Új privát üzeneted érkezett!

Haho Lányok!Hova tünt mindenki? Végre idekerülök,erre sehol senki..

KépKép
takido
 
 


Takidó, később jövök. Kitartás.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Én szerintem csak holnap jövök.Apa hozz nekem egy kutyust...
Lehet azt hiszi unatkozom itthon.
Jó éjszakát

málna2162
 
 

 
 

Kis_plutó!
Rendben,én itt leszek.

Málna!
Nyál-,és fogfájásmentes jó éjt nektek is!

KépKép
takido
 
 


Itt vagyok!!
Málna!!Vagy valaki aki ezt tudja,hogy ezt a lilypiet,hogy kell értelmezni??
Ma vettem egy normális hőmérőt!!
Kiváncsi vagyok,hogy holnap reggel mit mérek vele!!Kép
Egyébként köszi mindenkinek a biztatást!!KépJól esik!!Kép
És Én is mindenkinek minden jót Babásodást kivánok!!Kép
Kiváncsi vagyok,hogy igaza lesz-e az asztrológusnak!!Emlékeztek,Õ májusig mondta a fogamzást!!

Kép
bea27
 
 


Málna!!Én IRKÁLOK!!
De ehez a bandához HÛBB vagyok!!Kép
"Más" a társaság!!Kép
Egyébként Én is kipróbáltam már a gyertyázást,a párnázást alulról-felülről!!
Toporgok,hogy meghozta-e a gyümölcsét ez a sok áldozathozatal!!Kép
Egyébként Nekem egy nőgyógyász mondta,hogy a pózok csak segitségek!De ha akar a kiskatona még álló pózban is bejut,és megfogan!!
Ehez mit szóltok??

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Van még valaki gépközelben?KépKép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Kis_plutó,

én most olvasgatom a korábbiakat.
Sajnos ma délután edzés közben megjött...

Majd a jövő hónapban.
Hogy van ez a hőmérőzés, még ezt nem próbáltuk?

Sziszi
Vendég
 


Málna,

köszi a Tomis grafikont, aranyos.
Megnéztem azt az oldalt, ahol csinálod, jópofa.

Csajok,
lehet ilyenkor aktívan edzeni? Ez nem befolyásolja a dolgokat? Pl: fáradtabb vagyok stb.

Sziszi
Vendég
 


Anyusziszi!
Sajnálom:KépKépKép
Nekem is 39 napra jött meg.
Bár én nem is számíthattam most másra. Most máég vigyáztunk, de ebbe a hónapba már mi is belehúzunk.Kép:
A kisfiad mikorra jött össze?

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nem hiszed el biztos, de elsőre. Azóta is emlegetjük, mert ez hangzott el:
"Hozd ide a gumit!" "Nem hozom."
Ez a 12. nap volt, akkor pontosan 28 napos ciklusom volt még.
Sajnos a szülés után én 6 héttel már menstruáltam és így minden felborult, nem volt jó tejem se emiatt és össze-vissza jön meg.

Sziszi
Vendég
 


Sziasztok!
Még én is itt vagyok.

Anyusziszi!
Sajnálom,hogy megjött.
Amugy van egy hőmérős oldal,sajna nem magyar.a www.fertilityfriend.com. ide minden nap bejegyezheted a mért hőmérsékleted.és bejelöli,hogy mikor volt,van peteérésed.a lényeg,hogy minden nap reggel,ugyanabban az időpontban(mielött kiszálnál az ágyból)meg kell mérned a hőmérsékleted.

Bea!
Kiváncsi vagyok a holnap reggeli hődre,és remélhetőleg már ebben a hónapban beigazolódik az asztrológus jóslása,vagy minek mondják.
a tethelyzetekhez annyi,hogy szerintem ezzel növelhetők az esélyek,merthát nem mindegy,hogy mennyi marad bent.

KépKép
takido
 
 


Anyusziszi!
Nekem is mind terhesség összejött elsőre.KépKép
Kiváncsi is vagyok most is így lesz e.
Nem tudom mennyit számit, de ugye csak öregszem én is.Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ez az edzés,meg megeröltetés dolog engem is érdekel.Esténként el szoktam járni futni,meg az oviba is gyakran emelgetem a gyerekeket és van amelyik ugyancsak nem könnyű.nem tudom,ezek mennyire károsak..?

KépKép
takido
 
 


Anyusziszi,Kis_plutó!
Nagyon jó nektek,és biztos most is mind a kettőtöknek hamar össze fog jönni.

KépKép
takido
 
 


Takidó!
Én állatgondozóként dolgoztam sertéstelepen.
Szóval elég kemény fizikai munka.Mikor terhes lettem az orvosom egyáltalán nem javasolta, hogy táppénzre kerüljek. Az orvosok azt mondják tévhit az, hogy az emeléstől el lehet vetélni, legalábbis addig nem mig a méh ki nem emelkedik a medencéből, ami 14-15 hét.
Szóval úgy volt, hogy dolgozom legalább a12. hét betöltéséig.
Végül ez nem jött össze, mert 8 hetesen bevéreztem, de akkor is csak a vérzés miatt vettek táppénzre, nem pedig a munkahelyem miatt.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Takidó!
Én állatgondozóként dolgoztam sertéstelepen.
Szóval elég kemény fizikai munka.Mikor terhes lettem az orvosom egyáltalán nem javasolta, hogy táppénzre kerüljek. Az orvosok azt mondják tévhit az, hogy az emeléstől el lehet vetélni, legalábbis addig nem mig a méh ki nem emelkedik a medencéből, ami 14-15 hét.
Szóval úgy volt, hogy dolgozom legalább a12. hét betöltéséig.
Végül ez nem jött össze, mert 8 hetesen bevéreztem, de akkor is csak a vérzés miatt vettek táppénzre, nem pedig a munkahelyem miatt.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Takido
Tudod, nekünk ez volt a negyedik hónap, hogy nem sikerült. Sajnos azt mondják, hogy akinek hamar összejön az első, annak nehezen jön össze a következő. Persze kivéve Kis_plutó.

Kis_plutó
Ti most kezditek a próbálkozást?

Sziszi
Vendég
 


Kis_plutó

amikor 7 hetes terhes voltam, én is véreztem. Az ultrahangon azt mondták, hogy leszakadt a petezsák kétharmada. Előző nap futni voltam jó 35 percet, többet nem engedtek és 4 napot feküdtem szigorúan. Teljesen visszatapadt...

Ezért kérdeztem, a hogy a fogamzáskor is gond lehet-e.

Sziszi
Vendég
 


Kis-plutó!
Szerinted nem volt köze a bevérzésnek a nehéz fizikai munkához?

Anyusziszi!
Remélhetőleg nektek sem kell már sokat várnotok

KépKép
takido
 
 


Nekem kiderült, hogy mitől véreztem be.
6 hetesen mentem el az orvoshoz, és az UH-on gyönyörűen látszott a petezsák, és mellette egy háromszor akkora ciszta.
Az UH-os vissza is küldött az orbvosomhoz, aki azt mondta a cisztára a terhesség jó hatással van, majd felszívódik. Szóval semmit sem adott rá.
Amikor bevéreztem kiderült, hogy a petefészkek nem tudtak annyi hormont termelni, hogy a pici is növekedjen és a ciszta is felszívódjon.
5 napig kaptam lepényérlelő injekciót.
Kb. 10 napot feküdtem kórházba, de mire hazaengedtek a ciszta is felszívódott.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Na látom már senki sincs itt, ugyhogy megyek én is.
Jó éjszakát mindenkinek!

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Bea
Ha a március 2 az első mensi nap volt akkor a szalag azt mutatja (mivel 40 napos cilust nem engedett) hogy a 35 napos ciklu s 34.napján tartasz.Tehát holnap kell elvileg tesztet csinálnod.Remélem jó hírekkel jössz reggel...
Jó éjt neked

Ha nem haragszotok nem fogok külön-külön írni testedzésre.
Én nem is tudtam,hogy terhes vagyok.Tök nyugodtan lovagoltam...
Nem kell magatokat megerőltetni de a mozgás nem árt.Régen jártam aerobikra,de aztán elmúlt a rajongás és jött a lovaglás meg a búvárkodás.Persze pont ez volt a sok "veszélyesnek"ítélt sport közül az a kettő amit nem lehet csinálni,Sőt pl.búvárkodni szoptatás alatt sem szabad.
De sebaj valamit azért csak kell mozogni.
Nem vagyok oda Rubint Rékáért de a Kismama tornája az nekem bejött.
Felvan osztva a 3 trimeszterre,mindegyikben csak annyit mozogsz amennyit lehet amennyi neked jól esik.
De pl.van egy ismerősőm ő versenytáncol.A 6.hónapig tartott edzéseket.Szerintem alkat kérdés is és főleg számít hogy a terhesség előtt mozogtál -e rendszeresen.

Íme az új családtag:
Máté mindenáron a hátára akart ülni...

Kép

Kép

Kép

Kép

A kis koszfészek,úgy néz ki mint egy malac...Jól kikente magát joghurttal!
Kép

Jó éjszakát mindenkinek!
Kép

málna2162
 
 


Takidó,Nika,Candi!Lassacskán Ti jöttök a tsztelésben!!Megy a drukk 1000-el!!!!!!!!!!!!!!!
Plutó!19 nap múlva ovuláció!!!Kép
Gondolok Rátok,és drukkolok mindannyiótoknak!!Kép
Puszi,jó éjt!!!!!

Kép
bea27
 
 


Szép Jó reggelt Mindenkinek!
Málna:
Nagyon tündéri a kisfiad s a kiskutya is aranyos.

BEus mi a helyzet a tesztel?

Én is tornázom fit-ball alakformáló + futok.

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!!
Nem csináltam tesztet!!Nemakarok ebbe belezavarodni!!
Viszont ma normális lázmérővel mértem a hőmet,és 36.9!!Szerintetek????Kép
Pedig a nő is mondta a gyógyszertárba,hogy az elemes lázmérő egy rakás.......,mert nem pontos!!Na mindegy!És akkor elvileg a mensi előtt fog sokat zuhanni?Vagy,hogy is van ez?Ja!!!!TAPASZTALT ANYUKÁK!!!!!Jelent valmit az elég gyakori széklet,és pisi inger??

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hogy ti milyen aktívak vagytok este, én meg csak 5.-ig tudok lenni!Kép
Bea: szerintem, most hiába méred a higanyossal, nem tudod, hogy ha ezzel mérted volna végig, milyen értékeket mutatna, ez most nem jelent semmit. A többiről, majd az anyukák tudnak mondani valamitKép
Mikor akarsz megint tesztelni?:9
Nekem, valszeg felesleges reménykednem, mert hétfő óta fáj a hasam és van is némi váladék márKép
Előző hónapban is ez volt, csak akkor a teszt is pozitív volt halványan, 1 hét múlva meg negatív lettKép
Málna: ez egy tündéri kis kutyuska, mi a neve, picúrodnak tetszik, és a kutyus, hogy viszonyul hozzá?Kép
Írjatok sokat-sokat én később visszanézek, most munkaKép

Andi
candi
 
 


De mostmár maradok ennél a hőmérőnél!
Szerintem nem is olyan pontatlan!!Nemhiába mutat mind a kettő ugyanolyan eredményt!!!
Akkor végülis a havi előtt fog lezuhanni a hőmérsékletem,vagy mi???Igy logikus nem??
Igazából,én még nem hőmérőztem csak egyik nap elkezdtem,és azóta csinálom!Ilyenkor a havinál is kell mérni??Vagy mi??Valaki tudna segiteni???
Nemakarok a héten semiképp tesztelni!!Még adok a héten esélyt a mensimnek!KépTalán majd a jövőhéten!!Amikor majd a 40.napnál tartok majd!/Csütörtökön!/ De még mindig úgyérzem,hogy nem húzom már addig ki!!
Miért van az,hogy van halvány csik,és nincs terhesség????Ilyenről még nemhallottam csak olyanról,hogy a halvány csik is terhességet jelent!!KépCandi!!Normálisan véreztél????Egyébként terhességtől is fájhat a has!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea:azért lehet halvány csík,mert lehet, hogy volt valami, de még korán felszívódott. Egyébként 1 napig tartott a vérzés. Jövő héten valszeg megyek dokihoz, de csak csütörtökön rendel, azt meg kell várnomKép
Azért aranyos vagy, hogy bíztatszKép Én úgy tudom mensi alatt is jó mérni. Az én hőm soha nem érte még el a 37fokot,én inkább mindig kihűlökKép

Andi
candi
 
 


Nekem is mindig alacsony a hőm!!!
Ez a 36.9 már magas!!!/NÁLAM!!/
Kiváncsi vagyok,hogy mit mond a Doki!!
Szerintem ez az 1 nap mensi SEMMI!!!!Itt még bármi lehet /Bárki!/
Egyébként ne felejtsük el,hogy a Barátnőm 26 napos terhes volt,és a teszt semmit nem mutatott!!!Kép

Kép
bea27
 
 


A próféta szóljon belőled, meg egy pici bébi!!Kép

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Málna nagyon ari a kutyus.KépKép
Nekünk német-juhász kutyánk van, de ha kint vagyunk be kell zárni mert nagyon ugrál és Krisztit fel szokta lökni.
Viszont télen húzta őt a szánkóval.

Bae kitartás KépKép

Candi neked máskor is volt már 1 napos vérzésed?
Mert van aki már terhes és még megvan a mensije is. A beágyazódásnál is lehet kisebb vérzés.
Azóta nem teszteltél?

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Már megint eltünt amit írtam!
Sziasztok!
Málna nagyon ari a kutyus.Kép
Nekünk német-juhász kutyánk van. A gyerekek nagyon szeretik, de ha kinnt vagyunk be kell zárni, mert úgy ugrál, hogy fellöki a Krisztit.
Télen viszont húzta őt a szánkón.

Bea kitartásKépKépKép

Candi! Volt már máskor is 1 napos vérzésed?
Van aki már terhes, és még megvan a mensije.
Kicsi vérzés a beágyazódásnál is lehet, és a hasfájás is természetes.
Teszteltél már azóta?
Szorítok Neked is nagyon.KépKépKép

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


PlútÓ: ez még az előzőnél volt, amikor a második negatív lettKép Egyébként ilyen rövid még nem volt, de hormonbogyit szedek, lehet ez kavarja be.
Most lenne aktuális a téma, de most is pecsételgetek,nem hiszem hogy pozitív lene a teszt. Megátjuk, jövő hét elején talán ellenőrzök, ha most sem lesz meg rendesen.
Ez van . A többiek merre vannak, mindenki csak este ér rá?

Andi
candi
 
 


Candi!
Szerintem ebből még bármi lehet.:KépKép
Régóta szeded a gyógyszert?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Plútó: a gyógyszert most éppen 2 hónapja szedem, de 1 évvel ezelőtt szedtem 6 hónapot eredménytelenül.Kép
Most nagyon bíztam benne, hogy használni fog, meglátjukKép Ha nem sajna menem kell átjárhatósági vizsgálatra.Kép Brr.. ezt szeretném elkerülni, de nagyon.
Az esetemben reménykednék én is, de még nem hallottam sehonnan,hogy ilyen előzményekkel, mégis állapotos lett volna valaki.
Nálatok is esőre áll az idő? Itt hirtelen úgy beborult, tiszta sötét van.

Andi
candi
 
 


Lányok nekem mennem kell!
Remélem este írtok sokat, lesz mit visszaolvasnomKép
Bea, Nika,Anyusziszi,Takido, Málna ti is jelentkezzetek KépKépKép
Puszi

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Végre ideértem,ez a nap elég fárasztó volt.
Candi!
Drukkolok,hátha te vagy a kivétel.
Nálunk is be van borulva,hazafelé majdnem eláztam.

Bea!
Azt hittem,már a teszteredményedről fogok olvasni,kiváncsian vártam,hogy mi újság.
A hőmérőről annyit,hogy igen,aki nem terhes,annak mensi elött leesik a hőmérséklete,és az esést követő 1-2.napon elvileg meg is kell jönnie.Én egyébként pont a mensim kezdetétől kezdtem el mérni,mert úgy olvastam,hogy ilyenkor is tanácsos.Nekem sajna mára 36,6 lett ,és félek,hogy holnapra tovább esik,ez pedig nem sok jót jelent

KépKép
takido
 
 


Kiváncsi vagyok,hogy Én is mit mérek holnap reggel!!Kép
Ugyanis ma nagyon olyan érzésem volt,hogy mindjárt megjön......
TIPIKUS havi előtti érzés ott lennt!!Kép
Szerintem márcsak egy-két nap!!
Na mindegy!!Hátha ez a hónap jobb lesz!!Kép
Még az a szerencse,hogy csak 3 napig tart!/mint egy csoda!/Kép
Na mára Én is lépek!!Tud nekem abba valaki segiteni,hogyha megszünik a munkahelyem Gyest kapok,vagy Gyedet??Mert lehet,hogy nyár végével megfog szünni,és nemtudom,hogy mitcsináljak!Igazából Én már inkább gyorsan terhes akarok lenni,és nemakarok dolgozni!Ezt Apa is helyesli!Vagy pedig még van egy olyan megoldás,hogy fizetek a TB-nek!Szivemszerint nem szivesen hagyom ott a munkahelyemet,de ha megszűnik................!Olyan szivesen dolgoznék végig a terhesség alatt!Na mindegy!Majd meglátjuk!Reméljük azért addig nem zárunk be,amig 6-7 hónapos terhes leszek!!Valaki tud nekem ebben segiteni??????????

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!
Sajna hozzászólni nem tudok,pedig engem is éredekel a dolog,mert én is hasonló cipőben járok,lehet,hogy szeptembertől megszűnik a munkahelyem.Mondván,kevés a gyerek az oviba.

KépKép
takido
 
 


Bea!
Már hallottam mástól is,ezt a havi elötti érzést,nem feltétlenül jelent "rosszat".

KépKép
takido
 
 


Sziasztok lányok!
Tesóm járt ugyanebben a "cipőben" mint ti.
Speditőrként dolgozott a határon. Neki annyi szerencséje volt, hogy márc.-ban szült és máj. 1-én ahogy a EU-ba léptünk és megszünt a határőrség így az ő munkahelye is.
Õ kapta a GYED-et, majd GYES-ről szülte a 2. gyerkőcöt, akivel megint mehetett GYED-re. KépKép
Viszont azt nem tudom, hogy ha terhesen kiírnak táppénzre és közben szünik meg a munkahely, akkor mi történik.
Bea Te mit dolgozol?
Még írjatok most már én is ráérek.KépKépKép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Merre vagytok?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia!
Bocs,én itt vagyok.

KépKép
takido
 
 


Szia!
Bocs,én itt vagyok.

KépKép
takido
 
 


Szia!
Bocs,én itt vagyok.

KépKép
takido
 
 


Ezt meg kétszer elküldte.Kissé le van lassulva a babanet.Nálatok is?
Kis_Plutó!
Én csak attól tartok,hogy nehogy emiatt ne jöjjön össze a baba,hogy tulzottan számit,hogy mikor kéne jönnie.Persze bármikor jön örülünk ,csak rossz ez a szitu.Majd leírom bővebben.

KépKép
takido
 
 


Látom Takidó nálad is le van terhelve a gép.KépKépKép
Mind a 3 üzi ugyanabba a percbe jött, ez nem semmi.Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


MIkor az elöbb megnéztem,csak kétszer volt fent.
Hát ez tényleg nem semmi.

KépKép
takido
 
 


Nekem általában időben szokott késni az üzenet.
De. 15 perc után, mikor az újabbat is felraktam akkor jött elő az előző.
Már meg akatam Tőled kérdezni, hogy nálatok milyen rendszerbe tanítják a gyereket?
Itt Pásztón minden oviba a nevét pontosan nem tudom, de a lényege, hogy játszva tanitják a gyerekeket.
Alig tanultak valamit, pedig az iskolára való felkészítés szerintem az ovoda feladata lenne nagyobb részben.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: