Új privát üzeneted érkezett!

Nita
sajnos nem így történt. :cry: kivételesen 30 napra jött meg, mostanában 33-34 re szokott. 16-ára bejelentkezem dokihoz, uhra. mindig keddenként rendel, egy héten csak egyszer. (nem tudom hogy másnap is megnézne-e.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx első hogy rendszeres legyen a ciklusod....nekem is 3 hónapig 31-napra jött meg és utána sikerűlt bencus!!!!!!!!
én bízom benned hogy sikerűlni fog tesóka is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syry: nagyon sajnálom! Nagyon drukkolok, hogy következőre sikrüljön!!!

Cath.: nagyon édesek a gyerkőcök és milyen szépek a képeken!!!

Betsy: köszönöm a kérdéseket!!! :wink:
Nagyon jól esett az érdeklődés!!! Utólag is köszi a köszöntést!

Nitacska: Örülök, hogy minden rendben van Bencussal!!!
Hogy rohan az idő, már 23 hetes vagy!
Hogy bírod?

Carpe: Olyan édeseka fiúk! Gratula a járáshoz!!! Muti az új frizurát!!


Már nagyon nehezen viselem, már nagyon lent van a hasam és mindenem fáj. Holnap megyek dokihoz és mostmár szeretném, ha kitűzné Édibébi születésének időpontját. A 38.héten császár lesz, de nem tudom, hogy mit vesz alapul a 12. heti uh-t ami alapját tegnap töltöttem a 37. hetet vagy a 18. heti uh-t ami alapját a 36-ot...
Eddig max 9 kg-ot híztam, bár nem tudom hogy sikerült így. Igaz, hogy elötte meg 20-at... :shock: :? :lol:

Levi egyre nagyobb és ügyesebb. Még nem megy egyedül, de állva tud játszani kapaszkodás nélkül...
Jövő hét pénteken szülinap, hát nem tudom, hogy egyben leszek e még...
Holnap megyek dokihoz, nagyon bízom benne, hogy mond végre időpontot, hogy mikor veszi ki Édibébit...

Ha lány Kinga, ha Fiú Botond lesz. Teljesen Tamásra bíztam a döntést, mert az első kettőnek én adtam nevet (bár neki is volt lehetősége, de ő nem tudott jobbakat... :lol: ) és végre sikerült eldöntenie...

Bocsi megint csak ennyi voltam, a fiúk alszanak megyek én is...
Azért, ha sikerül teszek képeket még!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép Rövid hajjal...
Kép Sírosan...
Kép

Bocsi, hogy sokat tettem!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

 
 

titanilla köszi jól birom.........kivéve ha hőség van...... :shock:
nagyon csinos vagy és tüneményesek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!

megjártam a vérvételt:
2 vérvétel volt de 3x szúrtak mert a második vérvételnél szétdurrant a vénám.........ugy nézek ki mint egy drogos........
Bencus drágám meg megunta a fejjel lefele levő pózt és megfordult....most medencevégű!!!!!!!!
méretei:
bpd:58 mm
hc:210 mm
ac:189 mm
fl:41 mm
átlagos magzatvíz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: örülök, hogy minden rendben. Majd visszafordul, van még ideje! :lol:

Megjártuk a dokit, minden rendben és úgy néz ki, hogy Levi szülinapjára kap egy kistesót. A doki már be is írta a dátumot, de még elvileg visszatérünk rá.
Uh is volt:
BDP:98mm, THQ:107mm, FL: 68mm
Átlagos magzatvíz, lepény hátul...

Volt ctg is ott is minden rendben. Hétfőn kell legközelebb mennem, akkor is lesz CTG.

Most bocsi, de rohanok a buszhoz, megyünk Olivérért az oviba!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


bizti visszafordul de ha nem az se baj......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titi
Nagyon szép kismami vagy, és a fiúk is nagyon édesek, még így sírva is.
Bocsi, de miért lesz csaszi? Lehet hogy már írtad, csak én nem figyeltem :oops:

Nita
Van még ideje Bencusnak, de szerintem sem tragédia, ha mégsem fordul meg. Ádámmal én is így voltam, és egyáltalán nem számított, lényeg, hogy egészségesen jojjon a világra. :wink:

Syry
:cry: , de majd a jovo hónapban bizti sikerul már.

Szombaton lesz két éve :shock: , hogy pozitívat teszteltem. Istenem, hogy repul az ido :!: :shock:

Teszek néhány képet:
Kép most ébredtem Kép Kép eszunk Kép
Vendég
 


nagyon helyesek a gyerekek!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Carpe: Gyönyörűek a srácok!!! Bálint nem esik ki az ágyból?
Azért lesz császár, mert az első kettő is az volt és a második csak épp egy éve. A hegszétválás kockázata miatt muszáj!

Már csak 2 nap és a karomban tarthatom Édibébimet!!! Már kezdek izgulni, de csak azért mert már mennék..

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla 37.héten megcsászároznak?gondolom a heg miatt?!!! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla
drukkkkk holnapra!!!!!!!!!!!! :lol: kíváncsian várjuk a híreket! üzensz majd valakivel?

Tök, jó ezt a sok Tesós képet látni. Carpe, Tita mindkettőtöknél öröm ránézni a srácaitokra. most számolgatom csak, szinte mindenkinek fia van és a második is fiú lesz. :wink:

Kedden megyek uh-ra. Megnézi a dokim, hogy van-e érő petesejt. szorítsatok............ :D köszi

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx minden ok lesz+++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Megy a drukk holnapra!

Titi!

Neked is!
Kíváncsi vagyok a névre, a méretekre... Remélem írsz majd valakinek!
Vendég
 


TITANILLA HÍRADÓ :

Légner Botond 9:26 perckor 3900 grammal és 53 cm-el egészségesen megszületett!!!!!
Vendég
 


Titanilla gratula!!!!!!!!!sok boldogságot!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla BOTONDja:


Kép
Vendég
 


Titiˇ
Szívbol gratulálok, nagyon kis édi Botond baba!


De jókor szuletett!!! Tavaly is ilyenkor jott a jóhír, ez fantasztikus. Bevallom kicsit irigyellek. :oops:
Vendég
 


Titi nagyon szép a kis Botond!!!!!!!!!Gratula!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla

SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!! :lol: JÓ EGÉSZSÉGET, SOK TEJCIT ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST!
Jól látom, hogy egy napon született Leventével?! :shock: :lol:

Betsy
köszi a jó hírt és a fényképet! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Titanilla!

Szívből gartulálok!
Nagyon szép a harmadik fiú is!
A neve pedig nagyon tetszik.
Nekem ez volt a második befutó... :D
Vendég
 


Akkor Nektek is mai kép a fiúkról:

Kép
Vendég
 


Titanilla
gratulálok a gyönyörű Botondhoz!
NAgyon sok tejcsit é sok erőt !!!
Valóban én gyengítem itt a fiús tábort két lánykámmal :D

Rólunk dorkám már megy pakol rámol semmi nincs biztonságban.
Réka szeptemberben kezdi az ovit nagyon jó hogy itthon fogtam jól elvannak dorkával persze mint mindenhol itt is van némi féltékenység d ez szerintem teljesen belefér kategória még.
Réka meg már hihetetlen okos is tud lenni persze ugyanolan dacos is de imádom őket.
Szívben szeretnék 3 at de 2vel is nagyon nehéz segítség nélkül így majd inkább unokázok kisfiúval addig meg babázok a csajokkal :D
Mindenkinek nagyon szép napokat kívánunk Betti és a csajok

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti
örülök/örülünk, hogy írtál. Tudom, hogy még vannak lányos anyukák, csak ritkán írnak! :wink: :D Réka már várja az ovit? Máté már emlegeti, pedig még messze van a február. :) Bocsi, de nem emlékszem, a Nagyik messze laknak? (hogy írod nincs segítséged.) Nálunk csak 1 Nagyi van, és ő is másfél -két órát bkv-zik, hogy idejöjjön hozzánk. Szerencsére a sógornőmék viszont 3 buszmegállónyira laknak, de őket is 1-2 havonta 1szer kérjük meg segítségre. Igaz, nekem a párom itthon van. Úgyhogy teljesen más a helyzet. Szerintem sok Anyuka szíve szerint bevállalna 3 vagy akár több gyereket. Nagyon sok helyen a 3. gyerek már "csak" ráadás, de annál nagyobb az öröm mikor megérkezik a harmadik.

Ma voltam uh-n. A doki látott domináns tüszőt és érő petesejtet. a méhnyálkahártya is kellően megvastagodott. tegnap volt is akció és holnap is lesz. :oops: :wink: 2 hét múlva meglátjuk az eredményt. (de szerintem eddig sem az időzítéssel volt a baj...) megadta egy andrológus telszámát, be kell jelentkezni és megnézi Apa "kiskatonáit." ha az is ok, lesz átjárhatósági, meg hormonvizsgálat is. Most tele vagyok optimizmussal!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

vasárnap találkoztam az egyik legjobb barátnőmmel. ők már várják a második babát. 22 hetes körül van most. megsimiztem a pociját. :wink: :D

Krisztinka
ha olvasol minket írj pár sort. Hogy vagy-tok?

Titanilláékat mostanában engedik ki a kórházból. Betsy írt azóta valamit neked?

Kép

Kép
syrynx
 
 


syryns sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Biztosan sikerülni fog most!

2-3 hét múlva várjuk a pozitív tesztet!
Vendég
 


Syry: nagyon drukkolok hogy most véggre sikerüljön!!!

Köszönjük szépen a drukkokat és a köszöntéseket!!!
Iden Levivel egy napon született. :lol:

Minden rendben volt és nagyon örülök hogy fiú. Más nem is lehetett volna...

Nagyon szépen szopizik és egy tünemény. Így is fog maradni!

Levi elég furcsán nézett amikor meglátta és még mindig csak méregeti. Nagyon aranyos. Most még itt van anyós és 1-2 hgétig még segít, hogy tudjak pihenni. Nagyon fájt és még fáj is a sebem és a hasfalam. A méhösszehúzódások brutálisak voltak, azt mondták harmadjára pont olyan mint a vajúdáskor...
Már téptem az ágy szélét és a fájdalomcsillapító sem hatott.
De nem bánom,mert ezzel járt, hogy van még egy gyönyörű gyekőcöm!
Az anesztes doki 4x stúrt mire eltalálta az érzéstelenítő helyét. Már kezdett bosszantani... :? :lol: :roll:

Most rohanok lefeküdni, Botond alszik, Levit pedig elvitte anyós sétálni.

Puszi mindenkinek!
Majd jövök még, ha tudok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi most igazán nagy nálatok a boldogság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Hoztam nektek képeket!

Bocsi, most csak ennyire telik!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Látjátok milyen szép vonalzóm van? :D

málna2162
 
 


Málna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Málna szuper, gratulálok!!!!!!!!!! (én már meglestelek ám a márciusi topicban, csak nem árultam el a többieknek, vártam, hogy jelentkezz) :lol:

Mi voltunk kiskatonavizsgálaton. Szerencsére minden rendben Apával. Mennyiségileg és minőségileg is ok-s a dolog. Hormon vizsgálat következő menzikor lesz.

puszi mindenkinek.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

SYL: Olvastam, hogy apácskát műteni kell. Sajnálom, hogy csak most derült ki, de legalább kiderült, így most már Te is nemsokára újra kismami leszel! Rékáról láttam friss képeket az iwiw-en, annyira szép kislány!!!
KINGA: Házikó hogy áll? Felépült már? Mikor költöztök? Máté hogy van?
JULI: Igencsak megkésve kívánok Neked boldog szülinapot! Örülök, hogy apának jók lettek az eredményei, remélem, a hormoneredmények is szuperek lesznek! Kitesó gyere! Addig Mátéról mutathatnál képeket!
MÁLNA: Nagy nagy gratula Nektek!!! Gyorsan összejött a kistesó, legalábbis a múltkori biokémiai terhesség után. Ha jól emlékszem, áprilisban teszteltél legutóbb, most meg már 6 hetes vagy. Boldog pocakosodást, és probléma mentes terhességet. Mátéról friss képek? Már 5 éves lesz ő is, rohan az idő.. Tábliba mikor rakhatlak be? Orvosnál voltál már?
NITÁCSKA: Utólag is nagyon boldog szülinapot! De jó Neked, hogy még csak 23 éves vagy! Volt mostanában UH? Méretek?
CARPE: Hogy vagytok? 3. gyerkőcöt nem szeretnétek? Sokat változott Bálint is, ezzel az új frizurával igazi kispasi!
MÁRTI: Felétek mi újság? Dóri megkapta a 15 hós oltást? Mekkora most? Fiúk jól eljátszanak a kishugival?
BETTI: Mindjárt 1 éves lesz Dorka! Olyan ritkán raksz képet! Lányok élvezik a nyarat?
CATHERINE: Már 3 hónapos is elmúlt a kis Marci! Friss fotók? Hogy telnek a napok? Mentek valahova pancsolni? Oltásokat hogy viselte a kisúrfi?
TITANILLA: Boldog 1. hófordulót Botinak! Milyen 3 fiúcskával? Levi nem féltékeny Botira? Levi evési szokásai amúgy megoldódtak? Olivér, mint a legnagyobb örül, hogy most már 2 játszópajtása is van? A két nagyobbacska szépen eljátszik együtt? Nálunk a játékokon össze szoktak veszni, még mindig az kell az egyiknek, ami épp a másiknál van. Te hogy vagy? Sebed szépen gyógyulgat? Hogy bírod? Férjed sokat segít? Nagyon nagyon szépek a fiúk, olyan édesek hárman!! Irigykedem..

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.10 12:38-kor.
Vendég
 


Betsy gyönyörűek a fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
köszi a szülnapi rámgondolást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barnus a 27.héten már 1 kiló 18 deka volt......szépen növöget......méretei alapján 2 héttel idősebb!!!!!!!tehát olyan 30.hetes........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A képeket nézegetve kicsit elkeserdtem. Túl nagy a konkurencia az én két fiamnak... :wink: Mindegyik kis pasi nagyon jól néz ki.

Málna!

Gratulálok! Most igazán boldogok lehettek.

Betsy!

Köszönjük mi jól vagyunk. Most mindkét fiú itt alszik mellettem. :D

Marci az ltásokat olan jól viselte, hogy észre sem vette amikor a doktornő beadta. Csak nézelődött. Meg sem nyekkent. :D
Nagyon érdeklődő kisfiú. Sajnos emiatt nem is eszik sokat, mert minden más sokkal fontosabb.
De mosolygós, jókedvű baba. És ő sem fog soha úgy kinézni, mint a Michelin figurák. :D

És akkor pár kép róluk:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Catherine gyönyörűek a fiúk!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy
köszi! :lol: ( a szülinapi jókívánságot és a drukkot) :wink: Nagyon helyesek a fiaid! A nagy piros autó Peti szülinapi ajándéka volt? :D

Cat
nem kell minden babának misleinnek lenni. :wink: az én Mátém annak indult, rögtön a szülés után, aztán pár hét alatt fogyott és már nem volt olyan hurkás. Tegnap a tesóm gyerekeivel és még egy barátnőnknél voltunk szintén három gyerekes (neki csak lányai vannak) voltunk! annyira jó volt! hat hónapostól hat évesig minden korosztály volt! :D A barátnőmet (igazán csak egy régi jó ismerős, együtt jártunk hegymászó tanfolyamra) már négy éve nem láttam, akkor volt terhes az első babával. nekem még akkor kilátásban sem volt babó, sőt még a páromat sem ismertem. 8) pár év alatt ennyi változás történik! :D

Titanilla
reméljük minden ok veletek! :D Betsy kérdéseit csak ismételni tudom. :wink: de ha csak egy fotót tudsz feltenni, annak is örülünk!

ja, tényleg: kedd óta szabiiiiiiiiiin vagyok. holnap megyünk 6 napra az Alföldre Kiskunhalas, illetve Kecskemét melletti tanya. már alig várom, 1-2 szeri fürdőzést is tervezünk, talán Kiskunmajsán, vagy cserkeszőlőn.

szép napokat nektek is! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


NITÁCSKA: Apás szülés lesz? Már csak 2 hónap van hátra! Minden készen áll Barna érkezésére?
CATHERINE: Helyesek a fiúk! Az nagyon jó, ha Marci ilyen kis nyugodt baba, és hősiesen tűri az oltásokat. Ha meg éhes, úgyis jelzi. A képek alapján nem úgy tűnik, hogy keveset enne. Formás kis krapek! Van hasonlóság a fiúk között, de mégis mások. Az utolsó előtti kép a kedvencem. Jól látom, Marcinak kék szeme lesz/van?
JULI: Névnapjára kapta Peti az autót, a szülinap még messze van.. Jó lesz Nektek nagyon egy kis pihi hármasban! Majd ha hazajöttetek, tegyél fel képeket. Mi jövő hét vasárnap indulunk Siófokra.

Többiek?
Vendég
 


mÁLNA!!!!
GRATULÁLOK!!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Syrynx Cserkeszőlőst ajánlani tudom fürdőzésre.........marha jóóóóóóóóó!!!!!!!!
Betsy Barnusnak már mndene megvan pár dolog hiányzik csak.meg az én kórházi cokmókom..........
apás szülés lesz......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Úgy lennék most a helyedben.
Szívesen lennék megint pocakos és élném át újra a várakozást.

De az is jó, hogy túl vagyunk az első három hónapon, Marci egyre nyugodtabb és jobb baba, Beni is jobban áll a dologhoz, összeszoktunk.

De Apa nem akar harmadikat. Pedig én most belevágnék.
Ha pedig most nem, akkor már majd csak 5-6 év múlva.
Vendég
 


Catherine nem olyan jó nyáron terhesnek lenni..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Pedig én mindig arra vágytam. Nyár végén vagy ősszel akarok szülni legközelebb. Nem mindig áprilisban!


Betsy!

Igen, jelenleg még kék a szeme Marcinak, a haja pedig vörösesszőke, mint Robert Redfordnak. :wink:
Vendég
 


CATHERINE: Én is nyár végén szeretnék szülni legközelebb.. :wink: Ha most nem, akkor miért csak 5-6 év múlva szeretnél harmadikat? Szerintem kék marad Marci szeme.
Vendég
 


Betsy!

Kell egy kis pihi. Kb. 3 éves kortól már szinte mindent meg lehet velük beszélni, el lehet utazni akár Egyiptomba vagy Tunéziába is, ott lehet nyugodtan hagyni napközben a nagyszülőknél vagy oviban...
Szóval akkor lenne egy-két évem magamra, és úgy jöhetne az újabb kisbaba.

Ráadásul emelett szól az is, hogy ha csak egy év lenne a korkülönbség a két kicsi között, Beni pedig 3-4 évvel idősebb náluk, akkor kirekesztett lenne. Ezt pedig nem szeretném. Így is épp elég neki, hogy már nem csak ő van, más is fontos nekünk. Ha jönne még egy harmadik is hirtelen, aki ráadásul a másodikkal nagyon hasonló korú, akkor nem tudom hogy érezné magát.

Nem utolsó sorban Apa jelenleg hallani sem akar harmadikról. Kell neki pár év. Nekem pedig mínusz 30 kg.
Vendég
 


cATHRINE
ÉN ÁPR BAN SZÜLTEM AZ ELŐT SZERINTEM AZ SZUPER A 2AT AUG BAN ÉN NEM SZERETTEM AZT A MELEGET HA LENNE KÖVETKEZŐ AKKOR MEGINT TAVASZIT SZERETNÉK
DE NEM LESZ
MOST A MENŐ MANÓM MELLETT DORKA 3 HETE JÁR JÖN MEGY MINT A MÉRGEZETT EGÉR EGY PERC NYUGTOM SINCS
MOST NEHÉZ ÚJRA HOZZÁSZOKNI EHEZ ÉN HA TEHETNÉM KIS KORKÜLÖNBSÉG MELLETT TENNÉM LE A VOKSOMAT LEGKÖZELEBB
NEHÉZ ÚJRA FELADNI ÉS EGÉSZ NAP CSAK A GYEREK A MUNKÁMAT NEHEZEN TUDOM ÖSSZEEGYEZTETNI MOST DORKÁVAL DE MUSZÁJ
IMÁDOM ÉS TUDOM MOST EZ A KORSZAK VAN!!!
SZÓVAL CATHRINE INKÁBB MOST SZERINTEM.

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


CATHERINE: Értem amit írsz. Ha ilyen oldalról nézzük, akkor az 5-6 év korkülönbség nem sok? Mert akkor a pici lenne a kirekesztett. Beni 10, Marci 7, picuri 1-2 éves.. Szerintem a 2,5-3,5 év korkülönbség a legjobb, legalábbis nekünk nagyon bejött, de úgy látom, Nálatok is jól elvannak a fiúk együtt. Apát meg lehet győzni, hogy kell a fiúk mellé egy kislány is :)
BETTI: Gratula Dorkának a járáshoz! Réka is ilyen korán indult el? Nálatok apa nem vágyik egy kisfiúra? Akivel járhat horgászni, megtaníthatja focizni, együtt szerelhetnek, locsolhatnak a kertben stb. Fotót nem mutatsz a csajokról?
Vendég
 


FIX.B
DEHOGY NEM DE AZT HISZEM A 2 PRÓBÁLKOZÁS ELÉG VOLT NEM HINNÉM HGY NEKÜN LEHET KISFIÚ DORKÁNAK TUTI ANNAK KELLETT VOLNA LENNIE HA A CIKLUSOMAT NÉZEM AMIKOR FOGANHATOTT.iLL RENGETEGET DOLOZIK SOKAT VAGYUNK NÉLÜLE ÉS NEHÉZ ÍGY
HOGY NINCS KIVEL ESTE KICSIT KIBESZÉLNI LEZÁRNI A NAPOT!!!
mE MOST EL SEM TUDOM KÉPZELNI HOGY BÍRNÉK MÉG 1 BABÁVAL
TI TERVEZITEK A 3IKAT?
FÉNYKÉPEKET NEM TUDOK TENNI NEM TUDOM EKICSINÍTENI SAJNOS!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betsy!

Én mindig 2 év különbséget szerettem volna, de a két fiúnál így jött össze.
Apa azt mondja, hogy ha biztosan tudná, hogy a harmadik lány, akkor elgondolkozna.
5-6 év korkülönbség, ha a kicsi lány, akkor jó lehet, hiszen őt kényeztetik majd a fiúk.
De én egy harmadik fiúnak is örülnék. :D

Az a baj, hogy Apa nem szeretne kockáztatni. Az első terhességnél a vesémmel volt baj, a másodiknál a diabétesz és a végén a magas vérnyomás...
Nem jó ez így, hogy van még rajtam 30 kg plusz. Ha az lemegy, és teljesen egészséges leszek, maximum akkor merem én is bevállani a harmadik gyereket. Hiszen az első kettőt is fel kell nevelni.

Betti!

Ha nem lenne ez a nagy súlyfelesleg, akor én is most szeretném a harmadikat.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!!!
nagyon de nagyon jól éreztem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de sajna csúnyán leégtem elől-hátúl mindenhol ......annak ellenére hogy a tiltott időbe nem tartózkodtam a napon és be is voltam kenve!!!!!!!!!!
most szenvedek kicsit...no meg még nagyon fáradt vagyok......tegnap éjfélre értem haza mert annyit késtek a vonatok!!!!!!!!!
plusz huzatot kapott a jobb szemem a vonaton....igaz ez a az én hibám mert nem tudok a seggemen űlni hanem az ablakba lógok..........:)

Barnika nagyon élvezte a vizet....ugy rugdosott ahogy a hullámok lökdösték a hasam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: