Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vörösbegy: Nem találok szavakat, MEGVAN AZ ELSŐ KISMAMÁNK!!!!
Nagyon-nagyon szép, és problémamentes pocakoskodást kívánok!!!!
Azért ugye maradsz velünk?!!!! :-)

Viki: Üdv közöttünk! Kitartás...., nem is tudom, mit kell ilyenkor kívánni, mindent, amit szeretnél, várjuk a híreket.
Tudod pontosan melyik nap lesz?

Róza: Köszi, Gergő nevében is. :-)
A folsav a szervek fejlődéséhez kell, én ugy tudom, mindenkinek ajánlják.

Ajsa: A Sote I-et csak ajánlani tudom, a NIC-e nagyon felszerelt, reméljük senki se tapasztalja meg, én 10 hétig jártam be nap mint nap. Tudok dokit is mondani, ha kell! Meg tudok, mesélni, hogy mi ott a rendszer, már a szülés előtt is bent feküdtem, konkrétan, 3 és fél napig voltam a szülőszobán, nagyon ismerem a terepet.

Nekem is valami hasonlót mondott a dokim, hogy a második babánál, nem nagyon szokott előfordulni, remélem nem is fog.
A profilodba kell aktiválni a vonalzót, nekem se volt egyszerű anno.

Hú, még nem térek magamhoz, Vörösbegy, ÚGY ÖRÜLÖK!!!!!!

Mikor mész dokihoz, kérünk ám képet pocaklakóról, nekem 5 hetes UH kép az első, csak egy kis fekete pont, de olyan jó nézegetni.

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Már a második oldal!!!!

:D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Viki!


Örülök, hogy csatlakozol hozzánk! Látom Nyíregyi vagy. Nagyon szeretem azt a várost és az elmúl években a számomra csak szebb lett. Ott tanultam három évig. Nagyon ritkán néha még felmegyek, de nagyon hiányzik :cry:

Az inszemhez küldöm a drukkokat!!!!! Pontosan mikor lesz?

Róza
_rozika
 
 

 
 

VÖRÖSBEGY HALK GRATULA! HANGOS MAJD DOKI UTÁN!
mindnekinek pussz, csak fáradt vagyok.holnap
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Vörösbegy!
Gratula! :D

Csandy, Rozika!
Most éppen a Pirit várom, tegnap kellett volna jönnie, de most éppen megviccel.
A ciklus 2. napján kezdjük a stimut, aztán UH, és a tüszők méretéből derül ki, hogy mikor lesz az inszem.

Lányok!
Hőmérőzésben, gyógyteákban, LH tesztben, aviva tornában, stb. eléggé kikupálódtam az elmúlt évben. Szívesen segítek akinek kell.

Napközben nem tudok jönni (munkából nem lehet főrómuzni), de este jövök!

Szép napot Lányok! Kép
20150601134430
 
 


sziasztok.

vorosbegy,gratulalok en is igy ismeretlenul.boldog babavarast :D

szeretnek en is csatlakozni,2008 ban szeretnek szulni.

2005 majusatol probalkozunk,volt 3 sikertelen terhesegem.
pcos vagyok,most clostyval lettem stimulalva.

hat roviden ennyi.

mindenkinek szoritok :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


szia monyo! :lol:

desviki üdv közötünk
Vendég
 


Sziasztok!
Csandy! Igen, érdekelnének az infóid. Az teljesen mindegy, hogy I. vagyII. számú klinika, a lényeg az ellátás. Érdekelne az orvos is! Mert egyenlőre még nincsen! Nem semmi, amin átmentetek! Én bízom abban, hogy másodszorra elkerüljük!
Desvikei, Monyo83 sziasztok! Örülök, hogy egyre többen vagyunk!
Monyo, az egyik barátnőm szintén pco-s, és most szült egy remek kislegényt januárban!!! Mindent bele!
Ti próbálkoztatok ezzel a Jónás módszerrel? (Van itt olyan topic is) Mit gondoltok róla? Nekem van egy asztrológiai programom, (néhány évig tanultam is)- és van olyan része a programnak, ami gyermektervezéshez nyújt segítséget, kvázi kalkkulátorként működik. Eddig nem foglalkoztam ezzel, de tegnap kipróbáltam. Érdekes módon nekem a Jónás nap előtti 2. napot hozta ki. Kíváncsi leszek, kipróbáljuk. Ha vkit érdekel, szívesen megcsinálo neki, de garanciát nem vállalok :D
De azt tudni kell (sztem a topicocban ez nincs eléggé kihangsúlyozva), hogy ezek csak akkor működnek, mint minden asztrológiai módszer- ) ha a születés órája és perce teljesen pontos. Ha nem , akkor pontosítani szükséges- megfelelő életeseményekből. (pl születési óra, perc 5 perces eltérése, életesemények szintjén éves eltéréseket hozhat a szülött életében)
Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem vagy egy power pointos Jónás kiszámolós anyagom, szívesen elküldöm akinek kell e-mailen.
Küldjetek priviben emil címet.

Monyo!
Üdv!
Azt lehet tudni, hogy a 3 babó miért ment el? Hormon probléma? Persze, csak akkor írd le, ha akarod.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Monyo: Üdv közöttünk!!! :-)))

Mi az a pco? :oops: :oops:

Ajsa: Írj mailt nekem, akkor megtudom a te címedet, és leírom a dolgokat amit tapasztaltam, és megírom a dokim számát. Jó így!
itt a vonalzó alatt megtalálod!
Tényleg , jó a tied is! :wink:
A többieket nem akarom untatni, meg a telcsi számot, nem írnám meg nyílvános fórumon.

Vörösbegy: mizujs????? :wink: :wink:

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


PCO: Policisztás ovárium szindróma (PCOS)

Itt olvashatsz róla bővebben:
http://www.babanet.hu/faq/noegyeb04.php

Segítenétek!
Szeretnék képet és tickert feltölteni, de bénázok, és nem megy. :(
20150601134430
 
 


Közben a férjem megoldotta ezt az informatikai problémát. :oops:
20150601134430
 
 


Sziasztok 2008-as év leendő anyukái ! :D
Köszönöm a sok gratulációt, de valóban majd az orvos és UH után lesz 100% az, ami most 98%. ma újra csináltam tesztet, nem reggeli, délelőtti vizeletből és megint rögtön pozitiv lett...és hányingerem volt egész nap...felhívtam az orvosomat és csütörtökön megyek, akkor lesz UH is...drukkoljatok! Én is drukkolok mindannyiotoknak, hogy átélje ezt a föld felett lebegéshez hasonlítható érzést...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hello!

Vörösbegy:
Én is csináltam anno, több tesztet, de mind rögtön két csíkos lett, így kétség nem férhetett hozzá, és öt hetesen voltam először UH-n, utánna a nyolcadikig hetente, itt ez a szokás, a hatodik héten, már dobogott a szive. :-))

Átérzem a boldogságodat, nagyon szép napok ezek, nagyon örülök, hogy ilyen boldog vagy!!! :)

Hú most néztem a tévében, egy koraszülöttekről szóló filmet, ugy elszorul ilyenkor a szívem, 670 grammos babáról szólt, hogy küzdjenek e érte, vagy hagyják elmenni, olyan igazságtalan néha az élet, a férjem nem is bírta nézni. :(

Na jó de mi vidámak vagyunk!!!!!

pussssssz

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Visszaolvastam rendesen.

Hőmérőzni én is hőmérőztem, amíg nem kezdtük el a kivizsgálásokat. A dokim értékelti a görbéket.
Én is a fertility-t használtam.

Vitaminok: folsavat, búzacsíraolaj kapszulát (E vitamin), C vitamint és fél Actival Maxot szedek.
Én jövőre 30 leszek, muszáj már a vitamin utánpótlás, hiába eszem sok zöldséget és gyümölcsöt.
20150601134430
 
 


Viki: E vitamin csak a búzacsíraolajban van? Én sajna lisztérzékeny vagyok, nem ehetek búzát.
És ezt már a terhesség előtt kell szedni, ugye?

Én kb augusztusban kezdek vitamint szedni, addig fógyókura van, biztos nem esek teherbe.

hú 30....., én 35 vagyok már. :D :D

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy!
Lehet a gyógyszertárban kapni, rendes E vitamin pirulát.

Én a búzacsíraolajról az nlc-n olvastam.

Milyen fogyit csinálsz?
20150601134430
 
 


sZIASZTOK!Csak beköszönök mert ki vagyok dőlve ma kicsit aktív volt a kiscsajom!
Vörösbegy
Örülök!!!!
Betti
betti1
 
 


Szép Jó reggelt Lányok!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Hát igen..Vörösbegy mikor vasárnap délután felhívott, akkorát sikítottam a telefonban, hogy Kincsem csak lesett:)
Azóta be vagyok zsongva de rendesen...

:)))

A derekas kérdésem mellett ez lett volna a következő, hogy hogyan álltok a vitaminokkal, mit kell szedni...

Eddig C-vitaminozok...de a Gravida sikertelen próbálkozása után szeretném felturbózni a kis rakátrakat..Mit ajánlotok??

Lehet, hogy csak júniusban indul a project.. A Kincsem Annyit mondott, hogy neki még idő kell.. kerek 30 nap..nem tudom miért, és mire, de neki ez az egy hónap még megnyugattó lenne:)
Más is tapasztalt már ilyet a párjától??
Vagy csak ő ennyire parázós??

Üdv, és szép napot!!
Kép
Vendég
 


sziasztok.

koszonom a koszontest.

desviki,nem tudni.lehet fertozes,hormonproblema,stb.
nagyon fiatalka terhesegek voltak,meg az is lehet hogy nem tudtak beagyazodni.
most van gorbed?nekem van es szep :oops:

csandy e vitamint lehet venni kapszulakban is.sokat kell fogynod?

ja amugy en meg 24 eves vagyok :oops: elso babaval probalkozunk.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok! bocsi, hogy britkán ítrok ide, de tegnap is eléggé rosszul volta, elrontottam gyomromat.

Monyo ++++++

Mi már 2 éve próbálkozunk lassan, eddig sikertelenül, de nem adom fel. vizsgálatokat most kezdjük majd.

már fél éve szedtem az Elevitet felváltva a magne B6 al, folsavval,

ezeket most abbahagytam, most E vitamint szedünk párommal, én naponta, Ő kétnaponta!

MIndenkinek babaragacsot kivánok MIELŐBB!

Szép Napot!
Vendég
 


na ez meg mé van? 5 ször küldte el! :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Pöttye!
Elküldtem!

Vitaminoknál a lényeg, hogy folsav legyen benne. Én nem szedek kismami vitamint, külön szedek folsavat + E vit.+ C vit. + fél szem Actival maxot.

Monyo!
Nekem nincs görbém. már 3 hónapja nem mérem, amióta a kivizsgálásokra jártunk.

Ma megjött, péntektől jönnek a szurik! :P
20150601134430
 
 


Sziasztok!

2 napig nem volt babanet, :evil: nálatok se?

Monyo: még egy 6-7 kilót szeretnék fogyni, kari óta lement már ugyanennyi, nyáron jön a meleg, meg a gyümi, remélem menni fog.
Gergő előtt is fogyóztam, (eskövő miatt), és amikor abbahagytam, egy hónapra rá terhes lettem, remélem most is így lesz. :D

Hétfőn nekem is megjött, pont 28 napra, a terhesség előtt is ilyen pontos volt, aztán a szülés után hat héttel már megint menstruáltam, hiába fejtem a tejet nem érezte a szervezetem, hogy szoptatok, mondjuk az igazi értelemben nem is szoptattam, ( gergőt 9 hetesen vehettem a karomba először, addig csak inkubátorban simizhettem :( ), de egy kicsit felborult, remélem visszaáll.
Hú, ez érdekel biztos mindenkit. :oops: :oops:

Lehet juliustól én is elkezdem a vitaminokat.
De apával nem hagyjuk ki a juniust se, ugy döntöttünk :D :D

Szép estét mindenkinek, ja, és még szebb éjszakát!!!!
puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Amit még ajánlani tudok nektek (mivel nekem bejött) a gyógyteák.

1-14 nap cickafarkfű (menszi beállító), 15. naptól palástfű (méherősítő).
20150601134430
 
 


Csandy!
milyen fogyit csinálsz?

0+1 :D
20150601134430
 
 


csandy minden érdekel mindenkit! :lol:

SZép NAPot NEKtek!
Vendég
 


Hello!

Boniko: :-)))

Viki: a 90 naposat csinálom, húsvét óta, 3 kg ment le, nem túl sok. :(

0+1 ez azt jelenti, hogy ........, remélem!!!!!!! :D :D Szívből kívánom!!!!!

Lányok, majd csak hétfőn jövök, holnap reggel utazunk haza a szüleimhez, és csak vasárnap este jövünk vissza.

Nagyon szép hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Írjatok sokat!!!

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

ma voltam orvosnál és minden rendben, UH-on látszódott egy szabályos petezsák...két hét múlva kell mennem újra, akkor elvileg már az embrio is látszik...egyébként szenvedek eléggé...hányinger...de ilyen egyik gyerkőcömmel sem volt...egész nap öklendezek mindentől szinte...
olvasom milyen sok vitamint szedtek, én is szedtem E vitamint, meg multit, most kezdtem el az Elevitet, eddig nem mertem kabalából :)
drukkolok mindannyitoknak, Arany Disznó éve van, ami nagyon ritka és nagyon szerencsés!!!!!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Csandy!
Minden tiszteleten a Tiéd! nem tudnám a 90 naposat csinálni. Nem megy nekem a gyümi nap.

Vorosbegy!
Gratula az Uh-hoz!!!!
A köv. Uh-n már dibi dobit fogtok látni és hallani!!

Én holnaptól kapom a szurikat (6 napon át), és jövé hét pénteken megyek Uh-ra. :D
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Vörösbegy!

Nagyon szorítok hogy minden rendben legyen!
És reméllem hogy hamarosan veled tartunk minél többen az UH felé összeszorult szívvel hogy minden rendben legyen!

Jó éjszakát mindenkinek!!!
BEtti
betti1
 
 


csandy szép hétvégét!

vörösbegy gratula, a petezsákhoz! :wink:

egyébként 2008 februárig van arany disznó éve, úgyhogy csajok szedjük össze magunkat! :lol:
Vendég
 


Sziasztok...
Arról - Arany Disznó éve - én valószínű le fogok késni:(
Vendég
 


Ja, és köszönöm desviki a naptárt!!! megcsináltam... Érdekes...
Vendég
 


Pöttye!
Mi jött ki? Egyezik a PÉ-del a Jónás nap?
20150601134430
 
 


Desviki!
:shock:
Nem, Jónás szerint a május 20-23 nap között van csík..egyébként meg május 12-15 között.
Ha jól értelmezem, hogy PÉ a termékeny napokat jelenti:) :roll: :)
Vendég
 


A PÉ a peteérés, vagyis iigen a termékeny napokat.

Bár van akinel ez a ciklus végén van, tehát semmi sem kizárt.

Én ma voltam gyógynövény boltba, jól feltankoltam palástfűvel és méhpempővel. Hagy legyen szép vastag nyáélkahártáym. :D
20150601134430
 
 


A hődet méred?
20150601134430
 
 


Persze:)
Fertility...onnan sejtem, mindig, hogy a szabályos hőmérséklet leesése a PÉ-t helyesen igazolja...
Bár eddig ez a 4. hónapom hőmérőzéssel, és 2-vel ezelőtt 18.napra mondta a hőmérséklet leesést..meglátjuk most mit produkálok. Ha megint később lenne, akkor a J.naptárhoz is közel lenne..
Csak hogy elfoglaljam magam, lehet én is veszek mempőt és palástfüvet:)
Vendég
 


Nekeme amikor mértem mindig a leesés után 1-2 nappal volt PÉ.

Nekem a palsát bejött, mert amióta iszom abszolút nem barnázom.
20150601134430
 
 


Lehet kicit fáradt vagyok, de mi az a nem barnázom?:) :shock: :D :oops:
Vendég
 


Barnázás a menszi előtt van, amikor még nem rózsaszínes-vörös váladék van. Ez progeszteron nem megfeleőségre utal.
20150601134430
 
 


Desviki... Azt hogy csináltad, hogy az előző bejegyzésed 2007-03-24 szombati dátummal íródott ki?:D :shock:
Vendég
 


Ááá, rémeket látok, már jó:D :? :roll: :?:
Vendég
 


Nem tudom. Paranormális vagyok?
20150601134430
 
 


Nem veled semmi baj, én vagyok túl fáradt:) Sajnos most mennem kell, de hétfőn leszek..
Mindenkinek szép hétvégét kívánok, sok szerelmes együttléttel, órákkal, amikből sok-sok kis csemete szülessen!!!
Vendég
 


Hahó!
Napokig nem tudtam belépni. No mindegy, lényeg, most sikerült.
Ez a palástfüvet akkor is lehet inni, ha már próbálkzunk? (szóval ha véletlen összejött, nem árt neki,ugye??)
A vitaminokról annyit, én nem szedek semmit, és az elsőnél semszedtem :oops: Nem tudom jól tettem-e, de nekem anno azt mondta a dokim, hogy ha rendesen táplálkozom, odafigyelek a mennyiségre.minőségre (rostdús, sok nyers zöldség , gyümi -(itt szerencsém van , mert anyósom az egész családod ellátja bio-zöldséggel , maguktermeli), teljes kiörlésű magok, stb..-akkor minden rendben lesz. Egyvalamit kellett szednem :Maltofer -Folt- (VAS +folsav)
A vitaminszedésről eléggé megoszlik az orvosok véleménye, De tény, hogy elősre teherbe estem annak idején. Gondolom, a tox. nem azért alakult ki, mert nemettem vitaminokat.
Viszont amit ettem akkor, és most is, és nagyon ajánlom::: Frissen facsart (nyers!!!) cékla leve!!!! Ezt ittam, amikor mefogant a baba. Nézzétek meg , miminden van a céklalében! Eszméletlen, szinte minden ásv. anyag és vitamin. Ráadásul a vas olyan formában, amit a szervezet nagyonjól tud hasznosítani. Antioxidáns hatású (A,E vit.) Én ezt ajánlom.Ettől eltekintve ha olyan orvosom lesz most, aki ajánlja, akkor szedni fogom természetesen.
Most mennem kell,ébredekezik Dorka,
Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Már egy éve küzdünk a babáért lombik program segítségével, de eddig nem sikerült. Most spontán babára gyúrunk férjemmel, hátha?!

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam néha feljönni a babanetre.

Viki, egy kicsit megijesztettél, hogy a barnázás a progeszteron nem megfelelőségére utal. Ebből lehet valamilyen baj a babásodásnál? Kb 2 éve barnázok, de csak egy nappal a mensi előtt. Hallottam olyat, hogy valaki 5 nappal előtte már barnázott.

Ajsa javaslatodat a céklával én is megerősíteném. Szülés után sem árt bekészíteni a kórházba, mert ha jól tudom vérképző. A túlzott vitaminszedésről én sem hallok jókat. Barátnőm terhessége alatt nagyjából kétnaponta szedte a vitaminokat, néha kimaradt, néha naponta de úgy látja az orvos, hogy nem lesz óriás a bébi. Viszont a vékonyka kolléganőm naponta szedte és több mint 4 kilós gyereket szült, császárral. Lehet mástól is függ de nagyban közre játszik... szerintem. Javítsatok ki légyszi ha nincs igazam :oops:

Egy kicsit kilógok közületek, mert csak jövő nyáron szeretnék terhes lenni, de abban nagyon bízok addigra Ti már mindannyian a karotokban tartjátok a Picurt!!! :D Végülis a párommal úgy vagyunk, ha besikerül, akkor gyorsan esküvőt csapunk és várjuk a fiunkat. Egy jóslat szerint három fiam lesz. (Sajnos a páromnak csak kettőt mutatott :oops: , ami nagyon elszomorít, mert akkor kitől lesz a harmadik???????? :roll: ) Lehet ismeritek a nyakláncos gyűrűs jóslást, az hozta ezt az eredményt.

Talán azért is szeretnék már annyira kisbabát, mert nagyon sok kismama és fiatal anyuka vesz körül.

Andy, én is örülök annak, ha leírod a szüléssel és kapcsolatos élményeidet!!!

Puszi Mindenkinek és jó hétvégét!
_rozika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: