Új privát üzeneted érkezett!

Kata
Na te is elokerultel :!: Igen neked irtam mert te sehova nem irsz...gondoltam gyere ide :lol: Bar veled a csoda mar megtortent :wink:
Azt a mindenit mien kielemzest csinaltal :shock: Te ma aztan profi vgy :lol: most mar ertem te neked,hogy jott ossze 8) Igen paran vgyunk mar itt...nem is az a lenyeg,hogy hanyan hanem ,hogy jokat dumaljunk :roll: :wink: Koszi a sok infot :!: Igen magas az FSH hormonom es lehet,hogy tenyleg klimaxolnek?De nappali tunetem nincs.Vgyis csak ejszakai van es az se mindennap :roll: es az nem is hiszem,hogy klimax miatt van :? 1-szer stimulaltak vgy mi...jah akkor verzett be a petefeszkem :( de peteim voltak :!: :!: Sot tudod dokinal multhoban mikor voltam akkor is azt mondta volt pe-m :wink: Csak kesett a piri :? Azta te hol olvasol ilyen jo dolgokat?Azert nincs idod ide irni mert interneten bongeszel :lol: Veletek mizu :?: Reg hallottam feloled.//MSN-re se jossz soha :roll: :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Nem tom sajna en egyszeruen nem foglalkozok a primitiv emberekkel...maskepp nem megymert ok nem fognak valtozn :wink: Szal vedekezz azellen,hogy fel tudjon idegesiteni es mondogasd magadnak,hogy szegnyke egy taho es a szegenysegi bizonyitvanya neki nem a te bajod...sose alacsonyodj le hozzajuk mert az o szintjukon a profisagukkal siman padlon maradsz :wink:
Na szerdan lesz eredmeny?

Zsofi@
Na de jo,hogy kesz a dogad :roll: Nekem is tanulnom kellene...mai tesztem felet nem tudtam :? Kedden megint teszt.Ugyanez meg a mai tanultak :? :x :roll: A takaritashoz kuldom a segitoket a kovetkezokben :arrow:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata: Szióka neked!!!!! Húúúúúúúúúú..... de profinak tetszik lenni a néninek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

KépKép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Képzeld, Pest közlekedésileg szinte totál csőd....nem lehet közlekedni.... holnap sztrájkol a MÁV is.... reggel jelentették be :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


LAPTEUUU :!: :!: :!:
1.BABA
2.ZSU
3.BRIDGETKép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Nem mondod :shock: A mav is azt meg nem is olvastam :? Mert meg feljebb van az a hir de minnya ovaerek
http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=9117

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!
Húúúú termeltetek ám! Mindenki ilyen korán kelő volt? Én majd' 9-ig aludtam. Mostanában annyit alszom... :oops: :lol: :lol: de ennek egészen egyszer oka van. Felszereltettük végre a redőnyt, és ugye sötét van addig, ameddig akarom. Így nem ébredek korán a reggeli napfényre. :lol: :lol:
bridget0801
Szia! Látom még mindig tartja magát a hőd! Ez máskor is így nézett ki? Agy ez most újjdonság? Mert ha az, akkor ez már csak jót jelent!
:lol: :lol:
zsófikukac
Semmi különös a foglalkozásom. Egyszerű őrkísérő vagyok. Csak épp nem női foglalkozás, és ezen csevegtünk egy keveset. :oops: :roll: :lol:

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Szia Pendi!!!

Szép napot neked is :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
Apara tamadtal tegnap :?: 8) :lol: :oops: A hom e-hoban kezdtem el merni...de multhoban mikor nem jott meg neztem es 37-37.1korul volt a vegeig :roll: Tudod most valtott 23naprol 29-re a mensim.Ugyhogy egyenlore nem tudom megmondani :roll: :? Otthon nekem is redonyom van de mivel feher nem olyan sotet meg teljesen nem is szoktam leengedni :roll: De itt kint is eleg jo sotet a fuggonyunk marmint sotetit :lol: En is delig szoktam agyban lenni :? :oops: (emiatt)Ugyhogy nem mondanam,hogy koran keltem :? csak az otthon hajnal 5-nek szamit 8) :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi Zsuzska!
Szépen kezdem egy takarítással! :twisted: :wink: :roll: :shock: :lol: :lol:
Vendég
 


bridg
Mitől váltott ekkorát a ciklusod? Ez normális? vagy valami gyógyszertől van? Bocsi lehet, hgoy már írtad, csak nem figyeltem eléggé. :oops: :cry: :roll:
Vendég
 


Bridg
ja!! természetesen támadtam! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsu
Konyvtarban mizu?

Itt esik a eso mar 4oraja :x Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát én is szívesen támadnék, de nem kívánom a szexet :roll: :shock: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
25naposak voltak aztan mikor stimulaltak decemberben akkor beverzett a petefeszkem es azota 23napos lett :? Egesz multhoig...mikor is 29nap utan jott meg :shock: E ho elsejen :!: Lehet csak 1szeri dolog nem tom...szerintem se normalis de dokim mindenre azt mondja elofordulhat barkivel :? A decemberi tortenesekre is ezt mondta :? Hat nem tom :roll:

(tamadas= Kép [/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Ne felj nalunk is peteeres ota 1szer volt akcio 8) az se olyan...ma ha erted mire gondolok :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg
az a lényeg, hogy jó orvosod van, és bizol benne. Biztosan tudja mit csinál. :roll:
Vendég
 


Bridg: hát nekünk azóta nem volt :oops: :cry: Vagy Zolim fáradt, vagy én alszom el hamar.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bizni nem mondanam,hogy bizom benne de sok valasztasom nincs :roll: De valszinu tudja mit csinal :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Ma sem lesz mert keson jon ugyanis valami ugyveddel van vacsija meg pialas Kép Ugyhogy ma en jol behagymazom :lol: De pentek vgy hetvegen tuti mi is akciozunk majd 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Talaltam egy internetes oldalt ahol elmeletben 60db magyar csatorna van hat eddig 10-bot 3jott be :? A minosegrol meg ne is beszeljunk :?
http://online-media-archive.net/tv/brow ... in_name=on

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Epp Duna tv-t nezek 8) 8) 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát ez tök jó..... neten még nem próbáltam tévézni :lol: :lol: :lol: :lol: Épp olvimnak nyomtagattam :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szal regen az Rtl klubbot neztem ami most megint muxik itt:
www.rtlhirek.hu a hiradot,fokuszt ilyeneket itt nezem meg :wink:
Amugy a Magyar nepmeseket meg itt szoktam nezni:
www.youtube.com :lol: :lol: :oops: Imadom na mit tegyek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nagyonis jók a régi mesék, én is nagyon szerettem őket. Az a akár, hogy manapság már nem trendi nézni őket :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm az együttérzést és a tippeket...

Zsuzska, folyamatosan azon agyalok én is, hogy mivel tudnám jól beégetni. Igazából már többször megtettem, de mindig jól jött ki belőle... mert ugye az ilyen ember amikor sz*rban van, akkor azt rögtön a másik nyakába tudja borogatni, miközben ő tovább tetszeleg a dicsfényben :evil: :evil:

Na mindegy, asszem Bridget példáját követem és nem foglalkozom vele...úgysem leszek már itt sokáig :wink: de azért beégetem majd, ahol tudom addig is :wink:

Bocsi most nem tudok többet írni, mert dolgoznom kell, most egy pár napig nem leszek az irodában, úgyhogy előre dolgozom...

Pusz

Kép
vickybabe
 
 


Engem nem erdekel trendi nem trendi :lol: otthon gyujtom a dvd-ket...a Magyar filmeket es Magyar meseket a legjobban 8) A dr.bubotol kezdve...vukkig,Macskafogo ahhhh mar most kivgyok itt csak keves Magyar filmem van es mesem mese csak 1 MIikrobi...Kitty lanya azt szokta nezni mikor itt vannak :lol: De en a regi ifjusagi filmeket is szeretem pl. Utanam sracok meg sok mas,most nem jut eszembe :roll: A neten ezek mar 1000ft-ert megtalalhatok...majd legkozelebb kuldok ki magamnak mert iiiiiimadom nezni oket 8) Persze az uj filmek se piskotak (magyar) :wink: Szal engem a trend nem erdekel meg ruhaban sem :? Amit szeretek azt veszem fel na meg persze ami jol all :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Dolgozgassa aztan majd ha van idod irj :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Hát a divat engem sem tud lázba hozni.... pláne, hogy mondjuk az én méreteimre nem nagyon gyártanak belőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De amúgy is a kényelmes darabokat szeretem igzán. Főleg mostanában garbó, farmer, kardigán. De már nagyon várom a nyarat, hogy szintén farmer térdnacit és csini felsőket hordhassak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj a nyarat en is birom 8) Megyek Balcsira 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Én a Balcsin lakom! :lol: Vagyis mellette! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Bocsessz boltban voltam :? Hol is vgy nem publikus?En Siofokra jarom minden evben :wink: de ha esetleg veled tudnek talizni akkor nem gondo utazom en par varost azert :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi szinte majd minden hétvégét a Balcsin töltjük, csak mi a másik parton :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kvízkérdés:
Legnyugatibb város?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu
Akkor titeket is egyik hetvegen meglatogatlak 8) :lol:

Zsofi@
ooooo....mmmmm.....oooo :roll: Csak nem Keszthely :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát én passzolnék :shock: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Almádi :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsofi tortarol ngyon hallgatsz 8) Csak nem 1 ulto helyedben bedurmoltad :?: :lol: Nem kapunk fotod :?: Vgy nem publikus :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok!

MEgint helyettesítenem kell!!!!

Most gyalogolhatok át Erzsébetre!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEntem haza, otthonról majd jövök!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most helyettesitessz vgy mesz haza :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En keszitek valami kajat aztan jovok megnezek egy filmet 8) Utana alvas mer reggel 8-kor kelek ugyanis Kitty-vel reggelizem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bakker!!!!
Az előbb írtam és nem küldte el :evil: :evil: :evil:

Szóval ma is és holnap is helyettesíteni voltam/megyek. MA Soroksár, holnap Erzsébet..... én balga egél közel lakom mindkettőhöz.... sajna gyalog is tudok menni :roll: :oops: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és vettem palástfüvet és cickafarkot, hátha használnak :roll: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ugyi vgy :wink: De piri nincs meg ugye? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mentem aludni csajok 8) Embor is hazajott :lol: mar 10utan :shock: Szal nem ment italozni :wink: Lehet akcio is lesz szal majd holnap :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Szép álmokat nektek és akcióra fel :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hát profi azért nem vagyok, csak tanultam az okosabbaktól a PCO-s topikban. Meg a babát tervezők otthona honlapon is sok mindenről írnak.

Brideget!
A munkahelyemen szoktam a babanetet olvasni, amikor pár perc szünetem van. Mivel harmadik hónapja hogy elment a kolléganőm - és még mindig egyedül vagyok - sok munkám van, általában túlórázom. Ezért napközben reagálni nincs időm, csak olvasgatni.

Délután 5 óra, fél hat mire hazaérek, és ugye van egy 3 és fél éves gyerekem, akivel foglalkozni kell(ene) sokat. Délután jön haza a bölcsiből, aztán itt a háztartás is. Amikor meg hazaérek (csak itt van msn, munkahelyen nincs) akkor te már alszol általában. Ezért nem találjuk meg egymást msn-en.

Én elég jól vagyok, csak már alig várom, hogy mehessek jövő héten a dokihoz. Remélem minden rendben van (és látni fogja a doki a szívdobogást azzal a sz.r UH-gal, ami a kórházban van)

Néha émelygek, és estefele mindig rosszabbul vagyok. Ja és a hétvégén a kisfiam majd én végül a férjem átestünk a hányás-hasmenéses viruson. Jó hétvégénk volt.... :(

További szép napot mindenkinek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: