Új privát üzeneted érkezett!

mágnes, de cuki vagy, köszi :lol: :lol:
viszont most kaptam meg a kombinált teszt eredményét és sajnos pont határértéken van... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


A határérték még jó!
Azért határérték a neve, mert addig még jó az eredmény

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, az a gond, hogy maguk a vérmarkerek is alacsonyak, rosszak, a sejtbankos nő mondta.. :cry:
kedden megyek terhesgondozásra, tuti elküldenek a klínikára amniocentézisre, elkesedóredtem, ráadásul a párom sincs itthon...pont most.

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Boriskám:
nem lehet, hogy csak a korod miatt esel bele magasabb rizikófaktorba?
Próbálj megnyugodni, engem is elküldtek genetikára, mert határértéken volt az eredmény, végül semmi gond nem lett.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boris!

Csendben gratulálok.Reméljük nem lesz baj!!+++++++++++++
Nagyon szorítok érted,Bár csak tudnánk beszélni.
A párodnak pedig mielőbbi hazatérést. :lol:
Kitartást++++++++++
puszi.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


emlékszel az értékeidre?
ennél a fránya tesztnél mindent beszámítanak, az uh-t (ami tök jó lett)+vérvételt+39 évemet+testsúlyt. de így értekelhető, és sajna
1:250 lett az eredmény ami pont a határvonal...most beszéltem a barátnőmet, ő is volt kom.teszten és neki kétszer magasabbak(jobbak) a eredményei. páromat hívtam, ki van akadva szegény..

ne haragudj és csajok ti se, hogy most csak ezzel tudok foglalkozni,
bocsánat...... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
Annámnál volt nálam ilyen "gond", a pontos értékre nem emlékszem, de arra igen, hogy az akkori 26 évemmel 1:1000 közeli értékem volt. Ez annyi idősen már határérték volt.
Én végig éreztem, hogy nincs semmi baja

Szerintem te is próbálj megnyugodni, és várd meg, hogy mit mond a dokid.
Az amnio sanszos.. Ha 35 alatt lennél, akkor nem biztos, hogy küldenének (engem nem küldtek), hanem ott is csináltak egy uh-t .
Én érzem, hogy nem lesz semmi gond!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


renim, köszönjük! párom nagyon édi volt, azt mondta, annyira megijedt amikor elkezdtem mondani, hogy azt gondolta nagyobb a baj, és megvígasztalt, hogy nem lesz gond. remélem..

mágnes, az tényleg határon volt neked is..most abban reménykedem, hogy elküldenek a sotéra, ott csinálnak egy uh-t és talán nem lesz gond, mert egyébként azt nem értem ha van orrcsontja és jó a tarkóredő (1.1) akkor hogy lehetne baja??????????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
először minden képpen uh-t fognak csinálni. Ha az uh nem indokolja, akkor nem böknek, az én papíromra is rá volt írva, hogy az uh alapján az amnio indokolt.

Reni:
jövő héten küldök meghívót a bologhoz, péntekig még nem zárom be :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris, nagyon gratulálok nektek, biztos, hogy minden rendben lesz! Nagyon szurkolok!

Mágnes, meghívót nekem is küldjél!!!

Kép
domo
 
 


Domo:
megtennéd, hogy a blogomba a kommentekhez írsz egy mailcímet? Sokan kértek meghívót, és nem akarom, hogy véletlenül kihagyjalak :)

Boriskám.:
Ma beszélsz a dokiddal?Ahogy van valami, jelentkezz!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, írtam a blogodhoz! Köszi!

Boris, hogy vagytok?

Kép
domo
 
 


Sziasztok!
Boriska! Gratulálok nektek nagyon!
Én sajna nem értek ezekhez a vizsgálatokhoz amit irtál. De én biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi gond. Szerintem kisfiú lesz és higgy benne, hogy Ő meg akar születni nektek :P
Ági! Én is szeretnék blogodhoz majd jelszót. Már próbáltam irni neked, de valamiért még nem jelenítette meg.
Örülök, hogy Annád már 2 hete minden betegeskedés nélkül birja az ovit.
Mi sajna szerda óta betegek vagyunk. Náthás és eléggé köhög. Most élből fülészetre vittük el de semmi gond nincs. Vettünk neki köptető (ezt mondta az ottani doki). De mivel csak 3 napot lehet szülői igazolással itthon ma levittem ide a gyerekdokihoz, hogy beteg és szerdáig itthon lenne. Nem mondtam neki, hogy voltunk mult héten fülészeten.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


domo, nagyon köszi :!:

mágnes, holnap megyek terhesgondozásra, megbeszélem a dolgot, nem tudom még mi lesz, de szerintem amnio..azon meg akkor minél hamarabb túl szeretnék esni..

gyöngyike, olyan kedvesen írtál, köszönöm! és én is érzem nagyon, hogy meg szeretne érkezni nekünk ez a babó :lol:
de ilyen gáz az ovi??? ennyi beteg gyereket passzolnak be???
durva, mi ma voltunk Lujzival először, 3 órát bírt, ja és láttam két gyanús gyekőcöt, tuti betegek....remélem most még öszeszedünk valamit......

többiek? hogy van a mi nagylegényünk, Lukács?
trin??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi:
megkaptam a hozzászólásod, küldeni fogom a meghívót :)
Nos, hát Anna eddig bírta az ovit, ma már nem ment.
Letaknyosodott, most kivételesen tőlünk szedte össze.
A rekord így is megvolt, 2 hetet oviba járt, eddig a max. az 4 nap volt.
Orrmandula nélkül ég és föld a takonykór! Tiszta lightos, végigaludta az éjszakát, nem köhög, kap levegőt!

Bencén 2 nap alatt átment a betegség, nem tudom miből van ez a gyerek, de jó masszív :) Mellesleg 1 hete leszokott a cumiról!


Boriskám:
Nagyon drukkolok neked,de tudom, hogy nem lesz semmi gond! Én is kisfiút érzek!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, elmentem a terhesrendelésre...mikor behívtak volna akkor hívtak telcsin, hogy Lujzim sír az oviban (hétfőtől tart a beszoktatás)..így csüt.-ön tudok menni, de ma megjött a kombiteszt levélben is így azt is meg tudom mutatni.
Kisfiú lesz...hm, jó lenne!!!!! meg persze ha egészséges is lenne............

Kép
Kép
piciboris
 
 


dudorka (pandi)????? hogy vagytok????

renim, raksz Niusról kleós képt??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskam,

most csak neked irok hamar! Gratulalok nagyon örülök a jo hirnek! :P Ne aggodj nem lesz semmi baj! De vegül bementel a rendelesre ha mar egyszer te következtel? Vagy rohannod kellett?

Menj el valami nagyon tuti dokihoz szerintem genetikai uh-ra!
puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boriskám:
kisfiú!! Akkor nyertünk Gyöngyivel! :)
És mit írtak a papírra? Negatív? Vagy itt nincs ilyen összegzés?
Hol voltál kombinálton?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jucim, köszi!!! nem tudtam már bemenni, éppen csak kikértem a kiskönyvemet..., viszont ha amnio lesz, akkor a sotén lesz uh is előtte, ott biztosan jól megnézik a kis macimat :lol:

mágnes még nem tudom, csak valahogy érzem, hogy fiúcska :lol: sokkal erősebbek voltak a kezdeti 'tüneteim mint Lujzinál (fáradtság, gyomorégés, szédelgés..)
sajnos pozitívat írtak a leletemre, a sejtbanknál csináltattam így ingyenes volt.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jaj, Boriska annyira szoritok ertetek! Kivanok egy gyönyörüseges pici fiucskat! Nagyon jo am kisfiu anyukajanak is lenni, majd meglatod! :P

11.30-ra megyek Davideert az oviba, ma elöször ebedel is...ma'r ha elfogadja... :P

puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boriskám:
Mi volt a dokinál????

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jucim, mi volt Davidéval? minden okkés volt az oviban?
köszi, én is reménykedem..

szió mágnes, az sztk-s dokim elküldött amnióra, közben találtam egy magzati diagnosztikában jártas orvost a sote I-en aki ismerős, de sajnos csak jövő héten lesz, külföldön van. Őhozzá mennék tanácsaásra és uh-ra aztán hátha megcsinálja az amniót is, ez a szakterülete. ja mert a sotén okt. 8-ára kaptam időpontot, amit nagyon későinek érzek..talán sikerül hamarabb elmennem így.
veletek mi úccság?

mindenki úgy eltűnt..... :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Ági! köszönöm a meghívót.
Boriska! Nem akartok 4D-re elmenni?(Tudom az elég sok pénz) De ott elég jól megvizsgálják a babó minden testrészét. És arra talán nem kell még heteket várnotok.
Lujzikának hogy megy az ovi?
Nálunk tegnap volt szülői.
Mindkét ovónő letámadott minket, mert nem fizettük be az októberi ebédet. De még a pótbefizetést is lekéstük.
Hát ez van. Mi sem vagyunk tökéletesek. Elfelejtettük naptárba irni, hogy minden hó 2. csütörtökén fizetni kell. De ők is az utolsó nap irják ki a faliujságra. Amugy 9-én volt és Anna 8-ától nem járt oviba.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


na gyöngyike...Lujzi meg a dadától kapta el a vírusos torokgyulladást..no komment......remélem nem kapom el..
a faliújság meg egy hülyeség, nekünk ez egy A4-es lap az ajtóra ragasztva bolhabetűkkel teleirkálva....Lujzi 2 napot volt aztán irány az orvos, már látom amit írtatok mágnessel, hogy itt aztán jönnek a betegségek, és volt 2 gyerkőc is akiknek folyt az orra és iszonyatosan köhögtek hétfőn amikor mentünk.
meg mi nem vagyunk még tapasztaltak de nem?? néha mondhatnák előre amit teljesíteni kell, a franc jegyez mindent meg..

4d mindenképp szeretnék egy részletes uh-t, most a 4d-t nem tudjuk kifizetni sajnos..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska!
Sok Boldog Névnapot Kivánok Neked!!!
Sajnálom, hogy Lujzi is ilyen hamar beteg lett. De sajna ez az ovoda "átka".

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Boriskám!
Hajrá, hajrá, hajrá!!!!!!!!
Nagyon örülök és nagyon szorítok!!!!

Megpróbálok gyorsan képeket dobni.

Az egyévesem meg a rózsaszín csoda:
Kép

A kétévesem meg a tortája:
Kép

Pancsiznak a fiúk:
Kép

Na meg a csirke is:
Kép

Fiaim rosszalkodnak:
Kép

Szeretjük egymást - dögönyözni
Kép

Egy-egy mosoly ezen a borongós napon:
Kép Kép Kép

Ja, és összegyűjtöttem a bátorságomat és kilövettem Ilka fülét. Íme az eredmény:
Kép Kép

Lekoptam, még mielőtt kizártok.
Puszi.

tücsökbogár
 
 


szia tücsike :P köszi!!!!!! ma annyira 'elkapott a boldogság ahogy a képeiteket nézegettem, hogy nekem is lesz babám és végignézhetem ahogy dögönyözik egymást a tesók, remélem így lesz :P
olyanszépek a srácaid, ezt nem illemből írom!! Ilka is olyan bájos-okos arcú kicsi lány! na és a fülbevalója..az csodás!! rendeltétek, vagy ahol belőtték ott volt ilyen kicsi virág is?

gyöngyike, köszönöm a köszöntést!!! párom szedett egy kardvirágot a kertünkől nevem napjára :lol: :lol: persze Lujzi adta át :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskam,

Sok boldogsagot kivanunk mi is nevnapod alkalmabol! :P

Tücsi,

Egyszerüen gyönyörüek es lathatoan boldogok! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok...


Kicsibém! Életem! Tiszta teljes szívemből, halkan, de annál nagyobb örömmel gratulálok. A babádnak nem lehet, nem lesz semmi baja! Ebben meg tökéletesen biztos vagyok.

( Drága zugolvasó Editem, látooood????? Vannak csodák!!!! )

Tücsök! Nem ér!!! Kizárni??? Csak azért, mert a fiaid állandóan megríkatnak.. :)
Le sem tudom írni, mit érzek, amikor meglátom a gyerekeidet..
Gyönyörűek, Ilka a kis húsgombóc, ráadásul csajosan, fülcsivel?! Csodaszép. A fiúk meg?! Tőlük kész vagyok...

Mi jól vagyunk... Apa szülinapjára készülünk.. Csináltam neki egy óriási tortát. Gomba. "mesegomba" piros kalappal, fehér pötyikkel.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszönjük! Dagadok a büszkeségtől - na meg attól hogy állandóan csokit ennék...

Borisom!
Úgy mentünk a füllövő csajszihoz, hogy pont friss kollekciója legyen.

Zel!
Láthatnánk a mesterművet? Sőt Lukács sem rontaná el a képet!
Akkor apa nálatok is szűz???? Hajrá, hajrá tökéletesség!!!!!! Egyébként isten éltesse! Mi apánknak is a héten volt.

A kizárás csak azért jutott eszembe, mert egy másik fórumról kizártak a napokban - akikkel együtt szültünk decemberben - mert nem tudtam követni a napi kb 300 hszt és csak ritkán tudtam írni. Nagyon rosszul esett, mert a terhesség alatt meg utána is azért nagyon sok személyes dolgot osztottam meg velük. Na de mindegy.

tücsökbogár
 
 


tücsike értem, akkor majd ha lesz füli akkor odafigyelek, hogy nagyobb legyen a választék :lol:
na ne már kizártak egy topikból?????? ez gáz..

zel, olyan ari vagy, köszönöm a bíztatást, most már én is tutira hiszem, hogy egészséges és csak a korom miattt lettek ilyenek az eredmények, de azért tuti ami tuti, elmegyek az amnióra.
én is kérnék képet atortáról!!! na ez jó!!! a párom is szűz jegyű, neki 16-án volt a szülinapja, na akkor minden szűzjegyűt az istenke éltessen :P

és tücsi, zel ti milyen jegyűek vagytok? én nyilas, skorpió aszcendenssel... :twisted:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Na akkor Isten éltesse a szülinaposokat. Nekem 17-én volt.
Boriska én is pár szál virágot kaptam Annától még csütörtökön este. Mamánál voltak és ott a szomszédtól szedték.
Páromtól egy könyvet kaptam.
Tücsike! Nagyon tündéri mindhárom gyerkőc. A két nagy mint két tojás. Ilka is gyönyörű lett a fülcsivel.
Annának én is szeretnék, de a párom nem. Azt mondja, hogy majd ha Ő akar.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Tücsi:
Ahányszor nézem a fiaidról a képet, mindig az jut eszembe, hogy milyen jó helyre is kerültek ők, és mennyire látszik rajtuk, hogy boldogok! Nagyon szép hapsik!
A csajszid pedig,hát ő egyszerűen gyönyörű! Nagyon sokat nőtt!
A fülbevalója nagyon csini :)
Mi Annának fél évesen lövettük ki, nem bántam meg :)

Isten éltessen minden szülinapost!!
Én jól kifogtam a családban: 1 skorpió férj, és két bak gyerek :) :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gyöngyi, akkor te egy napon születtél a férjemmel! Persze ő biztosan jópár évvel korábban. :wink:


Boris!
Én oroszlán vagyok kos aszcendenssel - isten óvjon tőlem mindenkit :lol:
Ráadásként meg van egy szűz férjem, egy oroszlán, egy rák és egy nyilas gyerkőcöm.
A Csabi az oroszlán és bizony nagyon érzem, hogy sokat fogunk küzdeni egymással. Sokszor panaszkodok a férjemnek, hogy nem értem a reakcióit meg a viselkedését, erre ő közölte, hogy látnod kéne magadat kívülről és akkor értenéd. Na erre kössek csomót....

Mágnes köszi.

tücsökbogár
 
 


Borisom drága, tiszta szívből gratulálok a babához. Nagyon örülök, hogy kicsimama vagy újra, és lesz egy csodaszép fiúcskátok is Lujzikánk mellé.
Minden rendben lesz, dőlj hátra és élvezd a pocaknövesztgetést. Tudom ez nem ilyen könnyű, de próbáld meg.

Minden szülinaposnak és névnaposnak boldog mindent!!!!!!

Tücsi, fantasztikusak a gyerkőceid. Olyan kiegyensúlyozottnak látszanak, biztosan azok is, és gyönyörűek. A kisasszony szépséges a fülbevalójával. Sírt a lyukasztásnál? Most készülök Lottival elmenni, mert egy éve megkapta a fülbevalóját, csak állandóan sajnáltam kifúratni. Most viszont már rászántam magam....... főleg ilyen szép csaj láttán.

Zelem, tortaképet kérek én is!!!!!Lukács is segített?

Mágnes, légyszi küldj nekem is meghívót a blogodhoz. Anna meggyógyult? Bencét hogyan sikerült leszoktatni a cumiról? Lottit is le kellene, mert nem szeretném, ha a bölcsibe más cumiját nyalogatná. Van valami változás férjed munkahely ügyében?

Domo, ti készültök a bölcsire? Hová fog járni a kisasszony?

Gyöngyi, akkor most Anna nem ehet a bölcsiben? Anyám..... még fel kell készülnöm ezekre a hivatalos dolgokra.

Juci, hogy vannak a gyerekek?

Dudorka, merre vagy?

Tücsi, gáz, hogy kizártak a decembeiek, de azt hiszem, ahol ennyi ráérő ember van, hogy állandóan a gép előtt ülnek, azt nem kell sajnálni. Biztos nagy örömet érzett a kedves anyatárs, hogy ekkora hatalma van, hogy kizárhat egy háromgyerekes anyát egy fórumról. Ezúton gratulálok neki :wink:

KépKép
trinky
 
 


trin:
küldj légyszíves egy mailcímet, mert nem tudok meghívót küldeni
A blogban leírtam a cumiról való leszokást
:wink: (nem az én érdemem..)

Anna már meggyógyul,t érdekes módon így orrmandula nélkül 3 nap alatt lezajlott nála a betegség.
Még a héten sem megy oviba, mert jövő héten elviszik mindkét gyerekemet 1 hétre, és nem akarom, hogy lebetegedjenek. 3 és fél éve nem voltam gyerek nélkül :)
Férjemnek még mindig semmi munka, kezdünk elkeseredni, elfogytak a tartalékaink, nem tudom hogy lesz jövő hónapban..

Tücsi:
hát ezen a kizáráson én is felhúzta magam! Ezzel az indokkal, hogy nem tudsz rendszeresen menni?! Próbálják meg ők is 3 gyerekkel!
Küldd ide őket, kiosztjuk mindet! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tücsike, jó kis család a tiétek :wink: igazi nyüzsis család vagytok így a 'jegyeitekkel :lol: nálunk ugye párom szűz, én nyilas, Lujzi bak tesóka meg halak lesz, mindannyian mások :wink: izgi lesz.

trin, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen, nagyon vágyom rá, hogy minden rendben legyen kicsi babácskánkkal, szinte szugerálom, és hiszek benne, hogy nincs baja, ez sokat számít :lol:
fülbelövés: sokszor én is szeretném Lujzinak, de mindig elnapolom, hogy ráérünk, majd ha nagyon szeretné...pedig olyan jól állna neki is, na majd Lottiról kérek képet :lol:

pandi/dudorka :!: mi van veletek? hogy vagytok? kérlek ne menj el tőlünk!!!!!! olyan rossz lenne!

domo, juci?

sapéval is mi lehet, meg andival, tamarannáról nem is beszélve, mekkorák lehetnek már az ikrek.....

Kép
Kép
piciboris
 
 


Húúú mágnes, de szar ez így. Remélem hogy fordul a kocka és végre fellélegezhettek.

Füllukasztás előtt álló anyukáknak üzenem, hogy minél előbb, annál jobb. Én is csak azt bánom, hogy nem 5 hósan tettem meg. Bár mindegy mert nagyon jól viselte a csajszi. Tapasztalt 3 lányos anyuka ajánlotta a "hentest" aki mellesleg egy sima kozmetikus, de olyan pisztolya van, ami nem csattanik. Így Ilka az elsőt alva kapta. Remélem nem tűnök szadistának, de gondoltam úgyis felébred, minek borzoljam előre a kedélyeket. Mire felébredt már szép kis virág volt az egyik fülébe. Kb. 5 másodpercig sírt. A második után meg 10 mpig. De akkor megnyugtattam, hogy szerencsére nincs több füle. Nem kellett mozgatni meg kenegetni meg semmi és még csak be se dagadt neki.

Trinky!
Azért nem mindig ilyen mosolygósak ám, csak akkor nem fényképezem őket. :wink: Sőt a Csabi igazi hisztibajnok, Andris meg egyre jobban utánozza, Ilka meg csak szimplán azt akarja, hogy mindig vele foglalkozzak, de legalábbis cipeljem a hátsóját.
De mindennek ellenére - vagy pont ezért is - tényleg imádnivalóak.

Boris!
Mikor is lesz vizsgálat? Annyira várom a jó híreket. Persze gondolom az sem lesz tragédia, ha a kukac lemarad a gyerekről.
:wink:

tücsökbogár
 
 


tücsi, köszi a 'fülis tanácsot, lehet, hogy hamarosan meginterjúvolom a nagylányt, szeretne-e ő is, mert az én fülbevalóimat imádja :lol:
elvileg okt 8-án mennék gen. tanácsadásra és cak utána valamikor a vizsira, pont ezt szeretném kicsit előrébbhozni, szeretnék már fellélegezni.

Kép
Kép
piciboris
 
 


boris!

Tényleg mikor lesz következő vizsgálat?

tücsike!

Idióta fórumosok vannak,én is írtam régebben egy másik topikba
Nekem senki sem válaszolt,minta ott sem lettem volna.
Egyszer valahogy szóba jött,hogy Nia lombik baba,és erre azt írta
hogy ez senkit sem érdekel ,ne sajnáltassam magam.Ez hülye gondoltam.Ikres anyuka volt maga se tudta kitől vannak a babák
19 évesen.
Olyan szépek a drágáid.
nagyon szép a fülcsije.Nia 3 hónapos volt,kb de nagyon sírt.
A torták is gyönyörűek.

Zel!
Én is kiváncsi vagyok a tortára.,?!

Trinky!
Magatokról semmi nem írtál.Hogy vagytok?Bölcsi lesz?
nekünk a manó elvitte a cumit (8db volt)
Egész nap szívta.Sírt utána,de állandó szájfertőzése volt.

KOZÁK DIÁNAK utólag boldog névnapot!!!!!!!!!!!
gyöngyinek pedig boldog szülinapot.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


boris!

Egyszerre írtunk.Pont a szülinapomon mennél október 8-án.
Biztosan nem lesz baj :wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


bbilona!

Merre jársz????

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


reni, húúúúúúúú én babázok ezerrel... Most is itt kapaszkodik a karomon és lesi, ahogy gépelek.
Most akkor oda a loknik? Biztosan jól áll neki az új frizura. Meló kilátásban?

boriska, micsoda hírek, azangyalát! Verem a seggem a földhöz örömömben, és potyog a könnyem. Szurkolok a kis tökösért!

tücsökbogár, eszméletlen, hogy megnőttek, és milyen szépek! Milyen jó nálatok gyereknek lenni!
Kérdezném: Concord Ultimaxot vettünk végül. Mit csinálsz ha elalszik benne a gyerkőc? Ott ülsz mellette, amíg fel nem ébred? Vagy kiküzditek a belsejét gyerekestül és beviszitek?

Kizártak? Ilyet lehet? És annak meg mi értelme van? Hogy örülnénk mi ha sapé, katata, néha bekukkantana és írna magáról néhány sort. Méghogy kizáni ilyen ostobaságot..
bbilona
 
 


Ilona!
Ezek a gyerkőcök nem akarják kihagyni ha anya netezik. Fene se érti mi tetszik nekik annyira ebben a világító, színes csodamicsodában.
:lol:

Háááát mi eddig römeresek voltunk. Most a Csabi lehet hogy concordot kap, még nem dőlt el véglegesen.
Amúgy az én áldott jó kölkeim abban a pillanatban felébrednek amint megáll az autó - ha egyáltalán alszanak benne. De egyszer előfordult azért hogy Andris nagyon bealudt, akkor simán kivettem csak a gyereket. Tél volt, arra se ébredt fel hogy az overált, meg a cipőt levettem róla. Szóval ha igazán alszanak, akkor bármit csinálhatsz velük, ha meg csak bóbiskol, akkor úgyis csak percek lettek volna hátra.

Reni!
Gratula Niának - vagy a manóknak.

Nálunk nincs cumi, de végső kétségbeesésemben most 9 hónaposan Ilkánál is megpróbáltam bevetni, persze csak üvöltés volt. Semmit nem fogad el a főzelékeskanálon és a cicin kívül. Már van egy foga és ezerrel jönnek a többiek is, a cicim meg cafatokban. De tényleg, már előre rettegek a szopiktól. Próbáltam a bimbóvédőt is, de arra is csak ordítás és hátat fordítás volt a válasz. Van valakinek ötlete? Mert a napi 6 szopi, ebből 2 vagy 3 éjjel bizony elég strapás, nem beszélve a fájdalomról.
Pedig annyira de annyira szeretek szoptatni, de ez így már nagyon nem jó érzés.

tücsökbogár
 
 


Ilonám, nekünk van concord ultimaxunk, de szerintem nehéz a belsejét kiszedni gyerekkel együtt, és nem is lehet, ha benne ül őnaysága. Ha elalszik vagy kibányászod óvatosan, és ha szerencséd van olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel, vagy egyből felébred, ha a kicsatolod. Arra ügyelj, hogy nem biztos, hogy mindig jól becsatolódik, így mindig rángasd meg egy picit, mielőtt elindultok. Nálunk már előfordult, hogy Lotti kijött az ülésből útközben.

Tücsi, nekem nincs jobb ötletem a bimbóvédőnél, bár elég munkás a kisasszonynak, és mivel eddig csupaszon kapta a tejet, biztosan nem tetszik neki. Esetleg próbál egy kicsit fejni bele, hogy az első korty könnyebben jöjjön, hátha sikerült átejteni. Sajnálom, hogy fáj a szopi, Lotti már a kórházban b.védőzött, így én erről a fájdalomról lemaradtam.

Reni, tegyél képet Niusról!! Hogyan kapott szájfertőzést? Az milyen?

Mi köszi jól vagyunk. Haladunk a szobatisztaság útján ezerrel. Állandóan pisilni akar Lotti, bárhol képes letolni a gatyáját, bár előtte szól, vagyis kiabál, hogy PISI.
Rengetet beszél, olyan mint egy szivacs. Legújabb szava: szélkerék. :lol: Szóval most már tudunk beszélgetni. Ezzel együtt a hiszti is kezd kibontakozni, bár most jön az utolsó két szemfog, így annak is betudható. Végre már csak 4 foga hiányzik, azt meg már majd fél lábon is kibírjuk. Majd teszek képet, mert már ezer éve nem raktam. Még a szülinaposról is adós vagyok :oops:

Mi ne csináljunk zárt fórumot? Talán jobba tennénk képeket, és Dudorka is visszatérne hozzánk. Vélemény???

KépKép
trinky
 
 


Trin, én még nem is próbálkoztam szobatisztasággal, ti hogy kezdtétek? Lotti nagyon ügyes, várom a képeket! És ti mikor kezditek a bölcsit? Lili februárban indul, én meg vissza dolgozni.

Tücsi, a gyererek csodaszépek, nagyon jó a fülbevaló is!
Lili még most is szopizik 16 foggal, és a cicimen semmi sérülés nincs. Mikor jöttek a fogak 3-4 alkalommal megharapott, mondtam, hogy ezt nem szabad, és azóta sem teszi, pedig éjszaka is végig szopizik, még álmában is!

Reni, Niáról tegyél képet, olyan rég láttuk!

Utólag is Borisnak boldog névnapot, Gyöngyinek boldog szülinapot!

Kép
domo
 
 


trinky, na akkor ezt megint jól összekevertem, azért köszi az infót. A csatt problémára már rájöttem, mondhatom remek.
Átsiklottam a Fertő túrájának beszámolóján? Hogy sikerült?
Zárt fórum? Hogy kell? Nekem mindegy, hová írogatunk ,csak a régiek is visszatalálhassanak, ha igénylik esetleg.

tücsökbogár, bocsi összekevertelek... :? Igazatok lehet, ha alszik akkor bármit lehet körülötte, ha meg csak szendereg akkor tényleg percek kérdése. Harapás, hm, már az én kislányom is harap pedig még nincs is foga, aztán miután jól összeszorította az ínyét a bimbón, rámnéz és vigyorog ezerrel. Én meg próbálok mérges arcot vágni, de meg kell zabálni olyan aranyos. Akkor kicsit elveszem tőle és mondom, ha "harap" nincs cici, felöltözöm, majd amikor látom, hogy enne még, akkor folytatjuk.

domo, Liliről is régen láttunk már fotót. Te hogy vagy?
bbilona
 
 


Ilona, ezt a vigyort én is ismerem és tudom, hogy a következő pillanatban 90 fokkal elrántja a fejét is, persze közben elfelejti elengedni a cicit. És mindezt foggal is csinálja. Anyukám azt mondta, hogy én is nagyon harapós voltam, úgy tűnik most visszakapom.
De igazából nem is az abaj, hogy néha megharap, hanem folyamatosan rág evés közben, majd az éjszakai etetésekkor utána még legalább fél órát cicizik, vagy inkább rágódik, ha meg elveszem, akkor jön az eszeveszett ordítás. Néha komolyan irigylem a cumizó babákat.......

tücsökbogár
 
 


Ilona, na szép, akkor általánosságban rossz a csatt. Intézkedem :wink:

Domo, Lotti magától kezdettkéredzkedni a WC-re, mert az unokatesói már szobatiszták, és benmt tobdzódott velük a WC-n. Augusztus végén kezdte el. Egyáltalán nem akartam még, mert szerintem elég lenne jövőre, főleg, hogy most jön a rossz idő, és a játszótéren is pisilni akar. Viszont a lelkesedését sem szabad letörni.

Na rohanok, mert egy kis kéz megfogta a lábam, és megyünk kakaóscsigát sütni....

KépKép
trinky
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: