[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, mindenkinek köszönöm a gratulációt! Most csökkentem fokozatosan az utro-t, remélem nem lesz gond. (Mindig van valami, amin izgulni lehet.)

Bibi: Én nagyon drukkolok Neked, bár, ha pár nappal mensi előtt vagy és középidőben van peteérésed, akkor a 10-es tesztnek már mutatnia kellene valamit. Én a kimaradt mensi előtt 2 nappal teszteltem 25-ös teszttel és rajta volt halványan a második csík.

Zsuzsi: Neked is nemsokára eljön az idő, amikor láthatod a babádat. Biztos minden rendben lesz!!! Olyan édes voltál, ahogy subidubidúúúztál nekem! Kösziiiiii! :lol:

Melisch: Hogy érzed magad? Gondolom már szépen gömbölyödik a pocid!

Jeanner. Üdv. köztünk. Majd mesélj magadról egy kicsit.

Nita: Nagyon sokat gondolok Rátok! Remélem Máté már jobban van!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág, ne izgulj és akkor minden rendben lesz :)

Hát én olyan túl sokat nem tudok magamról mesélni, 25 éves leszek idén, levelezőn egyetemre járok, emellett dolgozom, együtt élek a vőlegényemmel, szeptemberben lesz az esküvőnk, és utána megpróbálkozunk a babával... azért nem előtte, mert szeretném a kemény vizsgaidőszakokat letudni, hogy utána kicsit nyugisabban lehessek a babámmal... amúgy 3 gyereket szeretnénk, majd meglátjuk, mi lesz belőle :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: Nekünk november 11-én volt az esküvőnk és a következő évben aug. 9-én megszületett a kisfiunk. Az pont 9 hónap! (hihihi)
Ezt kívánom Nektek is!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Csillagvirág! Úgy legyen :lol: bár én nem fogom bánni, ha picit késik, de mindenki azt mondja, h akkor tuti nem fog :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát a pici jól van én meg kínlódóm, ez van. Egy hete sok apró ki pötty jött ki az egész testemen, doki szerint ez bizony csalánkiütés, bőrgyógyász is látott adott rá gyógyszert meg krémet de még csak most kezd kicsit múlni a pocakomon :cry: :cry: nagyon viszket, látványa iszonyatos így semmihez nincs kedvem. Valami kajától jöhetett ki és a májamat túlterheltem, mert hánytam is meg volt hasmenés is. Na és tán a betegség velejárója de a vérnyomásom is nagyon kicsi. Na ez van velem :x így inkább nem írok, mert nagyon le vagyok hangolva. Pénteken a nőgyógyász a picit egészségesnek, korának megfelelőnek látta így miatta nem aggódom. Mocorogni is szokott, tehát vele nincs gond nekem meg majd elmúlik. Most a ruhákat is kinőttem, kéne menjek vegyek pár rövid ujjút és feltétlenül pamutból, na azt meg ugyebár nem könnyű beszerezni. Az olcsó ruhadarabok sajnos nem azok, sokat sem akarok költeni hiszen nem fogom sokáig használni.

Olyan érzékeny lett a bőröm, hogy fantasztikus, alig múlt el az ekcéma most jött ki más. Már húsvét előtt a bőrgyógyász diétát ajánlott könnyen emészthető ételeket, semmi fűszer, tartósítószer, stb. A családi orvos meg a nőgyógyász azt monda nem, egyek rendesen, mert én terhes vagyok és nincs itt a diéta ideje. Családi orvosom főleg ellenezte, mert akkor csak +3kg voltam, majdnem 5 hónaposan és kevesellte. Nőgyógyász meg sokallta :evil: így mindenhol csak bólogattam, hogy na ez van. Erre most ez a csalánkiütés, a családi orvosnő csak csóválta a fejét és kacagott, hogy na akkor bizony mától ő is diétát javasol. Úgy látszik ez az én sorsom, a kicsikém már most fejfájást okoz az anyukájának. Remélem ha kibújik nem lesz ilyen kis gonosz :lol: Mondtam is a férjemnek, hogy olyanok mint a paraziták rajtam élősködnek ő is meg a lánya is :wink:


Bettike majd írd meg ha teszteltél, Bibi ne add fel!!!!

Kismamik ti, hogy bírjátok? Rosszullétek, kivánóság, álmosság????

Nita :roll: :roll: merre vagy :roll: mi van Mátéval????

Kép
Kép
melisch
 
 


jeanner üdv és jövőre babázást neked is!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Helló lányok
Na persze megint nem jött össze,undok vér néni a küszöbön áll.
A hőm már tegnap leesett csak nem akartam tudomásul venni.Nemsoká indulok a dokihoz kitaposni belőle a beutalót hormi vérvételre.Amúgy nem hagyom magam lerázni elég tüzes a hangulatom ,miatta buktam 1 hónapot :evil:
szép napot mindenkinek
bibi15
 
 


Bibi, csak keményen!!!!!!

Melisch, rázókeverék nem lenne rá jó? Viszket is?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Melisch: Nagyon sajnálom, hogy nem vagy jól! Remélem tudnak segíteni a dokik.
A ruháimat én is tegnap szortíroztam. Elő kellett keresnem a terhesgatyómat, mert ülve a kocsiban már nem tudtam begombolni azt az egy farmeromat, ami még jó volt. Meg azokat a pólókat is előkotortam, amik pamutból vannak és elég hosszú a derekuk. Nem kismama pólók, de nekem kényelmesek.

A hasam sokkal gyorsabban nő, mint Bencénél. Pár nap alatt úgy megugrott, hogy Anyukám is észrevette. Most kb. akkora, mint anno 5 hónaposan! Mi lesz még!!!!!!! :lol:

Bibi: Sajnálom!!! ne hagyd magad! Harcold ki a vérvételt!!!

Jeanner: Megértem, amit a baba jöveteléről írsz. Én már 5 éve éltem együtt a férjemmel mikor összeházasodtunk és 30 éves elmúltam, amikor megszületett Bence. Engem már az idő is sürgetett, hisz nem csak egy gyereket terveztünk. Ezért örültem az expressz fogantatásnak. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág, hány babát terveztetek?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: Kettőt. Egy sajnos elment tavaly decemberben, de miután letelt a várakozási idő (2 mensi), megint rögtön kopogtatott a mostani pocaklakó.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jeanner szedek gyógyszert a májam miatt (valami B vitamin komplex), kiütésre viszketegség ellen, kenőcsöt és valami mentolos löttyöt, olyan mintha alapozó krémmel kenném be :lol: de ezt csak este használom, mert nagyon látszana a bőrömön

Bibi fel a fejjel

Csillag azt mondják a 2. terhesség hamarabb meglátszik, de ennyire :shock: vagy csak te látod olyan nagynak :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


bibi

nem is hagyd magad,én sem hagytam :!: :!: :!: kötelesek kivizsgálni.mert csak honapk telnek el a semmi nélkül,igy meg szépen tudnád mi a baj.hajrá :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál, dobog a drágám kicsi szíve. :D Majdnem elbőgtem magam, pedig ez már a 2 várandósságom. Egy embrió van, de ikerterhességnek indult. A haematoma sajnos még megvan, :( de szerencsére semmi gondot nem okoz.

Bibi, sajnálom... :(

Jeanner, üdv itt is! :D

Melisch, köszi, én egész jól, eddig 2x hánytam, de naponta min. 2x öklendezek, ez azért jobb. :roll: Iszonyú fáradt vagyok egész nap, de nem mindig alszom jól.

Csillag, az utro elhagyásával nem lesz semmi gond. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok
Beze:én el is bőgtem magam,sőt havonta mikor megyek ovu uh-ra szintén bőgök ,amikor kihallatszanak a pocaklakók szívverései.pedig nem vagyok bőgős .
Na megvannak a beutalók,a titka annyi hogy utolsónak mentem be,mikor a doki már kotort volna haza,és szó nélkül írta a papírokat,csak diktálnom kellett hogy hányadik napokra szóljon.Köszi a bíztatásokat ,érdekes annyira el sem keseredtem,ha meglesznek a vérvétel eredmények legalább pontosat tudok,és tudom hogy sikerülni fog.Egyébként van valakinek sejtése hogy a mensi előtti barna maszat mitől van?mármint st-elégtelenség tudom,de hogy miért nem a rendes vérzés indul el mint általában?Ebben a ciklusban sztem majdnem összejött a következőben meg tuti sikerül.egy hónap oda vissza már mindegy.asszem.Minden pocakos vigyázzon magára pihenjetek sokat
bibi15
 
 


szeretnék vonalzót feltenni hogyan csináljam?pontos instrukciót kérnék lányok mert nehézfejű vagyok.köszike
bibi15
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok hozzatok? Ma talaltam Ratok es nagyon megorultem Nektek.
Lettinek gratulaciok, Bettinek pedig nagy drukk es magamnak is mert en holnapra nem varom de meg nem teszteltem mert feeeelek!! Varok szerintem. Ha holnap nem jon meg, akkor szombaton reggel tesztelek. Legalabbis ez a terv! :D
Vendég
 


bogarka

közönöm szépen,és én is drukkolok neked :)

amúgy űdv nálunk :)

KépKép
bettike83
 
 


Bibi Neked is drukk!!! Es mindenki masnak is gratula akinek pocaklakoja van mar, csak mire sikerult beregisztralnom tele irtatok az oldalt igy nem tudtam vegig kovetni mindenkit. Nem engedett regisztralni ez a szenya, itt ultem sokaig de aztan... itt vagyok!
Szoval boldog babavarast mindenkinek es kitartas es drukk azoknak akik meg nincsenek aldott allapotban!
Vendég
 


Koszi Bettike! :wink:
Vendég
 


na megint itt vagyok,lányok létezik hogy én olyan pocakosnak érzem magam???hiába a neg tesztek,a barnamoszat hiába,és elég ismerőseket érzek.sztetek van olyan hogy a teszt nem mutatja ki?jó de egyik se?vagy álterhes vagyok vagymi? :oops: :shock: :D pedig a hőm is leesett,és ma vagy holnap kéne megjönni,de akkor is.lehet hogy át kéne mennem a pszichók topikjába? :lol: ja és nem vicc vérkomoly.szó szerint .megyek aluszni mert látttyyyátok merülök lefele.....
bibi15
 
 


Sziasztok!

Beze, nem lehet, h a haematoma a másik pici? Honnan tudta a doki, h ikreknek indultak?

Szia bogárka, én is kérnék drukkot, h végre sikerüljön a folyásomat kiirtani, mert hiába a hüvelytabi, sajna pont attól jött vissza, pedig a diétától már majdnem elmúlt!!!! :evil: 6 éve szenvedek vele, már kipróbáltam sztem a ráolvasást is, 8-10 különböző elmentem vele, mind ezt írt fel, meg azt írt fel, egyik sem működött, már kipróbáltam az összes vény nélkül kapható retket, semmi, a diéta elkezdett használni, erre rábeszéltek a tabira és most tessék... a probi kúp meg az istennek nem akar ideérni, fel tudnám gyújtani a postát, tuti az szívat megint!!!! :evil:

Melische, az a mentolos izé a rázókeverék, na pont arra gondoltam :)

Betty, gratu neked :) még jó, h nem hagytad magad :)

Bibi, ügyi vagy, h mindent így el tudtál intézni :) nem akarlak viszont kiábrándítani, én is produkáltam minden tünetet a múltkor, mellfeszülés, hányások reggel stb, erre kiderült, h a gomba és az ovum szívattak... :? persze ettől még lehet, h nincs igazam, sőt, nagyon örülnék, ha nem lenne :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 



KépKép
bettike83
 
 


Kép

KépKép
bettike83
 
 


Betti gratula!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Mindenkinek!

Jeanner milyen jellegu folyasod van? Ne haragudj, lehet, hogy mar irtad valahol csak en nem olvastam. :(
Nem akarok morbid lenni de probaltad mar a kefirt?? Kefirbe tampon bele es tampon felhelyez a helyere! :P Nekem neha eros viszketos bajom van, fel is dagadok ott lent es 1-2 nap alatt a kefir helyre tesz. Ja es ilyenkor szaga is van. UU, remelem senki nem reggelizik. :oops: Ha szereted a kefirt meg is ihatod meg ugy pluszban, hogy hatasosabb legyen. Ha mar probaltad akkor bocsi!! :roll: Es Neked amiatt a folyas miatt nem jon ossze a baba? Ja, es a kefir ugye arra is jo, hogy beallitsa a megfelelo ph-t ott lent, bent igy tovabb elnek apu katonai es tobben maradnak eletben, mint egyebkent. Nem okoskodni akarok csak hatha esetleg valaki ezt nem tudja es hasznos lehet.

Bettike! Na, Neked meg aztan oooooriasi gratula!!!! Jupppiiiiiii!!!! :P :P Es meselj, vannak tuneteid?? Nekem kisebb hasszurkaim voltak ami eddig soha de ez kb. 3 napja abba is maradt.:( A hom 37,1-2 es mara nem vartam, varom. :? Es hanyadik napon vagy ma ovu utan?
Vendég
 


Most latom Betti, hogy 32. napon vagy vagyis 11.dpo. :o Ez tok jo!!! En a 11. dpo lottem el egy ovu tesztet, kivancsi voltam mennyire eros a 2. csik de se hire, se hamva nem volt a halvany 2.nak sem, nem meg, hogy eros legyen. :( Ezert nem is igazan remenykedem a bababan mert az ovunak ekkor mar jeleznie kellett volna egy erosebb csikkal. :twisted:
Vendég
 


Bogárka, candida, ide még nem írtam, így a kefír nekem nem is jó, nem ihatom, nem tamponálhatok vele, mert gombával érő... viszont a natúr joghurtot próbáltam, hatásos volt, csak utána mindig visszatért pár nap múlva, valszeg nem voltam elég kitartó... ebben a kúpban elvileg ugyanaz van, mint a natúr joghurtban, meg amit elvileg normálisan tartalmazna a hüvelyem, csak olyan anyagokkal vegyítve, amik nem fertőznek el belülről, hanem felszívódnak... csak érne már ide!!!! :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, egy ismerosom is Candidatol szenvedett, Neki sem mult el semmitol es talalt valami gyogynovenyes kutyut de mar nem emlekszem mit, teat vagy cseppeket de azt tudom, hogy ezt hasznalta mert a sok kemikalis gyogyszerbol mar elege volt es a gyogynoveny segitett rajta. Ha gondolod megkerdezem mi is volt ez pontosan mert en mar nem emlekszem, ez mar tobb, mint egy eve volt. Azota is jol van, oda a gondja!:)
Vendég
 


Bogárga, én is kidiétáztam már egyszer, meg sokat segítettek a gyógynövények, csak ettől a tabitól visszajött :-(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Eszembe jutott, hogy a Normaflore-t azt itta rendszeresen. Ezt esetleg probaltad mar? Persze ezt is ugy itta, hogy mellozte a nasit, stb.
Vendég
 


Ne add fel!! Probald ujra a joghurtot belsoleg csak ne hagyd abba akkor amikor mar elmult, hanem huzz majd ra nehany napot. :lol: Meg a gyogynovenyeket is fogyaszd, szoval hajraaa!!! Drukk es ero es kitartas Neked, erzem, hogy ha neki esel ujra, sikeres lesz!!!! Tuti!!! Tudod, csap pozitivan!! El fog mulni!!!!
Vendég
 


Hello Csajok!

Üdv minden új tagunknak!!! Sziasztok!

Beze: Nekem is ugyanez volt, hogy ikreknek indultak, emlékszel? Még a petezsák is ott volt, de olyan nagy különbség volt köztük (az egyik petezsák, a másiknak szíve volt), hogy szerintem a másik pici akkor már nem élt. Nekem is volt hematóma is. Úgyhogy nagyon hasonló a helyzetünk. Gratulálok a dobogó szívű picurkádhoz!!!!

Betti: Ez +!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!

kovacszsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Mit jelent a hematoma? Bocsi a hulye kerdesert de abszolute de fogalmam sincs. :oops: Es ez mit jelent egy ilyen esetleges ikerterhessegnel? Ha az egyik elhal akkor meg kell szakitani a terhesseget es a masik elet is megszakad? :(
Vendég
 


bogarka

a 17napon volt pé,15napja..

én is csináltam valamelyik nap lht de az nega volt.mondjuk nem annak kell mutatnia.hcg az meg már 3 nappal ezeőtt is nagyon halványan pozi volt,most meg elég erős már,pár nap mulva ujra csinálok akkora már nagyon erősnek kell lennie :)

tűnetek

hányinger,szédülés,kicsi álomkor,hasszurka,érdekes bizergés a hasamaljánál.és kemény lent és picit nagyobb lett mint volt.szova már most látszik már h van ott vki :) párom is megjegyezte hogy kidudorodik lent..érdekes,de tényleg igy van :)

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka: A hematóma egy vérömleny. Nem tudom, mitől alakul ki. Egyébként nem csak ikerterhességnél lehet, hanem egyesnél is. Ez véletlen, hogy pont ikerterhes voltam. Nálam látszott mindkét baba a 7. héten, de az egyik csak petezsák volt. Tudat alatt sejtettem, hogy ő nem marad velünk. A másiknak dobogott a szíve rendesen, szóval....
A hematóma esetén sokat kell pihenni, segíthet a C-vitamin (Rutascorbin) és az Utrogestan (progeszteron hormont tartalmaz) is. Nekem az utóbbit kell használnom, és nagyon gyorsan fel is szívódott a hematóma. Vannak ellene más gyógyszerek is asszem. Sajnos, ha nem ismerik fel időben vagy valami, akkor súlyosak is lehetnek a következményei. Muszáj sokat pihenni.
Ha az egyik baba elhal, akkor általában felszívódik. Szóval nem kell megszakítani a terhességet. Ez előfordul sajnos nnagyon gyakran, az első trimeszterben bármikor megtörténhet. A dokim azt mondta, hogy amióta van jó minőségű uh, azóta tudják, hogy a terhességeknek elég nagy százaléka indul ikernek, de nem marad az. Szerintem ennek a természetes szelekció az oka. Én is próbáltam így felfogni. Lehet, hogy nem tudtam volna őket kihordani rendesen, mert nekem a kislányom is alig fért el... Szóval a természet tudja, hogy mit csinál.

Bocs, hogy hosszú lettem :oops:

kovacszsuzsi
 
 


Betti: Hát, a tünetek is nagyon olyanok!!! Hehe... kismamiiiiiiiiiii :mrgreen:

kovacszsuzsi
 
 


Melisch: Bakker, sajnálom ezeket a kiütéseket! Pfff, nagyon rossz lehet :( Kenegessed, elmúlik majd remélem! Drukkolok!!!!!

Csajszik! Én már most terhesgatyát hordok. Akkora hasam van, hogy csak na! Hehe

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, de jó neked :) irigyellek azért :)

Köszi a felvilágosítást a hematómáról, én sem tudtam, de érdekelt volna :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: Nagyon megszenvedtem ám ezért a babáért. 2008-ban volt egy méhen kívülim, rá egy évre egy vetélésem. Most úgy néz ki, sikerült. Nagyon boldog vagyok!

kovacszsuzsi
 
 


Bogárka, már két hónapja semmi nasi, fehérlisz, olaj, fehérrizs, meg gyümölcs... kezdek megkattanni :D de persze, nem adom föl.. normaflort ismerem, ittam egy darabig, de nem sokat ért... én probio fortét szedtem, az is jó, csak lacto baci + bifidus izéke van benne :) de nem adom fel, bár ma reggel már közel álltam hozzá...

Betty, mikor mégy dokihoz?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sajnálom a candidát! Basszus... mitől alakul ez ki? Szegénykém.. :?

kovacszsuzsi
 
 


Nálam anno exemtől jött elő... ő egy két lábon járó gombatelep volt :?

Aztán szakítottunk, visszahúzódott... utána nem is jött elő, mert a köv kapcsolattal csak gumival... szóval érted :oops: :lol: aztán összejöttem párommal, nagyon szerettük egymást, hát megtörtént, aminek meg kellett, majd rá 2 hétre exe bejelentette, h vizsgáltassa meg magát, mert nála chlamidyát diagnosztizáltak... párom tesztje is + lett, hát engem már nem is vizsgáltak... :( beszedtem 5 doboz gombaölőt és 12!!!!!!!!!!!!!! doboz antibiot, ez végképp hazavágta a szervezetem (de a chlamidya megpusztult szerencsére!!) és aztán 3-4hétre rá vissza is tért a gombám... :( azóta emészti a kis bacijaim, ezért is kellene ráerősíteni, mert már a jódkúp sem használt, pedig az már csak végső megoldás... szegénynek nincs mivel/miből védekeznie...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Basszuskulcs! Nagyon durva! Remélem, minden rendben lesz veled! Drukkolok nagyon!

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, koszi a reszletes felvilagositast, ramfert! :D :D Hanyadik honapban vagy most? Gratulalok a babahoz es elismeresem a turelmedhez, kitartasodhoz es mindahhoz amin keresztulmentel.

Jeanner, tudom konnyu innen egy masik gep mogul dumalni de... tenyleg drukkolok es bizom benne, hogy hamarosan tul leszel ezen a franya C.-n. Ki sem irom a nevet, hogy ne is lasd!

Melisch, a Te kiutesed sem lehet semmi. Neked is a legjobbakat!!!!

Bettike, sok boldogsagot meg egyszer!!:):) Hatalmas orom ez!!:):)
Egyebkent nekem semmi tunetem nincs ezen a hasszurkan kivul ami raadasul el is mult.

Azt nem tudjatok veletlenul, hogy a cickafark vagy palastfu tea okozhat petefeszek v hasszurkat?! Gyanitom, hogy nalam ez jatszik kozre!:( Sajnos. Es az, hogy meg nem jott meg ezt is inkabb a cickafarknak tulajdonitom be. Legfeljebb orulok majd, ha megsem ez az ok!:)
Vendég
 


Bogárka: Hát, az uh-n 28 napos ciklussal számolnak, úgy már a 12. héten vagyok, de nekem a ciklusom 31 napos, így is 12. hét, de az uh 1 héttel kisebbnek látta, így 11. hét :shock: :roll:
szóval nem lehet tudni, de 11-12. hét valahol :)
Aranyos vagy, tényleg sok szenvedés előzte meg ezt a babót. Remélem, most már minden oké lesz :)

kovacszsuzsi
 
 


Jeanner, nagyon durva amit irtal!!!!! Kitartas, kitartas! Tudom abbol van sokszor a legkevesebb. :? Rengeteg gyogyszert beszedtel mar.:( Tarts ki!! Tudod, barmi megtortenhet! Esely megvan mindenre!
Vendég
 


Nem tudom, hogy okozhatnak-e ezek a növények ilyen tüneteket... nem értek ezekhez sajna. De hátha a neten találsz valamit erről... :roll:

kovacszsuzsi
 
 


Kedves 11.-12. hetes "anyuka"! Elvezd a pocaklakod es a Vele jaro oromot!! :D Lazulj, pihenj es orulj!!:):) Boldog babavarast Neked!! Igazan megerdemled! Kivanom, hogy minden ugy alakuljon, hogy Neked a leheto legjobb legyen!
Vendég
 


Bogárka: Köszönöm neked :)

kovacszsuzsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: