Új privát üzeneted érkezett!

Csoda aranyos ez csajszi :) Ismét grat!

Napi 5, ha beteg, akkor 3x5... Én így adtam, mondjuk sajnos, amíg csak ezt kapta a C vitaminnal és a Béres cseppel, nem sok eredménye volt. Viszont mióta kapja mellé a propoliszt és a Normaflore-t, azóta nem volt nagyobb náthája... Majd a következő szezonban kíváncsi leszek erre, hogy csak azért lett jobb, mert tényleg itt a tavasz (bár tavaly ez nem jelentett változást, akkor is beteges volt) vagy ért is valamit ez a kombináció neki ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Köszi lányok! amúgy mindenki többnek nézi, mint 1 éves.
úgy néz ki az evésére hatott a Béres csepp! ismét jó étvágya van!
takonykórnak is kezd vége lenni. nekem a porszívót nem tűri, ősszel vettünk szupi új porszívót ráadásul, amibe nem illeszkedik az orszívó :evil: :evil: :evil: :evil: így kénytelen vagyok a kézivel, de ez szerintem még jobban ki is szívja.

Ezo,

Máté már meggyógyult?

Kép
gota79
 
 


Gota!

Máté már meggyógyult.
Milyen kézi orrszívót használtok?
Mert én is gondoltam venni valamilyet éjszakai használatra, de nem tudom melyik lenne jó, és hatásos....
ezoterike
 
 

 
 

ezo: Nekünk (elég bizarr, de) szájjal szívós orrszívónk van éjszakára. Ez egész hatásos és nem úgy kell elképzelni, hogy egy cső és a végén a száj. :D Egy tartály egy pamut lapocskával és egy cső végén lévő csutora szerű valami megy a szájba. Mi ezt használjuk, ha nem akarjuk a porszívót bekapcsolni. Mi ajándékba kaptuk az orrcsepphez, ami ilyen fiolákba van töltve. Örülök, hogy Máté már jobban van.



vicky79
 
 


Ezo,

örülök, hogy Máté meggyógyult. ilyen hagyományos kézit használunk 500Ftért vettem. A fejhez, amit az orrba kell tenni, egy gumi tartály csatlakozik, azt megnyomva kell az orrba tenni, és mikor kiengedem akkor szívja ki. Szerintem régen volt ilyen. én mióta megvettem nagyon szeretem, csak ezt használom, sokkal jobban kiszívja nekem, mint a porszívós.

Kép
gota79
 
 


Bettica!

Mindjárt félidő....,kisfiú,vagy kislány lakik a pocakban???? :?: :!:

Kép
mók
 
 


A vonalzó mintája utalás???

Kép
mók
 
 


Mók, mi még nem tudjuk sajna. Amilyen kis szégyenlős, remélem nekem lesz igazam és kiscsajszi lakik odabent :)

Kép

Kép
bettica
 
 


De eltünt mindenki!

Bettica,

nemét tudjátok már?

Vicky,

lassan készülhetsz vissza a munkába! mikortól szokatod Barbust bölcsibe?

Többiek?

Nálunk semmi különös. Rebeka igazi kis ördögfióka, de gondolom minden gyerek ilyen. mindig amit nem szabad, szalad, stb...
Tiszta kék zöld folt, vagy sebes a lába, homloka. Evéssel még mindig gondok, nehezen eszi a mi kajánkat, kivéve ha leves. pedig már most jó lenne, ha átszokna, bár nekem egyszerűbb külön főzni neki (magunknak nem nagyon főzök :oops: :oops: :oops: )
Amúgy carság van nálunk nagyon, apcinak már 4hete nincs meló, és nem is nagyon találunk. készen vagyunk. ha nem lenne hitel, a fejem sem fájna, nagyjából kijönnénk a pénzből, na de így?

Kép
gota79
 
 


Bettica,

mire elküldtem, akkor látom, hogy csajszi! Gratulálok! Név van már?

Kép
gota79
 
 


De eltünt mindenki!

Elfelejtettem mondani, teljesen kiakadtam a múltkor. Voltunk az egyéves státuszvizsgálaton, és a dokinő benyögi, hogy a köldöksérvre 2éves korban visszatérünk, ha nem változik, műtét. Mi van??????????????????????????? Valakinek hasonló?
Még valami. már lassan 2hónapja, hogy újra eszik éjszaka. akármennyit is eszik lefekvés előtt, általában 2körül kel, és eszik 2-2,5dl tápot. Ha nem adok neki, nem alszik vissza. Szerintetek?

Kép
gota79
 
 


Szeptembertől megy Barbus bölcsibe, remélem rendben lesz.

Nekem nagyon régóta nem eszik Barbus éjszaka. Akkor volt ébren utoljára éjszaka, mikor jött a foga, nagyon remélem, hogy a maradék 4-et már éjszakázás nélkül megússzuk. Én mondjuk nem is próbáltam neki enni adni, lehet hogy megnyugtatta volna. Nem szerettem volna, hogy újra ezért ébredjen.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Itt a jó idő, gondolom mindenki igyekszik kiszabadulni a lakásból :) Jól teszitek ;)

Gota: Még nem tudjuk, hogy mi lesz a neve. Egy esélyes van már, de szerintem még ez sem tuti :)
Ha eddig Rebeka átaludta az éjszakát, akkor nem lehet hogy esetleg melege van vagy fázik és erre ébred fel? Csak aztán kapott kis tápit és rájött, hogy ez neki így "buli"... Nem tudom, én is csak töröm a fejem. Esetleg fogzás?

Kép

Kép
bettica
 
 


Ma volt védőnő látogatóba, pont itthon voltunk, ő is azt mondta, hogy a fogzás miatt lehet. remélem hamar átmegy rajta, bár már tart vagy 2hónapja... Azt mondta, adjak neki nyugodtan.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!
GOTA!
Bebinek volt köldök sérve....és mindenki azt mondta műtét lesz belőle...majd elvittük egy szuper orvoshoz,megmutatta,hogy kell ragasztani és ahogy mondta fél év múlva csoda szép lett....mindjárt mutatok is képet!!!
Kép
Kép
3/4-d Gyerek ökölnyi dudora volt,kitüremkedett bélszakasszal!
Kép
5.hónap végén,már így nézett ki!Kicsit a ragasztót megviselte,pedig speciális volt...
Nem tudom Nektek mennyire áll ki a köldöke... de elkerülhető a műtét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi,

köszi, megnyugodtam. a tietekhez képest semmi nincs neki. megpróbálom majd lefényképezni.

Kép
gota79
 
 


Kandi: Milyen pici volt még Bebi. Ma lesz a szülői, kíváncsi leszek.



vicky79
 
 


Vicky, akkor lehet látni is fogjuk egymást. Én negyedre megyek Bencéért ;)

Gota: 2 hónapja? Adj neki nyugodtan, baja biztosan nem lesz tőle. Viszont, ha ilyen rég óta kel éjjel, akkor szerintem inkább más lehet az oka, nem a foga...

Kép

Kép
bettica
 
 


bettica: Ti is ide jártok Kandiékhoz? Nem is tudtam. Megpróbálok akkor hamar menni, csak sajna apa nem biztos hogy hazaér addig és Barbust le kéne neki passzolnom.



vicky79
 
 


Gota!
Na örülök,hogy meg tudtalak nyugtatni!
-az volt a cél!!!!
:wink:

Vicky!

Hát 3 nap és 22hónapos már! ésésés nem szopik 4napja már!!!
3-4csoportba mentek!
Szólj ha valami van....ill. jelentkezz a legelső beszoktatós helyre!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Szeptember 1-től kezdjük a bölcsit, a 4-es csoportban lesz Barbus a vakond csoportban és csésze lesz a jele. Most azért már sajnálom, hogy vissza kell mennem dolgozni, olyan közel van ez a szeptember. :(



vicky79
 
 


Kandi, muszáj írnom:) Atyaég, milyen rég volt már, hogy Bebe ekkora volt.

Gota, más névvel vagyok, ezért te így most nem ismersz, meg rég írtam már, de nincs jelentősége:) Csak nyugtatni jöttem, 100* szarabb volt nálunk, mint Kandiéknál, és 3/4 év ragasztás után csodás lett műtét nélkül, de sokat kell ragasztani és technikája is van, de használ.

minden pcos baba csodaszép!

babára vágyóknak drukk
lafead
 
 


Vicky!

Írtam délután,hogy oda kerültök!

Lafi!
Nem akartam írni,hogy Nektek mi volt...mert nem tudtam,hogy írjam...név nélkül...így mutattam,mondtam a mi példánkat!
:-)
Van egy képünk,amin úgy kint van Bebinek,hogy valaki látta...és rákérdezett,hogy ekkora dagi a kukaca Bebinek és kilóg a pelus derekánál....szóval a mienk se volt semmi....főleg függőleges helyzetben,vagy amikor felülni próbált....így vízszintesen nem is olyan nagy....
Na majd írj ám mail-t is!!!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: Olvastam, köszi. A 3-as csoportban vannak a nagyobbak? Egész szimpik a dadusok. Mit tudsz róluk? Jó helyünk lesz itt?



vicky79
 
 


Bettica!
Gratulálok a kislányhoz!!!! Sokszor gondoltam rátok.... :wink:

Nálunk Lilla hétfő kezdetével nagyon beteg lett,valami vírust szedett össze,most már egész jól van. Mászik,ül,és ma este felállt a kiságyban!!! Mászást csak most kezdte....
Két foga van,mindkettő alul.
Teszek fel egy képet is. Kép

Vicky!
Akkor izgalmasan kezditek a szeptembert. Én már előre izgulok,pedig még van időnk. Én úgy szeretek vele itthon lenni. :roll:

Gota!
Sajnálom a sérvet,de ezek szerint azért megoldható.
Jó fej a dokitok ha ezt a humánus megoldást nem javasolta....
:x

Kép
mók
 
 


Mók!

Csodaszép nagylány lett Lilla!

Kép
gota79
 
 


Mók: De édes ez a Lilla leányzó :D Nagyon ügyes, hogy már ennyire sok mindent tud ;)
Köszi a jó kivánságot!

Vicky: No, szimpik voltak a gondozónénik? Asszem az egyikük kisfia egy csoportba jár Bencémmel (festett szőke, rövid hajú csajszi) ;) Ő is most fog elballagni a bölcsiből, ha jól vettem ki a szavaiból.
Jaj, mi már oviba fogjuk hordani Bencét :( Annyira elszaladt az idő :( Épp a minap mondta Apa, hogy Bence könnyeket csalt a szemébe, amikor a gépén megtalálta a régi fotókat :D Hát én is szoktam nézegetni és komoly erőfeszítésembe kerül, hogy ne sírjam el magam. Ha megszületik kistesó, akkor meg mégnagyobb lesz... Nem akaroooom! :)

Ja és azért felteszem ide nektek is a fotót, lehet találgatni, hogy melyik gyerek melyik fotón szerepel :)

Kép Testvérek [/img]

Kép

Kép
bettica
 
 


bettica: Sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, de még így is elkéstünk és apa is már csak a bölcsinél tudta átvenni Barbust, addig végig dumálta a szülőit. Szerintem Bence van az első képen, a második babának csajosabb a pofija. Vagy nem? A gondozó nénik szimpik, akit mondasz ő a 3. számú szóval ő csak akkor lesz, ha a másik kettő közül valamelyik hiányzik. Remélem nem lesz túl sok bajuk Barbussal. Pici huginak van már neve?



vicky79
 
 


Vicky: Sebaj, majd máskor ;)
Nem tudom, hogy melyik csoportban van, csak azt hogy a mellettünk lévő átadóból veszi be a gyerekeket :)
Még így is találkozhatunk majd, mert Bence a bölcsi melletti oviba fog járni szeptembertől :)
Huginak nincs még neve, azért remélem sikerül majd megegyeznünk róla még a születése előtt :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Hű Bettica!Nagyon egyformák! :D
Milyen jó képek!

Az én "kis"fiam alatt ma 7 kilót mutatott a mérleg :shock: :D Eszméletlen méretei vannak. :lol: Lara félévesen volt ekkora. :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy,

szép méret! képet raksz gyerkőcökről?

hogy lehet topicot berakni a kedvencek közé?

Gyerkőcömnek valamilye nagyon fáj mostanság. vagy a pocak, vagy jönnek a szemfogak. szegénykém vigasztalhatatlanul sír, néha annyira fáj, hogy visít. szívem szakad meg. nem tudom mi lehet. holnaptól diéta neki, visszaállunk a szentkirályi vízre (táphoz, kb 1hónapja csapvizet forralunk), délbe csak almás-krumplis-husos főzelék, inni csak víz, vagy ő teája ízesítés nélkül. általában az uzsival és a vacsival vagyok bajba, hogy mit adjak neki. kenyeret semmilyen formában nem eszi (nagyon-nagyon ritkán ráfanyalodik, de elenyésző, és akkor sem sokat), sem kifli, sem zsemle.
síráskor mintha felhúzná a térdét, emiatt gondolok a hasára. de volt olyan sírás is, amikor mindkét keze a szájába.
szerdán megyünk oltásra, akkor rákérdezek, mert ez így nem jó.

Kép
gota79
 
 


Zazzy: 7 kilóóó?? Nem semmi :lol: Jól van tartva a kislegény :D

Szerintem is óriási a hasonlóság és érdekes módon azért ettől függetlenül meg olyan csajos pofija van huginak :)
Te nem keresnél két UH fotót a gyerekeidről? Annyira kíváncsi lennék rá, hogy a tesók tényleg mindig ennyire hasonlítanak odabent?

Vicky: Nem írtam, de igen, a jobb oldali a leányzó :)

Gota: Hmmm, azért a fülére is nézess rá... Nem evés, fájdalmas sírás, szájba nyúlkálás, ez mind lehet fülecske is. Bár ha oltást fog kapni, akkor jó eséllyel megnézik a fülét is, de ha esetleg nem, akkor kérd meg a dokit. Amikor Bence. nem ette a kenyeret, pékárut, akkor tejpépet adtam neki. Ha esetleg tényleg fogzik, akkor is lehet, hogy nem eszik semmi szilárdabbat, mert nem szívesen rág. Nekem is mindig mondták, hogy adjak neki rágcsálni valót, de Bence nem volt hajlandó ezeket megenni vagy csak rágcsálni. Ilyenkor maradt a pépes étel, tápszer. Ki kell várni, sajna nem tudsz nagyon mit tenni, csak ezt és azt hogy evés-alvás előtt bekened az ínyét zsibbasztó géllel...

Kép

Kép
bettica
 
 


Gota!
Lara mostanság kezd kenyeret enni :roll: de ez sem napi szintű ám!Neki sem kellett.A kölesgolyó,amit nagyon sokáig nagyon szeretett,de kenyér semmi.Később sajtos pogi vagy ilyesmi lecsúszott alkalomadtán,de kenyér nem.Ettől függetlenül nagyon jó evő.
A fájdalomra nem tudok mit írni,oltás előtt tényleg kérdezz rá!

Bettica!
Az a baj,hogy Áront konkrétan nem lehetett fotózni,mindig totál bele volt bújva a méhlepénybe/méhfalba.A majd félórás 4d-n egyetlen jó kép sem született,pedig a doki mindent elkövetett,már én mondtam,hogy hagyja abba a bökdösést,zaklatást,majd nézegetjük idekint.
A férjem váltig állítja,hogy nem hasonlítanak egyáltalán,aztán a múltkor mutattam neki egy képet,amin Lara olyan idős volt,mint Áron,és hirtelen nem tudta,ki van a képen :lol:
Mi nem vagyunk iwiwen ismerősök???

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy, nem tudom, hogy iwiw-en ismerősök vagyunk-e.

Gota: Javult a helyzet? Majd gyere mesélj, mit mondott a doki!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica,

azóta semmi (kopp-kopp-kopp). szerintem valami olyasmit ehetett, amitől fájt a hasa.
doki holnap.

Kép
gota79
 
 


Doki megvolt. 81cm és 10,2kg. nagyon ügyesen viselte a szurikat, csak akkor sírt, mikor beszúrták, utána semmi.

Kép
gota79
 
 


Gota: Nagyon ügyes a lányod! :)

Remélem Lányok, mindenkinél minden rendben... Ez a hülye idő. Nem tudom mi a jobb, amikor kánikula van és azért nem tud az ember kimozdulni vagy most amikor tiszta viz minden :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Barbus a 18 hónapos oltásnál volt 81 cm és 8750 gr. Nőhetne még.

Nálatok olvastam immunerősítésnek az ehinaceát? Elkezdtük mi is homeósba 5 ch-sat 1x3 golyót egy hétig, utána meg a másik héten valami immuno... fogok adni Barbusnak. Kinek mi vált be?



vicky79
 
 


Bettica,

én is ezen gondolkoztam. amikor meleg volt hűvösebbet akartunk, most meg melegebbet.

Vicky,

mi most kezdtünk el egy multivitamint, elvileg növeli az étvágyat is. Vitacolan.

Kép
gota79
 
 


Vicky: Ti mekkorák vagytok? Csak mert ha kicsik, akkor ne csodálkozz ;)

Nálunk Béres csepp, Echinacea, C vitamin, Vitacolan, Normaflore folyamatosan naponta + 1 hónapig minden nap 1 Broncho-vaxom por. Ezt a doki írja fel és a bakteriális fertőzések egy része ellen véd. Még közösségbe kerülés előtt be kell fejezni a 30 napos kúrát. Én Bencének júli 15-aug 15-ig adom, így a szeptemberi kezdésre túl leszünk rajta. Amikor időben megkapta ezt a gyógyszert, akkor megúsztuk a telet antibiotikum nélkül. Mindig vírusos nyavaját hozott haza Bence. Decemberben ismét csinálunk belőle kúrát, akkor kicsit nehezebb megoldani, hogy a 30 nap simán lemenjen, mert ilyenkor könnyebben összeszed fertőzéseket (amikor ezt szedi). Nálunk rendszeresen a fülére ment a megfázás, de az esetek többségében sikerült megúszni gyulladásgátlóval és sok folyadékkal...

Gota: Én már eljutottam odáig, hogy semmi sem jó :D Ha meleg van, azért szenvedek, ha hideg, akkor a hidegfront készít ki. Valahogy ez a második terhesség sokkal jobban megvisel, mint az elsőnél éreztem :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica: Kitartás. Már nem sok van hátra és kint a pici. Mi sem vagyunk magasak, de én testesebb vagyok. Apa ilyen kis vékony. Barbus szerencsére úgy látszik az ő alkatát örökölte. Inkább csak az zavar, hogy nem eszik rendesen. Ahogy az apja szokta mondani, csak napfény és szerelem. :) Én most immunotrofinát adok Barbusnaj, a dokinő javasolta. Ezt kombinálom az ehinaceával. Egyik héten a szirup, a másikon a homeós bogyóból 1*3 golyó este. Meg mellé megy a cebionos c vitamin és a vigantol megint.



vicky79
 
 


Vicky,

már kell adni a vigantolt?
evés nálunk is hasonló, bár most mintha javulna. lehet a vitamintól is, de az is, hogy végre kijött mind a 4 szemfoga. szegénykémnek egyszerre jöttek. neked simán beveszi a szirupot? én ha csak simán adom, visszaköpi. ha keverem valamivel, azt meg nem issza meg.

Bettica,

már nem sok van hátra...
ezt a port hány éves kortól irják fel?

Kép
gota79
 
 


gota: Egy ideig nem adtam a vigantolt, mert azt hallottam, hogy nem kell nyáron, de mikor mentünk oltásra akkor rákérdeztem és azt mondták, hogy 3 éves korig mehet a napi 1 csepp. És menjen is inkább. A szirupokat nekem Barbus simán beveszi, a panadolnak a fecskendőjét használom ehhez is. Ez nagyon ízlik neki, olyan vaníliás lehet az illata alapján. Nálunk is most jön a 4 szemfog és neki is egyszerre.



vicky79
 
 


Gota: Ezt asszem fél éves kórtól lehet adni a gyereknek, vmi ilyesmi rémlik a leírásából... Kell hozzá némi immunrendszer, ugyanis ez a por is liofilizált vagy milyen elölt bacikat tartalmaz, és ez csak akkor tud hatni, ha az immunrendszer működik, hiszen így erősíti...
Bence is imádja a szirupokat :) Mondjuk a Vitacolant kicsit hígítani kell, mert az brutál édes (de azt hiszem eredetileg is italba kell tenni). Vigantolt nekünk csak ősztől kell adni májusig. Szerintem még most is fogja kapni Bence, amíg még van az üvegben ;) De nyáron nálunk is pihit rendelt a doki a D vitaminra :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Vicky,

én is próbáltam azzal beadni neki, de így higitatlanul öklendezett tőle.

Kép
gota79
 
 


Nagyon eltűnt mindenki! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bettica,

ez már a finish!!!!! hogy vagy?

Vicky,

elkezdődött már a bölcsi?

Ezo,

jól vagytok? Máté?

Többiek?

Nálunk semmi különös. Rebekának alakul az evése, estére már csak felnőtt kaját kap, még délben eszik főzit. de lassan azt is kezdem majd leépíteni. bár nem tudom hogy fog menni. ma pl. "korán" kelt, fél8kor. reggel megitta a tejcsit, majd mentünk. voltunk csavarogni, délre értünk haza. délelőtt hiába kínálgatom keksz, kuki, csak ímmel-ámmal. leültünk ebédelni (csak ölembe eszik), néhány kanál után olyan hiszti tört rá az éhségtől és az álmosságtól, hogy hihetetlen. csak ordított és ordított. nem is evett. 15perc után bementünk a szobába és egy üveg táppal elaludt. hogy fogja így bírni majd a böcsit???????? 6után kell majd kelnie. egyszerűen a délelőttöt soha nem bírja sokáig. akármikor kel, 2-2,5óra múlva már álmos.

Kép
gota79
 
 


Gota: Igen, már a múlt héten elkezdtük a bölcsis beszoktatást. A múlt hét egész jól ment, a héten eddig nem annyira. Tegnap nagyon rossz kedve volt, nem is aludt a végén ott. Jönnek a szemfogai és amiatt sem alszik. Nálunk nem gond a korán kelés, ma is 6-kor kelt az éjszaka ellenére. Egyébként ott is lefektetik hamarabb, ha van erre igénye a gyereknek. Tegnap Barbus elbóbiskolt a dadus nénije kezében. Kíváncsi leszek a mai napunkra. Ti mikor kezditek a bölcsit?



vicky79
 
 


Gota!
lehet,hogy már írtam,Lara nagyon sokáig aludt napi 2x.És őt is 11 körül legkésőbb ebédeltetni kellett.Tudom,nem vigasz,mert nektek a bölcsi miatt így nem könnyű,csak azért mondtam,hogy nem vagytok ezzel egyedül.Csak ugye mi itthon voltunk,tudtam igazodni az igényeihez,De azt mondják egyébként,hogy a kicsik könnyen alkalmazkodnak,lehet,hogy simán megszokja majd!És amit Vicky is mond,a bölcsikben azért figyelembe veszik,hogy vannak kisebbek is,van ahol eleve 11 körül van ebéd,pont emiatt,hogy hamar elfáradnak délelőtt.

Lara meg napok óta nem hajlandó délután aludni :evil: Mára odáig jutottunk,hogy már akkor fáradt volt,mikor reggel fölkelt.Fél 12-kor könyörgött,hogy menjünk aludni :lol: Ja!Meg tegnap este 7kor is,már megfürdeni is alig volt ereje :? Díjaznám,ha leszokna erről,mert kicsi még ahhoz,hogy leszokjon az alvásról.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Vicky,

szeretnénk kihúzni jövő májusig a bölcsit (maradnék márc30ig+kb2hó szabi). apcinak még mindig munkát keresünk, most van, de még nem vették fel, így nem biztos még. és csak félállásban van, fél pénzért... még 1hónapig kap munkanélkülit, remélem addig találunk valamit... aztán ha nem akkor számolunk, hogy meddig tart ki a pénzünk, és ha márciusig nem, akkor kénytelen vagyok hamarabb visszamenni. de bízom benne, hogy erre nem kerül sor.

Zazzy,

nehéz lehet akkor, hogy Lara nem alszik, és ott a pici is.
szerencsére ez a hiszti csak nagyon néha van, ma jól evett. utánna aludt 3órát, felkelt, és sírás, hogy kell-kell-kell. így jelzi, hogy táp kell neki. be is vágott 3dl-t fél5kor. de ha kell, akkor igya.

Kép
gota79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: