[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 pocakosai és babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy telik a hétvége?

Virág:az szupi,hogy Bencus jobban van :!:

Nita:ez jó,azt hitte,hogy ikreket várok? :lol:

Nika:olyan ügyi vagy,hogy ennyit fogytál :wink:

Ma nagytakarítást csináltunk a nappaliban,kimostam a függönyöket,ablakot takarítottam,a szőnyeget apa felcsavarta és kivitte én addig felmostam,ülőgarnitúrát is kitakarítottam és már készen is vagyok :wink:
Ma amúgy egészen fitt vagyok,mintha nemis lennék terhes :!:
Tegnap beszéltem anyuval telefonon,aztmondta hogy ma eljönnek,még látni szeretne pocakosan,mert hogy szerinte én jövő héten babázni fogok :shock: aztmondta a hasam is lentvan és a fejem is elvan torzulva,úgyhogy itt napokon belül baba lesz :!: :shock: Főleg,hogy jön majd a front jövő héten,az majd meghozza Lilit :shock: Hú,nemtudom....azért még 1-2hetet várhat Lili :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Csillag, gratulálok Gergőnek, nagyon ügyes!!!!!!!! :D
Lehet, hogy nálatok fejlődési ugrás van, nem?
A mai éjszakánk kivételesen pocsék volt, nekem is 2x kellett kelnem, másodszorra ráadásul nem is éhes volt, mert csak üvöltött mellettem, nem is akart enni. :( Lexi is többször felsírt, front van? :roll:

Nita, köszönjük szépen, aranyos vagy! Képeket várom, a torta fantasztikusan nézett ki, csorgott is a nyálam. :oops:

Mia, anyám, rajtad van rendesen a fészekrakó ösztön, szerintem is babázol hamarosan! Le a kalappal, én ennyi mindent pocak nélkül se csinálok egyszerre, nem 9 hónaposa!!! Azért pihenj is valamennyit!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziazstok!

lassan végzek a visszaolvasással!

beze: mennyire gyönyörű család vagytok! a képek magáért beszélnek.

nika: GRATULÁLOK!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! nagyon örülök. képet kérhetünk?
gergő nagyon vagány!!!

mia:lassan pihenhetsz is, mert lassan tényleg itt az időd nektek is!

pedi: kíváncsi vagyok és drukkolok nektek márciusra! szerintem is hatalmas megkülönböztetést kapnak, akiknek van fogadott dokija. nekem nem volt ügyeletes éppen, de folyamatosan az aktuális doki és a szülésznőm tájékoztatták és szóltak neki, hogy mikor kell bejönnie. és volt egy csaj, akinek nem volt és egyszerre kerültünk a vajúdóba és ő csak csütörtök este jött le a gyerekágyra! :shock: :shock: :shock:
vigyázz magatokra, meg ne fertőződj a sógorodtól.

nita: utólag is boldog születésnapot kívánok máténak!!!
bogi üdvözli a vőlegényét!

mona: örülök, hogy jól vagytok! szerintem csajszid lesz, de tényleg mindegy! szép méretei vannak. hogy telnek otthon a napjaid? öregasszony végleg elköltözött?

dike: gratulálok a nem kicsike alex babához!!! ti, hogy vagytok? múltkori bajotok helyre jött?

rita: annyira örülök, hogy ennyire jól érzitek magatokat zalánnal! gyönyörűséges család vagytok ti is.

zsuzsi: elképesztő ez a panka lány!!!! te készítetted a jelmezt? ötletes, kreatív! hamarosan ti is kergethetitek a fickókat ám!!! gratulálok, h zsófi nem kapta el a birka pöttyöket! erős kiscsaj!!! szopizik még? csak szopizik?

csillag: sajnálom, hogy csalódtál, de örülök, hogy jóra fordult a dolog! mondtam én, hogy nektek dévény kell!!! olvasom a soraidból a boldogságot, hogy halad gergőci!!! gratulálok!
bencus remélem sokkal jobban van. szegénykének nem lehet könnyű, hogy most látja, hogy gergővel többet jöttök-mentek! nem tudsz külön bencussal is menni? gergőcit még nem tudod egy-két órára otthagyni anyukádnál? párod gondolom megint rengeteget dolgozik. ő sem tud vele menni ide-oda?



mi jól vagyunk, most egy szuper éjsazkán vagyunk túl. este 7kor volt fürdés, majd cici és nézelődés, apázás, alvás. 10 körül újra szopi és tentike tovább. 1kor szintén cici és a kettő között pelus csere, majd amikor jött a másik cici a pelus tele lett.
:twisted:
aztán 6ig alvás volt. majd 6kor eldöntötte, hogy mivel jó volt éjszaka, így most szórakoztassuk egy picikét, mert ő kialudta magát. és 8ig tágra nyílt szemekkel figyelt és simiztette magát. fél 9 körül visszaaludt az ágyunkban, azóta még nem is jelentkezett.
így alszik:
Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Sziasztok!

Csillag! Nagypapádnak nagyon boldog születésnapot és további nagyon szép éveket kívánok! Sajnálom, hogy Bencus hányt, remélem, mára már teljesen rendbe jött. Gratula Gergőcihez! Amikor elkezdtétek én azt éreztem, elég lesz az egy hónap a javuláshoz, és látod, még annyit sem kellett várni! Na, ezek azok a dolgok, amikből erőt kell meríteni!

Beze! A kiskönyvemben benne van, hogy ki a dokim. Az igazság az, hogy én "csak" annyit vártam volna tőle, hogy felhívjon és azt mondja, elutazik, de ha bármi van, átad ennek vagy annak az orvosnak. Nem pedig se szó se beszéd, lelép! Mindenesetre nem foglalkoztam túlságosan a témával, mert tényleg nem érdekel, ha az ember ennyit se érdemel a pénzéért! Egyébként, holnaptól már van!
Sajnálom a rossz éjszakát, én most nem érzek frontot, inkább péntek este éreztem, hogy jött a meleg.

Nika! Anyám, ez aztán a teljesítmény, gratulálok! Csak így tovább!

Mia! Valahogy én is azt érzem, hogy még Te is beelőzöl engem, úgyhogy már ketten vagyunk, akik azt érezzük, Te bizony jövő héten babázni fogsz. Nem akarlak ijesztgetni, de a jógás csoportban is volt egy csajszi, aki a második babát várta és 8-ra volt kiírva. Én mondtam neki, hogy érzem, hogy előbb fog szülni nálam, és hétfőn meg is szült! :oops:

Nekem tegnap egész jó napom volt. Délelőtt vásároltunk, utána főztem, majd sütöttem egy adag muffint. Este pedig vendégeim voltak.
Ma megint jól érzem magam. Éjszaka egészen jót aludtam, annyi, hogy fél3tól 4ig fent voltam, utána 6kor és aztán 8ig aludtam. Szóval, összességében jót pihentem.
Most megyek, mert jött a barátnőm, később még igyekszem jönni!
pedi
Kalocsa
 
 


nem sok látszik még a képeken meg azért még elég tehénke vagyok de itt van tessék :)
Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


fejet nem ér nézni mert elég hervasztó :):):):):):):):)

Kati: annyira cukiság Bogi baba :):):) én is akarok egy ilyen cukiságot :)

nálunk ma pizza lesz meg apa csinál kakós csigát :)ezt :)
http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=32091153

nika70
Salgótarján
 
 


nika: aztaaaaaaaa!!!!!!! szuperül haladsz. egyértelműen szemmel látható a dolog!!!! csak így tovább...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Zsuzsi! Nagyon figyelmetlen vagyok. Panka királylány tüneményes ebben a cuccban! :wink:

Kati! Cuki ez a csaj. Örülök a jó éjszakának! Olyan jó olvasni a soraidat. Kiolvasom belőle, hogy édesanyává válni egy pillanat műve!
Most nem járok anyósékhoz, de sógim már javulgat. Egyébként, nem mondták rá, hogy influenza, de nagyon ramaty állapotban volt. A héten szinte minden nap főztem vmit. Ma úgy hozza át az ebédet Zoli.

Nika! Hát, ez nagyon durván látszik! Tudod még hordani egyáltalán a régi ruháidat?
Én ma finom kiflit sütök, Zolinak nagyon tetszett, és nagyon egyszerű is!
pedi
Kalocsa
 
 


NIKA:::IGEN-IGEN...CSÍPŐNÉL NAGYON IS SZEMBETŰNŐ A DOLOG!!!!HAJRÁ ÜGYI VAGY!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga: te is már majdnem félidős!!!! :shock: :shock: :shock:

pedi: én még mindig nem érzek úgy semmit! bár volt egy mély pont, amikor indultunk a kórházból haza, ahol addig védetten voltunk. majd odatolták bogi záróját és mutatta a nővérke, hogy itt írjam alá. az szerepelt a vonal alatt, hogy SZÜLŐ. ekkor megijedtem, de jó érzés is!
nekünk is hozott ma az anyósom enni. szuper dolgom van. most bogit is megetettem és megint nyomja a szunyát. IMÁDOM!!!
én is lehet, hogy lepihenek, bár nem vagyok fáradt, álmos.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


KATI:MÉG CSAK....

MAJGA IRÍGY...MAJGA MÁR BABÁZNI AKAR!!!JÚLIUST AKAJOK!!!!! :roll:


OLYAN NAGYON JÓ NEKED :D

ÉS TÖK JÓ AZ ÚJ VONALZÓ IS!!!!DRUKKOLTAM ÁM NEKED SOKAT!!!!MÉG ANYUM IS :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


OKÉ-OKÉ...MIVEL SEMMIT SE TEHETEK,ELKEZDEK AZ ELSŐ VONALZÓMRA ÖSSZPONTOSÍTANI :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Kati nagyon édes a Kiscsajod!!! Már bent is van a fülbevalója? Vagy rosszul látom???
Általában takarítgatok, de csak lightosan, úgyhogy mire végzek vele, kezdhetem előről, főzök, néha elmegyek Apival dolgozni, ha már nagyon nem tudok mit kezdeni magammal!
Én is lányzót érzek, de majd kiderül, tényleg nem az a fontos, csak egészséges legyen!
Engem nagyon érdekel Bogi születéstörténete!

Nika szerintem nagyon látványos a változás!!! Csak így tovább! Ügyes vagy!

Pedi én ma fánkot sütöttem, nagyon finom lett!

Majga hamarosan mi is babázhatunk!

A keddi uh. szerint ma lettünk félidősek! Hurrá-hurrá!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


ÉLJEN MONA!!!!!GRATULA!!!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


MONA TE MIKORRA VAGY KIÍRVA???

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Hát ruhára apa mondja hogy a farmerom lötyög rajtam :) igaz így is van hiszen írtam nektek hogy már a harmadik likba tudom betenni az övet de már a negyedikbe is megy csak ott még kényelmetlen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,Zsuzsi! nagyon jól néztek ki a gyerkőcök a jelmezben,élvezték mi?

Nika! hát le a kalappal előtted, anyám de ügyes vagy!!!!! nagyon látszik már!!! most ez kellett????megőrülök a kakóscsigáért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedi!örülök h jól vagy, meg lesz az a március:)

Kati! olyan jó volt olvasni rólad!!örülök h sok a tejcid!így tovább ügyik vagytok!én is kíváncsi vagyok a születéstörténetre! köszi igen helyrejöttem. nagyon nagyon gyönyörű a kis Bogi!!!

Mia! pihenj csak még lehet!!!:)

Csillag! de szuper h máris fejlődik, javul Gergő tartása! nagyon ügyik vagytok, így tovább!!!drukkk Papádnak Boldog Szülinapot!!!

Mona! akkor ha úgy van gratulálok a félidőhöz!:))

tegnap elvoltunk Tatabányán élményfürdőbe barátokkal...igaz én nem fürödtem, ültem a szélén belelógattam a lábam, meg olvasgattam, a napozó ágyon. voltunk mekibe is, este meg nálunk néztük a vv-t. ma babalátogatóba voltam,jó volt!:)

KépKép
dike
 
 


Dike! Ez szupi jó kis hétvégi program! :)

Én ma le vagyok lassulva, mint egy csiga. Nem is értem. Egyre lassabban megyek, sokat járok pisilni, és elég nehézkes felkelni a kanapéról. Vannak keményedéseim, és egy sávban alul beleszúr néha a hasamba, de ezt már napok óta érzem. Gondolom, készülődik a méhem.
Én is úgy érzem, hogy meglesz a március! Holnap még van időpontom kozmetikushoz, oda nagyon szeretnék elmenni, mert régen voltam. Igaz, most csak apróságokat csináltatok.

Lányok! Lenne egy kérdésem: a fazonírozást a kórházban "tetőtől talpig" csinálják? Gondoltam, megcsinálom magamnak én itthon. :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


dike : bocsika :):):):)

Pedi: nagyon izgi :):):

nika70
Salgótarján
 
 


IGEN,MEG BOROTVÁLNAK :D

HÁT NYILVÁN NEM SZÉPEN MINDENT,CSAK A LÉNYEGNÉL....SZÓVAL CSÚNYA LESZ,HA A KÓRHÁZBAN BERETVÁLNAK :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Pedi, Én megcsináltam magamnak. Nem kell totál leborotválni, hagyhatsz neki egy kis frufrut. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)

Kati, nagyon gyönyörű Bogika!!!!!! Ügyes vagy, hogy nem érzel fáradtságot! Látod, hamar bele lehet jönni a dolgokba!

Nika, nagyon látszik az eredmény! Gratulálok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2011.02.27 20:09-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


pedi: én is megcsináltam magamnak! bár nálunk apa éppen a kislányosra bukik, így én gyantáztatni is totál szoktam. :oops: (és szerencsére, így, hogy nem zúzott bogi, így megmaradt :lol: :lol: :lol: )
szerintem is nagyon készülődik a csöppötök!

dike: MICSODA HÉTVÉGE!!! jól bírod te is!

mona: igen, boginak már bent a fülbevaló. utolsó nap beszúrták neki a kórházban. alig volt sírás. szerintem nem fáj neki, mert nem piros, de azért napi többször kamillateázom.

csillag: még azért nem jöttünk bele annyira a dologba. eddig mindkét reggel a gyerekem csak délben lett nappali ruhába öltöztetve, mert reggel, olyan 7-8 közötti szopinál nincs erőm felkelni, ő pedig délelőtt négy órát elalszik és én nem keltem fel.
egyébként ma is kis tündérke volt. 2,5-3,5 óránként evett. már az ágyában van fürödve.

köszönjük mindenkinek a dicséreteket!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeljétek! nem működik az aventes kézi mellszívóm. nulla a szívóereje. szerintetek????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Majga utolsó mensi szerint júli. 1. , legelső uh. (5hetesen) alapján júli. 19.!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nálunk nincs nappali meg éjszakai ruci. Gergő bodyban+rugiban nyomja. Mindig fürdés után adok rá tiszta ruhát , abban alszik és abban van másnap estig, fürdésig. (hacsak le nem tejecskézzük vagy büfizzük...)

Kati, ilyenről már hallottam. Valami izét kivettek a mellszívóból és akkor működött.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

NIka itt 1000 ft/ alkalom de van bérlet is de az nekem nem érné meg.......
nem semmi mennyit fogytál..nagyon is látványos a képeken a különbség!!!!!!!!:))))))

Mia igen:)))))de mondta szép a pocakod:)))))

Kati köszönjük szépen!!!!!!!!!!
Barnika hatalmas puszit küld a szépséges kisasszonyának!!!!!!!!!!!:):):):):)

Pedi a fazon nyírást csak ott szedik le ahol kell nekik...de énis itthon csináltam meg..nekem ne nyúljon beretvával senki idegen oda:)))))))))

Virág"Nem kell totál leborotválni, hagyhatsz neki egy kis frufrut. "
ez nagyon jó..jót nevettem:))))))))

Kati meg is van a véleményem erről az AVENTRŐL kaptam énis de kihajítottam...egy kalap c@r!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: nálunk is body+rugi a viselet, de én valamiért éjszaka után átöltöztetem. nem is tudom, hogy miért. talán, mert mi is átöltözünk reggel... :lol: :lol: :lol:
nem tudod, hogy mit vettek ki?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, fogalmam sincs mit vettek ki...
Én majd csak akkor öltöztetem át Gergőt reggel ha már nem rugiban nyomjuk itthon sem. (A body mondjuk akkor is maradni fog.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mellszívó: nekem Medela mini electric van, szerintem nagyon jó!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita: sokan pedig dicsérték és én is kiadtam érte 15000-et, így nem bánnám, ha nem kézzel kellene fejnem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, megy a kézi fejés?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nem is meséltem, hogy jártam!!!

szombat reggel nekiálltam, hogy kipakolom a kórházi táskákat. egy bögre volt nálam, ami füstös üvegből van. betekertem a törölközőmbe, hogy ne törjön, bár elég masszív darab. erről persze el is feledkeztem, mire kifelé pakoltam és ahogy kirántottam a törölközőt, repült ki a bögre a meszstelen lábamra és a nagylábujjamon landolt. tutira el van törve, mert tegnap még rálépni is fájt és a duplájára van dagadva. és a körmöm már teljesen be van lilulva. marhára fáj az egész.
de a legviccesebb, hogy legalább a lábam fáj a szülés után. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nekem 500 ft-os kézi mellszívóm volt és nagyon szerettem :) bent a kórházban is ugyanilyen volt de azt lábbal kellett hajtani :)

köszi csajok csak amit oldalról csináltam azon nem látszik ennyire a különbség csak szemből :)

nika70
Salgótarján
 
 


ezen jót mosolyogtam.!!!!!!!!!! (de azért sajnálom ám szegény lábujjadat! :P :P :P

Tényleg, Neked egyáltalán nem is fáj ott lent????? Nem érzékeny?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: igen, egészen jól megy. ma kifejtem már 30g-ot. szerencsére tényleg sok-sok tejcsim van, aminek nagyon örülök. (kopp-kopp)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nika, Te leszel a példaképem! Ha már nem szoptatok én is kipróbálom ezt a módszert (kisebb adagok+kevés nasi)

Nasiból mit szoktál enni, mennyit és mikor?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ezt így nem mondanám, de mondjuk kb csak annyira fáj, mint egy igen kiadós bújás után. igazából nem nevezném fájdalomnak. egyszer-egyszer veszem csak észre, amikor felállok valahonnan.
és még talán a csontomat érzem, ami még alakul vissza-gondolom.
szóval irtó szerencsés vagyok! de így kárpótol az élet a majd 40 óra után. :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ügyi vagy! Most kell eldöntened, hogy kereslet-kínálat alapon szeretnél-e szoptatni vagy tömöd a mélyhűtőt is. Te hogy tervezed?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze, még Neked akartam írni, csak hát feledékeny vagyok...
Sajnálom a sírós éjszakát.
Gergő is felsírt egyszer hajnalban csak úgy. Ilyet eddig soha nem csinált, úgyhogy tényleg front lehet a háttérben. (+ tegnap és ma nagyon éreztem a gátsebemet... ez is ezt támasztja alá.)

A fejlődési ugrás is igaz lehet nálunk a többszöri ébredés magyarázataként, meg még arra is gondoltam, hogy most, hogy tornáztatom, mozgatom Gergőcit, valószínűleg több kalóriát éget el és ezt a többszöri szopival pótolja.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: most kereslet-kínálat működik, ami most éppen 3-4 órákat jelent és kb 1,5 cici. mindig a fél cicit fejem ki. inkább a mának élek majd, de amikor tudok, akkor fejegetek, azzal is szaporodik a benti is. a hűtő annyira nem foglalkoztat.
aztán bogi függő lesz a dolog. te, hogy csinálod?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Léptem teregetni meg zuhanyozni aztán hamar ágyba bújok. Hosszú hét elébe nézek, a Férjemék többször próbálnak a színházban.

Jó éjt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én is zuhanyzáson gondolkozok, mert bogi szerintem nemsokára jelentkezni fog.

jó éjt!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Én is a kereslet-kínálat dolgot "művelem". Bencénél tök jól működött a dolog, vele talán 2x volt tejmentésre szükség. most viszont sokszor kell küzdeni, de ez azért van, mert nappal nem tudok lepihenni.
A mellszívót leginkább tejszaporításra szoktam használni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati nekem ilyen kémcső szerű mellszívóm volt az AVENT után és sokkal többet tudtam vele lefejni!!!!!!!
még most is megvan:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

PEDI HÍR:
Eljött a nagy Nap! 2-kor elfolyt a magzatvíz, jelenleg a vajúdóban van erős összehúzodásokkal. 8-kor előkészítik és indul a menet. :wink: :D

Drukk PEDI!!!!!!

Üdv.: Móni (talán még vannak itt páran akik emlékszenek rám :wink: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Úristen! Drukk PEDIKÉM!!!!

Kati: Nagyon édi Bogibaba!

Nekem is Aventes mellszívóm van, de tök jól működik. Van benne egy pici fehér gumitartozék, ami ha nem jól van benne, akkor nem tud vákuum képződni. Nézd át, hogy jól raktad-e össze.

kovacszsuzsi
 
 


Nika: Nagyon-nagyon látszik a különbség!!! Nagyon!!!!!! Tök ügyi vagy! :)

Ja, köszi mindenkinek a Pankadicseket :)

Kati: Zsófi nem szopizik már. Az a helyzet, hogy kb 2 hónapos korában kiköpte az anyatejet. Örülök, hogy eddig is sikerült szoptatni. Lehet, hogy a méh hiánya miatt kicsit másképp működöm, nem tudom. Bár Pankát is csak 2 hónapig szoptattam. Ő is kiköpte :shock: De Zsófi megissza a tápit. Milupa Milumil AR tápszert kap, ami bukós babáknak lett kifejlesztve. Receptre nem olyan drága (kb egy árban van a dm-es tápival), de kifejezetten szereti. Sűrűbb, mint a tej. Szóval ez van.
Ha nem tudod megjavítani a mellszívót, vidd vissza a boltba!!! Azért 15 ezer ft sok pénz.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Pedinek 2-kor elfolyt a magzatvize, 8-kor indították a szülést, drukkoljunk neki együtt!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Később, visszaolvasok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hajrá Pedi!!!!!!!!!!! Ügyes légy!!!!!!!!!!!!!! Szorítom a kezedet!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: