[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Zsuzska,

nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Drága Zsuzska, nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!

És Boldog anyák napját kívánok mindannyiunknak!

Kép
Vendég
 


Boldog Anyáknapját kívánok Mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Zsigusnak Boldog névnapot! Kép

Boldog Anyáknapját! Kép

Beney Zsuzsa: Anya dudolja

Azt kérdezed tőlem
hogyan vártalak?

Mint az éjszakára
fölvirrad a nap,
mint a délutánra
jön az alkonyat,
mint ha szellő jelzi
a förgeteget-
ezer pici jelből
tudtam jöttödet.

Mint tavaszi reggel
a nap sugarát,
fagyos téli este
jégcsap illatát,
mint az alma ízét,
tejet, kenyeret-
pedig nem is láttalak még,
úgy ismertelek.

Mint a fény az árnyat,
záport a virág,
mint patak a medrét,
madarat az ág,
mint sóhajos nyári éjjel
a fák az eget-
mindenkinél jobban téged
így szerettelek.
20150601134430
 
 


Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Zsuzska,
Nagyon boldog születésnapot!

Kép

Minden anyukának nagyon boldog anyák napját kívánok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Boni,
Zsiginek sok boldog névnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok

most jutottam gép elé, tegnap már fáradt voltam.

Utólag is minden anyucinak boldog anyáknapját.

ZSIGINEK és unokatesójának Zoénak boldog névnapot kívánok!

Mi csüt-ön délelőtt keltünk útra babakocsival. Nem volt már tápink ezért lemondtuk anyunál a csüt-öt, de ki volt akadva és mondta hogy szerezzem meg valahogy a receptet. Hétfőn szóltam dokinknak de elfelejtette. Gyorsan összepakoltam közben felhívtam a helyi rendelőt hogy írnak-e ki nekünk tápit. Útközben felnyaláboltuk a receptet majd felszálltunk a Bp-i buszra. Vázat betettem a csomagtartóba és Miló mellettem ült a hordozóban.
Fehérvárat elhagytuk elaludt egészen pestig. Anyuék ott vártak a Népligetben. Onnan még 40 perc kocsikázás :)
Anyuéknál jól elvolt bár sokat akart kézben lenni és altatni kellett (itthon egyedül magától alszik el) Sírni csak tesóméknál picit mert náluk olyan mint egy olasz familia hangoskodnak nagyon, két kutya, szóval nagy a felfordulás. Még én is hangoskodtam mert a kutyák mindenáron molesztálni akarták Milót, a kicsi még a cumiját is megnyalta :twisted:
Hú nem tudom nem vagyok egy kutyapárti. Aranyosak, megsimizem őket, de nekem nem kéne. Persze Vivien (amúgy is féltékeny Milóra) meg is sértődött hogy folyton űzöm az ebeit.

Szombaton unokatesóméknál meg keresztanyámnál voltunk.
Tegnap 4-re ért a busz a pályaudvarra, itthon Miló nagyon örült a plafonnak meg a kiságyának. :)
Amúgy még a kocsiban elaludt és a Népligetnél fel sem kelt ahogy ott cibáltam fel a buszra meg rohantunk hogy elérjünk egy korábbi járatot.
Fehérvárnál kelt fel, ivott és játszott a kis könyvecskéjével amit a hordozóra lehet csiptetni. Itthon nagyon cvíder volt ezért lefektettem de nehezen ment az alvás végül úgy kellett ébresztgetni 8 óra előtt (7kor szokott fürdeni) hogy ne csússzunk nagyon. Azt hittem nem fog este aludni de simán beverte a szunyát evés után egyedül a kiságyban, majd reggel is hamar elaludt 7 órás kaja után és most délelőtt is hang nélkül amíg a hajamat szárítottam. Szóval annyira nem borult akkor fel a kis napirendje meg az élete ezzel a kis rokonlátogatással hál istennek.

Mindjárt teszek egy édi képet, mivel anyunál nem volt kiskád lavórban pancsizott. Olyan édi volt. Félt benne sztem.
Itthon elégedetten pancsikolt a saját nagy kádjában. Mostanában úgy locsipocsizik hgoy úszik a szoba :)

dita75
 
 


Kép

Kép

dita75
 
 


Ja még annyit elfelejtettem mondani hogy anya vágott egy szál virágot a kertjéből és odaadta Miló kezébe vasárnap reggel. Verset is kaptam, mert a virág mire végelett a versnek igencsak le lett amortizálva. Konkrétan egy szirma maradt :)
Itthon is várt egy szál rózsa. Állitólag Miló felhívta apát telefonon hgoy vegyen egyet a nevében :)

dita75
 
 


Miló Kép

Nagyon rendes volt, h telefonált az apukájának. :wink:

Tegnap voltunk babázni, egy 4 hónapos kisfiúnál. Már teljesen elfeljtettem, h lehet vki ennyire kicsi, bolyhos, tündér és jó illatú. Lackó teljesen oda volt érte, simizte, puszilgatta.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk anyumtól. Niki szuper jól viselte a vonatozást, buszozást. Délután negyed 3-kor indult a vonat, és fél 7-re értünk haza, kétszer szálltunk át. Útközben semmit nem aludt, így az utolsó 5 percben a buszon hisztizett, mert nem kaphatta meg a szélvédőn lógó kutyust. :roll: De ettől eltekintve nagyon jól sikerült az első tömegközlekedésünk. :) Anyunál nagyon jól éreztük magunkat, én is pihiztem sokat, és sokat voltunk a szabadban. Voltunk sokat biciklizni is, Nikinek ez is nagyon tetszett. :)

Utólag köszönjük a szülinapi köszöntőket! Jó volt a szülinapozás, bár Niki nem teljesen úgy fogadta a tortát, tüzijátékot, ahogy elképzeltem. :roll: A tüzijátéknál én arra számítottam, hogy majd meg akarja fogni, de csak tátott szájjal nézte, szinte lemerevedett tőle. A tortába meg szinte bele sem kóstolt, sem a piskóta, sem a túró, de még a tetején a banán sem kellett neki.

Jól lemaradtam, úgyhogy csak kutyafuttában reagálok, főként a képekre.

Monic: Nagyon tündéri Danika a papával és az óriási tükörponttyal! :)

Dita: Klassz a frizud, nagyon csini anyuci vagy! Nagyon jól állnak neked ezek a pink csíkok! :) Niki is ilyen nagyra tátja általában a száját, ha kanalat lát! :) Aranyos a lavórban pancsizós Milókád!

Nemone: Kicsit tényleg fiús lett Réka rövid hajjal, de nagyon aranyos! Te magad vágtad le neki? Hogy vetted rá, hogy nyugton maradjon?

Boni: Zsigi a fülhallgatóban! :D Mintha teletorokból énekelné a kedvencét! :)

Monic: Gyanus vagy Te! Biztos nem keversz altatót Danika kajcsijába? :wink: Csini a pocid!

Viki: Remélem, hamarosan Lackó a kistesóját puszilgatja majd. :wink:

Tejet ivó gyerkőcök anyukái: Szeretnék lassan tehéntejet adni Nikinek. Szerintetek milyet adjak neki? Kimérős házitejet, zacskós pasztörizált házitejet, vagy homogénezett dobozost? Mi a jobb, az alacsony zsírtartalmú vagy a magas? Vízzel hígítva vagy simán adhatom majd neki, ha sikerül a bevezetés?

Kaptunk egy FP tanuló telefont ajándékba, de mivel már volt egy Simba, ami hasonló, és Niki sokkal jobban szereti ez utóbbi zenéit, ezért eladnám az FP-t. Ilyenről van szó:
Fisher-Price Tanuló telefon
Néhányszor volt Niki kezeben, szóval alig használtuk, teljesen újszerű állapotban van. A dobozába is visszacsomagoltam.
Ha érdekel valakit, írjon privit.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Denika!
Örülök,h jól éreztetek magatokat anyudnál.

Laló 2,8as tejet ad. ő nem fogadta el vízzel higítva, csak a rendes tejcsit. Először kapott fél decit, ez ízlett neki, legközelebb már többet kapott.
Én nem adnék neki házitejet, de én már csak ilyen finnyás vagyok. :roll:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy csak így "berontok" hozzátok!

Ma 2 hete volt az 5. inszemem, és a reggeli tesztem negatív lett. :( Már nem hiszem hogy pozi is lesz valaha..... :cry:

Azt szeretném kérdezni tőletek hogy kinek hányadik napon lett pozi tesztje az inszemtől? :wink:

Előre is köszönöm! :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


KicsiGesztenye Ditke!
Lalóval a 13. napon lett egy halványka teszt.

Biztos lesz ilyen teszted!!!! drukkolok, h minél hamarabb!
20150601134430
 
 


DENIKA
Szuper hogy Niki is ilyen jól elvolt a hosszú úton. Hol is lakik anyukád?
Készültek szülinapos fotók? Kérünk ám illusztrációt is a beszámolóhoz. :)

Jó hogy írtál már rég akartam kérdezni tőled a sütőtök készítéssel kapcs. Kaptam egy uccsó darabot a zöldségesnél de fogalmam sincs hogy meddig kell sütni.... kell-e esetleg megszúrkodni villával.... stb ???

KICSIGESZTENYE
Sajnálom hogy nem sikerültek az inszemek. Sajnos én is így jártam anno, de az első lombikból szerencsére megszületett a fentebb látható lavórban pancsoló kis szerelmem. Vagy így, vagy úgy de mielőbbi + tesztet kívánok neked, és fel a fejjel mert a szomorú anyukákat nem szeretik a béjbik :wink: :)

VIKI
Igaz Miló már egy hónappal több de ő is kér Lalópuszit :) és Lalóölelést. Amúgy szombaton Fóton voltunk, kár hogy ti nem :(

Jöhetne már az igazi szeretgethető kistesó hozzátok :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Szépséges reggelt kívánok, visszatértünk! :lol:

az otthonlét egyre jobb..kicsit mindig fáj a szívem amikor visszajövünk, de örülök is, mert hiányzik az otthon :lol:

elsősorban köszönjük a köszöntéseket!
Zsigi és Zoza változatlanul imádják egymást! :lol: szerencsére az én szerelmetes fiam nagyikkal dédikkel is jól megvan. és anyósomék szembe szomszédjába új lakók költöztek egy Lalócival egyidős szőke kisfiúval :lol: hát mondanom sem kell imádták egymást a fiúk.rosszalkodtak.a kisfiú nagyon sirt amikor eljöttünk, mert sajnos a környéken egy kis gyerek sincs.
:cry:
Anyák napján az én kicsi fiamtól egy bambuszba bújtatott rózsát kaptam..a nagyik dédik pedig meg voltak hatódva ZSigikémtől. az egész hétvégét végig motorozta, babakocsiba nem is ült.. hatalmasakat aludt.és jó sokat evett :lol:

Kapott thomasos halászsapkát, meg mágneses könyvet illetve egy ikeás favonatot.

júniusban jön haza sógorom 3 hétre mi is lemegyünk :lol:

ja anyák napján leestem egy egész lépcsősort kiment a bokám..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.04 05:54-kor.
Vendég
 


Moncsikám!
Isten éltessen! Kép
20150601134430
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT MONIC!

reagálok csak körbeküldöm a levelem. :lol:
Vendég
 


Boni!
A házunkban van eladó lakás :wink: Szóval, ha Zsigi játszani akar jöhetne hozzánk, nyitnánk egy családi napközit. :D

lábadra gyógysimi! Doki látott?
20150601134430
 
 


Arany Lacim felkelt, már énekli a boci boci tarkát.

Kedvenc szavai pár napja: hajszál, buszos bácsi :lol:
20150601134430
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Dita: Anyukám Bács-Kiskun déli részén, a határ mellett lakik, én is ott nőttem fel. :) Szülinapos fotók a www-men vannak. A gallery és a blog nem publikus, regisztráció után megtekinthető.
A sütőtököt nekem a védőnő vízben főzve mondta, de én másként készítettem, mert nem akartam vizezni. Kétféle módon csináltam. Az egyik: félbevágott kimagozott sütőtököt jénaiba tettem, kevés vizet öntöttem alá, rá a fedél, és be a sütőbe, kb. 30 perc alatt kész. A másik: megpucoltam, felkockáztam, és sütőzacskóban megsütöttem, kb. 30 perc így is. Ez utóbbi sokkal fincsibb lett, kicsit több munka a pucolás, de kevesebb a mosogatás. :)

Boni: Örülök, hogy jól sikerült az otthonlét! :) Jók a fotók! Jó alvópózt vett fel Zsigi! :)

Azt hiszem lassan szaladhatok Niki után, mert mostmár mindenhova kétlábon megy, már nem mászik! :) A játszótéren már elengedi a kezem, ha olyan helyre akar menni, ahova én nem engedem. Bent a szobában zokniban meg szinte szalad. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Zsiga Koma Kép

Nekem is az alvós tetszik a legjobban!
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok!!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok tortát, jó kivánságokat!!!!! Nagyon szuperul éreztük magunkat Villányban, kostoltunk fincsi borokat, Apánk pedig fellépett a helyi közönségnek. Olcsa boy is látta apját a szinpadon, de már túl késő volt oszt elaludt. Ez volt az első alkalom hogy láthatta, kiabálta hogy Apa, Apa, majd megzabáltam. Csak azt nem értette miért van ott, miért nincs vele, és nem szaladgál utána :lol: :lol: :lol: Vas este értünk haza, hulla voltam sőt még tegnap is, nem volt erőm semmihez.


Boni, nekem is az alvós a kedvencem!!!



Viki, isteni volt a tortád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ditus, Miló nagyon cukker bébi!!!!


Móni, már irtam Neked de Isten éltessen sokáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Suska megkésve de annál nagyobb szeretettel ölellek szülinapod alkalmából!

Viki hehe szólok apjuknak :lol:

Ditus Miló nagyon jól bírta az utat, hamarosan mi is vonattal megyünk le anyuékhoz ZOza első szülinapjára!

Hú de nagyon már a gyerekek NIki is már megy!

:lol:

kicsi gesztenye nekem a 9.napon negatív, 11napon + remélem hamarosan csatlakozhatsz hozzánk!

pusssz mindenkinek!
Vendég
 


azé gyarapodik lassan az ujjbáb készlet is Kép
Vendég
 


Boni!
Ez a Thomasos nagyon ott van!!!! Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok! Nagyon édesek a képeken a gyerekek:) Az ujjbábok is frankók! Szerintem is a Thomas-os király!
Suska, legközelebb kemény rock-ot játsszon a férjed és nem alszik el Olcsa:))))
Vendég
 


Monic: Nagyon boldog névnapot! :) Lesz nagy ünneplés?

Viki: Köszönöm a tejcsitanácsot! Most tojásfehérjét vezetünk be, aztán hétvégén jön a tejecske. Lehet, hogy házitejjel próbálkozunk majd, végülis Niki már fogyasztott házitejet kissé átalakított formában. A joghurtot én házilag készítem házitejből bolti joghurtot használva oltóanyagnak.

Boni: Nagyon klasszak ezek az ujjbábok! :) A Thomasos nem kis munka lehetett! A maci is nagyon ari!

Zsuzska: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a hétvégi kiruccanáson! :) Pár év múlva már biztos Olcsa is fel akar menni a színpadra, és együtt pengetnek majd az apjával! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Sziasztok,

nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket.

Bonimami,

Zsiginek utólag is nagyon sok boldog névnapot, nagyon aranyos az alvós pucsítós kép :lol:

Denika,

priviben megírod, hogy anyukád BKM melyik részén lakik, mert bizony mi is eléggé a határ mellett vagyunk.
Én még nem adtam tejet Dancinak, de mire Öcsi megszületik addigra szeretném bevezetni, mert a sokféle tápit félek, hogy összekeverném őket :oops:

Azért nem jöttem mert anyukám kórházba került, és nagyon kuszák a napjaim, szinte sosem vagyok itthon, nethez meg szinte egyáltalán nem kerülök.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Monic,
Nagyon boldog névnapot!
Kép
Sajnálom anyudat! Gyors gyógyulást neki!!!

Boni,
Nekem is az alvós a kedvenc! :wink:

Denika,
Gratula Niki sétálgatásához! Mondtam, hogy nem akarja majd fogni a kezedet! :wink:

Dita,
Írtam neked e-mailt.
Miló nagyon gyönyörűséges!

Réka sajnos beteg lett, délután megyünk a dokihoz. Köhög, és folyik a nózija, remélem nem lesz komoly!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!


MONIC
Bocsi most jutottam csak gép elé szóval nagyon boldogságos névnapot kívánunk neked Milóval. :)

Kép

NEmONE
Mindjárt nézem!
Sajnálom a betegséget, napocska hamar meggyógyítja :)

SUSKA
Örülök hogy jól éreztétek magatokat!
Olcsa biztos nagyon aranyos lehetett a koncerten, kár hogy a bőrdzseki szerkót nem tudta felvenni a remek alkalomra mert jó idő volt. :) (meg gondolom már kinőtte :)

DENIKA
Köszi a receptet! A sütőzacskós tényleg jó ötlet :)
Gratula a kéz nélküli szaladgáláshoz!

Én szeretnék regisztrálni hol lehet?

BONI
Nagyon édesek a képek egytől egyig. Istenkém hamarosan én "kicsi" fiacskám is így fog jáccizni. Már nem sok kell hogy üljön, már így is eljut akárhová, kicsi a szivacs puzzle szőnyeg, simán lemászik róla.

Az ujjbábok fantasztikusak, irigykedem az arany kezedért.

VIKI
Milónak ugyanolyan virágja van amit Monicnak "küldtél" :)

Kép


Egyébként rájöttem hogy tök hülye vagyok! :oops:
Annyi minden történik mostanában és gyakorlatilag én is örülök hogy luk van a fenekemen a legfontosabb dolgok totál kimennek a fejemből.

MILÓNAK KB. MÁSFÉL HETE KIBÚJT AZ ALSÓ FOGACSKÁJA :)
ARRÓL VETTEM ÉSZRE HOGY KOCOGOTT A KANÁL

:lol: 8)

dita75
 
 


Ditus, nem nőtte ki abban jár az utcán, csak még veszkót nem mertünk neki venni, keresztanyja Madridban él és ott már látott Olcsára valót, csak lehúzó is kell hozzá kicsi és még az nem menne neki :oops: :oops: :lol: :lol:


Twist, apa nem kamálja kemény rockot. Csak a rock and roll és a rockabilyt jáccik. Elfáradt a sok pincét bejárva, többek között mi is :oops: :oops: :oops: :lol:


Boni, Drága vagy, pudingot nyomjátok???? Nekem lassan kéne rendelni megint.

Kép
pgsuska
 
 


Lányok! :D

Köszönöm a hozzászólásokat és a kedves szavakat! :D


A gyerkőcök gyönyörűek, kívánom hogy nagyon sok örömötök legyen még bennük és testvérkéjükben! :wink: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Suska fogyogat.. vettem banános desszertet is, de az nem jön be annyira.ja és finom..

a virágot anyukámnak köszönhetem,nem a férjemnek...

:roll: tavaly kaptam, idén nem.. persze volt magyarázata: nem én vagyok az anyukája.. persze anyukájának is én vettem... :twisted:
Vendég
 


Sziasztok,

Bonimami,

nálunk is hasonló magyarázat született az idén, és szintén én vásároltam be a virágból az ő anyukájának is :?

Linácska,

neked Levivel vágtak gátat? mert tegnap a szülőszoba látogatáson azt mondták, hogy a második gyereknél már nem mindig vágnak, de én úgy vagyok vele inkább vágjanak mint repedjen valami... :roll:
Gondolom ha megkérem rá az orvost akkor vág.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Monic: Sajnálom anyudat! :( Mielőbbi gyógyulást kívánok neki! Miért került kórházba?

Nemone: Mi volt az orvosnál? Remélem, tényleg semmi komoly! Gyógypuszit küldök Rékának!

Dita: Itt a hozzászólásom alatt van a www. Klikk rá, és a jobb felső sarokban lévő zöld plusszos emberkére kattintva már regisztrálhatsz is. :wink: Gratula az első fogacskához! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Monic mi történt édesanyáddal? remélem nem komoly és hamar hazamehet!
Vendég
 


Halihó!

Némóka!
rékusnak jobbulást! Dokinénitek mit mondott?

Boni!
Lábad hogy van?

Moncsi!
Édesanyádnak jobbulást!

Ditus!
Gratula az első fogacskához!!!!

Az anyáknapjáról elfelejtkező férjeknek Kép és Kép , nekik kellene a legjobban tudni, h mennyi fájdalman és szomorúságon mentetek, mentünk keresztül ahhoz, h anyák legyünk!
20150601134430
 
 


VIki érdekes egyébként, mert mindent megkapok tőle.. .ezért is lepődtem meg...ja és el se felejthette.. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dita,
Gratula az első fogacskához! Nagyon édi a kis tigrised! :D

Érdekes én sem kaptam idén virágot, de úgy megsértődtem, hogy meg sem kérdeztem, hogy miért. Ja, és nálun k is én szereztem be anyósnak a virágot, így tudhatta, hogy mi van... :?
Réka sajnos eléggé köhög, és folyik a nózija, de azt mondta a dokinéni, hogy ez még az oltástól van. Képzeljétek ahogy meglátta a dokit elkezdett sírni, és úgy felhergelte magát, hogy a 1,5 órával azelőtt evett uzsiját rám hányta. :roll: Izgi volt úgy hazamenni...
Amúgy most extra rossz az étvágya is, ma pl. 1/2 üveg főzit evett meg ebédre, meg uzsira összesen.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Nemone,

jobbulást Rékának!

Anyunak mélyvénás trombózisa van a ba térdhajlatában, sajnos nem kelhet fel.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok! Monic, nem tudom írtam-e, de nagyon boldog névnapot kívánok neked utólag is:) Képzeld, ma hozta a futár a Hills kutyaeledeleket, amiket ajándékba adtak a regisztrációs akción. Tök jó, mert speciális spánieleknek való tápjaik is vannak már, olyanokat kaptunk. Hát tök jó!:))
Sajnálom szegény anyukádat, remélem, hogy hamarosan jobban lesz és felkelhet majd.

Suska, wow, rock and roll, nagyon király! Arra sem lehet aludni:)))

Ditus, gratula Miló első fogacskájához, nagyon édi lehet! MIlyen pontos volt, hogy pont félévesen jött ki neki az első, tankönyvi gyerek:)

Némóka, jaj, nagyon sajnálom, hogy Réka ennyire fél a dokitól. Biztosan a szurik miatt. Dorka is üvölt már ha a rendelőbe érünk, akkor is. Sőt már a védőnőnél is sírt, mert ott is eléggé rendelős a környezet. Szegényke.(( És jobbulást kívánok nektek, szivattyúzd az orrát, ahányszor csak tudod, hogy hátha úgy jobban tud majd enni.

Puszi a többieknek is, megyek most
Vendég
 


Monic,
utólag is sok boldog névnapot kívánok neked.
Nekem vágtak másodjára is, na de gondolj bele, Levi 4500g volt 37cm-es fejkörfogattal :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok

TWIST
Hát lényegében alig múlt 5 hónapos amikor kibújt neki csak mindig elfelejtettem megírni! :oops:
Szerencsére észrevétlen volt az esemény :) Most találgathatok hogy a nyaklánc hatására vagy egyébként is ilyen könnyen ment volna az egész. Remélem így is marad mert a fogfájásnál sz..abb nincs a földön és ezt sajnos tapasztalatból mondom! :roll:

NEMONE
Réka már elég okos ahhoz hogy tudja a dokinéninél mindig csak valami kínzás várja. Én az új dokinkat már csak azért is szeretem mert olyan mint én mindig közli a babával is hogy mit fog csinálni vele, úgy beszél hozzá mintha egy felnőttel beszélne. :)
Így történt meg az is hogy nem sírt az oltásnál. (sztem) Jó a most legutóbb eltört a mécses de elvégre kettőt kapott szegénykém, én még egynél is bőgnék 35 évesen. (majdnem 34-et írtam, fiatalítom magam) Vén szatyor vagyok :(

Most viszont be is kell fejeznem mert megyünk a tescoba Miló, én, Áronka és a szomszéd asszony 8)
Occsón van bébikaja, veszünk egy kartonnal ha még nem kapkodták el. :?

dita75
 
 


Megjöttünk!

Látom addig senki sem aktívkodott itt.

Bébikajából nem tudom milyenek voltak de csak 3 félét találtunk abból is csak pár darab volt. (málnás, epres és erdei gyümis)

NÉMÓKA
Volt a Józsi (néni) :lol:
Köszönjük szépen az ajándékokat, bár igazán nem kellett volna. Egyébként nagyon tetszik. Miló még nem nyilatkozott róla mert alszik. :) Amúgy nem tudom hogy mikor kezdenek el mesét nézni a gyerekek de Milót már jó ideje lekötik az aranyos mesék. Pár hete volt a tarzan este 7-től pont akkor büfizett és kitekeredett nyakkal bámulta. Hiába fordítottam el mindig úgy csinálta hogy láthassa. Az ölembe ültettem és ha apa nem jön be sztem simán végignézi. Így is legalább fél órán át meredten bámulta és néha magyarázott valamit. Tegnap pom-pom meséit nézte kb. 20 percig.

dita75
 
 


Ditus, tudod, hogy a Tesco-ban is elfogadják már a pénztárnál a melegétkezési utalványt? Most olvastam a neten. A CBA-ban is elfogadják már mindenre, akár pelenkára is. Tök jó!
(nem tudom, hogy van-e ilyen jegyetek, csak eszembe jutott).

De cuki Miló, hogy már meséket néz:))))
Tényleg, volt már érdeklődő a kéróra? Meghirdetted már?

Oltás: Tényleg 4 hónapos után mikor van legközelebb? Végre lesz egy kis nyugtunk, vagy még szúrnak 5 hónaposan is? (A Rota II. 5 hónaposan lesz, az biztos, de azt csak inni kell).
Vendég
 


Halihó!

Ditus!
Akkor a te fiadat jobban leköti már most a mese, mint Lackót :lol: Egyedül Elmo az, amit mukk nélkül végignéz, még Thomas amit szeret, de az is rövid.

Mondjuk én nem vagyok nagy híve, h tévézzen. Reggel van bekapcsolva nálunk, aztán délután Elmo miatt. Ja és még amit szeret az ez: http://port.hu/jon,_kate_es_8_gyerek_jon_&_kate_plus_8/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=12703504&i_topic_id=1 Ezt együtt nézzük.

Némóka!
Jobbulást Rékának, remélem múlik már a köhögése.

Laló se szereti a doktornéninket, ő is sír, ha meglátja. Pedig közel féléve nem volt beteg, csak szuriknál látta.

Boni!
Tudod már mit kap Zsigi 2. szülinapra?
20150601134430
 
 


TWIST
Nekünk ilyen gondunk nincs mert a mi cégünk nem ad semmit.

Volt már érdeklődő. Telefonon volt kb. 5 de egyik sem komoly.
Viszont volt itt egy komoly érdeklődő aki nem a helyi lapban hanem az interneten látta a hirdetést és ideállított pont amikor hazajöttünk anyutól vasárnap. Tök gáz volt pont etettem Milót mikor csöngetnek, párom nyitott kaput és jött be hogy árulom a házat, mert egy vevő jött.
Szerencsére ki tudtam magam magyarázni mert pl. a motoromra is nemrég érdeklődtek amit már kb. másfél évvel ezelőtt adtunk el.
Most szívhatom a fogam mert a fickót nagyon érdekelte ugyanis körbecsöngette itt az utcát. (szomszédom is felhívott hogy hozzájuk is becsöngetett) mert nem tudta konkrétan melyik.
Mikor mondta a párom hogy véletlenül maradhatott fent a neten (mert korábban már hirdetve volt) akkor sajnálkozva ült vissza az autójába mert mondta hogy már régóta keres a környéken ilyen jó állapotban lévő kecót! :?

De most már lehet hogy mégis elárulom hogy mi a tervem, mert már egyre többen tudják és lehet hogy hamar összerakja. Most is nagyon a nyelvemen volt (amikor hazaugrott enni meg fürödni majd elment haverozni ) hogy megmondom neki, de végülis azt vettem észre hogy nincs is kedvem már beszólni se neki sőt az sem érdekelt hogy elmegy, tök hidegen hagy már hogy mit csinál.

6 hósan van a köv. oltás. Hamarosan jelentkezhetünk be. :(

VIKI
Hát én sem vagyok valami nagy híve a tévézésnek mert függő lehet. De azért napi egy mesefilmet megengedek neki, addig is nyugi lesz. :)

Nálunk amúgy egyáltalán nem megy a tévé ha egyedül vagyunk, mivel én csak a barátok köztöt nézem akkor meg már alszik.

Nem minden gyereket kötik le a mesék. A Ricsi soha nem tudott megnézni egy mesét. Felénél megúnta kisebb és nagyobb korában is.

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: