Új privát üzeneted érkezett!

Barbi!
Nekem 32 napos szokott lenni, tehát viszonylag hosszú, ezért kezdtem a 13. napon. A legelső hónapban korábban kezdtem csak nem mutatott semmit így ezt nem is jegyeztem le neked. A szabályos ciklusú nőknél általában úgy szokott lenni, hogy ciklushossz ból 14-et elveszünk, és akkor van a pé. A tesztet pedig már legalább 4-5 nappal el kell kezdeni, főleg a mi esetünkben, mert ugye mi nem azt a napot akarjuk pontosan tudni, hogy mikor van a pé., hanem, hogy mikor vagyunk 3-4 napal előtte. Lehet, hogy egy pár tesztcsík bánja, de nincs más út, ha biztosra akarunk menni. Nekem a 18. napon volt a pé-m.

Ne legyél, vagy legyetek rosszul, de nekem már a 4. babám, és 3 fiú után vagyok. Az előzőeknél nem praktikáztunk.

Majd folytatom, de most mennem kell.....

Kép
 


Na! akkor folytatom.
A kislány diétával kapcsolatban: én arról tudok a legkevesebbet, mert eléggé ellentmondásos dolgokat találtam. Bennem is ugyanazok a kérdések merültek fel, mint bennetek. Egy német nyelvű oldalon találtam még a legtöbbet róla, ahol sokmindent felsorol, amit lehet, és amit nem, ez nagyjából ugyanaz mint amit magyar oldalon is lehet találni. Amivel az több, az annyi, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy hosszú távon nem szabad nagyon szigorúan tartani, mert nagyon egyoldalú táplálkozás, és káros lehet az egészségre, valamint hogy szem előtt kell tartani, hogy a diétát azért csináljuk, mert kisbabát szeretnénk, és a kemény diéta komoly nőgyógyászati problémákat okozhat. Akkor most legyen okos az ember IGAZ? Hiszen a kislány diéta egyenlő egy szigorú fogyókúrával, szinte semmit sem enged.

A tésztafélékről azt olvastam, hogy a sótartalmuk miatt nem ajánlott. Én kenyér helyett sótlan, natúr puffasztott búzaszeletet ettem. De szerintem házilag készített sótlan biztosan jó. Én azt mondom, hogy nem lehet 100%-osan betartani, szerintem husit ne, sósat ne, és amibe azt gondoljuk, hogy sok só van, pl.: félkész kaják, fasírtok és felvágottak, legyen sok tej, tejtermék (kivéve trappista), tojás, zöldségek, gyümölcsök (nem konzerv!!!) mellette szedjetek magnéziumot és kálciumot pezsgőtablettában, vagy bogyóban. A cukrosról nem olvastam rosszat.

Hajrá lányok!!!

Kép
 


Sziasztok,

Marcsi, nagyon köszönöm! A tesztet megvettem, elkezdem használni ebben a hónapban, ahogy írtad. A diétát próbálom tartani, de komoly kétségeim vannak. Persze nem csak azért, mert nehéz betartani, hanem az egészségügyi következményei miatt is. Még próbálok beszerezni info-kat. Mert az az igazság, hogy én is ellentmondásokat vélek felfedezni. Ahány helyen olvasom, mindenhol mást írnak. Mármint arról, hogy mit szabad és mit nem. Én olyan site-ot találtam, ami azt írja, hogy szabad enni húst, de csak 120 g-ot naponta, gyümölcsből és zöldségből pedig max. 150 grammot (ami iszonyúan kevés). Amit lehet büntetlenül: tej, tejtermék (kivéve a sajtot) és a tészta, de csak a megengedett alapanyagokkal. Ja és halat is szabad, de csak vízben főzve, persze só nélkül.

Őszintén szurkolok Nektek, Marcsi, el tudom képzelni, hogy a 3 fiú mellé mennyire vágytok egy kislányra. Olvastam még egy régebbi üzenetedben, hogy nem szeretnétek tudni a nemét. A második fiamnál, amikor ultrahangon a doki kérdezte, hogy akarom-e tudni, mondtam, hogy nem, aztán a vizsgálat végén mégis megkérdeztem.
Azért akartam tudni, hogy ne dédelgessem a kislány álmot 9 hónapig. Most már nem vagyok biztos benne, hogy újra tudni szeretném-e.

Ja, azt olvastam valahol, hogy Czeizel Endrénél is van tanácsadás a kívánt nemű baba érdekében. Hallottatok erről? Nem a művi dologra gondolok, hanem az ún. természetes módszerekre.

Barbi
 

 
 

Barbara!
Remélem nem tartod furának, hogy én mindenhez azt írom, hogy igen, én tudom... De tényleg ismerem a Czeizel módszerét. Én nála is jártam. És még más genetikusnál is. Mint mondtam én amit lehetett megtettem. A Czeizel a peteérés és az akció közötti eltelt minél hosszabb időt ajánlja betartani, és a savas öblítést. Azt állítja, hogy ez be szokott jönni. Azt mondta, hogy azoknak nem szokott sikerülni, akiknek szabálytalan a ciklusuk, és nem sikerül eltalálni a pontos időt. A könyvében 80%-os sikerről beszél, személyesen meg ezt mondta: Ez be szokott jönni. Egyébként nagyon kedves ember, én nagyon örülök neki, hogy voltam nála.

Kép
 


Marcsi!

Dehogy tartom furának, sőt nagyon örülök és tisztellek érte, hogy ennyire alaposan utánajártál a dolgoknak. Ha valaki, akkor Te nagyon megérdemelsz egy kis tündért. Meg jó látni, hogy valaki még nálam is megszállottabb. :-)

A Czeizel azért merült fel, mert a férjem nagyon radikálisnak tartja a diétát, szerinte nem ezen múlik és fél, hogy nehogy baj legyen. Mondta, hogy kérdezzük meg a Czeizelt. Azt olvastam róla, hogy nyugdíjas és hetente csak 2 napot rendel. Esetleg tudnál elérhetőséget adni hozzá?

A Jónást próbáltátok? Én eddig a Jónás napra vártam közel egy éve és most, hogy itt az idő, kezdek kételkedni. Vagyis inkább több esélyt látok, hogy a peteérés előtti akció hozza majd meg a sikert.

Köszönöm, még egyszer csajok, annyi erőt adtok nekem!

Barbi
 


Barbi!
Én kb egy évvel ezelőtt voltam nála. Ezen a számon jelentkeztem be: 06-30/2832763. Nem tudom máskor hogyan szokott lenni, de én akkor egy héttel későbbre kaptam időpontot.

A Jónást próbáltuk, majd holnap leírom, mert két gyerekem beteg, és ez egy kicsit hosszú.

Kép
 


Sziasztok lányok!

Megint itt! A hétvégén nem voltunk itthon, aztán azóta meg Danitól nem tudok semmit csinálni! Úgy megszokta, hogy 4 napig, csak körülötte ugráltak és hogy szinte egész nap kint volt az udvaron, így itthon is ezt akarta. Most épp csicsizik, ezért tudtam jönni!
Olvasgattam, amit írtatok, és bár személyesen nem ismerem Czeizelt, bizton állítom, hogy nagyon emberséges! Vele és a lányával is volt kapcsolatom, amikor a szakdolimat írtam!

Ez a Jónás módszer engem is érdekelne! Mit is kell hozzá pontosan tudni? Hogy én mikor születtem?? Órára, percre pontosan??
A kínai fog.naptár szerint nekem most 3 hónapig lányos időszakom van. Meglátjuk!

Azt tudom, hogy nem a megszokott ciklushosszom volt (33-35 nap), hanem 29 nap, így félek, hogy ez a PÉ dolog meg az elötte akció nem fog bejönni. Vagy csak az Lh teszttel! Így azt hiszem meg is fogom venni hamarosan! Mikor kell elkezdeni csinálni? vagyis mikor érdemes az elsőt megcsinálni??

Pusz!
Andy

Kép
 
 


Szia Andy,

Igen, a Jónáshoz nem kell más csak a születési idő, óra, perc és a születési hely (ez csak az időzónák miatt kell). Ha gondolod én szívesen megcsinálom Neked a Jónás naptárt, ha megadod a születési adataidat. Ott napra pontosan megvan, hogy mikor foganhat fiú, ill. lány gyermek. Sőt azt is megmutatja, hogy az adott teherbeesésnek mekkora a kockázata, mármint, hogy valószínűleg egészséges lesz-e a baba.

Nekem dec. elejént lesz az első Jónás próbálkozásom. Majd beszámolok.

A kínai naptárban én nem hiszek, nekem a fiaim neme sem stimmel. Egyiké sem. Lányoknak kellene lenniük a naptár szerint.

Azt látom, hogy az LH tesztet viszont hamarosan el kellene kezdened, ma vagy a 8. napon. 29 napos ciklusnál a 11. vagy 12. napon kell kezdeni.

Barbi
 


Szia Barbi!

Születési helyem: Veszprém
Idő: 1979.05.24 reggel 6 óra 10 perc

A ciklusom, mint írtam csak most volt 29 napos, ezért nem tudom, mit tegyek!!!

Köszi!
Andy

Kép
 
 


Andy!
Hát jobban jársz, ha befektetsz egy kis tőkét az ovu tesztbe, szerintem a te esetedben érdemes!!!! Most már meg is kell venned a napokban!

A Jónásról:
Nekem abban a hónapban, amikor Babuci lett, a Jónás kislányt mutatott, úgyhogy úgy döntöttem, hogy azon a napon kívül, amikor a teszt szerint 3 nappal az ovu előtt vagyok még a Jónás napon is akciózunk. Nekem a Jónás napom úgy jött ki, hogy a várt mensi előtti 2 napra. (a ciklus 30. napján) Furáltam, hogy esetleg így összejöhet a baba, de azért gondoltam, hogy vesztenivalóm nincs. A biztonság kedvéért, hogy így is a lányok legyenek előnyben ezért a Jónás nap előtt két nappal voltunk együtt, ekkor is korán reggel. Egyébként is a Jónás előtt már 3 nappal lehet dolgozni. Aztán nem jött meg a mensi. Baba lett. Én igazán nem tudom, hogy melyiknek köszönhetem a babát, az ovu tesztnek, vagy a Jónáskának. Én igazából a kézzel fogható dolgokban hiszek jobban. Mivel nekem az ovu teszt mutatta a pé-t, ezért jobban hiszem, hogy akkor jött össze.

Kép
 


Sziasztok!

Nyomokban vagyok én is ... :wink:

Hajh... de jó, hogy Ti a Jónásm-rel is tudtok számolni. Én nem tudom, hogy mikor születtem pontosan (óra, perc). Pedig kiváncsi lennék mit mutat.

Az Lh tesztet és a mikroszkópozást már 5. napja csinálom, és mind a kettő eddig csak negatív volt.
De egyelőre nem izgulok, mert igaz, hogy a ciklus.hu holnapra írja az ovuláció eshetőségét és már nem vagyunk így ugyebár a lányos időszakban, de ha meg azt nézzük, hogy az elmúlt 3 hónapban 36 napos volt a ciklusom, akkor elvileg a tesztelgetést elkezdését a 20. napra írja, ami holnapra esik. Úgyhogy van egy kis átfedés. Majd kiderül, mit mutatnak a következő napokon a tesztelgetéseim.

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Szia Andy!

Megcsináltam a Jónás-naptáradat. Ime alul. Most novembertől 2008 októberig szól. A B (boy) fiút jelez, a G (girl) lányt. A kockázati tényező jelöli, hogy abban a hónapban valószínűleg egészséges lesz-e baba. 0 a legjobb, tehát ott nincs kockázat. Az 1-2-es nagyon jó, de vannak 5-ös, 6-os számok is (itt nálad nincsenek ebben az évben).

Date Time Nem Kockázat
7.11.2007 10:49 pm B 1
7.12.2007 5:57 pm G 2
6.01.2008 1:33 pm B 0
5.02.2008 8:05 am G 0
6.03.2008 12:17 am B 2
4.04.2008 1:24 pm G 2
3.05.2008 11:23 pm B 0
2.06.2008 6:59 am G 0
1.07.2008 1:22 pm B 0
30.07.2008 7:48 pm G 0
29.08.2008 3:27 am B 0
27.09.2008 1:15 pm G 2
27.10.2008 1:49 am B 0

Arra kell még figyelni, hogy a Jónás nap ne essen egybe az ovulációs napokkal, mert akkor nem garantált a baba neme. A Jónásnál ezt úgy számítják, hogy az peteérés napja +- 6 nap, tehát összesen 13 nap. De ha pontosan tudod a peteérésed napját (pl. a teszttel), akkor ezt pontosan meg tudod határozni.

Ja, és még fontos a Jónás nap előtt 24 órával kell elvileg együtt lenni, de szerintem előtte is lehet 2-3-4 nappal, merthogy a spermiumok ugye életképesek ennyi ideig.

Én azt olvastam, hogy ennek a módszernek 98 %-os a sikermutatója. Hát egy próbát megér szerintem. Úgy látom, Neked is decemberben lesz legközelebb lányos hónapod.

Sok sikert!
Barbi
 


Barbi!
Nagyon szépen köszönöm!!!
Elmentettem a táblázatot!
Andy

Kép
 
 


Timi!
Ma már mutat a teszt, vagy a mikroszkóp? Te már élesben csinálod, vagy mégcsak felméred a ciklusodat? Már nem emlékszem, hogy melyikőtök írta, hogy először csak próbálkozik a tesztekkel.

Andy!
Te megvetted a tesztet?

Kép
 


Sziasztok!

Marcsi!
Tegnap már duplacsíkos voltam :), olyannyira, hogy ott filóztam felette, hogy ez most melyik kategóriába tartozik. A halvány vagy az erős csíkhoz. De a mikroszkóp nem mutat semmit. :roll:

A mai tesztelgetésem meg elcsúszik időben, mert tegnap apacéges bálon dajdajoztunk, s most keltem fel :wink: . Évek óta először tudtam addig durmolni, ameddig akartam, Bala ugyanis a Nagyinál. :wink: Nagyon jól eset. Az az érdekes, hogy ébredtem 7:30-kor, mint a kakukkos óra, hogy "Atya ég! Bala hol van, mért nem kelt még fel?" 8)

És nem csak tesztelgetünk, főleg így, hogy volt egy szabad esténk. :lol:

Ez a Jónás módszer egyre jobban "csesztet". Valahogy nem is a fiú-lány dolog miatt most per pillanat, hanem hogy mikor mutatna egészséges babót.
A táblázat mikéntje nagyon megváltozik 3 óra időintervallumon belül? Teljesen mást mutat, ha éjfélt és hajnali három órára számoljuk ki?
Van ugyan egy időpont, amit még anno a nagyim kérésére megsaccolt egy aztrológus néni, de azt nem tudom, hogy az mennyire pontos. Meg meg is kell kérdeznem.

Barbi!
Kiszámolnád nekem is, ha megvan ez az időpontom?
Köszönöm előre is!

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Barbi!
Megkérdeztem (azt hittem lassabb lesz).
Szóval: Amit én tudtam, hogy 1977.07.09. éjfél után valamikor 3-ig bezárólag.
Közelebbi pontosítással íme :wink: : 1977.07.09. 2:20, Budapest.

Köszönöm még1x előre is.

Puszi: Timi

(Teljesen felpörögtem :wink: )

Kép

Kép
 
 


Szia Timi,

Megcsináltam Neked a táblázatot, kettőt is, mert kíváncsi voltam, hogy lesz-e eltérés, ha pl. 2-3 órával különbözik a születési dátum.
Az első táblázatnál 2.20 perccel számoltam, ahogy írtad. A második táblázatnál pedig 12.20 perccel. Látod, hogy nem túl sok az eltérés, max. 1 nap van némelyik hónapnál. Szerintem ez nem túl nagy különbség az együttlét szempontjából. Neked is december a lányos hónap :-)

A rizikófaktorok nagyon alacsonyak nálad. Az enyémben sok hónapban vannak 5-6-os értékek is. A 0-1-2 jónap számít. És nálad csak ilyenek vannak.

Ja, és még egyszer fontos, hogy a rendes ovulációs napok ne essenek egybe a Jónás nappal, ha fontos a baba neme. Ha nem fontos, akkor az a jó, ha egybeesik, mert ott elvileg 100 %-os a teherbeesés esélye.

Date Time Gender Risk
2.11.2007 5:42 pm B 1
2.12.2007 10:06 am G 1
1.01.2008 5:53 am B 1
31.01.2008 3:18 am G 2
1.03.2008 12:20 am B 1
30.03.2008 7:17 pm G 1
29.04.2008 10:57 am B 0
28.05.2008 10:51 pm G 1
27.06.2008 7:20 am B 1
26.07.2008 1:21 pm G 1
24.08.2008 6:19 pm B 2
22.09.2008 11:42 pm G 1
22.10.2008 6:58 am B 1


Date Time Gender Risk
3.11.2007 3:12 am B 0
2.12.2007 8:00 pm G 2
1.01.2008 4:02 pm B 0
31.01.2008 1:29 pm G 2
1.03.2008 10:22 am B 1
31.03.2008 5:01 am G 1
29.04.2008 8:15 pm B 2
29.05.2008 7:43 am G 2
27.06.2008 3:51 pm B 1
26.07.2008 9:42 pm G 1
25.08.2008 2:39 am B 1
23.09.2008 8:12 am G 1
22.10.2008 3:44 pm B 1

Sok sikert! Puszi mindenkinek.

Barbi
 


Szia Barbi!

Ezer köszönet!
Mostmár ezt is figyeljük :)

Puszi és jó hétvégét mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy vagytok? Marcsi a fiúk meggyógyultak? Andy tesztelgetsz? Ahogy látom a vonalzódon nagyon közeleg a pé-ed.

Én már annyira türelmetlen vagyok és szidom magam, hogy miért nem előbb kezdtem a tesztelést.

Olvastam valahol, hogy azonos vércsoportú szülőknek azonos nemű gyerekei lehetnek csak. Ez nem egy tudományos megalapozottságú állítás, csak kíváncsi vagyok, hogy ennek valami valóságalapja. A férjemmel mindketten azonos vércsoportúak vagyunk. Körbekérdeztem az ismerőseimet, de ahol különböző nemű gyerekek vannak, ott különböző a szülők vércsoportja is. Érdekes módon olyat nem találtam, ahol azonos lenne. Legalább ha egyet találnék!

Ti erről mit gondoltok? Remélem ez csak hülyeség, mert ha igaz, akkor nagyon magam alatt lennék, hogy még az esélyem sincs meg, hogy lányom szülessen.

Barbi
 


Sziasztok,

Megtaláltam itt a fórumon Agorát és a bioritmuson alapuló számítási módszerét. Írtam neki, már válaszolt is, az egyik fiamat lánynak számolta, a másik stimmel. Harmadiknak lányt írt. Viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy mi is ez a módszer. Ti hallottatok erről?

Marcsi, Jónással kapcsolatban lenne kérdésem. December 2-án lesz a Jónás napom. November 24-én pedig vélhetően a rendes peteérésem. 28 napos a ciklusom, hajszálpontos mindig (kivéve amikor elutazom, akkor borul egy kicsit, aztán visszaáll). Szerinted próbálkozhatunk a Jónással, hogy ilyen közel esik a pé.? Arra gondolok most, hogy úgyis tesztelek, akkor majdnem pontosan fogom tudni, hogy mikor lesz a pé. + 1-2 nap és akkor még pont belefér a Jónás-akció. Szerinted?

Barbi
 


Barbi
Én a tesztben hiszek jobban. Állítólag, ha a természetes pé és a JÓnás nap közel van egymáshoz, akkor nem garantált a baba neme, vagyis nem biztos, hogy olyan nemű lesz, amilyet a Jónáska jelez. Ezek után tényleg megkaptad a leckéd. Ebben senki nem tud tanácsot adni, és ne is hallgass senkire, amiben te jobban hiszel, az szerint csináld. Te melyik módszerben hiszel jobban? Ha ilyen közel vannak egymáshoz a dátumok, akkor az egyik módszer keresztbe tehet a másiknak.

A vércsoportos dolog szerintem hülyeség. Ha ez igaz lenne, akkor már valamelyik ezzel a témával foglalkozó szakembertől olvastam volna. Én Czeizelnél is jártam, ő semmi ilyen nem említett, és a másik genetikus sem, akit felkerestem. Igaz konkrétan erre nem kérdeztem rá, de ha így lenne, akkor mondták volna, hogy ne is próbálkozzunk ha esetleg.......

A gyerekek meggyógyultak szerencsére.

Timi!
Mizu? Hogy álltok? Mikor volt akció? Sikerült eltalálni a pé. előtti 3. napot?

Kép
 


Hát tulajdonképpen mióta elmélyedtem ebben a dologban én is hajlok a pé. előtti akcióra. De már nagyon régóta készülök erre a decemberi Jónás napra. Tehát most ezt nem fogom tudni kihagyni. De a Jónás akció után próbálkozom a pé. előtti együttléttel is. A Jónásban pont az tetszik, hogy azt mondják, hogy azon a napon egyszerűen nem tudsz teherbeesni csak a megadott nemű gyermekkel.

A Jónás szerint a zöld napok száma 13 (pé. napja +- 6 nap), ami nagyon nagy biztonsági ráhagyásnak tűnik nekem. Nálam most ebben a hónapban éppen nem esik egybe a kettő. Szóval én ezt most nem látom akkora kockázatnak, hogy bekavarna a Jónásnak a rendes pé., főleg úgy, hogy közben nézni fogom a LH teszttel, hogy mikor is lesz pontosan. Legfeljebb, ha úgy látom, hogy egybecsúsznak, akkor lefújjuk az akciót.

Marcsi, azt írtad, hogy Ti pé-kor és Jónáskor is próbálkoztatok és a kettő között 2 hét telt el. Az ultrahang nem mutatja, hogy melyiken estél teherbe? A méretekből ilyenkor ez kiderül.

Visszatérve a Jónásra, az még zavar kicsit, hogy senkiről sem tudok, akinek a Jónással összejött volna a dolog. A fórumon is azt látom, hogy mivel a Jónással ideális esetben csak kéthavonta lehet próbálkozni, mindenki próbálkozik a rendes peteéréskor is. Tehát nem tudni, hogy a Jónás volt-e eredményes.

Viszont ami miatt még hajlok arra, hogy higgyek a Jónásban, hogy az én Jónás naptáramban hajszálra pontosan be vannak jelölve a menstruációim és a peteérések. Ezt a rendszer a születési adatokból számítja. Lehet, hogy az én életemben erős ennek a holdállás dolognak a hatása.

Barbi
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert nagyon késő van és Bala nyűgösen is alszik, így a hátralevő alvásidőnk sem lesz felhőtlen szerintem... :cry: :roll:

Próbálkozás: hááááááát ha pocakosodom, akkor nem tudom garantálni, hogy leányzó lesz, ha a pé előtti 3-4. napra startolunk elvet követjük. :oops:
Mivel a tesztjeim végig haloványak voltak + a mikroszkóp semmit nem mutatott, így próbálkoztunk lelkesen :D , aztán hopsz, pénteken fájt a hasam (talán ovuláció?), s szombaton meg már semmit nem mutatott a teszt. Azaz ha tényleg pénteken volt az ovulációm, akkor ogen csak fiúnak adtunk esélyt a cs-i hancurkodással. Azt az egyet leszámítva, hogy hüvelyöblítést viszont végeztem.

No majd kiderül.... :wink:

Puszi: Timi

Ui: s hogy ne legyen minden kerek, Canestenezhetem magam. Valami megtelepedett bennem. :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
 
 


Barbi!

Engem is sokáig piszkált, hogy mikor is jött össze, mert az uh sem volt egyértelmű. Én 8 héttel az utolsó mensi után mentem uh-ra. Ekkor azt mondta a doki, hogy nem lát szívműködést, ez csak 6 hetes terhességnek felel meg (az tudom, hogy a terhességet a mensitől számolják, úgyhogy az belekalkuláltam) Viszont akkor azt mondta, hogy ikerterhességnek tűnik, és két hét múlva ismételjük meg az uh-ot. Képzeld, két hét múlva meg már azt mondta, hogy ez a terhesség megfelel 10 hetesnek. Na ekkor teljesen megkeveredtem. Viszont azt is hozzáteszem, hogy a terhes tesztet a Jónás nap után a 6. napon csináltam meg. Ekkor már 4 napot késett a mensim. A tesztek meg legkorábban a 10. napon mutatják ki a terhességet. Ha a Jónás napon estem teherbe, akkor valószínűleg még a teszt nem mutatta volna ki. Ezek után döntse el az ember. Ha esetleg tényleg ikerterhességnek indult, akkor talán elképzelhető, hogy márilyen korán kimutatta volna a tesz, mert akkor dupla mennyiségű HCG termelődik. De akkor is a 10. héten már 10 hetesnek látszott. Jó, mi?

Timi!
Szerintem neked egyforma esélyed van, ha minden nap próbálkoztatok, hiszen akkor még a csajok is ott várakoztak, amikor a pasikat ráküldtétek. A hüvelyöbítést jó, hogy csináltad, úgyhogy ezzel a csajoknak segítettél. A fiúknak csak akkor lett volna nagyobb esélye ha csak a pé. napján akcióztok. Nekem a minimikroszkóp össze-vissza mutatott mindent, ezért is tértem át a tesztre. A tesztekről azt írják, hogy a pé. azon a napon van, amikor a teszt újra negatív. Akkor lehet, hogy neked szombaton volt.

Kép
 


Lányok,

Egy másik topic-ban - Hüvelyöblítés a baba neme érdekében - van egy lány, Kriszti, pont most írt, hogy neki Jónás módszerrel fogant a kisfia és a kislánya is.

Gyorsan írtam neki, rákérdeztem a részletekre. Ez nagyon feldobott a Jónással kapcsolatban. :)

Barbi
 


Mi ez a nagy csend lányok? Senkivel nem történik semmi?

Barbi! Olvastam a lány írását, amiről beszélsz, tényleg nagyon bíztató a Jónással kapcsolatban. Hányadik napon vagy?

Kép
 


Szia Marcsi!

Én a 9. napon vagyok, azt írják, hogy a 11. napon kezdjem a tesztelést. De lehet, hogy már holnap csinálok egyet. Meg Jónás napkor is csinálok egyet, bár nem tudom, hogy ott elvileg mutatja-e a teszt a peteérést, mert eddig azt hallottam lányoktól, hogy nem mutatott semmit sem a teszt Jónáskor.

Marcsi, jól értettem, hogy amikor duplacsíkos a teszt, akkor 24-36 óra múlva lesz csak a peteérés? Mert Nálad két napig volt duplacsíkos, nem? Akkor nálad a második naphoz jön még a 24-36 óra?

Ma olvastam egy külföldi oldalon egy önkéntes kérdőív összesítést arról, hogy kinél milyen praktikák váltak be ill. nem a kívánt nemű gyermekhez. Én csak azokét néztem, akik kifejezetten lány gyermekre hajtottak. Összesen 24-en töltötték ki a tesztet, ebből 8-nak született fia és 16-nek lánya és 4 még nem tudja a nemet. Viszont ezek a nők az égvilágon mindent bevetettek. Anya, apa diétán, műszeres peteérés vizsgálat, citromos öblítés akció előtt, után, stb. Ahhoz képest én jobb eredményre számítottam. Bár nyilván nem tudni pontosan, hogy mely próbálkozás vezetett végül eredményre. Kinn alkalmaznak egy TBM nevű módszert is, aminek a lényege, hogy a spermát összegyűjtik, valamilyen citromos lében tartják, sőt melegítik is és csak azután hasznosítják.
Ez már kicsit túlzásnak tűnik, én erre biztos nem tudnám rávenni a férjemet.

Nagyon izgulok már! Timi, Andy mi újság? Szorítok Nektek nagyon! Marcsi Téged pedig nagyon irigyellek Babuci miatt! Bár a várrandósságot is végig fogom izgulni, mint a fiaimál is. Mindig úgy van, hogy hallok valamit valakitől és elkezdek utánaolvasni és minél többet tudok annál idegesebb vagyok.

Puszi mindenkinek,

Barbi
 


Sziasztok!

Gyors élet jel...
Érzelgős lettem és teganap sírás kerülgetett, pedig nagyon ritkán sírok. Amikor Balát anno kimutatta a teszt egy szépséges estén, előtte Nox koncerten voltunk és minden ok nélkül a felét végig sírtam. Na ott vált gyanússá, hogyha hazaérünk tesztet kell csinálnom. :wink:
Na de nem bízom el magam, mert koppanni nem szeretek. Majd ha nem jön meg ...

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Barbi!
Jujuj! Ez elég nagy baj, amit a módszer eredményességéről tapasztaltál. Hát megmondom őszintén, hogy én nem ezt tapasztaltam. Én úgy gyűjtöttem az infókat, hogy kismamák hőgörbéjét nézegettem, és tapasztalataikról olvasgattam. Rengeteget dolgoztam az infógyűjtésen. Nálam aki ovutesztezett vagy peteérés vizsgálatra járt, annak mindenkinek a kíván neműje született. Kivéve egyet, aki kisfiút akart és kislány lett. Ezen kívül voltak olyanok, akik azt írták, hogy náluk nem vált be a módszer. Ebben az esetben viszont több alkalommal kiderült, hogy csak kb-ra tudták a pé. idejét. Az ilyen eseteket aztán nem vettem figyelembe, kizárólag azokat vettem alapul akik tutira tudták, hogy mikor volt a pé. Hát kár, hogy te ilyen eredményeket találtál, egészen elkeseredtem, én annyira azt hittem, hogy jobbak az eredmények :cry: :cry: :cry:

A teszttel kapcsolatban: igen, ha két napig +, akkor a második nap számít. Én ezt olvastam. Innentől 24-36 óra.

Timi!
Már nagyon izgulok, mikor kellene megjönnie?

Kép
 


Sziasztok!

Barbi!
Minél inkább próbál okosodni az ember egy témában, annál jobban összekavarodik, s egyre több ellentmondó dolgokról olvas sajnos. Én úgy vagyok ezzel, hogy a sok infóból ki kell alakítani egy saját hitet, de abban nagyon kell hinni, hisz hinni valamiben már fél siker. :wink:

Marcsi!
Elvileg szombat körül kellene megjönnie. +- 3nap :roll:
No majd kiderül.
Hogy van Pocaklakótok? És a srácok hogy viszonyulnak a Pocakhoz, illetve mit szóltak ahhoz, hogy ennyire leányzóra gyúrtatok? Mennyi idősek is?

Andi!
Hogy állsz a tesztelgetéssel? Csináltad?

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok,

Marcsi, én is elkeseredtem egy kicsit! De az vigasztal, hogy nem ismerjük a részleteket. De a fenti eredménnyel kapcsolatban van egy elméletem. Azt ugye tudjuk, hogy nem csak középidőben, azaz a rendes peteéréskor lehet teherbe esni. Létezik ugye a Jónás, meg az a bioritmusos módszer, meg néhány más elmélet a pete polaritásáról, stb.
Ha rendes középidős peteérés mondjuk véletlenül ütközik egy Jónás nappal, akkor mindjárt változhat az eredmény. Mint, ahogy fordítva is így működik. És lehet, hogy erről sokan nem is tudnak, csak nagyon arra az egy módszerre koncentrálnak.

A Jónásnál is nagyon sokszor hallottam, hogy nem vált be. Nem a kívánt nemű baba született, de ugyanakkor mindig kiderül, hogy ők nem csak a Jónás szerint próbálkoztak, hanem középidőben is.

Viszont arról én is sokaktól olvastam, hogy pontosan peteérés napján voltak együtt és mégis lányuk született. Többen állították, hogy biztos volt a peteérés, mert ultrahanggal nézték. Erre persze nincs magyarázat. Fordítva viszont még nem hallottam.

Timi, én is azt gondolom, hogy a pozitív gondolkodás sokat segíthet. Én jártam agykontrollra és nagyon sok pozitív példát láttam, hogy amit megteremtünk belül a fejünkben, az megjelenik az életünkben is. Én például a szüléseimet is befolyásoltam egy kicsit. Az első fiamnál a hugom külföldön volt és szülés előtti napon még ki szerettem volna menni elé a reptérre (akkor már kb. 2 éve nem láttam), másnap szültem. A második fiamnál is éreztem, hogy mikor lesz a szülés, vagyis szerettem volna, hogy az adott napon legyen vagyis ne előbb.

Ma délben csinálom a tesztet, reggel akartam, de azt olvastam, hogy a reggeli első vizelet nem a legjobb, előtte meg ugye nem szabad inni 2-3 óráig. Majd jelentkezem az eredménnyel.

Barbi
 


Marcsi,

Még egy kérdés. Azt írtad, hogy nem akarod előre tudni a babád nemét. De közben el tudsz vonatkoztatni a nemétől, amikor rágondolsz vagy beszélsz róla? Vagy még mindig benned van az erős vágy, hogy kislány legyen?

Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, csak nagyon foglalkoztat, hogy mi lesz majd ha teherbe esek. Attól tartok, hogy én nem fogom tudni elengedni a vágyat, holott akkor már meglesz a neme, még ha én nem is fogom egy darabig tudni. Félek egy kicsit a saját érzéseimtől, hogy mi lesz, ha mégsem kislány lesz. Felmerül néha az is bennem, hogy egészséges-e nálam ez a ragaszkodás? Próbálom megfogalmazni, hogy miért szeretnék kislányt, de nem nagyon megy. Szeretnék, mert elképzelem magunkat együtt és így látom kereknek a családot. Meg mert vágyom a tapasztalásra, hogy milyen lehet egy kislányt szeretni. És szeretném látni a férjemet a kislányunkkal, meg a fiúkat vele együtt, ahogy játszanak.

Bocsánat, mennem kell, majd folytatom.

Barbi
 


Megcsináltam a tesztet és nem mutatott semmit. Pedig ha a 14. napon peteérésem lenne, akkor ma a 11. napon már mutatnia kellene valamit, nem? El vagyok keseredve. Ha ez azt jelenti, hogy később lesz peteérésem, akkor bele fog csúszni a Jónás-napomba.

Csak a controll-nál volt egy vastagabb csík bal oldalon, jobb oldalon semmi. 6 csepp vizeletet cseppentettem rá, aztán még 2-3-at, mikor láttam, hogy semmi eredmény a másik oldalon. De gondolom, nem a mennyiséggel volt gond.

Ja, az egyik fórumban azt olvastam, hogy néhány nőnél a kislány diéta felborította a ciklust. Remélem nem ez történt nálam is.

Holnap újra próbálkozom. Marcsi Te melyik napszakban csináltad a tesztet?

Barbi
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ritkábban jövök, de az úrfitól ide leülni a gép elé, szinte lehetetlen, amikor meg alszik, csinálom a dolom, és kalandozok a neten, így sokszor mire idejutnék, fel is ébred!!

Azért megpróbálom összeszedni magam!

Tesztet nem vettem, mert amikor itt írtátok, már csinálnom kellett volna, tehát elkéstem vele, így most azt csinálom, ha piri mégis megérkezik a ciklusom végén, elmegyek és már akkor beszerzem! Így tutira nem csúszok le róla!
Marad tehát a számított PÉ. elötti 4-5nap akciózással. Amúgy most elég jól ki tudtam számolni (és a vonalzóm is), hiszen ugye ilyenkor megváltozik a h.váladék állaga és lehet hasi fájadlom. Na ezeket sikerült felfedeniem a számított napon, így remélem jó eredménye is lesz majd!!

Na, majd még jövök és "jelentek"!!

Pusszantás!
Andy

Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Nagy hírem van! Azt hiszem kislányom lesz! Most voltunk uh-on. Igaz az mondtam, hogy nem seetném megtudni a nemét, de aztán néztem a monitort és a lába között egész mást láttam mint a fiúknál. (már van tapasztalatom) Az orvos épp ebben a pillanatban kérdezte meg, hogy tudom-e már a nemét, ekkor azt mondtam, hogy nem tudom, de nem is biztos, hogy szeretném tudni, mert már 3 fiam van. Ekkor a doki azt mondta, hogy minden okom megvan az optimizmusra, nagy valószínűséggel kislány. Úgyhogy talán összejött. Mint tudjátok én minden lehetséges praktikát alkalmztam. Talán sikerrel!!!!! Úgyhogy hajrá lányok!!! Aki mer, az nyer!!!!

Barbi!
Én teljesen megértelek. Én nagyon nehéz időszakon mentem keresztül, amikor megtudtam, hogy a 3. is fiú, ezért nem akartam most tudni, mert ezt a kisbabát nem olyan csalódottan szerettem volna várni. Úgy gondoltam, hogy ha megszületik akkor úgy is mindegy lesz. És attól függetlenül, hogy a 3.-nál nagyon szomorú voltam, amikor megszületett az első pillanattól szerettem, és imádom most is mindegyik kukacosomat. Ezért voltam azon az elven, hogy aki ennyire vágyik valamilyen neműre, annak jobb ha nem is tudja meg, hogy esetleg nem sikerült, mert szegény kisbabát utána már nem úgy várja.

Kép
 


Marcsi!!

Hurrráááááá!!! Reméljük akkor most tényleg sikerült!!!
Gartula! De majd biztosra 88 nap múlva! OK??

Andy

Kép
 
 


Kedves Marcsi,

Nagyon-nagyon örülök, úgy remeg a kezem, mintha rólam és az én babámról lenne szó. Átvitten persze igen, mert el sem tudod képzelni, hogy mennyi erőt és hitet adsz nekem. És valahol most is az történt, ami az élet bármely területén, hogy amibe ennyi energiát, gondolatot, szeretetet teszünk, az a végén mindig sikerül.

Gratulálok még egyszer, gondolom most mennyire boldogok vagytok. Ja és szerintem az utolsó harmadban már nem lehet félrenézni az ultrahangon, főleg egy tapasztalt orvosnak.

Vigyázz Magatokra nagyon!

Barbi
 


Szia Marcsi!

Fülig ér a szám :D :D :D
Annyira örülök nektek!
Gondolom a föld felett 1m-rel lebegtetek a boldogságtól, amikor kijöttetek az uh-ról. :lol:

Vigyázzatok továbbra is nagyon magatokra!

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Nagyon rendesek vagytok, hogy velem örültök. Tényleg nagyon boldog vagyok, de azért mégiscsak akkor lesz biztos, ha kibújik. Akkor leszek igazán boldog.

Kép
 


Sziasztok Lányok,

Képzeljétek nekem ez az LH teszt egyszerűen nem működik. Már kezdtem kétségbeesni, hogy egyszerűen nincs peteérésem.
Tegnap voltam egy nődokinál és megnézettem a peteérést is, mert a 13. napon voltam. És képzeljétek mondta, hogy szépen látszik, hogy a pete már kiszabadult és ma már a helyén lesz. Ehhez képest a teszt szinte semmit nem mutatott.

11. nap semmi
12. nap semmi, aztán később láttam ott egy nagyon halvány vékony vonalat, de a papír azt írja, hogy a tesztet 10 perc után kell értékelni, 30 perc után már nem értékelhető
13. nap vastagabb, de sokkal halványabb vonal, mint amit a 12. napon a késői eredmény
14. nap (ma) semmi

A mai nap OK, mert ha ma van peteérés, akkor persze nem is kell, hogy mutasson a teszt semmit. Mit csinálok rosszul? Pedig előtte 3 órával iszok utoljára, közben próbálok nem pisilni, csak a teszteléskor.

Viszont a jó hír, hogy ha ma van a peteérésem, akkor dec. 1-re már nem fog bekavarni a Jónás-napnak.

Barbi
 


Bocsi, módosítok, ma is nagyon halvány csíkot kaptam. Most fény felé tartottam, így látom csak, benn a fürdőszobában nem látszott még.

Barbi
 


Sziasztok!

A család kollektíven beteg, és elég ramaty éjszakánk is volt, mert Dani hajnali fél 5re belázasodott (pedig lefekvés elött kapott lázcsillapítót), mégis 39,5 C volt a popsiban (levonva 39 lett).
Na, irány hűtőfürdő, újabb adag gyógyszer és csicsika reggelig. Délelött semmi nem volt, most megint 39 C (vagyis 38,5), megint gyógyszer és most is csicsika van. Köhög is egy kicsit, meg újra folyik az orra, de miért is ne, a mi doktornénink ma szabadság miatt nem rendel! Van helyettesítés az SZTK-ba, de oda nem viszem, mert a sok beteg gyerekközött még betegebb lenne, hiszen nekünk ezeket most inkább az a fránya fog okozza. Ezt a dokink is megmondta! Ha jön a foga, fogékonyabb mindenre és ezért lázas is. Tehát nem vittem orvoshoz. Még nemrégiben írt fel Paxirazolt a köhögésre, most azt adom neki, meg lázcsill. és szívom az orrát. Majd csak helyrejön, ha kibújik a foga. A 13. már kint van és a 14. nek is a leges-legcsücske kibújt, de még nem rendesen, így a hétvégén tuti a lázé lesz a főszerep!

Én valamivel jobban vagyok, tegnap este sós-kakukkfüves víz fölött gőzöltem egy kicsit és jót tett. Ezt teszem mindjárt megint és este úgyszintén. Aztán apa volt a patikában, vett nekem Neocitránt meg Elevitet. A biztonság kedvéért azt is elkezdem szedni, bár nem tudom a Neocitránt szabad-e. Ezért is nem mentem el dokihoz, mert úgysem szedek be semmi gyógyszert, mert mi van, ha.... Ha van pocilakó, annak a betegség sem jó, de a gyógyszer meg főleg. Így inkább a sorsra bízom magam és házilag kicsit kúrálódok!

Ma délelött olyan jól elvoltunk! Összeraktam Daninak a legóit!
Persze csak egymás után, tehát egyet összeraktam, játszottunk vele egy kicsit, szétszedtem és jöhetett a következő. Nem akarom nagyon összekeverni az elemeket, meg aztán ő még nem úgy játszik vele, ahogy kell. De a rendőrautót és a traktort kint kellett hagynom. Sőt!! Most a NÍNÓS autóval alszik!!!

Barbi!

Ne keseríts el!! :wink: Ezek után hogy csináljak én is Lh tesztet??
Bár mindegy, ha most nem sem lesz pocilakóm, akkor ígyis-úgyis megveszem, aztán majd meglátjuk!
Lehet, hogy a teszt nem volt jó minőségű?? Ne mindjárt magadban keresd a hibát! Sajnos tanáccsal nem tudok szolgálni, mert én még nem csináltam!!
Marcsi esetleg valami ötlet??

Üdv: Andy

Kép
 
 


Sziasztok lányok!
A másik topikba, ahova írt még Barbi, már írtam, hogy mit gondolok, de ide is leírom, annál is inkább, mert ide Barbi részletesebben leírta, hogy mi volt a teszttel.

Szerintem az lehet az oka, hogy Barbinak rövid ciklusa van (ez igaz Barbi? én nem tudom, csak gondolom) Ezért rövid idő alatt zajlik le az az időszak amit a teszt mutat. Tehát neked csak két napig mutatott valamit. Nekem hosszú ciklusom van, ezért 4 napig mutatott valamit. Az lh hormon termelés pedig a nap folyamán hullásszerűen működik. Biztosan egy völgyet sikerült aznap eltalálnod, amikor a pé-d volt. A pé. biztosan megvolt, mivel az uh is mutatta. Az előző napokon pedig valamennyi lh termelés kimutatható volt. A peteérésed a legerősebb vonal utáni napon, vagy utána 36 órával volt. Ehhez képest szerintem jót mutatott az uh, már ha jól értelmeztem a napokat. Nem kell mindjárt elkeseredni. A te esetedben ha véletlenül most a Jónáson nem jön össze, akkor a jövő hónapban tudsz majd az lh tesztből következtetni a pé-dre. Ha nem jön össze most a Jónás, akkor leírom, hogy én mit tennék a helyedben.

Lehet, hogy észrevettétek, de mostanában kevesebbet tudok jönni, ugyanis vizsgázom egyfolytában. Tegnap két tárgyból volt, valamikor december elején is lesz egy vizsganapom, az mellett rengeteg kötelező irodalom halmozódik az asztalomon, olvasásra várva. :? :? :? Két tétel között pedig ott vannak a gyerekek. :lol:

Kép
 


Sziasztok!

Andi!
Remélem mindenki rendben van már nálatok, s kilábaltatok a betegségekből.
A Lego nálunk is nagy sláger és mindenki, azaz a család minden korosztálya imádja (Bala, Anya, Nagybátyus, Nagyapó...) :), s az egész család azt az időszakot várja már, amikor a "komolyabb" legok kora is eljön majd :)

Barbi!
Pé-ed biztos volt, s tényleg az lehet, amit Marcsi írt. De megértem bizonytalanságod, mert én sem voltam teljesen biztos a tesztelgetésben így elsőre.

Marcsi!
Azta! Le a kalappal előtted! Hogy tudsz tanulni a gyerkőcök mellett? És hogy bírod a pocakkal?
Én is tanultam Bala mellett, de szerencsére nyáron pontot tettem a végére, s nagy nehezen meglett a papiros. De hozzá kell tennem, hogy két szuper nagyink van a háttérben, akik nagyon sokat segítettek, ha arról volt szó, hogy nyugi kell, hogy haladjak.
Bala jelenlegi korszakát nézve, képtelen lennék melette azt hiszem felkészülni akár egy vizsgára is, nem hogy többre :roll: . Aztán persze ki tudja... AMikor elvégeztem a sulit, mindenkinek mondtam, hogyha esetleg újra az jutna eszembe, hogy tanulni akarok, akkor csapjanak le. S be kell valljam, hiányzik a tanulás, meg néha a vizsgák is. :shock:
Mit tanulsz?
Sok sikert a vizsgákhoz!


Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, valamivel jobban vagyunk! Bár Daninak tegnap is 39 fokos láza volt, ma egyenlőre úgy néz ki, semmi (kopp-kopp-kopp)!

Timi!
Milyen komolyabb legókra gondoltál?
Ilyenekre?

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Lányok! Nem tudom, befolyásolhatja-e a megfázásom a fogamzást, de (tudom fura szó) kicsit "üresnek" érzem magam. Nem tudom megmagyarázni miért vagy hogy ez hogy van, egyszerűen ezt érzem. Úgy érzem ez sem a mi hónapunk volt!! Még 2 nap és tesztelhetnék, de azt hiszem várok vele!

Pusz!
Andy

Kép
 
 


Sziasztok,

Andi, én is olvastam erről, hogy vannak olyan hónapok, amikor a petezsák üres. Azt nem tudom, hogy a betegség ebben mennyire játszik közre, de nem kizárt, hogy a szervezeted most inkább a gyógyulásra koncentrál. Főként, ha nem érzed az eddigi jeleket.

Ezek a legók tényleg komolyak, Danika már játszik velük? Vagy csak együtt? Nálunk még a Duplo megy nagyon, a nagyobbik fiamnak vannak már legói is, de ha együtt játszanak, akkor inkább a duploval.

Most nézem a vonalzódat, ha ma vagy a 27. napon, akkor miért akarsz 2 nap múlva teszelni? Én úgy számolom, hogy a menstruáció első napja a ciklus első napja és én a 11 napon kezdtem a tesztelést. Neked viszont a 12. napon kellene, ha 29 napos a ciklusod. Vagy valamit félreértek?

Timi, Nálad mikor várható, hogy kiderül valami? Fogsz tesztet venni vagy csak akkor, ha nem jön meg?

Barbi
 


Sziasztok!

Andi!
További jobbulást nektek!
Igen ezekre gondoltam :). A jesszuska hoz is majd egyet, de hogy meylik típust, még nem döntöttük el. Talán a farmosat? Bala nem egy nagy autózós, az állatok jobban lekötik.
No igen a Duplo. Nálunk is az a sláger egyelőre. Kivácsi leszek mit szól a következő mérethez :) Már úgy várom a karácsonyt. Már tavaly is élvezte a Mackó, de az idei szerintem még jobb lesz. Már most készülődünk rá mesékel, dalokkal, versikékkel. Ő is, de én is nagyon élvezem. A hétvégén megkreáltam neki az adventi naptárt, úgyhogy péntek éjjel fel is kerül majd a falra. Tavaly nagyon élvezte. :) És érdekes, nem akarta sorra kibontogatni, hogy még egyet Anya! Remélem ez idén is így lesz. 8)

Barbi!
Várok még vele. :wink:

Timi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Lehet hogy valamit félreértettél! Mert nem az OVU. tesztről beszéltem, hanem a terhességi tesztről!! Hiszen a vonalzóm is ezt mutatja, hogy elvileg holnap van a ciklusom vége és lassan meg kéne jönnie! Így ha most pár napig nem jön meg, akkor csinálok tesztet!
Az Lh tesztet akkor kezdem el, ha most mégis megjön, így majd a köv. ciklusomat figyelem meg vele.
A másik, hogy nem úgy értettem, hogy üres petezsákom van! Hanem, csak én érzem magam ürsenek! LELKILEG!!
Hogy van-e egyáltalán petezsák vagy valami az csak eztán fog kiderülni!

Timi!
Meddig vársz vele?? Mikor kellett volna megjönnie???

Kép
 
 


Timi!
Tényleg nem könnyű az egyetem így. Nem is a terhességgel van a baj, hanem a 3 gyereket nehéz összeegyeztetni a vizsgaidőszakkal. Nemsokára pedig már 4 gyerek mellett kell az iskolában is megfelelnem. Be is vagyok rezelve, hogy mi lesz. Valahogy csak menni fog. A kisbabám február közepén fog megszületni, a vizsgaidőszak vége január 31., úgyhogy nagyon jól megszerveztük :lol: :lol: :lol: , már ha Babuci nem gondolja meg magát, és előbb fog megszületni. Államvizsgázni fogok a nyáron, ha minden jól megy, addigra pedig az angyalkám már "nagylány" lesz. :wink:

Voltunk 4D-n! Kislányt mondtak. Igazából nagyon boldog vagyok, de nem tudom még elhinni. Majd ha a karomban tartom!!! Már alig várom!

Andi!
Azt nem lehet megérezni, hogy sikerült vagy nem. Nemsokára elválik. :wink: A testi tünetek is nagyon csalók tudnak lenni. Mikor tesztelsz?

Kép
 


Marcsi!

Még egyszer gratula a kislányhoz!
Teszt? Max. vasárnap, ha addig nem jön meg!
Elutazunk csüt. és csak vasárnap este jövünk haza, így ha tesztelek, akkor eredménnyel még vas. este befutok!

Andy

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: