[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

dike: igen, ezt hívják az első genetikai uh-nak. a második lesz a 18-20.hét között.
szép nevek nagyon!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Beze megint írt! Azt írta, hogy elfolyt a magzatvize 5:35-kor és így Szekszárdon született Marci.

Sajna, most sincs időm többet írni.

Majd, talán holnap jövök!

Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Naaa, CSOKolades CSOteszta LanyokAnygyalok!

Jottem, vagyis jovok mert hallom meg itt londonyban is, hogy ujsag van!

BEZEEEEEEEEEEEEE!! ASZTAAAAAA! HUUUUU A TEREMBURAJAT!:):) EZT NEVEZEM MIKULAS AJANDEKNAK NEMCSAK A CSALADNAK, NEKUNK IS! JUHHHIIIIII!!!!:):) HOPPPARECSKA!:) CSAK PISLOGUNK ITTEN MI, CSAJOK?!:):) KOMOLYAN MONDOM EN MEG NEM TERTEM ESZHEZ PERCEK OTA, UGY MEG VAGYOK LEPODVE! HUUUUDE, NAGYON! :) TELJESEN BETABLAZTAM MAGAM KARACSONY KORULRE ERRE MARCIKA MAR MOST NEM SEMMI MODON KOSZONTI A CSALADJAT!:):) LEGJOBBAN BEZE VOLT MEGLEPVE!:)-gondolom en!:)

BEZE, NAGYON SOK BOLDOGSAGOSSSAGOT KIVANOK NEKTEK! MEG SOK OROMOT ES TUDOD, MINDENT! NEM RAGOZNAM TOVABB, PUSZIKALOM A KISHERCEGET ES TEGED IS! MIELOBBI GYOGYULAST KIVANOK a csaszibol! ES TOVABBI HATALMAS UDVRIVALGAS MEGY AM TOLEM, REMELEM HALLOD!:) :wink: :wink: :D


Csajok, nem olvastam vissza, remelem mindenki jol van!

Mona, Rad sokat gondolok, nagyon, nagyon drukkolok annak ellenere, hogy ugy erzem jol vagy es minden rendben!-remelem igy van. Puszi, es legy jo, vigyi magadra es Apajara!:)

Lepek is, de ezt a hirt nem tudtam szo nelkul hagyni!

Cso Lanykak!!! Mindenkinek CSOCSESZKA! Gondolok am Ratok sokat, minden nap eszembe jut mindenki, meg Nita idijjjjjota anyossssa is neha! hihihi Csok Csajok!
Vendég
 

 
 

De jo hogyjottel bogi. Nekunk meg a gepunk szarakszik nem tdom mi lesz vele ha tudok majd jovok
mensi meg sehol.ma is volt egy minimalis tojasfeherjem. Remelem ez jot jelent :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, juj de izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mona, én Bencénél Elevitet szedtem, most meg Femibiont és egyik gyerkőcnél sem volt hányingerem. Szerintem ez inkább alkati kérdés, örülj annak, ha elkerül ez a kellemetlenség. Bőven elég egy kis álmosság meg cicifeszülés! :wink:

Kati, ezek szerint egyszerre voltunk fent múlt éjjel. :) Nekem csak azért volt fárasztó ez az éjszaka, mert előtte 22:30 körül és 1:00 óra után is etettem... utána jött a 3-5-ig fent levés... :? És most este sem tudott elaludni Gergő. Bencus már 19:15-kor ágyban volt, Gergő ekkor ébredt és két órán keresztül kínlódtunk. Nem akart megmaradni sem a kiságyában, sem az ölemben... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Végül lehoztam az alsó szintre a pihiszékébe és 3 perc alatt álomba ordította magát. :oops: :oops: :oops: Nagyon gáz, de máshogy nem ment... szerintem a fáradtságtól nem tudott elaludni. :cry: A hasa biztos, hogy nem fájt, mert ez idő alatt volt rottyantás és egy csomó puki meg büfi. Na, most újra nyekereg... :? :? :?

Megyek is...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze
Gratulálok! Nagyon szép méretek. Szerintem is biztos volt elszámolás.

Kati
Itt nálunk nem nagyon akarják modosítani a menzesz által kiírt dátumot. Pedig a 4 d-s uh-on volt amelyik méret alapján január 25. volt a kiírt dátum. Viszont nálam is tuti van elszámolás. A pocim is nagyobb, a hízás is előbbrébb jár, plussz olyan erővel mozog, érzem, hogy nagyobb a súlya.
Tegnap meg jósló fájásaim voltak, legalábbis valami olyasmi. És úgy tudom csak a 32. héttől van ilyen. Szóval még egy hét elszámolás tuti van. De mindegy. Úgy számolom, hogy újévtől már jöhet.
Az uh-on azt figyeld, amikor mérik a fejkörfogatot, stb, akkor kis ablakban megjelenik a becsült terhességi kor.

Dike
Szép nevek.

Nika
Ez jót jelenthet! :) Drukkolok!

Tegnap azért kicsit megijjedtem, kb 10 perces keményedéseim voltak, és egy-egy erős görcs (talán jóslófájás féle, Regivel a végén volt ilyen 38. héttől). Szóval még két magnézium, meg pipholphent is bevettem. Aztán az el tudtam aludni, és reggel már rendben voltam. De remélem ilyen nem lesz mostanában, mert még nagyon korababa lenne, és azt nem szeretném.
Amúgy annyira sokat, meg erősen mozog, hogy néha már kellemetlen. Eszméletlen erő van benne, kiváncsi vagyok a súlybecslésre, bár tudom az sem pontos.
Most egy kicsit beparáztam, lehet már nekem is csak 4-5 hetem van.
Vendég
 


sziasztok!

beze: még ma is úgy örülök nektek!!! fel sem tudom fogni, hogy megleptetek minket.

brita: nálam nincs szó menszi alapján számolásról, mert akkor már két héttel lenne nagyobb bogi. de a teszt sem mutatta még ki a nemvárt napján, csak utána jó egy héttel. így elég sűrűn jártunk az elején uh-ra, és figyeltük a baba fejlődését, ami napról napra stimmelt is, így határoztaa meg a doki a születés dátumát a 11 hetes uh alapján. és ő sem szokott módosítani, de lehet, hogy indokolt lesz nálunk.
én már mondtam, hogy ez csudi furi gyerek.

de ma hagyott aludni. már nagyon fáradt voltam.

csillag: gergő kezdi kimutatni a foga fehérjét???? kitartás hozzá!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Mona, de jó, hogy jelentkeztél, és az még jobb, hogy minden rendben van. Örülök Nektek!

Dike! Szurkolok az uh-hoz, minden rendben lesz, majd gyere és mesélj!

Csillag! Sajnálom, hogy Gergőci nyűgösködött, de Neki még szabad! :wink: Bízzunk benne, hogy azért nem ez lesz ezután az általános. Remélem, tegnap éjszaka azért aludtatok!

Kati! Akkor ezek szerint Te mensi alapján, már elvileg előrébb jársz, csak valószínű Bogi baba később fogant? Jól értelmeztem? Mikor volt az utolsó mensid első napja? Én egyébként, ezekkel a méretekkel úgy vagyok, hogy nagyon relatív. Nálunk az előző uh-on egy héttel idősebbnek mutatta a gép a babát, szinte minden méret alapján, kivétel a pocak körmérete. A mostani uh-on már csak a feje alapján volt idősebb (hozzáteszem az alapján eddig mindig az volt, bár ugye a fejük ilyenkor még aránytalanul nagyobb a testükhöz képest). A mostani uh-on pedig csak a feje alapján volt nagyobb és már csak pár nappal. A combja alapján éppen a mensi szerinti és a pocak körmérete alapján pedig kisebb. Szóval, ha azt vesszük, Ő most az utóbbi négy hétben nem nőtt olyan intenzíven mint előtte. Úgyhogy ebből még bármi lehet.

Brita! Ne ijedj meg, több ismerősömtől is hallottam, hogy a második babánál előbb jöttek nála a jóslók! És mégis elvitte a babát a 39-40. hétig, szóval, fel a fejjel. Egyébként, Nálad Regi mekkora súllyal született? Szerintem, az írásodból más most valószínűbb, hogy Zalán nagyobb lesz, vagy rosszul gondolom?

Bogárka! De jó, hogy jöttél! Remélem, azért ha előbb nem is, de ünnepek alatt is beköszönsz majd nekünk és mesélsz egy picit Magatokról! Addig is sok puszi, és ölelés Neked!

Nita! Kész lett a szoba, hazacuccoltatok?

Nika! Remélem, mensi még sehol! Az egyik rokonomnál volt így anno. Azt hitte, megjön neki, mert barnázott, és mindig ezzel indult nála a mensi, és elmúlt a barnázás, és mensi se jött, helyette egy egészséges kislány 8hónap múlva! :wink: Neked is ezt kívánom!

Most mennem kell, majd még igyekszem jönni!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nehéz volt az esténk, ahogy írtam is Gergő nyűgösködött, de aztán 11 után szépen elaludt és az éjszakai etetések is rövid idő alatt lezajlottak. Csak fél 5-től volt fent egy órán keresztül, mert akkor lassabban evett, aztán peluscsere is volt és naná, hogy a tiszta pelusba is azonnal belerottyantott, úgyhogy újra csere... :twisted: emiatt a hosszú procedúra miatt pedig egy kicsit kiment az álom a szeméből. Fél 6 körül aztán elaludt és nyomta fél 9-ig. Én is tudtam aludni majdnem 8-ig.
Most délelőtt viszont újra folyton nyüszög... nem tudom, hogy mi lehet a gond. Lehet, hogy vége az "édes életnek"... :?

Lányok, az uh-kon látott méretek ebben a korban már nem jelentenek semmit. Itt már kőkeményen a genetika számít, az dönti el, hogy mekkora lesz a baba. Tudjátok, teljesen normális az is, ha egy baba 3 ill. 4 kg-val születik. Ilyenkor már ezért sem szoktak módosítani a kiírt dátumon.

Rita, a jóslók nekem is sokkal hamarabb kezdődtek most, mint Bencénél és látod mégis ráhúztam 2 napot a kiírt időpontra. Pedig a 12. heti uh szerint (ami alapján állítólag a legpontosabban lehet meghatározni a baba korát) 3-4 nappal idősebb volt Gergő.

Puszi Mindenkinek! Majd még jövök (ha tudok...)!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


sziasztok!

pedi: igen, nálunk valószínű, hogy a 22-23.napon fogant bogi. sőt, ikreknek indultak. de előtte hónapban ment el egy babóca tőlünk spontán, így nem kellett kihagyni időt. a 12. hétig szinte hetente-kéthetente mentünk uhu-ra, így lőtték be a szülés várható idejét. idáig mindig stimmelt is a növekedés. aztán a 19. héten húzott bele, majd most a 26.mondja a doki, h valószínű módosítunk-bár csak nagyon indokolt esetben szokott. de szerinte nálunk indokolt lesz. ezért tűztük ki a 36. hetet. utána már felvetődött, hogy heti két nst lesz, de ez még messze van! vagyis nincs!!! már csak NYOLC hét!!! :shock: :shock: :shock:

csillag: szegénykém!!! kitartást kívánok. bencus? kezd helyre jönni???

brita: drukk az uhu-hoz!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mindjárt visszaolvasok, csak először leírom mi volt.

ma 12 hetesnek kéne lennem,mivel lombik volt,pontosan ki lehet számolni.Rubliczki is számolta anno 3 hete és ma lennék 12 hetes.
erre a baba mérete 49.6mm amire azt írta a doki egy másik(csetényi)h 11+5. meg vagyok ijedve komolyan..ma 57mm-nek kellett volna nagyjából lennie.:( miért kisebb..sztem nem lehetek 2 nappal fiatalabb ha tudni pontosan h szept 27.én fogant.
nyaki redő: 0.90mm bpf(fej) 19mm :shock:
örülnöm kéne meg minden, meg azt hittem megnyugszom, de a legutóbbi uhu óta keveset nőtt.:( persze a doki nem mondott semmit.(de ő nem tudja h mikor fogant) és amugy 11.5 re minden táblázat szerint is 52mmnek kellene lennie. :(
nemét ő nem tudta meghatározni.

vettem szívhangfigyelőt,már hallgattam is vele, jól hallani,párom is hallotta.

KépKép
dike
 
 


Dike, nyugi, ha bármi gond lenne (akárcsak egy hajszálnyi kétely is!), azt a dokinak kötelessége lett volna mondani. Lehet, hogy tovább vándorolt a babátok vagy lassabban ágyazódott be és emiatt kisebb egy kicsit.
Nekem Bencus kerek 60 mm volt a 12. héten és öt nappal a kiírt időpont előtt született, Gergő pedig 70 mm volt és ráhúztam két napot az időpontra... Szóval szerintem nincs miért izgulnod! Nem olyan nagy az eltérés, hogy bármi rossz dologra utalna!
Puszillak!

Óvatosan mondom ki, de úgy tűnik, hogy mindkét lurkóm húzza a lóbőrt, úgyhogy én meg húzok gyorsan vasalni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Hahó!

Csillag! Sajnálom a mozgalmas éjszakát! Köszönöm, hogy megerősítetted bennem az uh-s méretek jelentőségét! Egyforma a véleményünk.

Dike! Ünnepélyesen kinevezlek "Paramaminak"! Remélem, nem sértődsz meg, nem ez a célom vele! :wink: Szóval! Nyugi!!!! Csillag is írta és ma már én is, egyik gyerek ilyen a másik olyan. Egyáltalán nem kicsi a babád! Te sem vagy magas, gondolj erre. És azt felejtsd el, hogy ekkor meg akkor, ekkorának vagy akkorának kell lennie. A doki azt mondta minden rendben, és tényleg így is van! Puszi Neked!

Kati! Értem, tehát, akkor még az is lehet, hogy tényleg Valentin-napi baba lesz Bogi! Szurkolok Neked, hogy így legyen! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


dike: ezek jóóóóóók!!!!!!!!!! csak két nap!!!!! az semmi, de semmi, de semmi!!!!!!!! nyugodj meg!!!! hallgassátok csak a kis szívecskéjét!!! gondolj csak bele! egy negyed milliméterrel teszi csak arrébb azt a nyilat a doki és máris minden oké. de ÍGY Is MINDEN OKÉ!!!!!
milyen figyelőt vettél? angelsoundot?

csillag: jupííííí! jó vasalást! és ha még mindig alszanak, akkor szeretettel várlak ide is vasalni. :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi
Nagyon más, mint Reginél. Regit végig fent hordtam. Zalánnal, meg elkezdett ereszkedni a hasam, és kifelé nőddögélni. De mozgékony is, kicsit jobban mint nővérkéje, és sokkal nagyobb erő van, úgyhogy méretileg biztos nagyobb lesz, vagy előbb jön. Regi 3380-al született. Azért az megnyugtató, hogy a jóslók előbb is jelentkezhetnek. Én is úgy olvastam a 32. héttől teljesen normális.

Csillagvirág
Nálam max 10 nap elszámolás lehet. Abból már 4-et modosítottak. Most már egyre biztosabb vagyok, hogy akár a 5., 6. napon megfoganhatott Zalán baba. Talán a sors akarta így, hogy 4 napos legyen a ciklusom, és már az 5. napon ami még jónás nap, próbálkozhassunk. Azért könnyen lehet, hogy akkor már megfogant. És gyanus, hogy középidőben már beágyazódásos tüneteim voltak. Már amennyire ezeket fel lehet ismerni.

Dike
Szerintem jók ezek a méretek, nem olyan nagy eltérés.
Vendég
 


pedi: igen, én nagyon szeretnék valentin-babát!!!
ti hogy vagytok?

dike: paramaminak jó lenni és akkor lassan ünnepélyesen át is adom a címemet, amit csillagtól kaptam anno. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, jelentem a vasalás kész és NEEEEEEEEEEEM MEGYEK HOZZÁD FOLYTATNI! Te kis szemtelen! (most csak viccelek ám... :lol: ), Munkára akarsz fogni itt kérem szépen egy kétgyermekes, gyermekágyas anyukát?! :lol: :lol: :lol: :lol: Jön még kutyára dér! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd meglátjuk, hogy 2-3 hónap múlva melyikünk ül le a számítógép elé vigyorogva!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rita, persze, hogy lehet valamennyi elszámolás... azt meg tényleg csak Te tudhatod, hogy mikor is foganhatott Zalán. Csak azért írtam amit írtam, mert (talán emlékeztek rá) én is itt bizonygattam folyton, hogy Gergő tutira hamarabb fog jönni, mert csak a ciklusom félideje előtt volt "akció" meg tök hamar, a 26. napon pozi lett a teszt, erre koppantam... és ugye ráhúztunk 2 napot.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Még annyit akartam írni (röhögjetek ki nyugodtan amiért kifogásokat keresek), hogy Gergő nyűgösségét most is az időjárásra fogom! Tegnap még -12 fok volt éjjel, nappal pedig -9 fok körül, most meg +7 fokot mutat a hőmérő. Ez azért egy felnőttet is megvisel.
És pár nap múlva megint jön a kemény fagy... :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: lehet, hogy fogok így :lol: vigyorogni, de az tutira nem lesz őszinte!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ki leszek, mint a liba!!!!! de lesz egy gyönyörűűű lányom és csomó vasalatlan ruhám!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, vasalatlan ruhád nem sok lesz, mert a textilpelusokat meg a rucikat folyton vasalni kell! :lol: :lol: :lol: Nálam 2-3 naponta megy ez a "műsor"! (ilyenkor már a többi ruhát sem hagyom ki... én kis buzgó 8) 8) 8) )
Gergő tegnap 5 rugit bukott úgy le, hogy ki kellett cserélnem, textilpelusból naponta 3-4-5 megy a szennyesbe...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze

itt is gratulálok :)

KépKép
bettike83
 
 


Csillag! El is felejtettem gratulálni ahhoz, hogy mindkét gyerkőc alszik! :lol: Hogy sikerült Bencust rávenni a pihire? Meg szerettem volna kérdezni, hogy milyen pihi széketek van?

Kati! Köszi mi jól vagyunk! Emeltem a Magnézium adagomon, és erősebbet szedek mint eddig, de még így is vannak keményedések. :(
Enyém gyerek is nagyon aranyosan mozgolódik, rúgkapál, kinyomja itt-ott valamijét. Van olyan, hogy nekem is "fájdalmat" okoz, olyankor általában kintről nem is érzem/látom a mozgást, csak belül. Gyanítom ilyenkor beletapos valamimbe a kis drágám. Továbbra is imádom, és nagyon nagyon várom Őt. :D
A lakás napról napra egyre jobban áll. Kicsit lassan haladunk, de nincs segítségem, csak Zoli, aki reggeltől estig dolgozik, én meg nem bírok mindent egyedül. (Megmondom őszintén, nem is akarom kísérteni a sorsot!) Inkább lassan, de biztosan menjen az egész.

Brita! Értem. Mikor kell menned a következő uh-ra? Jövő héten?

"Agyalás" ide vagy oda, lányok, megmondták a nagy öregek:"Majd, ha megérik a körme a gyermeknek, akkor kibújik!" Mindenesetre Beze Marcijának ez elég "gyorsan" ment! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


kati! igen angelsounds-ot.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

BEZE SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

MOna Máténál szedtem elevitet és nem volt hányingerem.......Barninál nem szedtem és nála se volt hányinger se semmilyen tünet......

Brita mond a Zalánnak maradjon a kis popóján még:):)

Pedi igen kész van......ma egész nap pakoltam......de alakul a rend:):)
majd ha teljes rend van lefotózom:):)

DIke nyugi!!!!!!!!!!!!!!
ahogy a többeik is írják nem egyformák a babák.....a dokik az átlag méreteket saccolják!!!!!!!!!!!
én ezekkel sose foglalkoztam.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dike: ne is erőltesd magad!
én ma elég sok-sok mindent csináltam és most nem érzek fáradtságot. de mégis fáj lent megint, de ehhez úgy tűnik, hozzá kell szoknom!

nita: szuper, hogy már pakoltok vissza!!!! kíváncsi vagyok, milyen lett.

én holnap megyek védőnénihez reggel. szerintem egy csomót híztam. el is vagyok keseredve, de majd beletörődök!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati küldök mms-be képet fel tudod tenni ide?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: ma nem, csak holnap, mert anyóséknál van a kábelem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


akkor holnap küldök ok?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok:) most délután is csak tojásfehérjém volt meg napközben mensis hasfájás de mensi sehol :):):):):)

Dike: ne legyél paramami :):):):) minden rendben van.Nem minden baba fejlődik egyformán.ha így lenne akkor mindenki egyforma 3.5 kg-val születne:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


jaj NIka mikor tesztelsz???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: nem tudom egyenlőre nincs tesztem elfogyott szóval szerintem csak majd hétvégén ha nem jön meg addig :)ugye pénteken csináltam egyet az nega volt de bármi is lehet még :)
annyira szeretném ha anyósnak egy pozitív tesztet vihetnék ajándékba szerintem ez lenne a legnagyobb ajándék amit kaphatna:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, TESZTET KÉÉÉÉÉRÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaj, de nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nita, ügyik vagytok, nagyon várom a fotót!

Pedi, köszi a dicséretet a fiúk alvását illetően, de nem enyém az érdem, hanem a fáradtságé. Bencus már tegnap délután is annyira el volt fáradva, hogy csak nyávogott meg pityergett... Szinte tutira vettem, hogy ma lesz délutáni szunya és bejött a megérzésem. :D Az viszont már a szerencsének köszönhető, hogy Gergő épp 15 perccel azelőtt aludt el, hogy Bencét le tudtam fektetni. :D Egyébként szinte pont egyszerre ébredtek fel, így volt időm kivasalni meg pihizni egy órácskát. NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ VOLT!
Gergő délután megint a kisangyal jelmezt öltötte magára és szépen aludt az esti fürdetésig, utána nézegetett amíg Bence vacsizott, fürdött meg játszott egy kicsit és most (ha minden jól megy) megvolt a szopi és ALSZIK. :D :D :D (kop-kop-kop)

Azt nem is meséltem Nektek, hogy Bence tegnap volt apával a színházban Mikulásozni. Annyira büszke vagyok rá, mert végig tudott nézni egy 1 és 1/4 órás gyerekdarabot és utána a Mikulás bácsi rövid köszöntőjét! Most sikerült először nyugisan végignéznie egy ilyen előadást! Utána meg kapott Miki csomagot ő is meg Gergő is és amikor hazajöttek és Gergő felébredt, rohant fel az emeletre Bencus és vitte a kisöcsinek a csomagot!!!!!!!!!!!!! Mindezt úgy, hogy senki nem mondta neki! Annyira szeretem az én drága kisfiamat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pihiszékünk nem extra darab, de nekem bejön. Fillikid márkájú, ilyen, csak a huzata szép narancssárga és piros meg sötétebb narancs színű minta van rajta (a mi bútorainkhoz ez a színvilág illik):

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?a ... pihenoszek

Bencének nem volt ilyen széke, mert ő csak hason tudott jól aludni, így neki felesleges lett volna. Gergő viszont szépen alszik háton, így neki jó szolgálatot tesz. Meg persze nekem is az egyik "jobb kezem" amikor egyedül vagyok itthon a két gyerkőccel. Pl ha Bencét fürdetem és Gergő még nem aszik, akkor ebbe tudom tenni és nézegethet bennünket (fürdés az alsó szinten van, a fiúk szobája az emeleten, így nem kell a kiságyban sírdogálnia Gergőnek amíg a bátyus fürdik).

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, majdnem egyszerre írtunk!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika tiszta szívből kívánom hogy anyósod egy szép két csíkos tesztet kapjon!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Virág nagyon szép dolog volt Bencétől hogy vitte a csomagot Gergőnek:):)

szupi a pihi széketek....a miénk is hasonló volt..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tényleg, Nita, Nika, Nálatok találkoztak a gyerkőcök valahol a Mikulással????
Bence idén örült úgy igazából ennek az egész "varázslatnak". Csillogó szemekkel meséli mindenkinek, hogy járt nálunk a Télapó.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Képzeljétek, ma lemérem Gergő Úrfit és 4,2 kg!!!!!!!!!! :shock: A én kis zabagépem... :P :P :P 3,38 kg-val hoztuk haza a kórházból 19 napja... :shock: :shock: :shock: Azt hiszem a tejcimmel nincs gond! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Hello!

Beze: Szívből gratulálok a kis Marci érkezéséhez!!! Sok boldogságot és sok-sok tejecskét!!! Puszi nektek, szép kis meglepetés volt :D :D 8)


Mi jól vagyunk, rettenetesen fáj a hátam. HOlnap megyünk a dokinénihez tanácsadásra Zsófival, Panka ezerrel ovizik. Ma jött a Mikibá, minden oké volt. Ma volt először délután is bent az oviban, nem volt gond vele. szóval tök jó. Néha reggel kicsit sír, de ettől eltekintve minden rendben.

Most megyek, kihasználom az időt, szundítok egyet a köv. etetésig, ami kb éjfélkor-egykor lesz...

Csóóók

kovacszsuzsi
 
 


csillag: igen az oviban ma :) nem félt tőle vigyorgott végig :)

nika70
Salgótarján
 
 


egyenlőre mensi sehol:) tojásfehérjés váladék van :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika: annyira izgi ez!!!! tesztelj, légyszíííííí!!!!

képzeljétek, megjöttem a védőnénitől! hízás egy kiló, így most 7-nél járok. vérnyomás megint a béka feneke alatt. 100/60.
majdnem összevesztem vele, mert tömné belém a d-vitamint. a dokim pedig nem.
ti szedtetek, szedtek pluszban?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillagvirág
Én is kivasalok mindent, ha már előkapom a deszkát, meg a vasalót. Ügyes vagy, menni fog minden. Elég húzós ez a hőingadozás. Engem is megvisel, sokat keményedek. De szerencsére josló azóta nincs.

Nitácska
Már megmondtam neki, hogy idén nincs kikukucska, szépen rendezkelődjön be még 6 hétre.

Kati
Nem szedek D vitamint.
Vendég
 


nita! jöhetnek a képek!!!

itt vagyok én! az első az múlt heti pocak, a második én vagyok ma. Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, hallottam már erről, hogy a nagypocakos téli kismamákkal szedetnek D vitamint. Én nem szedtem, mert Bencével nyáron voltam nagypocakos és a napsütéssel szívtam magamba a D vitamint, most meg tavasztól őszig tartott a várandósságom, így szintén elég mennyiségű jutott a szervezetembe a napfény hatására.

Szuper jó éjszakánk volt, Gergőci ismét a kisangyal jelmezt öltötte magára. :D Délután most először viszem egyedül a két gyerkőcöt a szüleimhez, :D n meg dobbantok a turiba, hogy keressek Benének kerti játszós télikabátot.

Nika, II :arrow: remélem ezt fogod látni! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, nagyon szép vagy!!!!!!!!!!

Rita, fogsz szedni homeopátiás bogyókat??????? Szívesen Neked adnám azokat amik megmaradtak, illetve ha elfogadod, akkor van egy Garmastan krémem (mellbimbó kisebesedésére), ezt úgy kaptam egy barátnőmtől, de nem használtam, mert Gergővel végül is olyan ügyesek voltunk, hogy nem repedezett be a mellbimbóm. És megvan a nagy része a köldökápolós hintőpornak is. Azt is szívesen továbbadom.
(természetesen pénzt nem kérnék ezekért... és ha nem kellenek, mondd meg nyugodtan, nem fogok megsértődni... :wink: )

Bocsi Lányok, hogy most Ritának ajánlom fel ezeket elsősorban, de tudjátok, hogy Ő itt lakik a szomszédban és könnyen el tudnám juttatni neki a "csomagot".

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ügyes leszel!!! örülök, hogy jó éjszakátok volt. képzeld, most írt a csaj, hogy kész vannak a figurák. úgy várom már.

d-vitamint a síelésen eddig szívtam magamba és amíg a dokim nem mondja, addig nem fogok szedni. elég sok nagy fejű gyerek születik tőle. és ezért bízok meg az orvosomban, ezért fogadtam meg, hogy az ilyenekről ő döntsön...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, teljesen igazad van, én is inkább a dokimra hallgatnék, nem pedig a védőnőre!
Ja, és gratula az 1 kg hízáshoz! :D A vérnyomival meg ne foglalkozz, nekem is ilyen volt végig... parázni akkor kellene, ha magas lenne...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


olyan jókat pukizik Gergő! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Öröm hallgatni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓ laptető... NIKA, ez a TIÉD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: tudom, hogy jobb ez a vérnyomás, de akkor ez állhat a szinte folyamatos fáradtság-érzés hátterében is.
de inkább én legyek fáradt, mint a picikém agyvérzést kapjon...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!

Virág az ovodába is találkozott Máté a mikulással meg a Mikulás kereső úton is:):)
szépen hízik Gergő:):):)

Nika tuti babás vagy::)ugyan ilyen tünetem volt Barninál:)teszteltem és ott volt a 2 csík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati én nem szedtem semmit se plusszba......
szépen ki gömbölyödtél!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: