[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

rita: Csillag gergője nem simán Gergő hanem Gergely nem??? az meg nem ma van :)

De nagyon cuki baba :)

rájöttem hogy lehet többször szvazni :)
akinek nem upc netje van :) az ha kilép a netről és visszalép akkor bármennyit tud szavazni,csak be kell zárni a weboldalt mert akkor nem enged

nika70
Salgótarján
 
 


bogarka! tetszik a kéró nekem:))

voltam a védőnőnél...beszélgettünk,kérdezősködött,vérnyomás,súly mérés.el kell menn
vem vérvételre,először is beutalóért,meg időpontot kérni,meg a belgyógyra is. és már most vinnem kell glükoz port a vérvételre.
és persze meg van a kis könyvem:))

KépKép
dike
 
 


jajj de nagyon szép formás Gergőőő!!!!és tényleg milyen barna!!!:))szép bőre van!

bogi! szép a gyűrű és a kezed sem gáz te csáje:))

cham! azért még drukk! jobbulást neked és a családodnak!

nika! szavazatok mennek!

KépKép
dike
 
 

 
 

Sziasztok!

De szép Gergő bébi,tényleg milyen barna már,mint aki szolizik :D :D :D nagyon édes!

Zsuzsiékkal mi van?hogy vannak?tudja valaki?

Bogárka:szép a gyűrű,nagyon csini :wink: Ház is szupi jóóó :D

Kati:örülök,hogy jól érzitek magatokat :wink: vigyázz magatokra!

Tomika beteg :cry: gége gyulladása van,csúnyán köhög :cry: Hétfőn voltunk dokinál,kapott egy rakás gyógyszert,pénteken kell visszamennünk :!: Szerencsére a kedve jó,nem nyűgös meg semmi ilyesmi!
Vendég
 


Cham: jobbulást!

Mona: de jóóó :D gratulálok nektek :D :D :D
Vendég
 


viszont az én Gergőm ma ünnepli a névnapját :):):):)kapott is két disney könyvet az oroszlánkirályt meg a verdákat :)

Mia: jobbulást Tomikának++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Bogi, Pedi, kati, cham, olyan aranyosak vagytok, köszönöm szépen!

Bogi, ez így van, nem szeretek panaszkodni. :oops: A gyűrű gyönyörű, a kezed nagyon szép, a körmeidtől pedig el vagyok ájulva! :D

Pedi, egy ideje már valóban terhes vagyok, nem várandós. Azt hiszem, már várom a végét. :roll: Szívesen kihúznám 40 hétig is, ha ehhez Marci partner lenne, de mivel ő másképp döntött, nekem kell alkalmazkodnom. Igen, progi császárt tervez, a 38., vagy 39. héten, ha nem indul el előbb, szerintem el fog. Kelengye nagyjából megvan, pár újszülött, illetve 62-es méretű rugi kellene, rózsaszínt mégse adhatok rá. :lol: Kiságy pedig Lexié volt, ő már leesésgátlós ágyban alszik több, mint 2 hónapja, így az felszabadult.

kati, én se tartalak felelőtlennek, a mozgás megbizonyítottan jót tesz, egyébként is, a dokid megengedte. :wink:
Köszönöm, nagyon édes vagy!

cham, te szegény, gyors javulást kívánok!

Brita, köszi a képet, nagyon formás Gergő baba! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Virág írt üzenetet, hogy még ma kiderül, hogy holnap mehetnek e haza, mert Gergő besárgult, és lehet, hogy kezelni kell. "A cickók jól bedurrantak, és a Fiatal Úr kezd ügyeskedni!"
Puszil Mindenkit!

Köszönöm Csajok, Mindenkinek! Olyan aranyosak vagytok!

Beze, ha bánt valami mondd csak el nekünk! Mi mindig meghallgatunk Téged (is), és megpróbálunk megvigasztalni!

Bogi, gyönyörű gyűrűtök van!!!! A kezeddel nincs semmi baj...látnátok az én kezemet, tiszta seb állandóan, mindig ki van száradva, hiába kenem a niveaval....

Cham gyógyuljatok meg gyorsan, és ne add fel még!!! Amíg nem jön meg, van remény!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Gergő igazán formás, csoda szép BABA! :)

Nika Boldog Névnapot Kívánok Gergőnek!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nika: Nagyon Sok Boldog Névnapot Gergőnek :D :D :D
Kép
Vendég
 


sziasztok!

mia: nagyon sajnálom tomit!!! vigyázz magatokra, el ne kapd!

cham: remélem jobban vagytok!!!

bogi: nagyon várom a beszámolódat a házikóról!!! nekem nagyon tettszik. talán ez a legjobban eddig.

mona: ti hogy vagytok? ugye neked nem kell cipekedni? család? tudja már? micsoda karácsonyi ajándék lehetne, ha kibírnátok! bár én sem bírnám...
csillagékat puszilom milliószor!!! nekik gergelyük van.

nika: a te gergődnek kívánok boldog névnapot!!!


mi jól vagyunk. ma csak egyszer csúsztam délelőtt. délután a másik kismamival csavarogtunk a falucskában. most tespedek, a többiek szaunáznak, meg pancsolnak. irigy, irigy, de azt nem merek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Köszi csajok Gergő nevében is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok, használt a sok "jobbulást" üzenetetek, sokkal jobban vagyok! Az előbb megettem 4 mandarint és nem hánytam ki 8) lázam sincs 8)

Gergő nagyon cuki, már látszik a képen is, hogy kicsit sárgul a kis drágaság. De megfognám :D

nika, sajnos nekünk upc-k van! amúgy úgy van, akinek dinamikus IP-je van, asszem úgy működik, hogy ki lehet húzni a kábelt, visszadugod és akkor mindig újra lehet szavazni. Tudom, mert az online szépségversenyeket is így szokták megbabrálni :wink: :wink: :wink: és Boldog Névnapot!

bog, tecc ez a ház is, mindjárt írok, ha enged a fiam. :oops:

kati: gondolatban veled vagyok, úúúúúúgy elmennék én is vhova. van üdülési csekkünk, ma vitte el a férjem meghosszabbíttatni...de még kap hozzá 35 ezret, szóval lesz 85 ezrünk összesen, az már nem rossz. Mondjuk a pénz jobban jönne per pillanat, de ha levizsgázok, tuti pihizünk egyet vhol. Mert megérdemlem :twisted:

mona: aranyos vagy, amúgy még nem jött meg. Legkésőbb holnap megjönne, nem szokott késni. Majd kiderül.

mia, jobbulást a kisfiadnak :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mia! Sajnálom Tomit! Ti sem "unatkoztok" mostanság! Jobbulást és vigyi Magadra!

Katiiiiii! De szupi lehet, érezd csak jól Magad! Puszi

Brita! Köszi Gergőci képet, nagyon édes. Nem akartam okoskodni, de én láttam a képen, hogy nem kreol a bőre, hanem sárga. Ebben a témában már otthon vagyok, bár még nincs gyerkőcöm. Várjuk a fotókat az új felsődről! :wink:

Mona! Tényleg, mikor lesz a nagy bejelentés?

Hú, Beze! Azért drukkolok, hogy akár császár, akár nem, legalább Karácsonykor már otthon lehessetek! :wink:

Nika! Boldog névnapot Gergőnek! ÉN ma nem tudok szavazni, de bentről, de otthonról! :(

Ma rakott krumplit főztem ebédre. Du-án pedig voltam masszőrnél. Megint gyorsan elment az otthon töltött idő. De legalább nagyokat sétáltam, reggel ide meg haza, meg most du-án ide, meg 6kor haza. Ma még olyan szép idő volt.
pedi
Kalocsa
 
 


ja nika, csak okosan a babrálással, nehogy kizárjanak irreális eredmény miatt:wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Jaj, Bogikám! Hát kimaradtál! Nagyon szuper a kéró! Drukk, hogy sikerüljön!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi, sajnos itt szakad az eső.

megmértem a hőm, jó, hír hogy byebye 39 fokos láz
rossz hír, 36,3 ---> meg fog jönni :cry: :cry: :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


pedi: hogy masszíroznak? én nem tudok a pocakomra feküdni, és félek is, de nagyon szeretnék egy masszázst, mert sokszor érzem a hátam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:remélem,hogy nemfogom elkapni :?

Pedi: hát mostanában tényleg nem unatkozunk,sajnos mindig van valami :roll:
Vendég
 


chamo: tudom én nem is csinálom túl feltűnően :) amúgy van egy ovi aki előttünk jár de gondolom ők is rájöttek a lehetőségre :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ismét itthon! Tejbe grízt majszolok. Férjem focizni.

Cham! Jaj, de jó, hogy jobban vagy! Azért várjuk ki a végét(pirit)! Sose lehet tudni. Azért a mostani hő nem mérvadó, nem? Most már itt is esik, bár még csak alig alig.

Kati! Ülve masszíroznak, egy széken ülök fordítva, és csak a vállam és a hát felső részét, a derekat pedig csak szinte simítja, de nagyon nagyon jól esett.
pedi
Kalocsa
 
 


Kati, Pedi
Igazából én úgy terveztem, hogy majd az uh után mondjuk el (vettem 2 cumit, és készítettem hozzá egy üdvözlő kártya szerű valamit, amibe, beleírtam, hogy "2011 Júliusban találkozunk, AZ UNOKÁTOK" ) nah hát ez egy jó terv volt, DE az Anyukám, Hugikám valahogy rátalált erre az oldalra :)
Múlt héten pénteken voltam kint náluk, láttam, hogy nagyon somolyognak :) gondoltam, hogy ők már tudják, aztán anyóséknak odaadtuk az ajándékot vasárnap, Anyunak pedig tegnap adtam oda :)

Örültek nagyon!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Hurrá! Tudtam szavazni! ÉN voltam az 1400. :lol: , és már csak 45-el vagyunk lemaradva! Nika! Meddig is lehet szavazni?

Mona! Pedig ez szupi terv volt, de az anyák már csak ilyenek! Nekünk anyóséknál sikerült sírósra a bejelentés. Két hetet töltöttek Franciaországban, és már akkor tudtuk, mielőtt elmentek, de most tényleg nem akartuk doki előtt elmondani. A dokim meg szabin volt. Már alig vártam, hogy elmenjenek nyaralni, mert alig bírtam ki, hogy ne mondjam el. Aztán két hét után így is nagyon örültünk egymásnak. Zoli főzte az ebédet, mire hazaértek. Ebéd előtt koccintottunk francia borral, amit hoztak, és Zoli mondta a köszöntőt. Elkezdte mondani, hogy: "igyunk arra..." Erre após közbe szól:" hogy hazaértünk!". Erre Zoli: "igen arra is, meg arra, hogy Editke szíve alatt dobog egy másik." Na, nem kell mondjam, mi volt a reakció. Anyuékkal pedig a következő. Őket másnap hívtuk meg ebédre, akkor is Zoli főzött. Szintén koccintottunk volna. Kezdtem volna, hogy bejelentésem van, erre anyám: "én tudom"! Hú, olyan mérges lettem. Mondtam neki, hogy: " na, ha tudod, akkor mondjad"! És akkor bejelentette, hogy unokája lesz. :twisted: Mindenesetre tényleg van vmi az anyai megérzésben. Bocs, hogy ezt most ilyen hosszan leírtam, de szívemhez nagyon közel áll a sztori!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, örülök, hogy megírtad, megkönnyeztem :) aranyos, megható volt :)

Kati, most már nem engedik a munkatársaim, hogy emelgessek, vigyáznak ránk nagyon!
Hozz ám képeket Nekünk!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Cham drága voltál már dokinál?????????
gyógyulj meg:):)

Kati ok elverjük:):)
Máté most egyenlőre fájdalom mentes.kop..kop.....
diétát hol könnyebben hol nehezebben de megy......
körmözés..elméletileg köv hónapba 2 ember jön.....

Pedi holnap írok Zsuzsinak igérem:):)

Virág GYÖNYÖRŰ BABA LETT GERGŐ........ANNYIRA CUKI KIS GOLYÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogi igyekszem ilyen körmöt is csinálni....gyakorolnom kellene sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barnikám és Mátém is ilyen barna baba volt:):_)

Dike az első időszak húzós de utána lesz egy kis nyugi is!!!!!!!!

Mia sok gyógypuszi megy Tomikának!!!!!!!!!!:):)

GERGŐKEN SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!:):)

Barnikám is és Máté is a hazamentel előtti 3. napon ságult be kékfény meg ami kell de másnap hazamehettünk!!!!!!!!!!!!!

Pedi nagyon jó a szemed.....tényleg látni hogy sárga Gergőke.......majd holnap keresek én is képet Barniról..rajta még jobban látni hogy milyen sárga volt....../kis kínai/:):):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Régen votlam, látom, vannak új anyucik, anyucijelöltek szép számmal, isten hozott benneteket!

Babásodóknak nagyon nagy gratuláció, kicsit irigy vagyok, mert nagyon jó volt pocakosnak lenni, és én már valószínűleg nem leszek többé... :cry:

A babák, gyerekek gyönyörűek!
Nika,
a kis Gergőt mi is sok szeretettel pusziljuk!

Olyan jó lenne, ha valaki 1-1 mondatban összefoglalná a topikosokkal történtek legfontosabbikát, de hát ez uigye csak vágyálom?! :lol:

Mi most már jól vagyunk, igaz, a kicsivel kórházban voltunk 4 hete egy ronda bronchitis miatt (vírusos volt), és még most is köhög. Éjszaka nagyon pörgött, óránként cicit kért, hát, ez nem az én éjszakám volt...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


jó reggelt!

nitacska: Teljesen jól vagyok! Remélem ennyivel letudtam ezt a vírust, nem is mentem dokihoz. (azt mondják, orvosnál rosszabb beteg nincs....)

pedi, aranyos volt, ahogy leírtad :)

mona: na szegénykém, és most is olvassák a családtagok? én megőőőőőrülnék, ha akár ismerős is rámtalálna. Nagyban befolyásolná mit írjak le és mit ne 8)

lyly, szia, én még nem ismerlek, de üdv és rakj a picikédről képet, ha van időd!

ami a végére maradt: megjött.....ez van. Nagyon nem örülök, mert jó lett volna nyáron szülni a suli miatt....meg a sulit úgy nem akarom csinálni, hogy terhesen majd a patológián nyomulok, ki tudja miket nem lehet ott összeszedni...de nem tervezek inkább, úgyis mindig a pillanat szülte helyzetet kell megoldani és eddig mindig sikerült, pedig soha nem volt egyszerű....
chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok!

itt szakad a hó. a fiúk kimentek a pályára, mi még várunk. majd délután csatlakozunk hozzájuk.

lyly: kár, hogy eltűntél, de jó, hogy itt vagy. megpróbálom leírni, kivel mi történik. te is számolj be nekünk magatokról!
csillag: nehéz indulás után, majdnem túlhordással vasárnap világra hozta gergőt, akiről nem tudunk még sokat, mert lehetséges, hogy besárgult és ma dől el, hogy haza engedik-e őket.
zsuzsi: sajnos a 26.hét körül befektették, de zsófi baba jól volt. terhességi cukorbetegség hatalmasodott felette el és mélyen tapadt a méhszájon a lepénye, így nem kockáztattak. császárral már köztük van zsófi, de nem tudunk többet, mert sajnos nem jelentkezett azóta.
betti: ő is már a 30 páradik hetet tapossa kisfiúval a pocakjával.
mia: azt hiszem 23.hét körül van kislánnyal.
brita: náluk zalán érkezik február elején.
nita: szeretnének harmadikat, majd nemsokára.
mona: múlt héten tesztelt egy év után pozit, pedig már a mensit várta, mert azt mondta a doki, hogy nincs pé-je és kezdje a clostit.
cham: orvosi mellett neveli két fiát és gyúrnak a harmadikra.
pedi: 25. hetes. majd a szüléskor szeretnék megtudni, hogy ki lakik a pocijában.
bogi: megtörtént a nagy elhatározás!!! összeházasodnak a párjával, gézukával, aki egy tündér. most éppen vidéki lakást keresnak london környékén.
beze: ő is bőven átlépte a 30.hetet, de a picike fia makacsul faros, így esélyes a császár, amitől beze fél, pedig ő erős nagyon... lexije igazi nőci lett már...
ki is van még???? remélem senki nem maradt ki, bocsánatot kérek, ha mégis.
ja!!! mi: bogi lakik a pocakomban, akivel most síelni vagyunk és élvezi nagyon. mi csak óvatosan. egyébként tök jól vagyok. volt 1-2 hét hullámvölgy, de már jól vagyok.

most te jössz!!!!! mesélj magatokról!!!




bogikám: mi volt tegnap??? kecó???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi köszike:):): egyenlőre vezetünk :)
pénteken este 18 óráig lehet szavazni :)

semmi gond hogy leírtad tényleg nagyon szép történet :)

nálunk nem volt ilyen megható.csak szó szót követett mondtam anyósnak nem jött még meg veszek tesztet.erre ő mondta hogy nem kell ide teszt menjünk egyből a dokihoz .szóval ő ott volt velem mikor +-at pisiltem:) mert a nővérke adott egy tesztet biztos ami biztos mielőtt a doki megvizsgál :)
de anyós akkor már biztos volt benne.azt mondta a szemen látszott hogy várandós vagyok :)

Lyly: de jó hogy jöttél még ha ilyen ritkán is de azért gondolunk ám rátok :) köszi a köszöntést :9

cham: sajnálom :(

Nekem is olvasta öcsém annó miket írogatok.akkor még nagyon rosszban voltunk és egyszer be is írt lehúzott de megvédtek a topiktársak.akikkel egy zárt oldalon a mai napig beszélgetünk.együtt voltunk pocakosak :)Mondjuk emiatt sokszor megrágom azért mit írok le és mit nem.Mi azért is mentünk egy zárt topikba itt a babaneten mert egy másik lánynak is olvasták a rokonok mit írt és nagyon szemetek voltak vele.

nika70
Salgótarján
 
 


kati: én kimaradtam :(:( de sebaj :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika!!!! úr isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne haragudj, ne haragudj!!! ezért szavazok ma rendíthetetlenül!!!!!
ti most hogy álltok??? piri, teszt???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Cham, engem nem zavar, ha elolvassák, de nem hiszem egyébként, hogy azóta benéztek ide!
Pirit sajnálom!

Nika én sajna csak egyszer tudok szavazni egy nap, pedig próbáltam már mindenfélét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monalux 2010.11.18 09:43-kor.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Csoke Csajok!!

Katocam, koszi az erdeklodest, mindjart irok is, csak meg udvozlom itt vagyis ujra itt Lylyt akivel meg nem ismerjuk egymast, de ami kesik nem mulik, ugye Lyly? :D Udv itt es ne tunj most mar el, maradj es kerek, kerunk fotot csodaszep Csanadrol. Imadom ezt a nevet, mellesleg jegyzem meg. :wink:

Pedi, a masszazs de szuper lehet! El is hiszem, hogy szukseged van ra es tok jol teszed, hogy eljarsz! Ugyi vagy! Es hogy vagy?

Cham, gyogyulj meg teljesen, piriert meg nem baj, a babo ugyis akkor jon amikor kell, tudod. Lesz 3. baba hamarosan.

Mona, meselj, hogy vagy?

Nika, aszta, tok sokan szavaztak mar, csak lestem most reggel!! Hajra, hajra! Anyu azt mondta ok ott az irodaban nyomogatjak a szavazz feliratot! Utolag es happy nevnapot a kisnagyfiadnak! Tegnap nem voltam csak keso este, reggel meg kis nemtudomka voltam, es nem koszontottem, ne haragudj! Puszi! Klassz ajandekokat kapott!

Nita, fiadnak tovabbra is a legjobbakat! Remelem nem lesz semmi gond. Meg aztan tudod, csak pozitivan, minden rendben lesz!

Katocammmm,Dragammmm, van keccccooo!!! NNaade, tok jo Neked, hogy esik a ho! Es Bogeszka elvezi a hegyi levegot? Nem pihen tobbet a pociban, mint otthon? Es kepet mikor kapunk? Had irigykedjek mar Katocam, nyomingazzal fel fotot! Ha tudsz! Vigyi magatokra es puszikallak.
Most jon a keco resz, akit nem erdekel, lapozzon mert lehet hosszu lesz!A valtozatossag kedveerte nem nem arra esett a valasztas amit foltettem ide, ez egy maaaasik! Azt megneztuk de... elegge le van belul lakva es a nyilaszarok sem szigetelnek, futenenk a telet de odaki. Ezert bementunk a varosba egy ingatlanosba mert a kirakatban lattunk egy arban kedvezo lakast. Nnnna, azt a lakast nem tudtuk megnezni de megmutattak egy masikat. Gyonyoru!! aaaaa, nagyon szep! Butorozatlan, a kornyek nem szep sajnos es kozel a fout is de ugy dontottunk eleg a keresesbol ennel tisztabban, szebbet, igenyesebbet ilyen aron nem talalunk. Total felujitott, meg a nyilaszarok is vadi ujak (onnan tudom, hogy ertek hozza, volt ebben erdekeltsegem otthon), a furdo egy alomszep errol biztos, hogy kaptok fotot, latnotok kell, az allunk esett le. A konyha az nem vadi uj, ertem ugy, hogy a konyhaszekreny nem egy mai darab de tiszta, szep, rendbe van teve, olyan igazi retros, nekem tetszik. A konyhacsempe is nagyon egyedi, van benne mosogep es szarito is. Az egesz lakas ugy van felujitva, hogy csak pislogtunk. A kornyekkel az a "baj", hogy nincs ugymond zold. Illetve de van, csak fak, sok sok fa. Es ez az egy haz van egyes egyedul magaban. A foutrol nyilik egy utca felfele a hegyre es errol az utcarol van egy kis beugro resz es ott ez a haz. Ennyi. A haz korul beton, autoparkolonak de korulotte fak vannak. Mivel hegyen vagyunk es az elson (2 emeletes) van panoramank a varosra de ettol nem vagyok hasra esve, en videki csajka vagyok.:) Szoval ilyen a lakas. ja, az egesz hazban 2 lepcsohaz van, 2 emelet es szintenkent 2 lakas. A lepcsohaz is igenyes, tiszta, rendezett. Amig az ingatlanos nore vartunk addig leskeltuk kik jonnek haza. 45 percig alltunk a haz elott kocsival mert kivancsiak voltunk kik a lakok. Es szimpik. Angolok, fiatalok, mint mi, nem tinik, es idos parok (nyugdijasok) jottek haza. Folottunk nem lakik senki. Mar 1 eve uresen all a lakas azt mondta az ingatlanos no. Legalabb nem duborog senki a fejunkon.hihi na, Katocam ez van. Dec. 15-20 korul koltozunk, mar alig varjuk. Hianyozni fog ez a lakas mert nagyon helyes, otthonos, baratsagos es zoldben vagyunk. Csak kimegyek es egy park tarul elem. Vagyis ketto. Amikor csak akartam kimentem ide a fure es napoztam, kaveztam. Kozben pedig mokusok ugraltak a fakon es nagy papagajok ropkodtek felettem.:) Ez qrvara fog hianyozni de sajna ez van.:( Az egyik szemem sir, a masik meg nevet. Teszek fel Neked ide kepet jelen lakhelyunkrol es a szobarol mert ez csak egy szoba konyhas. A szoba nagy 20nm, a konyha 3x3as, kb. Jajj, mar most sajnalom, hogy ezt a kornyezetet nem tudtuk megtalalni videki varosban.:(:(
Vendég
 


Kép

A szoba! reszlet:)

Kép

Az utca reszlete de ez nem is az igazi csak a kis osvenyesrol nincs kepem meg a tujakrol.:(
Vendég
 


Bogárka
Nem tudok most képet felrakni, de majd karácsonykor úgyis csinálunk.

Nika
Nem igazodok ki ezeken a hasonló neveken, de látom a te gyerkőcődet kihagytam a köszöntésből. Remélem azért nem haragszol. Mentségemre szolgáljon, hogy ezer dolgom van mostanában, nem tudok mindenre figyelni.
Utólag is boldog névnapot!

Mia
Jobbulást Tomikának!

Beze
Én is úgy érzem, hogy már január közepén, de legkésőbb végén meglesz, mert sokkal nagyobbnak, erősebbnek érzem mint Regit. Teljesen más ütemben nő. És az orvos is az elejétől fogva két hetes eltérésről beszél. Szóval majd meglátjuk, de már csak két hónap, nagyon várom, az új évet.
Vendég
 


Bogi, nem semmi...., biztosan nagyon szép az új lakás!
Velünk minden rendben van, ma nem dolgozom! Vasalni kellene, de nem nagyon van kedvem hozzá....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona,akkor ne vasalj! Elvezd a pihit vagy tegyel-vegyel ezt-azt, ulj le, lazulj, ejtozz. Vasalni meg hatha kesobb megjon a kedv. Az jo, ha jol vagy es nincs hanyinger koma! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bogárka: akkor a karácsonyt már az új házban töltitek???de jóóó :D Csak Kati nézheti a képet?mert azt írtad neki teszed fel,ejnye-bejnye,pedig minket is érdekel,még ha azthiszed hogy nem,akkor is,na szal érted :lol:

Tudtok ajánlani megfázásra valami cuccot?fáj a torkom is,folyik az orrom is :cry: utálom :twisted:
Vendég
 


Tomika még mindig csúnyán köhög,este megint volt láza és hányt is :roll: :cry: a hányás a köhögéstől lehetett :roll: holnap kell visszamennünk a dokihoz,szerintem jövőhéten sem mehet oviba....
Vendég
 


Mia, jo, jo, ertem! :wink: :D

Tomikanak jobbulast. Ugy latszik most mindenki elkapja ezt a nyavajat! Kismamik vigyazzatok magatokra! Mia, nincs otletem mit egyel, igyal, a mezes tean es citromon kivul. :? Nekem is nagyon faj a torkom es folyik az orrom, kezet razhatunk, hatha ettol elmulik!:) :lol:
Vendég
 


Az a baj Bogi,hogy messze vagy,és nincs olyan hosszú kezem,hogy elérjen Londonig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Iszom a citromos,mézes teát aztán ennyi... :roll:
Vendég
 


Kati:szakad a hó???de jó,de jó :D irígy-irígy-irígy :D :D
Vendég
 


Mia jobbulást Nektek!!! Nekem sincs semmi ötletem, de találtam egy oldalt, olvasd el, hátha...

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/bet ... s-megfazas

Meg találtam egy fórumot, ott is írnak elég sok mindent

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=11331

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Köszönöm, hogy emlékeztek még rám! :) Az újakkal pedig majd megismerkedünk!

Priviben küldök mindenkinek képet a kicsikről, aki kérte.

Később mér reagálok majd, de most zurrog a kisebbik (szerintem éhes). :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Bogárka
Biztos jó vételt csináltatok. Kérünk még többet. Nekem nagyon tetszik a környék, szerintem szép, rendezett. Az meg még jobb, hogy karácsonykor, ha még a dobozok hátán is, de már ott lesztek. Bár mi 2 nap alatt elrendezkedtünk, a kis garzonban. Szóval a nagyobb dobozokat letudtuk, és nagyjából rend volt a lakásban, pedig közben egy 7 hós gyerkőcről kellett gondoskodni.
Fürdőre én is kiváncsi vagyok.

Nika
Ma már másodszor sikerült szavaznom, szerintem 2-3 óránként lehet. :D

Mona
Szerintem is pihenj, az első trimeszterben én is nagyon fáradékony voltam, minden délután aludtam. Most meg simán bírom estig. Igaz este fél 8-kor úgy ájulok be Regivel az ágyba.

Lyly
Üdv itt, újra! Mi még nem ismerjük egymást. Úgyhogy egy rövid bemutatkozással kezdeném.
30 éves vagyok, van egy 3 és fél éves kislányom, ovis. És testvérkét január végére várjuk, a kis Zalánt. Korábban ügyintézőként dolgoztam egy szolgáltató cégnél. Hobby: elsősorban sportok (de ezt most nem szabad :( ), de így viszont több időm marad (főleg így télen) a gyerkőccel kreatívkodni, játszani, mesélni, stb. Szóval most sok időm jut a lányzóra, pár hónap múlva ez biztos változik majd.
Győr melletti kis faluban lakom, fent a hegyen, jó levegő, zöld övezet, bambival, nyuszikkal meg minden.
Kérdezz, ha még valamire kiváncsi vagy!
Vendég
 


kati: semmi gond :):):):):)
piri még nincs teszt tegnap nega lett:(

Rita: semmi gond :D:D Eddig az ismerősök mindig Gergely napon akarták köszönteni én meg mindig mondtam hogy nem akkor van mert Gergőm nem Gergely:) de semmi gond és köszönjük :)
rita milyen netetek van otthon? mert upc-vel nem nagyon lehet sokat de nekem digi van meg invitelesk is tudnak csak ki meg be kell kapcsolni a netet:)

Bogi: szupi hogy találtatok kecóóóóót és a karácsonyt már ott töltitek.

Lyly: nekem is jöhetnek a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Tcom-os internetünk van. Most szavaztam harmadszor, ezekszerint óránként enged. :)
Vendég
 


Laptető, mire használjam? Most nem lesz a köv. két hétben semmi vizsgálat, úgyhogy ha valakinek kell szívesen odaadom. :wink:

Körkérdés:
Valaki, valamelyik terhességnél csináltatott már streptococcus szűrést? Most a dokim ajánlotta, hogy ezt is meg lehet csináltatni. Bár úgy látom legpontosabban a 36. héten tudják szűrni (előbb én sem csináltatnám meg), egyébként meg koraszülésnél adnak antibiót vénásan. És ha pozítív az erdmény, akkor is a szülésnél vénásan adják, ez a leghatékonyabb, mert a baba egyből védett lesz.
Elsőnél fel sem merült, nem is hallottam róla, de most foglalkoztat egy kicsit, meg minél többet olvas róla az ember....szóval érdekel az itteni statisztika is.
Vendég
 


csillag! nagyon várunk haza!

cham,nita! sajnálom pirit:((

bogarka! huu de tetszik! de jóó lesz az új helyen a karácsony!

szavazat ment!

vem semmi kül...semmi hányinger már rég óta. nagyon sokat görcsölök,éjjel hasmenésem volt:(mitől hogyan?passz.
remélem nagyon h minden rendben a babánkkal.
ja és megint híztam 1 hónap alatt 2 kilót itt nagyon nagy bajok lesznek......

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Lyly üdv újra köztünk!!!!!!!!!!!!!

Cham örülök hogy már jobban vagy:):)

Kati de jóóóóóó......már várom án is a havazást....de persze minimális mennyiségben:):)

Bogi gyönyörű a lakás!!!!!!!!!!!!!

Brita nálunk automatikusan csinálják ezt a streptót......Máténál nega Barninál pozitív lett......

Dike MOST NE FOGLALKOZZ A KILÓKKAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: