Új privát üzeneted érkezett!

Pötty, Csucsu:nem nyert... :D

Nálunk vacsi nincs, üdítőt amúgy sem iszunk, csak vizet meg üres teát.És tegnap rendeltünk egy futópadot, péntekre jön meg!!!Úgyhogy infrakabinozunk, futunk és meg hullahoppozok.A drága ne tudjátok meg mit művel szegény karikával...gyorsan lebeszéltem a használatáról. :roll:
Na tessék még találgatni, aztán megmondom...
Vendég
 


Én is itt töröm a fejem, még dógozni sem tudok! Pedig úúúúúgy szeretnék! :lol: Nem tudom, h. szét lehet-e pattintani, mert ha igen, akkor telitöltötted homokkal! :D

Tessék színt vallani!!!
Vendég
 


Arikon:te vagy az én emberem!!!Nos, szét lehet szedni igen...de nem homok, az nem volt otthon! 8)
Vendég
 

 
 

Megint a tiéd a laptető! Gyanús-gyanús! :wink:
Vendég
 


Milyen megint???Végre-végre-végre!!!
Vendég
 


Juhéjjjjj!!!! 8) Cukor, liszt, só, lencse? :? :lol:
Vendég
 


majdnem!!!és ne röhögj...
Vendég
 


Nem bíííííroooom továáááábbb!! Virsli??? :lol:
Vendég
 


De dilis vagy!!!! :lol: :lol: :lol: Jóhogynem már a maradék malacsült! 8)
Vendég
 


Pedig az lett volna a következő tippem! :D Nos, ha nem cukor, liszt, só, lencse, virsli :D akkor mivel tömted ki a hullahoppodat?
Vendég
 


Lejárt szavidejű rizzsel!!! :lol: :lol: :lol: Egy csomó belefért!Legelőször zsemlemorzsát akartunk... 8)
Vendég
 


:lol: :lol: És még én vagyok dilis???? :lol: :lol: Elképzeltem, amint a konyhában tanakodva álltok egyik kezetekben a zsemlemorzsa, másikban a lejárt rizs... :lol: :lol:

Ahogy pörög úgy csörög! :lol:
Vendég
 


A szobába csináltuk...és igen, csörgök zörgök közben.Erre mit mond a drágám?Legalább hallom, ha abbahagyod... :D
Vendég
 


Picuranyu:az adataidat légyszíves egészítsd ki, mert így elég foghíjjas.

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.5946.jpg[/img]
Vendég
 


Kép
Vendég
 


csnóri: ciklus? jelenleg össze vissza. :( Elviekben 31 nap, de az utolsó 2 hónapom 65. nap és 35. nap. A vonalzómat 35 napra állítottam most.
Próbálkozás még nem volt, csak lesz. Jobban mondva 2007 novemberbétől volt tervbe véve, de ugye halasztódott idén tavaszra, nyárra.
Vendég
 


Nóri! Jó ez a rizses-karikás módszer :D
Látom lányok, tényleg sokan vagyunk baba-gyártó módba kapcsolva! Hát hajrá mindenkinek!!!
Pénteken megyek dokihoz, remélem nem lesz semmi gond.

s.
sonny
 
 


Hali Csajok!
Üdv az újaknak!!!



MINDENKINEK POCAKOS 2008-AT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nekünk jól telt a szilveszter. Visegrádon voltunk.


Nóri, jó ötlet a hullahopp!!!!!! :D

Ma kezdem a tornát és a met-et. A múltkor 2 hét alatt 4 kg lement. Lehet, hogy durva 2 hónap altt 10-15kg-ot fogyni, de muszáj. A doki azt mondta, hogyha nem fogyok, megint elmehet a baba.... :( Ezért most a 2 hónap szünet alatt fogyok....

Sonny, jó hogy elmész dokihoz. Mindenképp várjuk a fejleményeket!!!

Tudjátok mit fogadtam meg éjfélkor? Hogy azért is babás leszek!!!!!

Juj de jó sok esküvő lesz idén!!!!!!!!!

Mindewnkinek kellemeset!!!!
CSAK KEKSZ ÉS MÁS SEMMI!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
Azért óvatosan a fogyókúrával, mert ha olyan hirtelen fogysz le, az többek között nem tesz jót az immunrendszerednek. Betegség miatt is elmehet a babóca, szóval csak okosan! Inkább sokat mozogj! (de persze Te ismered a szervezetedet, nem akarok beledumálni ;) ).
Bár én is mozoghatnék sokkal többet, csak most ide vagyok kötve az íróasztalomhoz a hülye vizsgáim miatt :(
De majd utána! :)
sonny
 
 


Szisztok az új topikban is :lol: :lol: :lol:

Boldog babás új évet mindenkinek :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy csatlakozzak én is hozzátok, bár csak ritkán tudok jönni, de annál nagyobb érdeklődéssel! :D

Már nem vagyok éppen új a "szakmában", de új év, új remények! Nagyobb lelkesedéssel és újult erővel vágunk bele a babaprojektbe!

Kívánok mindenkinek az évre egy (vagy több) gyönyörű babát!

Nóri :D
Én nem vagyok szilveszteri "fogadós" típus, még soha nem fogadtam meg semmit, de most úgy éreztem itt az ideje és ezt az alkalmat ragadtam meg arra, hogy fogyást erőltessek magamra. Neked mennyi a cél? Én 6 kg-t szeretnék leadni.

Van nekem is hulla-hopp karikám, de nem merem használni. Mert ha esetleg helyet keres a pocimban, akkor félő, hogy neki nem tetszene. Ti mit gondoltok? Egyébként én nem tudom, hogy miért csinálják az új karikákat ilyen hiperkönnyűre, nekem a régi sokkal nehezebb volt és szerintem eredményesebben is lehetett használni.

Magamról:
1979.04.03 szül. idő.
7 éve élünk együtt a férjemmel, 2006-ban volt az esküvőnk, kb. 2006. februárjától várunk a mi kisbabánkra. Pcos vagyok, amiről én még egyelőre nem vagyok teljesen meggyőződve, de tény, hogy a petefészkeim policisztásak.

Most sajnos mennem kell, de majd még benézek.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Ez igen, micsoda élet van itt!
Ahogy így elnézem, ha mindenki, aki szeretne idén babát, pocakosodni kezd, hát 2008-ban javítunk a statisztikán és nem lesz népességcsökkenés! :lol:

Táblázatba bekerülhetek?
Szülinap:1978.07.21, gyerekek: Csabi 5 éves, Lehel 3 éves, Berci 15 hónapos. Ciklus: 26-27 nap, hőmérőzök, Gravidát szedek és aktívan próbálkozunk!

Márti
borossné becz márta
 
 


Ja, és 2007. dec. óta próbálkozunk, 10-12 nap múlva kiderül, sikerült-e?

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Még több "újonc"... Kép

Mindegyikőtöknek: Kép

A legfontosabb, amit kiszúrtam és üzenem midnen kispajtásomnak :lol: : MÁR NEM ÉN VAGYOK A LEGFIATALABB!!!!!!!!!!!! :lol: 8) :lol:

Egyébként én ma nem mentem be dolgozni... nehgoy munkával kezdjem az évet. Itthon voltam Bálinttal és haladtunk a házzal. Sok mindent megcsináltunk, de képet csak egy valamiről csináltunk (mert a többi nem látványos)
DE ÍME AZ ÚJABB KÉPEK:

- A nappali bútor egyben
Kép

- Részleteiben
Kép
Kép
Kép

babszika
 
 


Jól látjátok!!! nem gyengén vagyunk alkeszok.... legalábbis gondolhatja joggal mindenki:
Kép
(hozzánk sem véletlenül nem jön a gólya 8) :lol: )

Természetesen még hiányoznak róla dolgok (TV, video, DVD lejátszó, író...) de legalább látjátok, h ugyanolyan színeiben mint az általam tervezett konyha. Még a fogantyúk is ugyanolyanok :roll:
Nekem ez is nagyon tetszik és remélem, h most egy ideig megint kielégítettem fotó vágyatokat :wink:

babszika
 
 


Nóri: Jót nevettem. csak vigyáz nehogy kinai babátok legyen a rizs miatt:)
De viccet félre téve én nem tudtam, hogyszét lehet pattintani a karikát.
Most is tanultam.

Babszi: Szuper a szekrény. Ezt akkor úgy csinálta nektek asztalos?
És tényleg mennyi piátok van:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Babszi,
nagyon szép lett a nappali is, nagyon jó izlésetek/izlésed van! És tényleg sok piátok van... :lol:
sirkici
 
 


Hali!

Babszi, nagyon szép a nappali bútor!!!!! És tényleg rengeteg piátok van!!!!!!

:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csucsu!
ezt a bútort vettük. a Bálint választotta még akkor, amikor még semmink nem volt kitalálva, h milyen legyen..... szóval, ez volt a vezetőfonal. :wink:

Egyébként pont azt beszéltük a Bálinttal, h nagyon sokszor kell sok embert meghívjunk, h ezek a piák elfogyjanak. :oops:

Sirki!
Köszi az ízlés dícséretet. Megint dagad a májam :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszi:nagyon szupi a szekrényetek és mostmár nem titok, hogy csont alkeszok vagytok! :wink: :lol: És a vörös haj nagyon jól áll! :wink:

Szerintem hülyeség ölbe tett kézzel ülni egy üres szobába azért, mert az ember lánya gyereket akar.Egy kis mozgástól semmi baj nem lehet, persze nem azt mondom, hogy versenyszerűen atlétikázzunk, de napi 10 perc hullaphopp nem gátolja, hogy csuda klassz kis kölyköm legyen...majd meglátjátok! 8)
Ja, megvan a digi mérleg, jópénzért sem mondom meg, hogy hány kiló vagyok, de a cél nyóóóc kiló! :D
Vendég
 


Sziasztok,

Én új vagyok még itt, de nagyon sok fórumot olvasgattam, amikből sok hasznos infót el tudtam sajátítani. Köszönet érte mindenkinek.
Sajnos én is olyan helyzetbe kerültem, hogy ADIMET 500mg tabit kell szednem, hogy elősegítse a peteérésem. Kicsivel több mint fél éve hagytam abba a fogmazásgátlómat, és kiderűl, hogy nem érek meg akkorára, hogy terhes maradjak. Tudnátok erről a gyógyszerról bővebb infót adni? Milyen módon segíti elő a terhességet? ez általábam mennyi ideig szedik a nők?

Előre is köszönöm,
manóka22
 
 


Sziasztok Csajok! :D

Üdv az újaknak, gyors babásodást! :wink:

Sonny,
drukk péntekre! Bizti minden rendben lesz! Majd írd meg mit mondott a dokid!

Zsuzska,
már csak 2 nap! Drukk-drukk!

Nórikám,
kíváncsi vagyok, h. hogyan válik be a taposógépetek. Én is szeretnék egyet beszerezni! Mondjuk én izmosodni szeretnék, Férjecskének azonban fogyózáshoz jó lenne.

Képzeljétek, most meg tiszta nátha vagyok, majd szétrobban a fejem, úúúúgy fáj! Elegem van magamból, h. folyton nyavalyáskodom. Úgy látszik romokban az immunrendszerem. Bár az tény, h. mostanság nem viszem túlzásba a vitamin fogyasztást, csak Férjecskét tömöm, magamat nem. :(
Vendég
 


Ja, és Gabi, kitartást a fogyózáshoz! De azért szerintem is óvatosan! Én úgy tudom, h. 4-5 kg/ hónap a "normális" súlyvesztés. Ha egészséges kajákat eszel, napi ötször étkezel, és mellőzöd a cukros piákat, sütiket, és még mozogsz is egy kicsit, akkor tuti sikeres lesz a fogyókúrád! Nagyon drukkolok! :wink:
Vendég
 


Szia betegecske!

Nem taposó, hanem futó!
Ezeket a vírusokat nehéz kivédeni, de tény és való, hogy nyomatni kell a vitaminokat nagyon!Gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Manóka!
Üdv köztünk.
Ha jól tudom, itt a lányok közül nem nagyon szedett senki Adimetet, de lehet, h az újak igen, talán majd írnak....
Ha minden igaz, a PCOS topikban tudnak neked segíteni.

Köszi Nóri!
Már tizen éve vörös a hajam, csak volt egy eltévelyedésem a barna felé. :)
A karika tök jó ötlet! Én azt hittem, h babán héjakat akasztottál rá - és banánszoknya lett belőle, h attól legyen nehezebb. :roll: :D

Gabi!
A met tényleg segíteni fog lefogyni. Én túlzottan nem mozgok (se időm, se enerdzsim), mégis 77kg-ról már 69-nél tartok. Úgyhogy hajrá!!!!!!!!!!! :)

babszika
 
 


Babszika: Mi az a met? Hú nekem is kéne fogynóm. Igaz most egy kicsit rajta vagyok. Elkaptam valami vírust és egész éjjel hánytam vagy hasmenéssel voltam fent. A gyomrom most is cudar még a kaja gondolatától is rosszul vagyok.
Énis jól indotom az évet:(

Kép
csucsu05
 
 


Bien, Mirci, Mercure, Pötty????hol vagytok? :shock:
Vendég
 


Nóri!
Áááá, akkor valamit félreértettem...vagy lehet, h. már halucinálok?? :shock:

Tényleg gyerünk Lányok, tessék életjelet adni!

Csucsu,
Te szegény sorstársam! :(

Babszi,
valóban állat lehetett a szilveszteri buli! Jól néztetek ki! :D
Vendég
 


Lányok, én is nagyon szarul érzem magam. Jövő héten ilyenkor már remélhetőleg túl leszek a szigorlaton. Aaaaannyira utáloooom. Olyan jó lenne most csak a férjemmel foglalkozni, síelni vagy bármi. Pedig a tegnapi nap olyan jó volt. :(
sonny
 
 


Amúgy Ti hol látjátok Babszi csini vörös haját? Én csak a bútorokat látom... :?
sonny
 
 


Babszi: nagyon szép lett a nappali, de nekem a konyhabútor is nagyon bejött. :)
És micsoda gyűjteményetek van! :D
Mi jövő hét Szombaton költözünk.

csnóri: nekem is rizzsel van megtöltve, csak jól ragasszátok össze, nehogy úgy járj mint én, engedett a ragasztó, és szépen kilövelt az összes rizs egy fordulás közben. :lol:
Vendég
 


Vagyok, vagyok csak dolgozok:)
Vendég
 


Sonny:a fejecskéjén... :D :wink:

Pötty:végre máááán látlak téged is, egész nap egyedül vagyok! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok!

Nóri hajrá hullahopp. Képzeld én ma tornáztam, van egy csomó torna dvd-m arra próbálok izzadni, mert nekem is lemehetene vagy 4 -5 kg.

Babszi! Nagyon gyönyörű lesz a nappali! Tessék haladni meg fotózni, mert nem bírjuk sokáig ilyen klassz fotók nélkül!!!
Nagyon dögös voltál szilveszterkor!!! :wink:

Sonny! Az iwiwen!

Látom lassan mindenki pé-zni fog akkor hajrá, azaz apára fel!!!!

Pusszantó
Vendég
 


Csucsu05!

Én is válaszolhatok?

A met rövidítése a metforminnak, amely a 2. tipusu cukorbetegség esetén segíti az inzulinfelvételt.

PCO szindróma (policisztás petefészek) esetén segíti a ciklus normalizálódását, a peteérést.
PCO-ban nem jók a hormonok, a FSH (follikulus stimuláló) hormon kevés, az LH (luteinizáló hormon) magas. A petesejt nem érik meg, hanem megreked 8-9 mm-es szinten és ciszta lesz belőle, ami férfihormont termel..
A mai orvostudomány szerint az inzulinrezisztencia (IR) és a PCO között van összefüggés. Az inzulinrezisztencia azt jelenti, hogy a sejtek nem veszik fel az inzulint, túl sok lesz a szervezetben és ez PCO kialakulásához vezethet.

Bővebben: PCO-s topikban és a www.pco-szindroma.hu-n olvashattok.

Babszika! Remélem jól irtam mindent! :D

Rólam: Én szeptember közepe óta szedem a metet és bízom a spontán babában. A fiam injekciós kezeléssel jött össze, a kistesó meg azzal se..... :(
Azt hiszem tegnap volt peteérésem. Legalábbis remélem. Mindenesetre rávettem apát egy kis "barátkozásra".

Kati

ui. Tetszik ez a hullahoppos sztori. A nyáron kipróbáltam a tesóm gyerekinek a hullahoppját és én is hiányoltam belőle a "súlyt" Úgy sokkal könnyebb.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Lányok, éljen a fogyókúra! Tornára fel!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Kati tök jól leírta.
A met egyébként úgysegít a fogyásban, h mellette az ember lánya nem tud olyan sok szénhidrátot, tejet, csokit.... stb enni, mert igen keményen hasmenést/hányást okoz. Így, mivel sok nasiról lemondunk, az elraktározott tartalékoból fedezi a szervezet az energiaszükségletet. Persze, ha az ember még mozog is kicsit (vagy minél többet), akkor pláne látványos a dolog. :wink:
Nekem a met egyébként a reményt és bizakodást is jelenti!!!!! :roll:

Sonny!
iwiwen lestek meg a csajok :wink:

Picuranyu!
Húúúúúú, most aztán angyon irígy vagyok!!!! Sárga is vagyok ám... nézd: :roll: :lol: :lol: :lol:

Krisz!
Tudom, h te várod a legjobban a képeket! De majd jól kicselezlek és egyszer végre talizunk és elhívlak hozzánk, jó? :wink:
Egyébként pedig már mi is haladnánk. De végre ma elkészült a tetőnk!!!!!!! És 2 hét múlva kb már hozzák a gázórát is, mert ma kint voltak és ezek nem kötözködtek.

Kati!
Annyit tennék hozzá, h én nem metformint, hanem meforalt szedek, de végülis ugyanaz, csak más vivőanyaggal :wink:
Azt megkérdezhetem, h mi volt az injekciós kezelés???

babszika
 
 


Szia Babszi!

Én is Meforalt szedek, az a gyógyszer neve, de a hatóanyag metformin-hidroklorid.

Mivel a Closty nem segített ezért rásegített a Kaális doki hormoninjekciókkal (2004-ben Menogon, aztán tüszőrepesztő Decapeptyl és célzott házasélet. a Kaáliban ez a "szakszó")
Ebből elsőre megszületett a fiam.

Azóta újra próbálkoztunk kétszer (a 2004-es injekciókat már kivonták a forgalomból, ezért másodszor Menopurt és Ovitrelle-t kaptam, hatóanyag ugyanaz) de nem jött össze. A kettő között petevezeték-átfújás volt, nem talált a doki semmit.

Szeptembertől szedem a Meforalt, de csak 2x500-at irt a doki, mert volt peteérésem mikor felirta (a progiszint alapján).
Most januártól próbálkozunk ismét.

Szépen alakul az otthonotok!!!!!!! Gratulálok!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Köszönöm és köszi az infot is!!!

Hát, nekem a 3x850mg sem bizti, h elég. De ezt majd Tűű doki eldönti jan végén.
A legutóbbi görbém alapján bőven elég lesz, de ő az orvos. :wink:

babszika
 
 


Babszi!
Megkérdezhetem, hogy mióta próbálkozol? És mióta szeded a metet?
Azt tudom, hogy nagyon fiatal vagy még!!!! :D

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: