Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

7végén szüleimnél voltunk, most újra beindult egy hét.
Ma már iskolabusszal ment a fiam, ez szuper! A végén még belejövünk... :D Jövő héten a napköziben is lesz már egy-egy napot.

Olyan furcsa, a kislányomnak időnként híg a széklete, ez már egy ideje így van, néha diétáztunk kicsit (no tejtermék, no édesség), napokig semmi gond, aztán megint igen. És nekem is hasonlóan, szinte ugyanúgy. Semmi egyéb bajunk nincs, de azut hiszem, meg kellene mégis kérdezni a dokit, mert csak nem egészen jó ez így. Szerintetek? :?: Van ilyen vírus/baci, ami hetekig csak ennyi hírt ad magáról? Még az a szerencse, h a fiamat nem kerülgeti, neki irtó kellemetlen lenne az isiben gondolom, ha rohanni kellene...

Hiszti: nagyon beindul néha, és irtó hosszú ideig bír emlékezni egy-egy "sérelmére". A temetőben voltunk vasárnap, és egy kis száraz virágot hozott a fiam, aztán egy darabig a lány hozta, de én kidobtam, mert azt hittem, nem kell. Kicsit később eszébe jutott,h neki az kell, de akkor én már nem szaladtam vissza a száraz virágért - erre legalább 10 percig nagyon sírt (csak kis szüneteket tartott benne) és mondogatta, h menjünk vissza... :?

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Dorka
Sztem ez vmi baci, de jó h csak ennyi és ilyen tünete van. Normaflore, normaflore és kefír, kefír.... :wink:

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, kösz a gyors választ!
Nem tudom, a sok gyümölcs okozhatta-e, elvileg nem volt eddig ilyen.
Mindenesetre a Normaflore-ról azt hallottam, és gyorsan tovább is adom, h amikor azt látjuk, h mintha mindjárt beteg lenne a gyreek, akkor kell neki adni, és ezzel kivédhetjük a betegséget. Bemásolom, amit írt a védőnő ismerősöm:

"Ami nagyon fontos, hogy minden kórokozó a bélrendszerből szívódik fel.
Ha a bélrendszer épp és egészséges akkor nem talál támadási felületet.
Ez azért érdekes, mert a náthát okozó is itt indul útnak, bejut a véráramban és az orrban köt ki és okozza a galibát.
Ezért ilyenkor célszerű a bélrendszer erősíteni.
Legegyszerűbb és legolcsóbb a NORMAFLORE 20 adagos készítmény . / Patikába kapható/ Ez tartalmaz jó bacilusokat. Ha ezeket bejuttatod a bélbe és ott elszaporodnak, akkor ha jönnek a rossz bacik 1-2 pofonnal elintézik Őket.

Tehát amikor úgy érzed, hogy a gyerek nem ok. Valami furcsa , nyűgös, vagy elhagyja a szádat az, hogy olyan mintha nemsokára beteg lenne. Akkor menj és végy a patikába egy ilyet. Napi 2* itass meg vele 1-1 ampullát és ha időben vagy még meg is úszhatod.
Ezzel nem követsz el semmi hibát, ha mégsem lett volna beteg akkor is csak támogattad az immunrendszerét."

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

 
 

2 x 1-et ovisokra írta, de napi 1 biztos a 2 éveseknek is megfelelő.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Érdekes Nyucsi a normafloretól úgy fosingozik hogy csak na én a re genaralt adom neki.
Most ő is tejmentes napokon van ugyanis 1 hétig fosingozott megpróbálom hátha a tejtől volt aztán ha nem akkor írány a doki.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Esztora, ügyik vagytok a paradicsom eltevéssel :) Én hétvégén tervezek őszibarack befőttet elrakni. Igaz, csak 7 kg alapanyagból, Petinek. :)

Dorka, nálunk Petinek ugyanez volt. Múlthét szerdán kezdődött, s tegnap volt végre, hogy nem fosingázott szegénykém. Mondjuk napi 1-2 ampullával nyomattuk a Normaflore-t, meg inkább krumpliban, répában gazdag kajcsit kapott (ugyebár mindkettő fog).
Szegénykémnek most múlik a popsipirossága. S szerencsére most már éjjel is jól aludt. :wink:

Jelentem, én megvagyok, a vérzés múlt szerdán este elindult (nem kicsit, a niagara hozzám képest csörgedező kis patak volt), most már csillapszik, de mivel már lassan egy hete tart, elkezdtem inni a cickafark teát, hátha elmúlik Tőle.

Ezt a videót meg tegnap este óta csináltam. Gondoltam megörökítem Peti első 14 hónapját :) Nekem nagyon tetszik, már pityeregtem párszor :)

http://www.youtube.com/watch?v=_rS6FXHsxrw

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné, ez nagyon édes, hogy csináltad?
Remélem, a piri rendben lesz.
Klassz, h Petike már jól van!

Esztora, ez érdekes, h Normaflore-tól fosi... Reméljük, ne mlsz semmi komoly!

Adri, végül nem jössz? Jó lenne!!!

Krisz, hogy vagytok?

Arwen, mit csináltok most épp? Mihez drukkoljunk?

Én úgy volt, h koncertre megyek ma, de úgy döntöttem, nem megyek. Ma itt "napközizett" két osztálytárs nálunk, ezért nem tudtam a lány altatásával öszefüggésben én is szundítani... :oops:
Legalább ilyen is van, h nem megyek el itthonról. No, nem mintha olyan sokat elmennék, de most akkor épp megint nem. :)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Csak jelentkezem, még vissza sem tudtam olvasni, úgyhogy hozzászólni senkinek nem tudok. Minél hamarabb megpróbálom pótolni.

Röviden, a nyaralás nagyon jól sikerült, Alex nagyon jól érezte magát, meg mi is.

A nappali felújításon nagyjából túl vagyunk, majd teszek képeket.

Két nagyon rossz dolog is történt, az egyik legjobb barátnőm meghalt autóbalesetben az egész családjával, és a cicámat elütötte egy autó.

Alexnek kijött 3 foga, s szerintem most is az jön, mert csak nyűglődik egyfolytában.

Röviden ennyi, megyek is, hátha sikerül elaltatni.

Nikó

Kép
nikóska
 
 


Nikó, de jó, h jöttél!
Szuper, h olyan jól sikerült a nyaralás - kérünk ám majd részletes beszámolót!!!
Nagyon sajnálom a haláleseteket, őszinte részvétem. Nehéz lehetett feldolgozni. Még szerencse, h ott van Alex, aki beragyogja napjaidat! Irtó édes az a kukucskálós kép róla!
Mindenféle képeket szeretettel várunk!
És sikerült elaltatni negyed 10-kor? :wink:
Az én lányom meg fél nyolckor kel midnen nap reggel. Most , hpont az lenne jobb, ha korábban. Mert a tesót tudnánk kísérni. De majd kialakul. Én ui. élvezem, h 7-kor elindulunk, én bicajjal, a fiú rollerrel, az iskolabuszhoz.

Puszkák mindenkinek, gyertek! :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!


Gyors helyzetjelentésre van időm:

Tegnap voltam dokinál és úgy néz ki, hogy szept. 21-én lesz a császárom (mivel utána elutazik egy időre, így sajna már nem merem bevállalni azt az időszakot, mire visszaér).
Mostmár teljesen egyértelmű, h kislány :D
2700 gr körül van saccolva, persze ez semmit nem jelent ugyebár tudjuk, de ebből már azért lehet sejteni, hogy nem lesz nagy baba.
Addig rengeteg elintéznivalóm van, most csináljuk a kislányszobát, közben a napi teendők és rámjött a nagytakarítási mánia is.
Még nincs bepakolva a kórházi csomagom se, de úgy vagyok vele, hogy tényleg megvárja már ezt az egy hetet...

Puszi Mindenkinek! NE haragudjatok, hogy csak magunkról írtam.
szerika
 
 


Még az jutott eszembe, hogy
Pinkiné, te ugye Nikoletta vagy??? Mert akkor:
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! (egy napot késve, bocsi).
szerika
 
 


Sziasztok!!!

Boldog nevnapot Adrinak (akiirgumburgumderegenvolt!!!!) es Pinkinenek!!!!!!!!!

Szeri,
nagyon sokat gondolok Rad!!!
Azert ez olyan izgi,hogy tudod elore,hogy mikor van az akkor!
Varjuk a hireket majd,na meg a fotokat a csajszobarol!:D

Esztora,
akkora egy idiota vagyok,persze,hoyg megneztem:DDD
Nyunyid anniyra nagyfiu lett!Orulet!!!nem semmi,hogy hogy ugral a vizbe!Egy iylen delfinshowra en is baromira elmennek!!!Szuper lehetett!

Nandorka,
remelem nem a tejtol van a fosi...
Nekem egy barat vedono detto ezt tanacsolta,hogy normaflore,ha ugy latom valami keszul..
Iskolabusz?De joooo!
Azert ra tudsz am tapintani a dolgokra:D
Irtad,hoyg most mihez kell drukkolni:) Hat van mihez:)
Mindjart csinalok uj vonalzot:)
Par (kb 2) hete dontottuk el,hoyg johet(ne) a teso,mert mar nagyon-nagyon-nagyon vagyunk ra,es tovabb nem gorditunk ele akadalyt. Aztan majd meglatjuk mikor jon:) Egyelore csak igy,spontan,nem szamolgatok,meg hasonlok.

Pinkine,
remelem elmult a verzes!!!!
A video szuperjo!!!!Csak nem Windows Movie Maker? :wink: En azzal csinaltam egy ilyet Attirol 2.szulinapra:D

Niko,
oszinte reszvetem:( Borzaszto,hoyg ilyen tragediak tortennek:(
Majd gyere es meselj vidamabb dolgokrol,es hozz kepeket!!

Egyebkent a hazzal jol haladunk,sokat dolgozunk kint. Ha nem csuszik a lepcso+korlat (remelem nem fog) akkor ho vegen mar ott alszunk,az tuti:D

Kép

Kép
arwen07
 
 


Boldog névnapot kívánunk Pinkinének és Adrinak így utólag is!

Arwen! De jó, hogy ti is belevágtok! Lehet, hogy együtt babásodunk? Érzel valamit, hogy sikerült-e ebben a hónapban? 4 nap múlva teszt? :D

Szeri! Te jó ég, hogy elment ez a pár hónap, már ott tartasz a végén. Már csak 10 nap. :shock: Tök furi, hogy most már nem csak fiús anyuka leszel, hanem lesz egy kislányod is. :roll:

Nándorka! Örülök, hogy tetszik kisfiadnak a suli! :D

Benita! Mi újság nálad? Megjött már?

Nekem időben elmúlt menzi. Viszont a viszketés nem akart múlni. Most vettem vénynélküli kúpot, és most ez úgy tűnik használ. Még kettő van belőle, remélem nem maradunk le a peteérésről. :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Szeri, ezer meg millió drukk Nektek. Várunk minden hírt és képet és sokat gondolunk Rátok!

Krisz, drukk erre a hónapra. Így, h peteéréshez közel tudtok együtt lenni, tudod, elvileg nagyob baz esély a kisfiúra. Te hogy is vagy ezzel? Úgy értem, a nemekkel. Mindegy vagy van vmi vágy?
Írtam már az Acidophilus bifidust? Nekem nőgyógyász javasolta, és ha úgy érzem, nem teljes az egyensúly, szedem egy darabig, és helyrerázódik minden. A bélflórának is jót tesz mellesleg, anticandidás hatású.

Arwen, hajrá, h ne csússzon a lépcső, most se, meg később se - főleg ha nemsokára nagy pocakkal fogsz lépcsőzni. Hát, akkor most ehhez drukkolunk, naná!
Ezen most egy jót röhögtem, h visszaolvastam, hogy is kérdeztem. Azt kérdeztem, h "mit csináltok, mihez drukkoljunk". Most már tudom. :D :D

Drága névnaposainknak:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Arwen, nem tudom, érthető voltam-e. A kérdésemnek azon a részén nevettem, válaszodat ismerve már, h "mit csináltok". :oops: :D
Na jó... :lol:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Arwen, de jó! :) Huuu, akkor ezentúl minden hónapban nagyon drukkolunk! :)

Krisz, reméljük most már végleg elmúlik ez a fránya viszketés, s akkor rágyúrhattok a babóra! :):):) :wink:

Szeri, aztaaaaa, ez nagyon izgi! :) Kevesebb mint 2 hét, s kezedben lesz a kis Dóra :):) Csuda jó, annyira irigyellek :):):) :wink:
Egyébként miért csaszi???? Nem emlékszem, bocsi hogy írtad esetleg az okot. :roll: :roll: :oops:

Dorka, annyira jó lehet ez az iskolabuszozás. :) Biztosan nagyon nagyon feeling-je van van, s kicsi fiad is nagyon élvezi :)

Jelentem, beszállunk a topik 2. babára várok körébe! :):):):) :wink:

Apával tegnap este megegyeztünk, hogy jöhet a kistesó :):) Úgyhogy köv. ciklus elején levetetem a spirált. Úgyis csak a macera volt a védekezéssel. Spirál mellett naptár + óvszer.... a jó isten se akarja, hogy ezzel védekezzünk. :wink: Annyira izgatott vagyok. De megígértem, hogy egyenlőre spontán próbálkozunk :)
Ja, s így nagy valószínűséggel kisfiam is megmenekül a bölcsitől. Persze, hogy ha úgy látszik rajta, hogy kívánja a társaságot, akkor mehet :) :wink:
Bár attól kicsit tartok, hogy mások el fognak ítélni az ilyen pici korkülönbség miatt. :roll: Bár Viviéknél sincs teljesen 2 év Enci és Levi között, ha jól emlékszem. :roll: :oops:

Viszont aki tud, lányos anyukák, lánykészítő praktikákat szívesen fogadnék :) :wink: Jó lenne Apát megajándékozni egy kicsi lánnyal :)

Na megyek, Apa lassan indul dolgozni. A hétvége már megint tök sűrű lesz. :roll: Ma sajtos rolót csinálok, holnap meg Petinek főzök be barack kompótot télire. :roll: Még sosem csináltam, reméljük sikerülni fog :) :wink:

Ja!!! Adrinak (aki nagyon-nagyon-nagyon régen volt) Boldog Névnapot Kívánunk!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Tényleg, ADRINAK is névnapja volt. ADRI! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!! (ésvárunkámdenagyon vissza!!!!!!!!!!!)

Arwen, nemtán elkezdtétek??? :oops: :lol: :D
Nem is dícsértem még meg a lepkés tortádat! Nagyon tuti lett!!!! Hogy sikerült a címer? Képet kérünk!
Valóban fura előre tudni, hogy mikor császároznak meg, még most másodjára is furcsa, de kiszámíthatóbb az biztos. Addig mindent el tudok rendezni. Persze az élet még közbeszólhat... Az biztos, hogy vasárnap este már nem fogok tudni aludni...

Pinkiné, drukk a projekthez! :) Raksz vonalzót? Az én lányos tippem: inkább peteérés vége felé csináljátok :wink:
Ja és azért csaszi, mert a szemészem nem engedi a normál szülést. Nagy a dioptriám (illetve csak volt, mert megműtötték a szememet, de összességében nézik és úgy meghaladta a 8-ast).

Krisz, remélem minél hamarabb megszűnik ez a fránya viszketés! Próbáld ki, amit Nán-dorka mondott. Ja és egyébként ettől megfogan a baba, ez tuti, csak mondjuk inkább az nem jó, ha elkapja a párod ezt a gombát, vagy te vissza tőle. De az biztos, hogy nem befolyásolja a fogantatást.

Nikó, részvétem nekem is. Ez borzasztó!
A nappaliról pedig képeket kérünk!

Bocsi, h nem írtam mindenkinek, mennem kell... legközelebb megpróbálom pótolni.
szerika
 
 


Pinkiné! De jó, hogy ti is csatlakoztok! :D Lánykészítés: szerintem nekünk az jött be, hogy jóval peteérés előtt voltunk együtt. Peteéréskor egyáltalán nem volt kedvem hozzá... :oops:

Szerinek a szeme miatt lesz csaszi. Balázzsal is programozott csaszija volt. Reméljük most fejfájás nem lesz. :wink:

Nándorka! Nem hallottam még erről az aci.. bifidusról. Hol lehet beszerezni. :roll:
Baba nemét illetően: egyik pillanatban azt érzem, hogy milyen jó lenne egy kisfiú is, meghát szeretném megajándékozni apát egy kisfiúval (jó lenne látni apát a fiával, kiélhetné magát a fiús játékokkal :lol: , amúgy Csengének mostanában állandóan vonatszettet akar venni. Mondtam, hogy majd a fiának. :lol: ) Ugyanakkor mikor eszembe jut, hogy kislány is lehet, annak is örülnék. Fel tudnám adni azt a sok szép ruhát ami Csengéről maradt. :D Meghát mégiscsak egy kislány olyan aranyos. Persze a kisfiú is. :D
Egy szónak is száz a vége: teljesen mindegy a neme. (azért ha most is kislány lesz, akkor lehet, hogy bevállaljuk a 3. gyerkőcöt, hátha fiú.)

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Mire leírtam, már írt Szeri is.... :D

Persze Szeri, tudom hogy megfoganna, csakhát viszketősen nem túl jó az együttlét... :oops: D hál Istennek, úgy tűnik múlik.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz, simán patikában kapható. Ha nincs nekik, rendelnek.
Acidophilus bifidus. És semmi mellékhatás vagy kellemetlenség.
Ezek szreint az intimtornát sem írtam? nekem az a másik ellenszerem. SZtem nagyon érdemes elmenni Kriston Andrea tanfolyamára, az ember máshogy fog hozzáállni az egész nőiességéhez. Csuda egy nő!

Szeri, de jó, h írsz mostanában!! Már úgy várjuk a picidet! Meg az sms-t. :D Most már a 37 hetet is betöltöttétek! Jaj, de nagy Dóra baba! Becézni hogy fogjátok a tervek szerint?

Pinkiné, hajráhajrá! Na, most aztán repülhetnek a drukkjaink mindenfelé!!!

Most csak ennyi, de Ti írjatok! :wink: :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket! Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, illetve ez igy nem pontos, mert rendszeresen olvasok, csak írni nem volt energiám. Ez sem jó megfogalmazás: inkább azt mondanám, hogy "nyalogattam a sebeimet". Nálunk az a helyzet, hogy asztrológia ide vagy oda: még mindig nem sikerült kistesót összehozni. Örülök, amikor hallom, hogy valaki közülünk ismét babát vár, ugyanakkor minden új baba egy tőr a szívembe. Sokszor elhatároztam, hogy most tényleg nem fogom olvasni, hogy mi történik veletek, hátha jobb lesz, de nem tudok elszakadni.
Gáborka jól van, szépen növöget. Az evés kész katasztrófa, nem igazán kell neki semmi, emellett olyan mint a duracell nyuszi :lol: Nálunk az a nagydolog, hogy most kezdett beszélni 1 hónapja, meg lehet zabálni. Az akaratos hisztizős korszak enyhült sokat. Most már meg lehet vele beszélni mindent, de azért igy is sok türelemre van szükség. A szobatisztasággal még nem nagyon állunk sehogy. Elutasítja a bilit, igy próbálkoztam a nagy WC-vel, de az sem nagyon érdekli még. Úgy gondoltam nem eröltetem, majd újra próbálkozom pár hét múlva. Kaki előtt mindig szól és mondja, hogy a pelusba szeretne kakilni, de kb ennyi. Én most itthon vagyok áprilisig mindenképpen illetve jövő szeptemberig, amikor kezdődik az ovi, mert a munkahelyem időközben megszűnt igy nem is lenne hova visszamenni.

Nándorka,
nagy kiváncsi leszek én is a W. sulira. Sok jót hallottam róla. MOndjuk nem tudom, hogy itt nálunk van-r. Anno mikor elsőbe mentem (már nagyon nagyon régen volt) mi kísérleti osztály voltunk és a Zsolnay módszer szerint tanítottam, tehát emberismeret, vizuális látás stb. Sajnos a második évtől már beszüntették, mert 5-ig lett volna tanítás és a szülők úgy döntöttek, hogy ez nagyon leterhelő egy 7-8 éves gyereknek. Ahogy visszaemlékszem pedig jó móka volt.

Szeri,
jövök jövök :lol: Őrület, hogy már a végén vagy. A kislány az meg külön szuper. Bár mi apával mondtuk, hogy anyagilag mindenképpen egy kisfiú lenne a jobb, mert annyi de annyi gyönyörű ruha maradt Gábortól... Persze nem küldeném vissza a kislányt sem, hiszen a szívem mélyén az lenne az igazi :lol: Végülis mindegy csak már jönne. Szóval nagyon gondolok rád és felvéstem a szept. 21-et a naptárba.
Miért rakjék ki Balit a bölcsiből, amikor már régóta odajár csak azért, mert lesz kistesó??? Ez nagyon gáz!! POnt az lenne a jó, hogy egy kicsit könnyebb lenne a picivel.

Kép
Kép
adrienna
 
 


Kriston Andrea féle intim tornát én is javaslom nagyon. Voltam egy 3 napos tréningen nála és tényleg úgy van, ahogy Nándorka mondja, hogy az egész nőiesség új értelmet kap. Ja és nem utolsó sorban nagyon hatásos.

Ragota,
gratulálok neked is a babához, bár túl vagy a félidőn is. 5 nap Csongi nélkül nem semmi. Mi csak 1-1 éjszakára adjuk oda Gábort, de még akkor is hiányzik, meg persze mi is neki, mert ahogy reggel felébred már kérdezi, hogy mikor jön anya apa? Este minden gond nélkül ott marad és nagyon szeret a nagyival lenni, de mégis.

Pinkiné,
úgy látom az égi jel (terhesség spirál mellett) rávett benneteket a kistesóra. :lol: Mennek a drukkok. Mondjuk én baromi ideges lennék a dokira, ha spirál mellett lennék terhes

Angyalkrisz,
neked is mennek a drukkok. Az intimtorna állítólag a babásodást is segíti. Azért írom, hogy állitólag, mert nekem nem segített, de sokaknak igen. Szóval egy próbát mindenképp megér :wink:

Vicky,
én is szeretném olvasni a blogodat. Levi is úgy nő már

Kép
Kép
adrienna
 
 


Nikó,
Őszinte részvétem! :(
Alex nagyon aranyos! :)

Arwen,
fantasztikus, hogy már költöztök. Nagyon irigyellek benneteket, mi valahogy nem tudunk kiszabadulni a paneldzsungelből, de azért nem adjuk fel. :lol: Ház képeket majd lehet látni? Kívül belül, annyira kíváncsi vagyok. A tortáidra csak azt tudom mondani, hogy tuti cukrász vagy és ezt hiába is tagadod :lol: :lol: :lol:
A kistesóhoz neked is drukkolok, hátha majd sikerül nekem is veletek babásodni.

ESztóra,
nem semmi. Mi még Balatonhoz is félve indultunk el, dehát bátraké a szerencse. Fantasztikus helyen jártatok. :lol:

Vivi,
hogy boldogulsz a két csemetével? :)

MOst megyek, mert ma kivételesen Gáborka későn (fél 8-kor) kelt és most már hívogat. Általában 9-fél 10-kor alszik el este, reggel 6-7 között kell.

Ne haragudjatok a hosszú csendért!

Kép
Kép
adrienna
 
 


Adri! De jó hogy jöttél! :D :D És hogy ilyen sokat írtál, különösen jó. :wink: Fog jönni nálatok is a tesó, amikor eljön az ideje. Én is ezzel vigasztalom magam. Ugyanis a napokban jutott eszembe. hogy lassan 1 éve vágyunk a babára. Csak eleinte próbáltuk lebeszélni magunkat észérvekkel, aztán szabat utat engedtünk neki, mert nem bírtuk tovább, elsőre jött is, aztán meggondolta magát babuci. Aztán a 3 hónap kényszerszünet után állandóan jött valami, ami miatt nem próbálkozhattunk. :( De persze ti régebben szeretnétek a tesót. Vonalzót nem raksz fel? Babásodjunk együtt, jó? :wink:

Belegondoltam, hogyha ebben a hónapban összejönne, akkor júniusi lenne. Ehhez hozzátartozik, hogy nálunk nagyon sok júniusi van. Én is, anyósom, sógornőm, keresztfiam, stb. :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Minden mostanában ünneplőnek sok boldogságot kívánok!

Adri én mindig azon a véleményen voltam hogy nem lemondani kell hanem a lurkót bele illeszteni.igazából szerintem egy szállodában minden megvan ami kell.Ráadásul a törökök imádják a gyerekeket és mi már tavaly is nyaraltunk külföldön :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


De felpezsdult a topic:D

Mindjart indulunk vissza a hazhoz a deli szieszta utan,de meg reagalok :wink:

Adri,
nagyon-nagyon orulok,hoyg jottel!Remelem,hogy most egy nagy babasodasi hullam indul el,ami mindenkit elkap (aki szeretne :wink: )!!!!!Nagyon drukkolok Nektek!+++++Teljesen megertem az erzeseidet egyebkent.
Drukkolok,hogy teljesuljon a koltozesi vagyatok!Feladni nem szabad! (most mennek le az ingatlanarak,erdemes nezelodni,hatha talaltok valami jot teljesen veletlenul :wink: haz-sorhaz-ikerhaz-lakas-telek,mire gondolnatok?Bp vagy agglomeracio?)
Kulfoldi nyaralas nalunk is volt mar tavaly is,es olyan,de olyan jooo volt!Semmi gond nem volt Attival,de tenyleg,pedig meg 1 eves sem volt.
En is azt mondom,mint Esztora,menni kell es kesz. :wink:
A masodik gyereknel meg mar a nagyobb miatt is muszaj.(nemcsak nyaralni,hanem eleve sokkal-sokkal tobb programot csinalni,ahova vinni kell a picit is,nincs mese :wink: )

Krisz,
viszketes,jaj...remelem mar tul is vagy rajta.
Ti juniusiak a csaladban: ikrek vagytok vagy mar rak?

Nandorka,
na ugye,milyen viccesen hangzott igy,a dolgok tudataban? :lol: :lol: :lol:

Pinkine,
tapsolossmiley!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Tok jooooooooooooo!Valahogy ereztem en,hogy megvaltoztatta a dolgokat ez "majdnemterhesseg"!!!!!!!!! :lol:
Pici korkulonbseg miatt miert itelne el barki is??Ne viccelj mar!Amugy a kb 2 ev,az nem is olyan kicsi!Nekem iszonyat sok baratnonel,ismerosnel ennyi a korkulonbseg.
De tudod,nekem olyan baratnoim is vannak,akiknel zsinorban 1-1 ev a kulonbseg!En inkabb tok buszke vagyok rajuk,hoyg megbirkoznak ezzel a nem kis feladattal.

Szeri,
milyen lesz a lanyszoba?Addig is,mig kepeket nem latunk rola :lol:
At en is kerdezni szerettem volna mar,hogy hogy fogjatok hivni,becezni a kiscsajt? Csak az elso nevet fogjatok hasznalni?Vagy a masodikat is? Vagy otvozve a kettot Dodi? :wink: (nekem ez van a fejemben,miota megmondtad a nevet :wink: )
Ocsemnek a torta,amit csinaltam, ilyen lett:D
(a ciradak felul,meg az iras ra az nem marcipan,hanem ilyen tubusos cukormazzal irtam/rajzoltam ra)
Kép

Marietta,Ragota,Benita??

Tegnap letettuk a padlot a haloszobakban is:D

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen! Mindannyian ikrek vagyunk... Nem válaszoltál arra hogy mikor tesztelsz, érzel-e valamit... :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Arwen
Nagyon megleptél, h babásodni szeretnél te is, de őszintén örülök, igazán, tényleg!!!! Ez nagyon szupi! :D :D Pedig már azt hittem, én leszek a társad az egygyermekes anyák terén..... Nagyon szurkolok neked, h mihamarabb sikerüljön is!

Krisz, Adri
Én nem tudtam, h ilyen régóta szeretnétek már kistesót, de most sztem is elindul a babaeső, úgyhogy hajrá!!!!

Szeri
Nagyon-nagyon irigyellek, h már a finis-be érsz! Itt már én is tartanék, de valahogy most nem kezdenék bele a pocakosodásba... Gondolunk rád mindannyian! :P

Benita

Kép
benita76
 
 


Adri, szuper, h jöttél. Megértem én is az érzéseidet. De gondolj bele, Gabival meg Te voltál az első, mindőnk közül. Nagyon drukkolok. Talán most, h könnyebb Gabival, ez is felszabadítólag hat és megérkezik amjd, akire annyira vágytok.
Kislányruhákat mi adogatjuk körbe-tovább, a lányom ruháit és még sokan hozzá is tesznek is a magukéból, úgyhogy arra nem nagyon kell majd költenetek, szívesen kölcsönözzük. (Már most összegyűlt megint egy kezdő csomag /kb. fél éves korig/, ha tudtok vkit, akinek jól jön, szóljatok! :!: Épp ma köszönték meg nekem megint, h mennyit segítettek a rucik. Az az igazság, h még örökbe nem adnám 8) , de a legtöbben örülnek is, h adhatják tovább.)
Örülök, h Gabi kezd túllenni a dacolás nehezén. Nálunk is eléggé megvan, sokszor azt sem tudok, mit csináljak, mikor szépen kérem, és azt mondja: NEM. Nehéz ez, de akkor főleg, mikor meg már semmi sem jó, az sem, ami amúgy hajdenagyon. És néha elvonul sírni. Ez tkp. rendben van, bár akkor, mikor kérek tőle vmit, akkor nem jó megoldás. :? DE múltkor jött és mondta, h megnyugodott és bocsánatot kér. De ez eddig 100-ból 1... 8)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nandorka,
orokbe nem adnad,mi? :wink:
Jaj ne is mondd ezt a szot,hogy NEM..szornyu ez a korszak.
Nalunk az a engeszteles rosszalkodas utan,hogy ramnez,osszehuzza a szemoldoket es elvaltoztatott (!!!!) hangon mondja,hogy "szeretem Anyat"! Halali! Kifekszem tole,egyreszt megzabalom,masreszt iszonyatosan viccesen csinalja.Na de nemcsak akkor,ha engesztelni kell :lol:

Benita,
csodalkoztal,hogy tesot szeretnenk?Tenyleg? :shock:
Mi azota,hogy Atti megfogant tudtuk,hogy kb 3 ev korkulonbseget akarunk.
De az epitkezeskor is vegig tudtuk es mondtam is,hogyha kozel a koltozes,vagy legkesobb akkor, belevagunk :wink:
Megjott azota?

Krisz,
teszt...hat tokre izgulok miatta..nem tudomnemtudomnemtudom mikor! :lol: Talan kedden..holnap meg nem merek.De lehet,hogy csak szerdan kellene...aaa
Megerzes :lol: Van :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Pusszantás Nektek! Nem vesztem el. Igérem jövök. :oops: Valahogy megpróbálok.

De ma is este 9kor értünk haza bnv-ről. Csajszit fürdetni én meg most fejezem be a félig kész husilevesemet. De majd leborulok a székről a fáradtságtól.

Névnaposoknak utólag is BOldog Névnapot!!!!!!!!!!!

Babásodásra vágyóknak DRUKK!!!!!!!!!!!!!! És AZTAAAAAAAAA!! :lol:
Ja és irigy a határozottságotokért. :D
csipcsab
 
 


Adri! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok,

megérkeztünk a nyaralásból, nagyon-nagyon szuper volt! Minden tekintetben! LEvente imádta a tengerpartot, és mi is tudtunk kirándulni kettesben, mert ugye a nagyiék szórakoztatták egész nap 8) :lol: Az idő, a víz, a hely, a szállás, a kaják, minden nagyon-nagyon-nagyon szuper volt!

Adrinak nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is!!!!!!!!!!
Adri, örülök, hogy jöttél és nagyon sajnálom a lelkiállapotodat. Sajnos tudom, miről beszélsz, hiszen itt a topicban én lettem utoljára babás, ti már javában az 1. szülinapokra készültetek, mikor én épp lombikra készültem :roll: Nekem nagyon sokat segítettek azokban az időkben Müller Péter és Coelho könyvei. Segítettek, hogy elfogadjam a helyzetet, amin úgysem tudok változtatni, hogy "belesimuljak a sorsomba" és ne árral szembe próbáljak úszni, hiszen sokkal könnyebb, ha elfogadom, ami van. És hogy élvezzem azt, ami van. Utólag jöttem rá, hogy mennyire így kellett történnie, azokban az években hihetetlen dolgok történtek velem magánéletileg és a munkahelyen is olyan sikereket élhettem át, ami mind kimarad, ha rögtön babás leszek.
Neked is ott a gyönyörű kisfiad, a férjed! Próbáld elterelni a gondolataidat a 2. babáról, utazgassatok, csináljatok olyan programokat, amit Gáborral már meg tudtok csinálni, bízzátok nagyikra, járjatok el moziba, vacsorázni, kirándulni stb stb!!! Esetleg nem gondoltál rá, hogy visszamész dolgozni? Kicsit feltöltődnél más energiákkal aztán hipp-hopp be is költözne a tesóka!
Bocsi, ha hosszú voltam, remélem nem bántottalak meg, csak úgy szeretnék lelket önteni beléd!!!!
A bloghoz küldj lécci egy email címet és akkor küldök meghívót!

Szeri, húha, mindjárt itt a TI időtök!!! :lol: :wink:
Fura ez a szemész dolog, én háromnál is voltam szülés előtt, mert mindenképp természetesen szerettem volna szülni, de ha bárki bármi ellenvetést mond, akkor persze nem eröltetem a dolgot (nekem is 7 diopria fölött volt a szemem a műtét előtt). Mindhárman azt mondták, h nem a dioptria számít, hanem a szemfenék állapota, azt is közvetlenül szülés előtt 1-2 hónappal kell megnézni és az aktuális állapot lehet indikációja a császárnak. Úgyhogy nekem a következő szülés előtt is meg kell majd nézetnem. :roll:

Pinkiné, gyönyörű a videó!!! :lol: Porsiékkal mi újság? Ákosnak hgoy teteszik a bölcsi?
A tesó dologgal jól megleptél, de örülök neki és drukkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy mindenkinek a legjobb!!!!!!!!!!!!!!

Arwen, olyan jó még mindig olvasni a soraidat, tele vagy pozitív energiával és gondolatokkal! Tök jó, hogy újra lehet Neked is drukkolni!!!!!!!!!!!!!!!! IZGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
A tortáid meg mint mindig isteniek!!!!!!!!!

Dorka, jó ez a ruhaadogatós szokás, tetszik :lol: Nálam is vannak még ruháid, és tényleg olyan jól esett anno, hogy gondoltatok ránk! :wink:

Marietta, a Magyar DAl napján voltatok? Vagy most van a BNV? Flóra hogy bírta?

Krisz, hajrá júniusi babó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem tuti megint mindneki együtt fog babásodni, mint a múltkor!!!!!!!!!!

Nikó, részvétem :cry: ez borzalmas, tényleg...
Alexről nagyon édi a kukucskálós kép! Kitartás a fogzáshoz!

Most csak ennyi voltam, fő az ebédünk, úgyhogy mindjárt mennem kell...még dobok pár képet! :wink: 8)

Kép
vickybabe
 
 


xxxxxxxxxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2011.09.01 14:26-kor.
vickybabe
 
 


Vicky,
Levi nagyon tündéri :lol: Az pedig külön jó, hogy kettesben is tudtatok lenni picit a pároddal, az nagyon fontos a feltöltődénél. Nekünk többnyire ezek a pillanatok hiányoznak. Lehet a kistesó is ezért nem akar jönni. Köszönöm a szavaidat, a könyveket megnézem. Örülök, hogy leirod ezeket a dolgokat, mert tényleg erőt ad. Emlékszem, hogy milyen rögös volt az út Leviig. Sajnos dolgozni nem tudok visszamenni, mert a munkahelyem időközben megszűnt :( Szóval nagy a dilemma :roll: Priviben küldöm az e-mail cimemet.

Esztóra, Arwen,
igazatok van el kell indulni, aztán kész. Pl Gábor annyira szeret itthon lenni, hogy amikor Balcsin voltunk, negyedik nap után már mondogatta, hogy haza haza. Pedig nagyon jól érezte magát, mégis...

Arwen,
igazi energiabomba vagy :lol: Szóval vannak álmok, de az anyagiak egyelőre nem engednem többet. Budapesten szeretnénk maradni, XV, XIV, XVII, XVIII kerület jöhetne szóba. Majd egyszer házat szeretnénk, de nem tudom, hogy eléggé fel lennénk-e nőve a feladathoz. Gyűjtöm az infókat :)

Kép
Kép
adrienna
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! :lol:

Angyalkrisz,
mindjárt csinálok egy vonalzót és felteszem.

Marietta,
neked nem is írtam külön, pedig Flórát mindig megcsodálom, hogy milyen aranyos kis hölgy lett belőle :)

Benita,
igen, 2008. júniusában kezdtük el a kistesó projektet, akkor rögtön terhes is lettem, de sajnos a 9. héten el kellett venni, mert elhalt a babóka. Aztán sokáig semmi, majd closty-vel 2009 februárban lettem megint babás, de az meg 6 hetesen spontán elment. Azóta semmi se clostyval se nélküle. Most épp nem szedek semmit.

Kép
Kép
adrienna
 
 


Adri!

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!!!!!
csipcsab
 
 


SZiasztok!

Most csak egy fotó. Így mutatja a lányom a copfocskáit.
Egyúttal meghirdetem a grimaszkiállítást. :D EMlékeztek, régen csináltunk bömbölős sorozatot a babákról? Szóval, akinek van jó kis grimaszolós fotója, örömmel látjuk!

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


:lol: :lol:



Nándorka!

Nagyon helyes a kis copfosod!! :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.20 12:28-kor.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Adri,
nagyon-nagyon boldog szuletesnapot igy megkesve is!


Vicky,
orulok,hogy szuper volt a nyaralas,a kepek allati jok Levirol!!!!!!!!
Az meg,hogy Ti kettesben is tudtatok lenni,kulon kiralysag!!!

Nandorka,
Isteni otlet ez a grimaszverseny!
Hat Dorka CSUCS ezen a kepen!Akkorat nevettem,mikor meglattam! :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri,
epitkeznetek,vagy keszen vennetek hazat?Vagy ki tudja? :wink:
Szerintem az epitkezesre nem lehet felkeszulni,nem lehet elegge felnoni a feladathoz....Pont kerdeztek tolem,hogy belevagnek-e ujra a hazepitesbe.Mondtam,hogy egy masodik hazba ezutan nem,de ha elolrol kellene kezdeni,biztos,hoyg igen,mert soha nem lenne ilyen hazunk,amit mi almodtunk meg az utolso szegletig,ha nem epitkezunk.Akarmilyen rohadt nehez is volt.

Marietta,
varunk most mar valami hosszabb beszamoloval,kepekkel :wink:

Viszont van valami,amit el sem hiszek meg egyelore... :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
arwen07
 
 


Marietta, :lol:
azzal a keppel is nevezhetnel,amit egyszer nemreg feltettel,(azt hisem) homokozobban ul Flora es valami hihetetlen arcot vag :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen! Nagy-nagy gratula! :D :wink: Rögtön elsőre? Azta! Remélem csatlakozhatok majd.....

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Arwen!

GRATULA!!!!!!!!!
Nem semmi hogy babásodtok itt csajok.
Tényleg, tudom melyik képre gondoltál. :lol:

Most elmegyünk a barinőmmel csavarogni. Aztán Flóra alvásidejében valahogy jövök és írok. :oops:

Amúgy neki 3 hónappal idősebb a kislánya mint FLóra és tegnap tesztelt ő is pozitívat. MÉg a végén kedvet kapok tőletek. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.20 12:28-kor.
csipcsab
 
 


Sziasztok!


Adri, de jó, hogy jöttél, már nagyon hiányoztál! És külön köszönet, hogy ilyen sokat írtál magatokról, meg úgy általában mindenkinek! Nagyon örülök ám nektek! És mi itt folyton drukkolunk neked, hogy bebabásodsz. Én már azt hittem, hogy azért olyan nagy a hallgatás, mert összejött és várod a megfelelő időt, hogy közöld velünk. De ami késik, nem múlik, el fog jönni a te időd is, ha az élet adta nektek Gábort, akkor adni fog egy másik babát is, csak türelmesen ki kell várni.
Láttam az új képeket az iwiwen Gáborról, nagyon vagány kissrác! Szépek vagytok!
És persze:NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED!!!!!!!!!!!
Bölcsi: szólt a bölcsődevezető nemrég, hogy ha megszülök, akkor kapok még egy hónapot és utána Balázst ki kell vennem, mert kell a hely. 40-en vannak várólistán és ezek mind dolgozni szeretnének, viszont nem tudják a gyerekeiket hova tenni, én viszont itthon leszek, tehát a gyerekem is legyen itthon akkor velem. Egyébként törvény szerint a thgyás idejére lehetne bent, ez 6 hónap. Végiggondoltuk, egyrészt nem akarok balhézni, mert itt van tőlünk 5 percre a bölcsi és valszínű Dórit is ide adjuk majd be, másrészt nem szeretném, hogy hazahordjon Balázs mindenféle betegséget. Ha a dolgozó ember szempontjából nézed, akkor neki felháborító, hogy én foglalok egy helyet a bölcsiben, ő meg nem tudja elhelyezni a gyerekét, ha az én szempontomból nézzük, akinek ugye az elején veszélyeztetett terhessége volt és ezért pihenést írt elő az orvos és akkor bevették a gyerekemet, mert volt hely, akkor az a felháborító, hogy miért nem adják meg nekem a törvény szerinti időt, hogy bent lehessen még szülés után 6 hót a gyerekem?! Szóval itt nehéz igazságot tenni.
Gyerekruhák: képzeljétek, nekem meg olyan szerencsém volt, hogy a szomszéd csajszinak kislánya van és kisfiút vár novemberre, így cseréltünk ruhákat. És nagyon jó ruhákba járatta ő is a kislányát, így mindketten jól jártunk. Persze azért turiztam már pár cuccot is, amit nem volt szívem otthagyni, de tényleg olyan 2 éves koráig megvan minden ruhánk. Azért ez anyagilag nem mindegy, mert ha nekem kellett volna most még vásárolgatnom… kész csőd lett volna!

Angyalkrisz, valóban fura, hogy két gyerekem lesz, egyenlőre még szokom a gondolatot, de felfogni még nem tudom igazán, biztos érdekes lesz. Majd megosztom veletek az érzéseimet, hogy milyen két gyerekes anyukának lenni. Mondjuk engem inkább az rettent el kicsit, hogy fogok kétfelé figyelni, amikor Balázs is hatalmas kihívás (pedig én tudok többfelé is koncentrálni egyszerre). Meg a bölcsiből is ki kell majd vegyem, úgyhogy két gyerekkel együtt itthon… hát majd meglátjuk.
Viszketés múlik?

Nándorka, Arwen: Becézés: mi jelenleg Dórinak hívjuk, de majd úgyis jön az magától, ha meglátjuk személyesen is, hogy mi lesz a b.neve. Én még a Dittire gondoltam, na meg az Arwen-féle Dodi is felmerült.

Arwen, képeket a házról, belülről, kívülről!!!! Képtárba is jöhet, bár ott én már ki tudja mióta nem jártam… De a héten lesz még időm megnézem pl Esztora új képeit is.
A tortád megint szuper lett, de ezt ugye már írnom se kell. Annyira sajnálom, hogy nem lakunk közel egymáshoz, mert minden ünnepre tőled rendelném a tortát.
A kislányszobában krémszínű a fal és a sötétítőnk narancssárga (ezt még a másik lakásból hoztuk), így adott volt, hogy narancssárgás beütésű lesz az egész szoba. Csinálni fogok róla képet, csak még kicsit dekorálni szeretném. Nem jutottam oda, mert közbejött, hogy a férjem beteg lett stb… úgyhogy majd a héten ezt is megcsinálom.


Benita, akkor végül ti próbálkoztok tovább, vagy sem? Én is örülök amúgy, hogy a finisben vagyok, azt hiszem többet nem szeretnék terhes lenni… Ezt most nem azért írom, mert nekem hű de rossz terhességem volt, de az tény, hogy nagyon sokat paráztam alatta, többet mint Balázsnál, nem is volt annyira rizikómentes, így az én koromban ezt a fajta stresszt már nem bírom. És még mindig parázok, hogy csak minden rendben legyen, és egészséges legyen, ésésés… szóval meg tudlak érteni, hogy te úgy érzed még nem jött el az időd...

Vicky, én nem mertem már Balázsnál se kockáztatni ezt a szem-dolgot. Megnézte a szemész, teljesen kivizsgált mindent a szememen és írt egy papírt, hogy véleménye szerint nem szülhetek normál úton. Persze, ragaszkodhattam volna hozzá, hogy akkoris, vagy elmehettem volna másik szemészhez is, de nem akartam én ebbe beleszólni, mert nem értek hozzá. Most meg úgy érzem, hogy ez így kényelmes is, mert kiszámíthatóbb, el tudok készülni, mindenről tudok előre gondoskodni és nincs kapkodás, megijedés, bizonytalanság stb… Tényleg fura, hogy van ilyen programozott dolog és hogy mi, felnőttek döntjük el, hogy mikor szülessen és beleszólunk az Élet természetes folyamatába, de én ezt most itt elfogadtam, ez van, inkább, minthogy bármi történjen a szememmel.
LEVIRŐL nagyon klasszak a képek!!!!!!! Szépséges!!!!!!!! Én is akarok menni tengerpartra!!!!!!!!!! Jövőre a kiscsaláddal felkerekszünk mi is, mert nem fogom kibírni, hogy ne lássak tengert!

DORKÁ-nak csodafürtjei vannak! Tündéri!

Marietta, Flóra-baba :D :D

Arwen, MÁZLISTAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :D :D :D :lol: :P
szerika
 
 


Ebéd előtti gyors bekukucs:

Arwen, éreztem én, h Te már érzed... :wink: :wink:
És ha szabad ezt mondanom: HHHHUUUURRRRÁÁÁÁ!!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


És a remek darabok mellé várunk még édi grimaszokat. Doró nagyon élvezte nézni a többieket!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Arwen
Hát ez csúcs!!!! :shock: Szuper a kétcsíkos! :P :P :P Annyira örülök, h ilyen tuti elsőre sikerült neked! Ebből is látszik, h tényleg kicsattansz az energiától, a kiegyensúlyozottságtól, remekül csinálod... de hogyan? :) ...... szóval küldhetnél belőle nekem is :lol:

Nán-dorka
Tünemény a kis copfos!!!! :P :P :P

Szeri
Meglátod, pont olyan kétgyermekes anyuka leszel, amilyet gyermekeid igényelnek és várnak el tőled! Balázs is ügyesen tolerál majd mindenféle "többletdolgodat", és okos ő már ahhoz, h megértse, az anyukája mindkét gyermekét ugyanúgy szereti! :P :P :P Sokat gondolunk rád ezen a héten!!!! Jövő héten pedig irigyelni fogunk!!!!!!!! :D :D :D
Kérdésedre válasz: most egyelnőre nem próbálkozunk, pihi van! :wink:

Csip
Flóra...... kész! megőrülök!!!! olyan édes :P :P :P ez az arckifejezés.... na majd én is szedek össze Kevinről vmi murisat!!!

Benita

Kép
benita76
 
 


Na sziasztok! :D

Itt vagyok bár szalad a lakás, de hát amit igértem betartom! :wink:
Nem is tudom hol kezdjem. :roll: Igencsak elvagyok maradva. :oops:

Velünk minden oké,minden a legnagyobb rendben. Flóra igazi nagylány már, állandóan minden nap úton vagyunk. 2-3 hónapja összeismerkedtem egy velünk szemközti tömben lakó anyukával akinek szintén egy kislánya van és napra pontosan 3 hónappal idősebb mint Flóra. Azóta nagy barátnők lettek minden nap együtt lógnak és bandáznak a többi gyerkőccel a ház elött. Imádják egymást. Mi is nagyon jóban lettünk az anyukájával és mindig megyünk valahova a csajokkal vásárolgatni. :lol:

Amúgy Flóra egy igazi hisztigép. Ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő kitalálta akkor bizony bárhol vagyunk ott helyben földhöz veri magát. És még ő fenyeget engem a kicsi újjacskájával és közbe szabályosan beleröhög az arcomba. És meg szórítom össze a fogam hogy nehogy vele együtt nevessek hanem neveljem őt. :D
Hol nagyobb hol kisebb sikerrel járok.

Már mindent eszik mindent nagyon szeret de ettől függetlenül igazi nagy szopizós csaj. Még mindig megvan neki a napi 6-8 x alkalom. Nem érdekli hol vagyunk ha neki kell akkor tépi a ruhám ha nem adok. Amúgy úgy jelzi hogy szopizni akar hogy odajön hozzám és a buksijával bólogat de veszettül. NAgyon vicces tud lenni. :lol:
Én meg adok neki mert neki is jó és én még mindig változatlanul nem érzem tehernek és ugyanúgy imádom ezeket a szopikat mint Ő. Persze az apja már "aggódik" hogy ez a lány fanatista lett és még 3 évesen is szopizni fog. Bár én tudom nem ez a legnagyobb baja a férjemnek hanem az hogy ő kistesót szeretne és abba a hitbe van szerintem hogy addig nem lehet. Aggódik hogy fogjuk leszoktatni Flórit. DE mondtam neki én még nem szeretném hisz nem olyan nagy még ő. Meg amúgy se szeretnék még kistesót.(ezt a késöbbiekben hogy miért nem).
Persze annyi "hátránya" van ennek a nagy szopizásoknak hogy senkire nem tudom rábízni otthagyni mert ugye gondol egyet és cici kell neki. Gond is lesz most ez hisz október közepétől lakást csináljuk és bórzasztó mi lesz itt. DE a lányt nem tudja senki elvinni. MÉg elaludni se alszik el másnak. NAgyon anyás. :oops: Szóval nem tudom hogy lesz.

Kistesó: Hát nagyon irigyellek Titeket hogy már így késznek érzitek magatokat a kistesóra, és hogy jönnek is sorba a bébik. AKinél nem annak nagyon sajnálom hisz tudom jól milyen érzés.

Nekem is elég sokszor megfordul a fejemben a gondolat de úgy el is vetem az ötletet. Nem érzem még késznek magam lelkileg. OLyan érzések kavarognak bennem hogy akkor Flórinak kevesebb jutna belőlem. esetleg lekéne mondania a szopiról. Szülésnél 4 napig itthon kéne hagynom és azt nem szeretném mert ez nemcsak neki hanem nekem is rossz lenne. És hogy tudnám e úgy szeretni tesót ahogy ezt a csöpp lányt IMÁDOM szivem minden szeretetével!!!! Szóval nekem ez nagyon nagy dilemma.
Hisz az idő is "szorít". Márpedig azért mert a melóhelyre nem tudok visszamenni és azért továbbra is ezt a jó pénzt szeretném kapni a kövi gyerkőccel is. Tehát jövő évben teherbe kéne esni ehez. de ugye ismerve az előzményeket lehet már bele kéne vágni.... :roll:

Benita!

Én is pontosan megértelek és nem itéllek el. Hisz miért is tenném. MAjd ha késznek érzed magad a kistesóra belevágtok és reméljük hamar jönni is fog. :wink:

Nándorka!

Örülök hogy fiacskádnak tetszik a suli. Íróasztal ügyben hogy döntöttetek? Sikerült venni?

Pinkiné!

NAgyon szupi a kisvideó amit csináltál.
Tesóhoz pedig drukkolok hogy akkor jöjjön amikor szeretnéd. Olyan jó hogy már késznek érzed magad rá.

Arwen!

A tortáid csúcsszuperek. Az hogy pedig Nálatok is jön a tesó egyből csodálatos. És annak is nagyon örülök hogy a házba is nemsokára beköltözhettek. Képeket majd kérünk.

Esztora!

Nyunyi nagyon ügyi a szobatisztasággal. Szupi hogy a nyaralásotok pedig a döcennők ellenére ilyen jól sikerült.

Nikó!

Sajnálom a rossz dolgokat amik történtek. Gyere ahogy tudsz.

Szeri!

Hihetetlen hogy mát itt tartasz. A rukákkal pedig tök jól jártál. NAgyon nagy segítség hogy nem kell annyi mindent megvenni.
Hát a bölcsi meg. Nem is tudom mit mondjak. A te szemszögedből is érthető meg az is amit írtál hogy más meg a munka miatt akarja beadni. Nehéz ügy. Szomorú hogy nincs elég hely.

Krisz!

Szupi lehetett hogy végre a lagziba kicsit tudtaok lazulni és Csenge is jól érezte magát otthon.
A visszatérő bacikat pedig sajnálom. Nem adatjátok be magadnak a férjeddel a Gynevacot? Hátha segít és megszünnének ezek a nyavaják.
Kistesóhoz pedig nagyon drukk. Sok erőt és kitartást hozzá. Tudom milyen nehéz.

Ragota!

Örülök hogy megoldódott Nálatok a szopi dolog és ilyen könnyen viselte Csongi! Meg az is jó hogy így bírtátok egymás nélkül ennyi napig. Hogy vagy?

ADri!

Üdv újra köztünk!!! :D
NAgyon nehéz időszakon vagy túl,és sajnos nem tudjuk mi miért történik velünk. De Kérlek bízz benne hogy hamarosan jön hozzátok is a tesó.

Vicky!

Csuda helyes kispasid van. NAgyon jó képeket csináltatok róla. Tök jó hogy a nagyszülők is mentek veletek nyaralni és kettesben is tudtatok kikapcsolódni.
Most volt péntek,szombat,vasárnap a bnv. Ott voltunk. Flóra jól bírta. Nincs addig semmi baja amég a cickók mindig megfelelő távolságba vannak neki. :lol: Bárhová ellehet vele menni,jól viselkedik.
Sajnos múlt hét hétfőn meghalt a férjem nagyija és csütörtökön temetésen voltunk ahova Flórát is vinni kellett és egy hang nélkül kibírta. MIndenki odáig volt tőle hogy milyen nyugodt jó kislány.

Na most aztán írtam! :oops:
Keresek képeket.

Bocsi ha valaki kimaradt. Igyekeztem mindenkihez szólni.
csipcsab
 
 


Aranyosak vagytok! :lol:
Meg nem fogtam fel,meg nem hiszem el...de azt hiszem ezzel ilyenkor mindenki igy van.
Meg talan azert is olyan hihetetlen,mert elsore,igy,hogy semmit nem neztunk,nem szamolgattam. Lehet,hogy ezert is sikerult.
Mondjuk a folsavat szedem kb julius ota ,mert tudtam,hogy valamikor majd koltozes tajekan belevagunk,igy feltankolni nem art a szervezetem.

Marietta,
ez az a kep!!!!!!!!!!!Hat most is kesz vagyok a rohogestol :lol: :lol: :lol:
Baratnodnek is gratula :lol: Tok jo lenne,ha kedvet kapnal Te is :lol:

Nandorka,
igen,ereztem.Es a nemet is erzem.De arrol nem akarok nyilatkozni :wink: Egyelore.

Szeri,
de jo,hogy iylen sokat irtal!!!!!
A bolcsi dolog:hat igen,ketelu. Lehet nezni a dolgozo anyukak oldalarol is es akkor meg total jogos.
De jovore megy Bali oviba,vagy nem?
De jo otlet volt ez a ruhacsere!
Mondjuk en kizart,hoyg kibirjam,hoyg ne vegyek uj rucikat is... :oops: Olvadok a kinalattol...
JO kis meleg hangulatu les Dori szobaja,tuti szep lesz.
Azon jot nevettem,hogy irtad,hogy " az en koromban ezt a fajta stresszt mar nem birom" :lol: :lol: Na ne viccelj,milyen korrol beszelsz? :lol:

Grimaszos kepet majd nezek en is...hatha van vmi.

Tenyleg,nem szoktatok mostanaban ingazni?Emlektek meg ra?
Hogy hany gyereketek lesz,meg aki babas,annak milyen nemu a pocaklako??
En eddig akarkivel megcsinaltattam,mindenkinel megmutatta,hogy milyen nemu gyerekei vannak,egymas utan,sorrendben.Durva.

Olyan jo lenne egyutt babasodni,lanyok,nagyon-nagyon drukkolok minenkinek,aki szeretne!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++

Kép

Kép
arwen07
 
 


Marietta,
vegreeeeeeee :lol: Na latod igy kell,mindig ilyen sokat irni :lol:
Amikor Atti 1 eves volt,meg en sem ereztem am magam kesznek egy ujabb gyerekre!!!!!!!!Van,aki igen,de van,akinek tobb pausa kell :wink:
Tok jo,hogy ott kozel talaltal egy jo fej anyukat es Florinak is baratnot :lol: :lol: :lol:
Felujitas...hat ahhoz kitartast!Probaltatok mar,hogy tenyleg nem tud nelkuled elaludni?Mert baratnom pl (ennyi idos a kislanya,mint Flora,1honappal idosebb csak) aki szinten szoptat meg, siman hagyhatja anyujara,parjara,ha o nincs ott (azaz a cici),akkor elvan nelkule!!!
A hiszti meg....hat sajnos ez ilyen korszak....es sajnos sokaig tart :?
Reszvetem Nektek a nagyi miatt :(

Benita,
:lol: edes vagy!
Hat nem tudom,nekem mindig is sok volt az energiam :lol:
Iwiwen Te vagy?

Kép

Kép
arwen07
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: