Új privát üzeneted érkezett!

Szió!
Hát ma reggel is megcsináltam, és negatív.
Én ezt nem értem.
lengyelk
 
 


Lengyelk: Hányadik napon vagy?? Piri nincs az pedig jó.

Kép
csucsu05
 
 


lengyelk szerintem korai a teszt és azért negatív......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hétfőn kellene nem megjönnie. Okés de ha korai,akkor miért volt tegnapelőtt pozitív a teszt?
türelmetlen vok.
pusza nektek hjó éjt!
lengyelk
 
 


akkor 10-es érzékenységűvel teszteltél........várj még késik és csak utána tesztelj......előtte nem érdemes :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lengyel: Igen biztos a neten rendelted a tesztet nem?, Az mind 10-es erősságű. Amit gyógyszertárban lehet kapni az mind 20vagy 25 erősségű.

Kép
csucsu05
 
 


Boldog Mikit mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szintén Boldog Mikulást mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek BOldog Mikulást! :)

Nálunk már ját is élőben a Mikulás :)

Kép
csucsu05
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Látom hozzátok is ment a Mikulás. Kicsihez és nagyhoz is:) Hozzád is ment?? :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
nem, nekem most van a pé-m, csakhát most más megvilágítása van, mint eddig volt. :lol: :lol: :lol:

A kicsinek amúgy sütőtökpürét hozott a Miki. :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabus akor jóizüen ette meg a kicsi a pürét?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: Elhiszem, hogy most a Pé más megvilágitásban van. Én is igy leszek ha meglesz a kistesó:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita, aha, ízlett neki. 8)
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gondoltam beteszem nálunk a Mikulás mikor itt volt milyen jó volt a lányom:)
Gabuska: A mikulás a férjem. Tehát én is teszek akkor Apukáról képet igaz sok nem látszik belőle:)

Kép Kép

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
Szabina kész kishölgy! De szééép! :D
A lakásotok is. :wink:

Szabina tudta ki a Mikulás?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csucsu
de jók ezek a képek!!!!!!!! Szabinának gyönyörű göndör haja van! Neked is ilyen? Tényleg nem ismerte meg a Mikulást?

Lengyelk
mi van veled? újabb teszt? remélem nem jött meg!!!!!! :evil:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gabuska, Syrynx: Természetesen Szabina nem tudta ki is a Mikulás:)
Meg is lepődőtt a férjem, hogy ilyen jó volt és mesélte neki , hogy Apa dolgozik. Na meg persze megígérte, hogy jó lesz :)
Sőt szoktam mondani szólok a Mikulás bácsinak. És rögtön jó lesz mert nagyon hisz benne.

Lengyel: tényleg mi van veled??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régóta, igazából a topik indulása óta figyeltem vágyakozva a szépséges teszteket. És végre nekem is van! :lol: Íme az én pozitív tesztjeim. ET+9, 10, 11, 12-n. Et+11-en 123 volt a hcg-m! Sajnos halovány a kép, béna vagyok, és lehet, hogy az utolsó kettőt össze is kevertem. :oops:


Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac,kedves druszám,
gratulálok!!!!
(én egyelőre csak megfigyelőállásban)
Vendég
 


Zsófi
gratulálok. :lol: szépen látszik, ahogy erősödnek napról napra a csíkok. (én is a kezdetek óta figyelem a topicot.)
remélem hamarosan én is tehetek fel egy pozitív tesztet, a kistesónkról. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Zsófi: Gratulálok Nektek:) szép lesz nagyon a karácsonyotok:)

syrynx: remélem én is hogy sikerül már végre nekünk is feltenni a kistesóról a tesztet:)
De Neked is ezt kivánom szivemből. Ránk férne már nem??

Kép
csucsu05
 
 


Zsófi,
megkérdezhetem,hogy hányadik lombik?
Vendég
 


Zsófi gratulálok!!! :D

Hú, Syrynx, remélem a piros ruhás elkerüli a házatokat 24-én! :wink:

Ha addig nem futunk össze, minenkinek boldog karit!!!

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!!!

Mmzsó!
1. lombikunk volt. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi gratula a tesztekhez....szépen látszik a második csík....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: Édes nagyon ez a kép. Gondolom a két gyereké:)

Kép
csucsu05
 
 


Boldog szülinapot Szabinának! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
A múltkori "téves pozitív" teszt után,most hoztam egy "igazi" pozitív tesztet.
Et+12 nap,a felső egy 10-es érzékenységű,az alsó talán 25-ös.
HCG:445.
Kép

Szép hétvégét kívánok mindenkinek :D
Vendég
 


Nyulasz
jaj de jó, egy újabb pozitív teszt!!!!!!!!! :lol: gratulálok!
húúúúúú csak 17 nap múlva lesz uh! az még rengeteg idő.

Gabuska
jó a tappancsos kép. :lol: én is reménykedem, hogy 24-én lesz egy szép pozi tesztem. Nekem/nekünk ez lenne most a legnagyobb ajándék! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx, szorítok Neked, hogy zebrás tesztet tehess a fa alá! :wink:
Vendég
 


Nyulasz, gratulálok! Majd az uhu után is gyere, mutizd meg a pöttyödet. :)

Én épp 4 éve teszteltem az első pozitívat. Mára így megnőtt: :lol:
Kép
(ovis képek)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska olyan szép lányzó a lívia!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska: nagyon szép nagy már a lánykád.

Nyulasz: hatalmas gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita
tök jó az avatarod, a szépen erősődő két csíkkal!!!!!!!!!!!! :lol:

Gabuska
nagyon aranyos kis mosolygós Lívi. :wink:

Csucsu
képzeld, van kocsink!!!!!!!!!!!!!!!!! (szintén wartburg, mint amit elloptak. viszont a kasznija sokkal jobb állapotban volt, mint az előzőé.) azért írom, mert így talán összejön a tali valamikor. persze Nitával együtt. így azért egyszerűbben eljutok hozzátok, mint 2 busszal. csak még hátra kell szereltetni bizti övet, mert az nincs. :? jelentkezem, ha kész van és akkor egyeztetünk. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: ez nagyon jó hír. Addig is ha lesz időd mehetünk mi is. ÉS ha kész lesz a kocsitok jöttök ti :)
Honnan van a kocsi vettétek??

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx,köszönöm,és kívánok neked 24-re egy szép pozitív tesztet.
Gabuska,köszi,jövök akkor még egy fotóval az uhu után :wink: Szép a lányod :D
Csucsu,köszönöm neked is,és Szabinának boldog szülinapot :D
Vendég
 


Nyulasz: Köszönjük. Mi meg kérünk majd élménybeszámolóta család mit szólt a kiscihez:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mi ezt sütöttük tegnap:
Kép

Szent este reggelén (azaz Szent reggelen) :lol:
Kép

A karifa díszítés és az ebéd elkészítése alatt Nóri szolgáltatta a zenét, egy kis cirka másfél órás bömböléssel :shock: , majd beájult, így hármasban ebédeltünk:
Kép
Kép Kép

Aztán felébredt a legkisebb ugrifüles, és betolt majd 2 deci spenótot szopi előtt 8) :
Kép

Ezalatt Livicsek:
Kép

Az angyalka csak nem akart megérkezni, ezért kirakott Livi az ajtó elé neki mézeskalácsot, csalógatónak :lol: . Bejött a terve, megérkezett az angyal (sütit elvitte természetesen :lol:):
Kép

Ismerkedés az ajándékokkal
Kép
Kép

Mindenkinek további kellemes ünneplést! :D




Csucsu, Syrynx, helyzet? Izgulok!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok,
Most olvaslak először titeket, és igazándiól csak egy kérdésem lenne hozzátok, amire biztosan tudtok válaszolni... Szóval a kisfiam most 8 hónapos, már rendszeresen nem szoptatom, de még van tejem... és tegnap óta két pozitív terhességi tesztem :roll: :roll: :roll:...
Ugye most jövő hétig kizárt, hogy elérjem a dokimat, és én addig megőrülök... Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen olyan tényezőkről tudtok, amik esetleg tévesen befolyásolhatnak egy pozitív tesztet?
köszi előre is,
boldog karácsonyt mindenkinek!
üdv,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata: Ha eg ytesztpozítív akkor vagy baba van a dologban vag ynetán vér kerülta vizeletbe. Amit tudnál ha lenne. Mert akkor azt azért látnád. Tehát szerintem babás vagy:)
Boldog Karácsonyt Neked is.

Kép
csucsu05
 
 


Kata
én is arra szavazok, mint Csucsu. szopi alatt is simán lehet, baba. de ha tesztet csináltál, akkor gyanakodtál is hogy baba van, igaz? két ünnep között hátha fogad a dokid. addig meg ki kell bírni. nem lesz gond. :wink:


Gabuska
karis képek szupik. a "szentreggeles" meg az tetszik legjobban, ahol a fa alatt eteted Nórit. :wink: (tegnapelőtt nálunk is spenót volt.) (nálunk sajna nem valószínű hogy baba lett ebben a hónapban. mai teszt is negatív. ha márciusig nincs semmi, akkor kivizsgálás lesz, már megbeszéltük a dokimmal.)

néhány kép nálunk. Sógoromék jöttek hozzánk (náluk nincs gyerek), már évek óta együtt ünneplünk.
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: nagyon jók a képek. Máté milyen nagy csak ámulok. Sogorodéknakmiért nincs gyerek?? Nem jön össz evagy nem is akarnak még?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
írtam privit. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry,
ez nem fair, itt eszem a kefét, mi lehet abban a priviben! Olyan izé vagy! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska
akkor röviden: a pasi nem akar gyereket, a lány igen. :cry: sajnos van ilyen. 5 éve vannak együtt. és a srác véleménye nem változik. annak ellenére, hogy Mátét nagyon szereti. nehéz... :(

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Tényleg nehéz. Az én első férjkem sem akart gyereket és mellette szép lassan tönkre mentem. A hitemet is elveszitettem.Majd az exférjem látta, hoyg megveszeka gyerekekért és azt mondta válljunk. Én akkor nem akartam hisz a szerelem is fontos.
De utólag az nem szerelem volt hanem ragaszkodás. Csak hát akiu benne van akkor azt nem tudja mi is az.
Igy lett, hoyg elválltunk és rá 1évre megismertem a mostani férjem. Itt kérdés sem volt akarok e gyereket mert a mostani párom akart. Sőt én féltem ő meg akart nagyon is. Elsőre össze is jött. Majd megkérte a kezem és azóta is boldogan élünk. És útólag tudom az nem is volt szerelem. Persze az elején az volt de csak akkor. Most pedig áldom a volt férjemet, hogy erőltette a lépést. Mi azóta néa telefonon beszélünk. És mindig kérdezi mi van a lányommal stb. Hallom, hogy ő nem boldog de ő meg hallja , hogy én igen.
És sajnos ha nem egy a célunka párunnkal nem egy a vágyunk akkor sajna nem teljes az életünk.

Kép
csucsu05
 
 


Syry,
először is, látom a vonalzódat, hajrá köv. hónap!!!

A privis hsz csak vicc volt, nem kíváncsiskodni akartam! És azt hittem, hogy talán egy zebrácska áll a háttérben.

A legjobb barátnőm (már 20 éve!!!) évekig várt, mert a férje "még nem" akart gyereket. Aztán Ági megunta és otthagyta. Erre a pasi összejött egy gyerekes nővel, nemsokkal később pedig közös gyerekük született. Nem kell kommentálnom asszem... :evil: :evil: :evil:
De azóta már a barátnőmnek is van egy szuper férje és egy szuper kisfiuk. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska helyes család vagytok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: