Új privát üzeneted érkezett!

Bri
veled is nemsokára történnek majd a dolgok :wink:
Csak kitartás...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lááptetűű :!: Ha-ha :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Enyem meg a lapaljaaa :P en arra hajtok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt.Végig olvastalak titeket,kicsit sok volt! :)
Én múlt héten voltam a harmadik napi vérvételen pénteken.Csüt volt az első konzultáció.Vittünk már meglévő leleteket(páromé).Nem sok jóval bíztattak,Valószínű lombik lesz,csak remélem h velem nincs gondakkor talán egyszerűbb lesz.Jó lenne,ha gyorsabban mennének a dolgok............. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szijja Cukigabi :!:

Üdv.itt :!:
Hová jártok :?: Mesélj kicsit magadról, mióta próbálkoztok :?:
Akkor valószínű a párodnál van a bibi :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi Betty615!
A János kórházba járunk.Amúgy csepelen lakunk.30 éves vagyok :( , párom31.
Másfél éve próbálkozunk,mindketten cukrászok vagyunk.Páromnál ez lehet a baj,hogy meleg van.Hőgutát kapnak szegény srácok ott bent.(kevés-lassú)Nálam még nem volt semmi vizsgálat(pedig én szerettem volna), az előző nőgyógyászom azt mondta"Ránézésre nincs semmi baj" :evil: Milyen jó doki!!!!!!!!!!!!!
Még csak 2 napja olvasgatok a neten,de már csomó mindent megtudtam ami érdekelt.Majd tőletek is kérdezek ezt-azt csak kicsit öszzeszedem a gondolataimat,meg hát dolgozok sokat így nem mindíg van időm.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi
én ezért (is) váltottam anno nőgyógyászt...ő is csak ránézésre vizsgált.
Igen a neten sok mindent megtudhatsz, ha van valami, akkor meg tőlünk is kérdezhetsz nyugodtan.
Azon csodálkoztam, hogy már voltatok konzin, mikor még csak most készül a hormonprofilod. Mert elvileg ha minden eredmény megvan, akkor van konzultáció...legalábbis nálunk így van..


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Gabi :D
Ha mar megvolt a konzi akkor mar jo uton haladtok :wink: 3vv eredmenyeit majd hozzad 8) meg a tobbi leletet is :wink: szerintem jovo ciklusban elindultok ti is valamerre (inszem,lombik) Bar ha keves a katona akkor lombik :? de akkor meg ha mar problema nincs nagyon az eselyek :wink:


Betty
Ngyon izgi nalad mar nincs sok :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
nálad sincs...sőőt te már tudsz konkrét időpontot is..én még nem...úgyhogy lehet, ti előrébb lesztek pár nappal, mint mi 8)
Gondolj bele..egyszerre leszünk babásak :!: 8)
Lehet, egy napon :!: :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Huhaa izgi ngyon bar bennem sok a felelem es mostansag kicsit kezdek kiborulni is...kicsit most sok minden :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ÚÚ Brii, pedig pont most nem tesz jót a kiborulás....de érthető persze...majd vidítjuk egymást :!: 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ciasztok!!!
Majd megírom az eredményt,de csak jövőhét szerdán megy a párom vérvételre meg egyébre, akkor megkérdezem az enyémet.Még sajnos megkell csináltatnom a rákszűrést is,bár nem értem miért nem csinálják meg ott.És akkor már gyorsan elmegyek EKG-re is,mert elfogadják az 1 hónapnál nem régebbi leletet.Nem tudom máshol hogy megy,de itt pörögnek a dolgok:erre kérjek időpontot-arra kérjek időpontot,ezt is mihamarabb csináljuk meg,hogy ne húzzuk az időt várakozással.Kicsit hirtelen jött ez az egész,talán nem is voltam felkészülve.Meg elkell intézni az élettársi papírt is,de lehet,hogy inkább összeházasodunk.Szóval SOK.Kicsit írjatok magatokról,mert amiket visszaolvastam összefolyik már! :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Betty
Tudom nem tesz jot de most kicsit sok mindenbol :? En marha eros vgyok es tartom tartom magam de neha elszall a lo...es most is igy vgyok vele...es nem a baba miatt hanem pont mas dolgok :roll: Nem hagynak elni es olyanak lenni amilyen vgyok...mar tok elegem van belole legszivesebben nem foglalkoznek senkivel(nem a bnetre irom hanem amugy csalad baratok)Mert wazze en hiaba vgyok megerto meg tapintatos ha azok is megsertodnek :roll: Mindig jo akarok lenni es sosem vgyok eleg jo :twisted: Mar tokom kivan :x szeretnek ha ugy lennek elfogadva amilyen vgyok es ez van... :roll: huhhhh
Kép

Gabi
Ezt az elettarsi papirt hogy kell megcsinalni mert nekem is kell valami ilyesmit beszereznek de itt eleg nehezkes :?

Rolam
Japanban elutnk a parommal(aki felig japan felig angol)2.5eve vgyunk egyutt babaval mar az exemmel probalkoztam majdnem 4evig de semmi :roll: ezzel a parommal masfel eve es semmi...persze voltam dokinal 2007 novembereben...ahol kiderult,hogy korai petefeszek kimerultsegben szenvedek(Magas FSH 20koruli)...ez nem betegseg ez egy allapot... :? szal minnel hamarabb ajanlotak a babat...ok egybol lombikra kuldtek :!: De parom akkor meg friss kapcsolat leven nem ment bele.Aztan ugy volt lefagyasztjuk az embriokat megse fussak ki az idobol de majd ha egyszer babat szeretne akkor azert lehessen...erre mikor elmentem a vizsgalatokra,hogy ok akkor stimuzas lombik visszaultetes nelkul...azt mondtak oruljek ha annyi petit tudnak csinalni amit vissza is tesznek...nincs sok petim es rohan az ido...ezert parom belement a lombikba...amit elkezdtunk 2009.majusaban....de mivel az FSH-em magas(ez jelzi a menopausa-t)ezert nem mehetett a stimu igy clostival probalkoztam de igy is csak 2petim lett amibol 1embriot tudtak csinalni es azt vissza is kaptam....nem sikerult...aztan cisztas lettem es varnunk kellett...kozben kikoltoztunk amcsiba juliusban es ugy volt itt folytatjuk...erre kiderult,hogy baromi draga :x es igy beleegyezett parom abba,hogy csinaljuk meg M.orszagon :!: Idopontot kaptam oktober 15-ere a Kaliba a Krizsa-hoz 8) Hat ennyi most epp varunk :? En 32eves vgyok es a parom is :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Voltunk ma vizsgálaton férjemmel..
Össz sp. szám: 5 Millió
Spermium c.c. : 1 Millió/ml
Oligozoospermia.

Ilyen rossz eredményünk még nem volt....ezt is megértük.
Most néztek nála egy hormonprofilt, aztán okt. 5-én megyünk genetikára, és ha minden igaz herebiopsziája lesz.
De valószínűsíthető, hogy hereviszérsérve van, és műteni kell...
Beszélnem kell a dokimmal mi legyen...mert mire ez minden kész, addig meg megint elavulnak az én eredményeim...szal nemtom

És az a legszarabb, vagy inkább a legjobb a dologban, hogy még így sem vagyok képes feladni a spontánt...sok mindent hallottam én már, és csodák márpedig vannak
Én bízom a csodában még mindig
Akár ebben a hónapban is....



Magamról holnap... :wink:

Bri
értelek teljesen, hogy miről beszélsz..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget!
Nekem a központba adnak egy űrlapot amit majd közjegyzővel kell hitelesíteni.De gondolom a közjegyző is tud valamit írni,ha nincs űrlap!Ezért házasodunk mi össze,ma eldöntöttük!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Csodák vannak,nekem még a közvetlen közelemben is volt!!!!!!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi
jó az avatarod. :wink:
És gratulálok a házassághoz :!: Örülök, hogy ilyen gyorsan erre az álláspontra jutottatok 8)

Szal rólam:
31 éves múltam, férjem 37 lesz. 33 hónapja (azaz 3 hónap híján 3 éve) próbálkozunk a babával. 8 hónap után mentünk először dokkerhez, azóta is oda járunk... :roll: mármint egy másikhoz, mert közben váltottunk.
Nálam minden megvolt már...2* hormonlabor (most csinálják a másodikat), HSG rtg-s, laparoscopiás méhtükrözés, citológia...és 6000 vizsgálat kb. :roll: Nálam minden rendben mindenhol, eltérés sehol nem mutatkozik.
A férjemnél viszont gondok vannak (az imént fentebb pl. a mai vizsgálat is bizonyítja), csak azért nem értem, mert eddig már 5 spermiumvizsgálaton vagyunk túl...igaz, nem ott csinálták, ahol most, és a kutya nem szólt, hogy ez oligozoospermia, és tovább kell ezzel mennünk, mert valószínű ennek műtéti beavatkozás a vége.
Ha ezt tudtuk volna 2 éve is, mikor először volt a spermiumvizsgálata, már rég túl lennénk az egészen... :roll: többek között ezért is váltottunk mindketten orvost.....mert itt ilyen felelőtlen emberek vannak...mert csak az volt a fontos, mennyit teszel a zsebébe, de nemhogy előrébb jutottunk valamennyire, most még hátrább vagyunk... :roll: mindegy, tudom, hogy ezen is túl leszünk, csak hát az idő......amiből nincs sok....
Nagyjából ennyi, majd később úgyis többet megtudunk egymásról :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Wazze hat ez az gondolom eddig sima dokihoz jartatok :roll: A meddosegik ere vannak szakosodva csak sokan azt hiszik az mar a legutolso lehet ahova mennek pedig igenis menni kell 1ev utan :roll: A nogyogyik nem sok mindenben tudnak segiteni :? Nagyon sajnalom,hogy igy van ez...de mar most elorebb vgy mint anno 2eve :wink:

Gabi
Hat ez nalunk kivan csukva marmint a hazassag meg macerasabb lenne foleg mivel kulfoldon elunk egy 3.orszagban :x Na ezt a nyomtatvanyt majd megkerdem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi fél éve mentünk el dokihoz,1 év próbálkozás után,de lehet,hogy még annyi se volt.Aztán egy barátnőm járt ide a BMC-be az ő unszolására kértem időpontot még júliusba és szept 3-ra kaptunk is.És mivel pont aznap megjött így másnap mehettem is(pénteken) az első vérvételre.És ennek a barátnőmnek nemsokára kisfia születik,akit spontán hoztak össze,ez a csoda,mert 6 évig próbálkoztak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EZÉRT NEM SZABAD FELADNI!! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Hat kivanom,hogy nektek is meg lombik elott jojjon a spontan baba de ha nem igy akkor lesz ugy :wink: Ezek szerint a bmc-be jarsz :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jól mondjáok, nem szabad feladni soha :!: :!:
Meglesz az eredménye, akár spontán is :!: Semmi sem kizárt, vagy lehetetlen :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Egy kérdés!Párom szerdán megy mintát adni és ugye előtte 4 napig nem lehet együtt lenni.És ha az nem 4,hanem több?Befolyásol valamit?Más lesz az eredmény :?:
Bri jobbulást!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi
3-5 nap a jó...
2 kevés, 6 sok, mert akkor már (úgy mondta nekem a doki, hogy) sok benn nagyon az "elöregedett" fickó.
Szal mi mindig a kettő között, tehát 4 napot szoktunk kihagyni... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na bar keson irok de jol modja Betty a tul sok nap se jo meg a rovid se nekunk 3nap volt a kihagyas de direkt szoltam a dokinak az ugy jo-e...mert ugy jott ki apacska pont utazott el es kellett az anyag :oops: es 3napra aszonta jo de a 4az tuti 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát holnap megyünk,még nem tudom mikor lesz eredmény,mert itt még csak először vizsgálják!Meglátjuk! :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi
nagyon drukkolok nektek holnapra...és várunk az eredményekkel...remélem meg is kapjátok :roll:
Bár, ha nem, majd megmondod, mikor :!:
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi,ha megkapjuk írom egyből. :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Van amiert mar belehet szolni meg aznap!Pl a mozgo elo, meg ilyesmiert....viszont a bacitenyesztes az kesobbre varhao mert ahoz ido kell :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mostmár megvárom a keddet,akkor megyek vv-re,meg uh-ra,stb.Hétvégén megyünk esküvőre,kicsit legalább kikapcsolódunk!!! :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nincs is annál jobb, mint egy jóó lakodalom.. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 




Sziasztok lányok!
Kellemes hétvégét!

Tegnap regiztem be az oldalra és nagyon teszik, sok érdekes olvasnivalót találtam itt. Több fórum is van, amely számomra nagyon sok érdekes dolgot tartalmaz :)

Magamról:

38 éves vagyok.
2007. juliusban volt laparom, amelynek a szövettani eredménye endometriózis lett.

Ezután féléves GNRH kezelést kaptam a debreceni Klinikán Zoladex injekcióval.

Féléves spontán próbálkozás után még mindig nincs baba, igy 2008 aug-ban visszamentünk a dokihoz és elkezdtem a stimukat az inszemhez.

4 sikertelen inszemen és 1 lombikon vagyok tul.
Az első lombikom rövid protokollal volt, bár a férjem eredménye jó, de a doki szerint maradhatott bennt endos sziget, amely gátolta a megtapadást.

E hónap 24-én megyek a Kaáliba középidős UH-ra, és ha minden rendben lesz, /hiszem/, akkor tudunk is kezdeni a long protokollal, amelyben bizom, hogy eredményes lesz.

Nagyon pozitivan állok az egészhez, eddigi sikertelenségemből mindig felálltam, és ujra pozitivan indulok neki az egésznek.

Bocsánat, hogy kissé hosszúra sikeredett a levelem.

Igy ismeretlenül is mielőbbi babásodást kívánok Mindannyiótoknak és szivemből kivánom a sikeres beültetést!
Vendég
 


Angyal
nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk :!: :D
Sajnálom, hogy ennyi mindenen túl estél már, de a pozitív hozzáállásod nagyon tetszik :!:
És bízom benne, hogy ez a lombikod sikeres lesz :!: :wink:
Egyébként nincs még gyereketek :?: Ő lesz az első :?:

Drukkolok :!: ++++++++++++++++
24.-e mindjárt itt van 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia betty615 :!:

Köszi a fogadtatást:)

Köszönöm a drukkot, szintén drukkolok én is Érted :!:

Nincsen még gyerek ő lesz az első ha isten is ugy akarja :!:

Nagyon hosszú lenne visszaolvasnom és még nem ismerlek, hanyadik lombik előtt állsz :?:

Vagy már tul vagy rajta :?:
Vendég
 


Nem Angyal, még csak az első előtt állunk...
Bridget, aki még itt van a topicban, Ő a másodikra megy most októberben.

Nálunk Api eredményei nagyon rosszak, és ezért kell mennünk...
Velem nincs semmi gond. Áprilisban volt egy laparom, most 2-3 hete meg egy rtg-s HSG-m...mindkét petevezetőm átjárható..szedtem már clostilt is, hátha könnyebb dolguk lesz a kiskatonáknak, de semmi..
A doki nem akar mindennel össze-vissza tömni, nehogy még a végén meg nekem is valami bajom legyen ezektől a gyógyszerektől, mert ugye ez nem igazán tesz jót a szervezetnek, könnyen kialakulhat cisztásodás a clostitól...stb...
Úgyhogy tovább kell lépjünk...28.-án megyek majd a dokihoz, akkor majd többet fogok talán tudni időpontokról, hogy mikor, hova kell mennünk...stb..
Nálunk sincs még bébi, én 31 éves elmúlottam, Api 37 lesz..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nagyon drukkolok Érted :!:

A férjed szed valamit a clostin kivül?

Tudom ajánlani Neked a buzacsiraolaj kapszulát rengeteg fehérje van benne, az én férjem is szedi.

Igen sajnos a closty hajlamosit a cisztára, nekem februárban volt az utosó inszemem de májusban még ott nézegetett a ciszta:(

28-án a konzitok lesz?
Vendég
 


Már mindent adtam szegénynek, állandóan tömöm vitaminokkal....ha hallok valamit, ami segíthet, megyek, és veszem...de mint kiderült, hogy valószínű nála a műtét (valószínű hereviszér), szal azóta tudom, hogy hiába is adok neki ilyen szereket, csak a pénzem fogy el :roll:
Majd műtét után lesznek ezek hatásosak...de addig meg a lombik is meglesz :D
Utána meg majd rámnéz, aztán teherbe esek egyből :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Drága betty a lombikod sikerülni fog :D :D :D
Vendég
 


Mindegyikünknek sikerülni fog :!: 8) :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


igy igaz, Mindenkinek sikerülni fog :D :D :D

Bridget volt már ma fennt :?:
Vendég
 


Neki a hétvégéje netmentes....
Csak épp beköszönt az előbb, de majd inkább hétfőn lesz :wink:
Én is most ellépek, mert Api jönni akar a géphez :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi mégegyszer a segitséget :D :D


puszi drága betty :!:

További szép estét, jó éjszakát :!: :!:
Vendég
 


Visszatértem, de látom már nem vagy...Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Angyal
Kép
Igen netmentes hetvege van de mar lattalak a beultis topikban is 8) Ilyenkor max olvasni tudok irni nem annyira :oops: Parom itthon van es egyutt vgyunk hetfotol dodozik majd tudok jonni 8)

Nekem magas FSH-em van azaz a peefeszkem kezd leallni :? 32eves lettem most a nyaron es Majusban volt az elso lombikom de mivel az FSH-em akkor 16volt nem mehetett a stimu erre fel en kertem clostit,hogy azert ha lehet ne egy petire menjunk ra...hat 2lett leszivva de egy termekenyult meg es azt kaptam vissza 2naposan :? Nem sikerult aztan mwg cisztam is lett ami miatt volt 3honap halasztas sot kozben koltoztunk is...(japanbol amcsiba)Es most itt alltunk volna neki a 2.lombiknak de kiderult marha draga igy hazamegyunk es otthon a pesti Kaaliban csinaljuk :wink:

Parom leletei tokeletesek nekem meg ez a magas FSH sajnos surget mert bar jelenleg van pe-m ami mar csodara melto :!: de nem a legjobb minosegu :roll: es lassan majd nem lesz meg osz minosegu sem...szal minket ezert surget az ido :?

A magas fsh az olyan 23.valamennyi volt legutobb de ev elejen meg 24.valamennyi 3.cn-es vv :roll:



Neked vannak vv leleteid?Teneked fsh-ed rendben :roll: Nagy orommel olvastam,hogy mindig pozitivan indulsz neki es mindig felallsz :wink: Errol vgyunk Bettyvel mi is hiresek...szerintem mashogy nem is megy... :wink: 24-e mindjart itt van :shock: Akkor ti kezdtek eloszor 8) En okt.15-en konzira megyek es 18-an kezdunk HA nincs ciszta vv eredmeny rendben es minden papirom meglesz :? :roll: Jah merthogy most jelenleg fogigatlot szedek :? ez legalabb lenttartja az FSH-em es kezdhetunk szurival :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vazze
most nézem :shock: én fogok a legkésőbb bebabásodni :!: :o
Á, mindegy, a lényeg, hogy idén már itt lesz velem 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Bridget :D
Köszönöm a fogadtatást, ari vagy :!: :!:

Szia betty :D

Szép napot lányok!

Bridget!
Nekem van egy olyan ismerős barátnőm, akinek az első leszivásnál nem volt petesejt, mert ugyanaz volt a probléma mint Neked szintén nem volt jó az FSH értéke.
Akupunkturára járt, és hál Istennek annyira jó lett az eredménye, hogy 2 petesejtet tudtak leszivni és sikerült az első lombikja.
Az idén lesz 40 éves, jelenleg 8 hetes terhes és egypetéjü ikrei lesznek:))
Tehát ez egy ujabb csoda, hogy igenis sikerülni fog Mindenkinek csak kitartás és hit!

Örülök, hogy a párod eredményei nagyon jók:)

Nekem hál Istennek jók az eredményeim, jól lehet stimulálni azért merte a dokim kijelenteni, hogy bele tudunk vágni a hosszu protokollba, mely remélem, hogy sikerrel fog járni!

Annyira jó, hogy mindhárman pozitivak vagyunk :D :D :D


Hiszem, hogy minden rendben lesz és tudtok kezdeni, ciszta nem lesz :D :D
Igy kell lennie :!: :!:


Nagyon drukkolok Érted és bettyért is :!: :!: :!:
A 2009 a mi évünk is lesz lányok :D :D :D

puszi
Vendég
 


Angyal
jóól beszélsz :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty :!:

:D :D :D
Vendég
 


Angyal
Jo ezt olvasni :) Nekem van petim azzal nincs is baj...szal nem ures tuszoim vannak...ezert is mondom meg ugymond jol allunk egyenlore nincs akkora baj de a minoseguk az mar mas tema :roll: Majd enis ragyurok az oktoberi honapra nekem eleg 1baba is mert az ikrek nagy felelosseg de ha azt kapok is ngyon fogok orulni :D

Betty
Nem a sorszam lenyeg hanem hogy babasodsz te is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget :!:

Jó gyurást :D :D



További szép estét, jó éjt lányok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: