Új privát üzeneted érkezett!

Viri!
Mi már élesben próbálkozunk :P Igaz,az elején úgy volt,hogy csak márciustól kezdjük a" projectet",de aztán úgy döntöttünk,hogy mégsem várunk addig.Már nagyon szeretnénk egy kistesót!!!!!!
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Nagyon termelékenyek vagytok, alig győzöm olvasni.

Anita, Lilla! Üdv itt, mielőbbi pocakosodást kívánok!

Virág, sajnálom.

Gyurmi, Melcsi, mennek a drukkok!
Melcsi, kösz,hogy megpróbáltad megcsinálni Te is, bár látom, hogy neked is kb. annyira volt engedelmes a program, mint nekem. :? Mi sajnos csaK áprilisban vágunk bele a "babahasbarakásba", így a február és március nem jöhet szóba. Nekem sikerült egy áprilisi dátumot is kigyötörni és aszerint majdnem egybeesik a Jónás-napom és a pé-m. Ha netán elsőre összejönne és a Jónás-féle jóslat bejön (bár már eléggé elbizonytalanodtam, ha a program sem működik az én születési dátumomra rendesen :roll: ), akkor megfogan harmadik fiúnk. :)

Nitácska!
Lehet, hogy a pocakod tényleg tüszőrepi miatt fáj, néha nekem is szokott. Elmúlt már?

Zsebi,,
remélem nem a miki, csak valami front az oka :wink: .

Picur, hol vagy? Csak nem....

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szia Datolya!

Bárcsak úgy lenne,de sajnos szerintem kizárt :cry: Valahogy úgy érzem,hogy nem sikerült ez a hónap :cry:
zsebi79
 
 

 
 

Viri
Titokban én is reménykedem, hogy úgy jön össze, ahogy írtad.

Kép
p__lilla
 
 


datolya:ma kevésbé de kicsit még éreztem :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bellanitta:látom veled is névrokonok vagyunk :lol: :lol: :lol:
Köszi kicsit már jobban érzem magam.Annyira sok nincs már a babaprojektig,de igazából nem figyelem,ezért csináltam vonalzót néha rátekintek és látom hol is tartok.de ennyi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok :!: Szépen termeltetek,amíg nem voltam :lol:
Üdvözöllek Titeket is Lilla és Anita :!: :lol: :lol:
Virág:Valószínű,igazad van,majd a most következő ciklusnál kipróbálom!
Lilla:Gabriell tesztet csináltam!Neked van már gyereked?
Zsebi: Több lelkesedést :D :D :D :D
Bellanitta: drukk a mielöbbi babásodáshoz :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Bellanitta: Mi az a Kaális konzultáció?Mióta próbálkoztok?
Datolya:Harmadikra is fiút szeretnétek?
Lilla: Én is drukkolok a zebrás tesztnek :lol:
Zsebi: Szerintem nálam sincs semmi,úgyhogy együtt mikulásozunk majd(hétfőre kell megjönnie),de utána megint egy új ciklus,új reményekkel :lol: :lol:
Egyébként most veszek málnalevélteát,azt iszom a 14.napig(pé-t elősegítő),utána palástfűteát(beágyazódást segíti,de az van ráírva,h enyhe hasmenésre) :roll:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Bellanitta: Ma éjfél elött lépjetek akcióba az Apával :oops: :lol: Vicceltem!24 óra alatt kell cselekedni!
Köszi csajok,h írtatok az ovu tesztel kapcs-ban!Mire babás leszek kitanulok mindent :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


hajrá mindenkinek aki babás szeretne lenni,beleértve engem is :lol: :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Most próbálkozunk az elsővel. November óta. Eddig sajnos nem sikerült. Amúgy 29 éves vagyok. Idén 30, úgyhogy már ideje lenne, hogy jöjjön egy egészséges babóca.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi
A palástfüvet én is iszom ovu utántól. Állítólag segíti a beágyazódást. Ez a 2. hónapom, hogy iszom. Hát, görcsösebb mensit csinált.
Miből gondolod, hogy megjön? A hőleesésed nagyon bíztató. És még van 8 napod.

Kép
p__lilla
 
 


zseby:drukkolok,hogy mielőbb babás legyél :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla akkor drukkolok!Ha nov-től próbálkoztok,az még nem hosszú idő!Én ebben a hónapban vettem először palástfű teát,eddig 2x ittam belőle!Én amióta nem szedek fog.gátlót,azóta olyan görcseim vannak mensikor,mint 14 éves koromban!Kínlódok 1-2 napig!Persze az ember fájdalomküszöbe megváltozik,ha már túl van egy szülésen!

Ja és ami a hőm-em illeti, felment ma reggel 36,9-re :lol: :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok.én csak próbaképpen igaz este csináltam hőmérőzés lefekvés előtt és mind a 2-szer 37 fokos volt a hőm.
De ez tényleg csak próba volt.Még babaprojekt előtt vagyok,remélem ezekre a praktikákra nem lesz szükségem mint ahogy a kisfiamnál se kellett,jöt ő hamar és magától :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak!

Nalam semmi különös, jobban vagyok már, szerintem a jó kis időjárás tréfált meg és a fejfájástól volt hányingerem, mert azóta nem volt. Mostanában kicsit szúrkál a hasam, reggelre tojásfehérje szerű, talán kicsit sötétebb, váladékom volt, lehet, hogy mégsem lesz ebben a hónapban baba. :? Voltunk együtt Jónás napon, pé.előtti 3.napon, szóval úgy érzem megtettünk mindent a lány érdekében. Ha mégsem jön össze, akkor köv. hónapban veszek én is ovu. tesztet.
Pedig már úgy éreztem, hogy most tuti összejött, de ez a folyás kicsit lehervasztott. :cry:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

Zsebi: bocsi, tényleg írtad is valamelyik nap, hogy élesbe mentek. ;) Mindjárt vége a ciklusodnak! Reméljük egy szép + teszttel zárod :) És amíg nincs piri ne add fel!!!

Bellanitta: mizu? Mi volt ma? Mit mondtak?

Melcsi: én is ittam a 14. naptól a palástfüvet. Nekem nem lettek tőle görcseim. Sőt az e havi mensit észre se vettem. Alig van piri és egyáltalán nem fáj. A férjem rá is kérdezett, hogy most mi van, nem jött meg? Mert nem fetrengtem a göcsöktől.
Bíztató a hőd ;)

Lilla: melyik teát javaslod az első 14 napra? A málnalevelet vagy a cickát?

Nitácska: a reggeli hőt kell mérni. Ébredés után azonnal. És legalább 5 órai alvás után. Ha lehet minden nap azonos időben. Kicsit macerás a dolog. De én azért szeretem, mert így szinte 100 %-ig tudom melyik nap fog megjönni.

Gyurmi: a tojcsi szerű váladék az jó. Ha kicsit sötétebb az se baj, mert lehet épp aznap van a peteérésed vége, és az ovud. Ilyenkor is hajrá apára! Olvastam, hogy a Dubeczhez jársz. Merre laksz? A barátnőm és a sógornőm is hozzá jár, és lehet én is meglátogatom őt. Bár most szabin van.

Egyébként csajok ti gyesen vagytok otthon? Látom már majdnem mindenkinek 2 éves a babó. Bölcsibe mennek, vagy végig otthon lesztek velük 3 évig?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Állítólag a ciklus elején málnalevélteát kell inni ovuig, utána a palástfüvet. Bár én csak az utóbbit ittam eddig. De lehet köv.ciklusba elkezdem a málnalevelet is. Ha alig volt pirid, akkor vagy vékony volt a méhnyálkahártyád, és tényleg nem tudott beágyazódni a baba. Vagy mégsem mensi volt? Lehet olyan is, hogy valaki terhes, mégis úgy érzi pirizett. Méred a hőd? Magasan van?

Gyurmi
Neked most van vagy lesz ovud. Apára fel. A tojcsinyálka a legjobb jele, hogy lesz. Szóval akicó! :lol: Ha most ovutesztelsz délután, szerintem + lesz. Én is így voltam. Tojcsim volt és akkor + lett a teszt.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: sajna ez tuti menses. A 21. napon volt 10 mm a méhnyálkahártyám. Ez nagyon vékony. Ebbe nem tudott volna a baba megkapaszkodni. És sajna a hőm is 36,5-36,6 körül mozog.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sajnálom Viri, de nagyon-nagyon drukk, hogy sikerüljön ez a hónapod. Igazán megérdemelnétek már egy kistesót.

Kép
p__lilla
 
 


Gyurmi,
a folyás terhességi tünet is (nemcsak ovué)!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


kisvirág:köszi az információt.
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok én is!
Gyurmi: A pozitív gondolatok mindig jók! :D
Virág: Én januártól vagyok Gyesen!Vegyi laborban dolgoztam és nem nagyon kívánok oda visszamenni+leépítés van a cégnél+szar volt a fizum is :arrow: minek erőlködjek!Abban bízok,h még idén babás leszek és akkor még pár év itthon a gyerekekkel!A Hannát nem adom bölcsibe!Itthon többet tanul,bilizik is már!Majd nov.környékén akarom vinni szoktatásra oviba!Szerintem mindegy melyik teát iszod az első 14 napban(málnalevél,cickafark),az a lényeg,hogy 14.naptól a palástfű teát idd napi 2x(2-3 dl-be 1 ek-nyit)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


olyan sokan babásodnak olyan jó nekik!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Miért vártok még 49 napig a babaprojekttel?

Kép
p__lilla
 
 


mert akkor telik le a 3 hónap amit a doki mondott.de nem védekeztünk edig ha együtt voltunk.ilyenkor lehetséges a teherbeesés????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem.
Hogyne lehetne teherbe esni, ha nem védekeztek. :shock:

Kép
p__lilla
 
 


azt tudom hogy teherbe lehet esni ha nem védekezünk.de így missed.ab műtáét után is.nekem ez 5 hete és 2 napja volt.menzeszem még nem jelentkezet :cry: vasárnap telik le a 6 hét.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Szerintem még nem jöttek rendbe ott belül a dolgok,ezért sincs még mensid és szerintem még nem lehetsz ezért babás! :( Nem véletlenül mondják,h várni kell 3 hónapot!Nehogy megint valami összejöjjön,aztán nem tudna rendesen megtapadni,mert nincs még rendben minden?! :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


tuti nem vagy babás most még nem is szeretném,jöjjek csak rendbe. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a bíztatást! Olyan jó, hogy Ti mindjárt megnyugtattok. Várom a jövő hét végét és csinálok tesztet. Szerintetek mi a legkorábbi időpont, mikortól érdemes?

Kép
Kép
gyurmi
 
 


sziasztok lányok:)
szeretnék csatlakozni hozzátok:)
van egy egy éves kisfiam és úgy gondoltuk apával hogy letelt az egy év csaszi után itt az ideje tesót ajándékozni a kisfiamnak.
most volt vasárnap jónás napom előtte együtt voltunk apával meg ha minden igaz nem teszteltem le ma van peteérésem szóval mindent beleadunk.

Remélem nektek is mindenkinek sikerül küldöm a gólyákat mindenkihez.++++++++++++++++++

én most nagyon kiváncsi leszek mi lesz :) nem vagyok már mai csirke de mondjuk ez eddig sem izgatott túlságosan:)

nika70
Salgótarján
 
 


nika:üdv köztünk.mielőbbi babásodást kívánok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szia

rajta vagyunk a témán:9 mondjuk lányt szeretnénk és a jónás szerint most fiú lenne de az sem gond :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok
Köszönöm a köszöntést!

Nika téged is üdvözöllek köztünk!
Én amiért kilogok a sorbol nincs még babánk és ez lesz az elsö. mi régóta probálkozunk kb. 5 éve és nekem már volt inszeminációm(mesterséges megtermékenyítés nem azonos a lombikkal) Tegnap a kaáliba mentünk megbeszélésre itt elmondták hogy csinálják a kezelést.most várom a mensit akkor telefonálni kell és időpontot kérni egy középidős uh-ra a férjemnek spermavizsgálatra.A következő mensinél lesz lombik kezelés.

Melcsi!
Köszi és rajta voltunk a témán igaz méd reggel és csak utánna csináltam meg a jónás naptárt elvileg találkozhattak a kisfickók a petémmel ha nem fáradtak el gyorsan.Ugye?

most mennem kell! ezért csak gyorsan mindenkineki +++++++

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bellanitta
Nem lógsz ki a sorból. Ha ez vígasztal, még nekünk sincs babánk. Mondjuk ilyen régóta még nem próbálkozunk. Mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Melcsi: így érthető, hogy nem akarsz visszamenni melózni. Én nagyon rágódok mi legyen. Nekem jó helyem volt, csak messze van. Napi 2 óra odaút és 2 vissza. Az nagyon sok lenne. Nem is látnám a fiam, és abba belepusztulnék. Viszont a 28e gyes nagyon kevés. :(

Gyurmi: elvileg a ciklusod utolsó napján az érzékeny terhes tesztek kimutatják a babát.
Te merre laksz? Mert olvastam, hogy a Dubeczhez jársz.

Nika: üdv a csapatban. Mihamarabbi babásodást neked!

Bellanitta: akkor ezek szerint jövő hóban lombik? Drukk, hogy az bejöjjön. Miért vártatok 5 évet a lombikkal?

Lilla: veled mizu látom még nem jött meg, a hőd hogy áll? Drukk, hogy 9 hónapig ne is jöjjön meg! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Hőm 37, csökkent 1 tizedet tegnap óta. Félek holnap már ennyi sem lesz. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


ne csüggedjetek lányok fel a fejjel. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi a helyzet? Remélem mindenki jól van!
Fel a fejjel, előbb-utóbb mindenkihez bekopogtat a gólya! (Csak marha nehéz kivárni! :lol: ) Engem az is megnyugtatna, ha egy picit beleláthanék a jövőbe és látnék két-három egészségek gyerkőcöt, akkor tudnám, hogy úgyis eljön az az idő. :roll:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!

1cn.javascript:emoticon(':wink:')
Wink

Lilla!
29 éves leszek idén.nem vagyok lekésve semmiről se csak már én is nagyon szeretnék legalább 1 kisbabát.

Virág!
mindig voltak valami körülmények és várakozási idő mire azokat kivártuk eltelt ennyi idő.Igaz most 1 éve volt az utolsó inszem léphettünk volna (közben azárt jártam természetgyógyászhoz, ittam az aloe verás készítményeket és vártam)hamarabb is tovább, de nekem a lombik elég drasztikusnak tünt és féltem/félek is tőle.

ugy nézem rajtam kivül nincs senki elöttem volt Gyurmi akinek köszönjük a biztatást.

:wink:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bellanitta: ne aggódj a 29 éveddel semmiről nem vagy lemaradva:9 nekem a körülmények úgy hozták hogy Gergő az első babám és már elmúltam 36 mikor terhes lettem.:):):):) és egészséges semmi baja és nekem sem szóval ne aggódj előbb utóbb jönni fog az a gólya:)
Kép

Küldöm mindenkihez nekem is küldte valaki hátah ez is segít :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


bizony igaza van nikának.jönnek azok a gólyák.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nika!Üdv itt nálunk:)
Hát Virág akkor elhiszem,hogy nincs kedved a melóhoz!
Gyurmi én is nagyon türelmetlen vagyok!A múltkori 36,9-es felemelkedés óta még emelkedett már a a hőm-em 37,1-re reggel!Hétfőn telik le a ciklusom,de nem akarom,h megjöjjön!KÜldjetek nekünk ragacsot! :lol:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Most menem kell!Vacsizni megyünk :D Puszi mindenkinek :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi.jóétvágyat nektek.
megy a sok drukk neke!!!!!!!!!!!++++++++++++++++ :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bellanitta: megértem, hogy tartasz a lombiktól. Azért az mégis egy külső beavatkozás. Mi megbeszéltünk a férjemmel, hogy nem vállalunk be se inszemet se lombikot. Legalábbis egyenlőre nem.

Nika: ezekből az gólyákból egyet elteszek :) Hátha ebbe a hónapban összejön :)

Melcsi: küldjük a ragacsot! :) Ugye még fent a hőd és nem jött meg. Drukkkkk!!!

Lilla: veled mizu?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág : csak nyugodtan tényleg őszintén remélem hogy be is kopogtat majd hozzánk mindannyiunkhoz rövid időn belül :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Igen, Melcsi, szeretném, ha a harmadik is fiú lenne, ezt a változatot már egész jól megszoktam :) .

Nika, üdv!

Lányok, várom a pozitív teszteket! (Melcsi, Gyurmi; ha valakit kihagytam a mostanság esélyesek közül, bocs.)

Kép Kép Kép
datolya
 
 


lányok én ugy elfáradtam ma :? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: