Új privát üzeneted érkezett!

Kacika, írtam PÜ-t.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kacika, írtam PÜ-t.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska! Kacika!

Csak sápogok ezeken az árakon. Nálunk a "tarifa" vizsgálat 5000 Ft, ha van uh is, az +2000 Ft. Azért ez a 9000 Ft egy kicsit mellbevágott. (Ja és én legutóbb kaptam ingyen uh-t, amúgy grátisz, mert a vetélésem előtti feszkó miatt már sokat rongyoltam le ott a magánrendelőben, így az orvos azt mondta, hogy most az uh ingyen volt, fizettem eleget már. És mivel akkor nem volt más, nem is kellett fizetnem (asszem). 8) )

Linácska!

Azért, hacsak nem hajt a tatár, érdemes kivárni a türelmi időt, mert nem hiába mondanak 2-3 hónapot. :roll: :wink: Addig gyakorlás, azután meg mindent bele! :twisted: Mennyi van meg a 180 napból? Helyben nem találsz állást, mert azért ennyit bejárni finoman szólva is durva. Lili bölcsis?

tjuca
 
 

 
 

Linácska, köszi az üzenetet, megkaptam, írtam is választ!

Igen Juca, sajna itt ilyen árak vannak, és körbekérdeztem, más dokik is ilyen árakkal dolgoznak.
Nekem mindig volt uh, és mindig kaptam képet is, de ez sajna 9 rongy. :cry:

Mennem kell főzni!
Vendég
 


Tjuca,
január 8-án jár le a 180 nap. Szóval van még belőle. Most még a felgyülemlett szabijaimat veszem ki, szept. 10-től megyek ténylegesen. Amúgy a férjem is Pesten dolgozik, tehát ha meg tudjuk oldani a gyerek oviba hordását és értemenetelt, akkor vele fel tudok menni, és csak ülni kell a kocsiban, nem vezetni. Ha nem, akkor két autóval járunk. Én Lajosmizsén lakom, nálunk nincs bölcsi, úgyhogy magánoviba megy a lányom, 2-6 éves korig együtt vannak, 20 gyerek összesen, 3 óvónénivel. Lili csak 21 hónapos lesz, de bevették.
Nekem amúgy először fél évet mondtak, abból lett az, hogy szeptemberben már lehet próbálkozni. Majd kiderül, hogy a hormonjaim hogy állnak, mert most, hogy a vetélés után megnézettem, hát elég gáz, nagyon PCO gyanús, csak ugye akkor meg hogy lettem terhes???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Ez durva, hogy nincs bölcsi. A magánovi itt vagy 30+ vagy 90, de abban már benne van minden (asszem). Nos ennyit ki tud előteremteni? Borzalmas. Milyen területen dolgozol, hogy megéri ennyit utazni?

Mit jelent a PCO gyanús? Azt nem nézik uh-n? Úgy tudom, hogy metformin mellett teherbe lehet esni, szóval ez nem akadály, meg anélkül is. Lili előtt is voltak problémáid? Nagyon szorítok, hogy őszre rendeződjenek a hormonok, és jöhessen a gólya.

Ez az ovi-bölcsi téma katasztrófa, mi is meg leszünk lőve sajnos, mert Dunakeszin is botrányos a helyzet. :-(

Kacika!

Hát megdöbbentő.Pedig én azt hittem, hogy mennyit fizetek, de ezek szerint csak fogjam be a csipogómat.

Most legalább jó az idő, du megyünk is ki. Pusza:

J.

tjuca
 
 


Tjuca,
Lili előtt is szedtem 2 hónapig metformint, de akkor mindenféle vizsgálat nélkül csak azt mondták, hogy ez jó szokott lenni. Jó is volt végül is. A mostani baba meg első próbálkozásra fogant, csak sajnos nem maradt ugye meg. Metet most újra szedek, úgyhogy nem aggódom, jönni fog a gólya :D
Magánovi itt csak 24000 Ft, szerintem elég baráti. Végül is GYES mellett megyek vissza dolgozni, a GYES pont elég a magánovira, a fizetés meg marad. Amúgy a T-Comnál dolgozom, hivatalosan képzési-fejlesztési szakértő, tanácsadó a megnevezésem :D Amúgy a belső képzéseket koordinálom, tartom... És igen, szerencsére azt kell, hogy mondjam, hogy megéri feljárni. Ennyi pénzt, de még a felét sem hiszem, hogy kapnék itt helyben. Most is várom a levelet, mert aug. 1-től is fizuemelés lesz. Na meg annyi juttatás van mellé, potom pénzekért mehetünk nyaralni, csomót fizetnek egészségpénztárba, 8000 kajajegy, 10000 ingyen telefonálás, szóval szerintem nagyon jó munkahely.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Így már érthető, de az akkor is nagyon fárasztó lehet. Igen így nem olyan vészes a magánovi, itt még az is nagyon drága. A 90 azért húzós, akárhogyan nézem. :-( Nekem is van pár T-Comos ismerősöm, bár ők informatikusok, mind nehéz eset, de ezért szeretem őket.

Többiek???

tjuca
 
 


Tjuca
A férjem lassan két éve csinálja, biztosan én is kibírom valahogy. Autópályán 45 perc kb. 2005-ig Újpesten laktunk, onnan az Ecseri útra is 35 perc volt a metró (na jó, háztól házig), most 10 perccel több lesz.
A lányomnak délutáni alvás után 39.9 lett a láza, délelőtt még semmit nem találtak nála.... mi lehet már megint

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Azt hittem több az utazás.

Sajnálom a lázat, mi pont múlt héten tudtuk le a háromnapos lázat. Ugyanígy nagyon magas volt a láza, de semmi egyéb. Bágyadt volt, meg aludt. Aztán három nap múlva kijöttek a pöttyök. Ez még egy enyhébb lefolyású betegség volt. Remélem Lilinél sem lesz semmi komoly baj. Mielőbbi gyógyulást a lányodnak!

Én meg nem rég beszéltem egy apehes nővel, személyes konzi időpontot akartam kérni. Kérte az adószámom, látta, hogy mi a helyzet, írt egy feljegyzést, és be sem kell mennem. Most ennek úgy örülök, mint majom a farkának! :lol: Ez volt az apeh névnapi ajándéka. 8) (bár a levelet kihagyhatták volna)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak is!

Megjöttünk a Balatonról, a család egy része még ott van, vasárnap megyünk vissza.

Majd teszek fel képeket a csajokról, csak jelenleg egy darab sincs a gépen, mert elszállt a winchester, és újat kellett tenni a gépbe.Ezen meg még nincsenek rajta a képek.

Annyira nincs kedvem kivárni a 3 hónapot, mi lenne, ha előbb próbálkoznánk?Elvileg csak szeptember közepétől lehetne, ha a harmadik mensim is megjött. :(
Vendég
 


Luca, nekem egy mensim sem jött meg a műtét után 2 héttel már terhes lettem. Nos hogy mennyire jön ez be...pár hét múlva többet tudok mondani. Nem így akartuk, de így lett. :o

Juca , örülök, hogy sikerült dűlőre jutni az Apeh-hal.

Linácska, remélem hamar meggyógyul a leányzó!!
Vendég
 


Pilchard!

Én is minden jót kívánok Neked!Sajnálom, hogy elmész, igaz, én nem régóta vagyok itt, de nekem hiányozni fogsz.
Úgy tűnik, eléggé Magad alatt vagy...
Ha esetleg valamikor mégis szeretnél beszélgetni, megírom az e-mail címemet: luca.luca@freemail.hu Örülnék, ha írnál...

Csajok!

Kérdeznék valamit tőletek!
Ha kislányt szeretnék, akkor elvileg a peteérés előtt 1-2 nappal kell próbálkozni, ugye? A pg 53 pedig a peteérést mutatja, igaz? Tehát akkor ha a páfránylátáskor akciózunk, akkor fiú lesz?Vagy nem jól gondolom?
Ne nevessetek ki ezért a kérdésért, de Ti annyira otthon vagytok ebben a témában, biztos tudjátok a választ!

Holnap hozzák nekem is a készüléket, kíváncsi leszek, mikor látom a páfrányt!A legutóbbi terhességem a 11. napon készült.Csak ugye nem derült ki, hogy mi lett volna belőle. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a szabiról, csak tegnap nagyon el voltam szontyolodva, mert 23 napra jütt meg, pedig ez már egy minden esélyünk megvan a babára próbálkozós hónap volt és amúgy se volt még soha 23 napos ciklusom. Szóval a béka segge alatt voltam, mára össze szedtem magam és remélem, hogy hamarost beköszönt a gólya. Elhatároztam, hogy e hónaptól reggeli hőt mérek, nyákot figyelek és palástfű teát iszom. Márcsak mert nem tettszik ez a 23 napos ciklus.... Eddig pedámsan 27-28 napra mensiztem, és a 4-5 nap mégis csak 4-5 nap! Egyébként Balatongyörökön jártunk, a vízből isteni látni kiemelkedni a Badacsonyt, Szigligetet és a Szt. György hegyet meg a Nemesgulácsot. Jó mélyre beúsztunk! Voltunk Keszthelyen is a Kastélyparkban. És ha vk. Györökön jár, nézze meg a szépkilátót, ami egy domboldal, de nagyon szép kilátással!

Kép
kislibus
 
 


Luca,
mi anno páfrányos napon próbálkoztunk, és lányunk lett :D

Kislibus,
csak biztatásképp: nekem egyszer volt egy 21 napos ciklusom. Mindig azzal küszködtem, hogy 35 körül volt, akkor kaptam valami gyógyszert, lett 21 napos, és utána 15 hónapig nem jött meg :D Az eredménye egy most 19 hónapos picilány.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Helló!

Luca!

Üdv megint! Jó, hogy ennyit tudtok nyaralni. Mi végül ezt a hónapot kivédekezzük, a következőben viszont már támadó játékra váltunk.
A páfrány a termékeny időben van, onnan számított 36 óra a tuti. Legalábbis így tudom. Érdemes elolvasni a tájékoztatót.
Viszont egy picit megbízhatóbb, ha méred a hődet (bár ott utólag derül ki mikor volt peteérésed) vagy a legmegbízhatóbb az ovulációs teszt. Ezek szerint jobban szeretnétek kislányt? Van még egyéb praktika, étrend. Ha gondolod megkeresem, hogy mik kellenek a lányos étrendhez.

Kislibus!

Téged is jó megint látni!!! A nyaralásig már én is számolom a napokat.
Piri miatt nem csodálom, hogy kiakadtál, de majd most! Fel a fejjel. A palástfű teát mikor kell inni? (Én úgy tudtam, hogy vérzéscsillapító hatású, és szülés után ajánlotta a szülésznőm, meg erős menstruációra). Nyugi, most feltöltődtetek, biztosan jön majd a bébi. (Kinga előtt voltunk olyan majdnem nászutas nyaraláson, és utána megjött. Én akkor adtam fel a dolgot, és úgy döntöttem, hogy vége, jön a gyerek, ha akar, de semmit nem teszek. Aztán felmondtam, melóhelyet váltottam, csupa stressz, és lett egy + tesztem. Ki érti ezt??? :twisted: )

Mi Siófok mellé, majd Szepezdre megyünk, és Tihanyba megyünk gyereklátogatóba. Már nagyon várom. A Szent György hegynek meg nagyon finom bora van. :wink:

Kacika!

Hát én is örülök, elhiheted. :lol:

Linácska!

Nekem is inkább hosszúak szoktak lenni a ciklusaim. Milyen gyogyót kaptál? Emlékszel még?

Megyek, mert Kofa telefonál, és nem halad az "esti műszak".

tjuca
 
 


Tjuca,
igen, emlékszem, most is ezt kapom. A mostani vetélés után kértem hormonvizsgálatot, és olyan eredménye lett, ami elég PCO gyanús. Úgyhogy kaptam Merckformint. Hosszúak voltak a ciklusaim, pattanásos a bőröm, Lili születése óta híztam vagy 15 kilót, ez mind ennek a jele, csak az volt a csoda, hogy megfogant ez a kisbaba még ha nem is maradt meg. Elvileg ilyen hormonérték mellett nincs peteérés.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Juca!
Nagyon jó a kép, tudod, "úgy (is) szép a gyerek, ha mocskos...." :lol:

Ti mikor mentek nyaralni?
Kinga újra a régi már??

Kacika!
Itt a magándoki 4-10 ezer/ alkalom. Az enyémnél 6 ezer most, de Ő nem csinál UH-t a magánban, csak a Klinikán, ott meg nincs fizetség. Képet nem adnak sehol, csak ha elmégy 4d-re ott meg 5-15 ezer a tarifa.

Elég húzós, különösen így, h az ember fizeti a TB-t......Szívem szerint járnék az ambullanciára, de valahogy nincs kedvem mindig más doki előtt "kitárulkozni", na meg a tömegnyomorról, egésznapos várakozásról nem is beszélve.

Pihenj amennyit tudsz!!


Linácska!

Remélem nincs komolyabb baj Lilinél!! Gyógyulást neki!
Ha lehet feltennéd a vonalzós képet nagyban? Köszönet érte!
A munkábaálláshoz, Lilitesóhoz drukk!!

Luca!
De jó, h itt vagy! :) Várjuk a képeket! Boldog akciózást Neked! Én úgy tudom, a lányt minnél több szex és a peteérés előtti időszakban történő együttlét segíti.... Ez persze nem tuti, de nagy a valószínűsége. Nekünk fiunk lett, most lányra gyúrúnk :oops: :lol:

Kislibus!
:D :D :D így örülök Neked!!
Ne legyél szomorú, biztosan rendeződik minden! nyugi és tuti a zebra-gólya..

Mi séthajózni szoktunk a keszthelyi öbölben, a vízről is csodás kilátás nyílik a Badacsonyra és a környező hegyekre....

Pil!
Tudomásul veszem a döntésed, azért ha lesz egy pici időd, néha tegyél fel képet csodaszép lánykádról és a pocaklakóról! KÖSZÖNÖM!!!

Alíz???????????????????

Montana!
Sokat gondolok ám Rád! Most már javul az idő, lehet strandolni....nem tudom merre vagytok, de egy kis bortúra is kellemes kikapcsolódás lehet...
:oops: :oops: :oops:


Juca!
Kingának hány foga van? Őt még eteted vagy eszik magától is?? Nálunk Ábel nem nyúl a tányérba, de ha etetem mindent elfogad. A kifli, virsli, gyümi megy kézzel, de pld. tegnap palacsintát sütöttem, azt is kis darabokban kellett adnom neki kanállal.......


Szép napot Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Linácska!

Fura mert nekem még régen mondták, hogy PCO-m van, aztán mégse, de soha nem vizsgáltak ki rendesen. Most meg már én nem erőltetem. Volt egy idő, amikor mértem a hőmet több hónapon kerszetül, és abból kitűnt, hogy volt peteérésem. A többit meg valahogyan ráhagyom az Istenre. Bár a második vetélés most eléggé megijesztett.

Magas inzulinszint meg cukorszint csökkentésére itta annó anyu a babhüvely/babhéj teát. És rendbehozta az emelkedett értékeit. Fogyott is tőle, és beállt a cukra a normál tartományba. Tudom, hogy most gyógyszert szedsz, de ha esetleg máskor is lenne hasonló gondod, és nem szedsz gyógyszert, érdemes megpróbálni. :lol: A metről meg csak jókat hallottam.

http://web.axelero.hu/gyogyito243/ivy.5 ... F9957.html

A húgom névnapjára körömbizgerákat szeretnék venni, de nem értek ezekhez. Nekem csak az esküvőn voltak szép körmeim, egy hétig növesztgettem, és mikor meglátta a manikűrös, feljajdult, hogy ennyi, ilyen pici körmökkel ő mit kezdjen? Aztán szép lett végül. Viszont a húgom szereti növeszteni, meg festeni, meg mindenféle kövecskéket ragaszt rájuk. Ha valakinek van ötlete, az ne tartsa magában, mert ezen a téren analfabétább vagyok talán még Kofánál is. :roll: :lol:

Szép napot!

J.

tjuca
 
 


Zsuzsu!

Kingának 7 foga van kb. 7 hónapos kora óta. Azóta nem növesztett új fogakat.
Még etetem, néha próbálkozik kanállal, és elég ügyes is, de mutogat, hogy inkább én, ha seességre vágyik. De amit kézzel lehet enni, azt megeszi kézzel.
Szombaton megyünk, természetesen, akkorra mondják, hogy elromlik az idő, de hát ezt már vártam...
Jajaja mindig olyan kis vadmalacos külsőre vágyik az én lányom. :twisted: Mondjuk egy tejfölszőke gyereken is jól mutat a kosz :twisted: :twisted: :twisted:
Kinga már múltpénteken okés volt, csak pöttyös, de szombatra már pöttyei sem voltak. Hála az égnek, hamar átfutott ez a betegség.

Képzeld újabban annyit iszik, a nagy meleg óta, hogy rendszeresen átázik a pelusa az alvás alatt :x :shock: :(
Erről jut eszembe a topik fiainál nincs gond a fütykössel -> fityma letapadás? Az unokatesómék szenvednek most ezzel. Ha van ötlet, akkor azt mondjátok, mert szegények már ott tartanak, hogy "nem divat a garbó".

Most a tettek mezejére kell, hogy lépjek, igyekszem befigyelni még ma!

J.

tjuca
 
 


Luca!

Itt egy naptár, ebben valamit jósol, hogy mekkora eséllyel lesz fiú vagy lány. Hát nem valami korrekt statisztikailag, de szórakozásnak nem rossz. :wink:
http://www.auranka.hu/index.php?option= ... dar&action

tjuca
 
 


Zsuzsu,
most nem otthon vagyok, de ha hazamegyek, felteszem a képet. Feltéve, ha a sok között megtalálom :D
Lili éjszaka nagyon lázas volt, semmi nem hatott, reggelre lement, azóta nem lázas. Bát tegnap is a délutáni szunya után lett lázas, most alszik, kíváncsi leszek, hogy ébred.
Voltunk újra dokinál, most már piros a torka, kapott ab-t, mert holnap nekem Pestre kell mennem, nem tudnám megmutatni megint, úgyhogy inkább elkezdtük.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!


Mennyi magne B6 lehet szedni aterhesség esetén,ha görcsölget a has?
nicci
 
 


Nicci!

Nem tudom,de viszonylag bátran lehet szedni. Tájékoztató, gyógyszerész, orvos... Azért remélem itt is tud valaki segíteni. :D

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nicci!
4 x 2 db mehet.. hogy vagy amúgy??? Lázárbaba????????

Linácska!
Bármilyen kép jó lesz :lol: :lol: :lol:

Lilinek gyógyulást!

Juca!

Ábelnek 8 foga van, 10 hónapos kora óta...állítólag két évesen 16db kell, három évesen a 20 tejfog....ráérnek még...

Ábel csak nyalogatja a kanalat, turkál vele a szájában, de nem eszik vele. Érdekes, a kenyeret, egyebeket megeszi kézzel, de pld. a tésztát nem.....úri gyerekek, elvárják, h etessük Őket :lol: :lol:

Az ivással mi is így járunk rendszeresen. Ábel fluoridos ásványvizet kap csőrős pohárból, napi 1 liter is lecsúszik+a gyümi, joghurt, főzelék és 2 X 240ml tápszer...kiskacsák :lol:
Lassan nagyobb méretre kell váltanunk pelusfronton...noha nincs 14 kg...

Fütyi: nekünk az mondta a doki, fürdéskor óvatosan huzogassam :oops: Ha épp nem felejtem el törölközéskor kicsit huzogatom.. 2 éves korára kell visszahúzhatónak lennie, nekem ezt mondta a dokim.

szaladok, kiabálás van

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Segítsetek!

Megjött a pg53, de én semmit nem látok benne! Sem köröket, sem páfrányt, csak a nagy üres fehérséget!Mit csinálok rosszul?
Lehet, hogy az a baj, hogy szemüveges vagyok?Mert ha szemüvegben nézem, kicsit messzebb van a szememtől, ha meg anélkül nézem, csak homályt látok...De a kolléganőm sem látott benne semmit. :(
Van valami ötletetek?
Vendég
 


Luca, nem tudom úgy csináltad-e, de egyrészt fontos hogy a nyál megszáradjon, másrészt természetes fénynél semmit nem látni.
Én a spot lámpával szembe szoktam állni, úgy mutatta. De síma éjjeli lámpa is megtezsi gondolom, a lényeg hogy közel a lámpával szembe nézd, ne természetes fénynél.

Nicci, én is úgy tudom hogy magne b 6 ot elég sokat lehet bevenni, és 3 szor 2 re emlékszem. Múlt hét elején még én is vettem be 1-2 szemet, de rögtön jobb lett utána kicsivel.

Linácska, most már emlékszem Rád :D
Remélem hamar meggyógyul teljesen a kis Lili.

Juca örülök hogy Kinga már jobban van :lol:


Zsuzsu, nekem is mondták, hogy húzogassam Peti fütykösét, na nem nagyon engedte sosem, néha- heti 1 szer kb- ügyeskedve picit huzogattuk, de nem vittük túlzásba. Gyönyörűen feljött, mondhatni magától, nagyon pici résznek kell még feljönnie, rmeélem hamarosan az is meglesz :)


Rohanok, vacsi van...
Vendég
 


Akkor az a baj, hogy természetes fénynél csináltam.Köszi a tanácsot, megpróbálom este a kislámpánál! :D

Juca!
Tök jó a naptár!Szerintem van reális esélye annak, amit jelez, nem?Na, majd figyelgetem!!! :lol:
Vendég
 


Megnéztem a kisvillanynál, most láttam valamit.Hát...konkrétan nem is körök, nem is páfrány, valami vonalak úszkálnak erre-arra.Az jó?
Vendég
 


Hú lányok! Ekkora terméssel nem tudok lépést tartani! Mire a végére értem elfelejtettem mit olvastam az lején!

Juca, Zsu! Köszi a bíztatást, már jobban vagyok, és remélem jövő hónapban még jobban leszünk :lol:

A fityma letapadását 2-3 éves kor körül szokták oldani. Kis beavatkozással, nem is kell hozzá befeküdni. Ha a pisilésben nem gátolja a gyereket, akkor nem is foglalkozznak vele addig. Azért még nem kell megszabadulni a gallértól!


Liliana! Lilinek jobbulást!

Kép
kislibus
 
 


Luca,
még a PG-hez annyit, hogy jól össze kell nyomni a közepénél, különben a fény sem elég. Nekem a síma fürdőszobai lámpa elég, belenézek, és látom. A vonalak össze-vissza elvileg a páfrány, a pöttyök egészen mások.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzsu,
kérésedre néhány kép. Ami a vonalzón van, az apa gépén van, azzal meg most valami van, az enyémen két hónappal ezelőttiek vannak, teszek azok közül.

Ezek lennénk mi... természetes közegemben a barlangban...
Kép

Lilike Pécsen...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na tessék, most szólt a férjem, hogy életre keltette nekem a gépét. Mert olyan édi ám, egy szavamba kerül legtöbbször minden :D Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Melinda, így most már teljesen tiszta, hogy ki vagy!
Nagyon szép kislányod van!!

Luca, a páfrányok kezdődtek nálam mindig úgy hogy előszö egy nagy hosszúkás vonal, aztán egyre több egyre kisebb össze vissza. Mint egy mini térkép, szabálytalan alakú utcákkal :D

Kezdődik az élet, nemsokára indulunk boltba.
Vendég
 


Sziasztok!

Hirtelen felindulásból állatkertbe megyünk ma, így nem leszek. :-)

Linácska!

Mi az, hogy természetes közeged a barlang? :twisted: Több önbizalmat emberek!!! Nagyon helyes a csaj, vége egy igazi barna szemű lány!

Libus!

Vedd fel a tempót, még minidg jobb a nagy pörgés, mint a nagy pangás.

Luca!

Keresd, és megtalálod. Netán családi verseny, hogy ki látja meg a tutit leghamarabb??? (Avent kézi fejőt vissza akartam vinni, két hétig nem találtam a vákuumot. :twisted: Hát van ilyen na!)
Örülök, hogy tetszett a naptár. a ciklus.hu-n meg vannak egyéb praktikák, ha van időd megnézni, talán találsz valami újat.

Kacika!

Lassan, de biztosan telnek a napok. Petiről lekerült a gipsz?

Zsuzsu!

Én nem váltok nagyobbra, mert abból meg kifolyik a hígabb kaki. Sok a bajunk mi? És ha nem lenne pelenka, moshatnánk a folyóban? :roll: :lol:

Köszi a fütykös tanácsadást. Ott a kisfiú már négy éves. :-( Valami lesz, nehéz dió az ügy, minden doki mást mond, viszont itt elég egységes volt a front. 8)

Megyek, készülök, mert a 10,12-es vonattal megyünk.

Szép napot mindenkinek!

J.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Linácska!
Köszi a képeket! Nagyon hasonlítasz valakire, akit ismerek, de még nem jöttem rá, h kicsodára :roll: Lili is egyéniség az látszik :-D

Kacika!
Jól vagy már?? Rosszulétek??? Peti vonalzója stagnál... :-)

Kislibus!
Köszi a tippeket fütyi témában, várok türelemmel. A hülyevédőnőm kuksizta mindig, állandóan a herékkel és a fütyivel van elfoglalva, noha Ábelnek semmi baja... :o
A jövő hónap is nagyon jó lesz!! Sok erőt!!!!!

Juca!
Nem birtam ki, h ne számoltassam ki a dolgokat az általad feltett naptárral... :oops: :oops: Inkább lány........ :oops: :oops:

Nicci!
Jobban vagy már????????

Alíz????????????

Luca!
Páfrányaid?? 8)


Csajok!
Kinek mi a tapasztalata a védőnőjével?????
Kik vannak fent az iwiwen??


Nálunk kissé nehézkes volt az iccaka, Ábel sokat volt ébren. Hajnalban teljes ruha és ágyneműcsere, annyira összepisilte magát. Reggel pedig a pelenkázóról engem pisilt telibe......persze úszott az Ő ruhája is. Volt sírás , mert utál öltözködni.....


Monti, Monti, Montana.............. :lol: :lol: :lol: :lol:

szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
és csak hasonlítok valakire, vagy engem ismersz, csak nem tudod, hogy honnan?

Juca,
Azért írtam, hogy természetes közegem a barlang, mert nagyon szeretek oda járni, vagyis szerettem, mielőtt Lili született, most már kevésbé van rá lehetőség is, na meg jobban meggondolom, hogy mibe vágok bele. Még fel kell nevelni!!! Ez a kép az Abaligeti cseppkőbarlangban készült. Kiépítettbe már vittük Lilit is, a nem kiépítetthez még egy minimum 3 évet nőnie kell :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, a hányinger minden nappal rosszabb.
Eddig inkább csak égett a gyomrom, ez szépen átcsapott hamisítatlan hányingerbe.
Akkor jobb ha hideg savanyú cuccokat eszek vagy iszok, ezeket kívánom, ami addig jó, míg lenyelem, később még rosszabb.

Nem jó fekve, nem jó állva, csak a kettő között, akkor meg azt hiszi Peti, hogy direkt azért feküdtem úgy, hogy a hasamra bombát ugorhasson :twisted:

És megkezdődött a csúnya beszéd Petinél, de valami nagyon felső fokon, nem is tudom honnan veszi ezeket.

Annyira nem lehet rá hatni hogy nem szabad, hogy a múlkor megnyalattam vele egy kis erőspaprikát, hogy ez lesz ha csúnyán beszél.....tudom kegyetlen, de nem akarom megütni, a szép szóra(a kiabálásra sem) nem hallgat.
És egy ismerőstől hallottam hogy a cumiről így szoktatták leegyszer a gyereküket, mert ez nem ártalmas?!
És kevény kínosabb van mint amikor a boltban-kis helyen élünk, mindenki ismer majdnem mindenkit, -az eladónőnek azt mondja hogy te hülye picsa vagy....és ez még a softosabbak közül való :cry:

Ma csak ligh-tos tejberizs, meg rizskók lesz, maradék tehnapi levessel előtte.

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


light-tos akart lenni, ha már nem magyart használok :oops:

Alíz, jól vagy? 9 én uh??
Neked nincs már hányingered?
Vendég
 


Sziasztok!

Kacika!


Már teljes izgalomban vagyok a 9-i UH-tól. Csak most meg annyira lassan telik az idő így, hogy már közeledik augusztus 9. Hányingerem az még van , de ez csak akkor ha nem veszek be B6-ot. Amúgy te, hogy érzed magad? Rajta vagy az iwiw-en? Ha igen akkor milyen néven? Én Petrik Péterné néven vagyok ott nyilvántartva.


Többiek! Merre vagytok???
Vendég
 


sziasztok!


Köszi a válaszokat a magne b6-tal kapcsolatban,közben utána is nézztem .Kicsit megfájdult a hasam az idegtől,mert egy idíóta motoros 120-szal a férjembe rohant.Szerencsére neki nem lett a baja,csak a kocsinak, de a motoros össze vissza törte magát.Rendőrség,mentők stb.Tehát volt izgalom :( A fejem is egyfolytában fáj ,amikor a fiammal terhes voltam akkor sose fájt,mondjuk volt helyette hányás most meg az nincs egyenlőre :lol: Kicsit összezavarodtam a ciklusommal kapcsolatban,talán tudtok segíteni.A ciklusom a vetélés óta mindig 29 napos,de a múlt hónapban 35napra jött meg.Legutobb Júli 8.án jött meg,18.-án voltunk együtt a terhességi teszt pedig már júli 30.-án pozitív volt azóta már csináltam háromat is mindegyik egyértelműen pozitív,pedig elvileg csak most vasárnap kellene megjönni-e ha 29 nappal számolok.Szerintetek ez,hogy lehetséges?Segítsetek ha tudtok!!!!!!!!ZSuzsu én is fent vagyok az iwiw-en
nicci
 
 


Nicci,
A 10. naphoz még akár 3-4-et is hozzátehetsz, amikor fogant a bébi, mert a sperma legalább eddig él (van, hogy tovább is). Úgyhogy símán foganhatott a 14-15. napon is, és akkor már rendben van a 29 napos ciklus. Csak ne lepődj meg, ha az UH-n kisebbnek mérik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Megjártuk az állatkertet. Azt nem mondom, hogy totál csalódás, de a zsiráf mentett meg a teljes elkeseredettségtől. Sehol egy ló, egy krokó, egy őz. Szóval valahogy nem erre számítottam. Vagy mi voltunk bénák és nem találtu meg őket. A jegesmedvék új kérója viszont jó, a fókák nagyon szépen közelről látszottak, meg a pingvinek. Ezek nagyon tetszettek Kingának is.
Fényképezni nem fényképeztem, mert rengeteg cucc volt nálam, és vonattal/trolival mentünk, így ugyan még azt is cipeltem, de elővenni már nem volt kedvem. Inkább kivettem Kingát, mikor láttunk valami "izgit. A zsiráf a gyerekek kezéből evett, így egész közel volt hozzá. :wink:

Legjobban pedig a többi gyerek tetszett neki. :lol:

Zsuzsu!

:x Az éjszaka miatt.
Naptár irányt mutat, de messze van a megoldástól. Így tutira lehetne tervezni. Szerintem fontosabb a hüvelyflóra, hogy aznap éppen melyik kiskatonákkal "engedékenyebb". Most folynak a kutatások, hogy ez is genetika, hogy a női flóra, mely spermákat nyírja ki előszeretettel. Lehet, viszont éppen ezért logikus, hogy mit eszik valaki, hogy inkább savas, és akkor a lányoknak kedvező flórája alakul ki, vagy inkább lúgos. Na meg a kettő együtt a tuti, időzítés és kaja, megfűszerezve a szerencsével. Nálunk ilyen alapon nagyon csodálkoznék, ha fiam lenne, mert szinte csokin és tejen élek. :wink:

Linácska!

Bocs, én azt hittem poén. 8) Az hihetetlenül jó lehet, ha családilag barlangásztok.
Hol van a + 15 kiló? Vagy nagyon sovány voltál előtte???

Alíz!

De jó, hogy jelentkeztél. Már "csak" egy hetet kell várnod. Egy hónap múlva meg már végzel az első trimeszterrel. Ha így nézem szalad az idő, csak az én órám lassú.

Kacika!

Csúnya beszéd életkori sajátosság. Minél inkább rárepültök, annál kellemetlenebb lesz. Gondolom utcán, játszón szedi föl.
Ez a paprikás ötlet nem semmi. Kinga viszont csípi az ilyeneket, a paprikás kolbász az egyik kedvenc kajája. :shock: Na jó a maró paprikát ő sem díjazná. lehet még mi is ki fogjuk próbálni. Próbáljátok ezen nem pörgetni magatokat, állítólag ahogyan jön a korszak, úgy megy is.

Bomba ugrás nálunk is menő, és a pelusozás közben csupa szeretetből belenyomok lábbal a gyomrodba téma is. Most már szokik le róla, de van, mikor egyszer egy óvatlan pillanatban: :shock:

Nicci!

ha jól értem a kérdés, hogyan lehettet a ciklus 22. napján + a teszt. 30-18 (amikor huncutkodtatok) = 12, amikor már simán ki tudja mutatni. Így az a valószínűbb, hogy ez egy igen rövid ciklus lett volna, és inkább valamikor ott a 10-11. napon volt a peteérésed. Majd az uh mondja meg a tutit. És ez legyen a legnagyobb izgalom, hogy túl korán mutat a teszt, mint az ellenkezője! :lol:

A férjedet sajnálom, azért még ezt sem egyszerű feldolgozni, akárhoyan is nem ő a hibás. A motorosoktól már nagyon félek, mennek, mint az őrült, és általában a kocsi hátuljába csapódnak be, ahol ugye én meg Kinga ülünk.

tjuca
 
 


Tjuca,
dehogy voltam sovány...Soha nem voltam az. Most 83 vagyok, bár tudom, senki nem hiszi el. Szülés után 71 voltam. Egyébként ennyivel elég vékonynak néztem ki. Amúgy a kimondottan dekoratív hugom is 60 kiló, pedig ilyen kinézettel max. 52-k szoktak lenni. :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kacika! Szerintem egyél bátran amit csak megkívánsz, és ne feledd ez az undok hányinger általában csak a 12. hétig tart! :D
Petivel meg ha másképp nem boldogulsz. De ugyan mitől kezdett egyszeribe csúnyán beszélni? Azt próbáltad, hogy úgy csinálsz mintha nem vennél róla tudomást? Ez tudom nehéz, pláne, ha mások előtt cinálja, de azt olvastam, hogy az ennyi idős gyerekek van hogy ezzel a viselkedéssel igyekeznek még több figyelmet kicsikarni a szüleikből és amikor észre veszik, hogy elmarad a hatás, felhagynak vele!

Zsú! Más a fityma letapadása, és más az ha szűk a nyílás. Az való igaz, hogy időnként fel kell húzni a fitymát, külömben hogy a fenébe tisztítj le az ember az oda került kakit pl. Azt viszont, hogy szük a fityma nyilása, kb. a gyerek egy éves kora körül mondják ki, és akkor jön a konzervatív kezelés: minden pelenkacserekor fel-le huzigálás, hogy táguljon a bőr. Ha nem használ műtnek. Amúgy meg ha ugyanerről a témáról megkérdezel két gyerekorvost, lehet, hogy homlokegyenest mást mondanak...

Kismamiknak mottó az uh-ig: minen rendben lesz, szép, egészséges mocorgó kismanót fogunk látni!

:D

Kép
kislibus
 
 


Juca! Azért izgi lehetett Kingának az az állatkert!
Ami meg az időzítést, meg a hüvelyflórát illeti én azon képedtem el, hogy a fenébe nem lettem terhes ebben a hónapban? Amúgy meg egyre furibb dolgokat produkál a szervezetem.

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!
Rövid leszek, mert mindjárt utazunk.
Láttam a köröket! Vagyis inkább pöttyök, és most annak is kell lennie.Tehát működik a dolog!!! :D Páfrány csak kicsit később esedékes!
Ha megjöttünk, írok, mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Sziasztok!

Linácska!
Dianóczki Csilla neve mond valamit Neked???

Az iwiwen fent vagy???

Hogy van Lili??????? Tüdéri a csajod, látszik,h nagyon talpraesett :lol: Gratulációim!

Kacika!
Köszi a visszajelölést! Sokáig kerestelek, mert nem tudtam melyik városban élsz.. :oops: Közel vagy így akkor hozzám , ha Szegeden jársz....
Tényleg olyan jó a kecskeméti 4d-s UH mint amennyire itt Szegeden dicsérik???

Petivel is ennyire hányingered volt??????

A csúnya beszédet sajnálom, de ne szégyeld, a legtöbb gyerekes családban van ilyen időszak. Aki emiatt bánt, azzal ne foglalkozz. Az erős paprika jóóóóó :lol: :lol:

Esetleg segítséged van-e, akit megkérhetnél, h néha vigye el petit valahová, h pihenhess?? Ez a későbbiekben még inkább fontos lenne....

Nálunk tegnap grillezett tengeri halfilé volt+rizs és ecetes ubi. Ábel nyüszített, igaz neki párolva volt a halfilé. Nem akart enni, erre apja adott neki egy darab ubit. Úgy ette mint valami csoda :-) Savanyúhiánya volt :oops:

ma fasírt golyókat gyártok, kelkáposztafőzivel nekünk, a férjemnek tökfőzivel.

Nicci!

Hol történt a baleset?? Örülök, h nincs komolyabb baj. A csajok leirtak mindent a ciklussal kapcsolatosan. Mikor mégy dokihoz???
Nagyon vigyázz Magadra és puszild meg Lázárt a nevünkben! :)

Kislibus!
Köszi a tippeket, nálunk szerintem nincs gond a fütyivel. A hülyevédőnőm folyamatosan a heréire kíváncsi, h a helyén vannak-e, de már ezerszer felvilgosítottam, h születése óta a zacsiban a helyükön. Mégis ezzel piszkál minden alkalommal.....

Néha az élet produkál meglepő dolgokat, de lehet, h mégis ez lesz örömed forrása!!!


Juca!
Itt nálunk van vadaspark, de még nem voltunk. A férjem szerint még kicsi hozzá. Mármint Ábel :oops: :oops: :oops:

A főváros állatkertben sokszor voltam, de szerintem nem annyira jó, mint amennyire felkapott hely.


Monti, monti, Montana......... :lol:

Emlékeztek, meséltem pár napja, h a szomszéd két éves kislány nyúzza a fiamat. Na tegnap már Ábel nem hagyta magát, amikor a kislány bele akart nyúlni a fiam szemébe, Ő ugyanezt tette. :oops: Aztán meg a játék hevében Ő esett rá a grétire, de nem volt sírás.
Ábelt ujabban a biciklik érdeklik nagyon. Ha sétálunk, meglát egy letámasztott járművet, képes lenne órákig azt tapizni... :oops:

Fájdogál a hasam, olyan érzés, mint amit peteéréskor szoktam érezni. Legutóbb ilyen érzések után beköszöntött Piri...

PÉNTEK-PÉNTEK-PÉNTEK! :D

Kép Ábel 3 hnaposan

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca!

De jóóóóóóóóóóóóóó! :lol: Jó utat, vigyázzatok Magatokra!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
nem, sajnos nem mond semmit ez a név. Iwiw-en fent vagyok, Kurenkov-Dunai Melinda néven.
Lili már jó van, szedi az ab-t, ha tegnap nem kell Pestre mennem, lehet, hogy nem is kellett volna elkezdeni, de ahhoz tegnap rá akart volna nézni a doki, én meg nem tudtam így elvinni.

Kismama találkozót tartott a cégem, nagyon jó volt, nagyon sok hasznos infót mondtak, volt állófogadásos ebéd, amire persze egy-két ott dolgozó pasi is bepofátlankodott, aztán mondták nekik, hogy lehet, hogy ez máskor nem tűnik fel, de ez itt most egy kismama találkozó. Erre azért még felkapott egy pogácsát és elment. Olyan kicsinyes, nem?

Ja, Zsuzsu,
a kecskeméti Uh tényleg olyan jó. Vagyis van több is, de az egyik biztos, hogy olyan jó. Ugyanaz a csajszi csinálja, aki a kórházban, így elfogaják a kötelező Uh-k helyett is, nem kell sorbanállni a kórházban órákat. Te szegedi vagy? Három hete voltunk ott a szabadtérin, hazafele jó fél órára fel is tartottak a határőrök, mert elvileg ott kanyarodtunk jobbra, ahol nem lehetett volna. Mondjuk ők szemből balra jöttek, azt lehet? Na mindegy.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: