[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

én nem is tudtam kézzel fejni, AVENT kézi szívóm volt, szerintem tök jó.
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Virág! Nagyon szép baba Gergő, és Bence is egy kis tündér, ahogy mosolyog a tesója mellett. Nekem is az ilyen babakelengyék tetszenek, amilyen Gergőnek van, olyan szép pasztell színek. Brendonban vettétek?


Cham! Akkor hajrá zh, majd jössz utána! Addig meg jó tanulást, szorítok, hogy sikerüljön! És jobbulást Neked!

Beze! Akkor nagyon ügyi vagy, ha már minden kész van. Mikor kell legközelebb dokihoz menned?

Nita! Sajnálom, hogy Téged is elkapott ez a nyavalya. Milyen volt a fodrászkodás? Van Rólad kép?

Később még jövök!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Virág: GYÖNYÖRŰ Gergő baba!Olyan édes abban a cuki sapiban :D Te meg nagyon csinos vagy,én nemtudom hogy csinálod,de nem mondanám meg,hogy 1hete szültél :D

Beze:hú te is már 34hetes vagy,nem semmi! Nemsokára te is majd babázhatsz :wink:

Pedi:hozzál ám a sütiről képet,várom :wink:

Többiek?Kati,Bogi?hol vagytok????gyertek!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok!

kicsit nem vagyok és micsoda hirekre jövök :)

Elöször is csillag,nagy nagy gratula Gergőbaba érkezéséhez.nagyon édes kis picuri bébi :)

Mona

Megleptél az új vonalzóddal,de örülök nektek,nagyon hiányzott már és vigyázz magadra nagyon és a kis babucidra :)

dike

már te is 10hetes vagy,te is vigyázz magatokra :)

KépKép
bettike83
 
 


cham drága jobbulást és nagy kalappal a zh-hoz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Pedi, Mia, Betti, köszönöm, Gergő nevében is. :D

Pedi, jól gondoltad, hogy a fejvédőt a Brendonban vettük. Van hozzá takaró meg egy nagyon lapos párna is. A szett egyébként nem új, még Bencéé volt, de annyira szerettem és annyira ezek a színek passzolnak a gyerekszoba színvilágához, hogy nem vettem most újat. Bármelyik boltba mentem volna, ugyanezt a színkombinációt választottam volna. Kettő hasonló meg nem kell. (Én egyébként ezt annyira szerettem, hogy ha mosásra került a sor, akkor a másik garnitúrát csak addig tettem be a kiságyba amíg ez meg nem száradt.)
A fotót én is várom a sütiről!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cham, jobbulást! A zh-oz meg én is csak egy nagy kalappal küldenék Neked...
A szoptatást igény szerint csináltam Bencénél és most Gergőnél is így próbálom. Bencével tök jól és nagyon hamar beállt a kereslet-kínálat dolog, nem kellett fejegetnem. Most viszont érzem, hogy túl sok marad a cickókban. Fél órája evett Gergő, de már érzem, hogy telik az a cici amelyikből most kajcsizott. Pedig a következő etetés a másik ciciből jön. Váltott mellből szoptatok, de még így is marad abban az egyben, amelyikből éppen evett. Nem célom, hogy állandóan fejjek, de érzem, hogy most nincs más választásom. Amit sajnálok az az, hogy zéró üres hely van a fagyasztónkban (nekünk csak a kombi hűtőnk fagyasztója van), így amit lefejek, az megy a csapba... :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Viragom, nagyon csodalatos kisfiu Gergo! Sok boldogsagot hozza. Megmondom oszinten es MINDENKITOL elnezest kerek de nem olvastam vissza csak a Te hsz-eid mert nagyon erdekelt a szulesed es gratulalok a gyors lefolyashoz! Ilyen vilagra hozatalt kivanok mindenkinek! Bezenek, Katinak, Pedinek, Dikenek, Monanak, Bettinek. Ugye nem hagytam ki senkit? Beze, tudom a Te helyzeted mas, de a legjobbakat kivanom Neked is a szulest illetoen es meg mindig hiszem azt, hogy megfordul a nagylegeny!
Virag, nagyon sok boldogsagot kivanok az egesz csaladnak! Neked pedig mielobbi regeneralodast, remelem mar jobban van a sebed!

Remelem mindenki jol van, Nita fiadnak sok erot es Neked is!

Nika, mi lett vegul az eredmeny? Azt meg tudom, hogy egyszer 2. volt az ovi, mi lett a vegeredmeny? Eztan mar nem kovettem, nem voltam gepnel, anyuval sem beszeltem ezota.

Mona, Neked anyam ezerrel drukkolok, annyira, hogy, NAGYON! Minden rendben lesz, tudom, de akkor is, Veled vagyok lelekben!:)

Dike, vigyi magatokra!

Pedi, Neked is minden jot! Remelem Te is jol vagy, es a felujitas is szepen halad! Pocilakonak simi jar, kuldom!:)

Eltuntem mert jott egy belso kesztetes, hogy zarjak ki mindent, ami babas. Es ez olyan erosen bennem van, volt, hogy nem jottem ide. Ezt nem tudom elmagyarazni, erzes ami van es nem enged ide, azt erzem csak, hogy ne tegyem, ne foglalkozzak most babas dolgokkal. :shock: Nem tudom miert, ilyen meg sosem volt. A lelkemben van ez, amolyan visszatarto ero, mint amikor azt erzed, ne menj at ezen a hidon. Es asszem egy ideig nem is fogok jonni+egy csomo minden ossze is jott, alig van idom meg enni is! :D :lol: :lol:

Csajok, viszont segitsetek!! Most kicsit undi resz jon de muszaj leirnom. Tehat: olyan szinten nem tudok nagy dolgot produkalni a mosdon, hogy nagyon. VAGYIS, DE tudok, csak...huuu, szoval.... nagyon kemeny es faj a popom, ma mar verzet. Nem kell erolkodnom, csak iszonyatosan faaaaaaaj!!! aaaaaaaaaa!!!:):):) Regggelente felve megyek ki. Ez mar 4. napja van. Soha nem volt meg ilyen. Es barmit ettem meg, nem segit, nem teszi jobb halmazallapotuva. Na, ertitek?! :oops: :shock: Mit tegyek es szerintetek mitol lehet? Eszem rostosat, gyumolcsot is, sokat, magvakat is de...nuku valtozas es mar kuuuuuvara elegem van. Es ha jol erzem, holnap sem lesz ez maskent.:(:( Koszi elore is a valaszokat!
Vendég
 


sziasztok!
itt vagyok!!!

csillag: gergő édes!!! és, bence is! látom rajta, hogy büszke az öcsikére!! gratulálok nektek! apának is-ez az ő érdeme is!. szerintem egyébként tiszta csillag gergő (is). és csinos vagy! az örömöd elnyomja a fáradtság fejet, ami sugárzik rólad.
még azt akartam kérdezni, hogy most is pizsiben voltál a kórházban? én nem tudok hálóinget magamra erőltetni-úgy érzem. veszek 1-2t, de tudom, hogy nem érzem jól magamat bennük.

beze: ügyi vagy, hogy már össze van pakolva. nekem még semmi, pedig már többször nekiindultam.

nita: sajnálom, hogy te is lebetegedtél...puszillak!

cham: hajrá zh!!!

mona drukk mára!

pedi: hajrá felújítás! hogy álltok a babamotyókkal? szerintem nekünk még csomó minden hiányzik.

brita: nem semmi vagy!!! mindig éjszaka írsz, nappal pedig úton vagy! lassan te is készülődsz!!!

betti: jó, hogy jöttél!!! mesélj magatokról. hogy vagytok! te is lassan-lassan a finish-ban vagy. babszoba?

mi hazaértünk éjszaka. majd jövök bezsámolóval és képekkel, de az a párom gépén vannak, őt pedig nem könnyű elkapni...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi:engem kihagytál,de nem lényeg :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!

Pedi már egész jól vagyok......:)
fodrászkodás szupi volt....van kép....hozok is:)

Bogi nekem székrekedésem akkor volt mikor terhes voltam....úgyan ezek voltak mint most nálad....
rajtam a glycerines kúp segített......

Kati én is rühellem/tem a hálóinget de a vérzés miatt sokkal jobb......pár napot ki lehet bírni benne......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


elszállt amit írtam fuuuuuuuu.

bogi! sajnálnám ha eltűnnél, te úgy felpörgetted a topicot,meg kíváncsi is vagyok rád! nekem is volt ilyen problémám 4 éve,nagyon durván fájt,na meg se ki se be...és elmentem dokihoz, mert már nekem is vérzett, és a kemény széklet felsértette a végbél falát, az vérzett, meg ugye fájt minden egyes alkalomnál!:(( nekem a hashajtó segített csak rendbe tenni a dolgokat!

bettike! h vagy?

cham! egy kalappal a zh-hoz!

csillag! neked olyan okos gyerekeid vannak....:))

a picsába rá kell fizetni a villanyszámlára 20 ezret, és így is nagyon szűkölködünk:((

ma voltam vvtelen Fehérváron..na de hogyan? felmentem az emeletre a beutalókért, 4en voltak előttem,meglátott a szülésznőm,egyből jött h adjam a kis könyvet,gondoltam oda adja a beutalókat aztán mehetek vvtelre sorba állni stb...,nem behívott és ott helyben levette a vért,meg volt pisi.éhgyomi cukrot nézett, de terhelésest nem,mondta ő is h az marhaság ilyen korán,,de h a védőnőm megnyugodjon éhgyomisat vett. meg írt beutalót terhelésesre, amit egy hónapon belül felhasználhatok....persze azt ott felejtettem..majd szerdán visszamegyek érte, apa is volt vem, nagyon örült h nem kellett egy egész délelőttöt ott ülni.

KépKép
dike
 
 


Dike látod hogy milyen jó a fogadott szülésznő......egy kincs!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mia, my lovely darling! Ezerketszaz bocsanatot kuldok! Nem azert nem irtalak mert nem szeretlek csak mittomen! Tudod van ilyen, hogy kihagy az agy! Raadasul eppen tegnap gondoltam Rad. Ma meg kifelejtelek. Latod..oregszem!

:twisted: :evil:



Nita, szerintem szupi a hajad! Szep lett! Kozelebbi kep nincsen csaje?
En tuti nem terhes vagyok.

Dike, orulok, hogy rendben volt minden es Apaja is orult, hogy nem ment ra az egesz napotok!:) No, akkor majd felporgetem a feszbukot is!hihihihii :lol: :lol: :lol: :lol: kacckaccccccckaccccc!!!:):)
Vendég
 


Nita:nagyon jó a hajad,én is hasonlót szeretnék :wink:
Vendég
 


nita! nagyon jól nézel ki csini lett a hajad!

KépKép
dike
 
 


Kati, most meg Teged hagytalak ki! Latod, Mia, hulyulok! :shock:

Kati, orulok, hogy eppsegben hazaertetek! Az viszont meglepett, hogy ennyi 10 nap! Azt hittem meg most jartok fel uton a telelesben. Marmint napokban ertve!
Vendég
 


Pedi
Mivel újabban már vacsit alig bírok enni, bízom benne, hogy a hízás lelassul. Tegnap is begörcsölt a gyomrom, mert 7-kor fejeztem be a vacsit, és még egy kis édességet ettem.
Az alma is nagyon jó, ha azt eszek vacsira, nem ég a gyomrom. De viszont attól még éhesebb szoktam lenni.
Majd teszek képet, bár nem tudom mikor, mert a héten elég sok dolgom van, tudod az adventi vásár az oviban. Jó volt kicsit kreatívkodni.

Dike
Nekem is jól esne egy kis hátmasszázs. 4 órát ücsörögtem, görnyedtem a padon, úgyhogy most érzem egy kicsit.

Nita
Jobbulást!

Csillag
Nagyon jók a képek, jó vékony lettél, nem is látszik az a 3 kiló. Mondjuk Reginél én is vékony voltam szülés után, nem tudom hogy a másodiknál is így lesz-e.
Tündéri ez a kislegény, olyan mint egy porcelánbaba, az egyik képen, gyönyörű.
Én nem tornáztam Regivel semmit, legalábbis szoptatás alatt nem, a szoptatással még fog húzódni össze a bőröd. Meg sok folyadék, esetleg lehet maszírozni most is a pocit, és fog még húzódni.

Bettike
Olvasom a blogod, látom néhány kérdés van még benned. Bugyit közvetlen a szülés után nem engednek. Megfigyelés után csak lepedőt kapsz, abba tekered be magad, aztán úgyis kitolnak egy ágyon, jobb esetben, mert ha csúcs van, nálunk a szobatársamnak már nem jutott, ő lábon jött ki,

Bogárka
Hát nehézügy, a szilva almalébe áztatva, állítólag tuti lazít, vagy meghajt. Nekem anno tej-banán kombináció vált be. Stadalax hashajtó is jó, érdemes. Helyileg meg Mastu kenőcs nagyon jó, lidocain is van benne.
A vérzés egyébként nem feltétlen jelent aranyeret, valószínűleg „csak” berepedezett a bőr, tudom mennyire fájdalmas, nekem is volt már ilyen egyszer-kétszer, a terhesség elején is. Meg a tisztántartásra ügyelj ha vérzik, ha van lehetőség bidé, vagy zuhanyzás.

Kati
Hát igen, éjjel már nem alszom olyan jól, úgyhogy akkor van több időm irogatni. Napközben meg…ez a hét fullos. Elég kevesen vagyunk az oviban az adventi készülődésre. És megyek holnap, meg szerdán is, aztán árusítani sem jelentkeztek sokan, úgyhogy úgy néz ki csüt-péntek is megyek, de csak fél napot ígértem, mert Regit még csüt. délután oltásra is vinnem kell. Ja, és még az itthoni dekorációt is meg akarom csinálni péntekre, vagy legkésőbb szombatra, de akkor meg készülünk az adventi vásárba, ha lesz hó.
Szerintem a hálóing kényelmesebb, és a vérzésnél is nem fogja össze. Nekem nem volt erős vérzésem, meg gyakran fürödtem is, jól esett, szerencsére a szobatársam jó fej volt, és vigyáztunk egymás babóira. Volt egy csaj, aki a 3. napon fürdött csak le, elég durva, mondta a szobatársa is. Szóval visszatérve a témához, jobb a hálóing. Ráadásul iszonyúan meleg volt, úgyhogy kényelmesebbnek is tűnt.
Vendég
 


Bogi:semmi baj :wink:

Az előbb jól felidegesített Tomi :twisted: Jön be a szobába,de tiszta ideges,megfogta a papucsomat és tiszta erőből nekemvágta a hasamnak,még jó hogy a reflexem jó és félig elkaptam,nemérte úgy a hasamat :twisted: Zizi,nemis bánom hogy holnap megy oviba :roll:
Vendég
 


Rita, koszi! Kiprobalom! Nem semmi, hogy ilyen fitt vagy! Igy a jo, ami az embert lelkesiti azt ki kell hasznalni, ez jot tesz testnek, leleknek! Ez a munka ebben a formaban Neked toltodes. Marcsak a hangulata vegett is!

Mia, Tomi feltekeny elegge! huuuhhhhhaaaaaa, de mondd neki, hogy majd vigyazhat ra, es O lesz az eros, buszke batyoja!:) :wink:
Vendég
 


bogi: nem volt 10 nap. persze apának haza kellett jönni, így hetet voltunk. de így is jó volt.

sajnálom a szorulást. emlékszem, nálam is volt már ilyen. én aranyérre tippeltem, de egyszer elmúlt. sok rost és hasonlók. lehet, ha elmegyek dokihiz, hamarabb vége, de nem mentem. drukkolok, hogy elmúljon.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, jo volt ez a 7 nap is, ez a lenyeg!:) :D
Dokihoz ide nem megyek, sarlatanok. A Tesom vesekovere azt allitottak, nincs vesekove. Pedig de, van, otthon latta uhun csak itt akarta muttetni magat de mivel nincs vesekove, igy a mutet elmarad, majd otthon mutik valamikor. -de ez csak a legujabb sztori.
Most azt fogom csinalni, hogy osszeontok ananasz es baracklet, allitolag tuti. Glicerines kupom sajna nincsen.:( pedig jo volna. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bogi: a szilva is jó szorulásra :!:
Vendég
 


Bogárka
Így van, kell a lelkemnek ez a kis pörgés, készülődés. Pont az egyik anyuka mondta (aki egyébként rokonom), hogy ő nagyon szeret ilyenkor itt lenni, hangulata van az egésznek. Én is így gondolom. 3 adventi koszorút csináltam, meg egy kopogtatót, mennyiségre nem sok, de aprólékos, az alaptól a diszítésig meg minden. Már úgy ahogy lekopott a ragasztó az ujjamról. :lol:
Valamilyen hashajtót nem tudsz szerezni a patikából, amit vény nélkül kiadnak, vagy nem is tudom hogy megy ez nálatok. :oops:

Itt borongós, nyirkos idő van, utáááálom. Inkább esne a hó.
Vendég
 


Rita, szupi, hogy jol erzed magad! Biztosan szepek a koszoruk es a kopogtato is!:):) Ha esne a ho meg hangulatosabb lenne! Sebaj! Klassz ez igy is es jot tesz a lelkednek!:) :wink: Zene is biztosan szol...hmmmm, de jo volna ott lenni!
Hashajtot nem tudom lehet e kapni, holnap kimegyek megnezem. Ma itthon dekkolok mert este megint lazam volt, reggelre pedig meg a hangom is elment, orrom tele, aaaaaaaa!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bogárka! Sajnálom a szorulást, nekem régebben volt benne részem bőven. Esetleg még reggel próbálj meg éhgyomorra langyos vizet inni, vagy szilva lekvárt, esetleg aszalt szilvát. Mondjuk nekem ezek sem segítettek, de Neked hátha!
Ha úgy érzed, hogy el kell szakadnod egy picit tőlünk, akkor tedd meg. Nekem is volt ilyen, és kismamiként tértem vissza! :wink:

Nita! Szuper csini vagy! Te is és a hajad is! :wink:

Kati! Örülök, hogy épségben hazatértetek. Hát, én most sehogy nem állok a babadolgokkal, most a lakás az első. Szerintem majd csak januárban térek vissza a babakelengyéhez, akkor kezdjük a szobáját is festeni, laminálni. A felújítással annyit haladtunk, hogy hétvégén kifestettük az új szobát. Majd szerdától szabin lesz Zoli és akkor már végleg befejezzük az egészet.

Bettike! Jó, hogy jöttél!

Brita! De jó Neked, én is imádok ilyen dolgokkal foglalatoskodni. Ha a héten kész a felújítás, a jövő héten kezdem díszíteni a lakást. Én tegnap 5után már csak egy almát ettem, és most nem volt semmi bajom! Azt hiszem, ez lesz a megoldás a sav ellen.

El vagyok késve, nem tudok, most többet írni! Itt is szakad az eső! :(
Utálom az esőt, én is a havat várom!
pedi
Kalocsa
 
 


Bogi, SZIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! köszönöm a jókívánságokat! Már sokkal jobban vagyok mint pár napja, bár a "nem fáj sehol" érzés még egy kicsit távolinak tűnik... de nem panaszkodni akarok, hisz itt vannak a gyönyörű fiaim, akikre ha ránézek elkap a sírhatnék (persze a meghatódottságtól... ja meg a hormonok...)
Gergő egyelőre úgy viselkedik, mint Bence ennyi idősen. Eszik, alszik, eszik, alszik. :D Az esti fürdetést, köldökápolást, öltöztetést is ugyanúgy végigordítja, mint anno a bátyus. :P

Szólít az én kis Csillagvirágom... majd még folytatom...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kép képviselőfánkom
Kép fekete rózsa
Kép én az új szoba egy részletében(még csak félig kész)
pedi
Kalocsa
 
 


Most mar ertem miert vagy Csillagvirag! Sosem tudtam megfejteni.:)
Gergo es BencUr jo kis paros, jo tesok lesznek nagyobb korukban! Na, ekkor leszel majd csak igazan erzekeny csak ekkor mar nem foghatod a hormonokra! :lol: :D hihi hehe

Pedi, melobol irtal? Szilvat mar ettem, nemgyottttttbeeeeeee!!!-nekem sem.:( :lol: Viszont ittam narancslet delutan es aztan mentem is. Nem volt konnyu szulese ez sem a napnak de a narile cseppet segitett.:)

Nita, a glicerines kup itt zsizseg a fejembe. Valahonnan leakasztok vagy 2 db-ot az tuti. Hatha a comcednak van.
Vendég
 


Pedi, de helyes vagy!! Jol nezel ki csajszi! waaaaaaaaoooooo-ilyen jol!

Az ott...maaaaaak?????? Nema`!!!!!! Hetek ota csorgatjuk comcedasszonnyal a nyalunk es makot keresunk meg a cipoboltban is, de nincs!
Finiket sutottel! Es jol neznek ki! haaatmeeeeeeg az iiiiiiizuk!!!fuuuuuuuuuuuuu, most tokre korog a nyomrom! :lol:
Vendég
 


pedi, gyönyörű fotók!!!!

bog, üdv a klubban....én megpusztulok, úgy érzem. Voltam ma az egyetem dokijánál, ari kis dokilányka volt, megvizsgált alaposan, aztán felírt sajna antibigyót...de most tényleg kell, a vírusos hányásos betegségem frankón felülfertőződött bakteriálisan. Az extra jóhír, hogy most telefonáltak a bölcsiből, hogy MArci is fosik....
na folyt köv, mennem kell
chamomilla
Pécs
 
 


itt vagyok, még jó hogy anyám pont Pécsett van és el tudta hozni a fiúkat...én is eljöttem a suliból, nem bírtam volna bent maradni.

Most meg húzok tanulni, majd azért néha benézek, érdekel mi van veletek!

bog, ne tűnj el, hiányoznál!
chamomilla
Pécs
 
 


cham!jobbulást mindkettőtöknek!

pedi! nagyon jól nézel ki, csini,vékony szintén vaoooo!sütik guszták:)

egész nap fáj a hasam alja..szerintetek mitől?szalagok v az milyen érzés mikor arra fogják h azok nyúlnak?

KépKép
dike
 
 


Na, itt vagyok!

Bogárka! Az előbb még otthonról írtam, most vagyok újra a melóhelyen. Köszi a dicséretet! Ez kell most a kis lelkemnek!

Cham, drága! Ezt jól benyeltétek! :( Ezer+egy gyógypuszi repül!
pedi
Kalocsa
 
 


Dike! Kettős fronthatás van! Nekem az első 16 hétben elég sokat fájdogált a pocakom, úgy legalább heti egy napom erre ment rá! Nyugi, ez teljesen normális. Csak tessék pihenni, amennyit, csak tudsz!Szedsz Magne B6-ot?
Engem most a keményedéseim keserítenek el.
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok

először is Bogi a szavazatok áááááááááááááá ne is mond:) nálunk a szülők írtam emilt hogy most akkor hogy van mint van mert péntek után még sokat szavaztak mások.Ma feltették a helyreigazítást hogy a péntek hatkor lévő állás a hiteles.viszont az meg nem volt ok mert pénteken már harmadikok voltunk így az ő helyreigazításuk nyomán meg másodikok. :) nekünk ez nem is lenne rossz de most meg levették az összes videót és írták hogy meg kell vizsgálniuk a szavazatokat mert szerintem többen beírtak hogy nézzenek már oda mert irdatlanul elhúztak akik első három helyen végeztek.és ez nem fair a többiekkel szemben.Szóval most ott áll a helyzet hogy vizsgálat alatt vannak a szavzatok stb.majd szerintem holnapra lesz eredmény :)


NIta nagyon csin lett az új frizkód :):):)

Pedi nem ér izgatni a bélbolyhaimat :) az a képviselőfánk úúúúúúúúúúúúúúú nagyon fini lehetett :)


Dike: látod milyen jól jártál :):):)olyan mensisen fáj? mert akkor a szalagok viszont ha görcsölget akkor inkább lásson doki

Bogi: ahogy érzed.ha erre volt késztetésed akkor kapcsolj ki mindent:) de azért néha gyere erre :):):) tudod nem csak a babákról beszélgetünk azért olyan szupi ez a topik :)
kovászosUborka+ tej????????????????????? neke az mindig hajtott :):) vagy befőtt:) jó kis szilva befőtt

Mia: sajnálom hogy Tomika ilyen kis méregzsák :) lehet féltékeny kicsit.Beszélgess vele hogy majd milyen jó lesz ha megszületik kistesó majd segíthet nekd ha akar stb :)

nika70
Salgótarján
 
 


pedi!igen szedek magneb6ot.

nika! nem görcsöl inkább mensisen.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!

Virág, Gergő nagyon szép Baba! Édesek Bencussal :) Jól nézel ki Drága Virág!

Pedi, tök jól néznek ki a sütik, most én is úgy ennék valami finomságot :)
Nagyon csini, szép Kismami vagy!!!

Nita szupi az új hajad!

Bogi szomorúan olvasom a soraidat!Én is sokszor éreztem ezt, amit Te! De Ti mindig erőt adtatok, és nem is bírtam ki, hogy ne jöjjek, ha nem is írok minden nap, akkor is olvaslak Benneteket, mert fontosak vagytok! Légyszíves ne tűnj el!!!! :)
Voltál dolgozni? Jobban vagy már???

Kati, de jó, hogy megjöttetek! Köszi a drukkot, de majd csak egy hét múlva kell mennem! De azért zsebre teszem jövő hétre a drukkokat! :)
Hozz ám képeket, nagyon várom már!

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bettike gyere Te is többször, ha tudsz! Mikor kapunk képeket? Összecsomagoltad már a táskát???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


elolvastam 2 kemény oldalt eddig..... :cry: :cry: :cry:

na pedi tényleg nagyon csini vagy ám, 25 hetesen ilyen szépnek lenni, büszke lehetsz magadra 8)

dike, ha nem múlik akkor, menj orvoshoz. Görcs az nem jó soha. Lehetnek a méhszalagok is, de az nem görcsszerű, hanem ilyen húzó érzés, ahogy feszülnek. NA most ezt jó hülyén írtam le.

nika, drukkolok a szavazatok miatt! imádom a koviubit!!!! Tényleg lányok, nagy savanyúságos vagyok, tudtok ötleteket, hogy koviubit hogy lehetne télre eltenni???

mia, Tomikát is biztos megviseli a hülye front, ne haragudj rá 8)

nitácska jó a hajad!

Nem is meséltem, múltkor el kezdtem kivilágosítani a hajam, kicsit rézvöröses lett de nekem tetszett amúgy, de a férjem olyan kedvesen beszólt, hogy nem tetszik neki, hogy most megint "sötét" vagyok. (konkrétan ezt monda: kivénhedt 40 éves fejed van és undorító) megőrül tőle, amikor jön a kattanat nálam, hogy hajat vágatok, hajat festek....

na megyek tanulni....brühühüüüüüüü
chamomilla
Pécs
 
 


monalux, hogy vagy? remélem jól! amúgy én is érzem sokszor, nem kéne itt lógni, de úgy megkedveltelek benneteket, és tényleg nagyon kiváncsi vagyok, hogy vagytok, stb...a suliban a 20 évesekkel nincs szinte semmi közös témám. Nem csak a gyerekek miatt, hanem annyira más világban vannak, csak a tanulásról tudnak beszélni, én 20 évesen sem voltam ilyen kocka.....OK, nem büfészakra járok, de akkor is, hiányzik a lazaság néha....

tényleg kati, rakj képeket, nagyon szívesen venném!!! :wink: :wink: :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csillag, nincs még konkrét időpontom, annyit mondott a dokim múltkor, hogy 38, 39. hét, addig viszont így tuti nem húzom. Bírjuk ki 10-éig, utána tőlem jöhet. 8)

kati, nem vagyok még összepakolva, csak beszereztem mindet, így azért már könnyebb!

Pedi, nagyon csinos vagy, a sütik meg fantasztikusak! :D

Bogi drága, én éreztem, hogy ezért nem jössz. Ha úgy érzed, jobb, ha nem írsz, akkor tégy úgy, bár borzasztóan hiányoznál. Mindenesetre megértelek! Szorulásra tuti tippem a magnézium pezsgőtabletta, engem mér konkrét székrekedésnél is kisegített!

Mia, igen, telik az idő! Nagyon vigyázz magatokra, engem Lexi egyszer hasba rúgott, pont a névnapomon, szerencsére nem lett belőle semmi, de paráztam kicsit.

Nita, tök jó az új séród, nagyon jól áll. :D

cham, jobbulást! A férjedet nem értem... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, a férjem sötét hajjal ismert meg, neki az tetszik, utálja a többi hajszínt, pláne a vöröseset. én meg mindig kínlódok a hajammal, ezer féle fazon, szín, amikor jön a kattanatom (így hívom, mert ez nem normális), hogy most szőke akarok lenni, akkor irány a fodrászkellékes....és már nem is szól semmit, most is szőke akartam lenni, el kezdtem fokozatosan világosítnai, de szerintem egész jó lett, kicsit rézvöröses beütéssel....ő nem mondott semmit. Amíg meg nem kérdeztem, hogy őszinte véleményt kérek. És ő őszinte véleményt alkotott....hogy undorító a hajam, öregít, meg fúj, a frufrum sem tetszik neki. Szóval most visszafestettem sötétre :shock:


tényleg megyek tanulni :cry: :cry: :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Bogi nincs közelebbi....utálom ha fotóznak..nem vagyok fotogén alkat......
a glycerines kúp tuti segíteni fog!!!!!!!!!!!
mondanám hogy küldök de mire Londonba ér........

Mia,Dike,Pedi,Nika,Mona,Cham,Beze köszönöm:))))

Pedi ezekkel a sütikkel kínzol??????!!!!!!!!!
csuróóóóóóóóóóóg a nyálam:)))))))

nagyon csinis kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!

Cham jobbulást nektek!!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Cham! A frufru nekem is új, és az az én férjemnek sem tetszett. Hozz képet, majd mi megdicsérünk! :wink:

Beze! Te is hozhatnál még pocifotót! Ki tudja, lesz-e még rá alkalom. Kívánom, hogy legyen, és tényleg legalább 10-ig kihúzza Marci, ha már Te ezt szeretnéd! Egyébként, az miért lenne jó, akkor már betöltenéd a 38. hetet?

Nita! Túlságosan szerény vagy magadhoz! Igenis szupi jól nézel ki! :wink:

Nika! Én is kíváncsi vagyok a végére! Majd gyere, és oszd meg velünk a végeredményt!

Elköszönök mára! Elég volt a mai nap is.
Jó éjt Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


jó éjt Pedi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


cham, így már értem, de ahogy elképzelem, biztosan jól állt a rézvörös. :wink:

Pedi, nincs friss, tegnap nem készült, és azóta az elemek is lemerültek, de ha lesz, hozok, ígérem. 10-én töltöm a 37 hetet, akkor már nem koraszülött a baba. :wink:
Jó éjt nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jó reggelt, vagyis jobb reggelt!

én ennyire rosszul nem aludtam még, mióta baba nő a pocakomban. de az egész már délután kezdődött. annyira nem volt jó semmi, hogy még az is rossz volt, hogy a párom hozzám ér. majdnem sírtam, meg mindenre csak azt mondtam, hogy nem, nem, nem, nem.
fájt a hasam, meg a bőröm, meg a hajam, meg mindenem.
este már 6kor aludtam.
persze 11kor kialudva ébredtem fel és itt is jártam a fórumon, mert nem tudtam aludni.

de beze: veled álmodtam. marci befordult és simán időre megszületett. úgyhogy hajráááá!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, neked is jobb reggelt! szegénykém

én is ramatyul vagyok, azt hittem jobban leszek mára, úgy indult, vmit ért a gyógyszer...erre kihánytam a teát meg kezd hasmenésem lenni. (nálam a hasmenés annyit jelent, hogy erőlködés nékül sikerül Wc-re menni, no meg már kétszer ma, gyanús....)
Hurrá, és tanulhatok egész nap, no meg be is kell mennem a suliba :x :x :x

mindenkinek szebb napot.
chamomilla
Pécs
 
 


cham: neked is jobb napot!!! sulihoz kitartás!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: