Új privát üzeneted érkezett!

Akkor ügyi vagy. Én is mindig reggel csináltam. Az enyémre (Maybe Baby) az volt írva, hogy 3 óra. Bocs, hogy hülyeséget kérdeztem, de az jutott eszembe, ha esetleg valakitől kaptad, talán nem is tudtad, hogy erre ügyelni kell. Amúgy arra is rá van írva, hogy mi befolyásolhatja az eredményt? Mert nálam képzeld, hogy volt olyan, hogy két héten keresztül mutatott páfrányokat.

Kép
 


Igen, rá van írva, minden, hogy mi befolyásolja az eredményt, mikor nem lehet csinálni nyákból stb. Most pontosan nem tudom felsorolni, mert a papírja abban a szobában van, ahol Dani szunyál.
Amúgy egy ismerősöm ajánlotta és tegnap vettem meg a gyógyszertárban. remélem hamar megtanulom használni és nem fog fals eredményt mutatni!

Kép
 
 


Akkor jó. Remélem beválik nálad, és amikor a ovu teszt is
+ lesz, akkor is páfrányos lesz. Emlékszem én hogy el voltam keseredve, amikor annyira pontosan akartam tudni a pé-m idejét, és a kettő nem egyezett. Teljesen tanácstalan voltam.

A lényeg: estére gyűjtsétek az energiát, és akció!!!! (most akkor hígabb lesz a férjed anyaga, mert tegnap is volt, úgyhogy talán ez is segít egy kicsit) Nagy hajrá a kislány katonáknak estére!!!!!! Aztán legkésőbb holnap jelentkezz a teszt eredménnyel!

Holnap csak délután jövök, mert délelőtt vizsgázom. Most meg tanulok kifulladásig.

Kép
 

 
 

Marcsi!
Me elutazunk a szüleimhez, így nem tudom megírni a teszt eredményét, de vasárnap mindenről részletesen beszámolok!!!

Kép
 
 


Hú, Ági nagyon gratulálok! Vigyázz nagyon Magatokra! Gondolom, most milyen boldogok vagytok.

Andy, remélem Ti is sikerrel jártok hamarosan. Szorítok nagyon. Én is azt hallottam, hogy a mini mikroszkóp nem ad 100 % pontosságú eredményt, bár őszintén szólva nekem az ovu teszt sem vált be, nem volt egyértelmű az eredmény. Bár lehet, hogy csak rossz időpontban csináltam.

Tényleg Timiről tudtok valamit? Írtam neki e-mail-t is, de nem válaszolt. Remélem minden rendben vele.

Barbi
 


Köszi Barbi!
Én is remélem, hogy nemsokára csatlakozhatok a "ti kis táborotokhoz"!
Hát, nem tudom, megbízhatok-e ezekben a különféle tesztekben, de ma elkezdett fájni a derekam is, és ez nálam a PÉ elötti ill. mensi elötti időszakban nagyon jellemző. Remélem az egész ciklusomat ill. a sikerességet nem fogja befolyásolni, hogy elkeztdtem újra fogyózni. Na nem drasztikusan! Bár kinek mi a drasztikus. Én a 90 napos diétát csinálom, és azt kell mondanom nem esik nehezemre, mert végül is mindent ehetek, csak megvan, hogy melyik nap mit! Már 2x állok neki, és az első alkalommal 9 kg - lett az eredménye. Sajna azóta mind vissza is jött, pont ezért kezdtem neki megint. És még ha össze is jön a bab (+ megint vendégszerepelnek a rókák is), akkor talán nagyobb lesz a siker. Persze azért ha összejön, ezt a diétát megbeszélem a dokimmal, de muszály csinálnom, mert így is nagy túlsúllyal kezdem a terhességet (ha kezdem)!
nemsokára utazunk a szüleimhez, így most el is köszönök, és majd jövök a beszámolóval! (a 2 ovu tesztet is elraktam!) :wink: :lol:
Mindenkinek szép hétvégét!
Sziasztok!
Andy

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm gratulációtokat csajok, Marcsi és Barbi Neketek is. Aranyosak vagytok mindannyian, hogy így örültök/ örülünk egymásnak.

Marcsi!
dec. 22 és 23-án voltunk együtt és 25-én reggel éreztem az ovut. Még 26-án is érezgettem az ovus fájdalmat enyhén, de kevésbé mint 1. nap. A hold 25-én még lányos jegyben állt, és 26-ára virradó reggelre fél 1-kor váltott át fiúra. Így kíváncsi leszek, mi lesz.
Olvastam a görcsölésről. Több helyen írják, hogy ez természetes a méhszalagok nyúlása miatt. Csak olyan fura érzés az egész.
A fájdalom intenzitása változó, olykor nagyon erős is tud lenni, de szerencsére vérzés nincs.

Barbi!
Igen, most nagyon örülünk. Teljesen ki vagyok virulva. Mint házasságunk elején, most is kezdünk ismerkedni az új szavakkal, mint apa és hasonlók.

Andy!
Írtam Neked privit és e-mailt.

sziasztok lányok
 


Levizsgáztam közepesre, de ezért is nagyon megszenvedtem. A pasikám nem adta könnyen, fél óráig nyaggatott mindenkit.

Szia Ági!
Akkor jó esélyed van a kislányra. Nekem így fogant a kislányom. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy nálad is beválik-e. Nálam is pont váltott a hold. Nálunk éppen fordítva fiúból lányra, de úgy látszik mire megérett a petesejt, addigra már a lányok voltak nyerőben. Remélem maradsz köztünk, és beszámolsz az egész terhességed folyamatáról.

Kép
 


Marcsi!

Persze, hogy maradok. Olyan jó, hogy vagytok nekem!
Veletek lehet tapasztalatot cserélni, beszámolni az újdonságokról, és persze figyelemmel kíséni a Ti pocaknövekedéseteket is. Na meg ugye még egy darabig még a családnak se merjük elmondani, mert 2006-ban már volt egy vetélésem.
 


Jaj, írni akartam, de most vettem észre. Gratulálok a vizsgádhoz!
 


Halihó!
Hazaértünk! Rövid hírek: ( :lol: ) az eddigi ovu tesztek negatívak, a mikroszkóp pedig ma lett páfrányos ismét - merthogy ugye csüt. vettem, akkor páfrányos volt, aztán már nem egész hétvégén. de ma reggel ismét. Vagyis elméletileg hamarosan az ovu tesztnek is pozitívnak kell lennie. Hétvégén vettem még egy adagot, ha a holnapi is neg., hogy tovább tudjam csinálni. majd meglátjuk.
Viszont tegnap és ma is igen szarul vagyok! Úgy érzem sokszor, mintha meg akarna jönni és rettenetesen hányingerem volt. meg szoktam érezni a PÉ-t, na de ennyire???
Ja és ma elkeztem Danit beszoktatni a bölcsibe. Élvezte nagyon, haza sem akart jönni. Meglátjuk mi lesz akkor amikor én már nem leszek ott vele...
Ennyit rólam/rólunk.
Veletek mi újság?

Kép
 
 


Hali Andy!

Nem lehet, hogy terhes vagy? Gondolok itt a hányingerre, mensi fájdalomra? Mielőtt megcsináltam a tesztet, én is ezeket a tüneteket éreztem!

Ági

ui: ezek szerint teszt nem kell?
 


Ági!
Írtam emailt!! Abban megírtam hogy mivel nem tudtunk hétvége elött értekezni, anyuméknál vettem egy adagot, de ha most sem leszek babás, akkor majd beszélünk róla (persze, ha még meglesz neked!)
Hogy terhes vagyok-e? Nem tudom, de nem hiszem. Hiszen most vagyok valahol középidő tályékon! A hányinger is még korai lenne. Ráadásul úgy tudom, hogy az Lh tesztet is lehet akár terhesség meghatározására használni. De az nekem ma is negatív lett. Vagy az csak a későbbi napokban lehetséges?? Nem tudom. Mindegy. Korai szerintem még ezen gondolkodni! Meglátjuk hó végén!! :wink:

Kép
 
 


Szia Andy!
Pedig már kellene mutatnia annak a fránya tesztnek legalább valami halványat (ha 30 napos ciklussal számolunk). Emlékszem, hogy nekem a 18. napon volt a pé-m, viszont már a 14.-en nagyon halvány vonalat láttam. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul tovább a ciklusod. Ma mi volt?

Ági!
Köszönöm a gratulációt. Te mikor mész orvoshoz?

Sajnos nálunk most nehéz napokat élünk meg. Nemcsak a vizsgák miatt, hanem a gyerekek betegek. A középsőm kezdte a hétvégén 39,5-ös lázzal. Mára meg a nagy 37,5 és a kicsi 37,6. Pont az hiányzik,hogy most meg velük kezdjem el az idegeskedést, meg a fárasztó hűtőfürdőt, borogatást órákon keresztül, mert nálunk a gyógyszer nem nagyon vált be ilyen magas láznál. Igaz mindig kaptak azt is, de ha nem hűtőztem őket, akkor nem ment le. Szóval most nagyon ki vagyok merülve. Remélem nálatok nem támadnak a bacik és a vírusok.

Kép
 


Szia Marcsi!

Köszi kérdésedet. Már kezdem azt érezni, hogy van-e baba, mert nem sok mindent érzek. Még az elmaradt mensi előtt volt némi hányinger és iszonyatosan fájt a mellem ahogy ez lenni szokott vérzés előtt, de most a mellfájáson kívűl szinte semmi. Semmi hányinger, időnként azért fáj a hasam, az illatokat erősen érzem. Bár mikor eléggé elkezdett elég erősen görcsölni a hasam (szinte a + teszt után rögtön), azóta szedek duphastont, mert sajnos tavaly (azaz már tavalyelőtt) volt egy vetélésem, és akkor a görcsre ezt a gyógyszert írta fel az orvos, és maradt ki belőle. Mert hogy ez állítólag segít a beágyazódásban. De ma reggelre annyira fájt a mellem, hogy kihagytam a gyógyszert, és most nem is akarom szedni, ha nem lesz erős görcs. Jövő héten akarok menni dokihoz, hogy megnézze, jó helyen van-e a baba, mert ma gondolkodtam el, mi van, ha méhen kívűl van, én meg itt a beágyazódással küzdök. Rossz ezt leírni, de akkor oda inkább ne ágyazódjon be. Ugyanis akkor annak idején méhen kívüli terhesség gyanújával kerültem kórházba amit nem tudtak igazolni. Bár mintha petezsákot látott volna a doki, de nem volt benne biztos, mert korán voltam nála. Valahol most meg azt olvastam, ha már van petezsák, akkor kizárható a méhen kívüli terhesség.
Normális dolog egyébként az, ha nincs valakinek hányingere? Ez nem arra utal, hogy valami hormonhiány van ami kell a babához?
Nem tudom, mikor ürülhet ki a gyógyszer, de most pl. közepesen görcsölök.

Egy kérdés. Mikor tölti be vki az x - edik hetet? Ha pl. nekem jan. 8-án kedden kellett volna megjönnie (26 napos ciklussal), és ma jan. 15 - e kedd van, akkor ma töltöm be az 5. hetet? Vagy mivel a normál 28 napos ciklussal számolnak, ezért csak jan. 17 - én fogom betölteni? Ez azért is érdekel, mert minél előbb megy vki orvoshoz, annál nehezebb megállapítania a dokinak is a dolgokat. Mondjuk már csak jövő héten tudok menni hozzá, mert a héten ma meg tegnap volt/van.

Sajnálom, ami a gyerekekkel történt! Mielőbbi gyógyulást és kitartást kívánok! Mi szerencsére kigyógyultunk. Én szilveszterkor voltam beteg, a párom meg nemrég.

Barbi, te/ ti hogy érzitek magatokat? Rég jelentkeztél már.
 


Sziasztok!

Marcsi!
A tesztem úgy volt eddig negatív, hogy halvány vonal azért volt. Igaz nagyon halványka, de volt. Csináltam róla képet, de nem tudom, mennyire látszik a halványka vonal!?
Hát, nem hiszem hogy így lehet majd látni, mindenesetre azért felteszem!
Kép

És hogy van ez? Egyik nap még negatív, másik nap meg lehet már pozitív is?? Nekem ez még csak a 16.-dik ciklus napom! Így még lehet ovu, nem?? Hát remélem, mert ha még PÉ-m sincs, akkor igen csak magam alá zuhanok!!!!
A hőm eddig elég alacsony volt (36,1), ma reggel már 36,4 lett. Remélem elkezd majd felfelé kúszni és minden OK lesz. Amúgy a mikroszkóppal ma megint páfrányos lett! Nagyon is páfrányos!
Na, majd meglátjuk! Még ugye van 5 tesztem, ha addig se semmi, akkor már szerintem "gubanc" van! Akkor irány a dokim!
Na, de remélem odáig nem jutunk majd el!

Jobbulást a gyerekeknek!! Dani is náthás kicsit, de (kopp-kopp-kopp) szerencsére ennyiben ki is merül az egész, még hőemelkedése sincs.
Nem is örülnék neki, hiszen most kezdtem beszoktatni a bölcsibe!

Szép estét!
Andy

Kép
 
 


Lányok!
Aki nem "szégyenlős", csinálja utánnam!

Kép

Tegyük egy kicsit személyesebbé a kapcsolatunkat!

Köszi!
Szép estét!
Andy

Kép
 
 


Nem a legjobb kép, mert webkamerával készült! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


Lányok!!!

Ez nem igazságos!!! Most hogy mindegyikőtök babás, már be se toljátok ide a képeteket??? :evil: :roll:
Így aztán várhatom a tanácsokat meg a bíztatást.... :cry: :cry:

Kép
 
 


Andi!
Kikérem magamnak! Én igenis feltoltam a képemet 6 óra körül, de láttam, hogy nem írtad meg az aznapra vonatkozó teszteredményeidet. Bár a keddire írhattam volna :oops:

Egyébként szerintem az már valami, hogy halvány vonal látszik. Mi van azóta? Most már tényleg ma vagy holnap kellene +-nak lenni a tesztnek. Írd meg! Én tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá. Ja! És akciók mikor voltak? Mikor a teszted + lesz, feltétlenül tedd fel a görbédet!!!!!


Ági!
Az normális ha nincs hányingered. Nekem 3 terhességgel nem volt hányingerem, kettővel volt. (sajnos volt egy babavesztésem) Az elsővel pedig szabályosan mensi görcsöket éreztem. Ne aggódj. De ha annyira izgulsz, akkor menj el olyan orvoshoz, akinél van uh, és ha ő rendben látja, akkor biztosan nem kell aggódnod.

Azt pedig, hogy pontosan melyik nap töltöd az 5. hetet, azt úgy tudod kiszámolni, hogy amikor az utolsó mensid első napja volt, az a nulladik nap. Tehát arra egy hétre töltötted az 1. hetet és így tovább...... Mivel nem adtad meg az utolsó mensid első napját, így nem tudom kiszámolni.

A dokihoz menés pedig olyan, hogy 5-6. héten már lehetne látni a petezsákot. 7-8. héten pedig mág embriót és jszívhangot is lát az orvos. Van olyan doki, aki azt szereti, hogy minél korábban megy a kismama, mert a korai időben lehet a magzat korát a legpontosabban meghatározni. Itt még minden héten órási változás megy végbe.


Nálunk nem jó a helyzet. Ugyan tegnap túlestem egy újabb vizsgán, de a gyerekek nem gyógyulnak. Hol az egyiknek, hol a másiknak van magasabb láza. A 2 évesem ráadásul hány és bokákol, és persze sokat sírdogál. Úgyhogy nem könnyű lelkileg bírnom a srtapát. Szombaton újabb vizsgám lesz, az miatt is tiszta ideg vagyok. Még szerencsére alszik, ezért írogatok most nyugodtan. Nemhogy inkább tanulnék!!!!!

Na sziasztok!

Kép
 


Sziasztok Lányok,

Tényleg egy kicsit eltűntem, mostanában annyira rosszul vagyok, hogy minden nehezemre esik. Még a gyerekek körüli teendők is. Folyamatosan élmelygek, de lelkileg sem vagyok okés. Biztos valami hormonális, lehet, hogy a terhességhez van köze, nagyon depresszív a hangulatom. Reggel, ha fel kell kellnem, sírni tudnék. De egész nap alvajáróként működöm.

Marcsi, sajnállak. Jól összejöttek a dolgaid. Jobbulást a fiaidnak, Neked pedig kitartást!

Ági, örülj neki, hogy semmi tüneted nincs. Én a nagyobbik fiammal semmit sem éreztem. Pedig én is hogy szerettem volna egy ici-pici hányást vagy rosszullétet, csak hogy érezzem, hogy állapotos vagyok. De semmi, míg meg nem mozdult, addig nem is nagyon akartam elhinni, hogy terhes vagyok. A kisebbik fiammal talán volt némi kis émelygés, de nem volt vészes és rövid ideig tartott.

Ja, a terhességet az utolsó menstruációtó első napjától számolják. Bár nekem az uh-on leolvasott méret alapján számolta, nem is kérdezte, hogy mikor menstruáltam utoljára.

Andy, szeretnék segíteni a ovu teszttel, de sajnos nekem sem működött tökéletesen. Bár a dokim szerint ezek majdnem 100 % pontosságúak, biztos rosszul csináltam valamit. Mert a teszt nem mutatta, de ő az uh-on látta az érett petét. Próbáld meg a reggeli legelső vizeletet használni, hátha akkor jobban kimutatható az lh szint! Nekem is csak nagyon vékony csíkot adott, a leírás szerint az pedig nem számít pozitív eredménynek.

Írtad a diétát. Bár ebben sem vagyok szakértő, de ismerek embereket, akiket a diéta hozzásegített a gyermekáldáshoz. Bár ők tényleg túlsúlyosak voltak. Ha nem drasztikus, akkor szerintem nem okozhat gondot, mert az nem akadályozza a peteérést. Esetleg szedjél mellé valami vitamint. Különben meglepődtem, hogy te fogyózol, mert az arcod alapján kifejezetten vékonynak gondoltalak. Szerintem, ha odafigyelve csinálod, nem fog a baba hiányt szenvedni semmiből.

Ja, megpróbálok majd én is képet felrakni magunkról.

Barbi
 


Sziasztok!

Jól van, na!!! Nem akartam ám én senki torkának nekiugrani, csak, tényleg tanácstalan vagyok!!!!
Nem is részletezem, hanem felteszem a görbémet!

Kép

Hát, nem sok mindent tudok én ebből kivenni, max., hogy nem volt PÉ-m! pedig a hasam meg napok óta görcsölget. Ugyan csak kicsit, de érzem, emellett sokszor hányingerem is támad!
Teljesen tanácstalan vagyok!!!!

Andy

Kép
 
 


a tegnapi napra bejegyzett terhességi teszt sajna nem a leg jobb, mert utóbb olvastam, hogy ezt a mensi kimaradásakor lehet csak elvégezni!
Az ovu teszteket amúgy a reggeli vizeletből csinálom!!!

Kép
 
 


<Ez nem igazságos!!! Most hogy mindegyikőtök babás, már be se toljátok ide a képeteket???

Én is kikérem magamnak! Én várakozva és becsülettel olvasok és válaszolok minden nap lehetőség szerint!

Íme a görbédre a véleményem, csak hogy ezt ne tudd kifogásolni :lol: :
Írok véleményt, tapasztalatot és információt amiket olvastam. Tehát. Mivel írtad, hogy ált. 29-30 naposak a ciklusaid, kicsit meglepő lehet, de én a görbéd alapján továbbra is fenntartom azt, hogy a 9. napon, azaz jan. 8-án lehetett ovud, amit a tojásfehérje nyákod is bizonyít. Azonban az a tény, hogy nem társult mellé ovus fájdalom, ez viszont pont az ellenkezőjét jelentheti.
Viszont! Nekem kb. 3-5 napig szokott tartani a tojásfehérje időszak. Decemberben mikor elkezdődött, másnapra már éreztem az ovus fájdalmat, amikoris ugye teherbe estem. Így viszont rögtön már másnap (!) krémessé vált a nyákom. Azaz csak 1 napig volt tojásfehérje. Még meg is jegyeztem magamban decemberben, hogy vagy nem volt ovum, mert csak 1 napig volt tojásfehérje, vagy találkozott a két sejt egymással :oops: és azért változott meg. Ugyanis azt olvastam, ha valakinek van ovulációja, akkor az ovu után 2-3 napra rá, krémessé kell változnia, mert ha nem, akkor nem is volt ovu! Remélem nem voltam túl bonyolult, és megértetted. És mivel pont előtte való nap voltatok együtt, így esély van a babára.
Ami még érdekes, hogy a ciklusod 14-15. napjain, vagyis jan. 13-14 – én is elképzelhető lenne akár egy pé. Akkor viszont természetesen a 9. napon nem volt. Bár még felugrik egy napra a hőd és ismét leesik. Viszont azokon a napokon éreztél pé. fájdalmat. Azonban csak krémes állagot írsz, ami meg nem utal elvileg pé-re. (Azonban, ha itt lett volna ténylegesen pé-d, még így is esély van a babára, mert akkor is együtt voltatok.) Szóval ellentmondásos a dolog. 15-én feltetted a teszt eredményét. Írtad, hogy eddig halvány csík jelent meg. Nagyon nehéz állítólag eltalálni a felszálló LH csúcsot. Ezért is írják, ha vki 100 %-ra akar menni, akkor naponta 2-t kellene csinálni. (Ami persze nagyon drága). Azt is írják a teszt leírásokban, hogy a reggeli 1. vizelet nem alkalmas az LH tesztelésre. Ha jól emlékszem a de. 10 – este 8 –ig tartó időszakot tartják alkalmasnak.
Ami pedig a hányingert illeti, én a várható vérzés előtt 4-5 nappal már éreztem, plusz a mellfájdalmat és a mensi görcsöt.

Egy szó mint száz, kíváncsian várom, mi lesz ennek az eredménye. Jól tudom, jan. végén, febr. elején kellene kiderülni? Szerintem a fent leírtak alapján a pro és kontra ellenére jó esélyeid vannak a babához!! Úgy legyen!

Üdv: Ági
 


Andi!
Ági szuperul kielemezte a helyzetet. Itt tényleg pro és kontra helyzet alakult ki. Közelebbi tényleg csak akkor fog kiderülni ha eljön a mensi ideje. Az lh hormon szintje egy napon belül is ingadozik, tehát elképzelhető te pont mindig azt az időpontot fogtad ki amikor épp nem volt magas. Azonban ha már halványan mutat valamit, az már annak a jele, hogy emelkedik az lh hormon szinted. Ne idegesdkedj! Csak türelem, csináld tovább a teszteket! Tudom, hogy ez időszak nehéz, és tanácstalannak érzi magát az ember. Meglátod, majd alakul az a ciklus!!! Lehet, hogy ez egy hossszabb ciklus lesz. Nekem volt 34 napos ciklusom is. Neked nem volt több 30 napnál soha?

Ma sem volt erősebb a csíkod egy kicsit sem?

Kép
 


Sziasztok!
Hát lányok! Lesül a képemről a bőr!! :oops: :oops:
Olyan rendik vagytok!!! Csak ugye volt az az 1 nap, amikor egyikőtök sem jött és akkor voltam végképp tanácstalan és kicsit magam alá zuhantam!!
BOCSI!!!!
Kép

Köszi a részletes elemzést!! Akkor még reménykedhetek??? Ez jó hír!
Volt hosszabb ciklusom, mint 30 nap! Eddig csak hosszabb ciklusaim voltak. Most kezdett beállni erre a kb 30 napra!
Eddig így alakult:
31, 30 ,35, 62, 45, 40, 32, 30, 31, 30, 30.
A csík sajní soha nem volt erősebb! Vagyis csak akkor, ha kb fél óra múlva néztem rá. De 10 perc után nem!
Szóval akkor ne a reggeli első vizeletből csináljam???
OK! Akkor délután csinálom, mert 9-kor elmegyünk itthonról bölcsizni, de ha megjövünk, megcsinálom!!!

Mégegyszer bocsi és egyben kösz mindent!!!!!

Andy

Kép
 
 


Andy!

Ne szégyelld és emészd magad miattunk! Ha vkinek tanácsra van szüksége, akkor olyan sokáig tart az az idő, amikor megérkezik a válasz. (érezzük mi)

Lányok!
Minden pillanatban ha csinálok vmit, rögtön az jut eszembe, hogy ezt nagy hassal majd hogy fogom megcsinálni.
pl. Most este, mikor vágtam a lábamon a körmömet, ekkor ez is eszembe jutott. Mert ugye a hasamat szorosan a lábamhoz húzom, hogy odaférjek a körmömhöz. Tehát, mikor nektek nagy hasatok volt, hogy oldottátok meg? Azt kérdeztem a páromtól, hogy majd ő fogja ezt megtenni? Erre mondta, hogy kérdezzem meg tőletek, és ha találok 10 nőt, akinek a párja vágja, akkor ő is megteszi. :lol:
Na meg ilyen a cipőfúző bekötése, hajmosás...

A körömvágásra légyszi válaszoljatok.

Előre is köszi.

Andy, neked meg kitartás!!! Közeledik a hó vége :lol:
 


Halihó!
Megint itt vagyok egy 10 perce készült ovu teszt eredménnyel!
Képet nem teszek fel, mert bárhogy próbálom lefotózni, nem adja vissza a valóságot!!
Már erősebb lett a 2. csík! nem annyira, mint a kontroll csík, de erősebb, mint eddig volt!!
Na, most akkor mi van?? Mostanában lesz majd csak PÉ-m?
A hőgörbémet a köv.-vel tudom kiegészíteni: ma reggeli hőm 36,4, és tegnap volt akció is.
Akkor ez a tesz eredmény ugye negatív? Mármint így, hogy halványabb a teszt csíkja??!
Na, várom a válaszaitokat és az "elemzéseket"! :lol: :lol:

Andy

Kép
 
 


Andy!
Na ez már tényleg jó jel. Nagyon valószínű, hogy eddig még nem volt pé-d, majd csak ezután lesz. Nem kizárt, hogy holnap még akkor sem ha nem egészen olyan vastag a csík. Igaz az ovu teszt még negatívnak számít, de a valóságban ilyenkor már esélyes az akció, hiszen ha nem egy akkor 2-3 napon belül lesz az ovuláció. Neked pedig pont ez kell. Mivel nem látunk a jövőbe, ezért pontosan ezt nem lehet megmondani. Ezért jó lett volna ha már a múlt havi tesztek tapasztalatával kiismertük volna az lh hormonszinted emelkedésének a ritmusát, akkor biztosabban lehetne jósolni. Az a kérdés, hogy mennyire szeretnél kislányt? Mert bizony ha nagyon, akkor nem könnyű a dolgod, hiszen lehet hogy a mai akcióval már a peteérés előtti napot találod el. De ez még nem nagyon valószínű, csak esetleg lehet. Viszont ha még ma lesz valami, akkor azon a napon amikor egyforma erős lesz már semmiképpen se legyen. Az én babucim olyan napon fogant amikor még nagyon halvány volt a tesztem. Másnap volt fele olyan erős, és az azt követő napon volt teljesen egyforma. És sikerült. Ha átfordítom a te esetedre, akkor a tegnapi akció volt az utolsó.

Szóval neked kell döntened. Minél közelebb mész az ovu naphoz, annál jobb esélyed van a fogantatásra, viszont a kislány esélye egyre közelebb lesz az 50%-hoz. A pé. napján pedig még kevesebb lesz.

A lényeg az, hogy nyugi, mert tuti,hogy lesz pé-d valószínűleg 2-3 nap múlva.

Kép
 


Andy!

Szerintem is az van, amit Marcsi leírt. Minél közelebb van az LH csúcs, annál erősebb az a 2. csík. De hallottam olyat is, hogy valakinek nem volt erősebb később sem, hanem pont ugyanolyan volt és babás lett. Valóban, mivel nincs előző havi eredmény, így azt se tudjuk, hogy neked erősebbé fog-e válni pé-kor a csík. De ez már tényleg jó jel, hogy változott vmi az előzőekhez képest, mert ez azt bizonyítja, hogy most lesz pé-d vmikor !!

Tehát, a döntés a TE kezedben van. Egyébként azt írják, hogy a pozitív teszt után kb. 36-val később lesz ovu.
 


Jaj, elfelejtettem, pedig akartam írni. Most látom Marcsi a vonalzódat, hogy Nálad meg eléggé elkezdődött a visszaszámlálás. 30 napod van hátra a babáig. Mi is lesz a neve?
 


Halihó!
Köszi lányok! rendik vagytok!
Szóval, ha tegnap volt uroljára akció és mondjuk holnap vagy holnapután lesz az ovu-m, akkor van esély a kislányra? És ha még akkor sem lesz?? hanem mondjuk hétfőn? Az már túl késő, nem, vagyis addig nem élnek a kiskatonák!?
Amúgy nem vagyok a helyzet magaslatán! ma nagyon sokat szúrkált a hasam és sinte egész nap fáradt vagyok és nincs kedvem semmihez sem! Nem tudom mi a fene van!
Na, majd holnap jövök a köv. teszt eredménnyel! Remélem tudtok ti is jönni "elemezni"!? :wink: :lol:

Szép estét!
Andy

Kép
 
 


Azt mondják, akár 4-5 napig is elélhetnek odabennt, ami persze nem azt jelenti, hogy mindenkinek elél ilyen sokáig. Függ a minőségtől és mennyiségtől is.

Lányok! Tudom, hülye kérdés a körömvágás, de én azért várom ám a válaszotokat!!!

üdv: Ági
 


Sziasztok!!!
Asszem jó hírekkel jövök! A mai tesztemen már sokkal erősebb lett a teszt vonal! Íme:

Kép

Ez még azért negatívnak számít, ugye?? És akkor esetleg holnap várható az egyforma csík?? Akkor az akciókat függesszük fel, mi??
Na, most kérek segítséget csajok!!!! :wink: :lol:

Szép napot!
Andy

Kép
 
 


Tök jóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol:
Valszi holnap még erősebb lesz az a 2. csík, elképzelhető, hogy pont ugyanolyan vagy erősebb. Itt most tényleg azon kell elgondolkodni, amit már Marcsi mondott, hogy mennyire szeretnél kislányt. Szerintem három lehetőség van, de hangsúlyozom a döntés a TE kezedben van:
1. Most nem lesz több akció, mert ha holnap ugyanolyan vagy erősebb lesz a csík, az azt jelenti, hogy holnapután lesz ovu. És azzal a fiúknak is esélyt adsz, ha ma akcióztok. Azt írtad, 18-án erősödött a csík, ma pedig még erősebb, valszi holnap, holnapután eléri a csúcspontot. Azaz az akció 17-én este történt, feltételezzük, hogy 21 - én lesz vmikor ovu, azaz 4 napig kell kibírniuk odabennt. Ami még teljesíthető is. Ha csak kedden lesz ovud, akkor is még élhetnek, de nem 100 %, azonban az tuti, hogy csak lány lehet, mert a fiúk max. 3 napig életképesek. Tehát, benne van a pakliban, hogy lehet, ha nincs már több akció ebben a ciklusban és nem holnap vagy holnapután lesz pé-d, akkor nem esel teherbe. Viszont, itt jön képbe a 2 lehetőség.
2. Most szintén nem lesz több akció, és ha nem esel teherbe, akkor ez a hónap tökéletesen megmutatja, hogy a következő ciklusban tudd, mikor várható a pé-d. Tudod, hány napig tart a csík erősödése, és ebből pontosabban lehet következtetni a pé-re. Ezzel viszont te nyersz, ha valóban a kislány a cél.
3. Nem fontos a kislány, és nem szeretnél még egy hónapot várni a babásodással, és akcióztok ma. Így biztos a baba, viszont ezzel a fiúknak is esélyt adsz.

Szóval, ez az én „elemzésem”. :lol: Neked kell eldönteni, melyik a fontosabb. Mindenképp ebben a hónapban egy baba, vagy az, hogy esetleg összejöhet most is, és akkor biztos hogy lány, vagy vársz egy hónapot, amikor már ismered a saját tested és ciklusod és aszerint irányíthatod a dolgokat.

Majd írj, hogy döntöttél, és szorítok, hogy minden úgy legyen, ahogy azt szeretnéd!

Üdv: Ági
 


Ági!

Köszi! Hát, igen, énis ezekre gondoltam! És őszintén?? Fogalmam sincs mit tegyek! Ugye ez a 4. hónapunk, és mára annyira felerősödött bennem a baba utáni vágy, hogy szívem szerint a biztosra mennék! De még nem tudom mi lesz!
De majd mindenképp megírom!
Andy

Kép
 
 


Sziasztok!

VÉGRE LEVIZSGÁZTAM!!!!!! Most már minden tantárgy megvan, már csak egy házi dolgozatot kell leadni. De azt holnap megcsinálom, hogy végre már adjak túl ezen a hülye féléven. Illetve még egy írásbelimnek nem tudom az eredményét, de remélem, hogy az is meglesz.

Andy!
Nincs is mit írnom neked, hiszen Ági nagyon jól leírt mindent. Hát nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy hogyan döntesz.

Ági!
Bocsi, hogy nem válaszoltam tegnap a körömvágásos kérdésedre. Pedig tudom, hogy akartam, csak mégis elfelejtettem.

Az, hogy valaki le tud-e guggolni, vagy fel tudja-e emelni a lábát az attól is függ, hogy milyen a hasa. Nekem pl. az első kettővel nagyon széles, és nagy hasam volt. Bizony nem tudtam egykönnyen bekötni a cipőmet. Emlékszem akkor még a férjecském segített a cipőt felvenni, és bekötni. Aztán a másodiknál már valahogy felszenvedtem, most már nemcsak hogy az enyémet, de a kisfiamét is nekem kell feladnom, pisiltetni, öltöztetni, szóval csupa olyan dolog, amihez guggolni kell. Hát! Mit mondjak? Nagyon fárasztó, és kényelmetlen. Bár hozzá tartozik, hogy most pici labda hasam van, így azért valamivel könnyebb. Konkrétan a körömvágásra nem emlékszem, de azt valahogy kiszenvedtem, mert az tuti, hogy a férjem soha nem csinálta. De biztos megcsinálta volna ha megkérem.

Kép
 


Gratulálok a vizsgádhoz! Minden elismerésem! Én olyan lusta disznó vagyok, nem is tudom, honnan van ennyi erőd hozzá.
 


Hali!
Lányok! Apa alszik én meg itt gépezek! Tehát a döntésem: :lol: !
Na jó éjt! Remélem nem döntöttem rosszul!!!! :roll: :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!

Teljesen véletlenül tévedtem erre. :)

Oriandy,
én is nagyban LH-zok, ehhez szólnék hozzá. :)
Hány órakor csináltad a mai LH-t?
Ezután a teszt után kb. 24 órával már valószínű pozitív lesz. Az ugye vasárnap. Most attól függ, hogy a fel és leszálló ágat is elkapod-e, de még az is lehetséges, hogy hétfőn is pozitívat tesztelsz. Érdemes addig tesztelned, míg negatív lesz, mert akkor reped a tüsződ meg. Nekem nagyon szépen mutatja mindig, UH-gal követjük az eseményeket.
Én a helyedben tesztelnék holnap délután és hétfő délelőtt is (ne az első pisivel)
Együttlétre én a vasárnap estét és a keddet mondanám. :wink:

KépKép
 
 


Dreika!
Köszi, hogy írtál!!!
Ha vasárnap este leszünk együtt, akkor nem nagyobb az esély a fiúra? Meg kedden? Merthogy igaz, szeretnék már babót, de ha lehet kislányt! Ést azt a PÉ elött 3-4 napra mondják! Ha épp repedéskor leszünk együtt, akkor a fiúk lesznek előnyben!
Nem?

Andy

Kép
 
 


Ja a mai tesztet úgy 3/4 1 körül csináltam és ez így volt tegnapelőtt is! Az előzőeket (mivel sajna nem tudtam, hogy az első pisi nem jó) mind a reggeli elsőből csináltam! Van még 1 tesztem és azt holnap meg is csinálom.
Vegyek még 1 adagot és csináljam tovább is? Még ha holnap pozitív is lesz??

Kép
 
 


Marcsi!

Írtam neked privit!
 


Andy,
de igen, nagyobb a fiúk esélye. Ennyire nem olvastam vissza :oops: hogy kislányt szeretnétek.
Így viszont ugyanezt a módszert mondanám, csak fordítva. Azt próbálnám meg eltalálni, hogy mikor lesz pozitív a teszt. És akkor lennék együtt. Mert onnan még kb. 2-3 nap mire megreped a tüsző.
A helyedben végigcsinálnám ezt a hónapot, hogy tudd, hogy mikor reped a tüsződ, az első pozitív naphoz képest és következő hónapban mikor a maihoz hasonló a csíkod, akkor 12 óra múlva megint tesztelni, hogy mi a helyzet.

Az első hónapban majdnem 2 csomagot használtam el én is (Corax), most már úgy, hogy pl. tegnap kettőt teszteltem is elég az 5db. Persze az UH is segít.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nem volt ám nehéz a döntés, hogy mit szeretnék jobban: máris babát, vagy nagyobb esélyt egy kislányra! Ugyanis tegnap baráti összejövetel volt nálunk és az egyik párnak kislánya van, aki tegnap itt volt nálunk és olyan kis zabálnivaló! Gyönyörű. A minap volt 1 éves és egyzsrűen egy kis tündérke!! Persze a fiamat is imádom, szinte már rajongásig, de nagyon szeretnék mellé egy kis fürtös, cserfes kiscsajszit is. Így tegnap már nem volt akció és akkor ahogy a "szavaitokból" kivettem, már ne is legyen nagyon, főleg ha ma poz. lesz a teszt! Ugye??
csak tényleg azt nem tudom, tesztelgessek-e még tovább is? Mert elfogyott a második 5db is, és azért így elég húzós. Főleg, ha nem lesz most babó és a jövő hónapban is megint kelleni fognak a tesztek!
Na, ma délután még jövök a mai teszt eredménnyel!
Andy

Kép
 
 


Sziasztok!
Megint én! :lol:
Na, ehhez mit szóltok:

Kép

Talán nem kell hozzáfűznöm semmit! :lol: (max. hogy ma 11-kor csináltam meg) El sem hiszem, hogy én ilyet látok! Na és ha ezek után a terhességi tesztem lesz ilyen....
Na, de ne szaladjuk a dolgok elébe! Most jön majd a reményekkel teli várakozási időszak, az a bűvös (min.) 1 hét!!

Ráadásul ma apa elvitte a kisfiát délelött sétálni (buszt néztek, meg nínóst, vonatot és kacsákat). Eme élményekkel teli kiruccanás után ezzel állítottak haza:

Kép

Dani hozta, hogy: ANYA!! VIRÁGOT!! NÉNITŐL!! FIZETNI!!

Hát majd megzabáltam, meg az apját is! Micsoda lovagok!
Szóval ez egy szuper nap számomra!!! :D :D :D

Andy

Kép
 
 


Még ezt is gyorsan feldobom:

Kép

Kép
 
 


szia Andy!

Hát nagyon örülök, hogy végre + lett. Nagy-nagy valószínűséggel holnap lesz a pé-d. Tehát akkor az utolsó akció 4 nappal fogja megelőzni az ovulációt. Ha most terhes leszel, akkor kizárt dolog, hogy fiú legyen, csak a csajcik ilyen kitartóak. Ha meg nem leszel az, akkor sincs baj, mert egy tapasztalattal gazdagabb vagy, és tudod, hogy milyen erős csíknál vagy a 3. nappal a pé. előtt. Ugye lejegyezted azt is, hogy hogyan alakult a csíkok erősödése? VAgy megjegyezted? Mert a táblicskuból az nem derül ki. Szerintem jegyezd magadnak, hogy a hónapokat össze tudd hasonlítani!!!! A másik dolog: valóban lehet, hogy holnap is + lesz. Ez megint infó értékű számodra, mert akkor csak a második + nap után lesz a pé-d. Nálam két napig volt pozitív a teszt, és így 4 nap volt az akció és a pé. között.

Kép
 


Andy!

Annyira örültem a teszt eredményednek, mintha a sajátom lenne. Még a szemem is könnybe lábadt. ...
Tényleg jegyezd a csíkok erősségét még most, amíg frissen élenk emlékezetedben.
 


Marcsi!
Igen magannak feljegyeztem a tesztek csíkozódásának fokozatait. vagyis lefényképeztem őket, és dátum szerint tárolom őket!
Hát, az lenne a nem semmi, ha ebben a hónapban babás is lennék és még a kiscsajszi is bejönne. Az normális dolog, hogy egész nap hányingerem van és szúrkál hol a bal hol a jobb oldalamon a hasam alja? A derekam majd leszakad, meg ilyesmi.
tesztet azt hiszem nem veszek már, mert ha holnap is poz. és csak utána van PÉ, akkor úgyis mindegy, mert akció nélkül nem lesz babó, ha meg akciózunk, a fiúknak adunk esélyt! Nem??
Csak mert már így is elég sokban van ez a tesztelgetés, és ha ténylen nem lesz most babó, akkor a köv. ciklusban mindenképp szeretnék tesztelni a kislányért!
vagyis szerintem most már úgyis mindegy hogy holnap milyen tesztet csinálnék. Max. ha neg lenne tudnám már holnap hogy van esély a babóra, ha meg poz akkor azt hogy nincs! Vagy rosszul gondolom??? Majd meglátjuk 1 hét múlva a terhességi tesztet!!
Vagy rosszul gondolkodok??? Írjátok már meg!!
Vagy akciózzunk ma is?? De akkor a fiúknak kedvezne nem????
Mit tegyek??

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron