Új privát üzeneted érkezett!

Montana,


szinte egész nap bent vagyok a lakásban, így elviselhető a meleg.
Vendég
 


Sziasztok!

Kingának feltöltöttem a gyerekmedencét az erkélyen, így egy kicsit pacsálhat. Bár olyan meleg a víz, mint a fürdővize :-(

Alíz!

Vigyázz nagyon magatokra. A fiad mit csinál egész nap? Ő már azért nagyobb, de még nem nagy. Vagy csak én gondolom, hogy az a kor sem könnyű?

Kacika!

Remélem kibékültetek!

Montana!

Válaszolt a csaj, nagyon kedves.
Ne izgulj, a closty rendbehoz. Kofa minden reggel viszi a pulcsit, mert náluk 20 fokon megy a légkondi. Ha bedurrannak az ízületeik? Én nem is értem, átesnek a ló másik oldalára, mert a cégben csupa macsó dolgozik, akinek már 24 fokban is hőhullámai vannak. :evil:

Megyek is. Mindenki igyon, mint a kacsa!

J.

tjuca
 
 


Többiek!

Ugye jól vagytok!!!

Kislibus!

Ich bin sárga, írígy kutya. Bár estére már a Balcsiból ha mertek a halászlé is megvan. :twisted:

tjuca
 
 

 
 

Sziasztok!


Nálunk most Petike betegeskedik, orrmelléküreg-gyulladása van. Sajnos.

Nagyon nehezen lehet kibírni ezt a tikkasztó meleget. Ráadásul még jövő hétre is mondják. El vagyunk egyébként bújva a hűsbe.
Vendég
 


Sziasztok!

Igen Juca kibékültünk....
Nekem napok óta ég a gyomrom. Mi bajom lesz még???
Mensi meg sehol. :cry:

Mi jövő hétvégén megyünk péntektől hétfőig a Balcsira, ha hétfőn leveszik Peti gipszét, és nem kap mást rá. Úgyhogy nekünk akkor jó lenne a meleg. Bár lehet megelégednénk azzal a tipikus nyári 30 fog körülivel is.

Én most úgy szervezem hogy szonte minden délelőtt megyünk valamerre, a kocsiban van légkondi, ott kellemes.
Bár még a lakásban is csak 24 fok van, este meg lehűl 23 ra, még kibírható, de odakint.....
És én még bírom és szeretem a meleget, mi lehet azzal aki nem szereti????

Alíz, Petikédnek jobbulást!!
Vendég
 


Alíz!

Ilyen hőségben? És azzal mit kell csinálni, mert nekem először az infra ugrott be. :shock: Mielőbbi gyógyulást neki!

Kacika!

Örülök, hogy kibékültetek. Majd a nyaralás helyrehoz!
Mondjuk jöhet a mensi, utána meg a baba.

tjuca
 
 


Juca, a próféta szóljon belőled :D

Most láttam hogy azt írtam fog, a fok helyett :lol: , a meleg teszi :D
Vendég
 


Sziasztok!


Az orrmelléküreg-gyulladásra elsősorban antibiotikumot írt fel a gyerekorvos. Illetve egy Sinupret nevű szirupot, ami elfolyósítja az orrmelléküregben felhalmozódott orrváladékot. Infrával melegíteni csak őszi illetve téli időszakban javasolt melegíteni.
Vendég
 


Sziasztok!

Élünk mi is, csak apa elvitte szervízbe a gépünket. A hűtőjét kellett kipucolni. Reméljük mostmár jól fog működni.

Juca!
Elképzeltem Kingát, ahogy eldobja magát :lol: Aranyos lehet, de én rettegnék. Vagy megszokás kérdése??

Köszönöm a dicséretet, nekünk tudod a fiunk a legszebb, legkülönlegesebb..... :D :D :D Elfogultság nélkül mondom, h sokan állítanak meg azzal, h milyen szép és mennyire nyugott. Szerelömgyerök..... :lol: :oops:

Köszi a garfildot, nagyon szeressem!

Kinga nálam még mindig a : tűz, a vagányság, vidámság, hucutság, báj, kedvesség, talpraesettség....

Köszi jól vagyunk amúgy, tegnap elköszöntünk egy nyárfánktól. Az egyik viharban letört egy jókora ága, a szomszédba is jutott belőle, veszélyeztette a mellékepületünket meg a szomszéd nortonkútját. Így tegnap kivágta három szaki. Kicsit sajnálom a fát, de legalább nem ontja vattaszerű virágát és ahogy elvágták pudvás volt, vagyis beteg.

Kacika!
Akartam írni Neked, h borítsd ami bánt, már azzal megkönnyebbülhetsz.
Örülök, h közben kibékültetek. A mensi hajrá!!!!!!!!!!
Merre mentek Balcsin??

Alíz!
Gyógyulást Petikének!!!!!!! Ezt nem tudtam, h nyáron nem szabad infrázni. JÓmagam nagyon sokat küzdöttem arcüreggyulladással, szurkálták is, hát borzalmas. Aztán az infrázás hozott helyre, sikerült elkerülni a mútétet.
Mi is hűsölünk, "csak" 28 fok van a lakásban. Hiába no Szeged a napfény városa... :lol:

Monticsajszi! :lol:
Sokat gondolok Rád mostanában (és minden fővárosi barátomra) Kicsit örülök,h nem lakom már ott, de átérzem milyen iszonyat meleg lehet a betonkatlanban....Én anno hajnalban jártam dolgozni és hazafelé elkerültem a délutáni csúcszsufit a buszokon.
Az epekő miatt én sem irigylem magam, de egyre több ismerősomről derül ki, h áteste már ilyen műtéten. Úgy látszik népbetegség a nőknél és nem kíméli a fiatalokat sem.

Kitartás a hőségben!!!!!!!!!! A vicc az, h elszőr azt mondták csüt.-ig tart, úgy látszik csak azt felejtették el közölni, h melyik csüt-ig :evil:

Mindekninek sok erőt a melegben!!!

Juca!
Te ilyen felszerelést csomagolsz a nyaralásra Kingának?? (gyógyszer............)

Reménykedem, h mi is megyünk valahová, valamikor még az idén :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szaisztok, megint én.

Ábelem alapból utálja a sapikat, hetekig hajkurásztam neki megkötős sapit végül úgy varrtak rá megkötőt a kiszemelt fejfedőre. Erre pár napja kapott a "mennyaszonykájától" egy sapit, ami annyira tetszik neki, h abbak uzsizik is... :oops:


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt csajok!

Annyira nem akart megjönni, és annyira émelygek napok óta, hogy csináltam egy tesztet. -Végül is csak a pg szerint próbáltunk védekezni- és halovány de pozitív.
Most nem tudom örüljek e vagy ne.
A férjem nagyon örült, másnak a családban nem fogjuk elmondani, csak később ha nem lesz baj.

Egyáltalán szedjek utrot? Mikor menjek dokihoz???
Vendég
 


Sziasztok!


Kacika!


Szerintem csinálj újból egy tesztet, és utána mindenképpen ugorjál be a dokihoz. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Már beszéltem is a dokival, jövő héten valszeg elmegyek hozzá, addig meg 2 szer 1 Utro.

Annyira szerentém ha nem lenne baj!
Vendég
 


Kacika!!!!!

Én ügy örülök!!!!!!! :D :D :D :D :D

Megértelek, h óvatos vagy, de nagyon-nagyon szurkolunk, h minden rendben legyen!!! Bízzál!!!!!!

Tök jó kedvem lett :-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kacika!

Húha! Ez nagyon jó hír! Biztosan nem lesz semmi baj, bízzunk benne. Mit mondott az orvos? Az utro csinál bazi nagy nyálkahártyát, úgyhogy ezen nem fog múlni, úgyhogy örülj ezerrel. :-) Ha émelyegsz, az jó, és ha pár nap múlva jóval erősebb a csík, az meg pláne. Ne izgulj, nem lesz baj!

Nekem is jó hírem van, mert nekem meg ma (azaz tegnap késő este) megjött pirkó. :lol:

Alíz!

Akartam kérdezni, hogy nektek Turán van gyerekorvos vagy Hatvanban? Nekem mondjuk ilyen gyulladásom nem volt sosem, én a fülemmel szenvedtem, az sem kellemes. Mai napig nem túl jók a füleim. Ha megindul az orrából a békaáradat, akkor van egy homeós orrspray, ami egy kicsit lazít is, de valami balzsamos trutyi, úgyhogy a fájós bőrre képez réteget, amikor már a váladék kimarta. Euphorbium Comp. Heel,,,,, Anyu is próbálta, mert ő szénanáthás, és szerinte is jó.

Zsu!

Gyogyó: hát most megfogtál. Tavaly voltunk csibetáborban Sátoraljaújhelyben, amikor Kinga 3 hónapos volt, de én nem vittem semmit, csak anyatejet. :twisted: Szerintem most sem fogok. Ha baj lesz, a gyogyótárban ott is tudok venni, amit kell, ha meg ne adja Isten nagyobb baja lenne, akkor meg orvoshoz kell vinni, meg haza kell jönnünk. Naptejet viszek, de mást azt hiszem nem.

Nekünk a legtöbb kalpag kötős, és pont tegnap néztem itt az Ázsia centerben, hogy fiúknak is van menő kötős kalap. Homokszínű, Micky egérrel. De az új sapó tényleg nagyon klassz. :-P

Hát a kaszkadőrjeleneteket nem lehet megszokni. Viszont nálunk az hangzik ilyenkor el, amikor nem tudja eldönteni, hogy most bömbizzen-e, hogy milyen ügyes vagy! Belül meg, hogy Istenem meddig marad törésálló.
:twisted:

Nyárfáért kár, de ha nem volt egészséges, akkor jobb, hogy kiszedtétek.

Most megyek, igyekszem még jönni!

J.

tjuca
 
 


Sziasztok!


Kacika! Na, ennyit a pg53-ról :lol: :wink: Én azt hiszem nem fogok venni. :lol: Bár, lehet, hogy nekem is azzal kellene néznem a ciklust és amikor páfrány, akkor pihi, amikor meg körök, mindent bele. :lol: Lehet, hogy nekem is összejönne 1 hónap alatt? :lol:

Viccet félretéve: gartulálok! Kép
Vigyázz magadra, pihenjél sokat!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Én már mondtam, hogy parányit szkeptik vagyok a PG53-mal, de előszedem, ha ezzel lehet babásodni! :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy ide pofátlankodom!
Én ma rendeltem pg/53 és most látom mennyire nem megbízható most szomorú vagyok bár babaát szeretnénk akkor meg nem is olyan rossz!
Tjuca!
Megismersz!
És sajnos valamennyire én is ide tartozom :oops:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Tjuca,


Turán van gyerekorvosunk, Dr.Tóth Máriának hívják. Nekünk a Bioparoxot kell befújni az Petike nózijába.


Betti1,


nem mindenkinek jön be egyformán a pg53. Nekem például bejött. De hát ez egyénenként változó.


Kacika,


neked, pedig a lehető legjobbakat kívánom a dokinál. Nagyon örülök a jó hírnek, amit ide írtál nekünk!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát jól eltüntem,de annyira rossz passzban voltam,vagyok,hogy alig van erőm még járni is.
Ez a meleg iszonyatosan megvisel,legszivesebben egész nap hevernék egy ágyban egy légkondis szobában,és semmit nem csinálnék!Persze ez eleve kivitelezhetetlen,igy marad a szenvedés,mondjuk azt felső fokon tudom művelni.
Aztán itthon volt a férjem ugye a térdműtét miatt egy jó pár napot.Ami nem is lett volna baj,sőt,elvben jónak kellett volna lennie,de őszinte leszek Hozzátok,nem volt az.mert Ő eddig este olyan 7-8 körül hazajött,meg reggel elment dolgozni olyan 8-9 körül,és igy nem tudja milyen egész nap itthon.persze ehhez az is hozzájátszik hogy Tapicsot mintha kicserélték volna,hiszti ezerrel és mindenért,állandóan sir,nyafog,visit,rém fárasztó.Persze nem birja ameleget,meg jön a foga,meg stb,stb,,csak hát a tény az tény hogy nem lehet vele birni.Na és Peti se nagyon birja ha sir,meg hisztizik,úgyhogy teljesen kiborult,és azt mondta ez jobban fárasztja mint a meló.Tapicsnak meg hiába szólok szépen,hiába szólok hangosan,semmi nem használ,ha valamit a fejébe vesz és nem úgy van akkor hisztizik,de nagyon és kitartóan.Nem érti a nemet,vagy nem akarja,a figyelemelterelés nem jött be,otthagyom és nem figyelek rá nem jött be,mert végtelenségig képes sirni.
Pliusz rájöttünk miért sir még,mert nem tud menni,ő járni akar,és igy minden elvem ellenére pár napja vezetgetjük,olyankor nincs gond.plusz valamiért nem tud elaludni,eddig énekeltem neki és feküdtem mellette,igy elaludt 10 perc alatt,na ez már nem megy,már majd elalszik,hót kóma és nem TUD elaludni,persze ettől irtó nyűgös és fáradt,és akkor már azért nem tud elaludni.De hát most 10 kilósan kezdjemmegint ringatni?Na nem,azért azt nem szeretném.Mert most még csak 10,de lesz 12 stb..
Plusz Anya csak egy van alapon,irtó anyás lett ,nem jó semmi csak ha én adom,ha én fogom,ha én altatom,ha velem alszik.

Na ezeket nem panaszkodásból irom,hanem hogy ez a helyzet nálunk.

Kacika!Húú,ez atzán a jó hir!!én is nagyon drukkolok!!

Sajnos mi nem tudunk menni nyaralni az idén,itthon pusztulunk a lakásban!Strandra sem vágyom ilyen hőségben,meg igazság szerint nem is tartom biztonságosnak még ,Tapics még enm tud járni,a pancsolóba én nem mehetek bele,a nagy medencékbe meg gondolom ezren vannak.

persze még mindig rosszul vagyok,esténként főleg haldoklok,de remélem már csak két hét és elmúlik.

Most már igyekszem rendese irni!

Ja,még a Pg 53-ról,véletlen e vagy sem,de Tapicska aszerint fogant! :D

Szép napot Mindenkinek!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Alíz!

A Bioparoxot én is sokszor használtam, amikor még aktívan versenyekre jártunk a gimibeli kórussal.

Betti!

Én megismerlek, de talán a többieknek is írhatnál magadról. :-)
PG53 rulez, csak védekezésre nem jó. :lol:

Kacika!

Ti mikor védekeztetek? Mikor éppen már nem volt páfrányos? Kivi vagyok, hogy mikor kell védekeznünk majd, ha előveszem a ketyerét. :twisted: :twisted: :twisted:

Viccet félretéve nagyon örülök, és ha jönni akar, akkor most már tapadjon is hozzád, de rendesen, az a kis csimóta! :-P

tjuca
 
 


SZaisztok, ebéd előtt gyors bekukk.
A pg -ről.... nekem 1 héttem a műtét uátn volt totál páfrányos, akor még nem csináltunk, de kicsit később félig volt az és akkor igen.
Tehát a ketyere valszeg jó, csak én értelmeztem hülyén., Ugyanis azt hittem hogy a műtét után azért volt még páfrányos, mert az előző terhességből maradtak hormonok, és azt mutatja. A későbbi félig páfránynál meg azt hittem hogy akkor kezdődik a pé, és gondoltam akkor még mehet egy kis hancur, amikro teljesen páfrányos lesz akkor meg szüneteltetjük.

Ezek szerint, a pé végét kaptuk el.

Akkro viszont lehet műtét után egy héttel peteérés!!!-nem hittem volna!-

De azért majd meglátjuk mit mond a doki, jövő csüt-ön megyek hozzá 3/4 5 re. Másnap meg nyaralni megyünk, remélem jó hírekkel.
A napokban csinálok még tesztet is.


Nagyon nem élem bele magam, mág óvatos vagyok!

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és bíztatást.

Brassóit sütök, ti mit főztök?
Vendég
 


Kacika!

Biztosan jó híreket kapsz majd.
Nem kell főzni gyümölcslevest. 1 lityi 50%-os baracklé, egy 3 decis tejszín, és ebbe bele a gyümiket. Holnap a fagyasztóból veszek ki valamit, utána tejberizst, amit szintén lehűtök. Most nem kívánom a nagy kajákat, és amint elnézem Kinga sem. Ettől függetlenül van betárazva némi bébikaja.

Pil!

Hiszti ismerős. Még az egyik lábával rugdal is a levegőbe. :twisted:
Alatatásra nálunk már rég nincs szükség hála Istennek, tehát ebben nem tudok segíteni. Viszont mostanában mi este 7-kor indulunk sétálni, és 162 10 tájban érünk haza. Le a Duna partra. Kingát nem lehet továbbra sem járatni, nem érti mit akarunk. Ezzel persze megkönnyíti a dolgunkat (kicsit makacs, önfejű).
Nálunk viszont most azzal van a baj, hogy mikor volt a küret, akkor anyósomnál aludt. Amikor elmentünk felébredt, és nagyon sírt. Azóta nem lehet beletenni az utazóágyba, mert áll, és visít. Most a szobájában ott van az utazóágy, van ajtó, amin bemászhat. Mindig beletesszük az állatkáit, bemászik értük, majd nyílegyenesen kispurizik. Tegnap olyan fáradt volt éjjel, hogy abba tettük le, és elaludt benne. Szoknia kell, mert aug 4-én megyünk a Balcsire Meteorék nyaralójába, és ott nem lesz mese, nem lesz ott az ő ágyikója. Remélem sikerül megszoknia.

Hát a férjednek is meg kell tanulnia, hogy a feleség nem hiába kap GYEDet, az otthonlét nem gyalog galopp. Kofa tudja, és értékeli is, amit csinálok, és sokat segít.

Dobok Kingáról egy pancsolóst, tegnap készült az erkélyen:

Kép

Szép napot, talán ma egy fokkal jobb idő van.

tjuca
 
 


Tjuca,

nagyon aranyos ez a fénykép is a kislányodról.


Kacika,


neked, pedig szorítunk minden erőnkkel.
Vendég
 


Szia Betti! Én is kíváncsi vagyok rád! :lol: Írjál magadról!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!
Pár szó rólam:a múlt hónapban 4 napot késett mikor lett egy pozitív tesztem majd 2 napra rá megjött!
Szóval a természet tette a dolgát ahogy a dokim fogalmazott!
Van egy kislányom és a múlt hónaptól mentünk élesbe!
hát többet nem tesztelek ilyen korán az tuti jobb lett volna nem tudni!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!!

Itt 29 fok van kinnt... bennt is ennyi.......... Ábel is nyüglődik, lehet, h családilag letusolunk az éjszaka közepén. Áll a levegő, brutális.....

Kacika!
Az ismételt teszt jó, biztos vagyok benne, h minden rendben lesz. Kitartást, sok erőt egészséget!

Én borsófőzit főztem, ma meg valami spagetti+szósz kéne. Juca gyümilevese is felizgatta a fantáziám :-) Minden nap komoly fejtörést okoz, h mit főzzek már megint??? A férjem mondja, h semmit, majd eszik amit talál, de ez mégsem járja. Tegnap vidéken volt Bence, hazafelé megebédeltek a kedvenc éttermükben, pacalt.... hogy 7végén mit főzök, az talány......én ellennék egész nap görögdinnyével..... :)

Juca!
Birom a stílusodat ahogy irsz. Én sem szeretnék sokat agyalni azon, h mit vigyek a kölöknek a nyaralásra, de mi a tengerpartra készülünk, ott nem tudok beszaladni a patikába valami bogyóért...... 8 hónaposan volt előszőr és utoljára beteg, akkor 12 nap nátha, de a porszívót nem akarom vinni magammal :oops:

Kinga nagyon huncut, a szeme is vagányságról mesél :-)

Nincs utazóágyunk, arra gondoltam alszik a kölök velünk egy ágyban...vagy megágyazok neki a földön :)
Sajnálom Kingát, de talán sikerül megszokni az ágyat.

Hiszti nálunk is van, én bedőlök a fájdalmas tekintetének, apa már nem, Ő következetesebb. Nálunk a könyvevészet tiltása okozza a legtöbb hisztit.



Betti!

A vetélés után én is óvatos voltam, de nagyon nehéz kibirni, h ne tesztelj! Sok erőt Neked, örülnénk ha tennél fel képet Rékáról!

Pil!

Nagyon megértelek, szerintem mindenkinél vannak kiborulások. Neked többszörösen nehéz, de próbálj előre nézni. Nagyon sok erőt kívánunk!
Esetleg egy barátnő-rokon aki kicsit segítene, csak pár órát, valami program...


NÁlam a bezártság okoz sirdogálást, a férjem nincs itthon egész nap, mi meg a melegben a 4 fal között.... tegnap 3x pancsizott Ábel, de mindig kimászott a pancsiból és robogott ki a Napra lépcsőtmászni... :oops:

Én vezetgettem Ábelt, szerintem nem baj az.


Mindenkinek jókedvet kívánok, irány a tusolda......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Alig aludtam az éjjel, kibírhatatlan meleg van. Fel is keltem egyszer lezuhanyozni hideg vízzel, mert már nem bírtam tovább.

Olyan szörnyű álmom volt. Azt álmodtam, hogy egy kórháznak a folyosóján állok és azon gondolkozom miért is vagyok itt, amikor valaki a folyosón szól, hogy vérzek. Lenézek és tiszta vér a nadrágom, a cipőm és körülöttem a padló is. Akkor el kezdek kiabálni, hogy jöjjön egy orvos, mert biztos elvetéltem, de senki nem segít, csak unott arcal mászkál mindenki körülöttem. Na, itt felébredtem. :cry:

Betti! Akkor neked nem is kellett műszeres befejezés? Akkor nem is kell kihagynotok pár hónapot? Lehet rögtön élesben folytatni?

Juca! Balcsin hol lesztek? Akkor még mi is lent leszünk, mi Siófokon.

Lányok! Kezdek megijedni attól, amit írtok! :shock: Nekem sok kolléganőm visszajött dolgozni, mert azt mondták, hogy megőrülnek otthon a gyerekkel egyedül, inkább fizetik a bébisitter, vagy bölcsibe adják a gyerkőcöt. Volt olyan akinek két hónapos :!: volt a fia és már visszajött dolgozni. :roll: Én úgy gondolom, hogy itthon leszek három évig, szerintem szüksége van a gyereknek erre. Az elmúlt 36 év csak arról szólt, hogy "én" meg "nekem", ki kell bírnom pár évet, hogy ne én legyek az életem középpontjában. Tudom, hogy nem lesz lesz egyszerű. De azért most kezdek megijedni! Lehet, hogy én sem fogom kibírni három évig? :shock:

Na, beszéljünk valami jó dologról! ......Miről is?......Megvan! Kaja! :lol: Én tejszínes csikremellet csinálok ma rizzsel. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!
igen azt mondta hogy max. 1 hónapot kell kihagyni ha akarom de nem muszály!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


A csikre a csirke egy változata, ami a hűtőmben volt lefagyasztva. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Juca, nagyon édes a fürdős Kinga kép. Viszont ha jól láttam piros pöttös a hasija a képen?

Montana, néha nagyon nehéz a másfél -két és fél éves gyerekekkel. Sőt van amikor még előbb elkezdődik.
Sokszor nehéz az alvás-altatás, az evés-etetés, meg a figyelem elterelés, a dackorszak, a minden nem korszak.
De megéri!!! Úgyhogy ne félj!

Elmerészkedünk szerintem a boltba, mert Peti már nagyon rángat!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsu, így más. Akkor mindenképpen vinnék lázcsillapító kúpot, amidazofenest (azt nem kell vagdosni, és nálunk azt javasolja a doki), Fenistil cseppet, orrsprayt, és az orrszívó ketyerét, porszívót meg kunyiznék. Bocs nem emlékszem apartmabna vagy szállodába mentek? Ja és van hasfogó táp, valami répás szötyi, de ezt a gyerekdoki írja. Ilyet is íratnék. Meg szerintem érdemes megkérdezni a gyerekorvost, de szerintem nem lesz baj, többet meg nem érdemes.
Kinga sem marad nyugiban, egész nap jár fel-alá. Mi csak este megyünk ki, olyanok vagyunk, mint a vakondok.

Montana!

Mi Zamárdi Siófok felőli részén leszünk, úgyhogy akár randizhatunk is, kivéve, ha bicózásra akarsz rávenni. :twisted: A részleteket addig még kiókulájuk! (Bár még mindig nem válaszoltam a privire, de majd élőben... én lusta dög most hamut szórok a fejemre, és megtépkedem ruháimat bocsánatkérésem jeléül)

Ez az álom elég rosszul hangzik, de tudod, aki elmeséli nem válik valóra. Na meg a tudatalatti nagyon aktív, ezért nem is emlékszünk az álmaink jó részére, lehet, hogy most ezzel egy nagyot ugrottál az események feldolgozásában. Vagy csak már mindjárt megjön piri :-)

Nehéz néha Kingával, de szuperjó. Aki két hós gyerekét otthagyta a munka miatt nem tudja miről mondott le. Sorolom: a vigyorairól, elkezd mozogni, beszélni, sikongatni, mászni, bizerálni, játszani, rendetlenkedni, és bújni. Kinga a hajmeresztő dolgai mellett hihetetlen, átkarolja a nyakamat, belémcsimpaszkodik, mint egy kis majom, olyan huncutul vigyorog, hogy elolvadok. Persze ő is egy önálló személyiség, külön akarattal, ami nem mindig egyezik az én elképzeléseimmel. Ha belefér a szabályokba mehet, ha nem, nem és akkor hiszti van. Persze a fegyelmezés is olyan, hogy akkor dörögsz, utána meg sündörögsz a budiba vigyorogni. :P Senki nem állítja, hogy könnyű, de ezt a pár évet nem lehet kihagyni, ez soha nem tér vissza, és ezt nem pótolja sem a meló, sem a karrier. Ha mennem kellene, mert nem lenne elég a pénzünk, nagyon nehéz szívvel mennék, de így örülök, hogy nem kell, és már várom a második kisKovácsot.
Pont a napokban beszéltünk Kofával -az örök optiPistával- hogy vajon a harmadikat bírjuk-e majd anyagiakkal. Aszondta, nem ez az első szempont, hanem, hogy szeretnénk-e, és én szeretném-e első sorban. Ha igen, és a sors is úgy akarja, akkor lesz harmadik babánk is. De sosem késő meggondolni magunkat a másodiknál, hogy mégis nehezebb dió, mint gondoltuk. Olyan bizakodó, pedig eleinte tartott attól, hogy nem lesz jó apa, hogyan fog viszonyulni a gyerekhez, most meg tanítani lehetne. :lol:
Meg a gyereket hordani is nagyonjó pedig nekem itt is kijutott sokminden, és akkor majd ha nagyobb kesz, jön a gyerekszáj, a tini kor, aztán meg az uncsik sorra. :D

Betti!

Ilyen korai vetélés nagyon sok van, örülj, hogy a szervezeted tette a dolgát, úgyhogy hajrá, csak előre, nem lesz semmi baj! Mi itt már kidrukkoltunk két babát, jön majd a többi is. A Margitszigeten múlt hétvégén a kis állatkertben rengeteg gólya volt, küldtem is a helyes címre őket-> babanet/társalgó/fogamzás/"vetélős" babára éhes topik. Úgy láttam vették az adást!
És én is megcsodálnám Rékát. 8)

Kacika!

Hát igen pettyes lett Kinga. Először a nyaka, majd a hasa, de most már az egész teste tele van melegkiütéssel, a hajlatok és a nyaka pedig nagyon csúnya, már-már tarjagos. Megmutattam a védőnőnek, szerinte is melegkiütés, majd elmúlik, ha egy kicsit alábbhagy a meleg, addig is hűs vízzel zuhanyozom naponta többször.
Ja és van rajta egy-egy nagyobb folt is, ez pedig egy apró ekcéma, de még idejében elkaptuk. Valamint a fejét tegnap megtalálta egy szúnyog, én meg sápogva mesélem Kofának, hogy nem tudom hová ütötte be ennyire, mert ott egy nagy púp, mire megnézte, és közölte, hogy az egy szúnyogcsípés. :shock: :twisted: Bekentük Fenistyl géllel, és ma már lelohadt a búbos vöcsköm búbja.

Peti hogyan bírja a forróságot gipszben? Nem viszket neki a bőre?

Na megyek, sokat locsogtam, most megyek pocsolni :-) Kitartás, már nincs sok hátra!

tjuca
 
 


Tjuca!
sajnos nem tudom lekicsinyíteni és így nem teszi fel a rékás képeket!
A rékának is vannak kiütései a melegtől estére picit csúnyább de reggelre mindig elmúlik én aloe vera first-el kezelem este bekenem vele!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!

Küldd el a címemre: telekes.judit@gmail.com lekicsinyítem, visszaküldöm.

Én nem kentem, mert miután kihozom a fürcsiből megtörlöm, már izzad, és izzadt testre nem akarok kencézni. :-( Csak az ekcémás foltjait kenem ebben a hőségben.

tjuca
 
 


Én is csak este lefekvés előtt kenem!
Köszi küldöm és ha nem nagy gond fel is tehetnéd! :oops:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti Rékája: (és az utolsón, ha jól sejtem maga Betti :-))

Kép
Kép
Kép

tjuca
 
 


Tjuca!
nagyon köszönöm az egyik sajnos nem az amit küldeni akartam de talán így is tetszik nektek a Réka !
a legjobb kép kimaradt!
Igen az utolsón én vagyok vele :oops: NO Comment!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!

Nincs mit! Ha gondolod nekifuthatunk annak az egy képnek :wink:
Nem értem mi az a no comment megjegyzés 8)

tjuca
 
 


Sziasztok!


Tjuca,


tök jó a gyümölcsleves. A kislányod az nagyon aranyos. Hála a jó Istennek Petikének sem kell már visszamenni-e a doktornénihez, ámbár még 5 napig kell neki adnom az antibiotikumot meg a Bioparoxot. :lol: :lol: :lol:


Betti1,


neked is nagyon szép a kislányod.
Vendég
 


Betti! Csak semmi "no comment"! Csini vagy! :) Réka meg bűbáj! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Mi van csajok? Bedöglöttek a számítógépek ebben a nagy melegben? :lol:

Nekem tegnap óta el kezdtek fájni a cickóim. :( Ma van cn.41. Két lehetőség van: vagy terhes vagyok (kizárt, uh szerint nem volt pé-m ebben a hónapban :( ) vagy sz...t sem ér a Mastodynon és az egekben van a prolactinom megint :roll:

Következő héten meg kellene jönnie. Naná, hogy pont a nyaralás alatt. :twisted: Hacsak nem akarja mensi überelni a legutóbbi 49 napot. :roll: Még viccnek is rossz! :evil: Viszem azért a gyogyit magammal a Balcsira, nehogy véletlenül lecsússzak erről a ciklusról. :roll:

További jó hétvégézést!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, kókadozunk a 41 fokban... Iszonyat, éjjel is 25-30 fok, semmi felhő, semmi légmozgás.

Montana!
Tudomásom szerint, aki valami rosszról álmodik, azzal pont az ellenkezője vagyis jó fog történni.

Valóban néha nagyon nehéz az anyaság, de semmi mással ne összehasonlíthtó érzéseket ad. Nálam az első "momentum" az volt, amikor Ábel születése után megláttam a karszalagján az anyja neve.... Olyan jó érzés, h van valaki, akit ha megkérdeznek az adatairól, anyaj neveként szerény személyem szerepel ...

MIlyen volt a tejszínes "csikre"-csirke?? :D :D

Pocaklakót kívánok Neked mensi helyett!!!

Jó pihenést, gondolj majd a Balaton vizében a házakban kókadozókra!! :D Jó idő lesz biztosan. Én balatoni lány vagyok, de nem emlékszem, h valaha is volt a vízhőfok hivatalosan 30 fok...

Juca!

Köszi a tanácsot, reménykedem, h mivel eddig nem volt beteg, most sem lesz. Ha enyhül a kánikula, beszaladok a dokiknoz és megbeszélem-feliratom vele amit javasol. Apartmanba megyünk, de nem foglalunk előre.

Mi is esténként járunk ki meg kora reggel, de Ábel nagyon nehezen viseli. Próbálom lefoglalni, de ha neki nincs meg a kilómétere, akkor hisztis. A lakásban meg nem körözhet, mert elszédül :lol:
Gondoltam próbálkozunk rajzolni, de nincs ötletem hogyan kezdjük, milyen eszközzel. Félek, h rajzolás helyett megenné... :oops: :oops: :oops:

Ti mit tudtok játszani a lakásban?????

Meglestem a nyári kollekciót, csodaszép holmik!!! Irigylem a lányos anyucikat, olyan szép rucikat lehet kapni. na majd Trzust én is öltöztetem :lol: Szeretem, ha egy baba vagányul van öltöztetve. Ábelnél a kantáros nacikat birom:-)

Húsz évesen én is 5 gyereket akartam, most már megelégszem hárommal :-)

Ebben a melegben a sok fürdés miatt gondoltam kéne babatestápoló, de félek, h rosszat teszek vele. Szerinted????

Betti!

Nagyon csinos vagy, Réka igazi csaj! Gratulálok! Ábel és a vetélés-műszeres befejezés előtt nekem is volt egy hasonló mensim, igaz a teszt negatív lett, de 50 napra jött meg, noha akkor 32 napos ciklusaim voltak.
Én azt vallom, ha a baba egészséges, akkor meg fog születni.
Kívánok mielőbbi egészséges babásodást!

Alíz, Kacika!

Hogy vannak Petik?????????????

Pil!
Sokat gondolok Rád, remélem kicsit jobb már a lelked!! Energiabombákat postáztam!! :)

Nálunk falunapok vannak, hajnalig szól a zene. Különösebben nem zavar, úgysem alszom a hőségben. Tegnap nagyon szép tűzijáték volt, apucival kint romantikáztunk az erkélyen :oops: :oops: :oops:

Dobok egy képet az esti rózsalocsolásról:

Hűvösebb napokat Mindenkinek!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!


Zsuzsu72,



nekem Petike már jól van, ámbár még keddig adni kell neki az antibiotikumot. De szegénykém már ma reggel sem akarta beszedni a gyógyszert.
Vendég
 


Montana!

Nem döglenek, de mivel fűt, ezért nem erőltetjük. :twisted:

Ha fáj a melled azt is jelentheti, hogy mégiscsak volt péd, és az a kis tűsző megérett, és akkor elméletileg 14 napra jön meg. (A mellek fájdalmát okozza a megemelkedett progeszteron is.) Vagy ami még jobb lenne, ha 270 napig nem jönne meg. 8)

Balcsi 30 fok? Abban már megfőnek a halak nem??? Amúgy nekem mindig nyaralás alatt van meg, kivéve, ha rosszul időzítünk a nyaralással. :twisted:

Alíz!

Örülök, hogy ízlett, anyu narancslével gyártja, nekem az nagyon savas, de próbáltuk körtével, ananásszal, nekem mindkettő ízlett.

Zsuzsu!

Küldjed Ábelt locsolni hozzánk!

Este folyt köv, most mennem kell, mert jön a család.

tjuca
 
 


Csajok!

Hogy bírjátok ezt a nagy meleget???
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz!
Örülök, h jobban van Petike, próbáltad étellel beadni a gyógyszert??

Mi is nehezen viseljük a meleget, a házban is már 30 fok van. Megy a ventillátor, légkondink nincs. Kint lengedez a szél, de árnyékban is 38 fok....Ábel is izzad, pancsizott, most alszik .

Juca!

Igen, 30 fok a Balcsi vize a hivatalos mérés szerint. Ma szerintem melegszik még. Biztosan nem jó a halaknak, de a fürdőzőknek sem.

Küldhetem Ábelt, de nálunk is kisült a fű, a fákat locsoljuk, de elég reménytelen.

Nekem össze-vissza van meg a mensim, de szerencsére ruggalmasan indulhatunk majd nyaralni, így a mensim is alakíthatja az indulást.

Kitartás csajok, egyszer csak vége lesz ennek a tikkasztó időnek!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Tjuca!
Hogy álltok az utazóágyban alvással?Drukkolok!
Mi is kimegyünk pár napja este sétálni,bár uncsi körözni a faluban,de mintha jobb lenne az alvás mostanában,akarom mondani könnyebben elalszik.
Cuki a kalapja a kis hölgynek!

Montana!
Attól függetlenül hogy néha kivagyok kicsit,meg nem érzem magam szuperanyunak,eszembe nem jutna hogy visszamenjek dolgozni 3 éves kora előtt.Persze ha nagyon kellene-anyagi okok miatt akkor,muszályból igen,de most ha erre gondolok meg szakadna a szivem ha bölcsibe kéne adni.
Tényleg az van amit Juca ir,hogy ezek feledhetetlen időszakok,és sztem 3 éves koráig kell az anyja a gyereknek!(Na ez félreérthető,más topicos vitákból kiindulva mondom,persze kivétel akinek muszály visszamennie dolgozni.

Zsuszsu!
Nagyon aranyos vagy,köszönöm,egy kicsit jobb már a kedvem!
Mondjuk amelegtől már elolvadt az agyam,de reménykedem hogy egyszer vége!
Ábel édes a szülinapos képeken,és hogy milyen szép tortája volt!Meg gondolom finom is!Meg a mostani képen is zabálnivaló,de jó lnne ha Tapics is menne már!
NAgyon jó a kérdésed,mit lehet bent csinálni egész nap?Tapics unatakozik,egyedül nem játszik,velem is csak hébe hóba,nem köti le hoszútávon semmi.
Én szoktam neki adni tollat,meg papirt-jó nagyot,de csak dühöngés a vége hogy nem eheti meg a tollat,mmeg hogy nem tud irni,mert nem mindig nyomja oda jól.Szóval inkább mostanában nem is forsziroztam!
A formabedobálóssal 2 percig játszik kb.

Ppetike!
piszkosul szenvedünk,iszonyat meleg van,31 fok van a lakásban!
este kimegyünk sétálni de akkor is még meg lehet pusztulni.
Nagy medencére-olyan ami vizforgatós-nincs pénzünk most,ami nem vizforgatós az nem ért kakát se,itt árválkodik lyukason a teraszon.Strnadra ebben a hőségben nem is mernék elindulni,plusz nem is mennék,mert nem akarnék összeszedni semmit igy pocakosan!Néha barátaink meghivnak,ott van medence,az szuper,de nyilván oda se mehetünk mindig.Éjszaka alig alszunk.
Van egy ventillátor,persze az is csak a meleg levegőt forgatja,de ha kimegyek a hatásköréből úg yérzem elájulok!

És még mindig tart a rosszullét,egész nap,néha tombol,néha csendesebb.És farkaséhes vagyok mindig,nagyon szar érzés mindig éhezni(vagy legalábbis úgy érezni),de nekem nagyon kell(ene) figyelnem,mert Tpiccsal is diétáznom kellett az utsó harmadban,és ezt meg kellene most előzni.Parázok is rendesen már előre hogy mennyit fogok hizni.

Mindnekinek Szép napot!

Bnőmmel beszéltem előbb,Angliában lakik,alig 20 fok van és árviz éppen. :(

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Na jövök, csak közben leléptünk.

Zsuzsu!

Aha így jó, ha piroshoz igazodtok. (Mondjuk ha pirihez igazodnék, az idő lenne fos, vagy valamelyikünk lebetegedne. :twisted: )

Nekünk van pár stratégiai játék, egy másneses könyv, és egy fa játék, amin állatok vannak és két felet kell összeilleszteni, majd bepakolnai a nagy fa táblára. Mindkettővel úgy játszik Kinga, hogy rápakolja a mágneseket/fa lapocskákat a könyvre/táblára, majd leborítja. Aztán néha megnézi, hogy ezeknek az izéknek az egyik felén van valami, de különösebben nem izgatja csak a pakolás. Vannak még könyvek, amikből kiáll ez-az, és azt kell visszadugni, na azok is menők. De a legmenőbb a pakolás. 3/4 óra, hogy a fürdőből kipakolja a szennyest a konyhába, majd annak a felét be a gépbe, aztán jön, hogyy moshatunk. (én meg kiszelektálom a mosógépből a játékokat, edényeket, kiszedem a rucikat, berakom, ami valóban oda való, összeszedem a fürdő-konyha viszonylatban elhagyott cuccosokat, és elindítjuk a gépet. Megdícsérem, és roppant büszke magára. :-) Hát ilyenek a menőek.

Pil!

Gondolom, hogy uncsi körözgetni, de ha ettől hamarabb kidől, akkor megéri. Most már van egy csomó kalpagunk, minden rucihoz van színben passzoló. :-) El is hiszem, hogy nehezen viseled a meleget

Mi most a tegnapi meg mai napot pancsolással töltöttük. Nagyon szupi volt. Tegnap unokatesóméknál voltunk, ma anyósomnál. Dobok pár képet, csak kicsinyítek előtte. Pusza, és kitartás:

J.

tjuca
 
 


A képek itt találhatóak (ha rákattintotok nagyobban is megjelenik):
http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=642

Jó éjt mindenkinek!

tjuca
 
 


Sziasztok, egész hétvégén nem volt net, ezért nem tudtam jönni.
Most kezdődik a nap, de szundi időben próbálok jönni!

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: