert előre jött, vagy nem is volt, vagy késni fog és így hátrébb csúszott, vagy én nem tudom! Mert hogy az LH teszt tegnap elött is meg tegnap is hajszál vékony volt, de már lehet csak én láttam a csíkot, mert látni akartam, szóval olyan vékony volt... :roll: És ma reggel is csináltam egy LH tesztet, hogy megnézzem ugye nem vagyok-e terhes és talán azért olyan vékony....hát a reggeli vizeletből is ugyanolyan irtózatosan vékony a csík....vagyis nem vékony hanem alig látható... :roll: Hát most elég tanácstalan vagyok, hogy most mi van! :roll:

Tegnap azért voltunk együtt párommal, olyan alapon, hogy hátha lecsúsztunk a pozitívról és ez már a leszálló ága az LH nak, szóval lehet még elérjük a petét és a kisfiúk még gyorsaságukkal meg tudják hódítani a terepet :lol: de őszintén én már nem tudom, hogy mi van... :roll:

Vagy lehet, hogy defektes az LH csomag? És mindegyiken ugyanolyan lesz? :shock:

Annyira tanácstalan vagyok! :oops:

Tippek? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Először is MARCSI!
Sajnálom, hogy már nem tudod elolvasni, amit írok, de NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A KISCSAJSZIHOZ! És mielöbbi felépülést neked!

Akíra!
Nem tudom, hogy nálad hogy alakult a dolog, de ha megnézed a korábbi hőgörbémet, azon láthatod, hogy én is elég korán elkezdtema tesztelgetést, mert olyantályt szokott lenni a PÉ-m. Viszont pont a tesztelős hónapban kitolódott, tehát, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor szerintem még csak csinálgasd az az OVU tesztet, hátha még nem volt meg az ovud. Hányadik napon vagy ma pontosan???

Mókusmama!!
Neked mennek a drukkok, hogy 2 hét múlva szép 2 csíkos tesztet produkálj!!! :wink:

Naysa!
Én úgy tudom, hogy a kiírt Jónás nap elött 1 nappal kell akciózni, így ha neked 14.-én lesz, akkor teljesen jó a 13.-ai akció!!!
Azért tőled is várjuk ám a pozitív híreket!! :wink:

Gyurmi!
Te mikor csinálsz majd tesztet?? A vonalzód szerint még 16 nap hátra a ciklusodból, te csináltál most ovus teszteket??

Velinünk egyenlőre nincs semmi különös. Vége a mensimnek, aztán nemsokára kezdem a tesztelgetést. Ma még a biztonság kedvéért veszek málnalevél és palástfű teát és azt fogom iszogatni, aztán meglátjuk! A Jónás napról sajna lecsúsztunk, mert pont piri napokra esett!!

Na, majd még jövök!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Hát nekem mostanság hosszabb ciklusaim voltak, a ciklus.hu kidobta nekem, hogy 32 nap az átlag ciklusom! 25.én volt meg legutóbb, tehát az volt az első nap, ma a 18. napon vagyok!
És egy ideje mérem már ovutesztel (pár hónapja) és a ciklus.hun jelzettek szerint volt mindíg! De ha nem is, nekem mindíg olyan volt, hogy volt egy ilyen alig látható vonalam, aztán egy erősebb, aztán egy controll csík erősségű, és utána megint halványabb! Szóval nekem minden napon egyet ugrott, nem volt ugyanolyan 3 napig egymás után egyszer se! :roll:
Szóval most ezért nem értem hogy miért ilyen 3 napja, akkor is ha délelött csinálom és akkor is ha reggel csinálom...
És ugye ha a Jónás nap összejött volna 28.án akkor már pozitív terhességi tesztem is lehetne, de nem csinálok, mert ha az LH se mutatja akkor gondolom a terhességi se mutatná!Lehet ebbe a hónapba nem lesz ovulációm? :roll: :shock: Van ilyen?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok Lyánykák!

Lehet, hogy hülyén hangzik amit most leírok, de olyan érzésem van már az első pillanttól, hogy sikerült a megtermékenyülés. Ha minden igaz mostanában ágyazódik be.
A melleim megváltoztak, a pocakom sokat szurkál , szinte az első pillanattól.
Nagyon lassan mennek a napok, a férjemmel meg veletek osztom meg a dolgokat. Nem akarom elkiabálni.

Detti
naysa
 
 


Akíra!

Hát én nem tudom mi tévő legyél, de a tesztelgetés biztos megold mindent.
Mi ugy próbáltuk a fiu gyermeket összehozni, hogy minden okos dolgot latba vetettünk. Nem voltunk együtt csak a mensi után pár nappal, onnan szünet. A 8. napon segítettem a férjemen, és vártuk a + teszt után a negatívat. Nem mondom, minden bajom volt, és alig lehetett elviselni, de remélem meglesz az eredmény.
naysa
 
 


Akíra!
Igen, van olyan hogy egyáltalán nincs peteérésed!
Nem akarok vészjósló lenni (és ne így legyen), de ha most nem jött össze a baba és a köv. hónapod is hasonlóan alakul, akkor feltétlenül menj el dokihoz, csak a megnyugtatás kedvévért. Ő meg tudja nézni UH-al, hogy van-e PÉ vagy sem!!!
Nekm volt olxan hónapom, amikor nem volt, nem nagy "vasziszdasz", kaptam egy Clositlbegyt nevű gyógyit és láss csodát... Beállította a ciklusom hosszát is és lett peteérésem is!
De ha nem akarsz gyógyszert szedni, akkor a peteérés segítstésére van a málnalevél tea és a beágyazódást segíti a palástfű tea. Ezt úgy kell csinálni, hogy a PÉ-ig kell inni a málnalevél teát, utána pedig a palástfűt! Én ebben a hónapban most ezt is kipróbálom. Igaz a mensi első napjától kéne inni, de én ma fogom kezdeni!

Naysa!
Igen, bizony előfordulhat, hogy az első pillanattól kezdve megérzed, hogy megfogant a babó. Én magamon nem tapasztaltam, de az egyik barátnőm ugyan így volt, mint te és ő meg is monta, melyik akcióból lett terhes, és valóban, abban a hónapban már pozitívat tesztelt! És... azóta 3 éves a kislánya!!! :lol: :wink:

Kép
oriandy
 
 


Rubus idaeus = málnalevél (Himbeerblätter)

Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.
A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!
Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

1 g hónapokig elég a globulusokból

Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.

Kép
oriandy
 
 


17-én kell megjönnie a mensimnek, de már most izzgulok.
Érezte a barátnőd, akkor lehet nem bebeszélem magamnak. Szeretném, ha egy édes kisfiú növekedne odabent.
naysa
 
 


Sziasztok!

Szóval akkor lehet nincs peteérésem....jajj hát nem örülök neki, de remélem csak egyedi alkalom! Eddig volt! Már hónapok óta nézem ovu tesztel és annyira szépen pontosan jött! Most meg semmi! Hát nem tudom miért van ez, de végülis márciusba még nézem majd, meg áprilisba, és ha nem lesz, és nem jön össze semmi akkor irány a doki!

Hát Naysa én nagyon drukkolok neked, hgoy jól érezd, és egy kis drága fiúcska növekedjen benned! Én is ezt szeretném :) Remélem egyszer teljesül a vágyam! Drukkolok, hogy 17.én már pozitívat tesztelj! Vagy mikor csinálod? Előbb? Később? Izgi nagyon! :)

Oriandy köszönöm a tippeket, ki fogom próbálni jövő hónapba! Veszteni nem veszítek semmit, a teákat úgyis imádom!

Olyan jó, hogy vagytok, komolyan mondom, kicsit jobb kedvem is lett :)
Azért holnap tesztelek mégegyet, hátha van valami ovuláció félém, a melleim is érzékenyek, meg egy hete szúrkált is, szóval lehet, lesz valami csak kicsit megkésve :lol:
Ha meg nem, akkor meg jövőhónapba meglássuk a teákkal hogyan alakul :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nem tudom még mikor csináljak tesztet, 14-én lesz Jónás talán előtte. Félek a negatív eredménytől.
naysa
 
 


De hát ha ennyire érzed, akkor ez nem lehet véletlen! Én tényleg hallottam már ilyenről, hogy valaki érezte! Szóval higgy a megérzéseidbe! :wink:
És nagyon drukkolok, és várom az eredményt :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A kislányomra fél évet vártunk. Most ugy nézz ki lehetséges, hogy elsőre összejön. Örülök neki, de még nem vagyok 100% ig boldog, majd a pozítiv teszt után.
A hab lenne a tortán, ha a fiú katonák lennének a nyerők.
naysa
 
 


Helló!

Naysa! Ott lesz az a babó, ha már ennyire érzed!!! Csak bízz magadban, a megérzésedben!

Akíra! Az, hogy most még nincs peteérésed, lehet egyszeri alkalom is. De az is előfordulhat, hogy később lesz a hónap folyamán. Méred a hődet? Az alapján meg lehet mondani, hogy volt-e már.
Utazás, izgalom, stb. hatására is kitolódhat a ciklus, így a pé ideje is. Szóval nyugi, ha van teszted, akkor végezd nyugodtan. És lehetőség szerint mérd a hődet ébredéskor mielőtt felkelnél az ágyból.

Ma időnként jutott eszembe Marika. Mi lehet Velük. Megvan-e már a kicsi, vagy csak vizsgálják ma és holnap. De majd kiderül 1 hét múlva.

Aki már szült. Normális dolog, hogy még mindig fájdogál a hasam? Pedig most töltöttem be a 8. hetet.

Pussz mindenkinek
szerencse7
 
 


Sziasztok!

A hőmet sajna nem tudom mérni, mert hajnali 4kor tuti kikelt az ágyból a csajszi, és utána 6kor is, tehát....nem igen mondhatom neki 4kor, hogy várj egy percet amíg hőmérőzök....sajna....ez csak akkor tudna működni ha átaludná már az éjszakát! Próbáltam a babaproject elött, hogy tisztába legyek a dolgokkal, de egy hónap után feladtam mert láttam ez nem megy, szóval ezért maradt az LH teszt nálunk :?

A hasfájás szerintem teljesen normális az első harmadba! Nekem is fájdogált! Sőt én vérezgettem is, és mégis minden rendbe volt! Persze megnyugtatás kép ha gondolod hívd fel a nődokid, vagy menj el egy UH-ra hozzá, de szerintem minden ok, nem kell aggódni :)

Elvileg Marcsi azt mondta ma fekszik be és holnap veszik ki a babót :) És ez ha jól tudom a programozott csaszinál így van! Nekem is így lesz a következő babónál :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Remélem nálam is volt "befutó". Úgy számoltam, hogy jövő hét vége felé csinálnék tesztet. Idáig én is nagyon biztos voltam benne, hogy most tuti van valami, de most már egy kicsit félek, hogy mégsem, csak bedumálom magamnak. Ha ebben a hónapban mégsem lesz baba, akkor jövő hónapban veszek én is ovu tesztet.

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Olyan jó lenne, ha többen esnének teherbe, legalább, mindegyükünk azonos időben szülnénk. :lol:
Ne félj, mostanában, csak időnként fájdogál a pocakom, ezért kezdek én is lebizonytalanodni.
A kiscsajszim elkapott egy náthát, és hasmenést. Kicsit félek nehogy elmenjen a babó.
Ugy döntöttem optimista leszek!!!

Detti
naysa
 
 


Detti!

Jobbulást a kislányodnak! És tényleg vigyázz magadra, nehogy te is kidőlj!
HAJRÁ optimizmus!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!!!Kedd van! Ami azt jelenti, hogy mostanra már biztosan megszületett Marcsi kislánya!!!!!!!

MARCSI!
REMÉLEM JÓL VAGYTOK!? PUSZIGASD MEG SOKSZOR ( helyettünk is) A KISLÁNYODAT!!!!


Andy

Kép
oriandy
 
 


Tényleg most már biztos megvan a kiscsajszi!

Sok BOLDOGSÁGOT nekik!

Tudjátok, hogy mi lett a neve?
naysa
 
 


Na ezt jól leirtam!

Gyurmi, mit érzel? Vannak megérzéseid, vagy tüneted?
naysa
 
 


Marcsi!

Bár még nem olvasod, de nagyon sok boldogságot nektek!!!
Egyébként a baba neve az édesanyja nevét kapja.
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Szúrogat a hasam, de nem áltatom magam, mert reggel tojásfehérje szerű (talán inkább annál kicsit sötétebb) váladékom volt. Nem tudom ez jót vagy rosszat jelent-e, majd meglátjuk...

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Gyurmi az jó jel, az együttlétünk óta mindig jon ki egy kis csuszosabb váladék, nem vagyok teljesen száraz. Remélem érthető.
A hasszúrás szinte eddig minden nap megvolt. Kb. 2 napja kicsit ritkább, de érzem. Nagyon nem tudok összegörnyedni, mert olyan mintha lenne ott valami.
Nade majd meglátjuk.

Szerencse: Nekem a kislányomnál 12 hétig időnként szurkált, görcsölt. A méh izmai tágulnak, csinnál a babának helyet. Ne aggódj, ez normális.

Detti
naysa
 
 


Lányok, tegnap nekem is volt egy kis tojásfehérje szerűségem, meg ma is ahogy te is mondod naysa nem vagyok száraz, és egy jó ideje ez van nálam is, de az LH teszt meg folyamatosan negatív! Pedig eddig a tojásfehérjénél mindíg pozitív volt a teszt :roll:
Ki érti ezt? :shock:

Ki mikor tesztel? Vagy hogy is kell megjönnie nektek? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: