[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Gynevac - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Meginszeminálódva jelentkezem! :wink:
Na elmondom mi volt:
Beértünk kicsit előbb mint fél 8, matyika, utána vártunk majdnem 10-ig. Kihalt már mindenki mellőlünk. Aztán végre behívtak.
40 millió kiskatonát lövelltek a kis 13 miliskémhez.
Fél órát feküdtem úgy hogy az a bigyó elzárta a méhszájamat.
Közben felírta az orál utrót, meg ha netán nem sikerülne a fostimont, de hát ezt úgyis téphetem majd szét.
MERT SIKERÜLNI FOG!!!!!

Az asszisztens nyomta a pocimat a művelet alatt, mert a méh megtörik és így hozzák egyenesbe. Az fájt egy picit. Annyira nem sikerült ez a nyomika, mert kicsit felsértettek odabent, mert néhány csepp vér keletkezett.

Az normális hogy úgy nézek ki mint egy 6 - 7 hónapos terhes?
Olyan nagy a pocim, úgy érzem magam, mint a lapar utáni felfújódás. Az inszem után megnéztek uhu-n és meg volt repedve a kis drágám, ezérti s írtam fentebb, hgoy a 13 milis a bébi bogyónk!

dita75
 
 


Dita, drága!!!
Hatalmas kalappal Nektek!!! Pihenj, amennyi csak jólesik!!! :)
Nagyon szurkolok!!! :P ++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Sziasztok!

Dita!De jó,nagyon örükök,hogy végre megvolt az inszem!Nagyon drukkolok!Pihizz sokat!
Írok privit!

Kép
rena85
 
 

 
 

Sziasztok!

Till: örülök, hogy jól sikerült a zsúr. A lakást meg majd renoválod :)

Dita: örülök, hogy túl vagytok rajta. Most már tuti babás vagy ;) És kívánom 9 hónapig maradjon is a pocidba a kis drága ;) Pihenj most sokat!!!

Mi este megyünk szurira. Még mindig izgulok. Főleg a doki miatt. Remélem nem fog beszólni. Majd holnap írom hogy viseltük az elsőt…

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Pihenek! Az irodában vagyok ugyan, de félig fekvő helyzetben! :wink: Holnap leeht, hogy el is alszom ha már kezdem szedni az utrot! :oops: :roll:

dita75
 
 


Dita! :D Ölelés, látod minden rendben lett, kár volt annyira izgulnod. Ezek után már nem lehet baj. Nagyon izgulok és várom a pozitív teszted. :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Majd elfelejtettem, negyven millió kiskatona. Nem semmi, bejön még az az ikerbabás álom. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Nagyon jó a negyvenmillió? Akkor örülök! Nekem csak egy kell a sokból ami betalál. Fáj a pocim az normális? A derekam is majd leszakad, lehet hogy a pétől. :?: :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

A mai szurizás elhalasztva. Annyian voltak a dokinál, hogy nem tudtuk kivárni a sort, mert a kicsi fiamat nem tudtam kire bízni, így ő is velünk volt. Apa holnapra szabit vett ki, így holnap reggel 9-re megyünk. Pedig jó lett volna túl lenni rajta.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Sebaj! Holnap behozzátok a lemaradást! Várni mi is nagyon utálunk.
:twisted:

dita75
 
 


Kisvirág,
ezér' jó, ha otthon megoldjátok a szurit! :P Én direkt megtanultam mindet, most már izomba is tudok adni (doki tanította), Neked is beadom, ha kell!! :wink:

Dita++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katerina,
nyaraltok? :D

(Nem tom, emléxetek-e még, júni elején felvételiztem doktorira. Nos, ma jött a papír: felvettek! :P - már el is felejtettem, mert 37 napot kellett várni az eredményre...(egy terhesség kiderülésére csak 2 hetet kell... :lol: )

Csók: Till

tillidian
 
 


Tilli! Nagyon sok a munkám. Jövő hét kedden megyek szabira! gratulálok a felvételhez. Milyen doktorira készülsz?

Dita! Én nem értek hozzá, de szerintem nagyon jó az a negyven millió. Hát ha azt nézzük, hogy van akiknek olygozospermiával is összejön a spontán baba, akkor nagyon jók az esélyeitek. :wink:
A derékfájás sok mindenkinél előjön. A 2. és 3. beültinél nekem is nagyon fájt és sokan mások is panaszkodnak erre. Doki bácsik nem tudják miért van. Nekem jót tett erre a zselés meleg borogatás. Gyógyszertárban lehet venni olyan 1500ft. körül. Mikróban kell felmelegíteni. És fagyasztóban meg lehet hűteni. Kb. egy órát bírja. Nagggyon jó, próbáld ki.
Pusz és ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisvirág! Remélem most nem kellett várnotok és akkor ez idő tájt már túl vagytok a szurin.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Till!Gratulálok!

Kép
rena85
 
 


Till
Gratulálok! Sok sikert!

Katerina
Kitartás a munkában! Nekem is sok a munkám! Képzeljétek elküldték a kolléganőmet, és a fele munkáját nekem kell majd csinálni. Remélem ez plusz pénzzel is fog járni! :roll:
Még éjjel elmúltak a fájdalmaim. Este még nagyon nem találtam a helyemet, de éjszaka már jót aludtam olyan éjféltől. Apa benne lett volna egy kis hajcsárcsapat ráküldésre, de akkor még nagyon nem éreztem magam késznek erre, de ma benne leszek! :wink:

Rena
Remélem amit priviben írtál nem lesz rá szükséged, mert a szurik befejezte után spontán bebabásodsz! Én ehhez drukkolok!

dita75
 
 


Én most olyan mérges vagyok. Kiderül azért hajt a főnököm, mert jövő héten ő is el akar menni szabira. Milyen rossz időzítés. :( A másik két kolléganőm meg majd lógathatja a lábát, mert minden el lesz intézve és még főnök se lesz. Mire visszajövök, addigra meg biztosan indulnak az újabb feladatok. :(

Azért meg kicsit sírhatnékom van már megint, hogy este felhív a anyukám legkisebb huga (három van neki) hogy hogy vagyunk és mikor jön a baba, mert anyukámék már nagyon szomorúak. Neki egy éves az unokája a fiától, és a lánya is terhes aki 5 évvel fiatalabb nálam. Azt mondja nekem, talán többet kellene együtt lenni párommal, meg szedjek fogigátlót aztán hagyjam abba. Az néha bejön. Tudom jót akar, de csessze meg. Annyit mondtam neki, hogy ha ezen múlna...

Hát remélem ti jobb hangulatban vagytok.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Amikor kiderült, hogy hétfőn inszem akkor eldöntöttem, hogy most semmi nem fog kiborítani. Szép nyugodtan akarom kivárni a két hetet a + tesztemig. Én is ki tudnék borulni, mert elküldték a kolléganőmet, és nyakamba szakad majd a munkája és még egyelőre azt sem tudom, hogy fogok ebből majd jól kijönni.
De most nem akarok ezzel foglalkozni, leírtam egy papírra, hogy mit vállalok el, mert azért két ember munkáját nem tudom elvégezni 8 órában, de egy-két dolog még belefér.
Próbálom mindennek a jó oldalát nézni.

Sajnálom hogy kiborultál. Én is hajlamos vagyok még apróságokon is. Nekem a múltkor még anyukám is kiakasztott, mert azt mondta, hogy ne járjak orvoshoz, mert csak kikészítem magam. Ha össze akar jönni a gyerek akkor majd összejön. Én is tudom, hogy csak engem akart megóvni a folyamatos csalódástól, sirdogálástól, de hogy a fenébe ne járnék orvoshoz, hisz idén már 33 éves leszek nem várhatok már túl sokat ezzel a kérdéssel, mert vészesen ketyeg a biológiai órám. Én még tinédzser koromban sem lettem terhes fiatal szervezettel. Hányszor lejött az óvszer, vagy épp elfelejtettem bevenni a gyogyit, vagy nem azt vettem be..... stb....

Érzem, hgoy segítség nélkül nem jöhetne létre, amit meg tudtam magamtól tenni azt megtettem.

Ne foglalkozz másokkal, tégy belátásod szerint, ők nem tudják átérezni a problémát, ezért vagyunk mi itt egymásnak!

Pusszancs és fel a fejjel!

dita75
 
 


Katerina, Dita,
a főnökeitek mennyenek a melegebb éghajlatra :twisted: -fujj, kizséákmányolók!!! :evil:

Katerina,
nagynénivel ne foglalkozz!!! És ne szomorkodj, inkább csapj a falhoz valamit!!!
/Affene, hogy mindenki, akinek nincs gondja ezzel, olyan k..@va okos!!! :twisted: - nekem a múltkor Anyós osztja az észt - ha írtam, bocsánat -, hogy mér nem simogatom meg a 10 nap múlva szülő (spontán terhes) primitív, számító kis sóginőm hasát??? No, szerintetek??? :shock: :evil: mer' épp sírnom kellett, nem értem rá/

tillidian
 
 


Dita!Aranyos vagy!Remélem igazad lesz!

Kép
rena85
 
 


Till
Te is jól ki tudsz bukni!
A leírásod alapján nem zártad a szívedbe a sógornődet, és gondolom nem azért mert ő spontán lett terhes. :roll:

Rena
Igy lesz, no para! Nemsokára mentek üdülni! De jó is lesz nektek! :wink:

dita75
 
 


Lányok, én ritkán borulok ki úgy, hogy másoknak is elmondom, úh. most ti lettetek a lelki szemetesládáim. De ez kölcsönös, úh. itt vagyok, ha bárkinek kellek.

Tilli "kirohanásán" mosolygok, bocsánat érte. De át is tudom érezni nagyon a dolgot. Nekem is van egy "leendő" 27 éves sógornőm, öt éve vannak párom öccsével. Én is attól rettegek, hogy ő hamarabb lesz terhes. Persze ez nem verseny, de attól kezdve nem bírnám elviselni az egyébként aranyos anyósom csesztetéseit. Ha nem is szól semmit, akkor is úgy tudja piszkálni az embereket. Szerencsére én eddig nem voltam a céltáblája, de egy ilyen helyzetben nem tudom, hogy bírnám. Szóval Tilli remélem nagyon gyönyörű és okos gyerekeink lesznek, aztán majd táthatják a szájukat. :)

Dita! Igazad van, neked nem is szabad izgatni magad semmiért. Egyébként úgy tudom a terhes nőket hihetetlen nyugalom szállja meg, afféle természetes védekezés. :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina,Tilli!Sajnálom,hogy kibotultatok!De remélem a sok rossz után mostmár sok jó következik! :wink:

Képzeljétek kiderült,hogy három ismerősöm is kismama lett.Örülök nekik mert én mindenkinek azt kívánom,hogy sikerüljön teherbe esnie.De már ÉN IS SZERETNÉK!

Kép
rena85
 
 


Katerina!
Elvégre én ma már 20 napos terhes vagyok! :wink: :lol:
A szomszédom tök jó fej, ilyetszól holnap tesztelek?
Mondom miért tesztelnék már holnap?
Erre ő, de hát három nap után kimutatja a terhességet!
Mondom, dehogy is csak a beágyazódást követően, de még akkor sem biztos. Majd két hét múlva tesztelek.
Mire ő, szerintem te már holnap tesztelni fogsz.

:roll: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kész vagyok! :wink: :lol:

Rena
Körülöttem is mindenki bebabásodott már, és én ezt úgy fogom fel, hogy most már eljött az én időm!

dita75
 
 


Sziasztok,
aranyosak vagytok, de nem borultam ki (az nam így szólna :roll: :lol: )

Dita,
természetesen nem a terhessége miatt nem kedvelem (tényleg kívánom, hogy élje át az anyaság minden örömét), sajnos jellemileg nem passzolunk...

Katerina,
úgy legyen! :wink:

Rena,
ez bizony jó hír!!! Gratula Nekik!!! :P Nagyon szurkolok, hogy Te is gyorsan kövesd példájukat! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!

Na megvolt az első szuri. Kellemesen csalódtam. :) Nem is éreztem semmit mikor beszúrta a doki. Utána egy ici-picit csípett. Aztán kb. pár percig éreztem és utána semmi. Most néha érzem, hogy belenyilall, de nem vészes. :) Apának a szúrás után kb. negyedóráig fáj a lába, de most már neki se vészes. Jöhet a következő :)

Till: hát mi képtelenek lennénk beadni egymásnak. A párom még csak csak nekem, de én neki tuti nem merném. Jujj de jó! Grat, hogy felvettek. És milyen doktorit csinálsz?

Dita: amit Katerina írt zselés párna tényleg jó. Kendének az arcát melegítettem azzal.
Ismerős ez a ne járj dokihoz, majd jön a baba, ha akar duma. A falra tudok mászni tőle.
Jófej a szomszédod. ;)

Katerina: Igen 9.20-kor már túl voltunk rajta. Amúgy jó volt, mert az asszisztenssel megbeszéltem, hogy 9-re megyünk és be is vitt a dokihoz 9-kor. Persze a váróba vagy 10en ültek, és forgatták a szemeiket, de nem érdekelt :)
Munka miatt :( Nem irigyellek.
Elhiszem, hogy sírhatnékod van. Ha rajtad múlna már évek óta babáznál. És az tök rossz, hogy ha a rokonok tudják mi a helyzet veletek és ennek ellenére is nyaggatnak. Mondd meg nekik, ha nyaggatnak azzal nem segítenek, csak még jobban stresszelnek benneteket.

Rena: mennek a drukkok nektek is. Reméljük most már a ti időtök következik.

Nálunk is van a családba olyan aki hipp-hopp terhes lesz. 2 gyereke van, és mivel én is vágyok már a másodikra mindig mondja nekem, hogy hát rajta csináljatok. Pedig tudja mi a helyzet velünk…. No comment…

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Till
Sejtettem, hogy nem a terhessége miatt nem bírod! :roll:

Fogacskád?

Kisvirág
Ügyik vagytok a szurival kapcsolatban!
Kívánom, hogy sikerrel járjatok vele! +++++++++++++++

dita75
 
 


Dita, nagyon drukkolok!
Till, én is jártam már hasonló cipőban, egyszer majd elmesélem neked.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hahó Lányok!

Bemásolok:
Megjöttünk a konziról!!! :P Alig voltak ma a Kaáliban, rögtön bejutottunk. KP örült nekünk! :P (mint régi kedves ismerősöknek... :roll: :D ). Megbeszéltük, hogy ugyanolyan stimu (short) lesz, mint az előző, szintén lórúgásnyi adagokkal :? , és várjuk a 8 körüli petikét! :P.
Megkérdeztem a Leident, mindenképp javasolta a szűrést, meg a prolactint is megkuksizza majd...Ja! Nem kell a HIV, Hepa-dógokat újra szűretni, elfogadják a januárit (megbíznak bennünk :roll: :lol: ).
Valszeg aug 20 körül indul a Marvelon, addig vizsgálatok jönnek...


Babi,
ha ráérsz, megírod priviben? Érdekelne :)

tillidian
 
 


Hahó Lányok!

Bemásolok:
Megjöttünk a konziról!!! :P Alig voltak ma a Kaáliban, rögtön bejutottunk. KP örült nekünk! :P (mint régi kedves ismerősöknek... :roll: :D ). Megbeszéltük, hogy ugyanolyan stimu (short) lesz, mint az előző, szintén lórúgásnyi adagokkal :? , és várjuk a 8 körüli petikét! :P.
Megkérdeztem a Leident, mindenképp javasolta a szűrést, meg a prolactint is megkuksizza majd...Ja! Nem kell a HIV, Hepa-dógokat újra szűretni, elfogadják a januárit (megbíznak bennünk :roll: :lol: ).
Valszeg aug 20 körül indul a Marvelon, addig vizsgálatok jönnek...


Babi,
ha ráérsz, megírod priviben? Érdekelne :)

Dita,
köszi, a fogam sajna fáj, de most gyógyul (eldöntöttem) :lol:
Neked mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Én is bemásolok :) :
Sziasztok! Végül is most kicsit örülök. Elmondom mi van a genetikával.Négyféle dolgot néztek ( Leident is, legalább erről is tudok már) , három negatív mindkettőnknél, de a negyedik amit néztek az a bizonyos méregtelenítésért felelős gén, az mindkettőnkben hibás, azaz van egy jó és egy rossz részünk is, azaz heterozigóták vagyunk. Ha az embrió a jó részt örökli, akkor hurrá, ha csak egyik részről igen akkor van 50% esélye, hogy beágyazódik, ha viszont viszont mindkét oldalról a rosszat akkor nem képes szegényke. Vitaminokkal állítólag ez befolyásolható. :)
És párom spermaképére azt mondta C. doktor hogy az nem lehet hogy 19m összszám után teljesen lenullázódjon. Azt mondta vigyünk mintát a saját laborjukba. Abban bízik. :) Lehet tényleg ezen múlik, végül is párom eddig egy átlag kórházba járt, ott lehet nem is gondolnak rá, hogy nekünk a tíz darab is darab. Na ez hosszú lett.

Dita!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szép napot mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Till, Katerina
Te jó ég én meg egy "kis nyamvadt inszem, meg néhány szuri" miatt nyafogtam.
A felét nem is értem amiken át kell mennetek, remélem nem is kell majd értenem!
:roll:

Mindenesetre mindkettőtöknek egy marha nagy kalappal küldök, nagyon örülnék ha végre sikerrel járnátok a babásodás terén! +++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Sziasztok!

Katerina!Remélem itt sikerrel jártok és találnak a párodnál spermát.A babához egy is elég! :wink:

Kép
rena85
 
 


REggelt!

dita75
 
 


Dita: köszi, hogy szorítasz. Én is remélem, hogy a szurik már meghozzák a kistesót nekünk. :)

Till: Fogad? Örülök, hogy kezdenek felgyorsulni az események nálatok. Ti most tulajdonképp lombikra készültök ugye?

Katerina: nagyon drukk nektek is! Nagyon rendes a dokitok. Jófej, hogy nem hisz az eredményeknek, és ő inkább saját szemmel akarja látni a valóságot. Ritka az ilyen doki sztem.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág! Ez a Ceizel E. volt és bár olvastam már róla negatív élményt is mi a korábbi és a mostani megbeszélésünk után is teljesen pozitívak lettünk az ügyünkben. Már ezért is megérte elmenni hozzá :) Egyébként szerintem a K. P. doki bácsim a Kaaliban sem fogadná el ezt az eredményt. Ezért is akartunk most már a Kaaliba vinni mintát, de így már nem megyünk oda is. Kár, hogy csak augusztus végén lesznek a genetikai központban. Addig szedjük a vitaminokat.

Dita! Hogy vagy? Kis pocakod rendben van? Simiz meg helyettem is. :)

Tilli! Várom a prividet, úgy látom neked is sok a dolgod. Én nagyon fáradt vagyok. :cry:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Én is egész nap el voltam havazódva. :twisted:
Mivel már teljesen egyedül vagyok az irodában.

Kis pocak, ha látnád, mint egy 6 hónapos terhes!
:oops: :roll:

dita75
 
 


Helló, bekukk!

Katerina, az én egykori kolléganőmet is Czeizel papához küldtem el, mert már nagyon régen nem sikerült babát gyártaniuk a párjával, és már benne volt a korban. Nem hitte el nekem, h sikerülhet, én telefonáltam, keresgéltem az intézet után, végülis elment. Elkezdték a kivizsgálást, s rá talán a 2. hónapban terhes lett. Rendesen beledumáltam a gyereket, mi? :lol: Vagy Czeizel doki tud vmit. :lol: Mindenesetre drukkolok nektek is, h hasonlóképpen, gyorsan alakuljon a dolog babaügyben! :wink:

Persze mindenki másnak is drukkhegység!
athiz
 
 


Dita!
Ne mérgeskedj jó, neked csak örülni szabad! :wink: Egy előnye van annak, hogy sok a munkánk, nem törjük a fejünket hülyeségeken. Bár az én agyam szeret kétfelé járni. :D

Athíz! Köszi, aranyos vagy. Külön jó amikor írsz, mert nagyon édi kis manóid vannak.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Én is mindig megnézem a kiscsávókat. Tündéri mindkettő! :lol:
Nemsokára nekünk is lesz! :wink:

Nem gond megcsinálom a melót, főleg ha kifizetik. Akkor nagyobb kedvvel csinálnám! Na majd meglátom fizukor mi lesz a borítékban! :roll:

Holnap hozzuk el az új tütünket a szalonból. Majd lefotózom.
Addig is kaptok egy Dita képet, igaz nem teljesen élethű mert a csíkok a hajamban sokkal rikitóbbak, igazi ciklámen színű. Ma voltam hajszobrásznál.

Kép

és hogy valami szépet is lássatok lefotóztam a liliomomat is:
Kép

és ha már képek, lecseréltük a tütünket.
Piroska a régi, Kormoska az új: :lol:
Kép
Kép

És még milyen jól fog majd mutatni benne a gyerekülés! :wink: :lol:

Apa boldog, csak úgy virul a feje, vigyorog mint a tejbetök! :lol:

dita75
 
 


Dita! :D :D :D
Köszi a képeket!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Én is elkezdtem a gynacot, ma kaptam meg a harmadikat. Az elsőt szinte meg se éreztem, a második nagyon nagyon fájt, a mai is fáj, mint állat, úgy látszik nálam fordítva működik. :twisted:

Kérdésem az lenne, kinek melyik fájt jobban, mikor nem fájt már?
És hogy bekavart e valakinek a ciklusába a gynavac, bár tudom, hogy elvileg nem kéne, de nekem most a 22. nap óta pecsételgetésem van, és ilyen még nem volt velem, ma 28. napon vagyok, és kiváncsi lennék hogy ez bekavarhatott e?

Előre is köszi a válaszokat :wink:
babácska08
 
 


Babácska
Nekem egyik sem fájt nagyon, épp csak annyira mint egy tetanusz. Éreztem a szuri helyét, nem volt kellemes ráfeküdni, de nem volt annyira gáz mint képzeltem. Apácska nagyon rosszul viselte az első hármat. Húzta lábát, jajongott, de sztem picit rá is tett. :lol:
A ciklusomba nem kavart be semmit, minden ment a régiben!
Én leginkább a fertőzések megszűntetése, és további újrafertőzés miatt kezdem el. Igaz kaptunk más gyógyszereket is emellé, de azóta nem jött vissza se gomba, se baci. Sok sikert neked is hozzá!

dita75
 
 


Dita

köszönöm a válaszod! Látom inszemezel, drukk hogy sikerüljön! :wink:
Nem tudom akkor mitől lehet ez a vérezgetés. Remélem nem valami komoly! Ultrahangon a menszi végén voltam, szóval 3 hete kb, és ott még nem láttak semmi bajt, kicsit igzulok, mert elég hipochonder tipus vagyok, és ma már a polipnál tartok :? :? :?
babácska08
 
 


Sziasztok!

Katerina: C doki jó doki nagyon. Én csak jókat hallottam eddig róla. Örülök, hogy hozzá kerültetek. Ő tuti babát varázsol a pocidba ;)

Dita: klasszak a képek. A hajad is tök jó megy az új kocsi színéhez ;) És nemsoká lesz ebbe a szép kocsiba gyerekülés is ;)

Babácska: én a múlt héten kaptam az első szurit. Az nekem se fájt, a férjemnek kb negyed órát. A következőt jövőhéten kapjuk, így nem tudom megmondani, hogy az mennyire fog fájni. Remélem annyira, mint az első. :)
Ne légy hipochonder. Nem lehet, hogy a baba most ágyaz magának??? Drukk nektek ;)

Mára ennyi. Holnap nem valószínű hogy jövök, mert 15 éves osztálytalira megyek.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!


Dita!Jó a lett hajad!Ma azt hittem téged láttalak a Plazában.Voltál ma ott?Nagyon tuti az autótok!

Kép
rena85
 
 


Rena
Nem voltam a plázában már vagy egy hete, ha nem több.
Köszi a dicséretet! :oops:

VÉGRE VÍZSZINTBE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!

Reggel baromi jól indult a napunk, az egy napos kocsi meg lett karcolva, de nem gyengén! Ma bejártuk a fél világot, hogy mi legyen vele, vettünk matricát, körbetelefonáltuk az ismerősöket aki ért hozzá, de elég mélyen van a karc és hát rögtön 50.000 pluszköltséggel indítani! Kész voltam.
A szomszédéknál is folyt az élet. A kerítést amit a férjem segítségével csináltak a srác dübében fogpiszkálóra aprította, úgy kiszaggatta a helyéről, hogy öröm volt nézni. Valami front lehet.
Kimentünk nővéremékhez. Volt ámuldozás, mivel meglepi volt mindenki számára a kocsi. Tök jó volt, mert a kapuban várt minket simán elmentünk mellette és nem vett észre. Laughing Elvittük őket is anyuékhoz, jött Vivien a kislánya és Kitti a nagylánya. Ezzel csak annyi gond volt, hogy ha ők is jönnek a nővéremtől nem lehet szóhoz jutni, pedig ő azért többször látja anyut mint én. Én egy évben jó ha négyszer, ő meg van, hogy hetente négyszer. Na mindegy mondta anya lehet hogy lejönnek a férjével kettesben.

Jó éjt én tentizek, mert hulla vagyok mára!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Sajnálom,hogy ilyen rosszul indult a napotok.Szép,rögtön 50 000 plusz,nem semmi.De te akkor se idegeskedj!Tudod most fő a nyugalom! :wink:

Kép
rena85
 
 


Jó éjt!

Kép
rena85
 
 


Helló!

Dita, képzeld, a nővérem nagylányát Kitti Viviennek hívják. :lol:
Az autót sajnálom.
athiz
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajna nem tudtam jönni szerda óta, itt volt a húgom (20 éves), és tőle aztán nem lehet netezni :?

Dita,
jók a képek! :P Kocsi-karc miatt ne aggódj, lesz még több is! (bocsi! :P )- nálunk is evvan... :lol:

Katerina,
jövök a privivel!!! :P

Babácska,
üdv itt! Babásodást!!! :P

(Nálam késik a piri! A 31. napn vagyok, a hőm magas, de reggel negát teszteltem...pedig ma van Apa 35. szülinapja, és épp jön haza osztrákéktól, és jól esett volna meglepni egy becsomagolt zebrás teszttel!!! :roll: :lol: ...de nem is tudom, miben reménykedek...ez a 71. ciklus volt, amiben babára várunk :oops: :cry: )

tillidian
 
 


Hahó Lányok!

Itt is beharangozom: aki ráér holnap 14-15h között, ugorjon be a blogomra, mert chat-elni fogunk!!! (Már ha lesz kivel :lol: )
Szóval gyertek!!!


(Fránya piri megjött, de elég furán...nek így szok! :roll: )

tillidian
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: