Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Babszi,
bármi megtörténhet.
Az én dokim mesélt egy történetet, a nőnek egy petevezetéke volt és egy petefészke, de más- más oldalon :shock: . És terhes lett :shock: . Szóval ha nem is a jó oldalon van a pé, attól még teherbe eshetsz. Bionyítottan volt ilyen is. Nem hiú ábrándokat akarok benned kergetni, de semmi sem kizárt :? .

Piciboris,
akkor most örülök pirinek veled együtt. Aztán tessék ebben a hónapban ráállni az ügyre. Kb mint mi :mrgreen:

Nani,
mennek a drukkok mára :D . Sikerülni fog, én érzem :D . Neked van valami előérzeted???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Angie merre vagy???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani, az előérzetem az, hogy 1 fiú,1 lány. :D
Békés nyugalommal várom őket.
Kicsit fura, hogy nem izgulok ( most még). Tudom,hogy amit lehet megtettem.
nani72
 
 

 
 

Nani!

Sok folyadék!!!
babszi
 
 


nani mennek a +++++++++++++++++++++++++drukkok :lol: :lol:

babszim, na hát akkor most mi is van :twisted: :?: :wink: :lol:

ranita, hát én már készülök :lol: :lol: teszteket is vettem a dm-ben... :shock:
az ovulációs tesztet még soha nem próbáltam...

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok átnéztem egy másik topikba, anginak jó helyen van a baba, talán jön és elmeséli :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsikám!!!

Angie már mondta, hogy jó helyen van a baba, most szívdobogásra várunk.
A magam dolgához nem tudok többet mondani, ha megjön, akkor tudom mikor mehetek dokihoz, akkor kapok csak telefonszámot...

A másik, hogy én kértem, vagyis rendeltem LH tesztet és 10-es HCG tesztet esthajnaltól, aki "hirdeti" a "cuccait" külön LH-s topicban felül. Nagyon korrekt, szóval ajánlom őt. A tesztek darabja kb. 140 forint volt, én mindegyikből vettem 10 darabot. TÉnyleg jó, és tudom ajánlani őt, mert nem mindegy az ár sem!!!!!!!!!!
babszi
 
 


sziasztok!
Láttam a kicsiket a mikroszkópon át. :wink:
Hazahoztam őket.( annyira azért nem volt kellemes a beültetés)
puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Nani hajrá,vigyázz magadra és a babókra is. :D

sutimano76
 
 


jajj nani, de csodálatos lehetett neked, még sosem láttam élőben ilyet :P :P :P nagyon örülök, hogy bent csücsülnek a te kis picikéid :lol: :lol: rossz volt? fájt?
kapsz valamit amit szedned kell?

Kép
Kép
piciboris
 
 


piciboris, utrogestant kapok (progeszteronpótlás), mást nem kell szedni.
A beültetésnél az a kellemetlen, amikor behelyeződik a katéter. Szerencsére 1 perc alatt megvan. Közben az járt a fejemben, ez semmiség a szüléshez képest. :)
nani72
 
 


nani ez a katéterezés az olyan mint ami inszemnél van?

Kép
Kép
piciboris
 
 


piciB, igen olyasmi, de ez állítólag vastagabb. ( ezt egy nődoki mondta). Az inszemeket én simán bírtam, azt hittem ez is éppolyan lesz, de nem úgy volt.
Lényeg a lényeg, babák a méhemben!!!!!MIndkettő!!!! :D :D
nani72
 
 


Nani,
örülök, hogy minden ok volt, akkor most várunk türelmesen :D
Az jó, ha van megérzésed, az szerintem jót jelent.
Hú, ez a katéter nem hangzik valami jól. A hideg is kirázott, én erre képtelen lennék. Miért gondoltam én azt, hogy ezt altatásban csinálják?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


nani, jujj akkor sejtem....barátnőmnek inszemen olyat használtak asszem mert a méhnyak hátrahajló volt, és neki minden inszem fájt...de túlvagy rajta, szu
per, és most sok fehérje, sok folyadék :lol: :lol: :lol:

ranita, hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,
nálam nincs semmi különös, várok türelmesen :D , semmi érdemleges nem történik.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 8/nummer=4

Te jól vagy? Többiek?????

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nani!!!
Most olvastam másik topicban megint egy jó hírt - első lombik sikerült. Sőt, asszem ketten is ezzel jelentkeztek!!! Táppénzen vagy? Vagy dolgozol?

Ranita!
Velem semmi különös, sajnos várok. Ez a legrosszabb ebben... legalábbis rosszabb, mint egy vizsga, abban rajtad múlik a siker :) Nekem szerintem nem skerült - persze mondjátok, hogy van esélyem, de én dokim azt mondja van olyan, hogy átmegy a pete, de olyan ritka, hogy... Ebben nem lehet bízni.
Persze pozityv vagyok, csak most kicsit elszontyolodtam - éppen ma kérdeztem meg ezredjére páromtól, hogy mikor lesz már babánk, de sajnos ő sem tudja. Nagyon várom, hogy megjöjjön (ha már meg kell jönnie), és akkor irány doki, adjon telefonszámot, én meg kérek időpontot.
Most én is azt érzem csak egyhelyben áll az ügyem, miközben én szaladnék.
babszi
 
 


babszim, óóóóó érzem én a te gondolataidat :!: :!: :!: tudom, ez a legrosszabb az egészben...ciklustól ciklusig totyogni.........én reménykedem, hogy nem kell tel.számot kérned :wink: ha mégis akkor meg azért szorítok most, gyors-gyors jöjjön már meg, a csuda mindenségit neki :!: :!: :!: :twisted: :twisted:

ranita, jól van csak türelem még egy kicsit :lol: :lol: :lol: bár nagyon nehéz...tudom én is.....
én arra várok, hogy használhassam az ovu-tesztet, te már használtál ilyet?

Lujzikám reggel arccal a padlóra esett, az állán szép kis seb....ordított szegénykém...annyira esik kel..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Babszi nekem mikor a dokim megműtött azért mondta hogy 60-70 % az esélyem,mert a szervezet tudja a dolgát és a hasfalon átmehet a pete simán.Ha ez nem így lenne akkor inkább ha mást nem óvatosságból is csak 50%-t mondott volna.Ne keseredj el légy mindig pozitív!!!Sikerülni fog!!!!Mitől lennék én más mint a többiek,és sikerült,légyszi nézz pozitívan a dolgokat,én fejbe lejátszottam h átmegy a pete, :oops: Minden szex után h megtermékenyül,h jó helyen beágyazódik,esténként könyörgtem neki h ne álljon meg félúton.Én hiszem h sok minden agyban dől el!
Drukkolok!!!!Mindenkinek!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Sutimano, tetszik ,hogy "megvuduztad" magad. Én is szoktam ilyet. :wink:

Lujzikának gyógypuszi!

babszi, én hiszem, hogy benne vagyok abban a bizonyos minden 3. sikeres lombikban! :wink:

rani, 6. dpo ,már haladsz szépen... :D
A lombiknál csak a petesejtleszívás megy altatásban, a visszahelyezés már nem.
nani72
 
 


nani, köszi, átadtam :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sütimanó,
nekem is ezt ugyanúgy mondták. Nem tudom tényleg mennyi esély lehet rá, de én is hiszem, hogy ez megtörténhet. Annyi minden történik ami csodaszámba megy, ez miért is ne történhetne meg.

Nani,
persze, hogy benne leszel és sikerülni fog. Tesztelni fogsz majd vagy vv lesz?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nani,
igen, haladok szépen, bárcsak tudnám merre fele :?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, húú izgi lesz ez a pár hét...vagyis nálad egy :lol: :lol:

sutike, egyetértek :!: biztosan sokat számít, hogy a fejünkben mi van..

Kép
Kép
piciboris
 
 


ranita, tesztelni fogok, a kaáliban szoktak adni 1 tesztet, de volt egy kedves vendégem minap és ő is hozott egy lehetőleg 2 csíkos tesztet ajándékba. :wink: :D

Ma pont 1 hete volt a petesejtleszívás, így ma egyhetesek a picikéim. :lol:

Jó hallani arról, ha valakinek az első alkalom sikerül! ( kb. minden 3-4. lombik sikeres)

szép napot csajok!!!!!!!
puszi a kicsilányaitoknak!!!!
nani72
 
 


nani, köszi :lol: és remélem mihamarabb lesz egy csodaszép vonalzód is :lol: :lol: :lol: hogy vagy? érzel valamit?

Kép
Kép
piciboris
 
 


piciboris, ha azt mondom, feszülnek a cickóim és néha a bimbóba mintha belevillámlana....az azt hiszem jó jel, de tudom ezt a hormonok is csinálhatják.
Nincs más dolgom, várok türelemmel. :wink: :)

10 napja vagyok itthon, olyan jó....
Szívesen itthon maradnék 9 hónapig, majd tovább...
20 éve dolgozom folyamatosan, kijár már nekem! :D
Remélem szeretnek az "égiek" ,és megengedik ezt a kegyet.

puszi nektek!
nani72
 
 


sziasztok!
Gyorsan bekukkantok, hogy elmondjam jól vagyok, csak kipurcant a számítógépünk és több mint egy hétig nem tudtam netezni.
Minden oké velünk, jövök majd most már.
Kértünk kölcsön egy gépet, de fogalmam nincs mi lesz, meddig, nekünk most nincs pénz új gépre.
Szívás!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Na hol voltam tegnap? Masszőrnél! Egy kolléganőm ajánlotta, a hátam, derekam folyton fájt. Mióta megmasszírozott mindenem tízszer erősebben fáj, de mindegy is. A lényeg, hogy vállal talpmasszázst. Jár hozzá egy olyan csaj, akinek lombikkal lett gyereke;most tesót szeretnének, de a csaj csak félévente menstruál. 2 hónapja jár hozzá, heti kétszer, és elérték, hogy mind a két hónapban megjöjjön neki. Hogy ez tényleg így van-e, vagy csak reklám és véletlen egybeesés, nem tudom. De kipróbálom. Hátha tudja működésre serkenteni a jobb petefészket. Jövő pénteken megyek hozzá újra, akkor elkezdjük. Arra már új ciklusnak is kellene kezdődnie.

Segítség! 7végén anyósomékhoz kell utaznom!!!!!! SEGÍTSÉG!
babszi
 
 


babszim, volt férjed ancijához mész? húúúúúúúúúúú hát akkor gyűjtsél erőt :wink: :wink: de miért kell menned?

talpmasszázs: szerintem ha másért, mint hogy ellazulj egy kis időre, arra tök jó a talpmasszázs és ha még a segít is akkor meg szupi :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

Én jártam a lombik előtt talpmasszázsra.
Biztos, hogy hatásos, úgyhogy babszikám, csak menj!!!!!!!!!!!!

Legelső talpmasszázsom a mensi előtt pár nappal volt. Általában 2-3 napig mensizem, és kevés vér távozik.
Na ! Nem így a talpmassza után! Másnapra úgy megjött a vérzés, mint egy vulkán! Jól kinéztem, mivel fehér munkaruhám van, gondolhatjátok....állás közben azt érzem: egyszer csak beömlik a vér....teljes ruhacsere következett. :)

Szabó. SZ.-hez jártam Budaörsre. Amit csinál, nagyon fáj, kanállal masszíroz. Ellenben hatásos.

( masszázzsal vetéltetni is lehet)
nani72
 
 


tényleg csajok, nem tudtok jó szülész-nőgyogyi dokit akinek Érden Budaörsön van maszekja?

nani, kanállal???? jézusom, nem túlzás ez? én úgy tudom, hogy a talp nagyon érzékeny rész, oda futnak le az idegpályák,és azért azt kanalazni.....huhhh

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris, rettenetes a kanalas masszázs, szenved közben az ember, mint állat!!!! :shock: :D
Viszont abból 5-10 alkalom elég, míg a simizős-nyomkodósból mehetsz 20x-30x is.

Az egyik nagybátyám egyébként tanult testmasszőr, fitoterapeuta...meg egyebek, ő kiröhögött, hogy hülye vagyok, hogy kínzatom magam a kanállal. Tőle tudom, hogy vannak akik kanállal, vagy spatulával kezelik a lábat. Szerinte nem hatékonyabb, mint a normál talpmasszázs, arra jó, hogy kevesebbszer menjen az ember.
Attól viszont beájultam, hogy 1 perc alatt totál lediagnosztizált a talpam alapján! Minden stimmelt! :shock:

Létezik a Varga gyógymód is, biztos hallottatok róla, na az is fáj.

Érd-Budaörs nődokijait nem ismerem. ( ott laktok?)
nani72
 
 


nani, na én nem bírnám ezt az tuti :shock:
érd mellett lakunk ezért lenne jó egy itteni jó doki :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsa!!!

SOHA nem mennék a volt anyósomhoz, még egy pohár vízért sem! De a mostanihoz sem :) Szóval eszemben sincs a mostani anyóshoz járni Maori masszázsra - ő amolyan himi-humi masszőr, és nekem nem kell semmiből himi-humi. Ellenben jó szakember annál inkább. Nanikám, olyan kár, hogy nincs közelebb az a kanalasJóEmber, mert akkor mennék hozzá rendesen :) Igen, nekem is ajánlotta, hogy heti kétszer menjek, és legalább 2 hónapig... kiváncsi vagyok mennyiben szól a dolog a pénzről, és mennyiben a segítségről. A hátam egész éjszaka majd' beszakadt, de tudom, hogy gyógyulás útján van. Ja, és ez a nő azt mondta, hogy fájni fog, de majd "kitalálunk" valamit. Szóval nagy reményeket fűzök hozzá, és iszonyatosan kíváncsi vagyok a dologra!!!
Meg olcsóbb a lombiknál, meglássuk :) :) :) Alig várom a kezdést :)
babszi
 
 


babszim, jajjj bocsánat :!: :wink: :wink: :wink:
és nagyon jó és reményt keltő ez a masszázsdolog :lol:
hát ami a lombikot illeti....anyagilag az tényleg egy csőd, amiket olvastam eddig róla.......egy szó mint száz, csak bátran babszim, és erősen, lényeg a cél :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Nani hogy vagy?Terhességi tünetek?
Mikortól biztos a lombiknál a siker?Addig feküdnöd kell?

sutimano76
 
 


Hátáá, csajok! Nem volt egy szuper 7végém. Asszem leendő anyósommal szakítani kényszerülök. Megfogadtam, hogy soha nem fogom hagyni magam; nem fogom hagyni, hogy bántsanak.

A legeslegbántóbb dolog tőle ma jött. Azt írta a fiának, hogy a párom előző kapcsolatában nem akart a nő gyereket, most meg velem nem lehet gyereke...mi a különbség? Szerinte nincs különbség!!!!!! Nincs gyerek se így, se úgy, tehát nincs különbség. Itt háborgok magamban. Hogy lehet ennyire érzéketlen? Meg azt írta, hogy mi erőltettük a babát, meg is lett a következménye.

Biztos amiért szeretnék babát, azért lett méhen kívüli, meg azért ment el másodszor. Hát köszi szépen.
babszi
 
 


babszi, ez hihetetlen, ennyire nem gondolkodni....hogy lehet valaki ilyen, borzasztó......párod mit szól az anyja viselkedéséhez :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Babszi, sajnálom, hogy ilyen anyóssal áldott meg a sors! Valóban egy érzéketlen ember. Talán még a fiát sem szereti... ,ha ilyeneket mond.
Csak magát. Adja Isten hogy rájöjjön: ez nem vezet sehova, ez a nézet. Sőt, árt.( Különösen neki, csak ő ezt még nem tudja.)

Sutimano, sajnos semmiféle terhességi tünetem nincs!!! Pedig olyan jó lenne egy kis megerősítés: hányás, émelygés...valami.
A cicifájásom elmúlt. ( gondoltam is már rosszra.)
Egy hét múlva kell tesztelni.

Elújságolom, bár off téma, de olyan nagyon büszke vagyok a keresztfiamra: vasárnap a Fodrász Kézműves Kupán,mint végzős tanuló indult, és 2 számban ( modern férfi kategória) is első lett!!! Női fodrászatból is indult,most először, ott 6. helyezett lett,ami gyönyörű eredmény!! Olyan boldog vagyok!!! Túlszárnyal engem ez a gyerek! :D
mini fodrászdinasztia vagyunk
nani72
 
 


Nani semmi gond nincs hisz én is csak 6 héttől éreztem ilyeneket.De a topikomban vannak csajok lombikkal majd megkérdem őket,miket és mikor éreztek.Vagy lehet megkérem őket h rögtön ide írjanak!Ha akarod???

Gratula a keresztfiadnak(bocsi ezt kis betűvel akartam én is írni,de nekem nem működik a betűméret.

sutimano76
 
 


Babszi,ilyen anyóssal :twisted: ne foglakozz,vagy kérdezd meg tőle,h tipikus anyós vagy annál jobb szeretne lenni,mert akkor annak megfelelően viselkedjen.Szerintem se szeretheti a saját fiát se ,vagy ha igen etyke a férjed?Mert azok az anyósok nagyon féltik az egy szem fiacskájukat!!!!Mondjuk ez se mindre igaz ,mert párom etyke és anyósomat imádom,nagyon segítőkész,sőt túl az!

sutimano76
 
 


Hé hol vagytok???Ma senki nem járt erre????
Remélem mindenki jól van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Elvesztem, bolondokháza van nálunk. Szombaton nagy műsort csapunk egy kerületi színházban, ma lesz a főpróba, meg ilyesmik. A gyerekek a suliban zsanák nagyon.
Két hét múlva lesz naaagy lazítás - megyünk párommal Dániába.
Pénteken megyek masszázsra megint, alig várom.
Ennyi van rólam. Anyóst próbálom kiverni fejemből (egy bottal) :) Párom nem egyke, de pont úgy viselkedik az anyja. Nagyon bonyolult nő. Kezdhetném a listám ott, hogy hiperaktív, és ha nem folytatnám a sorolást, akkor is lehet szörnyülködni. Na, de szót se róla többet, párom anyja. Legalábbis próbálom magam győzködni, hogy ne utáljam meg.
babszi
 
 


sziasztok!

Babsziiiii Dánia????? de jóóóóóóóóóó! Egy ideig élt ott egyik rokonunk, de nem jártunk nála.Tavaly szerettünk volna ott tölteni pár napot (mert nagyon drága hely), de elmaradt.
Miféle színházi műsor lesz?

Sutimano, azt hiszem jobb, ha nem figyelgetem magam, ebbe bele lehet bolondulni, az meg senkinek nem jó. :? tesztelni se fogok korán. Tényleg mindenki másként éli,érzi a másállapotot(már ha van).

rani mizujs?

Piciboris, jól vagytok?
nani72
 
 


nani, hol fodrászkodsz?
gratula a skacchoz!!!!!
na akkor számoljuk a napokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszim, nagyon jó ez a Dánia :lol: :lol: :lol: :lol: irígyellek is érte, úgyhogy majd tartozol annyival, hogy nagyon szupin érzitek kinnt magatokat, és hozol képeket, jó kis csókolózóst hihihi :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: anyós kérdést jól kezeled, bízd a párodra :wink:

velem annyi, hogy megint elbizonytalanodtam, h. kell-e 2. babó.....................Lujzinkank volt egy csúnya hisztije, kicsit túl aktív mostanában és néha úgy érzem ez éppen elég, de persze tudom ha majd együtt játszanak....az már szupi lenne....nem tudom :roll:

sutike, te hogy vagy? hányinger? rosszullét? nincsen?? mikor mentek uh-ra? kérünk képeket :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


ranita?????????????? mi van veled???????????

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi piciboris,nálam minden oké,terhességi tünetek csak az 6-7 héten gyötörtek.Mostanában már poci se görcsöl.Csak 12 hetes uhuképen van,a kövi csak 2-3 hét múlva lesz ha meglesz az integrált teszt eredménye.

Bocs babszi,átértékelem véleményem saját anyósról.Már nem vagyunk jobban.3-szor elmondtam neki h fiacskájának diétáznia kell mert szar lett a vérképe,erre ő sütit süt,de olyat ám amit csak a fiacskája szeret az egész családból.Ezért kissé felelősségre vontam,meg elmondtam újból a tényállást,lehet kicsit bántó stílusban,de elszakadt a cérna.Ha valaki ilyen h...e,akkor már nem tudom magam tűrtőztetni.Jó lenne ha nem ölné meg a fiát!!Nekem talán még szükségem lenne rá ,meg a gyerekünknek is esetleg.Aztán közölte h ezek után nem jön ki hozzánk.Szerinte kit fog büntetni,ha megszületik az unoka és nem jön ki,magát vagy engem???
Szerintem 61 évesen még nem kéne egy gyerek színvonalára szenilisedni ,nem ?


Hát akkor felrakom az 12 hetes uhut:
Kép

sutimano76
 
 


süti, nem semmi az anyósod :cry: mi a baja a párodnak?
anyós nem képes a megéretésre, hát iszonyú, hogy ilyenek..... :oops: tarts ki,neked a legfontosabb a párod, ne törődj a banyával :shock: :!: :!:

jujj nagyon tetszik az uh kép :P :P :P :P el is érzékenyültem :oops:

Kép
Kép
piciboris
 
 


:) Süti, nem hazudtolod magad :) Az anyósom folyton szúrkált engem pl. egyszer telefonban megkérdezte vannak-e gondolataim. Teljesen elhűltem, hogy ez hülyének néz engem?????????? Én csak nem akartam vele összekapni, ezért nem mondtam ki a véleményemet, hanem mosolyogtam rá. Na, rácáfoltam rendesen - azt mondta igen összeszedett gondolatmenet volt, amire ő se köpni, se nyelni nem tudott. De írtam már nektek, hogy nem fogom hagyni magam. Megbeszéltem párommal, hogy ő mit szól hozzá, de ő az őszinteséget messzemenőkig támogatja. Anyóssal miután elbeszélgettem a 7végén, 2 napig vigyorgott a szemembe, majd a 3. nap a hátam mögött a fiának próbált panaszkodni. Nem egy gerinces anyós.
Borcsa, te jössz, neked milyen jutott így csak magunk közt szólva???
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: