Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tanácsot illetve tapasztalatokat várok az uh-val végzett átjárhatóságival kapcsolatban.Ez mennyi ideig tart,fájdalmas-e és ami a legfontosabb:Ha össze vagyok tapadva ez segít???
Azt tudom,hogy 37e ft,mert ez rajta van a papíromon.

Köszi a válaszokat!
kicsimálna
 
 


Szia Málna!

Nem fájdalmas.
Egy kicsit kellemetlen, de ne félj.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Málna,
sajnos segíteni nem tudok, de én is kíváncsi vagyok az infóra, még én is előtte vagyok....
Hol kerül 37e-be?
Vendég
 

 
 

Tnati!

Kérdezz nyugodtan.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Hanna,
Köszi előre is a segítséget, leírnád nekünk, hogy neked milyen volt? UH-s vagy röntgenes? Mennyi ideig tartott, illetve -bár a kérdés hülye- mennyire volt lelkileg rosszabb, mint egy rákszűrés?? Én a kiszolgáltatottság érzésétől tartok a legjobban, nem is vizsgálati érzésektől....
Te helyileg hol csináltattad? Kórházban, vagy privát rendelésen?
Köszi,
tnati
Vendég
 


Nati!

Nekem uh-os volt. Budapesti Kaáliban csinálták.
Kb 10 perc és nem fáj!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Hanna!
Vendég
 


Helló lányok! Nekem is UH-s volt, és nagyon fájt. De szerintem a doki hibája volt, mert nagyon sietett. 36 embert vállalt be egy 2 órás magánrendelési idő alatt! Állat nem? Nem tartott tovább 5 percnél. ...de szerencsére átjárható mindkettő.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönök minden hozzászólást,kedvesek vagytok!
Még annyit szeretnék kérdezni,hogy ha vmelyik petevezetőm nem átjárható,akkor ez az uh-s átjárhatóvá tesz,vagy csak feltérképezi a problémát?Azért remélem ennyit pénzért többet nyújt,mint a hagyományos hsg! :?

Kicsimálna
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Kicsimálna nekem is ultrahangos volt és bizony fájt, de nem volt nagyon szörnyű, ki lehetett bírni. Nekem tapolcán csinálták a reprodukciós intézetben.
Ha csak egy kics letapadás vagy elzáródás van akkor akár átjárhatóvá teheti, de ha komolyabb a gond akkor sajnos ez nem elég.
Még annyit hogy utána kb estig fájt a hasam de mondták, hogy görcsoldót be lehet venni és megszünteti, így is lett.

KépKépKép
bambika
 
 


Szia bambika!

Akkor megnyugodtam,ebben bíztam,remélem akkor vhogy csak túlélem! :oops:
Majd a mensi 6-12. napja között lesz,az még arrébb van,fel tudok rá készülni lelkileg,mert én olyan kis félős vagyok.

Köszönöm válaszod! :D
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!

Nekem is kb. másfél hét múlva lesz, a Forgácsban 25 ezer Ft. Te hol csináltatod? nekem azt mondta a tanárúr, hogy 80% biztonsággal mutatja, hogy átjátható-e a paciens, illetve, hogy csak azt látja, hogy a kontrasztanyag lefolyik-e a hasüregbe vagy sem.

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi!

Az orvosom a magánrendelőben csinálja és 37e ft. Neked nagyon olcsó akkor,mert itt a neten mindenhol azt írják,hogy ez a szabott ára ennek.Nekem mindegy is,csak ne fájjon és utána már jöhessen végre a babó! :)
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Nekem rtg-s volt, és az is fájt. (a katéter felhelyezése főleg). De azért túl lehetett élni,....

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok

nekem 6 nap múlva lesz,uh-os,magánrendelőben és 33000 ft.
én is izgulok.
Vendég
 


Nekem 37e és azt hallottam,hogy ez a szabott ára.De most már egyre több helyen hallok,olvasok olcsóbbat.Becsapnának???
Bár végülis mindegy,a lényeg,hogy túl legyek rajta és tudjam már,hogy mi van velem....
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Amikor az átjárhatóságit csináltattam, én is uh-sat akartam, mert hogy az nem fáj annyira. :? Akkor én nem találtam olyan rendelőt, ahol ilyet csinálnak és elmentem a dokimhoz. Sztk-s röntgenes volt. Snufi: nekem is a katéter felhelyezése volt a legsz.rabb. Ellenben 10 percig tart és szerintem az uh-snál is valahogy csak fel kell juttatni a kontrasztanyagot, tehát szerintem itt is van katéter. Akkor meg miért fizettek ki 30 ezreket egy 10 perces vizsgálatért? Bocs, hogy beleszólok, csak én örülök, hogy nem adtam ki érte pénzt. Egyébként én TB támogatott dolgokért nem fizetek, vonják a béremből.



vicky79
 
 


Sziasztok lányok!
Engem az érdekelne hogy ezt az átjárhatósági vizsgálatot csak magán doki csinálja vagy tb-álltal is lehet csináltatni?és hol csinálnak ilyet eggyáltalán?!mert én most készülök a laparoszkópiára és itt altatnak.És ahogy olvaslak benneteket nem,altatták eggyikőtöket sem.Bár igaz a laparoszkópia sokkal áttekinthetöbb adatokat ad az esetleges meddöség kiderítésére,de én is csak azt szeretném tudni átjárható vagyok-e vagy sem.És ahogy olvaslak benneteket van altatás nélküli átjárhatósági vizsgálat is.Léci ha tudtok írjatok címet azt megköszönném jó priviben is az e-mail,címem: zsakovicsne@citromail.hu köszönöm előre is:Kata
keti25
 
 


keti25: Ez nem lapar, a hsg-t váltja ki. Az eredeti a hsg (röntgenes) és van ez ami ultrahangos. Ez állítólag nem olyan kellemetlen, viszont én úgy tudom, hogy csak magánban csinálják kb. 30000 Ft-ért. A röntgenes tb-s, de ha mégis összetapadás van, akkor azon csak laparral tudnak állítólag valamit segíteni. Ha nincs gyanúd rá, hogy átjárhatatlan lennél, akkor ne csináltass szerintem lapart, csak ha volt olyan gyulladásod, ami miatt lehet.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Nekem a héten meglesz az átjárhatóságim,de megmondom őszntén,mivel tudom,hogy az egyik tutti nem átjárható,drukkolok,hogy a másik se legyen az,mert akkor ezt a nevetséges inszemet kihagyhatom és jöhet a lombik.Egy bnőm is lombikkal lett elsőre terhes,már 16 hetes és kiderült,lányka lesz!:)
Majd mesélek milyen volt!!
kicsimálna
 
 


Kicsimálna :D

én is ebben bízom,hogy ne legyek akkor átjárható,mert én is a lombikot szeretném rögtön,nem az inszemeket végigszenvedni fölöslegesen... :evil: :wink:

Neked miért nem átjárható az egyik ilyen biztosan?nekem a méhen kívüli miatt :(
Jelentkezz majd mi volt!!!

én holnapután megyek :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Én most indulok,fél 7-kor meglesz az átjárhatóságim!!Eddig nem mertem időpontot írni,mert féltem közbejön vmi.De most már indulok,semmi sem állíthat meg!!Majd mesélek nektek holnap!

Főleg,neked,Vica,mert te holnap mész,ugye?

Sziasztok!

(nem akarok átjárható lenni!!!!!!)
kicsimálna
 
 


SZiasztok!

Túl vagyok rajta és abszolút nem fájt,sőt még kellemetlennek se mondanám!Alig 10-15 perc volt az egész,de egy kis alig észrevehető feszítő érzésen kívnül semmit sem éreztem!
És mindkettő átjárható,a múltkor a másik doki vmit nagyon félrenézett!
Most úgy néz ki,hogy 3 inszem,aztán lombik.Persze vmi csoda folytán sikerülhet az inszem is,de én a lombikra készülök.Az elsző inszem már jövö hónapban meglsz!!

Remélem Vicuska te is jó hírekkel jössz!!!
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Nekem tavaly februárban csinálta a dokim a magánrendelőjében, UH-val, picit kellemetlen volt, de abszolút nem fájt (pedig alacsony a fájdalomküszöböm...), kb. 3 percig tartott az egész, közben szóval tartottak, így alig vettem észre az egészet. Egy rákszűrésnél nem rosszabb az egész. Nekem 40 ezer volt. Egy barátnőmnek a röntgenest csinálták, neki az nagyon nagyon fájt...
liv81
 
 


Ja, az eredményességről nem írtam....a vizsgálat után a köv. hónapban teherbe estem, 1 év után. Most vagyok 27 hetes.
liv81
 
 


Sziasztok!
Nekem a Szabolcs utcai kórházban volt az átjárhatósági, a meddőségi centrumban. "Csakkában fizettem ki, a vizsgálatért nem kellett fizetni. Nekem átjárható mindkettő, de naygon nagyon fájt. Utána még hánytam is, és kb 40 percig sírva görcsöltem. Aztán még aznap éreztem a beavatkozást, de fájdalom csak kb 40perc volt.
Lányok, én nem tudom, mi 4 inszemináción vaygunk túl, és még tovább próbálkoztunk volna, ha lett volna értelme, csak annyit visszaesett a párom eredménye, hogy még inszemre sem elég. Tudjátok, a lombiknak mennyi kockázata van? Ha van esély inszemmel teherbe esni, én azt ajánlanám.. a kockázatokat inkább nem taglalnám, ha nagyon szeretnétek, ajánlom Bencsik Andrea: Lombikbaba történetek című könyvét. Az anyagiakról és az időről, amit plusz rá kell szánni az inszemhez képest nem is beszélve...

(Mi most vagyunk az első lombikban benne (reméljük az utolsóban), most lesz beültetés nem sokára. A leszívás után nem tudták beültetni, mert hőemelkedésem volt. Most így 1 hónap szünet, addig le vannak fagyasztva, már amennyi kibírta odáig, reméljük a kiolvasztást is túlélik, ami egyáltalán nem biztos.
Vendég
 


Elszállt egy része a levélnek: szóval "csak 18 ezer forint volt, amit a patikában kifizettem, a vizsgálatért nem kellett fizetni."


Nem negatív vagyok, amit leírtam, azok tények, és csak segíteni szeretnék, ha még bírjátok türelemmel, hajrá inszeminációó...

Kívánok mindenkinek mielőbbi babásodást :)
Vendég
 


Szia!

Köszönöm,hogy ezt megosztottad velünk!Én azért szeretnék lombikozni,mert az inszem statisztikája igen pocsék,ellenben minden,de szó szerint minden ismerősömnek elsőre sikerült a lombik!Ezt értsd úgy,hogy a két év alatt kb. 15 netes bnőmnek lett igy baba a pociban,akik közül majdnem mind már megszületett vagy még a pociban növekednek.

Vicuska!Mesélj,neked mit mondtak,milyen volt????
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Kicsimálna!
gratulálok a 2 átjárhatódhoz!

Nekem is a katéter feljuttatása volt vészes eleinte,aztán a vizsg.kb.2 perc,kicsit kellemetlen csak.
De sajnos a jobbo.nem átjárható,a bal igen.
És szerintem amiatt hogy nem átjárható,utána szédültem,vert a vyz,hányingerem volt és kb.4 órán át pokolian görcsölt jobboldalt. :evil:
Vendég
 


Sziasztok!
Ugyan itt már régen nem járt senki, de nekem kedden volt uhus átjárhatóságim, és gondoltam, megosztom Veletek, akik még előtte álltok.
NEkem a Forgács Intézetben csinálta a Forgács Tanár Úr! 5 perc volt az egész bevatkozás és a legrosszabb elményem vele kapcsolatban, hogy amikor befecskendezik a fiziológiás sóoldatot, feszül ... de semmi egyéb. És mindig elmondták, hogy mit csinálnak, mit használnak, mit hol lehet látni.
Szóval bementem, levetkőztem, felpattantam az ágyra, felhelyezték a "kacsát", felrakták a katétert (amiből szinte semmit sem éreztem :lol: ), és a katéter végét rárakták a fecskendő végére. Aztán jött a sóoldat és széen mutatott végig a Tanár Úr mindet a monitoron, hogy mit látunk. Aztán eltávolították a katétert (amit szintén meg sem éreztem :lol: ), és még egy fél órát kellett feküdnöm, hogy a sóoldat nagyja kifollyon és kidrüljön, hogy rendben van-e minden. Vérzés, görcs, szédülés van-e? Aztán lehetett menni megbeszélni a további teendőket....
ÉS átjárható mindkét petevezetékem :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval nem olyan rossz ez, és sokkal kíméletesebb, mint a röntgenes :roll: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


de jó hogy leírtad. Sokféle tapasztalatot olvastam erről a hsg topicban és sajnos a többségnek fájt. Vajon azzal lehet összefüggésben, hogyha nem átjárható? Gratulálok Neked, hogy mindkettő átjárható és irigyellek hogy már túlvagy rajta!! :) Én még nem bírtam rávenni magam, pedig úgy tűnik már csak ez van hátra, minden más oké. Ez a doki a Te magánorvosod vagy ha mondjuk betévedhetek ebbe a kórházba úgy hogy ezt a dokit keresem meg ezzel a vizsgálattal?
Vendég
 


Örülök, ha segíthettem valakinek :lol:
Biztos, hogy sokkal jobban fáj, ha valakinek valahol le van tapadva, vagy esetleg el van záródva, és tovább is tarthat.

Mivel ez egy reprodukciós intézet, be kell jelentkezni előre. Sajna nagyon sokan járnak ide, és konzultáció nélkül nem hiszem, hogy meg lehetne úszni és vizsgálatok nélkül. Itt csak a konzi 10000Ft, és az átjárhatósági 25000Ft volt.
NEm lebeszélni szeretnélek a Forgácsról, de a SOTE-n is csinálnak átjárhatóságit, megjegyzem ingyen, de azt nem tudom, hogy ott melyiket alkalmazzák. Viszont szerintem sehol nem fogják megcsinálni úgy, hogy előtte ki nem vizsgálnának. Illetve próba szerencse.
Azért ha gondolod, megadhatom a Forgács telefonszámát is, ha meg akarod kérdezni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


az ultrahangosat nem támogatja a TB, tehát kórházban sem csinálják ingyen. Az én dokim is csinál, de ő 40ezerért...Ezért is halogatom többek közt.
Vendég
 


Uh.... az tényleg nem kevés :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
A Forgács Intézet száma: 06-1/285-2091. Itt tudsz bejelentkezni. Próbáld meg, hátha sikerül. Drukkolok érte :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem 4 hete volt ultrahangos átjárhatóságim és bizony nagyon fájt. Amikor befecskengezték a kontrasztanyagot az nagyon rossz volt. Én mondjuk nagyon be is hergeltem magamat, végigbőgtem az egészet, mert nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magamat és utána alig bírtam megnyugodni. Pedig az orvos profi volt és még próbált is nyugtatgatni. Meg a növérek a nyugtatgattak de semmi nem segített. De végül minden rendben volt és teljesen átjárható vagyok. utána még egész nap érzékeny volt a alhasam.
Egyébként kb 10 másodperc volt ilyen fájdalmas, a többi ugyanolyan mint egy sima rákszűrés, semmiben sem különbözik. Az egész beavatkozás olyan 5 perc volt, főleg hogy az orvos nagyon sietett mert látta hogy ki vagyok és nem akarta elhúzni a dolgot.

Kép
tifa
 
 


Tifa!
Hűha, szegénykém :cry:
De legalább tök gyorsan kész volt és jó híreket kaptál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor már csak próbálkozni kell.... nálatok mi a helyzet? Spontánkodtok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Még nem írtam itt, de elért engem is ez a vizsgálat! Ma voltam a budaiban HSG-n, de nem csinálták meg mert allergiás vagyok a jódra! azt mondták, hogy kérdezzem meg (Dunaújvárosban, mert itt lakom)itthon, hogy másik kontrasztanyaggal megcsinálják-e, ha nem akkor a budaiban műtéttel megcsinálják.

Érdekelne, hogy tudjátok-e milyen a másik anyag illetve járt-e már így valaki?

Köszönöm segítségeteket!

Kép
pelyhi
 
 


Szia Pelyhi!

Sajnos nem tudom, hogy milyen más anyaggal tudják még megcsinálni :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

A Hsg az a jódalapú, ezt támogatja a Tb, tehát állami kereteken belül teljesen ingyenes!!! Azt hozzá teszem, hogy ez kellemetlenebb érzés a folyadék miatt, jobban feszít a másik pedig a röntgen sugárzás veszélye. Aki allergiás erre a folyadékra az sajnos csak az UH átjárhatóságit veheti igénybe, amit a TB nem támogat. A vizsgálat 25-29 e forint között mozog. A folyadék, amit "lát " az UH az az Echovist és ez 12 e forint pluszba.

Nekem UH átjárhatóságim volt. Nem fájdalmas a beavatkozás, kicsit éreztem a folyadékot a vezetőkben, de semmi különös, ahogy végzett a doki, felöltöztem, akkor már éreztem menzi görcsökhöz hasonlót a hasamban. Kaptam erős gyógyszereket, nehogy elfertőzödjek, amit 5 napig szednem kellett. Ettől a klion nevű gyógyszertől este már szédültem rendesen. Erős gyógyszer, de muszáj, mert olvastam olyat, hogy valakinek a teljes hasürege begennyesedett, és nehezen hozták rendbe. Másnap reggel elkezdtem vérezni, felhívtam az orvost és mondta, hogy pár napig el fog tartani a vérzés, mert hát csak egy finom és érzékeny kis szerkezetet bolygattak meg a vizsgálattal, és ez természetes. Oké de nekem előtte ezt senki nem mondta, és nem is olvastam róla, nyilván megijedtem, amúgy is hétvége volt. A vérzés 2 napig tartott, és utánna semmi, a menzim is időben megjött.

Nekem a doki azt mondta, hogy ezek a vizsgálatok csak az átjárhatóság feltérképezésére való, ha valaki nem átjárható, akkor fájdalmasabb lehet, mint általában, de túlélhető. Megszüntetni az átjárhatatlanságot csak a laparoszkópiával lehet, amikor belenéznek a hasüregbe egy kis kamerával, és a hibákat helyben megpróbálják orvosolni.

Mindenkinek jó egészséget, átjárható petevezetőket kívánok:-)
és természetesen babásodást, mert ezért az édes célért teszünk meg ilyen jellegű vizsgálatokat!

Bogi
mustyi
 
 


Köszönöm az infót!

Már döntöttem és Laparoscopia lesz 23-án. talán kibírom!:-)))

Kép
pelyhi
 
 


„GYERMEKRE VÁRVA" – CSOPORTOS BESZÉLGETÉSEK PÁROKNAK

Az Ágacska Alapítvány és a Támogatást Születendő gyermekeinkért! Lombikbaba Közhasznú Alapítvány ÚJRA! rendszeres csoportos találkozókat szervez hosszú ideje babára váró pároknak. A csoportot két pszichológus vezeti, akik évek óta dolgoznak ezen a területen a párterápia-családterápia módszerével.

Egy alkalom felépítése a következőképpen néz majd ki: 2 óra pszichológiai „szaksegítség", ezen belül irányított relaxáció, tréningszerű helyzetgyakorlatok a veszteség, önérvényesítés, családi minták témakörökben, majd ezt követően 1 órás önismereti csoportbeszélgetés, ami lehet teljesen szabad, de lehet egy adott témát körüljáró is (pl. érdekvédelem).

Részletek:
1. 2008.10.10. 18.00-21.00

VESZTESÉGEK FELDOLGOZÁSA (vetélések, meg nem született gyerekek vesztesége, pozitív jövőkép, családról szóló vágyképek megváltoztatása)

További Időpont egyeztetés az első találkozón

2. INSZEMINÁCIÓ, LOMBIKOZÁS (Melyik intézményről mit lehet tudni? Mikor hagyjuk abba? Van-e oka a sikertelenségnek? Kilátástalanság, reménytelenség, remények.)

3. NŐI-FÉRFI SZEREPEK (erősítése, újjáépítése, szülői szerepek tisztázása)

4. CSALÁDI ÜZENETEK A GYEREKVÁLLALÁSSAL KAPCSOLATBAN (az eredeti család felől érkező rejtett üzenetek, minták a családban)

5. ALTERNATÍV UTAK (gyerek nélküli értelmes élet, válás, örökbefogadás, a várakozás nehézségei)

6. Kiegészítő alkalom: ALAPVETŐ TUDNIVALÓK AZ ÖRÖKBEFOGADÁSRÓL (feltételei, információ, dilemmák, tapasztalatok)

Az első próbaalkalom élménybeszámolója:
Lelki sík:
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... =0&thold=0

Egy résztvevő élménybeszámolója:
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... =0&thold=0

Helyszín: Budapest XI. kerület Csurgói út 26/B.
Részvételi díj: 3000 Ft/fő
Jelentkezés a program vezetőjénél:
Mészáros Krisztina
06-30-951-7989
kriszta@agacska.hu
adric
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!Kuzsanától kérdezném elsősorban,hogy nem a Kerényi doktor úr kezelte Csepelen,és hogy lett-e már babája?Zsuzsi várom válaszod.Én is csepeli vagyok,hátha tudnánk eszmétcserélni babaügyben:) :)

salygabó
 
 


Szia Salygabo!

Igen, én a Kerényihez kezdtem járni az Sztk-ba, de amikor kiderült, hogy nem végezte el az adott napokon a vérvételt, csak akkor, amikor épp beestem hozzá és leállított a gyógyszerről, amit a terhesség 12. hetéig szednem kellett volna, na akkor ott hagytam. Most Erzsébeten a Forgács Intézetbe járok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!Köszi a választ,nagyon örülök neki!Én is a Kerényihez járok,velem eddig rendes volt,csak mindig úgy érzem,hogy mogorva,és a lovét várja:)Mi újság nálad babafronton?Hol tartotok most,és birjátok anyagilag?:)

salygabó
 
 


Hát sok szerencsét a Kerényihez!
Hát egyenlőre bírjuk :lol: :lol: Ugyan egy konzi 10ezer, de sem gyógyszerírásért, sem vérvételért nem kell külön fizetni. És azért nem kell minden hónapban konzultálni.... szerencsére :lol: :lol: :lol:
Februárban kaptam bogyót a magas prolactinomra, azóta már volt átjárhatóságim, és második hónapja szedem a Clostit.
Két hét múlva kiderül, hogy milyen sikerekkel :roll: :roll: :roll: :roll:

Ti hol tartotok??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szió!És átjárható vagy mindkét irányból?Én még nem voltam átjárhatóságin,majd szerintem aug-ban megyek.Kerényi a Forgácsba akar irányitani.Én már 2 adag Clostin vagyok túl,az első nem nyert.Most a gyógyszer mellé tüszőrepesztő szurit is kaptam,amitől tegnapelőtt pozitiv tesztem lett.Most aztán törhetem a fejem,hogy tényleg terhes vagyok-e?Ugyanis ez a szuri tartalmaz hcg-t.Kérdés,hogy meddig van a szervezetbe?Te nem kaptál még ilyen szurit?

salygabó
 
 


A Forgácsot csak ajánlani tudom.... 11000egy konzi....de tényleg szakemberek és a párom is nagyon bízik bennük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem szerencsére nemkellett még, van peteérésem....

Azt figyeld, hogy mennyire halányulnak a tesztek és látni fogod, mikortól múlik el a szuri hatása.... erre nem emlészem pontosan :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Neked a Forgácsban csinálták az átjárhatóságit Zsuzsi?Nekem is mennem kellenne.

salygabó
 
 


IGen,ott csinálta a Forgács tanár bácsi :lol: :lol: :lol: :lol:
NAgyon jó fej az öreg.... nekem ultrahangosat csinált és 25ezer volt az ára.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Zsuzsi,én a Dél-Pestit halottam,hogy ott is megcsinálják ambulánsan.Nálad kiderült már valami,mióta odajártok,hogy miért nem lettél babás?:) :oops:

salygabó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: