[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

CZINKI
Hát összeköthetik anyósodék az enyémekkel magukat.
Látom hogy másoknál is hasonló problémák vannak ezért nem is szoktam nagyon magam izgatni a dolgon. Ők is itt laknak a szánkba de ha át is jöttek jól megríkatták a Milót mert hangosan beszélnek aztán nem is foglalkoztak sokat vele. Még mama talán (sikerült is megvigyorogtatni neki amikor levett a hangjából).
Sőt most az ünnepségen alig bírta ki apósom hogy ne üvöltsön. Neki ilyen feltűnési viszketegsége van és ebből adódik hogy hangosan beszél hogy mindenki hallja. Anyósom meg sztem csak hozzászokott hogy túl tudja kiabálni az öreget. Most is sírás volt az elején, de olyan elmebetegek hgoy párom rájuk szól hogy ne kiabáljanak aztán meg elkezdenek sutyorogni. Majd végül elaludt Miló és mondták hogy hagyjam csak ott nem beszélnek hangosan de láttam az öregen hogy majd megfeszül hogy vissza kell fognia magát így inkább elvittem Milót sétálni babakocsival.
Anyukám is alig várja mindig hogy láthassa és a múltkor is amikor kint voltunk nem akarta elengedni úgy kellett már szinte kitépnem a kezéből. :) Imádja, de Miló is őt pedig ritkán látja de pár óra alatt feloldódik és sokszor nagyobbakat röhög neki mint nekem.
Annyira jó kedélyű kis szaros. Az unokahúgom is teljesen odavan érte. Eddig kétszer látta csak szegénykém. Másodjára mentek haza tőlünk egész úton mondogatta "nem lesz ez így jó, nem fog ismerni minket" (mert hogy ilyen messze lakunk)
Úgyhogy nagyrészt ezért döntöttem így mert itt tényleg nagyon egyedül vagyunk. Tanulni is esélytelennek látom mert csak én vagyok Milóval, esténként olvasgatom a könyveket de vizsgázni nem is tudnék elmenni mert nincs kire hagynom.
Sztem ne törődj velük, már engem sem izgat a lényeg hogy az én családom imádja és ő is nagyon jól elvan velük.

dita75
 
 


DY
Remélem nem kell majd tápit adnod Grétának és akkor csak arra kell figyelned hogy te minél kevesebb tejterméket fogyassz és a bébiételébe se legyen tejfehérje mert minél később adod neki annál jobban elkerülheted hogy ne maradjon meg nála az allergia később.
Sajnos Miló már újszülött korában is tápot kapott mert a kórházban még nem indult be a tejem és otthon is csak annyira hogy eleinte fele-fele arányban kapott tápit és tejcit majd ahogy nőttek az igények sajnos egyre kevesebbet így 5-6 hetes korára elég durván kialakult nála a történet. Rémálom volt az egész, de hálistennek kiderült hogy mi okozza mert vittem addig míg egy normális orvos kezébe nem került. Azóta minden oké.

Teszek pár képet, ezen láccik hogy végre újra bepinkesedett a hajam és van valami formája is. Milón sapi van de neki nem sokat változott, csak egy kicsit rövidebb lett :)



Kép

Kép

Kép

dita75
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

dita75
 
 

 
 

De szép ez a Miló baba:)))) Nagyon cuki és jókedvű:))))))
Látom, már kanállal is eszik, nagyon cukker-mukker!
Ditus, nagyon állat jó a hajad! Ez a fodrász barátnőd egy kincs! Simán elfogadnám ezt a szuper frizurát! Főleg, hogy fél éve legalább nem voltam fodrásznál, földig lóg a hajam már:(
Ez új Kenguru? Nem a drapp színű, ami télen volt.
Én is egyedül vagyok a gyerekkel egész nap és nem tudok elmenni sehova, mármint fodrászhoz sem és sehova. De én olyan irigy vagyok, hogy nem szeretném másra hagyni a gyerkőcöt. Bár a páromra szívesen hagynám, csak vele mindig sír egy idő után Dorka. Nagyon jókat rötyögnek, hülyéskednek, dumcsiznak, de egy idő után a kislány kaját kér és nem fogadja el a tejcsit, csak az eredeti csomagolásból. Ez van. Nem fejlődött a dolog semmit egyelőre, hiába minden próbálkozásom. Sebaj, nem adom fel.

Vius, veletek mi újság? Vicky, és veletek, Barbus hogy van? Szeretném látni a szép kék szemeit a fotókon!
Vendég
 


Dita!
Jaj, nagyon gyönyörű Miló! Olyan édes, formás kisfiú!
Annyira jó kedélyűnek, boldog babának látszik a képeken! Édes!

rodina74
 
 


Ditus, mivel nem nagyon jövök mindig, most igazán nem is vagyok képben??? Csak kamillázok. Költözöl???? Ekkor a gáz???? El sem akarom hinni, basszuskulcsos. Viszont Miló szenzációs, én akárhányszor ránézek mindig Olcsásnak tartom már a születése óta. Nagyon cukker!!!! Istenem, el sem akarom ezt hinni. :roll: :twisted: :roll:

Kép
pgsuska
 
 


TWIST
Köszi a dicséreteket!
A chicco kengurut kinőtte Miló. Alig bírtam már beleszerelni. Arról nem beszélve hogy utál öltözni és abba úgy kellett beleültetni (inkább úgy fogalmaznék hogy belerángatni) szegény gyereket ebbe a baby björnösbe meg csak rácsatalom magamra. Nagyobb is mert 10 kilóig bír. A barátnőm is megirigyelte a szomszédban de ő még jobbat vett mert az 12 kilóig jó. Előrelátó volt mert neki nagyon dagi a kisfia. Két hónap van köztük de csak 10 deka. :)
A hintánkat is megirigyelték (ott van a háttérben, mivel ez a kép náluk készült). Az Áronka ugyanis szinte kizárólag Miló játékait szereti :roll: Ezek a gyerekek már most bébi korukban tudják hogy mindig a másé a jó. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A játszószőnyegén is nagyokat szokott játszani és aludni is :) meg a hintájában. De most már kapott sajátot úgyhogy abban nyugtatgatja anyája otthon. :)

Biztos van olyan fordrász aki házhoz is jön. Akkor ha megéhezik Dorka megkaphatja a cicit mondjuk amíg a festék vagy a hidrogén dolgozik a hajadon. :) Lehet rátenni nejlonsapkát hogy ne lélegezze be a törpike.

RODINA
Aranyos vagy, köszi. Lassan kiderül hogy neked mi lesz majd a 18-as karika alatt :wink:

Nagyon izgi, úgy irigyellek. Lennék szívesen kismama megint.

dita75
 
 


SUSKA
Eccerre írtunk :)

dita75
 
 


Hát evvan!
Enyim apus nem lett olyan mint tiéd pedig látod kitartó voltam.
Arról nem beszélve hogy most még jobban hiányzik a családom, Miló is szeret velük lenni de ide a világ háta mögé nem tudnak sűrűn ellátogatni. 8-10 ezer anyunak is ha lejön kocsival. Kéthetente elkocsikázik miattunk ennyit az havi 20-as. Költhetné másra is mint benzinre. Ha ott laknék közelben az egész népes családom körében lehetnénk, minden napra juthatna valaki annyian vannak. Keresztanyám, unokatesók, tesóm és 5 gyereke, mamám, ......

..... és annyira szeretik Milót. Akkor inkább lemondok a hőn szeretett kecómról is még ha áron alul is viszik el. Miló mindennél fontosabb.

Apa meg majd rájön, de sztem akkor már késő lesz.

Jó éjt, lépek mert még nem fürödtem és lábat is kell szőrteleníteni mert igencsak nyár van a lábam meg csubakkás :oops: így ma is hosszú nadrágban főttem :?

dita75
 
 


Ditus, mennyit szoktatok sétálni naponta Milóval? Van valamilyen napirendetek? Most azon agyalok, hogy vajon kéne-e napirend nálunk és gyűjtöm a tapasztalatokat. Az esti fürcsi-szopi-alvás megvan, de azon kívül csak annyi van, hogy délelőtt többet játszunk, mert délután már fáradt és inkább aludni szeretne. Nem tudtam napirendezni, mert egyszer frontos-hisztis nap van, máskor meg alvásos. Tehát minden nap más és más.
Én is más anyuciktól szoktam jó ötleteket venni, megértem, hogy a barátnőd megirigyli a dolgaidat.)) Sőt Dorka is vendégségben szerette meg a játszószőnyeget. Ott bulizott először jót rajta és megfogta a fölé lógatott figurákat és lehúzta magához. És csak utána kezdte otthon is felfedezni a játszószőnyegét. Szóval, idegenbe járunk tanulni.))
Vendég
 


Sziasztok!

Boni,
Drukk ehhez a ciklushoz!!!
Van állatkerti bérletetek? Majd szólj, hogy mikor mennétek!

Czinke,
Hát, továbbra is az a véleményem, hogy nagyon egyformák a gyerkőceink! :wink:
Nándus remélem nem lázasodott be már többször!

Dita,
Nagyon csini az új frizurád! És milyen hosszú már a hajad! :shock:
Miló gyönyörűséges, és vidám baba!

Twist,
Én nem igazán alakítottam ki napirendet, Réka alakította magának. Max. annyit volt, hogy délelőtt, és sélután is lementünk sétálni amikor jó idő volt.

Denika,
Milyen volt a szülinapozás? Képek?

Hát, én meg csak levágtam Réka haját. Most kicsit fiús, de remélhetőleg szép, erős haja lesz majd. Amúgy meg is lepődtem, mert sok haja van, csak hosszan ez nem látszott.
Előtte:
Kép
Utána:
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Némóka!
Tetszik a "kisfiad"!

Ditus!
Nagyon jól áll neked Miló és fordítva is! Szép anyukája van!

Párod mit szólt ahhoz, h elválnak az útjaitok?

Mi voltunk szombaton vadasparkban, csodás volt. Lalám simpgatott pacit, pónit, kecskét. Nagyon élvezte, majd kicsinyítek le képeket és hozom.

Megyünk ma játszóházba, alvásidőben majd bekukk.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Nemone,

Réka baba annyira szép kislány, hogy mindig ámulok és bámulok hogy tud ennyi szépség beleszorulni egy ilyen picike emberbe :lol: A szemei gyönyörűségére pedig már szavakat sem találok.
Jó lett a haja, meglátod szépen megerősödik majd neki.

Linácska,

ma teszek fel fotel összeszerelős képeket, egyszerűen imádom, abban nézem a tv-t, gobleinezek (oldalt vannak zsebei így el tudom dugni a kézimunkát Danika elől), abban ringatom Dancit, szóval szuper.

Dita,

Miló hihetetlen szép baba, a kék szemek csak még szebbé teszik.
Te pedig nagyon szép anyukája vagy, a hajad egyenesen szuper :wink:

VIkimami,

várjuk a fotókat!

Bonimami,.

sajnálom, hogy megjött. Akkor most inszemes hónap lesz?

Twist,

napirend nálunk mindig változik, attól függ Dancinak milyen napja van. Egyedül az eti fürdés-tápi-alvás a fix, de ez nálatok is, a többin ne idegeskedj, úgyis mindig az lesz amit Dorka akar :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, nagyon sajnál, hogy nem jött össze, de ahogy irtad, Milónak is jobb lesz és Neked is ha a szeretteid közelében leszel, apának meg majd lesz ideje gondolkodni. Sajnálom hogy nem sikerült. Nekem szerencsém volt vagy nem nem tudom, apa nagyon szereti Olcsát, de azt hiszem a legnagyobb pofon az volt, hogy a lánya faképnél hagyta, és ráadásul 4 hónapos terhesen szólt neki hogy terhes, úgyhogy az én férjecském 37 évesen 2 héten belül nagypapa lesz. Komoly roma családok irigykednek most, dehát evvan. Lánygyermek végülis 20 éves anyuka biztatására megtartotta a bébit, csak hát apuka a levegőben :oops: :cry: , na mindegy nem is megyek bele, november óta nem igazán foglalkozunk ezzel a témával, férjem számára igy Olcsa maradt. A kisunoka kislány lesz Zorka, de ezt is csak a netről tudjuk. Szóval ennyi lenne :cry: :roll: F@ca mi??

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

:shock: :shock: :shock: :shock:
Hát én is ilyesmitől tartok, de ez a legdurvább rémálmaim egyike. Nagyon sajnálom, hogy ez nálatok valóra vált.
Úgy látom, hogy az én párom is belátta, hogy a lányával mennyire elrontották a nevelést, pontosabban nem is volt nevelés egyáltalán és Danikához teljesen másképp áll hozzá, imádja, és ha megy a városba ügyet intézni viszi magával és dicsekszik vele (és szerencsére a következetesség és apai szigor is megvan, ami a lányánál teljesen hiányzott).
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az első 3 hónapban nem igazán tudott mit kezdeni a babával, aztán amikor Danika rámosolygott, felült, felállt, egyre inkább játszott vele, most meg már Danika úgy totyog utána mint a legfőbb szövetségese után :lol: 8)
Pl múltkor amikor nekem a nőgyógyihoz kellett mennem a két pasi elment hamburgerezni, férjem mesélte, hogy Danci mellette ült egy széken, és szépen ette a hamburgert, palacsintát, és mindenkire vigyorgott, kedves volt. Tetszett neki, hogy apukája teljesen felnőtt módjára bánt vele :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


suska durva ez baccus , de remélem legalább kitűnő anyuka lesz. apuka is bevállalja? férjed 17 évessen lett apuka előszőr? :shock: ..

Némó kezemben a bérlet.szóval bármikor :lol:

Monic nem tudom még...
Vendég
 


Na újra itt, alig jutok gép elé.

Dy,
Lili két éves korára kinőtte az allergiát, most már símán nyomatja a rendes tejet is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic, de édes lehetett Danika!:-)
Suska, nem semmi a korai nagypapaság, 37 éves nagypapi, backer, nagyon rita....

Köszi a napirendes hozzászólásokat. Akkor nem aggódom. Ma is teljesen mást szerettem volna napközben csinálni, de Dorka nem enged el maga mellől, így a terveimnek annyi. Igen, Dorci a főnök:))
Vendég
 


Boni, mi apánk ugyanigy járt, mint amit gyermeke művel leendő apával. Apánk 17 éves volt amikor az ex kitalálta hogy szül neki egy gyermeket 20 évesen. Anyai apai beleegyezés kellett hozzá gondolhatod. Párom lányának futó kapcsolata volt ezzel a sráccal 1 hónapos. Aztán kidőlt a bili, vége lett a kapcsolatnak, 4 hónapos terhesen nyakába akarta varni a 30 éves srácnak akinek rémálmában sem kell. Na ezt add össze. De ott még ex anyuka diktál, amit meglehetett csinálni mi apánkkal, meglehet csinálni másik apukával is, miért is ne???? De durva azért nem hogy az én Olcsám 14 hónaposan már nagybácsi lett :lol: :lol: :lol:


Móni, Nem lepődtem meg, előbbre boritékoltam ezt már, ennyit néztem ki belőle pont. Sajnos már látom a folytatást is, pár év múlva sajna elfogja hagyni a gyermekét és édesanyja fogja nevelni aki mégcsak ugye hány éves is, 39. Szóval ez lesz majd a gáz. Ő nem az az anyatipus aki 20 éven otthon ringat. :oops: :roll:

Móni, visszatérve jobb témákra, apja ugyanilyen Olcsával mint a Te párod. Viszi magával, együtt kajálnak, bárhova megyünk, Ő teszi tisztába anya addig hagy pihenjen, Ő ül vele a homokozóban, nagyon jó apa, ahogy a lányával is az volt, csak ott ellene nevelték. Hát én nem fogom az bizti az Olcsát. Én nem akarok az Apja lenni az OLcsának, Zé pedig nem akar az Anyja lenni. Ez ennyire eccerű. Neki úgy kerek a világ hogy ketten vagyunk :lol: :lol: :lol: a legfontosabbak!!!

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska!
:shock: Nem semmi!

Moncsi!
Jó is a fiús közös program!
A Lacik nálunk hétvégén nyomják lent délelőttönként együtt. összekészítem Kicsit és mennek isten hírével.

Twist!
A napirend, ha neked fontos, akkor próbáld kialakítani. Később úgy is fog változni, ahogy csökkenek az alvások. Féléve Öcsi még akár 3szor is aludt :lol: , ma már csak az a fontos, h dél körül itthon legyünk, és tudjon kényelmesen aludni az ágyában.
20150601134430
 
 


Zsuzska,

az én férjem is pont ugyanígy lett apa 22 évesen.... :?
Nem mentegetem, mert az ő hülyesége is, mert a gyerekhez ketten kellenek, de nem fair dolog 4 hó után bejelenteni egy terhességet.
Most már úgy tudom erre törvény is van, csak nem tudom hogy van pontosan, de valamennyire megvédi az apákat az ilyen helyzetektől.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


basztikuálr.... :roll: :shock: :evil: hogy milyen nők vannak!

ha belegondolok, hogy a mai első randinkon ha összejön ZSigi akkor ma már 14 éves :lol:

ja és Dita nagyon jó lett a séró

Némó Réka rövid haja cuki..kicsit fiús, de megnő hamar :lol:
Vendég
 


Némóka: nagyon helyes Réka az új frizurájával! :)

Monic, tényleg van erre valami szabály? Bár ez a pasik "becserkészését" akadályozná :wink:

Boniko, bizony nálunk is hasonló a helyzet: ha első randin baba lett volna, akkor ma már szintén 14 éves lenne. És tuti lenne egy vagy két kistesója. De hát az élet ezt dobta, ami van.

Desviki, talán a bölcsi és ovi szempontjából lenne jó a napirend, mert ott majd elvárják a picitől. De amúgy nem is menne nekünk a napirend, mert minden nap más és más.
Vendég
 


Boni: hívtad a dokit, lesz inszemi? Mesélj!
Vendég
 


Twist!
Azért még odébb van nálatok a bölcsi, meg az ovi.....

Dorci még igény szerint szopizik, így te vagy a napirendjének fő pontja.
20150601134430
 
 


sziasztok

SUSKA
Hát én annyira nem vágok ilyen :shock: fejet mert anyukám ennyi idősen mint most én vagyok már nagymama volt :roll: :roll: :roll: :roll:
Amúgy azért ilyenkor örülök hogy fiam van!!! Főleg ha a tesóm kisebbik lányára gondolok aki alig múlt 11 de csak a pasikról tud beszélni és már kész felnőttnek néz ki. Nagggggyon durva!!!

TWIST
Van napirendünk de ez nem mindig óramű pontos mert általában az alvástól függ. Elméletileg kb. 6-7 körül kel fel Miló akkor egyből eszik, majd visszaalszik velem apa ágyában. Ilyenkor van hogy csak fél órát de előfördult már hogy 2 órát is aludt. Majd kis jácci, eszi, és 11 körül szoktunk menni barátnővel + Áronkával sétálni. Akkor alszik a babakocsiban valamennyit, hazajövünk ebéd, jácci.
Majd megint alszik változó hogy mennyit és hogy hol. Uzsi kb. 4-5 körül majd fürdés előtt ami 7-kor van még alszik picit (kb. fél óra, de nem mindig). 7.30-kor vacsi és csicsika reggelig.
Most hogy jó idő van igyekszem kint altatni, és van hogy elmegyünk apa elé a munkahelyére még este ha olyan fél 7 előtt vagy körül végez. (Ritkaság)
Illetve néha kimegyünk kenguruba vagy kézben itt a környéken megnézzük a fákat, házakat, kutyákat. Kenguruba viszem postára meg a fodrász barátnőmhöz, illetve bankba mert ezekre a helyekre nem fér be a kocsi. Hát nagyjából ennyi!

NEMONE
NAgyon édes Réka, tényleg kicsit fiús de kint úgyis adsz rá valami csajos fejfedőt. Annyira tetszenek ezek a pamut kendők, Rékának is van gondolom. Majdnem minden kislányon ilyen van nagyon édesek benne.

VIKI
Várom a képeket.
Még nem tud róla! Sajnos nem lesz eccerű eladni a kecót, pedig már úgy mennék.

Köszi a dicséretet. Még le kéne adni vagy 20 kilót akkor elégedett lennék magammal de akkor sem teljes mértékben.
Te nagyon szépen lefogytál, de most már szeretném látni hogy kerekedsz :)

MONIC
Én nem értem hogy osztod be a napodat. NEkem egyszerűen szinte semmire sincs időm, te meg annyi mindent írsz le néha hogy nekem egy hétbe sem férne bele. Azt hittem régebben hogy azért mert sokat netezek, de most már alig jövök gép elé és mégis úszik minden pedig már vagy két hete nem is takarítottam :oops:

Danika nagyon édes, okos kisfiú. Párod pedig jó apuka lett neked köszönhetően. Nekem esélyem sincs jó apát faragni páromból mivel szinte sosincs itthon. Úgy elég nehéz.

SUSKA
Még annyi hogy továbbra is felháborít hogy az ilyeneknek könnyen jön a gyerek...... NEKEM 7 ÉVET KELLETT VÁRNOM!!! :twisted:

dita75
 
 


Reggelt!

köszönöm a drukkokat, végül megbeszéltük és úgy döntöttünk várunk még inszemivel.. szeptember október körül hogy ne kelljen minden ruhából újat venni :oops: Húgomnak is nyáron született Zoza, nekünk is nyári Zsigi.. tehát abból a szempontból jobban járnánk akár fiú akár lányka jön a családba. természetesen továbbra sem teszünk ellene. ha közben meggondolja magát a mi kis lelkünk szeretettel várjuk. lehet hogy hülyén hangzik de evvan. :lol:
Vendég
 


Ditus, akkor nálatok is délelőtt van nagyobb játék. Tecc a napirended!:)

Boniko, múltkor is összejött a kismanó. Szerintem egy kis utróval hamar összejön romantikus körülmények között is a kistesó :wink:

Suska, nem semmi a párod lánya! Bár azért az szerintem szép tőle, hogy nem az abortuszt választotta. Csak legalább tényleg nevelje fel azt a gyereket és ne hagyja a "nagymamira", az lenne az igazi.
Vendég
 


Jó reggelt!

Ditusom!
Hozom én a képeket, de még Laci nem kicsinyítette le, én meg nem tudom itthon. Újra lett bigyulálva a gép, aztán még hiányzik ez az.

Nem lennék légy a falon, amikor a párod meg tudja a lakás eladást.... :roll:

Boni!
Én értelek! Ketteske jönni fog, ha jönni kell! :wink:

Arany Laci egy tündérbogyó! Baromi sokat beszél, hétvégén elkezdte: apuci, anyuci Kép Reggeltől megy a csiripelés. Este meg úgy altatja magát, h dudorászik. Most is itt reklamál,h kecske, kecske.... Meg kell neki mutatnom a hétvégi kecske simogatós képeit :lol:
20150601134430
 
 


Kép Kép Kép Kép



Dita nem tudja? hú én se lennék légy....

Viki , Twist köfi megértést :lol:
Vendég
 


Sziasztok

BONI
Annyira aranyos szép gyerek Zsigi, nagyon kis vidám lett. Amikor találkoztunk még nem volt ilyen vigyorgós. :) Lehet rossz napja volt, vagy nem tetszettem neki :?

Nem hangzik hülyén, nem olcsóság a babakelengye és a kismama ruha sem. Valszeg én is igy tennék, de én már a nagy részét eladtam a kismamaruháknak. A babakelengyét meg gyűjtöm, családban most 2-en vannak babaprojektben és van még másik két unokahúgom akik 25-26 évesek, lassan-lassan ...... :)
De mindent vissza fogok kérni (a drága, és számomra kedves ruhadarabokat nem is adom oda mert tuti tönkrevágják) és elteszem Miló gyerekének. :) Most is van olyan ruhája ami még az unokaöcsémé volt aki most 23 éves, és teljesen jó pedig nővérem nem az a folttisztítós, vigyázós fajta.

VIKI
Oké, kivárjuk, de azért igyekezzen apjuk. :wink:

Csajok minek mondjam úgysem hiszi el, mert már többször "megfenyegettem" ezzel aztán csak segget csináltam a számból. Úgyis azt gondolja csak jár a szám megint.

TWIST
Végülis van délelőtt is délután is nagyobb játék, de este már nincs mert a fürdés az egy nagy játék ahol jól kifárad és a vacsi meg egy munka (pedig estére 2-es cumit kap) úgyhogy a végére már majdnem elalszik. Sokszor volt olyan hogy elaludt evés végére és letettem hasra, reggelig horkolt. :)

dita75
 
 


Ditus!
Azért ez már több, mint egy egyszerű "fenyegetés".

Képet addig is löktem fel az iwiwre, ott meg tudjátok sasolni.

Boni!
Nagy zsivány ez a Zsigi! :wink:
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Danika ma 7-kor kelt, szerencsére sikerült visszaaltatni. A koránkelés elrontja az egész napját mert akkor mindig nyűgös.
Pedig délelőtt bevásárló körútra megyünk, nem viszünk babakocsit, ezért nem lenne szerencsés ha elaludna mert hosszú távon már nem tudom cipelni :oops:

Bonimami,

teljesen megértelek, nálam pont bejön az évszakváltás a gyerekeknél, és hát épp ma mondtam apának, hogy csak kell vennem 1-2 kismama pólót mert kizárólag pulóvereim vannak, hisz Danikával télen volt nagy a pocak.
Dávidkával még nem tudom mi lesz mert napozója neki nincs még, de az első időkben szerintem a rugi melegét jobban fogja értékelni az első hetekben :roll:

Dita,

igaz, hogy nagyon sok mindent csinálok, de estére már lóg a nyelvem rendesen, tegnap még terhes tornán is voltam, a sok első gyerekes lelkes kismami között úgy festettem mint egy elhasznált mosogatórongy :oops:

Vikimami,.

megyek iwiwre gyönyörködni a kisfiadban :wink:

Twist,

mit kell tennem, hogy olvasni tudjam a blogodat? Mert ezt bizony elfeleljtettem és tegnap óta azon gondolkodom, hogy mit írtál akkor :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, csak add meg a mail címedet, és küldök meghívót nagyon szívesen:))
Monic, azta már 30 hetes vagy, nem sok van hátra és indul a babázás:)

Bocsi, most nincs több időm, rohanok....
Vendég
 


Moncsi!
Napozó most lesz az Aldiban: http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/58_18673.htm

Én viszont kiárusítom hamarosan Laló pár cuccát. Ott van pár napozó, póló. Ha érdekel.
20150601134430
 
 


Twist,

priviben küldöm az e-mail címet. Köszi a meghívót előre is :wink:

Vikimami,

köszi a tippet, szerencsére van Aldi nálunk, Laló ruhái is érdekelnek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szóval a képek:

Legújabb hóbort, hogy a hálóingem cipeli mindenhova magával, ezért az egyiket nekiadtam:

Kép

Itt is nála van a hálóing:

Kép

Pocakfotó, kb 2 hete készült, mostmár még hatalmasabb :oops: :

Kép

A csoda szoptatós fotelem a legjobb szakember segített összeszerelni:

Kép

Aztán használatba is vette:

Kép

Tegnapi ebéd:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Danci etetőszékban alvós képeiből lassan kollekciód lesz! Nagyon édes a kis szerelő segéded!

Pocak is gyönyörű!!!
20150601134430
 
 


Évi Mami!
Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok :)

Viki drága, vagyok ám, csak olvasok :oops: Úgy ég a fejem, hogy ritkán jövök, akkor is keveset, és alig tudok bekapcsolódni. :) Ezért csak olvaslak titeket! :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évikém!
Akkor csak olvass és néha mesélj magatokról!

Hogy vannak Ördik?
20150601134430
 
 


Sziasztok elutaztunk nagyszülőkhöz névnapozni, majálisozni és anyák napozni! :lol: Hétfőn jövünk cvissza

Mindenkinek gyönyörű hétvégét kívánok!

http://videokereso.info/video/aa9UQvhWG ... 1knak.html


az drága kicsi fiam, aki által édesanya lettem:

ez a kép augusztus 6.án reggel készült a telefonommal, amikor felmentem az én drágámért a csecsemőosztályra. így találtam őt és a pelenkát

Kép



Az édesanya
Nincsen a gyermeknek
Olyan erős vára,
Mint mikor az anyja
Őt karjaiba zárja.
Nincsen őrzőbb angyal
Az édesanyánál,
Éberebb csillag sincs
Szeme sugaránál.
Nincs is annyi áldás
Amennyi sok lenne,
Amennyit az anya
Meg ne érdemelne.
Vendég
 


Bonimami,

megkönnyeztem ezt a gyönyörű verset.
Zsigi baba annyira gyönyörű, remélem nemsokára lesz még egy ilyen gyönyörűséges babátok!
A lavóros képek nagyon jól sikerültek, főleg amikor apa is bebújt alá :lol:
Jó utat nektek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, te írtad azt a szép verset a blogodban? Nagyon szép!

Monic, gyönyörű a pocakod!!! Jópofa a hálóing hóbort Danikánál:)))

Mindenkinek boldog anyák napját!
Vendég
 


sziasztok

Anyuéktól jelentkezem! 8)

TWIST
Nem én írtam de nagyon megtetszett :)
Most közel vagyunk egymáshoz, integettem is nem láttad?

MONIC
Az Isten se mossa le rólad hogy altatót keversz a gyerek ételébe! :lol: Nagyon édes Danika, baromi nagyot nőtt, pedig még csak most született. Pocak tényleg szép nagy már! Nagyobb mint Danikával volt. Kiváncsi vagyok hogy ő végig bírja-e a jó kis lakot! :) Fotel nagyon kafa!

BONI
Csodaszép vers, felteszem holnapután ezt is a blogomba ha nem bánod.

Nektek is jó hétvégét, mi is csak vasárnap megyünk haza Milóval.

VIKI
Megyek az iwiw-re! :)

dita75
 
 


Jut eszembe SUSKA


SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!

(nem hiszem hogy gép elé jutok addig)

dita75
 
 


Ditus, eljöttél a rokonokhoz? Szuper!:)) Láttam, hogy valaki integet, szóval te voltál az!:) Milókát akkor most sok szeretet veszi körül:) Mit szoktatok csinálni anyukádéknál? Séták, vásárlás? Hogy telik az idő ott?

Jön valaki holnap a Városligetbe majálisozni? Délután elnézünk oda.
Vendég
 


Ditus, köszönöm szépen, reggel utazunk Villányba Olcsa és apja. Ott töltjük a hétvégét, férjemék ott zenélnek, Olcsa most látja elöször apját zenél, jaj Istenem nagyon izgi lesz, Mindenkinek jó hétvégét és Boldog Anyáknapját!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Suska Boldog születésnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Zsuzska!
Isten éltessen!

Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: