Új privát üzeneted érkezett!

Szerdán volt farsang a bölcsiben nagy fánkozással. A fülecskét nem tűrte sajnos meg a fején, pedig nagyon aranyos volt.



Kép Kép Kép Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na, Réka ma reggelre megint tiszta náthás lett. 1 hét bölcsi után... Elegem van! Legszívesebben inkább itthon maradnék vele, és kivenném a bölcsiből. 2 hetet még nem volt egyhuzamban bent. :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vicky: Akkor szinte ugyanakkor születtek a lányaink. Dorka január 10-én.
Barbus is imádja az állatokat? Nálunk egy ideig minden állat va-va volt, még a kígyó és a madarak is:))) Most már a madár csip-csip-csip, az egér cin-cin-cin és a kígyó sssssszzzz, de azon kívül minden más va-va:)) Tavasszal szeretnék állatkerti bérletet venni és nagyon sokat vinni oda Dorcit, biztos élvezné és megtudnánk, hogy mit mondanak az állatok és mit esznek stb. Kicsit jobb idő lehetne és akkor mennénk is!

Némóka: írtam neked, csak elszállt, lefagyott a babanet éppen és nem mentette el, amit írtam. Szóval, sajnálom, hogy megint náthás a csajszid. Próbáltátok a Broncho-Vaxom-ot? Elég jól megvéd a felsőlégúti betegségektől, csak 3 hónap, mire hat, az a baj vele. Havonta egyszer 10 napig kell szedni, 3 hónapon át.
Vendég
 

 
 

dorkamama: Barbus is imádja az állatokat, bár ő még nem mond semmit rájuk. A kutyák és a majmok a kedvencei. Állatkerti bérleten gondolkoztam én is, ha apa megkapja az üdülési csekket, akkor szerintem veszek és akkor mehetünk együtt.



vicky79
 
 


nemone: Réka nagyon szép. Jobbulást neki.



vicky79
 
 


Dorka,
Köszi a tippet, bár lehet, hogy már csak ősszel érdemes elkezdenünk.

Zsuzska,
Nagyon boldog születésnapot kívánunk Olcsának!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kimentünk Szentendrére és képzeljétek, én vezettem haza! Persze a parkolóból kijövetelnél voltak gondjaim, nem is tudom hányszor fulladtam le. Nagy volt a súly, mert 5-en ültünk benne és emelkedőről kellett balra kikanyarodni. Na amikor már mögém is beállt egy autó, akkor annyira beparáztam hogy rágurulok, hogy jó nagy gázzal mentem ki és sikerült. Még egyszer sikerült lefulladnom, de már majdnem itthon. Van ez a jó car lámpa a Szentendreiről, azt sikerült elsőre bevennem, viszont mikor kanyarodtam volna balra tovább akkor sikerült lefulladnom. Egyébként azt mondta Tomi is hogy szerinte jól ment, néha kicsit darabos volt a benzin. :D Persze mikor kimentünk elbújt a nap, jó hideg lett. Most meg süt a nap. Mindegy, gyerek alszik.

Zsuzskának boldog névnapot, Olcsának meg boldog szülinapot!



vicky79
 
 


Sziasztok!


OLCSA, SUSKA
Boldogságosat!

RÉKA GYÖNYÖRŰŰŰ

Most csak ennyire volt időm!

Pussz

dita75
 
 


Sziasztok

Olcsának Nagyon boldog születésnapot!!
Zsuzska neked pedig boldog névnapot !!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Köszönjük mindenkinek a születésnapi jókívánságokat! Kedves tőletek.
Danci megint beteg, most éppen húgyúti fertőzése van, lövésem sincs hogy és hol szedte össze, sír ha pisil szegényke. Pisit is kellene gyűjteni, de a gyűjtőzacskóból eddig mindig kifolyt...
A kicsi továbbra is zsivány, 7 hós kora óta áll, mostmár kapaszkodva lépeget is, mászik mint a villám, és állandóan vigyorog.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok,,


Ezer éve....... egyszerűen nem volt időm semmire. Nagyon szépen köszönöm a szép szavakat és hogy gondoltatok rám!!!!!!!!ránk.

Mi is betegek voltunk a héten, nem kicsit. Elkezdtük a bölcsit és hát három kemény napot birtunk. Olcsi nagyon taknyos, lázas volt, és köhögött. Semmi nem használt neki, azon voltunk a férjemmel hogy elvisszük a Sotéra a kórházba ha nem javul, mert közben hányt is és nem evett semmit napokig, attól féltünk hogy kiszárad. De hála Istennek jobban lett és nem volt erre szükség. Antibiotikumot kap szegénykém, meg szirupokat a köhögésre. Ma már láztalan volt és volt kedve gitározni is. És evett is egy keveset.

Látom a képeket, milyen gyönyörűek a gyermekek, csak kapkodom a fejem, hogy mekkorák már.


Igérem, hogy többet jövök majd,

Mindenkit ölel


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok
Jobbulást minden kis manónak!!!!!!!


Mi megkaptuk az 15 hós oltást egy kézbe egy combijába a kezes belilult neki most 10 nap lappangás és utánna jöhet a láz .
Darinka egyre nagyobb huncut.
Rakok képet ha nem baj
Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Vius: nagyon édi a kiscsajod!:))) Ki az a kisfiú vele? Udvarló?
Mi újság, kijött már a láz az oltás után?
(Nekünk egy hónap és jöhet ez az oltás, tartok kicsit tőle.)

Zsuzska, jó, hogy tudtál jönni!:) Sajnálom a takonykórt Olinál, azért király, hogy nem lett belőle kórház. Hogy megy neki a gitározás?
Vendég
 


Szia Twist

Az a kis fiú az öcsém fia imádják egymást Dari meg van érte bolondulva mindig kiabál neki hogy Mián (Milán).
Az oltás után vagyunk 9 nappal és ma reggel 37,7 volt a hője kapott cataflam cseppet folyamatosan mérem a hőjét egyenlőre most semmi magasabb hője nincs remélem nem is lesz .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Vius, Cataflam csepp nagyon jó a lázra, egy ismerősöm is esküszik rá, szuper!
Azért írok, mert a Tesco-ban akciós a pelenka és be is táraztunk belőle, annyira megéri. 24 Ft-ra jön ki 1 db. Happy pelenka 1 csomag áráért 2 csomagot adnak.
Vendég
 


Sziasztok


Monic nagyok sok boldog születésnapot!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic,
Nagyon boldog születésnapot!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy 4 hetes babának hasfájásra mi az ami tényleg hat?

Üdv mindenkinek, szépen nőnek a gyerekek!

timejka
 
 


Sziasztok!

Timejka!

Én a Sab Simplexre esküszöm.

Monic!

Utólag boldog szülinapot!

Képzeljétek, kezemben a jogsim :) Múlt hét hétfőn vizsgáztam forgalomból, szerencsére ez is meglett elsőre.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi: Gratulálok! Fantasztikusan ügyes vagy. Most már Denikán a sor és mehetünk versenyezni. :lol:



vicky79
 
 


Vicky, köszi :) Most már csak a mi autónkat kellene megszokni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Meg fogod szokni, csak próbálj meg sokat vezetni. Remélem lassan én is tudok szerezni valami verdát végre.



vicky79
 
 


Évi: Azta mindenit! :) Elsőre minden! Nagyon ügyes vagy!

Vicky: Igyekszem én is! Nyárra nagyon jó lenne, ha nekem is a kezemben lenne a plastic. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Köszi Évi! Gratulálok a jogsihoz!

timejka
 
 


sziasztok

MONIC
Utólag is boldog születésnapot!
Ne haragudj hogy csak most tudlak felköszönteni, egyre nagyobb káosz vesz körül..... :?

DORKA2010
Milyen egyébként ez a happy pelus. Gumirozott az oldalán? Ugye nem műanyag borítása van.
Nem nagyon szoktam ismeretlen pelust venni. Nekünk a pampers főleg a prémium care vált be. Anyósomék szoktak néha hozni olyat ahol épp vásárolnak, Lidl .... stb. hát némelyik nagyon herótos.

ÉVI
Irigy-mirigy vagyok, de őszintén gratulálok a jogsihoz és én tudtam, emlékszel írtam is priviben hgoy csak kishitű vagy..... és lám nekem lett igazam.

Pusszantalak ..... és persze mindenkit.... aki nem írt mostanában azt is! :)

dita75
 
 


Évi: Gratula a jogsihoz, nagyon ügyi vagy!

Ditus: Megvettük mi is a Happy pelenkát, mert egy másik anyuka ajánlotta, aztán otthon jöttünk rá, hogy juj, ki sem próbáltuk még soha. Hm, hát kicsit más a formája, mint a Liberónak, kicsit nagy Dorkának, így a combjánál néha kifolyik a pisi. De ha sikerül jól felraknom, akkor simán bírja a megterhelést a pellus.
Azért éjszakára Liberót adok rá, az a bevált cucc.
Hogy van Milóka? A pároddal most minden okés? Még ugyanott laktok, nem volt gond azóta?

Monic, tényleg, boldog szülinapot kívánok utólag is!!!:)

Timejka: írtam privit, láttad?

Képzeljétek, Dorka megtanulta azt, hogy cica és azóta állandóan cicákat kell mutogatni neki:) Már vettem cicás könyvet, nyomtatom a cicás fotókat. Mindig nálam kell, hogy legyen valamilyen cicás fotó, különben kitör a parasztgyalázat, mert hogy-hogy nincs itt egy cica?!:)))) Most pl. a Tesco katalógus mentett meg, mert macskaeledelekről volt benne fotó, életmentő volt az orvosi váróban. (ja, megint torokgyuszija van, szegényke)
És ma jött ki a 8. fogacskája. Hátul alul az örlőfogaknál meg van duzzadva az ínye, szegény nagyon szenved.
Vendég
 


Olvasok ám én is minden nap, de március 9 óta dolgozom, úgyhogy estére hulla vagyok. Szegény gyerekeimért mindig más megy az oviba, családi napközibe, 6-fél 7 mire összeszedjük őket. Van, hogy negyed 9-kor már fekszem le. De tudom, hogy csak pár hétig tart, addig meg fél lábon is kibírom :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Twist
Láttam, csak még nem válaszoltam.

timejka
 
 


Sziasztok,

Nekem nem sikerült az első inszeminációm a Kaáliban. Pedig minden pont megfelelt, jó időben, jó helyen... Nem értem a sikertelenség okát, bár tudom sok ilyen van. Most azon gondolkodom, hogy laporoszkópiás beavatkozást kellene végeztetni, hátha látnak valamit. A HSG szerint átjárható vagyok, bár pont bemozdultam amikor csinálták, de mivel a folyadék kilépett a hasüregbe, azt mondták átjárható. Azóta is ezen agyalok, hogy nem láttak pontosan mindent. Egy szó, mint 100, nem tudjátok hol csinálnak ilyen laporoszkópiát? Előre is köszi!
banyika
Budapest
 
 


Sziasztok

CSak pár másodpercre ugrottam be mert Dari öl a gépért és most eppen megint beteg kötőhártyá gyulladása van lázas és folyik az orra .

Banyika nekem csináltak laparart átjárhatóság miatt és Pécsen csinálták.

Puszi mindenkinek majd jövök és irok hosszabban

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


banyika: Én nem csináltatnék lapart, nem is csináltattam. Nekem a pcos miatt nem volt peteérésem és az inszemeknél a gyógyszerektől ez lett, mégsem sikerült csak a negyedik. Én a helyedben még próbálkoznék, szerintem attól, hogy bemozdultál még a hasüregbe jutott a cucc. A lombikoknak is csak a harmada sikerül, pedig ott már osztódó embriókat ültetnek vissza. De ha mindenáron laparr szeretnél, akkor sajnos nem tudok segíteni.



vicky79
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


BANYIKA

Nekem csak laparom volt, az orvosom azt megbízhatóbbnak tartotta. Altatásban végezték és átjárható voltam. Rá egy évre a lombik előtt ismét laparom volt histeroval egybekötve és ott kiderült hogy el volt záródva mindkét petevezetőm. 6 inszemem ment fuccsba. Egy év alatt a páromtól elkapott bacik miatt záródtak el. Még jó hogy nem lettem méhen kívül babás. Ismerek olyat is aki az lett mert nem volt semmilyen petevezető vizsgálaton.
Vickynek igaza van abban hogy bizony ezer és ezeregy oka lehet hogy miért nem sikerül teherbe esni, szerintem számba kell mindent venni de én azt javaslom előbb talán a kisebb dolgokkal kéne kezdeni mint egy műtét. Lehet hogy csak egy kis apró, könnyen orvosolható dolog szab gátat és akkor utólag tényleg felesleges volt az egyébként kissé fájdalmas műtétet végigcsinálni.
Feltétlen konzultálj egy elismert, megbízható orvossal, lehetőleg meddőségi centrumban. Mi Vickyvel mindketten BMC-sek vagyunk. Személy szerint akinek eddig javasoltam az intézményt és az orvosomat már mind babás lett azóta. Neked is jó szívvel ajánlom ha esetleg nem vagy maximálisan elégedett.
Sok sikert!

dita75
 
 


Sziasztok!

Twist!

Dorkának jobbulást!
Kép

Banyika!

Statisztikák szerint a második, és a harmadik inszemek a legsikeresebbek, úgyhogy fel a fejjel!
Röntgenes hsg-d volt? Mert ott sem számít, hogy bemozdultál-e, max. csak a felvétel nem sikerül jól akkor, de a folyamat akkor is látszik, hogy kijut-e a folyadék a hasüregbe. Nekem az elsőnél (mert két hsg-m is volt ) még képet se tudtak csinálni, mert épp nem volt jó valami, de az eredmény akkor is jól látszott.
Bízz a dokidban, lesz neked is babád!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kedves Dita,

Köszönöm a választ. Mi a Kaáliba járunk. Mindenféle hormonvizsgálat jó volt, átjárható vagyok a HSG szerint, a párom eredményei nagyon jók, mégsem sikerül. Terheléses cukorvizsgálaton is voltam már, az is jó. Ezért nem tudtam már mit tegyek, mert a tétlenkedés megőrít. Sajnos nekünk két inszem között kell várni 1 hónapot, állítólag törvény írja elő és pont most van az üres hónap. Gondoltam amit még lehet megvizsgáltatnék, csak már nem tudom mit... ezért gondoltam a laparra.

Kedves Évi,

Röntgenes átjárhatóságim volt. Kicsit most megnyugtattál! :) Annak meg külön örülök, hogy amit a statisztika mond!!! :D
banyika
Budapest
 
 


Banyika!

Ki a dokid a Kaáliban? Az én gyerekeim is kaális gyerekek, illetve a Dóri teljesen, az ikrek félig-meddig :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,

Krizsa a dokim. Nektek is kellett várni két iszem között? Neked hogy sikerült? Inszemmel?
banyika
Budapest
 
 


Nekünk dr. Kovács Péter segített. Krizsa doki meg egy félisten kb, nagyon jó híre van :)
Dóri inszemes baba volt, elsőre összejött, az ikrek meg a 4. előtt spontán. A 4. inszemre túl jól sikerült a felkészülés, és 5 tökegyforma, gyönyörű tüszőm lett, tizenakárhány milis méhnyálkahártyával, és a doki leállította a projektet, mert esélyes lett volna egy többes terhesség, és még azt is mondta, hogy abban a ciklusban inkább védekezzünk. Nem fogadtunk szót :oops: Így lettek félig spontán ikreink :)
Akkor még nem kellett várni semennyit két inszem között, ez biztos valami új szabály.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


De jó neked, hogy elsőre összejött az első. :D Igen, tudom, hogy Krizsa nagyon jó. Sajnos nála várni kell, szerintem ezt sem mindenki tartja be, de nem akar túlstimulálni... Nálatok volt konkrét probléma, vagy szintén nem tudtak kideríteni semmit?
banyika
Budapest
 
 


banyika,
nálunk is csak apa korábbi bacijai volt a gond, ami miatt elzáródtam, mégis csak a negyedik inszem sikerült. Gondolj bele, egy spontán babára is kb. 15-20% esély van havonta, az inszemmel sem sokkal több, akkor is, ha minden ok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


banyika: A bmc-ben is most már ki kell hagyni az inszemek között egy hónapot. Annak idején nekem is ki kellett hagyni mindig, mert mindegyik után maradt cisztám. De mi a 2. után több hónapot is kihagytunk, mert decemberben lett volna és az ünnepek miatt nem akartunk menni. Utána meg nem akart megjönni, nekem nagyon hosszú ciklusaim vannak a pcos miatt. Nekem is akkor volt az első inszemem, amikor Évinél az a sok tüsző volt. Nekem is leállították az első stimulációt, mert nekem 8 tüszőm lett. Csak én kaptam gyógyszert és nem is mertünk próbálkozni. Most egy idősek lennének már az ikreink. :D De nekem is lett, csak addig még sok idő telt el.



vicky79
 
 


Köszönöm, mindenkinek a válaszokat, Drágák vagytok. Azért jó hallani, hogy kinek, hogy jött össze, erőt ad! Ezek szerint nem is biztos, hogy átjárható az ember, hiába volt egyszer az, mert egy idő után újra "bedugulhat"... Ez kétségbeejtő... Nekem anno nagyon fájt a HSG, márcsak ezért is...
banyika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Banyika!

Nekem pajzsmirigy gondom volt (alulműködés), apának herevisszér műtét, de miután mindent rendbe hoztak rajtunk, mégse jött a gólya mentünk a Kaáliba. Konkrét ok nem volt. Dórira 2 évet vártunk. Tesóprojektnél fél év sikertelenség után már jelentkeztünk is a Kaáliban, és összesen egy év után jöttek csőstül a tesók :twisted:
Azért ez a kihagyott hónap sem "kihagyott" hónap, mindig van esély! Ki tudja... :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Évi: Köszi a cicás képet, gyönyörű:) Dorci értékeli!

Banyika: nekem endometriózisom volt. És bár van, akinek így is sikerült az inszemi: nekem nem sikerült egy sem (4 db volt). Azonban az első lombik azonnal sikeres volt. Két átjárhatóságim volt és egy laparom (endo eltávolítása miatt volt szükséges).
Vendég
 


Desviki boldog születésnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, igazából az egyik ismerősömnek. Segítetek? Sote 1. női klinikára járnak, mert babát szeretnének. Most mondták neki, hogy lapart csináltathat, adtak egy nevet neki, akit felhívott és állítólag a magánrendelésre mehet, ami 20.000 Ft, és lapar is vagy 60. Ha Ő a klinikára jár, ott hogy csinálnak lapart, amiért nem kell fizetni? Ha kell beutaló, akkor azt ki adja? Szegénykém teljesen kivan ettől. Vagy itt csak úgy csinálják, hogy fizetni kell érte? Ha valaki tudja ezekre a választ, légyszi írja meg. Köszönöm!

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: