Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Neki ülök már írni egy kicsit! :lol:

Túl vagyok 2 hét munkán, most végre ismét szabin, még a maradékon, amit előrelátóan az ünnepekre hagytam! Hurrá! Nehéz bevallani, de jó a munkahely. Már mint nem az jó, hogy dolgozom és nem itthon, hanem, hogy jó lett a főnökség, munkatársak, nem is kellett sok mindent újra tanulni. Végre, hogy 2-en vagyunk minden belefér a 8 órás munkaidőbe. Bár egész nap azon jár az agyam, hogy Máté evett már, most alszanak, játszanak, sietnek mamáék érte. stb. Reggel együtt mentünk, délután anyumék mentek érte és így hamarabb otthon volt. A reggeleket nagyon jól viselte. Főleg a havazás, sötétség miatt. :roll: :lol: Tetszett neki, hogy még a csillagok vannak meg a holdacska vagy éppen szakad a hó. Bár a 2. héten ő már nem ment bölcsibe, mert beteg lett. Így anyumék és a férjem volt vele itthon. Az első két nap nekem nagyon nehéz volt a suliban, hogy nem én vagyok itthon vele, de mind a ketten belerázódtunk. A férjem pedig hihetetlen volt. Ha nem alakul így ki tudja mikor hagyom rá Mátét, de mindent megcsinált. Peluscsere, altatás, öltöztetés, kajáltatás, még a gyógyszereket is ő adta be. Szuper, sosem gondoltam volna. Így viszont kapva kapva az alkalmon most már nyugodtan akár csak 1-2 órára együtt hagyhatom őket bármikor. Fodrász vagy bármi program miatt. Nagyon jó érzés és büszke vagyok rájuk. 3. reggel már Máté csak köszönt, hogy szia anya, jó majd gyere és már húzta is az apját játszani. Én meg még búcsúzkodtam, meg próbáltam, hogy hátha kell egy kis vigasztalás, ölelgetés. De csak annyi volt rá a reakció, hogy jó anya, majd siess a busszal és hozzad a csokit. Puszi. Szerintem mindig én viselem rosszabbul ezeket az "elválásokat". Valahogy egyre önállóbb és én meg nem akarom észre venni, hogy már lassan 2,5 éves nagyfiú! :oops:

Az ünnepekre már csak 1-2 apróság hiányzik, a menü is összeállítva, ahhoz kell még a bevásárlás, de ezt meg szuperül be tudjuk osztani, így hogy a férjem is itthon van szabin. Ma is voltunk 1-2 helyen. Máté is élvezte és már mondogatja a karácsonyfát. Meg a díszítést. :lol: Csütörtökön még elmegyünk a bölcsis karácsonyi programra mézeskalács sütés stb.
Ma már itthon is csináltunk délután. Élvezte nagyon. Gyúrta, meg formázta. Készítettünk a bölcsis néniknek névre szólót, meg rajzolunk is nekik meg veszek valami kisebb ajándékot nekik megköszönve az eddigieket. Máté mondta, hogy melyiket adja Kata néninek és Éva néninek, meg mit írjak rá. A rajzolás még nem nagyon halad, mert mindig begurul. TEgnap is eldobta a zsírkrétát és mondta, hogy anya nem sikerül karácsonyfát rajzolni. Mert azt akart Kata néninek, Éva néninek meg díszeket. Így holnap folytatjuk még egy kis segítséggel. :lol: Annyira édes, ahogy várja, hogy ő adja majd az ajándékokat. Olyan jó lenne, ha felnőttként is így megmaradna benne az ajándékozás öröme.

Na de tudja ám, hogy ő is kérhet, kaphat. Valamelyik nap elővette a lidl-s újságot, kinyitotta és vitte az apjának mutatni, hogy "Apa, ilyet kaphatok?" és mutatta a képet. Nekem már úgy mondja, hogy anya ezt vedd meg jó?. Éppen a verdás és micimackós dolgok vannak most előtérben megint.

Na most már jól kiírtam magamból az infókat. Remélem nem untattam senkit. :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso! :shock: Már ennek is 2 éve? :shock: Úgy repül az idő! :cry:

Szilcsi! Na mi lett veletek? Remélem nem vészes!

Kata! Szerintem ortopédus. Ha gondolod én elküldöm neked szívesen a tornát, amivel Mátét kellett tornáztatnom hasonló dolgok miatt. Otthon egyszerűen megoldható. Még videót is készítettem, hogy megmaradjon emléknek mennyire szerette csinálni.

Boni! Zsiga szuper aranyos a Télapóval.

Bocsi, hogy most megint csak ennyit!

Jaj és köszönöm a dicséreteket a lakásra. Holnap is igyekszem jönni, mert még akartam 1-2 szót írni Babának is, még Boninak is, meg még CSikkennek is. És még láttam egy-két kérdést, amire reagálok majd. És azért írtam ezt is lesz, hogy holnap is eszembe legyen.

Puszi, Jó éjt mindenkinek

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso, megható volt hogy írtad és betetted nekünk a képet!Köszönöm a véleményed. A baj hogy nincs 3. Most várok 1,5 éves koráig.

Nekünk tegnap volt 2 éve. Rohan az idő!

Bettike, köszi ha elküldöd! Örülök, hogy tetszik a munka!
Máté, meg nagyfiú!! Édes lehet ahogy dühbe gurul.

Szilcsi, hogy vagytok? Gyógyulgattok?

Most megyünk a 15 hós oltásra.

Kép
kata05
 
 

 
 

Békés, Meghitt Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Boniék

Kép
Vendég
 


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kellemes Ünnepeket kívánunk!
Kép

Kép
kata05
 
 


NAGYON NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Boldog ünnepeket kívánunk! :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy az ígéret ellenére nem kerültem elő már másnap! :oops: Főleg azoktól, akiknek ígértem az újbóli bejelentkezést! :oops: De látom, hogy mindenkinek csak egy gyors írásra futotta!


Remélem, hogy mindenki úgy tudta eltölteni a csöppségével a karácsonyt ahogy tervezte! :lol: Várom a képeket!

Addig is Máté nevében is nagyon boldog, békés ünnepeket kívánok!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bocsánat kicsit megkésve, de........... Kép


Bettike gyönyörű lett a lakásotok!

Babim első karácsonyotok picurival a legszebb volt az eddigiek közül :D
klarissza36
Kecskemét
 
 


Látom mindenkit betemetett a friss hó és az ünnepek! Azért remélem mindenkinél jól teltek! Senki nem lett beteg!

Ancsa nálatok nemsokára 3-an lesztek de jó!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet mindenkinek!
Puszi
Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Újévet kívánunk!!

Klarissza babát vársz??

Kép
kata05
 
 


SZERETNÉK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG,EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Boldog Új Évet
Vendég
 


Kata igen :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!!

Klarissza, gratulálok!!! Mesélj, ha van időd-kedved!

Ancsa, drukk már nagyon a finishben vagy!

Én időközben "szingli" (kissé nem szeressem ezt a szót) lettem.

Kép
kata05
 
 


Kata, csak nem váltatok el??? :( Vagy miért lettél szingli? Már ha publikus...

Klara, azta, visszaolvastam én is, hát nem semmi!!! Gratulálok!!! Hányadik hétben jársz? Minden rendben veletek? Lenke lett (véletLenke)?

Mi elkezdtük ma az ovit. Egyik szemem sír, a másik nevet. Nem akarok elengedni még őt!!! De közben meg már nagyfiú... :cry: Olyan komoly már az ovi a bölcsihez képest, olyan önállónak kell lenniük... Úgy féltem... De ő élvezte, igaz eleinte kicsit félős volt, meg mondogatja, hogy ne hagyjam ott, de holnap már picit elmegyek "boltba".

3 éves nagyfiam:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Lalinak Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!

Még nem, különköltöztünk.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Gyorsan és sunyiban melóhelyről! :lol:

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Lalinak külön is és még szülinapi jókívánságunkat is add át légyszi Szilcsi!

Kata! Megkaptad a tornás videót?

Szilcsi! Ne is mondd, hogy milyen gyorsan nőnek és önállósodnak! :cry: De még is olyan ügyesek és büszkék is vagyunk rájuk, csak jó lenne, ha kisbabák is maradnának, meg nőnének is.

Klarissza! Hurrá! Nagyon jó hír! Gratulálok! Igazi nagy család!

Kép
bettike
Eger
 
 


Lali boldog szülinapot!

Kata :cry: Pasik :twisted:

Hát igen Lenke lett :oops: Miután Mátyás olyan nehezen jött össze nem is gondoltam, hogy valaha spontán sikerül ezért nem is védekeztük, de azért számoltam! Látom hiába! A lényeg, hogy kihagytuk minden hónapban a kritikus 1 hetet mégis van valaki a pocimban. Eddig nem akartam mondani, mert nekem már volt több missed ab-m is ezért meg akartam várni a 12 hetes uh-t ami tegnap volt! Picurim 67 mm van orrcsontja és jó a takaróredője. Egyenlőre ennyi ja és piszokul reménykedem benne, hogy kislány lesz. Pasiból egyenlőre elég :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok

Klarissza! Gratula :)

Lakónak sok sikert az oviban. Biztos menni fog. Kitti is nagyon belejött már. :) És én is azt látom, hogy olyan nagy lány már.
Ovi összehasonlíthatatlan a bölcsivel. Nekem az jobban bejött...
Na mindegy.

Rakok képet huncikáimról!
Pusz
csikken
Kép Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Klara, aztaaaaaaaaa!!!!!!!!GRT!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilcsi, tök megértelek. Nagyon éldes, gyönyörű kisfiú! Puszilom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csikken, nagyon édesek!

Kata, nem mondod...Atyavilág!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boldog új évet!

Kata és Zsu: boldog szülinapot! (Éjjel jutott eszembe :oops:

Klarissza: gratulálok!

Szilcsi: Lalinak hajrá ovi és utólag is boldog szülinapot!

Bocsi, csak ennyire futotta, betegek vagyunk, ma jön dokinéni megnézni Bendit.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


bacca meg tegnapelőtt írtam és nincs itt! :twisted:

Katám drága sajnálom,hoyg végül így alakult..pedig annyira bíztam benne.. majd ha időd engedi és kedved átjöhetnétek egyet:)

minden ünneplőnek boldogat!

betegeknek jobbulást!

Babim privit megkaptam, valamikor összehozzuk:)

kicsit hülye napjaim vannak majd jövök... :oops:
Vendég
 


Sziasztok, bocsika az eltűnésért :oops: néha olvasgattam, csak nem írtam :oops:
Boldog új évet mindenkinek

4-én elkezdem a melót :? ennek örömére Máté tegnap beteg is lett, anyóhoz vittem reggel, aki kettőkor hívott, hogy 39,4 a láza, úgyhogy haza is húztam. Dokinéni csak annyit mondott, hogy vírus.
Ma anyum volt vele délelőtt, párom meg 1-re ért haza, ma már nem ment fel magasra a láza, 37,8.
Amúgy sikerült elintézni, hogy 6 órás legyek jeeee, így hazaérek 4-re :D

Boni
mikulásos képek szuperek :D én is vettem olyan sóslevegő készüléket amit Szilcsi ajánlott :P

Szezso
nektek is jobbulást

Klarissza
GRATULA!!!

Kata
na ne bassz, teljesen kiakadtam mikor olvastam. Privibe elmeséled mi volt???? NAgyon sajnálom, remélem azért még helyre tudjátok hozni, kis különlét alatt átgondoljátok.

BAbim
cici hogy van? jobb már?

Bettike
szupi az új lakás, szépen felújítottátok, tetszik

SZilcsi
azta, már 3 éves :shock: remélem gyorsan megszokja az ovit

Kép
gaby25
 
 


Napsugarasat

Kicsit eltűntem én is tényleg bocsánatot kérek :lol:


kicist magunkról:

hát sajnos a 2010es év sem hozta meg a kistesót Zsigámnak.. asszem a csoda minket csak egyszer ért el..bár szerintem az a sok energia amit kiesz belőlem az én nagyfiam...

ráadásul szeretnénk egy nagyobb lakást mert annak ellenére hogy megjutalmaztam magam év végén a 90 napos diétával kihíztuk a jelenlegit:)itt nagyon el sem férne még egy gyerkőc..csak az első pár hónapban :)

a ruhaméretem viszont 2vel csökkent.. jól is érzem magam..amikor hazamentünk 3 hónap után most úton útfélen csak a dicséreteket kaptam.. már a végén én magam untam :) nem mérlegeltem, csak otthon húgom unszolására és 12kg ment le.. most még 3 hónapig délelőtt gyümi.. elvileg még 3 kg nak le kell mennie..

na ennyit rólam ,most ZSigáról
Kis gyönyörűségem 89 cm és kb 14 kg rengeteget beszél, mondókázik..irtó okos és nagyon tud manipulálni.

sajnos megvan az első ronda szavunk a b..meg.. amit az én 2 és fél évesem a megfelelő szituációban használ :twisted: gondolhatjátok mennyire örülök neki...

az éjszakákat átalussza már..délután 1,5 óra alvást engedek neki és így reggel fél 8ig durmol este 8 tól..

Jelenleg a Bogyó és Babóca a kedvence..és Bartos Erika verseskönyve a bárányfelhők. kívülről mondja a verseket belőle elképesztő pasas.

Új bölcsisnéni van a CSANÁBAN aki rengeteget mondókázik, énekel velük igazi tünemény.. és Zsigikém végre egyszer sem pisil be ott sem,szól minden egyes alkalommal és ráadásul lelkesen megy
:lol:

Imád velem sütni főzni, rántottát magának már simán megcsinálná egyedül illetve tudja már a mézeskalács összetevőit is :)

bronchitisre hajlamunk sajna még megvan viszont decemberben bár hosszabb küzdelem volt de antibiotikum nélkül legyőztük a megfázást folyamatos orvosi kontroll mellett.

most megint megfázott de alvásnál megy a szobájában a Salin sókészülék ami óriási dolog csak ajánlani tudom én is!( köszi Szilcsi mégegyszer)

:lol:

és képek


Kép Kép Kép Kép és akkor az ilyen lettem sógoromnal hülyéskedtünk hihi
Kép
Vendég
 


Boniko gratulálok a fogyáshoz nagyon csini lettél (szerintem voltál is) sajnos a betegeskedés sok ideggel és nyűggel jár lehet a stressz miatt nem jön még a kistesó, de a remény hal meg utoljára! Nálunk nagyfiam volt beteg sokat és mindig tüdőgyuszi lett a vége 2 évesen diagnosztizálták nála az asztmát és most a jó hír kinőtte és már nem hajlamos a bronhitisre sem! Ha megbetegszik még néha köhög, de már nem lentről mélyről. Ezt csak azért írtam, hogy biztassalak Zsigi is ki fogja nőni. Sajna csúnya beszéd nálunk is van az pedig a hüle fa.... ilyen az ha két nagyfia is van az embernek :x
klarissza36
Kecskemét
 
 


Lányok, köszönöm az együttérzést! Nem könnyű egyedül maradni egy 15 hónapos gyerkőccel (főleg aki ismeri a kálváriánkat), de hiszek h egyszer még lesz herceg fehér lovon.

Boni, ügyi vagy csini lettél. Zsigi szépen megnőtt( bár itt jegyzem meg , Lőrinc 85 centi és 13 kiló :lol: ). Szupi ajándékokat kapott!
Mi is bronchitiszesek vagyunk. :-( Szeptember óta most van a 3. DE neki a köhögésen és rekedtségen kívül plusz tünet nincs (értem ezalatt nátha, láz)

Gaby, Máté hogy van? Egyszer elmesélem, leírva zagyvaságnak és hosszúnak is tűnne.

Baba, privit köszönöm, neked is elmesélem egyszer.

Klarissza hogy vagy?

Csikken, gyerkőcök még mindig nagyon szépek!!

Szezso, köszi! Bendi hogy van?


Kép

Kép
kata05
 
 


Halihó!

Gaby: de jó, hogy jöttél! Máténak jobbulást! 6 órás meló éljen-éljen!!! Szuper, mert mellett megmaradt a GYES is. De jó lenne nekem is majd jövőre! :-)

Bonikám: öröm volt olvasni! Hiányoztál! :wink: 12 kg lement - állam leesett!!! :shock: CSinos vagy nagyon! Zsigi munkásember nagyon édes, a zongorás kép mindent visz nálam! Szerintem a csúnya beszéd mindenkinél eljön egyszer!
(Bár Lóci képét elnézve nem vagyok benne biztos :lol:


Kata: olyan nincs, hogy nem lesz Herceged!!! Minden elismerésem, nem lehetett egyszerű meghozni a döntést...Lóci a kis angyal!!! :)

Bendi közben meggyógyult. Neki is bronchitise volt, de kapott ab-t, mert már 1 hete kezdődött, igaz, akkor csak láz volt, az elmúlt és utána jött a köhögés, nátha (vagy ezt már írtam?! :roll: azóta étvágya is van, kedve a régi :lol: szerencsére, mert már nagyon nehezen viseltem én is, hogy beteg volt :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KAta ZSigi sem lázas.. egyszerűen minden tünet nélkül elkezd fulladva köhögni..és nehezen indul meg nála a váladék.. most ha elkezd köhögni egyből adom neki ACC-t és most bekapcsoltam egész éjjelre a sókészüléket.. másnap reggel beindult.. egész nap fuldoklott, fújnom kellett neki a ventolinnal.. ma szerencsére már nem fulla, nem köhög . folyik orra de az ACCmegy továbbra is és a Ventolin is.. utóbbi egy csodaszer! van hozzá baby hallerunk is .remélem már nme kell tényleg sokáig hazsnálni.

bizony volt elég felesleg rajtam.. azért deréktájt még van..

JObbulást nektek is, Bendének is

Klara na igen ragad...
Vendég
 


ja Lóci még mindig dönörű ...

és lesz herceg tuti.. :lol:
Vendég
 


Boni, mi most az ambroxolt szedjük, de egyszerűen abbahagyta tőle a köhögést, viszont ahogy fogom, hörög az egész felsőteste. Pedig dokinő szerint erős köptető.Pénteken megyünk vissza.

Örülök h Bendi jól van! Puszi nektek!

Kép
kata05
 
 


Reggelt

Ambroxolt nem ismerem az ACCre esküszöm Lócinak ACC 100at esetleg nem próbáljátok ki?
illetve ez egy csodagép amit Szilcsi ajánlott

Képzeljétek tegnap este levittem Zsigát drnénihez hogy azért hallgassa meg szerdán mennénk bölcsibe és azt mondta a dr néni Zsiginek:

Neked nagyon ügyes anyukád van Zsigmond, meggyógyított

vizsgálat előtt elmeséltem neki mit alkalmaztam



utoljára december első hetében kaptunk antibiotikumot. a decembert végig"betegeskedtük, de antibiotikum nélkül túlettünk rajta. nálunk ez nagy szó, mert amennyit fiam elfogyasztott már szegényem...
bocsi offért :lol:
Vendég
 


NA végül antibiotikum lett a vége elkiabáltam.. :cry: Hétfőn pulmológiára kérek időpontot :cry:

Remélem mindenki jól van!pussssz
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 36000_.png

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Sajnos a görbém eleje nincsen meg, mert nemrégen kezdtem el mérni csak. Arra lennék kíváncsi. Hogy elvileg 13-14-én kellett volna megjönni, de én előtte csináltam már tesztet. Jobban szólva 12. és 14-én, de mindegyik nega. Viszont a hőm továbbra is fent van. Szerintetek van valaki bennem, csak még nem akarja mutatni magát, vagy tévedek és csak várat magára a mensim.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Köszönöm,
Judit
tungajr
Paks
 
 


hali

Most láttam iwiw-en, hogy Ancsa babái megszülettek! :lol: Szilvi és Zsombi, január 10-én érkeztek!

Most ennyi, rohanok!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ancsának gratuláció!!!

Boni, remélem, Zsigikém gyorsan meggyógyul már!Gyere majd, h. mit mondtak a pulm.án..gondolom várólista van...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ancsa szeretettel gratulálunk!

Judit ebből még bármi lehet .-.hő alapján elvileg Pé volt.. rá is dolgoztatok.. várj még egy két napot és ismételd meg a tesztet! +++++++++++++

Baba alakulunk :lol: egyszer majd csak átjutunk :?
Vendég
 


Ancsának Gratulálok!

Boni, nekünk tüdőgyulladásunk lett. Zsiginek jobbulást!

Kép
kata05
 
 


Kata sajnálom:( és már jobban vagytok?
Vendég
 


Ma tudtuk meg csak. Lázas már csütörtök óta. Pénteken volt egy olyan 6 óra mikor nem tudtam lehúzni 39-ről a lázát.

Láttam Ancsa babáit, édesek nagyon nézzétek meg!!

Kép
kata05
 
 


Napsugarasat

Kata hű .. jobbulást akkor, hogy minél előbb rendben legyetek!
Vendég
 


Boni, köszi. Holnap megyünk hallgatózásra.

Baba, hogy vagytok?

Szezso, te nem a volt helyedre mész vissza?

Szilcsi, ti hogy vagytok? Lalinak tetszik az ovi?

Csikken?
Bettike?
Klarissza?

Kép
kata05
 
 


Kata: tüdőgyulladás, jajjjj :( nem gondoltam volna, hogy idáig fajul a dolog, jobbulást Lócinak!!!

De igen a volt helyemre megyek vissza. Úgy értettem, hogy de jó lenne a cégnél egy 6 órás meló. :-)

Boni: Zsiginek is gyors javulást!!!! Remélem hamar rendbejön!!

Judit: görbe ügyben csatlakozom Bonihoz!!! Akár tesztelhetnél is még egyet! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


na febr.22 ére kaptunk időpontot a pulmonológiára. :?

Szezsó már mész is vissza?

Kata hú remélem már rendben lesztek.
Vendég
 


Szezso, jaaa, értem! :oops:
De gondolom csak 8 órába lehet visszamenni, vagy ez még tárgyalás alatt?
Olvastam a neten h bron-ból könnyen lesz tüdőgyulladás.

Boni, az igen.......jó messze van még.
Ha kell magánba tudtok előbb szerintem időpontot szerezni.
ők nagyon-nagyon jók:
http://www.gabamedical.hu/indexszakgyer.htm

Kép
kata05
 
 


Reggelt

Kata köszönöm. szerintem kivárjuk..most úgysem megyünk bölcsibe márciusig. :?

igen decemberben antibiotikum nélkül voltunk, láztalanul.. de hetente kontrollvizsgálattal épp a tüdőnyuszi miatt..

azért szerencsénk van,hogy Zsiga tud hányni ..múlt héten is hihetetlen de egy közel teniszlabda nagyságú slejmgombócot erőlködött ki magából szegényem...
:cry:
Vendég
 


Jó reggelt!
Ennyire van időm:
Kép napjainkban

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: