Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Szörnyű ez az allergia. Szerintem Magyarországon minden 2. ember allergiás. Jöhetne már egy kis eső, aztán elvinné a polleneket. Remélem nekem nem jön ki. Bár gyanús, mert sokat tüsszögök.

Jenny
Cuki a babád!
p__lilla
 
 


Lilla, köszi! :lol: Hugom valami ilyesmi volt kicsinek, imádom az ilyen babákat azóta is. Ez egy baba csalogató avatar. :roll:

Ejha! Laptető?????? :wink: :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Már olyan sokszor volt laptetőm, és még mindig nincs babám. :cry: De talán majd most.
p__lilla
 
 

 
 

Sziasztok! :D

Én is az allergiások közé tartozom. A szememre az allergodil szempcsepp vált be. Szedtem Clarityn-t is, Allergodil és Rhinocort Aqua orrspray, jah és a Rhinatiol plus orrspray is jó! (Az Allergodillban az a jó,hogy már recept nélkül is lehet kapni, igaz kicsit húzós az ára)

Azért nem voltam mostanáig, mert tegnap is és ma is be kellett mennem dolgozni! Beolvad a mi takarékszövetkezetünkbe egy másik, és ennek "összefésülését" a hétvégén kezdtük el csinálni. Hát mit ne mondjak... Lesz még vele dolguk a kollegáknak és kollegináknak!
Aztán moziban voltunk Csabámmal. Megnéztük a Mamma Mia-t! Naaaaaaaaaagggggggggyyyyyyyyyyyooooooooooonnnnnnnnnnnnnn jó volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki még nem látta!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyógypuszikat. Már jobb a szemem, és az esőnek köszönhető, hogy enyhül a tünetem.
Kende még mindig nincs a toppon. Mára nagyon megindult az orra, de szerencsére nincs láza és nem megy a hasa, és nem is hány.

Jenny: most hogy babás vagyok nem merek semmi gyógyszert bevenni. Egyébként én is azyrtecet szedem, meg orrspayket használok.

Írtam a tanyára is....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Ez az eső tényleg jó, hogy jött már. A füvünk teljesen kiégett. Meg jött egy kisebb lehűlés is. De azért szép idő van, nem az a döglesztő meleg.
Örülök, hogy jobb a szemed. Ne is vegyél be semmi bogyót, nehogy árts vele Kiskendének. :lol: Valahogy csak kibírod. Amúgy meddig tart ez az allergiaszezon?
p__lilla
 
 


Hellóka!

Lilla, asszem a parlagfű az utolsó növény, ami virágzik és allergiát okoz. Már ha jól tudom. Az olyan szept-október körül ér véget.

Anda, hol vagy???

Viri, hazaértetek már? Gyere tanyára beszámolni!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Jenny drága:
Itt vagyok! :D Csak a melóhelyem leszívja az agyamat, így zombiként jövök haza minden nap! :evil: De már nincs sok hátra! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
anda81
 
 


Halihó!

Az Anyatanya megjelenésével itt meg kihalunk... :lol:
Márti, megkaptad a privimet???

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Hát, mi ma egész nap nem voltunk itthon. B.füreden voltunk a nagyszüleimnél. A mama is Mária, úgyhogy névnapoztunk. Jöttek ebédre a keresztgyerekemék is, meg hozták a kisöcsit. Már 4 hónapos, aztán mintha tegnap született volna. Egész végig fogni kellett a kajánál, nem volt hajlandó a helyén feküdni. Na, jól el lesz rontva. És képzeljétek, megengedték, hogy ölbe vegyem. A keresztgyerekem fél éves koráig meg sem foghattam. Aztán egész délután játék volt. Nagyon aranyos a kiscsaj. Imádom. Csak ritkán látom.
Most meg eleredt ez a hülye eső. Nem szeretem. Itt van már az ősz. Hideg is van. Fújjjj!
p__lilla
 
 


Csajok!
Nekem du. nem jó a tanya. Beenged, de teljesen üres a kép, ahol az üzik vannak/lennének. Nektek műxik?
Azért ide is írhattok ám, mert még kihal a topic. :lol:
p__lilla
 
 


Hali!

Tanya nekem sem jön be! Biztos valami szerver gond!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Hú....jó régen voltam itt,mióta meghívtatok a tanyára teljesen hanyagoltam ezt a topicot.De úgy látom nem csak én nem írok ide,de majd jövök sűrűbben!

Anda:Hogy vagytok?Akkor ezért nem látunk a tanyán.Remélem hamar megjavul a gép!Anyukád hogy van?Majd írsz egy kicsit,hogy alakul az új meló?

Puszi!
Timcsi
sztimcsi
 
 


Tényleg nagyon gyér itt a forgalom. A Tanyán pedig pörög az élet. De sebaj a fő, hogy valahol mindig tudunk a másikról.

Kép
csucsu05
 
 


Csináltam egy vonalzót. Én most ezt várom, és kész.
p__lilla
 
 


Na, nem jelent meg. Majd most.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Jó a vonalzód nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Hellóka!

Csajszik, nektek bejön a babatervezők otthona honlap? Nekem azt írja ki, hogy nincs ilyen cím! :shock:
Jól írtam be biztos, mert a kedvencek közé van elmentve.
Csak nem megszűnt???????? :cry:
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Én is már sokszor próbáltam, de sajna nekem sem jön be. Remélem ez csak átmeneti dolog, mert sok hasznos info van ott.

Kép
p__lilla
 
 


Köszi Lilla! Hát én is szomorú lennék, ha megszűnne...Onnan rendeltem az ovuteszteket...
Na, mától én is veled együtt várom a Karácsonyt!!! :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: Itt a babaneten is lehet ovu tesztet rendelni és még olcsóbb is. Huncutkától. Én anno ugy kerestem rá itt a babaneten anevek között. Ott irtam neki és postán elküldte utánvétellel. Nekem nem is volt igy annyira macerás.

Kép
csucsu05
 
 


Ó köszi Era, és mennyibe kerül? Postaktg? Ez nem az a topic, ahol egy esthajnalcsillag nevű csajszi árulja? Mert ha igen, és megbízható, akkor rendelek tőle.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Oké, várjuk együtt a karácsonyt.
A Huncutkás teszteket ebben a topicban árulják: LH teszt, HCG10 mIU/ml, HCG25 mIU/ml rendelhető, gyertek!
Én még nem rendeltem, nem tudok véleményt mondani.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Nem tudok belépni a tanyára! :( :cry: :x .Állandóan azt írja ki,hogy oldal betöltési hiba.Remélem nem sokáig csinálja ezt .roll:

Puszi!Timcsi!
sztimcsi
 
 


Jenny: Huuncutka másik csaj mint az esthajnalcsillag. HUncutkáról tudok nyilatkozni mert tőle már rendeltem és megbízható. A postaköltség azt hiszem 500vagy 600 ft volt. DE nekem egyszerübb volt hogy nem kellet utalni hanem utánvétellel elküldte.
Kb 200Ft egy teszt. SOkkal olcsóbb minta DM-ben vagy gyógyszertárban vennék.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

A tanyával úgy látom baj van! :roll: Bár tegnap délután még tudtam használni,de már este nem engedett be :? Ma reggel meg már valami súlyos hibát írt ki :cry: :x .
A tegnapi vérvételen okés volt minden,képzeljétek a prolaktinom lement 6.3-ra :D !!!!!!!!!A bromot még szedem,de már csak nagyon keveset,amit nem bánok,mert kezdtem megbolondulni tőle.A hasam egyre pufibb,nem tudom mi lesz csütörtökig?Jövőhéten kedden ismét vérvétel,és akkor már lesz uh is,meglátjuk mennyi petécském lett,most úgy néz ki,hogy csütörtökön lesz a punkció :D !!!Nagyon izgulok!!!Most a hétvégén vendégeink lesznek,mióta beköltöztünk,elég sűrűn jönnek hozzánk,de végülis nem bánom.(Így legalább hamar elmegy a hétvége).

Sok-sok puszi mindenkinek!Legyen nagyon Szép hétvégétek!
(Azért bízok benne hamar megoldják a tanyás problémát)
sztimcsi
 
 


Sziasztok!
A tanya engem sem enged be. A tegnapi termést el sem tudtam olvasni. :evil:

Timcsi
Nagyon szuper, hogy a prolaktinod lement. Azóta nem voltál rosszul, ugye? Hú, már csak pár nap. Olyan izgi. Remélem sikerül egy-két babócát megtapasztani. :)

Többiek??? Merre vagytok?
Hogy telik a hétvégétek?
Én most épp rétest sütök, már jön a szaga. Nyami.
De olyan hülye vagyok. Egy rúdból kifelejtettem a cukrot, a másikból meg egy réteslapot. :oops: Ja, bolti lapból csinálom. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
A vendégek kicsit késnek :? Pedig már mindennel készen vagyok! :D

Lilla:Hál'Istennek nem voltam azóta rosszul,sőt kezdem egyre jobban érezni magam! :lol: Nagyon várom már a jövőhét végét!Annyira szeretném ha minden okés lenne!De pozityvan gondolkodom,és úgy lesz!Te hogy vagy?Rétest sütsz?Azt én is nagyon szeretem.Én hólabdát sütöttem.Most először,de egész jó lett! :D Jó hétvégét!

Puszi mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

A Tanyán minden ok!!!!!!!!Szuper!!!!!!!!!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Kora délután még be tudtam lépni a tanyára, most már nem. :cry:
Remélem holnapra okés lesz minden, mert már hiányoztok! Pussz és jó éjt!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szaisztok. Én már több napja nem tudok belépni a tanyára.Másnak sikerül??

Mikor beakarok lépni nehezen de elkezdi tölteni majd leáll.

Kép
csucsu05
 
 


Era
Nekem működik most már rendesen. Csak hétvégén volt rossz.

Kép
p__lilla
 
 


De nekem ma sem műkődik. Egész nap próbélok belépni. El is kezdi tölteni de utána mégis megáll.

Kép
csucsu05
 
 


Era
Most nekem sem jó. :cry:
Nem tudom mi van vele, szar.

Pedig olyan kíváncsi vagyok mi van Timcsivel és Andával.
Drukkoltam nektek ma nagyon.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Nem tudok belépni a tanyára,de mindenképpen szeretném elmondani a jó hírt!A véreredményem tökéletes,az ultrahangon baloldalt 4 szépen kifejlődött petécske,a jobb oldalon pedig 3 petécskét láttunk :D :D :D :D :D .Nagyon boldogak vagyunk,doktor bácsi tanácsára még a héten szurizunk és hétfőn lesz leszívás.A férjem meglepetése,egy új opel corsa!!!!!!!!4 :lol: Megrendelte!Ma bevitt megmutatni.Nagyon szép autó.És ha minden jól megy már a héten el is hozhatjuk!


Sok sok puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztimcsi
 
 


Lillám:Köszi a drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztimcsi
 
 


És persze mindenkinek köszi a drukkokat!Mi van már megint a tanyával???????Olyan rossz hogy ilyen sokszor nem működik.Úgy hiányoztok!!!!!!!!!!!!!
sztimcsi
 
 


Timcsi
Ahogy bekapcsoltam a gépet, az volt az első, megnézzem, írtál-e ide, mert a Tanya megint sz@r. Annyira örülök, hogy ennyi petécskéd fejlődött ki. :D :D :D De miért csak hétfőn csinálják? Addig még tovább érik? De a dokker biztos tudja a dolgát. Akkor hétfőn megint izgulunk egymásért. Nekem ugyanis akkor lesz az inszem.
Kicsi kocsit fogsz kapni?? Hú, de szuper. Jó kis járgányod lesz. Lesz hova ültetned a bébiket. :lol: Majd mehettek vásárolgatni, kocsikázgatni. Én is alig várom már.
Jaj, nagyon örülök neked.
Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


Timcsi: Itt is grtaula kocsihoz na de legfőképpen a petékcsékhez:)
Hétfő meg extra csúriban lesz mindenem:)

Lilla: Hétfőn érted is fogok izgulni.

Csajok akkor neketek a hétfőn lesz a befutó nap?? :):)

Kép
csucsu05
 
 


Csajok!
Itt is köszi a drukkokat mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Timcsi: Holnap PÉNTEK :)

Kép
csucsu05
 
 


csajok: Hátha olvassátok. nem tudok belépni a tanyára. Még mardornak sem tudok irni mi lehet a gond. Felhozza az ablakot beiroma nevem és a topicunkat nem hozza be. Aztán gondoltam újra regisztrálok de még azt sem engedi. Hiányoztok!!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Szia Era!
Te is hiányzol nekünk nagyon. Nem tudtuk, hogy miért nem jelentkezel. Mi a fene van ezzel a hülye rendszerrel? Mindenki be tud lépni rajtad kívül. :cry: :cry: Nem a gépeden állítódott el valami? És be tudsz jelentkezni? Azután nem tudsz a topicok között válogatni? Hátha csak újra be kéne jelentkezned a topicba. De ha megadod a neved meg a jelszavad, megpróbálom, hogy az én gépemről enged-e. Persze csak ha akarod. Utána úgyis meg lehet változtatni.

Kép
p__lilla
 
 


Era
Gio írt a Mardornak. Remélem mielőbb megoldja a problémát.

Kép
p__lilla
 
 


Szia Era!

Sajnálom,hogy nem tudsz belépni a tanyára :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!
Én is remélem hogy hamar sikerül orvosolni a problémát!Hogy vagytok?Szabina jól van,és Te hogy érzed magad!Nagyon várunk a tanyán!Puszillak!Timcsi!
sztimcsi
 
 


Csajok: De jó hogy észre vettétek hoyg irtam ide. Mr több napja fel sem dobja azt az ablakot hogy egyáltalán tovább tudjak lépnia topicba. A nevemet és jelszómat feldobja s kiirja kész.
Látom a mardor üzenőfalát de irni nem tudok.
Gondoltam csinálok új nevet de azt sem tudok.
Pedig ha ti betudtok lépni akkor nagy gáz nem lehet . velem van a baj akkor.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Era!

De jó hogy írtál :D !!!Sajnálom,hogy még mindig nem sikerül belépned :( !Azért bízok benne nincs nagy baj,és hamarosan megoldódik a gond!Írj azért ide,és jövök naponta többször és elolvasom.Hogy vagytok?????????Hiányzol Nekünk!


Sok-sok puszi!Timcsi!
sztimcsi
 
 


Lilla: Probáld akkro ki nekem légszi. Vagy aki hamarabb olvassa. Era73 jelszó Csucsu

Köszönöm:)

Kép
csucsu05
 
 


Azért nem értem mert minden mást tudok használni. Itt még azt sem engedi hogy új névvel regisztáljak. Viszont jelszóemlákeztetőt küld a rendszer. Azt az egyet engedte .

Kép
csucsu05
 
 


Era
Engem beenged a jelszóddal, úgyhogy a gépeddel van a gond szerintem. De azért kipróbálhatja más is.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: