[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Lassan, lassan átmerészkedek ebbe a topikba. Többeket még az inszemes topikból ismerek, de vannak olyanok, akik már akkor babásak voltak, amikor én a babanetre jöttem!
Remélem, nem baj, ha én is jövök ebbe a topikba, bár tudom, hogy inkább babások vannak. Az is igaz, hogy titokban már többször átolvastam, így tisztában vagyok azzal, hogy már többen próbálkoznak kis tesóval, sőt már többen is várják a következő babát!
Akik még próbálkoznak, azoknak nagyon szurkolok, a kismamáknak pedig problémamentes terhességet kívánok!

rodina74
 
 


Rodina, gyere-gyere!!!!:))) Néztem a blogodat, zseniális, ahogy a telcsivel felvetted a baba mozgását. Nagyon szépen rugdosott (olyan kislányos mozgása volt.)))))))))))))))) - á, csak hülyülök:)))) De a tippem az, hogy kislány lesz. Ti mit szeretnétek?
Bocsi, hogy nem jelentkeztem a Netlog meghívóra, csak nem szeretem az iwiw-et, facebook-ot és ilyesmiket, régi rossz tapasztalatok miatt.
Vendég
 


Némóci!
Lalus nem lázasodott be egyetlen oltás után sem. A 15 hónaposnál kapott még egy plusz oltást is.

Dokinéninek toll a fülébe. Ha már bevált a napi kajcsizás nálatok, akkor ne változtass.

Lalus mondjuk "vastagabbat" vacsizik, ma pl. tojásrántottát evett 6kor. Fürcsi után (8 körül) kapja meg a tejét, és kihúzza reggelig.

Rodina!
Üdv itt!

Kismamák? Te már tudsz vmit?

Twist!
A játszóház nagy találmány ám.
20150601134430
 
 

 
 

Némóka, totál igazad van! Szerintem nagyon jó, hogy ilyen szép rendet alakítottál ki a kislánynak, azaz ketten közösen alakították ki neki, és ez a menetrend neki is megfelel. Minek ezt felborítani? Alvó babát pedig nem szabad - szerintem - felébreszteni. Főleg, ha ilyen jól és szépen alszik. Egyébként meddig kéne aludnia?

Ditus, bocs, de Dorka odanézett és nagyon tetszett neki Milóka.)))) Jó kispasi:)
Vendég
 


Desviki: milyen tejet kap Lacus? Melegen vagy hidegen issza? (Csak tippeket keresek későbbi időszakra, mivel mindig nagyon jó ötleteket kapok tőletek!:)
Vendég
 


Langyosan nyomja, sima 2,8sat. Estefelé olyan 160 ml-t nyom, reggel lemegy a 240-250 ml is. :oops:
20150601134430
 
 


Twist!
Jó is, hogy nem jelentkeztél a Netlogra, ugyanis azt a meghívót a Netlog magától küldte! Ez még nem lett volna baj, de a hotmailes címemről vette a címeket, és én erre ott nem adtam engedélyt, csak arra, hogy oda küldjön üzenetet, ha bárki ír a Netlogomra! Azóta emiatt én már töröltettem is magam, mert másoknak is küldött, és ezzel visszaélt. Szóval jól tetted! Én ezen teljesen fel voltam háborodva!

Desviki!
Hát ha jól emlékszem Cinkebabéknál jön a baba, és természetesen Monicnál. Olvastam, hogy Bonikóéknál is meg van minden esély a spontán babára, ami nagyon jó hír!
És hát végül is ki tudja, nem? Remélem, hamar sok újabb kismami lesz!

Dita!
Mi jövő év végére szeretnénk Dunakeszire költözni! Tudod, erről már régebben is beszéltünk pár sort! Addig nézz jól szét, hogy majd egy jó kis helyet tudjál nekünk ajánlani! Remélem, hamar és jó pénzért sikerül eladni a házat!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Niki már 3/4 8 óta alszik, úgyhogy szabad az estém. Hurrá! :)

Dita: Azta, ilyen aktot! Kis husika! :) Megleptél ezzel a ház eladás, költözéssel. :shock: Mi ugyan még soha nem BKV-ztunk Nikivel :roll: , már ideje lenne elkezdeni, úgyhogy majd én is örömmel csatlakoznék az állatkertlátogató csapathoz, ha befogadtok.

Viki: Jó alvókája van Lackónak! :) Víztorony :D Mostanában nem készítettem Nikinek semmit, nem jön az ihlet. :roll: Amúgy már most kezd ismerkedni a játszótéren. Ma egy 14 hónapos kisfiút rohant le. :oops:

Boni: Nagyon ügyes a pelustalan Zsigi! Drukk a bilizéshez! A bili a szobában vár, vagy kimegy Zsigi a wc-be, ha kell neki? Azért kérdem, mert én a wc-be raktam a bilit, nincs szem előtt, bár egyelőre nem is várom el Nikitől, hogy szóljon, csak napi 5-6-szor ráültetem (4-5-ször nem marad üresen), hogy ismerkedjen ezzel a dologgal is.

Monic: Elképzeltem, ahogy Danika elaludt evés közben. :) Édes és egyben vicces lehetett.

Nemone: Már van Nikinek cipője, mert a játszótéren hintázás után nem akart visszamenni a babakocsiba, és az sem volt jó neki, hogy mi körbevisszük a játékokhoz, hanem menni akart felfedezni mindent. Mászni nem szívesen engedem kint, úgyhogy a jobb mutatóujjamat szorongatja, és úgy megyünk ismerkedni. :oops:
Sajnálom a nem normális doktornőt! :( Szerintem se változtass a napirenden. Ez így szépen kialakult nálatok, Réka kiegyensúlyozott, akkor jó neki. Majd ha bölcsibe megy, akkor átszokik a korábbi kelésre.

Rodina: Gratula a pocaklakóhoz! :) Gyere gyakran ide is!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Dita
ha jól emlékszem vagyis azt olvastam annó,hogy neked Miló tejfehérje allergiás. Ezt ki is vizsgálták nála? Vagyis bizonyítottan allergiás? és milyen kaját kap,és mire kell leginkább figyelni?
ezeket azért szeretném tudni,mert úgy néz ki,hogy Gréta is tejfehérje allergiás. Bár tejem még szerencsére bőven van,az aggodalomra igazán az ad okot,hogy nem hajlandó már rendesen szopizni. Sajna a tejcsit csak ciciből fogadja el,a lefejt tej szóba sem jöhet. Remélem,hogy még nem lesz esedékes a tápszeres pótlás,de azért szeretnék időben felkészülni,és tapasztalt Anyuka véleményét meghallgatni.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Linácska, bocsi hogy ilyen későn reagálok, pontosan 8 hónaposan nem volt mérve Olcsi, viszont 8 és fél hónapos korában volt 11200 gramm. Az bevolt irva.


Rodina, gratula a bébihez, drukkolok hogy minden simán menjen.


Móni, én azért némi hasonlóságot látok a két bébiben, de majd a valóságban meglátjuk :oops:

Csajok, mi jól vagyunk. Sokat járunk játszótérre szinte mindennap. A csúzda a mindene. Homokozni és elkezdtünk lapáttal, gereblyével. Olcsi megint sokat nőtt 98-as cuccok kabátban enyhén szűkekk rá :oops: :oops: a gatyát pedig fel kell hajtani. A játszón mindenki azt hiszi hogy 2 éves. Nem igazán akarják elhinni hogy még csak 14 hónapos. Általában a 2 éves gyerekeknél is fél fejjel magasabb. Sosem volt kicsi, és most van egy pici dönöje (pocak)ja is, Boni lehet a csokis pudingtól!!!! :oops: :oops: Mindent eszünk, baromi nagy étvággyal, de rengeteg energiát visz el tőlem én estére hulla vagyok. Rengeteget beszél, szoktam neki angolul is beszélni olyankor mindig nagyon nevet tudja hogy más nyelven mondom neki. Sztem közel olyan 20-30 szót mond, ezeket pl. mama, baba, apa, anya, ata (tesóm), pápá, hinta, lapát, labda, persze, ejnye-bejnye, hama (ez a kaja) iszi, cici, poci, vau-vau, tejci, stb. amit nem tud kimondani, az mindig "ka" és mutat rá!!!


Viki, néztem lackót már nagyon sokat nőtt és nagyon sokat változott, nagyon helyes fickó.


Boni, a csokipudinggal az a helyzet hogy valszeg nem május 2 lejárattal fogod megkapni hanem júniusival, ezért még mindig nem kaptad meg. Sztem nagyon jó vétel, jah és nem utolsósorban fini is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
Aztaaa, Olcsak akkor 8 hósan nehezebb volt, mint a tesóm 28 hós kisfia... Örülök, hogy jól vagytok, és Olcsa ennyire jó evő, és ilyen szépen dumcsizik!
Képek?

Denika,
Hát, nálunk nincs olyan, hogy nem engedem Rékát a játszón mászni, vagy mászkálni, mert akkor megy a hiszti. És az az érdekes, hogy a kezemet nem akarja megfogni, ő csak egyedül akar menni mindenhova.
Még nem bkv-ztál Nikivel? Kár, nehogy féljen, mint a tesóm kisebbik fia. Én már egész kis korától járok mindenfelé, mert szoknia kell, ha itt lakunk a városban. Ha jössz a ligetbe szólsz, mert talizhatunk! :wink:

Rodina,
Gtarula a babóhoz! :D :D :D

Viki,
Remélem, Réka sem fog belázasodni, vagy a többi tünetet produkálni.
De jó, hogy Lacusnak ilyen jó evőkéje van! Irigykedem picit! :wink:

Hát, az az igazság, hogy nem érdekel, hogy a doktornő mit mond! Szerintem amúgy sem alszik sokat Réka, hiszen a tesóm 28 hónapos fia is kb. ennyit alszik. Amúgy Réka megsértődött a dokinénire, és ma már 1/4 8-kor felkelt.
Rakok fel pár hétvégi képet a kisasszonyról.
Kép Kép Kép Kép Kép

+ 1
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


sziasztok

DY
Bizony az szegénykém! :(
Méghozzá elég durván.
Úgyhogy ha nektek is fennáll a gyanú akkor táplálkozz tejmentesen, mert minél később kapja annál valószínűbb hogy nem marad meg az allergia. NEm szabad terhelni vele a legapróbb mértékben sem.
Ha tápszeresek lesztek akkor pregomint fog kapni. Szójás tápszert ne adj neki a keresztallergia miatt.

Ha gondolod priviben még beszélhetünk róla, de tudok ajánlani nagyon jó blogokat ahol még receptek is vannak. Sőt van egy fórum az anyatanyán (allergiás gyerekek csapata)

Remélem nem lesz ilyen bajotok, én megszenvedtem szegénykémmel az elején. Csoda hogy nem lett komoly baja (kiszáradás, mivel naponta 20x bekakilt) természetesen egy orvos nem vette észre, másik városba vittem mert ezeknek itt minden természeteses. Most is másik városba viszem 40 km-re van a gyerekorvosunk mert én ezekhez az analfabétákhoz nem viszem.

TWIST
majd megyünk udvarolni. Miló életben még jobban el szokta varázsolni az embereket mert gyönyörű kék szemei vannak.
Amúgy ezeken a meztelen képeken amiből egyet feltettem egy az egyben úgy néz ki mint én kisbabaként.
Majd keresek képet!

RODINA
Hát ez király.
Épp most panaszkodtam, hogy itt már van sok barátnőm, és időbe telik mig újra lesz néhány az új helyen. Bár régi oszt.társ, unokatesó van. Remélem barátnők leszünk, majd a környékünkön ajánlok nektek kecót :)
Örülök hogy írsz, néha én is bele kukkantok a blogodba, régebben is néztem és nagyon élvezetes olvasni. NAgyon ügyes vagy, én nem vagyok ilyen összeszedett, gyorsan lehadarom amit gondolok, nem törődöm sokat a fogalmazással, talán még helyesírási hibák is vannak :oops:

VIKI
Lackónak jó huzata van, asszem Miló kajálásával sem lesz gond. Bármit adok neki úgy eszi mintha mindennap azt ette volna előtte.
Az alma és a krumpli még mindig nem megy külön de a csúnya anya úgyis belecsempészi az étrendbe :)

Néhány korabeli baba már csak este meg reggel tápizik, én még csak kóstoltatok, mert úgy tudom hogy ebben a korban min. kb. 680 ml - nek le kell csúsznia, a többi meg (kb. 50 gr. gabona, 80 gr. gyümi, 80 gr. főzi) mi ez alapján megyünk, bár Miló simán megeszi a gyümi és főzi adagok dupláját! :shock: :roll:
Ruhában 7,7 kiló. Szerintem ideális. Mokány kis kölök mint Lackó :)

DENIKA
JÖHETTEK!!! szívesen látunk Nikivel :)
Neked amúgy nincs is babakocsi-tologató társad?

Tegnap Miló is elaludt vacsora előtt. 7kor van fürcsi, fél 8 kor vacsi és mire megcsináltam a tápit ami kb. 2 perc elaludt.
Megyek be a kajával és ott horkol :)
Vártam 9-ig és mikor félig kinyitotta a szemét akkor ki is kaptam az ágyból és gyakorlatilag alva etettem. :)
Büfizett egyet és aludt tovább reggel 7-ig :)


SUSKA
Nagyon okos nagyfiú Olcsa!
Nekem is kéne frissiteni az angoltudásomat (azt a keveset). Szeretném ha Miló jól beszélne nyelveket. 98-as??? :shock: :)
Nekem is nagyobb cuccokat kell venni Milóra. A nyelves póló és gatya (6-9 hós) már most jó rá csak kicsit löttyös, de hosszban pont a mérete. Párom meg ott okvetetlenkedett a tescoba hogy hova veszem még ezt neki???

NÉMÓCI
Nagyon édes a csajod, továbbra is imádom! :)

A előző oldalt még nem olvastam, átnézek oda is.

dita75
 
 


Némóka, nagyon helyes Réka, és mennyire hasonlit rád, mintha Téged látnálak kicsiben!!!!!!!!!!!! Majd lesznek képek rakok, mostanság nem nagyon fényképezek, nincs rá idő mert csak szaladok utána, persze ha utolérem!!! :oops: :oops: :oops: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Némóka
Hát ez a dokinő kb. olyan szakbarbár mint a mi első dokink volt, hát annak azt hittem nincs párja.... de ezek szerint van.
Én azonnal váltottam mert nem azért küszködtem ennyi évet a babával hogy utána kárt tegyen egy ilyen barom az egészségében.
Az új dokink jó választás volt. Nagyon lelkiismeretes. A szemét is ő gyógyította meg. Azóta nem könnyezik, nem váladékozik.
Most a fülgyulladásból is egy hét alatt kigyógyult.

Szerintem is teljesen jó a napirendetek és biztos vagyok benne hogy a kajálása is rendben van, nem lehet mindenki olyan jó étvágyú mint Lackó vagy Olcsa. A lányok sztem eleve lényegesen kevesebbet esznek, és válogatósak is. lásd Nikit ő sem egy nagyétkű gyerek.

Költözés: Úgy döntöttem nem várok tovább. Régebben kellett volna már elhatároznom magam, de bíztam abban hogy változik a helyzet, ha nem is olyan gyökeresen mint Suskáéknál. De nemhogy jobb inkább rosszabb lett minden. Úgyhogy itt az ideje hogy elváljanak útjaink, én nem akarom ilyen körülmények között felnevelni a fiamat. Ráadásul tök egyedül vagyunk álló nap. Oké hogy vannak barátnőim, de az a napi 1-2 óra semmiség, gyakorlatilag a nap többi részében tök egyedül vagyunk és hétvégén is. Családom jönne de messze élnek mindannyian.
Nem egyszerű. Miló nagyon szereti a társaságot, de párom akkor sincs vele ha tehetné mert inkább elmegy haverozni, pecázni, alszik..... Szereti a picúrt nagyon de nem tud vele mit kezdeni ahogy a naggyal sem. Ő ilyen fajta úgyhogy várhatok életem végéig, mert egy ember alaptermészetét nem igazán lehet megváltztatni. Olyan mint az anyja az is mint egy gép. Nem tetszik neki a sorsa, de beletörődött és nem változtatott rajta, pedig sosem lenne késő. A múltkor is amikor mondtam neki hogy nálunk most már rendelve lesz a kaja mert én nem azért szültem gyereket hogy álló nap a konyhába álljak ő meg a pihenőszékből figyelje hogy kevergetem az ételt. Mire megszólalt hogy ez a sorsunk, én meg mondtam neki a tied lehet, de az enyém nem ez lesz!!!!
Én eddig is megálltam a magam lábán, 7 évig volt eltartottam is mert az előző hapsim nem a munkakedvéről volt híres úgyhogy lehet nagyon bátor vagyok de nem félek belevágni a lecsóba, mármint hogy kettesben éljünk Milóval.
Hát evvan! Nagyon tönkre vannak menve az idegeim, mert gyakorlatilag 23 éves korom óta csak stresszelem magam folyamatosan, más tuti nem bírta volna ki azokat amiket én, nem akarom hogy idegbeteg anyukája legyen Milónak.
Munkahelyemre úgy néz ki nem vennének itt vissza, de nem is szívesen mennék mert az is baromi stresszes volt, azzal is csak ártanék még jobban. Eddig is csak a ház miatt maradtam itt mert imádom. D.Keszin most nagyon sok új építésű lakópark épül és nekünk Milóval elég egy másfél szobás ami 12-13 millióért már vannak kis telekrésszel (50 m2).
Láttam egyet berendezve, azóta meg vagyok gadjulva, már most összepakolnék is itthagynék csapot-papot.

dita75
 
 


Némóka!
Ez a Lány olyan szépséges! Kép Mi is udvarolnánk neki szívesen. Csak laknátok hangyányival közelebb!

Dy!
Sajnálom az allergiagyanút! Te már tejmentes diétán vagy?

Zsuzska!
Nem semmi, h Olcsa már 98sakat hord. Laló is :lol:

Érdekes, h írod, h Lacus változott. Anyósom is ezt mondta hétfőn. Nem látta 2 hete, és hogy mennyit változott. Én nem látom, bár azóta voltunk fodrásznál, és tiszta kisfickós lett a rövid hajjal.

Ma másik dokinénitől kapta meg a bárányhimlő 2. szurit, és ő is óvodásnak nézte Kép

Átérzem amit írsz, h estére elfáradsz. Lalus nagyon jó fickó, de pl. nem játszik el magában. Mindig szól, h anya le! Vagyis üljek le hozzá a játszószőnyegéhez (ami gyak az egész lakás) :lol:

Dita!
Minden tiszteletem a Tiéd, h felvállaltad, h kilépsz a kapcsolatból. Erős csaj vagy nagyon, h úgy döntöttél könnyebb egyedül folytatnod tovább. Kép

Sztem korai még ilyen kicsi korban, h csak reggel és este tápizzon a baba. Én nem értem miért kell sietni a hozzátápival.

[quote]A írta:z alma és a krumpli még mindig nem megy külön de a csúnya anya úgyis belecsempészi az étrendbe
Nem csúnya vagy, hanem leleményes!!!!!! Laló is bojkottálta anno a brokkolit, mégis megkapta trükkösen. :wink:

Laló tényleg jól eszik, bár ő édességet nem kap sokat. Alkalmanként 1-1 tejszeletet, pudingot. Nincs ezekért oda, szívesebben elrágcsál egy szezámmagos perecet, vagy legurít 2 joghurtot.
20150601134430
 
 


Viki, sokszor úgy érzem Olcsa két-három fiút tesz ki, piszkos rossz. Azt hogy nem nem érti. Ma letépte kajakra a függönyt a konyhába. :oops: :roll: Amig a fürdőben voltam felmászott a székre a konyhában és felállt a konyhaasztalra onnan kiabált nekem, az ütő is megállt bennem. A férjem iszonyat rossz gyerek volt, mindenhonnan elzavarták mert senki nem birt vele, nagyon remélem hogy Olcsa nem ilyen lesz mert megfogok bolondulni. :oops: :oops: Most mélyen elgondolkoztam a tesóprojekten, mert ha az igy megy, aszem soloban marad Olcsa boy :oops: :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

Dita,

ha úgy érzed, hogy jobb lesz külön akkor jól teszed, hogy belevágsz és nem vársz 20-25 évet, most még előtted az élet, nagyon sok mindent hozhat.

Zsuzska,

tényleg szép méretei vannak Olcsának, és hihetetlen okos, Danci egyenlőre kutyául profi módon beszél, meg az alap mama, papa, baba, ilyesmiket mond, de komolyabb szavakat még nem.
Én németül beszélek Danikához, neki ez természetes, mivel a cég miatt napi fél-1 órát németül tárgyalok.
De német dalokat és mondókákat is naponta énekelek neki, sőt van, hogy egész nap csak németül beszélek hozzá, ő egyenlőre nem tesz különbséget, ugyanúgy veszi mintha magyarul beszélnék. Aztán ha már megtanul beszélni kíváncsi vagyok, hogy használni fogja-e a német szavakat.

Nemone,

gyönyörű kislány Réka baba, nagyon ügyesen jár már. :lol:
Szerintem se változtass a napirenden, Danika is reggel 9-ig alszik, van, hogy fél 10-ig, ez nekem is nagyon jó, mert 7-9-ig elég sok mindent el tudok itthon végezni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

asztalra mászás már nálunk is volt, Danika is mindent ki akar próbálni, én meg győzzem idegekkel. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina,

üdv neked :lol:
Nemsokára 12 hetes leszel, vége az első trimeszternek. Hányinger még mindig gyötör éjjelente?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Zsuzska: De jó, hogy írtál kicsit bővebben magatokról! Nagyon ügyes Olcsi, hogy már ennyi szót mond! És tök jó, hogy angolul is beszélsz hozzá, biztos ragad rá valami. Azta, lassan háromszámjegyű ruhaméret?! :shock: Az asztalmászós sztoritól azt hiszem bennem is megállt volna az ütő!

Nemone: Tündéri kiscsaj Réka! :) Milyen szép szőke hosszú haja van! Nikinek még mindig alig van haja.
Nálunk is szokott időnként hiszti lenni, de próbálok nem engedni neki, mert később nagyon elfajulhat a dolog. Nem akarom rászoktatni, hogy hisztivel mindent elérhet. A kezedet biztos azért nem akarja fogni, mert már magabiztosan tud önállóan is járni. Niki még kicsit bizonytalanul jár, ezért hordozza magával az ujjamat. :)
Most hétvégén kipróbáljuk a tömegközlekedést. Anyum feljön hozzánk, aztán vasárnap hármasban hazavonatozunk. 3 órás út lesz, kíváncsi leszek, hogy odaérünk-e. :roll:

Dita: Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok Miló apjával. :( Nem lesz egyszerű egyedül felnevelni, de egy ilyen apa mellett, még mindig ez a jobbik megoldás.
Jó étvágya és alvókája van Milónak! :) Tartsa meg a jó szokását!
Babakocsitologató társam nincsen, de mostmár nem is érezem szükségét, mert Niki jobban szeret a játszótéren "rohangálni", mint a babakocsiból mutogatni. Gyorsan elmegyünk babakocsival bevásárolni, feldobjuk a lakásba a cuccot, aztán irány a játszó. Ott már megy az ismerkedés, általában 2-3 gyerekkel, anyukával megismerkedünk egy-egy alkalommal. :)
A bodyk tök jók, pont méret! :) Köszönjük!

Monic: De jó, hogy ilyen jól tudsz németül! Danikának biztos könnyen fog menni a német, ha majd tanulni fogja. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nem voltam pár napig és mennyi minden történt, csak lesek.
Ditus, hát szerintem a párod nem fog elengedni titeket, biztos vagyok benne. Nem fog egy ilyen jó csajt, ilyen talpraesettet, istenien főző, fiatal csajszit és egy gyönyörű, imádnivaló kisfiút elengedni, majd meglátod. Nem hiszem, hogy belátja, hogy nagyon nehéz mellette élni. Valszeg ezt ő nem is érzi. Az önkritika a legnehezebb a világon.
Én imádnám, ha Dunakeszire költöznétek, szerintem többen is összejárnánk, akik közel lakunk:))))) De jóóóó lenne!
Rodina, de jó, hogy ti is errefelé költöztök!:))) Juhéj!
Mi Dunakesziről költöztünk ide. De csak azért, mert Dunakeszin is néztünk házakat, csak nem volt megfelelően olcsó és jó helyen lévő. Pedig ott szerettünk volna élni továbbra is, csak kertes házban. Nagyon közel van Pest és szuper könnyen be lehet jutni reggel.
Vendég
 


Jó reggelt!

Danika még mindig alszik, szerintem semmi gond azzal ha egy gyereknek jó az alvókája....

Nemone,

én már napok óta fel vagyok háborodva azon, hogy milyen "okos" a ti gyerekorvosotok...

Denika,

játszót Danika is nagyon szereti, de egyenlőre nem megyünk minden nap, mert ha jön kistesó akkor egy darabig nem tudom vinni és nem akarom, hogy ebből gond legyen.
Nikinek is sűrűsödni fog a haja, majd meglátod. Danikáé akkor lett sűrűbb amikor először levágattam neki, eddig kétszer volt vágva és szemmel látható a változás. Ráadásul most megint barnás árnyalatú lett, nyáron a naptól meg biztos újra kiszőkül. Színváltós.

Zsuzska,

hát igen, a kistesó kérdés... Én ugyanezt a harmadik gyerekről mondom amit most te a kistesóról
:lol:

Twist,

de jó nektek, hogy ennyien egy rakáson laktok. :lol:
[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, de jó sokáig alszik Danci, irigy vagyok!:)
Nálunk szaggatott alvás volt éjjel. Ezért reggel vissza is aludtam és most tértem magamhoz a kiscsajjal együtt.
Ja, csak fogunk egy rakáson lakni, ha Rodina is Dunakeszire költözik és Ditus is és mintha valaki Fóton lakna, az is közel van:)
Tényleg hogy bírta a fodrászt Danika?
Vendég
 


Dita!
Sajnálom, hogy így alakul, de ha alapos átgondolás után,úgy gondolod jobb lesz kettecskén, tedd azt! Tudom, miről beszélek, én 10 év együttlét után váltam el, a nagy semmibe! A szüleimhez költöztem vissza egy időre (1-2 hónapra), annyi kellett, hogy rendezzem magam körül a dolgokat! És nem bántam meg! De azért gondold meg jól, mert egy gyerekkel más a helyzet!
Nagyon szurkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy nektek a legjobb!

Monic!
Még most is esténként a legrosszabb, és még ülve alszom. Hányinger még van, és gyomorégés! De valahogy nem bánom! Azért remélem, majd elmúlik!
Bocs, csajok, nem mindenhez tudok itt hozzászólni, mert én még nem mentem át azokon a dolgokon, amikről ti írtok a gyerekekkel kapcsolatban. De ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel, csak nem tudok hozzászólni!

Twist!
Tényleg jó lenne, ha sokan lennénk egymás közelében! Összejárhatnánk trécselni és a babák is jól el lennének!

rodina74
 
 


sziasztok

köszi mindenkinek az ölelést, a bátorítást, stb..... meggondoltam és ezen már nem változtatok.... kivéve ha nem sikerül eladni a kecót....

nehéz egyedül nevelni egy gyereket???? Hisz én egyedül nevelem.... ráadásul a családom is messze van. Nagyon ritkán jönnek hozzám, anyukám is kéthetente. A férjem családja pedig nem igazán érdeklődik Miló iránt. Itt laknak 5 percre de egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltak itt.

KÖLTÖZÉS ELDÖNTVE már csak ezért is:

Kép
Kép
Kép
Kép

Miló nagyon szeret családi körben lenni, pedig a keresztanyámat most látta másodszor, a dédit pedig gyakorlatilag először mert 1 hónaposan karácsonykor szinte végigaludta a karácsonyt.
Anyukámat meg imádja. A gyerek érzi a szeretetet. Ott ahol nem sugároz felé nem szeret lenni, nyűgös, sírós. A családom imádja, azt hiszem jól látható a képeken mennyire jól érzi magát.

Más:
Ma közös birkanyíráson voltunk :)
Jött értünk a fodrász barátnőm és mentünk a szalonba hajfestésre, hajvágásra. A hosszát meghagytam hogy be tudjam gumizni mert Miló mindig belekapaszkodik ha ki van engedve.
Az ő frizkója is ki lett igazítva nagyon dögös lett! :)
Fél órát aludt is a hajmosó mellett, de a hajszárításnál felébredt.

RODINA
Sajnálom a hányingert. Remélem egyéb kellemetlenségek nem lesznek később.

DENIKA
A tesóm kislánya pont ilyen volt mint Niki. Alig volt haja, és a fényképeken mindig sapkát tettek rá hogy valahogy mutasson. :)
Mint egy kis csuri olyan volt sokáig.

De aztán az oviban már szép hosszú copfijai voltak, és már nagyon régen ilyen hosszú és dús:

Kép

Azt elfelejtettem hogy voltunk védőnőnél és azt mondta hogy nagyon jó, és nagyon ügyes, talpraesett, tájékozott anyuka vagyok. Mutattam neki az étrendünket, és elámult hogy milyen profi kis jegyzeteket készítek Milóról (ezek szerint ez itt nem annyira divat) másrészt látta hogy rétegesen öltöztetem Milót és ezt is nagyon helyeselte. Még volt egy dolog ami miatt megdícsért de arra már nem is emlékszem. Na szóval a kék szeme valószínűleg már megmarad. Azt mondta hogy még fél éves koráig változhat de úgy néz ki hogy maradni fog neki. Gyönyörű kék szemű hercegem lesz :) Amúgy 70 cm-esek vagyunk és 7,7 kiló :)

Fiús anyukák ti mekkorák voltatok ilyenkor? Csak azért mert azt mondta a védőnő amikor bementünk a két hónappal fiatalabb szomszéd kisfiú után hogy te is jó súlyban vagy Milánka.
(namármost az Áron 10 dekával volt kevesebb a mérlegen mint a Miló, akkor most miről beszélünk?????? :roll: )

dita75
 
 


Basszus, írtam egy hosszút erre elszállt...

A lényeg,

Dita,

Danika 8430 g volt 5 hósan, a cm-t nem mérték.
És most a soványabbik fajtába tartozik, úgyhogy ne aggódj.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

Danika 5 hósan 8430 g volt, a centit nem mérték. Ne aggódj, mert pl most Danika sovány gyereknek számít, most épp emiatt vagyok egy kicsit kétségbe esve.
De jó, hogy neked dicsérős a védőnőd, az enyém jót még soha nem mondott...
Családi kört megértem, nálunk ugyanez van, csak itt nem messze van a családom. Apukám hétfőn indul vissza Hollandiába dolgozni, és már most bele van betegedve, hogy távol lesz Danikától, addig is minden nap jön hozzánk dajkálni, nagyon nagy segítség nekem.


ROdi,

a 12. hét után csökken a hányinger és a gyomorégés is, aztán a gyomorégés a terhesség végén visszatér, állítólag a baba haja miatt. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Dita sajnálom .

Darinka 7170 g és 66 cm volt egy hete.
Rakok fel egy két képet ha nem baj.
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan, mert vár a takarítás, vasalás és a tortasütés. :)

Monic: Igen, láttam én is a képeken, hogy milyen szép haja van már Danikának. Nikinél egyelőre szóba se jöhet a hajvágás, mert nem nagyon van mit levágni. :roll:

Dita: Nagyon édes Miló szerető kezekben! :) Valóban igaz, hogy a gyerek megérzi a szeretetet. Niki általában minden idegenre, akik leszólítanak minket az utcán, mosolyog, vigyorog, de a férjem szüleit valahogy nem kedveli, rögtön sírásra görbül a szája, amikor meglátja őket. Én úgy értettem, az egyedül nehéz felnevelni egy gyereket, hogy egy fizetésből kell kijönni.
Majd raksz képet az új frizutokról? :wink:
Megérdemelted a védőnői dicséretet! :) Nagyon ügyes, precíz, gondoskodó anyuka vagy! Én kioktatást kaptam szerdán a tanácsadáson, mert elfelejtettem levenni Nikiről a borostyánláncot. A doktornénink nagyon ellenzi, mert beakadhat, és megfojthatja a gyereket. :roll:

Vius: Darinka is milyen nagylány már! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Denika Nikikéken boldog születésnapot kívánok holnapra!!!!

Jaj Dita elfejetettem írni hogy mekkora már Miló nagyon aranyos igaz férfi már!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert végre elaludt Réka, és még van sok vasalnivalóm... :?

Dita,
Nagyon sajnálom, hogy mégis így alakult, és a párod Miló születésével sem javult meg. Nagyon féltettelek, hogy ez lesz a vége, de valószínűleg kettesben jobb lesz nektek. És ugye még fiatal, csinos, okos nő vagy biztos vagyok benne, hogy találsz "igazi apukát" Milónak, és lehet hogy idővel még hugicája is lesz. Remélem, a házat sikerül majd annyiért eladni, hogy mindent megvalósíts, amit szeretnél.
Amúgy párod mit szólt? Ő visszaköltözik a szüleihez?

A védőnői dícséretet nagyon megérdemled! Hihetetlen, hogy Miló már ekkora 5 hónaposan... Itt minden baba milyen nagy! :shock: Réka 15 hónaposan még csak 76 cm, és 8200 g. Bár, a doktornő közölte, hogy végülis anyuka is úgy néz ki, mint egy 7.-es... :?

Monic,
Engem sem érdekel, hogy Réka sokáig alszik reggel, bár amióta voltunk oltáson korábban kel (ma pl. 1/2 7-kor).
Én is terveztem, hogy levágatom Réka haját jó rövidre, de ő lány, és megszólnának, hogy miért csináltam.

Denika,
A mi dokinőnk is beszólt a nyakláncért, de azért sem veszem le soha a nyakából, mert én hiszek benne. Amúgy most meg megdícsérte, hogy milyen szép szivárványos. :roll:

Dy,
Sajnálom az allergia gyanút, remélem mégsem lesz az!

Zsuzska,
Húha, Olcsa már most is ilyen kis csibész! :wink: Legközelebb a függönyről szeded le őt! :lol:

Dita, Vius,
Nagyon jók a képek, és minden baba gyönyörűséges!!! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Halihó!

Most csak gyorsba Ditának.

Lalus 5 hónaposan 8250 g és 70 cm volt.

A képek nagyon jók, magukért beszélnek!

Boni!
Huúúú!

Az én gyerekem koránkelő típus. :wink:

Később még jövök!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok,

én is hozok képet, Danikát ma kivittem a horgásztóra ahol apum horgászott, 1 órát voltunk kint és épp amikor indultunk haza apu kifogta ezt a 6,5 kg-os pontyot. Annyira örült neki, hogy az unokája is láthatta a nagy fogást :lol:

A képen apukám Danika és a nagy ponty van:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi, ha ide a közelbe költöztök, akkor le sem tudsz majd vakarni:)))) :wink: És jöhetsz kutyázni is majd hozzánk, van "simogatónk" a kertben:)))))

Monic, azta, mekkora már ez a ponty! Nagyobb, mint Danika! Ebből aztán mindenkinek jut, de még a szomszédoknak is!
Más: ha regisztráltál a Hills kutyatápos honlapra, akkor megtudtam, hogy május első hetében postázzák az ajándék tápokat. Megkérdeztem tőlük.

Desviki, Lacika frufruval nagyon édi az avatarodon:)) Olyan jó, hogy ilyen sok haja van már! (Mikor lesz Dorkámnak ennyi....?)
Nem ti vagytok fótiak? Azért kérdem, mert holnap lesz évadnyitó lovasverseny Csomádnál, ami onnan 5 percre van. És nagyon klassz lehet! Ha nem lesz hisztis Dorcika és minden összejön, akkor nagyon szeretnék oda elnézni holnap ,még nem láttam ilyet élőben.

Ditus, egyetértek Némókával, és tegnap is akartam írni, hogy tuti nem kell aggódnod, hamar találsz még jobb társat, mint a mostani párod. Majd ha kész leszel rá és kedved lesz hozzá, egyáltalán nem lesz gond találni valakit, sőt minden ujjadra jut vagy 10 udvarló!!!!

Vius, nagyon szépséges Darinka és jó a súlya is, és gyönyörűek az égszínkék szemei! Majd hajthatjátok el az udvarlókat!
Vendég
 


Sziasztok

Köszi mindenkinek a kedves szavakat.
Jézus dehogy, nem kell másik hapsi, nekem már van egy örök szerelmem. :wink: :lol:

Semmi új apuka. Max. néha elmegyek randizni :)
Nekem nincs szerencsém a hapsikkal, eszem ágában sincs valakivel újrakezdeni.

Amúgy Denika így is úgyis egyedül nevelem Milót hisz párom havonta leadott 50 ezer forintjából szted mi jön ki???
Abból kell vezetnem a háztartást, Miló dolgait és a rezsit fizetni, sőt kajáltatni hétvégente még egy nagyéttkű kamaszgyereket.
Szóval még jobban is járnék anyagilag ha ketten maradnánk. Én nagyon kisigényű vagyok, és sztem Miló is olyan lesz mint én, nem fog majd hisztizni mint a párom nagyobbik fia ha akar valamit.
Én is mindig megelégedtem azzal amim volt pedig nem voltunk valami gazdagok, de anyukám próbálta sok szeretettel pótolni az anyagi javakat és ezért váltunk nővéremékkel nagyon érzelmes és cseppet sem anyagias felnőttekké.
A nővérem egyszer nagyon jól megfogalmazta amikor anyukám bocsánatot kért tőlünk hogy nem tudott olyan sok mindent megadni nekünk mint más családok gyerekei kaptak. Mire a nővérem azt mondta hogy neki mindennél többet ér az hogy van két testvére. Én is ilyen szellemben szeretném Milót nevelni.

MONIC
Pedig akkoriban még fogtam is Danikát, de nem tűnt olyan súlyosnak. :) Nagyon édes a képen apukáddal. Egyébként hord még bodyt vagy már trikót adsz rá? Mert nem csak Dávidkának hanem Danikának is tudnék még szerezni horgászos bodyt ha érdekel. Mekkorát is hord?

Jó nagy halacska. Megmutatnám páromnak ha itthon lenne, ugyanis még se híre se hamva. :roll: Ők még nem fogtak ekkorát sztem soha. Apukád nagyon szimpatikus.

VIUS
Nagyon csinos nőci Darinka. Látom neki bejön a pihiszék. Miló nem szeret egyikben sem ülni. Mostanában a hintában sem nagyon, a hordozót is eléggé utálja, mert ezek mind korlátozzák a szabad mozgásában. Sztem ha hagynám egész nap pörögni lehet hogy sokkal kevesebbet nyomna, de hát egyszerűen nincs energiám egész álló nap forgatni, mert ahogy elmozdulok mellőle már hason van és 10 perc múlva meg elfárad a nyaka és hisztizik.

DENIKA
Nekünk már látta a védőnő és a doki is a láncot de nem szóltak érte. Ráadásul a védőnő mondta hogy az unokájának is van de még nem is tudja hogy mire jó és mondjam már el neki. :roll: Annyit tud hogy a fogzással kapcsolatos. Amúgy kapunk megint új védőnőt, ez már a 3. lesz. Kiváncsi leszek.

Holnap megyünk a nagyszülőkhöz (sajnos) úgyhogy nem biztos hogy gép elé kerülök így előre is

NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NIKINEK!!!!!
SOK BOLDOGSÁGOT!!!!

NEMONE
A lányok kisebbek. Látod Darinka is kisebb Milónál pedig közel azonos súllyal születtek és idősebb is nála. Réka koraszülött is volt, valamint abban igazuk van hogy a genetika is jáccik hiszen valóban nem vagy egy nagy darab. Kis törékenyek, de annál csinosabb csajszik vagytok úgyhogy kár is erről szót fecsérelni.

Nem mondtam még neki semmit már már többször megfenyegettem hogy elmegyünk és mivel segget csináltam a számból hisz maradtam/tunk úgyis azt hinné hogy csak jár a szám.

VIKI
Neked is köszi Laló méreteit. Ezek szerint ő is több volt, én nem is értem ezt a védőnőt...... na mindegy....

Miért mikor kelt a herceged???

dita75
 
 


sziasztok,

Ditulika drága: egyik szemem sir, a másik nevet (bár ez hülyén hangzik!). sajnálom és kivánom, h találd meg a boldogságot, mert nagyon megérdemled!! nagyon igazad van abban, h a gyerekek érzik, h hol szeretik! Dunakeszi az szép hely! remélem sikerül eladni gyorsan a házat! azért ha tudsz, kertes részt vegyél, mert az tök jó a gyerkőcnek!!
Miló nagyon édi!!

Némóka: drnőtök egy hülye! a napirend miatt, de hogy le 7.esezzen, hát az már baromi nagy bunkóság!! egyébként a minap én is mondtam a játszón, h Nándi a főételt nem igazán komálja, és nem eszik sokat és igazán csak pár falat kenyeret eszik reggelire is, valószinű azért, mert reggel és este is 3-3 dl tápit megeszik. mondták, h ne csodálkozzak, a reggeli tápit el kellene már hagynom. hát én csökkenteni próbáltam 2 dlre, h utána egyen több kenyeret. hát az én fiam inkább nem evett 3 napig a 2 dl táp után semmit , de volt nagy hiszti, miután elfogyott a táp. szóval a gyerekek tudják, h mi mennyi kell nekik. minden gyerek más! tegnap pl egész nap lázas volt, nem is szenvesztettem az ebéddel, mert tudom ,h az lett volna, h eszik 2 kanállal és utána semmi, adtam neki ebédre is 3 dl tápot. amúgy is a folyadék kell lázasan. be is nyakalta az egészet!
nekünk most a 9. éjszaka lázasodott be a 15 hós oltás után Nándus, de szerintem a foga miatt. szerda éjszaka alig aludt, és csüt volt még lázas, de szerencsére mára elmúlt!
Réka nagyon édes, és ügyes!!

Monic: nagyon helyes lesz Dávid is!! és különben is miért kellene hasonlitaniuk a gyerekeknek?

Viki, Boni: döntsétek el egymás között, h kié legyen a készlet! de felezhetem is és küldhetek 2 -2 garniturát mind2tőtöknek! pont azon gondolkodtam, h 5 éve lakunk itt , akkor vettünk és kaptunk egy étkészletet, és mind2 teljesen épp, 1 tányér sem tört össze, csak kb 2 pohár az 5 év alatt.

Rondina: üdv itt!!

Boni, Némóka: de jó nektek, h közel van az állatkert, ti amúgy is a városligetbe szoktatok járni, az állatkert annál sokkal jobb lesz! most picit irigy vagyok! :oops:

mi jól vagyunk! holnap megyünk vásárolni, szeretnék egy könnyű esernyős babakocsit, meg megyünk nyaralni 3 hét múlva és kellene egy háti hordozó, ha megyünk kirándulni. az sok esetben jobb , mint a babakocsi . du jönnek anyumék, vas meg jönnek anyósék. meghivtuk őket ebédre. valószinű megsértődtek, mert velük keveset találkozunk, és h mi keveset hivjuk őket magunkhoz. hát anyukámékat arra kell kérni, h ne találkozzunk 1-1 hétvégén, mert v mi megyünk v ők jönnek, ami tök szuper, Nándus nagyon élvezi, de nekünk néha kicsit fárasztó, és sok idő elmegy, néha jó lenne csak 3asba lenni, de anyósomék van, h 2 hétig nem is néznek ránk, pedig ők nyugdijasok, de soha nem érnek rá. mindig panaszkodnak, h semmire nincs idejük, nem haladtak semmivel, nem főztek, nem takaritottak, mert nem értek rá! és szerintem tuti bántja őket, h anyuékkal meg minden hétvégén találkozunk! de anyukám megmondta, h őt egész héten az élteti, h hétvégén találkozhat Nándussal, mert ő szerelmes belé! hát anyósomékon nem érzem ezt! pedig ők még hétköznap is kijöhetnének , hiszen nyugdijasok. de anyósomék másik unokája 3 villamosmegállóra van, és többnyire őt sem látják 2 hétig! nem is értem, h tudják megállni, h nem ugranak át! apósom beiratkozott egy számitógéptanfolyamra, h elüsse az idejét, ami ugye véges, és enélkül sem ért rá semmire. én mondtam is neki, h én nem igy képzelem el a nyugdijas éveim. elment az első órára, aholn nem értett semmit és lemondta, mert attól félt , h nem tud levizsgázni. heti 2szer kellett volna járnia több hónapon keresztül. elmegy egy ilyenre, de az unokáját, még a bölcsiből nem hozta haza 1szer sem! állitólag nem akarnak zavarni, ha kell segitenek, mindig ott vannak- mondják ők, bár sok esetben nem érnek rá! nem egyszerűek!éreztetik, h nem hivjuk őket eleget, de ha hivjuk őket, akkor meg nem érnek rá, v találnak vmi kifogást.
bocsi, ez kicsit hosszú lett, de most anyósékból kicsit elegem van!

puszi mindenkinek!! jó hétvégét!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

Denikám!
Isten éltesse Nikit! Kép

Czinki!
Kedves vagy nagyon! Én a készlet rám eső részét Bonira hagyom. ;)

Anyós bajon lépj túl! Nem ér annyit, h folyamatosan idegesítsd magad rajta. Hagyd rájuk, fogadd el őket ilyennek, idősek, változni nem fognak.

Ditus!
Miló szépen nő, nagy fiú! Nincs mit adni rá, h ilyen idősen más babusa mennyi volt.

Múlt hétvégén voltunk Egerben fórumos ismerősöknél, egyidősek a gyerekeink. Most fél fejjel volt Laló nagyobb nálunk (és kb. 2 kg előnye is volt), szeptemberben meg egy magasak voltak.

Moncsi!
Apudnak gratula a szép halhoz! Apósom nagyon sárgulna, ha látná.

Twist!
Mi nyháziak vagyunk.
20150601134430
 
 


Desviki, ja, bocsi, az kicsit odébb van helyileg.)

Czinki, a Tesco-ban nagyon jó babakocsik vannak, nagyon könnyűek és összecsukhatóak és olyanok, mint a Pierre Cardin fazon. Végül is ilyesmit vettem használtan és mindenhova azt viszem magammal. Tudom ajánlani.
Sajnálom az após-anyós problémát. Meg kéne velük beszélni, hogy hétköznap jöjjenek át, így anyudék hétvégéit nem kéne lemondani.

Ditus, gratula, hogy kékszemű herceged van/lesz:))) Szuper! A csajok olvadni fognak tőle! Remélem, hogy kedves anyóspajti leszel:-)
Az 50 e Ft hazaadás hát, nekem kevés lenne, az biztos. Én fizetnék neked szívesen még 50eFt-ot fizetségként, ha nálunk havonta ennyiből kihoznád a háztartást :wink:

Niki babának, nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánok én is!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Denika

Nikinek nagyon-nagyon sok boldog első születésnapot kívánunk!




Majd délután jövök, most megyünk anyuékhoz halászlét főzni és palacsintát sütni. Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika, Nagyon Boldog első szülinapot kivánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Isten éltesse nagyon sokáig!!!!!! Boldog ünneplést kivánok!!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Ma már írtam, de elszállt, de most nincs időm újra leírni... :evil:

Denika,
Nagyon boldog szülinapot Nikinek!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


DEni NIkinek nagyon boldog szülinapot!

Rodina üdv a csapatban :lol:

pusssz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Dita
bocs,hogy csak most reagálok,de mentségemre szóljon,hogy már rég olvastam,de nem volt időm írni. :oops: :oops: :oops: :oops: Köszönöm szépen az infókat. És szeretnék élni a lehetőséggel,hogy priviben még beszéljünk az allergiáról. :wink:

Gyorsan megpróbálok visszaolvasni,míg alszik a Manó... :P

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nikinek nagyon sok boldog szülinapot!!


Gyerkőcök tüneményesek!

Dita
sajnálom a költözést,remélem,hogy meggondolod még magad!

Gréta is a sovány babákhoz tartozik.... Most voltunk mérésen,és még "csak" 5940 gramm,és 68 cm...

Az allergiával kapcs. még: Nekem terhesség alatt volt vele gondom,és már akkor mondták,hogy valszeg Gréta örökölni fogja. onnantól,ez kb a 30. hét környéke lehetett,tejmentesen éltem. Megszületett a csajszi,2 hetes volt,gondoltam iszok egy kis tejet. Hát szegénykém olyan pöttyös lett tőle.... Szóval azóta szintén nem ittam tejet,de néha megeszem 1-1 joghurtot,és érdekes módon attól nincs baja,meg a túrótól sem... :shock: ápr.1-én adtam neki először tejpépet,mert gondolta a fene,(na meg a védőnő sem),hogy dong lehet belőle.Evett kb 10 ml kész vaniliás pépet,3 óra múlva elkezdett hányni tőle,és egész du. hányt. Többet nem mertem próbálkozni,ezért múlt héten hétfőn a doki tanácsára HA pépet kapott,evett belőle 3 kanálnyit,és szintén hányt... :twisted: Szóval ez még csak gyanú,de úgy néz ki,hogy az lesz.... :roll:

Na,mennem kell,mert felébredt a Manó....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Egy hete nem jártam erre, próbálom utolérni magam. Kedd-szerda dolgoztam, aztán el is ment a hét gyakorlatilag. A férjem meg kedden utazik Olaszba, most arra készülök.

Denika,
utólag is sok boldog szülinapot kívánok Nikinek!

Dy,
bár nem engem kérdeztél, de ha gondolod én is megosztok egy-két dolgot a tejallergiával kapcsolatban. Lili 2 éves koráig volt az bizonyítottan, Levi valószínű az. Érdekes, hogy az általam elfogyasztott tejtermék egyiket sem zavarta a szopin keresztül, csak amit ők ettek.
Ha tényleg tejallergiás Gréta, akkor a HA pép/tápszer is ugyanolyan káros, akkor csak aminosav szintre lebontottat kaphat. Pregomin, vagy Pepti Junior. Lili ez utóbbit jobban megitta, Levinek tök mindegy, ő eszi a Pregomint is (rém büdösek és rossz ízűek szerintem :lol: ). Pépből meg Sinlacot adj neki. Abban rizs és szentjánoskenyérmag van, már 4 hónapos kortól adható, és teljesen allergénmentes. Viszont ha gyanús, akkor a gyerekorvos saját döntése alapján 1 éves koráig 90%-ra írhatja a tejmentes cuccokat, így pár 100 Ft, 1 éves kor felett meg gasztroenterológus ad hozzá javaslatot. Nekünk már van most is.

Dita,
nem semmi vagy!!! Őszintén szólva én eddig is csodálkoztam, hogy hogy birod, mert nálunk fele ennyire sem gáz a helyzet, de néha én is ki tudok akadni rendesen. De én szinte biztos vagyok benne, hogy könnyebb lesz.

Monic,
milyen a fotel???

Zsuzska,
nem semmi méretek. Levi 8 hónaposan volt 9500g, akkor nem aggódok, hogy nagyon nagy, főleg, hogy születésekor még nagyobb is volt, mint Olcsa, viszont mostanra jól lemaradt.

Na mennem kell Lilivel játszani, valami barátságházba kell ellátogatnom :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Reggelt!

Ciklus első napja! ma hívom a dokim és megbeszélem vele a hónapot. :cry: :lol:

Zsigikém meg volt fázva,köhögött piros volt a torka (elmentünk Brendonba csúzdázniennyi kellett) ) de mindent bevetettem.. tantum verde torokspray, karamellás tej, hagymaleves, baby luuf , stodal , mucopront és rengeteg friss levegő.. úgy néz ki javul.. kopkopkop talán megúsztuk antibiotikumot... drnéni felírta az immunerösítőt, május egytől kell elkezdeni szedni... 3 hónapon keresztül.. remélem segít..

Némó ez a dr.nő nem normális!!!! 8) Réka viszont gyönyörű.. most már jó idő van!!!! ma rohanok bérletet venni, mert mindig km es sor állt amikor mentem...

Ditus te egy faca csaj vagy! sajnos nem vagyunk egyformák, így fordulhatott elő hogy bár sok mindenben hasonlitatok MOniccal és Suskával a te párod sajna nem változott. ezt mérhetetlenül sajnálom.elsősorban Miló miatt, mert egy ilyen tündéri gyermek nem ezt érdemli-. Abban viszont biztos vagyok,hogy az a mérhetetlenül hatalmas szeretet ami benned lakozik iránta át fog segíteni minden akadályon. megértem a dühödet, hogy gyakorlatilag egyedül vagy egy párkapcsolatban... remélem úgy alakul az életed ami a legeslegjobb Nektek!!!!! én mindenesetre drukkolok bárhogy is döntesz végül!!!

Darinka gyönyörű!

Dy remélem hogy ha tejallergia is, azért kinövitek...

Lina kitartás!

DEni hogy sikerült a szülinap?

Czinke jó nyaralást! jelentem én csak a hétvégén 3 tányért törtem össze :oops: megbeszéljük készletet jó? ha hazajöttetek! :roll: (Viki köfi)

szerintem is felesleges idegeskedned anyósékon.. én az ilyen dolgokat már fel sem veszem. korral jár.. :wink:

Monic nagyon tetszik ez a pecázós kép! apukád irtó szimpi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Boni, remélem, hogy nem kell antibiotikum, drukkolok! Hihetetlen, hogy egy kis csúszdázástól meg lehet fázni:(
Mi tegnap légkondiztunk a kocsiban, mert dugóban kellett lépkedni és 100 fok volt, most izgulok, hogy Dorkának ne legyenek tünetei. Én nagyon allergiás vagyook a légkondira (fülfájás, nyakfájás, homlokfájás, megfázás azonnal).
Vendég
 


sziasztok

tök jó idő volt a hétvégén ezt már szeretem. :)
szerencsére ma is szuper és persze hétvégére romlik el azt jósolták.

PEDIG:
Készülünk a mamához. :?

TWIST
Ha gondolod és van kedved találkozhatunk valahol. Nem leszünk egymástól messze (Sződliget). Úgy tervezem hogy csüt-ön megyünk. Egyedül vasárnap nem érünk rá mert akkor megyünk anyák napjázni.

BONI
Nagyon kedves amit írtál. Aranyos vagy.
Remélem Zsigi nem betegedik meg.
Drukkolok a tesóhoz továbbra is, sztem ha inszem lesz megint sikerrel fogtok járni ahogy Zsiginél.

Írnám még tovább de most hívott a barátnőm megyünk sétálni a törpökkel. Majd köv. alvásidőben visszanézek..... addig is pussz....

dita75
 
 


Linácska
szívesen fogadok minden tapasztalatot! :wink:
Gréta most pépből a Humana tejmentes almapépet eszi. Mást nem merek próbálgatni,ez bevált,és szerencsére egyelőre nincs szükség tejes pótlásra. De elraktározok minden hasznos infót!!!!!

Lili kinőtte már az allergiát,vagy maradandó lesz?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


twist ez a bennti zárt csúzda volt, és beteg gyerekeket is visznek csúszdázni..

csajok eladásra kerül a BBY grip & go babakocsink mózeskosárral együtt képet nem tudok tenni, mert Zalában van, de kiváló állapotú!

ilyen zöld szinű ha valakit érdekel irjon privit.

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=88&kep_id=897
http://www.baba-kocsi.hu/tkepek.php?p_id=39&kep_id=278
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: