Új privát üzeneted érkezett!

Datolya!Remélem én jövő héten mutathatok egyet :!: :!: :lol:
Nitácska: Miben fáradtál el? :wink:
Virág: Mi is így vagyunka férjemmel!Gondolom máshogy lenne,ha nem lenne még gyerkőcünk!Majd ha érdemesek leszünk akkor meglátogat bennünket a gólya :D
Ja és a hőm-em visszaesett 36,9-re!Nem tudom mi van :(

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Egyébként egy barátnőmék már 11 éve együtt voltak a férjével és nem jött össze a baba(teljesen levolt tapadva a barátnőm),férjével minden rendben volt :arrow: első lombik után sikerült nekik!2 gyönyörű kisfiúk van,akiknek csak egy kis segítség kellett az élethez! :D Én így vagyok a császárral is!Én is csak császárral tudtam "megszűlni" a Hannát :arrow: ez is művi segítség,csak másmilyen!Nekem nem volt más választásom!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!
Jelentem csajok, megjött.
És az az érdekes, hogy nem tört le. Valahol számítottam rá. De március 12-én megyünk síelni, és ha terhes lettem volna, nem szabadott volna síelnem. Ezt így rendezte el Valaki nekem. De majd utána...

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Melcsi
Drukkolok, hogy ne jöjjön meg.
Amúgy mennyiről esett le a hőd 36,9-re?
Szerintem ez nem jelent semmit. Nekem már három napja 37 volt, ma sem esett le és mégis megjött.

Kép
p__lilla
 
 


lilla biztos van benne valami :) majd sielés közben összehozzátok :) tudod kicsit kikapcsoltok nemgondoltok rá és akkor majd jön a baba

nika70
Salgótarján
 
 


Melcsi!
Mikor tesztelsz? Látom, hogy csak 2 nap van hátra a ciklusosból.
Én jövő hétre tervezem a nagy tesztelést! Pocakom fájdogál, melleim is valahogy feszítgetnek (na ezt szépen megmondtam :D ), remélem van valaki odalent!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Nika
Sajnos síelés alatt nem fogjuk összehozni a babót, mert mensizni fogok.

Kép
p__lilla
 
 


Gyurmi
Te mérsz hőt?

Kép
p__lilla
 
 


melcsi:ma mostam,vasaltam,takarítottam és főztem.Valahogy most soknak tűnt és kifáradtam. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla!

Én nem mérek hőt, mert nekem nam a pé.-t kell elcsípnem, hanem az előtte lévő napokat, mivel kislányra hajtunk. :wink:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Na csajok én sem leszek terhes :cry: Ma 36,6 voltam reggel :!: :evil: Érzem a derekam is,úgyhogy biztos megjön időben,mint szokott!Pedig a melleim nekem is majd kidurrantak a 17.naptól :? de nekem minden hónapban fáj!Amikor a Hannával terhes lettem,akkor folyamatosan 2-3 hete úgy fájt,h hozzá sem lehetett érni és ez így folytatódott a 12. hétig!
Lilla: Először is BOLDOG NÉVNAPOT :lol: Síeljetek egy jót,majd utána akcióra fel és ki tudja :arrow: az egyik ismerősömnek menstruációkor van pé-e!Mindkét gyermekük így fogant! :?
Nitácska: Én is nagyon fáradt voltam ezen a héten

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Ma voltam megnézni barátnőm 5 hetes kislányát.hát egy kis tünemény a csajszika.olyan hangja van,hogy az nem igaz,lehet énekes lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyen jó!Nálunk is a barátainknál van egy édes pici fiúcska jan 10-én született és ő is imádnivaló!Olyan jó látni,amikor a férjem a kezébe veszi :D Ráadásul múltkor a Hanna fogta a kicsi kezét amikor aludt!majdnem elolvadtam!Úgy gondoskodik a picibabákról!IMÁDOM! :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


ZSEBI MERRE VAGY?REMÉLEM NEM VAGY DEPIS! :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Máté is elkezdte ringatni a babahordozóba a kis Miát,nagyon tetszett neki el is aludt. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Mi újság veled? Teszteltél?

Kép
p__lilla
 
 


szia p___lilla:mizu,hogy vagy?rég voltál ere.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Köszi, megvagyok. Semmi különos nincs velem. Gyorsan eltelt a hétvége, és jó sokat ettem. Névnapoztunk.
Keresztlányomat is meglátogattuk. Olyan jókat játszottunk. 2,5 éves.

És veled mizu?

Kép
p__lilla
 
 


Nem nagy itt a forgalom ma.

Kép
p__lilla
 
 


p____lilla:kösszi én is megvagyok 14-én megjött amenzim végre,de ilyen megvonásos szerű mert elég kevés. de nem baj azt mondták.
Aranyos lehet a keresztlányod:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Nekem meg 15-én, de én nem vártam. :cry:
Most már babásodsz?

Kép
p__lilla
 
 


sajnálom,hogy neked jött a nemvárt piroska:(
Nekem még öröm,hogy megjött,műtét után időre:)
Még egy menzit meg kellene várni és utána kezdődhet a babaprojekt:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az tényleg nagyon jó, hogy időre megjött. Akkor biztos minden ok.
Máté hamar összejött?
Amúgy mitől vetéltél el? Nem mondták meg?

Kép
p__lilla
 
 


Én is remélem,hogy minden rendbe va.
Máté hamar jött mint ahogy ez a baba is.Ahogy abbahagytam a fogigátlót rá 6 hétre terhes is lettem a második babával.
Sajnos a szövettani papírra csak annyi volt ráírva,hogy méhenbelüli terhesség volt.ezt mi is tudtuk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor olyan szempontból szerencsések vagytok, hogy hamar terhes leszel. Van valami praktikád erre, mert nekem elkéne.

Kép
p__lilla
 
 


igazából nincs rá praktikám.egyszerűen nem "gondolok" rá.
Ha meg is jön mert nem sikerűlt akkor se kenődtem el,nem is törödtem vele.Aztán kopogtatott ám a gólya :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az a helyzet, hogy most én sem kenődtem el. Lehet éreztem, hogy meg fog jönni. Már hozzászoktam, hogy nem sikerül.
Csak az a baj, hogy nem tudok nem rá "gondolni". Hisz egy egészséges baba minden vágyam.
Lehet, el kéne mennem hormonvizsgálatra.

Kép
p__lilla
 
 


lehet tényleg el kéne menned.De próbálj meg valami olyan dolgot csinálni ami teljesen leköti a figyelmed a babáról.
Nagyon messze laksz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Attól függ, mihez lakok nagyon messze. Veszprém megyei vagyok.

Kép
p__lilla
 
 


én pest megyei pontosan Halásztelki.Azért kérdeztem hol laksz mert talizhattunk volna és akkor talán eleterelődőt volna a figyelmed.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én most megyek mert még hajat akarok mosni aztán tv-zek kicsit és megyek csucsukálni.Holnap beszélhetünk még.puszi szia. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska, jó éjt!
Jó lenne találkozni. De nagy a távolság. De azért egyszer majd összehozhatjuk. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


lilla az tök jó voln ha taliznánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Igen tegnap teszteltem negatív lett :arrow: utána 2-3 órával meg is jött!Jól görcsölök :(

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nitácska!Ez a te kis mátéd a képen!Nagyon szép kisfiú!Hogy lehet képet rakni oda?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Sajnálom pirit, de majd köv. hónapban...

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok

Melcsi: sajnálom, hogy nem jött be ez a hónapod se. :( Egyébként én is gondoltam rá, hogy lehet mensikor kéne akciózni, de eddig valahogy olyankor nincs gusztusom.

Gyurmi: te mikor tesztelsz?

Lilla: boldog névnapot :)

Nitácska: olyan jó olvasni, hogy ilyen optimista vagy. És milyen igazad van ;) Ha görcsölünk akkor se jön előbb a baba. Akkor mi a fenének görcsölünk, tök felesleges. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Köszi!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok :P

Egy kicsit eltüntem :oops: ,de van rá mentségem.Egy pár napra elutaztunk anyukámékhoz,s ott nincs net,így nem tudtam írni nektek.
Most sajnos nincs időm visszaolvasni,de estére megteszem.

Lilla!
Utólag is NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK neked :P

Melcsi!
Nagyon sajnálom,hogy mejött,de tudod,új hónap,új lehetőség :P Ne keseredj el,s kitartás!!!!

Mielőbbi babásodást Mindenkinek!
zsebi79
 
 


Zsebi
Köszi a jókívánságot.
Látom neked is megjött. Akkor itt sokan egyszerre kezdik az új hónapot.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Csak a vonalzóm szerint jött meg.Igazából szombaton kellett volna megjönnie,de még semmi :P Egy kicsit reménykedem,mert sohasem szokott késni,de nem bízom el magam.Valahogy úgy érzem,hogy ez nem az én hónapom :cry: Nem akarom elhinni,hogy elsőre sikerült.Nagy csoda lenne/de nagyon boldog lennék/
zsebi79
 
 


Zsebi: drukkkkk hegyek mennek neked!!!! Mikor tervezed a tesztelést?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Zsebi!!!Ne hülyéskedj!Irány a gyógyszertár egy tesztért!Én már habot rágnék a Te helyedben!Küldök sok ragacsot ++++++++++ :D :D :D :D :D :D

Virág: Nem vagyok elkeseredve!Valószínű,ebbe a hónapban már nem is mérem a hőm-em!Minek!?Majd jön a babus,ha akar!Úgysem mi döntjük el! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Zsebi
Ez nagyon jó hír. Nem is tudom hogyan bírod teszt nélkül.
Tesztelj, kérlek! Legyél te az első kismami itt!

Kép
p__lilla
 
 


melcsi:sajnálom,hogy jött a piroska látogatóba:(majd legközelebb el zavarom neked:)

igen a képen a kisfiam van.nem én tettem fel hanem a párom.

kisvirág:nehéz azért optimistának lenni,de örökké nem lehetek szomorú,azzal nem segítek magamon:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj csajok nem is mondom. Tegnap mentünk a párom nagybátyjáékhoz és odafelé láttam egy igazi gólyát. :) Furi volt, hogy ilyen hidegbe kóricált a mezőn, de tuti gólya volt. Lehet ez valami jel? :lol: A tavasz jele :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:ez jel lehetett a számodra. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi sajnálom de majd újra neki fogtok és majd akkor sikerülni fog .

Zsebi: megy a drukk ha sosem késik akkor lehet ez tényleg babácska lesz a pocidban :):):):):)++++++++++++++++

Kisvirág szerintem a gólya amit küldtem elért hozzád :):):):):):):) bízz benne:)

nika70
Salgótarján
 
 


nika:látom már a te kisfiad is elmúlt 1 éves:)hogy telik az idő..hmm.
Én is most szűltem és már 2 éves lesz a Máté 23-án.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág:De jó :D Ez biztos jel volt :D
Zsebi: Szorítok hogy Te legyél az első pocakos köztünk :D :D :D Oszd ám meg velünk :!: Jaj,de izgulok!!!
Nika: Köszi!Nem vagyok elkeseredve!Nekünk a tavasz mindig bejön :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: