Új privát üzeneted érkezett!

Egcsi
ott én is begolyóznék, sőt már egy nagyvárosban is. Mi egy pici faluban lakunk :wink:
Ott nem durvák a magánbölcsi árak? Itthon elég húzósak :roll:
Suli meddig tart még?
Vendég
 


Sziasztok

35 eves vagyok es mi is a harmadikra gyurunk mar egy ideje. En csak folsavat szedek, mert a vitaminoktol ramcsusszant havi 2 kilo, ugyhogy azokat majd akkor szedem, ha mar babas vagyok!!! :lol:

Egcsi, en is betoltottem a buvos kort, ugyhogy parazok is rendesen.
Mindegy, hogy fiu vagy lany, csak egeszseges legyen! Ja, es jojjon mar!!!

Remelem befogadtok...
Alma
alma35
 
 


Kitty
De durvák az árak, a barátunk kedvezményesen vigyázott rájuk. Az ovi már nem így lesz, azért nem is megy teljes hetet. A sulit remélhetőleg 2,5 év múlva fejezem be.

Alma
Hello! Akkor mi "öreglányok" parázhatunk együtt. :D Fiaid, lányaid vannak? Mennyi idősek? Mióta próbálkoztok?
Nálunk az első kettő gyorsan összejött, remélem most sem várat magára sokáig. Bár a statisztika ellenem van... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Sziasztok

Egcsi
2 lanyom van, mindketto csaszaros, mint nalatok.
Es 4 honapja probalkozunk. Az elsok nekunk is elsore osszejottek, nem ugy, mint most.
Ugyhogy elhataroztuk, hogy nem tokolunk tovabb, mivel a nagyok kozben nonek es no a korkulonbseg is, - rolunk nem is beszelve, parom 39-szoval talan dokihoz kene menni...
A ket lanyom 12 es 7 eves.
A parom szerint amugy turelmetlen vagyok, ami lehet, hogy igaz...


Alma
alma35
 
 


Alma

Nálunk is apjuk 39. Mondogatja is, hogy ő már "öreg" a gyerekhez... :roll: 4 hónap még nem hosszú idő....persze biztos én is türelmetlenkednék. :wink: A lányaid biztos sokat fognak segíteni a baba körül. :)
Mi még nem álltunk rá a babprojectre élesben, mert apjuk nem akar decemberi gyerkőt+a sulimhoz is igazodni kell, szóval április a bűvös hónap.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Alma
Kép
Gratulálok a két nagy lányhoz! Biztos sokat fognak segíteni a baba körül! Szeretnének már kistesót?
Ilyen nagy korkülönbséggel szerettétek volna a picit?

Egcsi
akkor szerencsétek volt, itt iszonyatos árak vannak.
Több gyermeket is terveztek, vagy megálltok majd háromnál?
Vendég
 


Kitty
Négyeske már nem valószínű, leginkább a korom miatt, aztán apjuk sem akarna már többet. Én elég őrült vagyok, lehet bevállalnám. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!

Egcsy, Alma,
üdv nektek!!! Örülök hogy jöttetek!
Ja és gratulálok a nagyobb gyerkőcökhöz!!!

Nekem is van már egy, de ő még csak dec-ben múlt 2 éves. De egy igazi kis hóhányó Lány létére.

Hkitty,
én se szeretem Budapestet, főleg a Belvárost. De itt a peremkerületben ahol mi lakunk nagyon jó. Annyira kint vagyunk, hogy itt már Bkv-busz se jár... :) Na de tényleg, szóval itt ahol lakunk egy lakópark van, tiszta falu az egész. A lakóparkot erdő veszi körbe 2 irányból, a 3. részen pedig egy óriási rét van, ami szintén erdőben folytatódik. Szóval tiszta falufíling van. Egyébként én falun nőttem fel, és tudom milyen nyugis ott az élet, de itt is megvan ugyanaz.

Tegnap megvolt az utolsó hormonvizsgálatos vérvétel, hát nagyon kíváncsi leszek az eredményre. Majd jövő hét pénteken lesz eredmény. Aztán utána kielemzi a dokim.
De szerencsére van benne tsh hormon is, amit néznek, így legalább az áprilisi pajzsmirigy-ellenőrzést megúszom. :) :)

Kitti neked miért kell az endokrinológus??

Mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét!


Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok lányok!

Már nagyon régen nem voltam itt. Tök jó, hogy ilyen sokan lettünk. :)))
Készülődünk ezerrel már tényleg itt van mindjárt. Izgulok egy picit.
Én egyébként Gravidát szedek, szerencsére nem hízok tőle, csak arra kell vigyáznom, hogy kaja közben vegyem be, mert ha nem így teszek, akkor hányingerem lesz. Mi következő hónaptól vágunk bele a dologba, annyira jó lenne, ha össze jönne elsőre. Egyszer megálmodtam, hogy 2011. február 4-én fog megszületni az első gyerekem. Nagyon nagyon jó lenne, de ugye ezt nem veszem készpénznek. Hallottam olyat, hogy a terhesség igazából 10 hónap igaz ez?
Én pesti vagyok. Szerencsére nem a belvárosban lakom ott ki lennék, mert sajnos elég nagy ott a kosz. :( Viszont itt a kertvárosban egész nyugi van.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


És azt elfelejtettem mondani, hogy gratulálok a gyerekekhez. Nagyon aranyosak. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ninike
Látom arisztokratává ütöttél (y a nevem végén). :lol: Hogy nekem ez nem jutott eddig eszembe. :wink:
Hormoneredményekhez drukk! A kislányod simán összejött vagy érte is "meg kellett dolgozni"?

Gabi
Minden készen áll az esküvőre? Azért mondják, hogy 1O hónap, mert holdhónapban számolják. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok Lanyok!!!

Kitty - Nem terveztunk ekkora kulonbseget, csak elhulyeskedtuk az idot. Tudod, most elobb koltozunk, utazunk ez-az, es akkor kaptunk eszbe, amikor mar a haveroknal jott a sok harmadik es a lanyok is nyafogni kezdtek, "hogy milyen jo lenne...."

Gabi - A legjobbakat kivanom neked az eskuvodre, biztosan nagyon szep lesz, es orok emlek mindkettotoknek. :!:


Egcsi - Miert nem akar a parod decemberi gyereket? Az en "kicsim"decemberi es veszedelmesen okos kis kolyok.... Az Unnepek miatt?

Alma
alma35
 
 


Szia Egcsi!

Igen már majdnem minden megvan. Már csak meg kell rendelnem a csokrot meg páromnak a cipőt meg az övet kell megvennie. Ja meg meg kell írnom a forgatókönyvet, de valahogy nincs hozzá sok kedvem, de muszáj lesz.
Most már értem, hogy miért 10 hónap. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia Alma!

Köszönöm. :) Nagyon aranyos vagy.
Az én párom is decemberi és ő is nagyon okos. Ő 23-án született, mert már a 24-e foglalt volt. :lol: (az ő elmondása szerint)
Nekem mindegy mikor fog születni a gyerek csak már jöjjön.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


sziasztok!

hát a decemberi gyerkőcökkel sincs semmi gond szerintem, a lányom is decemberi, és nem elfogultan mondom hogy nagyon okos gyerek. Rengeteg figyelmet igényel, de hihetetlen esze van. :)

Ja egyébként én ha lehet akkor nyári gyerkőcöt szeretnék. Főleg mert azért télen nem egyszerű nagy hassal a réteges öltözködés, meg ott a sok vírus. És hát mivel van nagyobb gyerek, azért ő sok mindent haza fog hozni, és hát az az újszülöttnek nem a legjobb. Talán a nyári babák kevésbé veszélyeztettek ebből a szempontból. :)

Gabi te melyik részen laksz a külvárosban?

Hát nekünk Nóri úgy jött össze, hogy a dokik mondták hogy lehet hogy egyáltalán nem lehet majd gyerekem természetes úton, mivel nekem akkor 2 elég nagy mióma volt a méhemen. Szóval nem sok esélyt adtak rá. Ez az esküvőnk előtt derült ki. Aztán még várnunk kellett kicsit, mert nem volt alkalmas rá az idő, éppen építkeztünk. aztán mikor zöld utat adtunk, rögtön elsőre összejött. A dokik voltak a legjobban meglepve. De nem volt egyszerű terhesség, sajnos a mióma miatt majdnem elvesztettem a 2. hónapban.
De a terhesség jó hatással volt a miómákra és szinte teljesen felszívódtak, a doki szerint a másodiknál nem lesz gond velük.
:)

Egyébként azért 10 hónap, mert pontosan 40 hét az utolsó mensi kezdetétől. De ugye a gyerek nem akkor fogan stb.

na most mennem kell, mert Nóri már nem hagy, menni kell fogócskázni. :)
puszi

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Egcsi
hát még minden lehet, pl ikrek :lol:

Ninike
hát olyan falusias helyen én is laknék, mert akkor legalább közel van minden. Itt kocsi nélkül még meghalni se lehet :?
Nóri igazi csodababa :D

Gabi
remélem, az álmod valóra fog válni :wink:

Alma
sok családnál előfordul ez, hogy előbb ez, meg az. Ha jól meggondoljuk, sosincs olyan, hgoy most minden ok, vmi mindg van, de egyszer csak kell gyerek :lol:
Vendég
 


Alma
Az ünnepek is, bár nem értem mi a különbség, hogy két héttel Karácsony előtt vagy után van a szülinapja...ja, és nem akarja, hogy évvesztes legyen. :roll:

Ninike
Akkor drukk nektek, hogy a kistesó is gyorsan jöjjön! :wink:

Kitty
Ikrek..ha-ha-ha :shock: A párom ettől fél. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok!
Ninike Kispesten lakom. Jó itt lakni. :) Tök jó, hogy Nóri ilyen gyorsan megfogant.
Hát remélem jövőre már nem lesz ilyen durva influenza járvány télen, mert azért most a kismamákra nagyon veszélyes volt ez a H1N1.
Nővérem elutazott Ausztráliába. :cry: Már most hiányzik. Nem is akarnak visszajönni. :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Egcsi
párod elég érdekes, akkor konkrétan meg van szabva, mikor lehet baba? A többiek elsőre sikerültek?
Mert mi örülünk, ha egyszer lesz, ha még meg volna szabva, hogy mikor ne legyen, sose lenne :?

Gabi
sajnálom, hogy nővéredék olyan messzire mentek. De megértem őket, a mai helyzetben :roll: Én is mennék külföldre, de párom nem :?
Vendég
 


Gabi
De jó a nővérednek! Mi Új-Zélandra mentünk volna, ha Amerika nem jött volna össze. Elhiszem, hogy hiányzik, de lesz majd kihez menni látogatóba. :wink:

Kitty
Mikor Berci készült Németországban dolgozott, úgyhogy őt 8 hónap alatt "hoztuk össze". Bence másodikra sikerült. Hármaska is erősen tervezett a sulim miatt, na meg ugye a páromnak is van beleszólása a mikorba. :roll: Remélem elsőre összejön, de mindannyian ebben reménykedtünk-reménykedünk. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
akkor nektek nem sokat kellett várni a gyermekáldásra :wink:
Sulit a pici mellett is akarod majd csinálni? Nem halasztasz?
Vendég
 


Kitty
Ha minden a tervek szerint alakul, akkor nem halasztok. Ha a gyermek úgy dönt, hogy félév közepén akar születni, akkor persze bele se vágok, de decemberig mindenképpen maradok a suliban.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
reméljük, összejön úgy, ahogy akarjátok. Nekünk mindegy lenne mikor jön, de azért már jöhetne. :oops: Mondjuk azt most annyira nem bánom, hogy nem lesz novemberi, mert ha lány lenne (már pedig az lesz :wink: ) akkor közel lenne a szülinapja a névnapjához.

Nálatok nevek vannak már?
Vendég
 


Kitty
Mar van nevetek? Nagyon biztos vagy te ebben a lanyban! Tudod, hogy en is biztos voltam benne es mindketto az lett!!??
Lehet, hogy en nem is tudok fiut szulni?
Nem baj, egy harmadik lany is tokeletes lenne!!
:)

Valaki probalta mar kozuletek ezeket az LH teszteket? Ha total negativ akar ki is hagyhatom a kovetkezo napot?
Mondtam nektek, hogy a tettek mezejere lepek, ugyhogy ma vettem egy 7 darabosat.

Ninike
Asszem lemaradtam, de akkor ti is most tervezitek a tesot? Es miert kell ez a hormonvizsgalat? Nalam is neztek, de csak progeszteront a 21. napon 2 honapja. Azt mondta a doki, hogyha az jo, a tobbit kar is nezni..... Hat, nem tudom :wink:

Alma
alma35
 
 


Alma
igen van, ha lány akkor Anyukám nevét kapná, mivel ő dec.-ben hagyott itt minket :( Ha fiú, akkor meg páromét, ő ragaszkodik ehhez, náluk ez hagyomány.

Sose használtam még lh teszteket, de én úgy tudom, ha megjelenik a 2. csík (akármilyen halványan is), akkor kell két naponta vagy akár naponta gyúrni a babára. :wink:
Vendég
 


Kitty
Sajnálom Anyukádat....nagyon nagy veszteség egy szülő halála. :( Apósom is decemberben halt meg, rákos volt. :( A párom szeretné, ha apósom után Béla lenne a csemete, amennyiben fiú, lánynév Blanka vagy Bianka. Szerintem lányunk lesz, már egy jó párszor azt álmodtam. 8) Első kettőre nagyon fütyist akartam, most viszont tényleg mindegy, az egészség a fontos. :)

Alma
Hallottam rosszakat az Lh tesztről, pl. valakinek a kisfia megnyalta és páfrányos lett. :shock: Ki kell próbálni...lehet neked bejön. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!

hát remélem mindenkinek összejön majd amit szeretne. mármint amikor szeretné a babókát.
mi ha minden jól megy akkor 2010. végefelé adunk szabad utat a babának. Főleg mert most mentem vissza dolgozni, és azért jó lenne, ha meglenne az 1 év aktív munkaviszony a gyed miatt.

hát a pajzsmirigy probléma a hosszú szoptatás miatt alakult ki, és ezt is ellenőrzi most a doki, meg a 3, és a 21. napon néznek hormonokat. Biztos ami biztos nézi meg. Meg voltak olyan tüneteim amik hormonzavarra utaltak. de ezek azóta megszüntek.

mindenkinek nagyon kellemes hetet kivánok!!!
puszi!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Nekünk is vannak már neveink. Ha fiú lesz, akkor Áron. Ha lány akkor meg Lia Viktória. De van egy olyan megérzésem, hogy az első tutira fiú lesz. Már többször álmodtam is vele. De ha lány lenne én ugyan úgy örülnék. :))) Jó lenne ha már megfoganna. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Egcsi
részvétem apósod miatt! (Anyu is rákos volt, fél év alatt végzett vele :( ) Őt Katalinnak hívták, párom Sándor.
Mamámat Blankának hívták, régen tök ritka név volt, most már egyre többször adják :wink:

Ninike
jó hogy ilyen dokid van. Már én se bánnám, ha kivizsgálna :roll:

Gabi
szép neveitek vannak!
Vendég
 


Kitty
A rák az egy szemét betegség. És sajnos nem az egyetlen... :?

Gabi
Szép nevek. Nekem maradnom kell a B betűnél, családi hagyomány férjeméknél, amit érdekes módon csak ő tart be. :roll:

Elmentem szandit venni a kisebbik fiamnak...hát tavaly óta annyit nőtt a lába, hogy egy méretet átugrott és mindjárt 2 számmal nagyobb kell neki tavalyhoz képest. :shock: Szerencsére szandin kívül mindent örököl a bátyjától. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hát sajnos a rák az tényleg egy gyilkos kór. És az a baj, hogy kevesen gyógyulnak meg.
Nálunk szerintem majd gond lesz a cipővásárlás, mert páromnak nagyon nagy lúdtalpa van. Konkrétan olyan a talpa mint a kisbabáknak. Jó lenne, ha csak kis részben öröklődne ez. De majd meglátjuk még azért ez messze van...
A gyerekek olyan ripsz ropsz nőnek. :)) Ez a dolguk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Egcsi
hát valóban az :cry:
Akkor nálatok eléggé le van szűkítve a kör, ha csak B betűs lehet. Mondjuk azzal is van sok szép név :wink:
Mindig azt mondják mennyibe van egy gyerek, de csak az első kerül sokba, a többi meg már egy csomó mindent tud örökölni a nagyobbaktól :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Sajnos en mindent elajandekoztam a haveroknak a masodik utan, ugyhogy ennek a bebinek mindent ujbol meg kell venni.
Meg ugye 8 ev nagy ido. Ami meg is maradt, az sem tul szep.

Olyan lesz ez a pici nekunk, mintha elolrol kezdenenk.
Nevek meg nincsenek, es mivel a csalad kilotte a legjobb neveket, majd torni kell a fejunket...

Kitty - A Katalin nagyon szep nev, es szerintem mostanaban nincs is olyan sok belole.
alma35
 
 


Sziasztok!

hkitty22
Köszi, megpróbálok sűrűbben jönni.

egcsi
ha összejön, akkor a kislánynak jobban örülnénk, de tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen. :)

alma35
mi az LH teszt?

Mi nevekben egyáltalán nem vagyunk biztosak. Ha lány lesz, akkor Petra, de még ez sem teljesen biztos. Mi csak augusztusban akarunk nekiállni a babaprojektnek, remélem hamar összejön. Mivel nekünk is elég nagy a korkülönbség, ezért elég sok mindent meg kell vennünk, de azért a családtól is kapunk majd. :lol:
eszty
 
 


Sziasztok

Eszty- az LH teszt olyan, mint e terhessegi teszt, 5-7 db van egy csomagban, es a peteeres napjat mutatja meg. Akkor ketcsikos, es akkor kell akciozni. Ez azoknak segitseg, akik nem tudjak, mikorra esik valojaban az ovulacio - mint en....
En is itt olvastam rola valamelyik topic-ban.
A
alma35
 
 


Alma
a Kata elég népszerű mostanában, de így, hogy Katalin nem. Legalább nem minden 2. gyereket hívnak így :wink:

Eszti
remélem, elsőre összejön nálatok is a bébi :wink:
Vendég
 


Nekem is vennem kell bébicuccokat, mert egy csomó minden eladtam-odaadtam, mert nagyon úgy volt, hogy nem lesz több. Apjuk teljesen elzárkózott a gondolatától is. :roll: A nagyobb dolgok, babakocsi, hordozó, kiságy azért megvan még. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
legalább a drágább dolgok megvannak. Szoktam nézegetni babakocsikat, autósüléseket, és hát még jó hogy ülök közben :shock:
Vendég
 


De jo neked Egcsi, en mindent a noveremnek adtam, o meg tovabbajandekozta, mert azt hitte mar megalltunk.
O is ilyen ajandekozos fajta. Volt olyan, hogy bevittem egy kis kabatkat a kolleganomnek, aztan otthon megsirattam, mert eszembe jutott milyen edik voltak benne a lanyok.
Hulye vagyok mi?

:D

A multkor megneztem a babakocsikat es majdnem elajultam. Meg a havi fizum sem eleg egy babakocsira!!!! (Olyat neztem, amiben bebihordozo van, a kocsi miatt).

Kitty, latom varakozo allaspontban vagytok, azt irtad vhol, hogy mar tuti 2011-es lesz a gyerkoc. Mire vartok, ha meg szabad kerdezni?
alma35
 
 


Alma
arra várunk, hogy legalább páromnak jobb melója legyen. Mert én sajnos nem találok itt a környéken semmit, pedig már kétszer is voltam fizikai munkán, de mindegyik alkalmi volt.

De ma telefonáltak, hogy felvették páromat a Merci gyárba, úgyhogy nem sokat kell már várni :wink: Csak ne kéne neki félévre kimenni Németo.-ba :roll:

Amit én kinéztem babakocsit, meg se merem mutatni páromnak, mert hanyatdobná magát :oops:
Vendég
 


sziasztok!

bocsi, de most nem tudok bővebben irni, de igérem holnap jövök! :)
Puszi

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Aki csak egy gyerkőc miatt akar bébjárgányt, az nézze meg a használtakat is. Szerintem. aki még további gyermekáldással is számol, ott érdemes beruházni újra. egy csomó szempontot figyelembe kell venni a babakocsinál, úgyhogy nem egyszerű. Nekem szinte csak azért kell, hogy a parkban-játszótéren tudjam tologatni, úgyhogy a miénk nem egy nagy szám, de legalább van. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello csajok!

Hát én is már nézegetem a baba holmikat. Már ki is választottam a babakocsit. :D Persze, hogy miből vesszük meg azt még nem tudom, mert 100 körül van... De csak kiszolgál majd két gyereket és akkor már megéri.
Kitty mi is vártunk eddig de következő hónaptól belevágunk. És reméljük majd hamar össze fog jönni.
Vezetek hő görbét és úgy tűnik, hogy minden hónapban van peteérésem. Úgy hogy remélem egészséges vagyok.
Nekünk a nevek már több, mint egy éve megvannak. Úgy hogy már nem lesz kérdés, amikor megmondják, hogy fiú vagy lány lesz, hogy mi legyen a nevük. :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Egcsi
egyetértek, drágább dolgokat sokszor használtan is meg lehet venni, tök jó állapotút. És sokat lehet rajta spórolni, ami nem utolsó szempont.

Gabi
egy hónap, és esküvő! :wink:
Örülök, hogy minden rendben! Nekem sajnos még spontán mensim sincs, csak gyógyszeres :?
Vendég
 


Sziasztok!

Alma35
És ha mi lányra gyúrunk, akkor is a csík (LH) megjelenése után kell akcióba lépni?
eszty
 
 


Bizony most már csak egy hónap van. :))) Már picit izgulok, de biztos minden rendben lesz.
És mit mondott a doki miért nincs menszid? Vagy ezt nem tudja megmondani?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok

Eszty - Az LH csik folyamatosan lesz egyre erosebb. Elso nap csak kicsit latod, masik nap mar sotetebb, es kb. a harmadikra lesz a 2 csik egyforma - akkor tudod, hogy most van az ovu. De mar az elozo napokban is latszik, hogy lassan itt az ido, ez pont jo a lanyoknak!!!!

Mi most GYEREKRE gyurunk. Mindegy, hogy lany v. fiu csak EGESZSEGES legyen!!!![img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1268921103.5418.jpg[/img] [/img]
alma35
 
 


Ezzel én is pont így vagyok. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
doki semmit nem mondott (már mint a 2.), az első csak ráfogta arra, hogy még a fog. gátló zavar be. De könyörgöm, meddig? Életem végéig??? :evil:

Alma
nekünk is mindegy, csak egészséges legyen. :wink:

Eszty
ezt nem tudom, de a lánykatonák két napig élnek, szóval ne pont a pé napján legyetek akkor együtt ;)
Vendég
 


Igen, én is ezt olvastam, hogy az Y-onok fürgébbek, az X-ek viszont tovább bírják. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: