[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nika: Még lehet az pozi is!!! Nyugiii :) Drukk++++++++

Fesztike: Úgy örülök! Uh, szupi!

Pocifájás: Nem feltétlenül rossz jel, mert lehet az a méh változásaitól is. A féloldali erős görcs a veszélyes!!! Akkor azonnal orvoshoz kell menni! De inkább kórház azonnal! Nekem sajnos az volt az első vetélésemnél. Ezt nem elrettentésül írtam, csak azért, hogy ha nem adj' Isten ilyet tapasztaltok, akkor az nem jó! A méhen kívüli terhesség első tünete lehet!
Persze ilyen senkinél sem lesz!!!! Pozitív szemlélet!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovacszsuzsi 2010.03.08 14:01-kor.

kovacszsuzsi
 
 


Laptetőőő... még soha nem volt :)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi most nem nyugtattál meg :D :D :D...az egyik félelmem pont az, hogy mi van ha méhen kívüli :(....de ha jól tudom ilyen esetben viszont nem szokott elmaradni a mensi, nem?

Kép
Kép
fesztike1
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyorsban vagyok!

Feszti-ez tuti baba!!! Gratula! ne izgul minden okés lesz!

Csillag- pihizz sokat, és ne gondolj semmi rossszra!

Zsuzsi-Őszinte részvétem!

Pedi-sajnálom h megjött de örülök h nem kenődtél el. Tortilla-ne nyújtsd túl vékonyra a tésztát és mindig takard le!

pusssz holnap jövök!!!

Kép
pampalini
 
 


CSAK AZ OLVASSA, AKI KÍVÁNCSI RÁ... MÉHEN KÍVÜLI TERHESSÉGRŐL SZÓL

Fesztike: Sajnos a méhen kívüli ugyanúgy működik, mint a rendes terhesség. Még a teszt is kimutatja, minden olyan, mint a rendesnél. De én ezt nem azért írtam le, hogy ilyenek járjanak az eszetekben, hanem azért, hogy ha valami van, tudjátok, mit tegyetek.
Senkit nem szeretnék paráztatni, mert az sose jó, de így fel lehet készülni.
A méhen kívülinél annyi a különbség, hogy a HCG-szint alacsonyabb, mint a rendes terhességnél, de termelődik... Nálam ingadozott is sajna. Aztán gyógyszerrel fejezték be :( (mert uh-n nem látszott sehol, műteni nem mertek) Fél évig nem lehetett semmit csinálni...
A második vetélésemnél már-már azt hittük a dokival, hogy minden rendben, bár határeset volt a HCG-m. Kétnaponta nézték a szintet. Aztán egyszercsak magától lecsökkent, ebből tudtuk, hogy elment (vagy ott sem volt, csak kémiai terhesség volt - a papírra ezt is írta a dokim).
Nálam a másodiknál három napig görcsöltem, hol erősen, hol gyengébben. De az nem egyszerű fájdalom volt, hanem olyan fura, nem tudom leírni. Mensiszerű, de erősebb. Aztán vérezni kezdtem. :( Ekkor sajna biztos lettem benne, hogy megint elment a baba.
Az elsőnél a görcs erős féloldali volt, egyértelmű volt, hogy azonnal menni kell, mert a földre rogytam a fájdalomtól.

Ha egyfolytában érzel/éreztek valamit a pociban, de nagyjából állandó az érzés, nem lesz erősebb vagy elviselhetetlen, akkor az nem ez!

kovacszsuzsi
 
 


Tortilla: Én a tésztáját, amikor kisütöttem, nejlonzacskóba teszem, és lezárom. Így nagyon szupi lesz. Felhasználás előtt száraz serpenyőben még egyszer átmelegítem. Én fagyasztani is szoktam. Úgy is ugyanolyan lesz.

kovacszsuzsi
 
 


az én első vetélésem .:röviden megindult a szülés..de vérzéssel indult..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: Izgi lesz ez a két hét!!!! Még lehet pozitív, nagyon drukkolok!!!!

Nitácska: Hogy van a kis "pöttyösöd"? Mit mondott a dokitok?

Fesztike: Szedjél Mg+B6-ot. A Béres féle nagyon jó, mert sok magnéziumot tartalmaz, ami nagyon jó pocilazító. Én is szedek 3x1-et az orvosom tanácsára.

A vetélésem nekem is ahhoz hasonlított, amit Zsuzsi írt le. Olyan megmondhatatlan, kellemetlen görcsölgetéssel indult, amihez eleinte csak pár csepp alvadt vér jött (barna), majd minden nap erősödött a a vérzés és átváltott pirosba. Egy hét alatt ment el a babó, missed ab. volt, műteni kellett. Egyébként a pocifájás akkor volt a legrosszabb, amikor autóban ültem és vezettem. Egyik kezemmel fognom kellett a biztonsági övet a hasamnál, hogy ne érjen hozzá, mert olyan fura, rossz érzés volt.

Most ilyesminek nyoma sincs, inkább az zavar, hogy nem érzek semmit a pocimban (csak a melleim fájnak). Tudom, hogy optimistának kell lenni, az is vagyok, de azért ( mivel volt már vetélésem) van néhány felhő is az égen. Ezt nézzétek el nekem!

Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi-fagyasztani is lehet a tortillát??? Ezt nem tudtam, de alkalmazni fogom, mert szint hetente kell csinálnom. :)

Csillag - próbálj nem a vetélésedre gondolni, annak a babónak nem kellett megszületnie vmi miatt. Viszont ez erősen kapaszkodik, hiszen fájnak a melleid meg minden, szal ez most meg akar születni!
Zsuzsi- te se aggódj! Tudjátok a vonzás törvénye...

Kép
pampalini
 
 


Pampácska: Igen, én szoktam. Mindig egy nagyobb adagot gyártok, és akkor fagyóba vele.

Reméljük, senkinek nem lesznek görcsei. Ilyenekre nem gondolunk. Éljen a 2010-es terv!!! :D

kovacszsuzsi
 
 


Fesztike!
Ez igen! Gratulálok!
A lányoknak igaza van: ha erősödik a fájdalom, akkor van baj! A barátnőmnek is olyan erős volt, hogy eszméletét vesztette, méhen kívüli volt. A 0. uh-t egyébként azért kell szorgalmazni, és inkább minden héten elmenni, hogy lássák, hol van a petezsák. Ha megjelik a méh üregében, akkor jöhet a vigyorgás, mert jó helyen tapadt meg. A HcG-szint is ingadozik, illetve lassabban emelkedik egy méhen kívülinél, mint a normál terhességnél. Ha csak tompán fájdogál a hasad, vagy enyhén görcsölget, akkor ez lehet a megtapadás jele is, ne felejtsd el, hogy ez az első terhességed, a szervezeted most "tanulja", mit kell csinálnia. Az első babával nekem olyan görcseim voltak, hogy leguggoltam, volt barnázás is, aztán most meg egy szép nagy 4 éves fiú hancúrozik az oviban. A másik két terhességemnél is voltak görcsölgetések az első három hónapban, de már nem ilyen erősek, és a doki azt mondta, az első harmadba ez simán belefér, ha nincs vérzés.

Zsuzsi,
részvétem a nagymamád miatt.

Lányok, köszönöm Bence köszöntését, nagyon kedvesek vagytok!

Beze,
tündéri édes ez a gyerek! Az a vigyor...

Dia,
minden oké veletek is?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Drága Zsuzsi és Lyly!
Köszönöm az írásaitokat és a tapasztalataitokat, sokat segítettetek!!! A pocim hála Istennek nem fáj már annyira. Tegnap csak estefelé éreztem és most is csak pici tompa érzés.
Ma kell hívnom a dokit, hogy megbeszéljük mikor néz meg. Remélem hamar tud majd fogadni :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Amíg nem mondja a doki, hogy minden rendben, addig nem merem elengedni magam.
Nem görcsölök, csak nem kezelem tényként még a babut....

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Virág azt mondja a doki hogy vmi allergia..de mire azt nem tudja...hülye fasz ez a doki.utálom........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!
Beszéltem a dokival...pénteken délután megyek hozzá...oooolyan izgatott vagyok...nem tudom hogy bííííírom ki addig :D :D :D

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nita: sajnálom, hogy ilyen a doki :( Nekem az a tapasztalatom, ha nem tudják valamiről, hogy mitől van, akkor simán ráfogják, hogy allergia és aztán nesze fogd meg jól a semmit

Kép
Kép
fesztike1
 
 


péntek mindjárt itt van hidd el..hipp hopp eltelik ez a 3 nap:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csajok! Köszi a tippeket a tortilla-hoz! Lehetne esetleg, hogy a receptet is megosztjátok velem? Összevetném az enyémmel! Előre is köszi!

Fesztike! A péntek tényleg mindjárt itt van, és addigra már tuti látni fog vmit a doki! :wink:

Nita! Sajnálom, hogy ennyivel elintézte a doki, azért reméljük, hogy kiderül, mitől voltak! Egyébként, pöttyös még? A többiek hogy vannak, hétvégén írtad, hogy mindenki dokihoz megy!

Lyly! Te hogy vagy így a vége felé? Nagyon közel van már a szülés!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi-én eszerint csinálom. Annyi hozzá, h csak 8 felé osztom a tésztát
Itt van a link:
http://www.kreativcafe.hu/index.php?opt ... Itemid=136

remélem sikerül megnyitnod!
Jó sütögetést! :)

Kép
pampalini
 
 


Pedi Barni pöttyei szinte már nem is látszódnak!!!!!:)
api is jobban van már..én is....de még szipogunk..Máté már teljesen ok...ma már oviba is volt:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Új vonalzókat csináltam és bízom benne, hogy pénteken majd csinálhatok még1-et, aminak a babu érkezését lehet majd látni ;)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nitácska: Örülök, hogy jobban vagytok! Ezek szerint Nálatok is annyit mondott csak a doki, hogy a pöttyök allergia miatt alakultak ki.
Ilyenkor tényleg csak találgatnak az orvosok, általában fogalmuk sincs róla, hogy mi okozza a bajt. Lehet, hogy étel (akár anyatejen keresztül) vagy mosópor, öblítő....

Fesztike: Neked már csak 3 nap a dokiig! Meglásd, gyorsan el fog telni!!!!! Én majd csak 22-én megyek, az még majdnem 2 hét, uh meg csak másnap reggel lesz a kórházban. Az orvosomnak nincs saját ultrahangja, de annyira normális, lelkiismeretes doki, hogy emiatt nem akarok váltani. Nekem megéri a külön mászkálás.

Pampalini: Köszi a biztatást!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag: 2 hét...huh...az még nagyon sok idő...hogy bírod ezt türelemmel? :) Ezek után tényleg nem panaszkodom ;)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


fesztike pénteken már lesz 3. vonalzód:)))))))))
Virág ez a mi dokink sose tud semmit....úgy de úgy utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne aggódjatok csajok nem lesz gond és a babók jó helyen vannak :wink:

Pedi ma reggel kérésedre készítettem új képet és ugyancsak ma láttam, hogy a téli kabátomat nem tudom begombolni a pocakom miatt :lol: :lol: Kép Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch de édes a pocakod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Juj Melisch :)...nagyon szép poci :)...remélem nekem is lesz ilyen hamarosan ;)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Melisch,
nagyon csinos a pocakod!

Pedi drága,
köszönöm, megvagyok, még a jövő hét végéig melózok, aztán a doki azt mondta, most már pihi ezerrel. Nem is bánom, mert sok ez a napi 12-14 óra talponlevés, utazás, meló, otthoni dolgok...
A kicsit a 28. héten nézték uh-on, akkor minden rendben volt, de egy kicsit megijedtem, mert jó két héttel nagyobbak a méretei, már a 31. hetit mutatta az uh. A dokim nem talál ebben semmi nyugtalanítót, csak annyit mondott, ő sem lesz pici baba, de én azért kicsit parázok. Most majd megint megnézi a doki uh-on.

Nita,
örülök, hogy már jobban vagytok! Mi is átestünk a hányós-fosis dolgon hétvégén.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez igen :) :) :)...én is elmosolyogtam magam :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


kis huncut:)))))) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Látom nagyon élvezi a kis főhuncut az ajándékát!!!!!! Olyan jó nézni az őszinte, tiszta szívből jövő vigyorgást!!!!

Ezer köszönet a bogyókért!!!!!! Igazán nem kellett volna elsőbbségivel küldened! Ha van valamilyen zene vagy rajzfilm, amit szeret Máté, meg tudom kérni az Uramat, hogy szedje le Nektek a netről és szívesen kiírom CD-re vagy DVD-re. (Most pl. van egy isteni jó Halász Judit koncertfelvételünk, amit Bence (és én is :) ) nagyon szívesen nézegetünk. Vagy van több babazene CD-nk, ami Barninak lehet aktuális. Szólj, ha örülnél valamelyiknek!!!!

Fesztike: Szerencsére dolgozom és itt van Bence is, így szinte észrevétlenül telnek a napok! Hip-hop itt lesz márc. 22.
De azért kicsit irigyellek, hogy hamarabb látod majd, hogy mi a helyzet odabent. :wink:

Melisch: Csuda helyes a pocid!!!!!

Lyly: Neked nagyon jó pihenést kívánok a jövő hét végétől!!!! Töltődj fel, szükséged lesz az erődre!!!
Egyébként Bence is nagy baba volt?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, tegnap elkezdtem a vérvételes "kálváriát". Hogy ezt mennyire megbonyolították, hihetetlen, hogy ahogy fejlődik a technika, úgy bonyolódik mindnen. Már akkora bürokrácia van egy rohadt vérvétel körül is, mintha legalábbis valami hipertitkos dolgot akarna az ember elintézni. Ha nem vagy résen, futtatnak veled 5 kört. Majd egyszer leírom, ha valakit érdekel. A lényeg, hogy tegnap csak a vér felét vették le, a többi "lemaradt", holnap mehetek vissza.
Amikor a nagyobbakat vártam, csak bebillegtem a terhesgondozóba, és pikk-pakk levették a vért, mondták mikor kell legköztelebb menni, elküldtek UH-ra, stb. Most száz helyre kell rohangászni, mindnehová időpont kell, de eddig akárhová mentem, vagy nem volt ott rajtam kívül senki, vagy az időpont ellenére is órákat vártam. Ez Magyarország? Vagy ez a civilizáció? Bocs, de füstölgök, ha csak rágondolok is.
Egyébként jól vagyunk, remélem nem csak én...Növöget, már van olyan gatyám, amin érzem, hogy nem annyira kényelmes...Mondjuk élből akkora hasam van, mint aki a 6 hónapban van..
Mindenkinek drukkolok, akinek szüksége van rá...

Még jelentkezem, valamikor este.
Sziasztok, tary
tary
 
 


Virág direkt küldtem elsőbbségivel hogy tudjad szedni!!!!!!!!!
ok majd szólok..........inkább meséket akarok Máténak......
Tary képet.....képet........ :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: nagyon csini pocid van,már igazi kismamás :):):)

tary: sajnálom a kálváriádat.

Mi meg Gégészeten voltunk ma.
Kezdtük reggel elmentünk a röntgenre ott kétszer kellett bemenni mert az elsőnél bemozdult a drága :):):) aztán át a gégészetre ahol elvileg fél 8-tól volt rendelés de a doki fél 10-kor kegyeskedett beesni.Igaz a gyerekeket előre vette.Na bele sem nézett a gyerek orrába csak a röntgen alapján hogy ki kéne venni a gyerek orrmanduláját.Én meg mondtam hogy nem eszik olyan forrón a kását még gondolkodom rajta.Még jó hogy nem mentem bele még a házi dokink is azt mondta hogy nem kéne még egyből kiszedni várjunk pár hetet és ha a jó időben is ilyen taknyoska lesz akkor beszéljünk a lehetőségről újra.Viszont kap most megint anitibiotikumot most egy másfélét mert az orrüregben meg az arcüregben ott van a váladék ami nem tud eljönni és még a jövő héten se menjen oviba.Szóval most itt tartunk.Amúgy találkoztam egy ismerősömmel aki egy másik dokinál volt fent pesten,és mondta hogy a gyereknek ki akarták venni a manduláját,erre az meg azt mondta hogy nem érti hogy tarjánban miért akarják egyből kikapkodni a manduláját a gyerekeknek.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok,
Ezer bocsánat az eltűnésemért, de én mindig időhíján vagyok. Nem tudom ezzel más hogy van, de este már alig várom hogy bezuhanjak az ágyba.
Próbálok majd visszaolvasni, de nem tudom mikor sikerül. Mi jól vagyunk, Lilike nől mint a répa. Már 6240g és nem tudom hány centi, mert elmérték :evil: Elkezdtük a hozzátáplálást, szerencsére egy kis bélgép. Még csak banánt és almát eszünk, de a jövő héten már kezdjük a zöldségeket. Nagyon jó kislány, bár napközben nem nagyon alszik, anya nagy bánatára. El-el szundít, de csak fél órára. Na most fel is ébredt, így mennem kell etetni. Sajnos így megy ez.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok Lányok!

Fel a fejjel!
Most itt elég sok rossz hír van, és nekem sincsenek jobbak!
Két napja barnázgatok, de nem jön meg. Egy kicsit aggaszt és nem merek tesztet csinálni. Pénteken kell megjönnie a papírforma szerint.
Tudom, hogy ez lehet akár beágyazódás is (bár az lenne), de nem olyan érzésem van. És kis darabkák is vannak, inkább, mintha nem tapadt volna meg. Még amíg meg nem láttam a barnázást, nagyon reménykedtem, azóta nem vagyok pozitív. Bár nekünk még csak ez az első hónapunk, hogy próbálkozunk, de már hosszú éveknek tűnik.

Mi lenne, ha együtt drukkolnánk a jobb időért is! Már nagyon unok fázni!

Melish: én is ilyen kismama szeretnék lenni! Vagy, mindegy hogy milyen leszek, de te nagyon cuki vagy!

Majd még ma jövök!
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok...ha lehet!???
Nálunk január végén indult a babaprojekt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor jön össze...már nagyon vágyunk egy kis bébire mi is!

Gratulálok mindenkinek aki már babás, és sok sikert mindenkinek, hogy minél előbb összejöjjön!
monalux
 
 


Szia Monalux. persze, hogy csatlakozhatsz. én is nemrég jöttem ide. hajrá!!!
@ka(ti)
 
 


Kati szerintem tesztelj.............milyen szinű ez a barnázás? :oops: :(
Monalux üdv köztünk!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: Nagyon barna, semmi pirosasat nem látok benne, de mintha már egy kicsit több is lenne. Nem értem... :(
@ka(ti)
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is csatlakoznék hozzátok...ha lehet!??? Eddig a babaprojekt 2009. -ben voltam, de átjöttem ide.

Nálunk 2009. június elején indult a babaprojekt, a férjemet megvizsgálták, egészséges. most még én vagyok hátra. Jövő héten megyek nőgyógyászhoz.

Szerintem nincs itt gond, mint ahogy a doki is mondta, csak sűrűbben kel csinálni.

Addig próbálom lefoglalni magam, hogy ne gondoljak erre, és így talán összejön.

Üdv mindenkinek...

Gratula a kismamáknak....
Vendég
 


Sziasztok!

Lyly, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

Nita, nagyon édes Máté. :D

Monalux, Cathy, üdv köztünk, és drukk a babához!

Kati, eddig nem barnáztál? Nekem sajna mindig így jön, bár "csak" 1 napig tart. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Melish-szép a pocid, igazi kismamás pocak! Csini vagy! Párodnak is tetszik? :) És már nemsokára félidős vagy!!! :shock: Rohan az idő!

Kati-sajnálom a barnát! Próbálj meg ellőni egy tesztet, de vigyázz h ne kerüljön barna a pisibe, mert fals eredményt mutathat! Drukk! És nyugi!

Csige-örülök h jól vagytok! Az anyaság már csak ilyen -ez 24 órás műszak :) Képek?

Nita-nagyon faja bringája van Máténak! Irigylem ;) Gondolom száguldozik a lakásban 1000el :)


Újaknak üdv! Gyertek minél gyakrabban!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
pampalini
 
 


Beze-Hogy bírja Lexi szopi nélkül?

Kép
pampalini
 
 


Kati szerintem piri lesz belőle:(
Cathy üdv köztünk....drukk neked is a babához!!!!
Beze köszönjük:)))))
Pampalini az nem kifejezés.....úgy kell leállítnom...mert túlzásba viszi a sebességet.... :shock: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pampalini, köszönöm kérdésed, remekül! :D Én is meglepődtem...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jó híreim vannak, vagyis a rosszban (piriben) felfedeztem a jót!
Most estére megjött. Ebben számomra az a jó, hogy úgy tűnik, hogy jól működik a testem 8 év fogigátló után. Volt pé-m és 27 napra jött meg. Ez rendben van, ugye?
Igazából nem tudtunk megtenni mindent a kölökért én csak abban reménykedtem, hogy a "kisóvodások" tényleg sokáig élnek. De úgy néz ki, hogy a jövő hónap a miénk lehet. Nem lesz semmilyen különtöltött éjszaka előreláthatólag.

Úgyhogy most az a helyzet áll fenn, hogy egyik szemem sír, a másik nevet! :D :cry:
@ka(ti)
 
 


Kati:Olyan hosszú fogigátló szedés után amit írtál lehet, hogy még egy kicsit össze van zavarodva a tested. ne várd, hogy ugyanolyan vérzés jelentkezik, mint amilyen a tabletta miatti megvonásos volt. Tudom, hogy azt szeretnéd, hogy ne jöjjön meg és baba legyen a dologban, de nyugi!!!!!! Nem dől össze a világ, ha nem sikerül elsőre!!! Most ne haragudj meg rám azért, amit mondani fogok, de az írásaidból úgy tűnik, hogy rettentő görcsösen akarod a pocakosodást. Lazíts egy kicsit és légy türelemmel!! Jönni fog, ha itt az ideje!!!!!!

Nekem anno szerencsém volt a fogamzásgátló szedésének befejezésével, mert - ugyan 12 évig szedtem folyamatosan - de amikor abbahagytam, 28 napos, normális ciklusaim lettek. Mi fél évet kihagytunk (tudom, hogy nem kell ennyit), aztán kb. a nászéjszakánkon, amikor zöld utat engedtünk a dolognak, megfogant Bence.

A mensim szülés után 8 hónappal jött meg először és akkor bizony más volt, mint korábban. 1-2 napig barnáztam, aztán egy nap szünet és utána jött meg rendesen. Mindezt csak azért írom le Neked, hogy lásd, hogy a természetes hormonális változások (terhesség, szoptatás) is befolyásolhatják egy nő ciklusát. Hát még a mesterséges bogyók!

Nika: Sajnálom, hogy ilyen bunkó orvosokkal lehet mostanság összefutni. Teljesen egyetértek veled abban, hogy várj még a dologgal!

Tary: Azt én is utáltam, ami a terhesgondozóban ment. 3 ajtónál kellett sorban állni, hogy bejussak egy nyamvadt vérvételre!
Na,de gondolj a végeredményre! Megéri ez a sok macera!!!!!

Monalux, Cathy, üdv. a csapatban! Hajrá babók!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág: Én most a pozitívan látom a dolgokat, örülök, hogy időben egy ilyen hormonbomba után rendben van a szervezetem, csak egy picikét vagyok elkeseredve. Egyébként maximálisan igazad van, túlságosan akarjuk a gyerkőcöt, mert már 7éve mindig találtunk valami indokot, hogy miért ne legyen. Alíg vártam, hogy a férjem mondja azt, hogy már kellene. Nekem, aki fanatikus gyerekimádó vagyok, ez a döntés maga a kánaán volt. Én nem hiszem el, hogy ha valaki akarja, az nem rengeteget is gondol rá. Különben ez a fórum sem lenne... Nem???
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: