[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

cham a kola jó szokott lenni a koffein miatt vagy mi miatt :) jobbulást :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ma bementünk Győrbe anyukámmal, elintéztem még néhány dolgot, magnerotot is sikerült vennem, ha ebben a patikában veszem a 100 darabost 1200 forintot spórolok, nem mindegy. Persze kb ezt amit megspóroltam el is költöttem a turiban. És egy annyira szép pirosas-bordós kismamafelsőt vettem (majd lefotozóm azt is, vagyis magamat benne), úgy örültem neki, mert mindenképpen akartam valamilyet karácsonyra, mégsem kötött pulcsiba kelljen mennem. És ebbe még sokat hízhatok is. Meg még két hosszú felsőt, és egy polót, mert már néhányat kihíztam.
Kreatívban is vettem néhány dolgot, meg azért elég sok mindent találtam tavalyról is, amit nem használok, idén, gyertyák, szallaggok, diszek, terítő, stb. Ezeket mind elviszem az oviba, aztán majd jövő héten kezdünk vele valamit.
Kellemesen elfáradtam, majd két hét múlva megyünk ismét a városba, mert Reginek az adventi fájához kell szaloncukor, meg egyebek.

Mona
Nekem 6+0-nál 4 mm embrió látszott, egy kis csikocska a petezsákban. Szerintem kérhetsz már képet.

Köszönöm a kép dicséreteket!

Most ennyi, mert elfelejtettem kinek mit akartam írni, és nincs időm visszalapozni, annyi mindent kéne még csinálni, majd holnap.
Vendég
 


http://biztonsagosovoda.hu/?page_id=439

Csajok ne felejtsétek megint harmadikak vagyunk :) szoros a játék :) én ma már negyedszer tudtam szavazni :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Bogi még nem küldött Virág képet nekem....szerintem is majd ő fog hozni!!!!!!
ha Gergő nem sárgul be akkor holnap haza kell engedjék őket.:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

nem voltatok nagyon aktívak ma!!! ejnye-bejnye!!!

cham: szorítok holnapra!!! remélem a fiúk jobban vannak.

mona: annyira drukkolok ma neked!!!

bogi: köszönöm a hiányolást, aranyos vagy. szombaton mész dolgozni?

brita: szupi lehet a felső és a többi cucc is, amiket szereztél ma.

nika: ilyen hamar hazaengedik csillagékat? holnap még csak 3. nap, mivel vasárnap este született gergőke.


mi jól vagyunk. szuper a hely, mint mindig. éjfél körül értünk ki. reggel már mentünk a pályára. gyönyörű az idő. 100ágra süt a nap. kenegetem magamat nagyon, hogy le ne égjek.
ma csúsztam is. van egy elég hosszú, olyan 4km-es kék hegyi pálya, ahonnan le lehet jönni. kétszer megtettem ma, szép komótosan. szerencsére nincs tömeg.
szupi jól érezzük magunkat. most megyünk vacsizni, aztán összeülünk lent és beszélgetünk, kártyázunk stb.
ma még jövök!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nika, en szavazok!:)

Kati, tok jo Nektek! AAAaaaa, enis, enis! De jo lesz Boginak, megy majd O is! En is Te Bogid akarok lennnnniiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Nekunk meg van a gyuru! Nagyon csecse! :D
Vendég
 


kati! tök jó nektek!!!!!vigyázz magadra!

mona! drukk gyere ám a hírrel!

bogarka! de jóóóóóóóóóóóó!:)))

KépKép
dike
 
 


Dike, igen, tok jooooooooooooooo! :D :D :D :D Koszi! Feszbuukon mar at is irtam, hogy engaged vagyok am!:):) :D
Vendég
 


bogár: te az án bogárkám vagy!!! egy kicsit miattad is lett az én babám bogi! mert imádlak, imádom a személyiségedet, az optimizmusodat és ahogy vagy!!!!
muti a gyűrűt!!!

igen, jövőre már babástól jövünk.

bogim már alszik!!! amikor napoztam, akkor ő is kidugta a popsiját. szerintem imádta!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! 7 mm-es a kis petezsákom :) 5 hetes terhes vagyok!
Azt mondta a doki, hogy szedjek elevitet, magnéziumot! 2 hét múlva kell mennem megint, akkor magánrendelésre, ott is van uh., azt mondta, hogy akkor már hallhatom a szivecskéjét :)
Képet nem kértem, mert éppen csak be tudtam csúszni két időpontos kismami között, meg igazából annyira meghatódtam..... :) na majd legközelebb!!!


Kati, örülök, hogy minden rendben van Veletek, nagyon vigyázz magatokra!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati, tisztara meghatodtam!:) jujjde koszi! Tudod, en Lotti vagyok de igy mar nem A ket Lotti vagyok, hanem a ket Bogi! Ez annyira jo! :D :D Koszi Katikam!! Puszi!

Mona, hat szohoz sem jutok! Oromkonnyek Anyam, oromkonnyek!:) Gratulalok es boldog babavarast kivanok Neked es Apajanak!
Vendég
 


mona: juhééééééééééééééééééééééééé!!!!! még azzal várok a szívhangig!!!!! az öregasszony ezt is megcsinálta!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, Kati köszönöm! Annyira boldog vagyok! :)

Kijöttem az uh-ról és elkezdtem könnyezni a boldogságtól....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


bogi: tudom, hogy lotti vagy, de itt az én (mi) bogárkánk vagy!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona: hát persze... hiszen már annyira régóta vártok rá!!!!!! vigyázz magatokra nagyon!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nagyon hosszú nap volt, majdnem 10órát nyomtam le. Ellenőrzés is volt. Iszonyú fáradt vagyok.

Nika! Azért szavaztam kettőt. Reggel itthonról még nem engedett, de bentről reggel mindjárt nyomtam egyet, meg most itthonról is.

Kati! De jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy minden ok, érezzétek nagyon jól magatokat!

Mona! Gratulálok Nektek! Kicsit eszembe juttattad, amikor én jöttem ki az első uh-ról. Vigyi nagyon Magatokra! :wink:

Dike! Sajnálom, hogy rosszul aludtál, hamarosan minden "rossz" elmúlik! Hisz már csak 3hét és túl vagy a nehezén!

Brita! Én is kíváncsi vagyok a felsőkre! Elhiszem, hogy elfáradtál!

Cham! Sajnálom, hogy ilyen ramatyul vagytok! Jobbulást Nektek!

Bogi! Osztom Kati véleményét Rólad! :wink: ( Akkor az én lányom meg legyen Lotti?! :roll: :lol: )

Elköszönök, ma már nem jövök, mert nem szeretnék úgy járni, mint tegnap este. Eldőltem az ágyon ruhástól, néztem a B.K-t, majd 10után ébresztett a férjem, hogy menjek zuhizni. :oops:

Puszi Nektek!
Holnap jövök!
pedi
Kalocsa
 
 


mona! gratulááálok!!!!!jajjj de jóóó!!!!!

KépKép
dike
 
 


Rita, mikor kapunk fotot??

Kati, jojo, tudom, en, hogy tudod :lol: es igy igaz itt bogesz vagyok! Tok jo amugy, hogy boginak is hivnak!:):) Egyszer egy pasim nevezett igy el. Aztan lett egy masik pasim es az is igy hivott. Gondoltam ezek megvesztek vagy osszebeszeltek! :lol: :lol: :lol:

Pedi, pihenjel! Sikerult jot aludni? Es mi van a betegseggel, meggyogyultal? Lotti? Neee, miota a nemtom en milyen Zita lanyat igy hivjak en utalom a nevemet! :twisted: :twisted: Tenyleg van mar nevetek? Lehet mar irtad csak kihagy az agyam! Akkor bocsi. A multkor Ritanal is rakerdeztem de persze tudtam en, hogy Zalan lesz csak valahogy megsem tudtam. Szoval...erted!? Es meg kismami sem vagyok, hogy szelektive ne tudjak gondolkodni! :lol: :shock:
Vendég
 


Mona szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike, Nita köszönöm Nektek is!

Puszi Mindenkinek, megyek aludni!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


jó éjt kismami:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mona, gratulálok, nagyon örülök!

kati, szinte láttam magam előtt, ahogy síelsz, szupi lehet. Erre Marci is rúgott egy hatalmasat. :lol:
Általában 3 éjszakát kell bent tölteni term. szülés után, ha nem sárgul be a baba.

Pedi, jól is teszed, ha lefekszel, 10 óra azért húzós!

Bogi, Görög Zita lánya simán Lotti, azt hiszem, de nekem is tetszik ez a név, olyan bájos. :wink: kati véleményét meg maximálisan osztom! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze Draga, hat elokerultel! Ugy orulok Neked!! Meselj, hogy vagy? Lexike? Apaja? Remelem minden okes es nem betegek!

Koszi csajok, hogy kedveltek. Ez olyan jo erzes. Pedig olyan kis nyunyuke vagyok de ha Nektek bejon ez, akkor jo!! :D

En nem lehettem Lotti pedig anyu siman Lottinak akart de nem engedtek igy anyakonyvezni mert a Lotti nev nem volt benne a katolikus naptarban. Ezert 3 napig nem volt nevem. En voltam a nevem senki a csecsemo osztalyon. Aztan jott nagyanyam, hogy legyek Ottilia mert ebben benne van a Lotti osszes betuje. Igy lettem Ottilia!:) Csaladommmm! Jo, mi? :lol: De soha senki nem szolitott Ottilianak csak alairasnal hasznaltam. Es most itt kint szolitanak igy de most mar nem banom, regen utaltam. :):)
Vendég
 


Kati, milyen volt a vacsi? Jol kifaradtal a hegyi levegon?
Vendég
 


Bogi drága, nem akarok egy babaprojectes topicban panaszkodni, általában jól vagyok, csak a hátfájás kínoz nagyon, Marci elnyomott valami ideget, és egy ponton sokszor annyira fáj, hogy majd besz.rok. Mondjuk most pont nem.
Köszi, Lexi és apa is jól vannak, a nagylányom egyre önállóbb, furcsa lesz ismét egy újszülött. :roll:
Milyen a gyűrű? AZ, amit mutattál? Az tényleg gyönyörű! :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ahh, Beze, oda se neki babaprojektes topiknak am! Nem banjuk hidd el ha leirod ami eppen faj. Teher is a terhesseg nem csak moka es kacagas. Persze ha nem szeretsz ilyen temaban irni akkor megertem. Ahogy erzed draga Beze!
A gyuru ugyan az, igen.:) Szep nagyon, keszitek fotot es megmuti!
Vendég
 


Kép

O lenne az!:) Igaziban nem teljesen ilyen, szebb. Itt nem latszik sajna az sem, hogy kicsit olyan szogletes vagy milyen.:)
Vendég
 


jujjj, a kezem is de gaaaz, bocsi csajok. Azok az ujjak!! hihihi Eloben nem ilyen randa!!:):)
Vendég
 


Bogi gyönyörű a gyűrű na és a körmöd is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok :)

Mona: istenem annyira örülök neked :):):):) most aztán csak vigyázz magatokra :) más dolgod sincs és csak pozitívan tudod :)

Kati: te is vigyázz magatokra csak óvatosan síelgess te csaj :)örülök ,hogy jól érzitek magatokat.

Én is imádom ezt a társaságot olyan jó veletek beszélgetni.Mindig felpezsdítitek a napomat :)

Bogi: nagyon szép a gyűrűd :) remélem egyszer én is kapok valami ilyen szépet :) bár esküvő nem kell hozzá csak egy szép jegygyűrű :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt! Veletek fekszem és Veletek kelek! :lol:

Bogár! Gyönyörű ez a gyűrű és tényleg szépek a körmeid is! Az ujjaiddal meg semmi gond, még nem láttad az enyémeket! Köszönöm kérdésed, most már tudok aludni, és alig alig köhögök.

Mona, Drága! Nagyon vigyázz Magatokra! :wink:

Beze! Mi azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymás baját-örömét! Úgyhogy tessék csak nyugodtan leírni, mi a helyzet. Bogárnak igaza van, a kismamiság nem csak csupa öröm. És TE bizony lassan belépsz abba az időbe, amikor már inkább terhesség. Most a legutóbbi verzió szerint programozott császár lesz? Mert ha jól emlékszem, akkor azt írtad, hogy azt meg akarja csinálni a dokid a 37.héten. Most nézem lassan a 34-nél jársz, ez azt jelenti, hogy Marci hamarosan itt lesz. Hogy állsz a bútorokkal, kelengyével?

Nita! Biztosan Te is tudsz ilyen szép körmöket, mint amilyen Bogié! :wink:

Na, megyek dolgozni! Később jövök!
Szép napot Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, még annyi!

Csillag, drága! Ha hazaértek, azért gyere valahogy! (Tudom nem egyszerű) De Neked kötelező lejelentkezni! :lol: Nagyon várunk Gergő fotóval együtt!

Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok, próbálok visszaolvasni! Tegnap nem tudtam jönni, egész nap hánytam, délután belázasodtam....utoljára szerintem gyerekkoromban voltam így, mert nem szoktam lázas lenni, 39-re felment, a lázcsillapítót is kihánytam. Borzalmas éjszakám volt. Most reggelre lement a láz 37,2-re, jobban is érzem magam. Csak nem merek enni semmit, pedig már olyan éhes vagyok :cry: :cry: :cry: Csak a colát nem hánytam ki, de már attól is undorodom.

bog, nagyon klassz a gyűrű! majd írok ám ma neked!

kati: csodálatos helyen lehettek, majd kérünk sok fotót!!!

mona: gratulálok! :wink:

beze, jobbulást :wink:

nika, szavazok mindjárt

mit merjek enni? most úgy nincs hányingerem, de marja a torkom a sav :x
chamomilla
Pécs
 
 


beze, nekem is tetszik a Lotti, tök aranyos. Egyik barátnőm kislánya is Lotti lett. És olyan gyönyörű baba, úgy illik hozzá a név 8)
Meg van Linett is, a volt sógornőm lánya, nekem az a név is tecc. Az igaz a Linettet nem csípem a szülifelikben :o
chamomilla
Pécs
 
 


amúgy ma (nem) kéne megjönni, mivel a gyomrom és az összes bélkacsom fáj, szúr és ÁÁÁÁ, nem érzem hogy megjönni készülne. A kedvem amúgy f*s, de a kimerültségtől....meg nagyon zavar, hogy ma nem tudok bemenni a suliba, fontos óráim vannak, bepótolni sem tudom más időpontban.
chamomilla
Pécs
 
 


ja amúgy a kicsi fiam tegnap már ment bölcsibe, csak a nagy nem ment oviba. Erre este a kicsi megint hányt. Nem tudom, mit nyaltunk be....de ha a férjem is elkapja, akkor világvége. (anyámat felhívtam tegnap, ő dettó)
chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok!

felébredtünk.

én is, mint pedi veletek fekszek és kelek.

csillag: várom én is a képeket!!!

beze: te vagy a következő, már panaszkodhatsz nyugodtan. eddig is lehetett, de már aztán...
biztos fura lesz újra babázni, de már annál könnyebben fogod venni a dolgokat. marcinak is szuper anyukája leszel!!!
tényleg, hogy állsz a babamotyóval?

bogi: ez GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ!!!! a körmeid!!!!! pfúúúúúú!!!! nita, verjük el!!!! :lol: :lol: :lol:

pedi: te nem csak 4 órában dolgozol? csak délig vagy bent, vagy hogy is van ez? laminált van már? mi anno dr.padlóban vettük. úgy tudom, ez több helyen van az országban.

nika: szavaztam ma is.

nita: máté fájdalmai? diétát mennyire viseli jól? körmözések?

mona: szuper a vonalzód!!!!

mia, brita????

zsuzsival mi lehet???

mi mindjárt megyünk reggelizni, bár apa még alszik.
a kiciském is hamar elaludt. szerintem kifáradt tegnap a friss levegőn. amikor napoztam, kidugta a popóját ő is. szinte csak pulcsiban voltam, mert annyira süt a nap.
ma is szép idő lesz. 10 körül megyünk ki. 1-2t ma is csúszok. tényleg óvatos vagyok, csak öregesen. és nagyon be vagyok öltözve, ha véletlen esnék...-DE NEM FOGOK, MERT ÜGYI VAGYOK!!! ÉS ÓVATOS ÉS FÉLTEM A BABÁMAT!!!
ezt még meg akartam kérdezni tőletek: ugye nem tartotok felelőtlennek??? őszintén!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, dehogy vagy felelőtlen, magamat annak tartanám, mert rohadt béna vagyok :lol: ha te jól érzed magad, akkor a kicsi is!
chamomilla
Pécs
 
 


cham: gyógyulgassatok, drága!!!! ÚGY SAJNÁLLAK!!!! én nem tudok hányni és hálát adtam az égnek, hogy nem voltam hányós kismami.
szegénykém!!! tényleg jól banyaltátok!!!
teszteltél? drukkolok nagyon!!! és a beleidnek is mielőbbi felépülést kívánok!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, köszönöm....ez vmi horror. Hányni a legrosszabb a világon! És most vissza is jönnek a régi emlékek, amikor a nagyfiammal voltam terhes. Akarom én ezt? (infúzió mellett is kihánytam mindent a 20.hétig) A kicsivel nem hánytam sokat...
csak gyógyuljak már meg, utálok feküdni!
tegnap teszteltem, gondoltam, koncentráltabb a pisi, ha mindent kihánytam úgyis (alig tudtam este vmit kipréselni magamból), full negatív a 25-ös Lily. Szóval már nem reménykedem. Pedig van vagy 4 tesztem még a hétvégéről, azok szellemcsíkosak. :? na mindegy, evvan :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


Jaj, Cham! Nagyon sajnálom! Jobbulást Nektek, szörnyű lehet! Kitartást, anyám!

Kati! De jó olvasni most Téged! Tele vagy energiával, és csak úgy sugárzol! Nem tartunk felelőtlennek, hisz már megbeszéltük-HA ESNÉL, DE NEM FOGSZ, MERT ÜGYI VAGY- Boginak akkor sem lesz semmi baja. 1. be vagy öltözve; 2. ott van a magzatvíz; 3. a hó alapvetően puhább, mint a beton vagy a jég! Szóval, csúszkálj csak nyugodtan és kérünk majd fotókat is! Egyébként úgy vagyok 4órában, hogy reggel 8-10ig és du-án 16-18ig. Tegnap a kolléganőm tréningen volt, ezért kellett egész nap jönnöm. Úgy volt, csak 4ig leszek, de a régióvezetőt itt "ette a fene" 16:40ig. Utána gyors elszaladtunk a Diegoba lamináltat nézni, majd jöttem vissza összeírni a mai rendelést!

Tényleg! Zsuzsi, gyere majd Te is ha tudsz! Gondolunk Rátok sokat!
Nita! Esetleg nem írnál neki egy sms-t?
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

3 napos kis Gergőnek boldog névnapot kívánunk!
Kép
Ezt a képet találtam róla. Zimonyi Gergely

Beze
A Lotti nekem is kedvenc a Nóra mellett még, csak a páromnak nem tetszett, így lett Regina.

Kati
Irigy-irigy, de jó nektek! Két ünnep között lehet mi is kimegyünk, de csak egy napra. Képeket is hozz ám!!

Mona
Gratulálok!

Chamomilla
Jobbulást!

Bogárka
Szép a gyűrű.

Nika
Szavazok én is, ahányszor belépek a rendszerbe. Most az 1009. voltam. :wink:
Vendég
 


Köszi a szavazatokat:) másodikok vagyunk :)

Én ma csináltam egy tesztet de nega :( elvileg ciklus vasárnapra írja a mensit de nem érzek semmit csak gondoltam megnézem :)

Cham: drága jobbulást kívánok

Kati: ami jól esik csináld:) nem tartalak felelőtlennek:) ha doki azt mondta mehetsz akkor menj csak óvatosan :)

nika70
Salgótarján
 
 


Cso Csajok!:)

Cham, gyogyulgassal. Valami jarvany van otthon, baratnom lanya is total kesz volt, meg az egesz csalad napokig. Itt ugyan ez megy csak pepitaban, alul jon ki ami fent bemegy, es azonnal. En is alig vartam mar, hogy tul legyek rajta. Jobbulast. A teszthez nemtom mit szoljak. :? En azert meg mindig drukkolok baba ugyben, amig nem jon meg, lehet barmi. Hatha Jonaskor fogant. Nekem 15en kezdodott jonas, tegnap bujas volt.:) Kerek drukkot anyus, ha van energiad!:):)

Nika, szavazok, szavazok ma is, csak elobb irok. Anyamnak mar itam, ma is szavazzon aki ugy erzi!

Kati, dehogy vagy felelotlen. En nem sielnek mert nem tudok, azt sem tudom, hogy alljak ra a lecre, sot, talan csak raulnek es igy vagtatnek lefele!:) :lol: Ha viszont rutinos lennek nem birnam ki, hogy ne legyek a palya ordoge. Ez is egy olyan sport amit az ember ha uz, huzza a szive, lelke es csuszik. Csak hajra Anyam! Don`t worry! Bogi pedig mire kibujik sielni mar tudni fog az tuti!:) :wink:

Pedi, orulok, hogy jobban vagy. Meddig fogsz dolgozni? Amig birod magad vagy mar van egy hatar benned amig mesz, aztan otthon pihi?

Nita, Te is tudsz ilyen kormot, ne izzzzelj maaaaa`! :wink: :D

Koszi csajok a dicsereteket de tenyleg olyan kar, hogy nem latszik, hogy milyen vagany formaja van a gyurunek.:( :) A kormom az tenyleg szep, profi a kormosom, egesz Londonban hire van. Mar meg is kerestek, hogy aki a londoni szepsegversenyt megnyerte lany kormet O keszitse el a vilagversenyre. Azert ez nem semmi. Nagy reklam lenne Neki az tuti de meg nem tudja elvallalja e. Szereny csaj nagyon.
Vendég
 


Jujjjdecuki a Gergo!! Tiszta anyja! Latom!:):) :D :D Milyen kis formas! Minden baba ilyen barna vagy Virag kuldott be neki napsugarakat?:)
Vendég
 


Rita, foto, foto!!!! Amit vasaroltal tegnap!
Vendég
 


Cham, varom privit!:) DE csak ha ugy erzed. A legfontosabb, hogy gyogyulj!
Vendég
 


Nem is irtam Nektek, hogy megneztuk azt a hazat amirol mutiztam fotot kivulrol, a feher haz. Na, szoval felejtos mert annyira picike, hogy en aterem terpeszallasban faltol-falig a kecot. Annyi penzt nem er amennyiert adjak. Szep, klassz, tenyleg ilyen "tanyasi" jelleg es jatszoter is van 5 perc setara a zoldben deeee...nem. Ma megyunk nezni egy masikat. Ez lakas, olcsobb is es uszoda is van a hazban meg konditerem. Egy probat meger. Terasz van hozza es kis belso kert is, viszont tetoter de megnezzuk. Ha a szoba nem pici akkor akar meg ra is bolintunk bar utalom a tetoteret. :twisted: :twisted: :evil: Mindjart teszek errol is kepet.
Vendég
 


Kép

Kép

Valoszinu ott szemben az a felso teraszos lakas lesz mellette a ket ablakkal. Annyira nem gyere be de nagyon kivancsiak vagyunk ra mert abszolut biztonsagos kornyek es szuper. A google utcakamerait sem engedtek ide be, allitolag van egy kulon kapu amin at lehet bejutni ide, szoval teljesen privat az egesz, el van keritve. Ez igy nagyon eliten hangzik de nem az am csak ne tudjatok meg itt angliaban milyen sok ketes alak jarkal. Szemem mindig a palyan van. Es itt aztan tenyleg fo a biztonsag. Belso kepem nincs de ha szupi lesz ma keszitek majd a lakasrol, kilatasrol.
Vendég
 


Kilatas??? Lehet a szomszedot fogom nezni egy szal gatyaban! :lol: :lol: :lol: Akkor majd ezt fotozom le nektek, hatha egy csippendel pasi! hehehihi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: