[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 pocakosai és babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

CHAMO: TUDOM ÉN HOGY OTT SINCS KOLBÁSZBÓL A KERÍTÉS DE A PÁROM AKAR NAGYON MENNI.ééN ANNYIRA NEM AKAROK MENNI
bocs a nagybetűért

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mégis visszakapcsolták a netet, pedig 2-3 munkanap volt határidőnek. Már múlt héten befizettük a csekket, úgyhogy biztos felkönyvelték, így automatikusan indult a visszakapcsolás.
Kell egy külön csekkes doboz, mert állandóan elkeverjük.

Tegnap voltam dokinál. Minden okés, a méhszáj részben zárt, ebben még simán lehet 3 hét is, hogy a dokim szavaival éljek.
Ez volt az utolsó orvosi vizsgálat, ennyit még sosem vártam, negyed 7-re hívott oda, és 9-kor jöttem ki utolsóként. Többször is elnézést kért, mondjuk megértem, nagyon sokan voltunk. De alig bírtam már ott ücsörögni, rendesen görcsöltem. Azt mondta, nagyon szépek az eredményeim, a vizelet, a vérnyomás minden teljesen rendben volt végig.

Megjött a cervix vizsgálat eredménye:
Baktérium nem tenyészett ki
Mycoplasma, ureaplasma negatív
Sarjadzó gomba negatív
Anaerob vizsgálat folyamatban.

Szóval a streptococcusra még nincs válasz, pedig minket inkább csak az érdekelne. Az még 2 hét.

Chamomilla
Esetleg le tudnád fordítani nekem a fenti eredményeket, hogy értsem. Köszi!

Jövő héten szerdán megyek uh-ra. Azért akkor, mert a dokim bent lesz rendelésen, és ő intézi majd az uh-ot, mert egyébként nagyon szigorítottak, és nem nagyon engednek plussz uh-ot.
Pénteken meg az első NST lesz. Jó korán kell mennem, 8-ra. Így még ő is bent lesz a kórházban, és kielemzi.

Visszaolvasok!
Vendég
 


nika: sehol nem egyszerű sajnos...nekem az egész család ugye Kanadában meg az USÁ-ban él, az amcsi nagybácsimat is most rakták ki a melóhelyéről, így 55 éves fejjel megint költözik (mondjuk írigy érte, Utahból Californiába....). A kanadai ánkülöm is Torontóból tiplizett Calgaryba...
amúgy én annyira nem tartom magam nagy magyarnak, laknék bárhol a világban...
szóval nika bátraké a szerencse :wink:
chamomilla
Pécs
 
 

 
 

rita, mi is mindig így járunk, annyi a sárga csekk, hogy ajjjj, múltkor itt is lekorlátozták, aztán nagy hévvel reklamálok telefonon, hogy az anyjukat, erre én tartoztam 2 havival :oops: :oops: :oops: :o

Baktérium nem tenyészett ki
Mycoplasma, ureaplasma negatív
Sarjadzó gomba negatív
Anaerob vizsgálat folyamatban.

Szóval vannak aerob és anerob bacik, azokat másképp kell kitenyészteni (aerob bacinak kell az oxigén, a másiknak meg nem)

mycoplasma és ureaplasma :ezek nemi úton terjedő betegségek és hurrá hogy nincs, nekem utóbbihoz volt szerencsém :oops: spec vizsgálattal mutatható ki, sejten belül szaporodik, így csak DNS vizsgálattal lehet. Érdekes, hogy neked ezt megcsinálták, emrt amúgy fizetős.

a sarjadzógomba meg a mezei candida, de hurrá, az sincs neked!

szóval nyugi, minden rendben
chamomilla
Pécs
 
 


Nika, nagyon kerlek az 1400 fontot ne hidd el!! Ez nem igaz! Nekem baratnom, nagyon jo baratnom dolgozik oregek otthonaban, heti 5-6 napban de 12 oraban keres ennyit ugy, hogy iskolaja van hozza amit itt vegzett!! +perfekt az angolja! ES en ugy tudom ma mar meg van szigoritva, akkor alkalmaznak csak ilyen teruleten ha van papirod rola de itt szerzett papir, a magyart nem fogadjak el meg ha ez iranyu vegzettseg diplomasan, akkor sem! Nem erdekli oket, itteni papir kell! Ez az 1400 font non-sense!!+nemtom mennyire van kedved idos ember pelusozni, etetni mert nem mindenki makk egeszseges. Furdetni is kell eleg sokukat, baratnom csinalja ezert tudom. 5-6 eve ebben dolgozik es masfel eve akar valtani de nem tud pedig mar van itteni gyakorlata es itt vegzett sulija, papirral, megsem talal. Szoval tenyleg gondoljatok at! Ha apa tanul angolul az dicseretes de...ha 3 honapig tanul az nem eleg. Ezzel meg nem fog tudni olyan munkat talalni amiert megeri ide jonni. 6 honapi tanulas sem eleg. Ha intenziven 1 evig nyomja legalabb heti 3 napban az mar ugy valami de jon Virag, mint angol tanar es remelem megerosit ebben. Nehany honapos angol tanulassal nem kapsz akkora tudast, hogy itt versenykepes legyel egy jo munkaert. Egyebkent ferjed ha jol beszelne, milyen munkat tudna vallalni? Mert ettol is fugg nyilvan az angol tanulas. Nekem otthon 2 evig kellett volna tanulnom heti 3-4 napban ahhoz, hogy a diplomammal allast talaljak. Ezt anyagilag sem birtam volna es idobe se fert bele, multinal dolgoztam es estig meloztam. En jottem ide de szivas volt az egesz az elejen. Neked dolgozik apa nyilaszaros cegnel?? Jol emlekszem?? Lehet itt el tudna ebben helyezkedni de ehhez eleg jol kell tudni a tarsalgasi alapot is es a szakmai reszet meg ugye foleg. Viszont ezzel jol keresne!!

Cham, egy orvos itt akik itt vannak magyarok, heti 2500 fontot keresnek! hajra!!! Es heti 3 napban dolgoznak. Igaz ingaznak mert nem mindig ugyan abban a korhazban vannak es van, hogy masik varosba kuldik Oket. Most jott ide egy csajszi kb. 1 honapja asszem Birmingham-be de meg nem talalt semmit, otthon orvoskent dolgozott. Egy baratnoje csalta ki, ohgy tok jo, jojjon, otthon mindent feladott itt meg most nem kapott meg semmit,+valamit meg is szigoritottak az EUbol erkezo dokiknak, nem tul nagy cucc de szamit, majd megkerdem ha erdekel holnap es megirom. Tudom meg nem aktualis Neked csak a friss infokat ha gondolod at tudom adni Neked. Valtozik most sok minden DE orvoskent meg igy is kiskiralykent el aki ide jon es talal is allast.
Vendég
 


bog, köszi, aranyos vagy! na engem meg most hívott fel egy leányzó, hogy csináljak neki sminket 22-én, hurrá sok kedvem van elmenni...pláne hogy fogytán az Estée Lauder alapozóm....pedig venni nem fogok az fix. JA és persze műszempillát is akar....
chamomilla
Pécs
 
 


Majga?

Selyem?

Nita?

BEZEEEEE??

Merre vagytok??
Vendég
 


Cham, az alapozot vegyitsd egy kis kremmel oszt csak jo az Neki!! :lol: :lol: Muszempillara nincs otletem! :twisted:
Vendég
 


Cham ismerem az Árpit! Az Ő Nővére is Babát vár, majdnem egy idősek vagyunk.....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


bog, vmit kitalálok, de most komolyan, nem fogok venni 8500 Ft-ért egy alapozót....meg a műszempillát sem szeretem, a tincses tök béna, a szálankénti az gyönyörű, viszont, rohadt sokba fáj...és milyen sokáig kell vele pöcsölni! no meg a szálankénti felrakása után nem is lehet sminkelni 24 órán át. Marad a tincses....jájjjjjjj, kell nekem igent mondani :?

mona: tényleg, mondta az Árpi, hogy terhes a nővére. Én nagyon csípem azt a srácot, együtt vizsgázunk mindig, de most nem hoztam neki szerencsét szerdán, sajnos őt megvágták.
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok.

Megjártuk a dokit. Nem tudom hogy számoljunk most. A doki a papiromra azt irta 6+2.
Pedig 8+2 napos vagyok a mensi alapján. Egy biztos nekem 31napos a ciklusom ott 3napot buktam meg a beágyazodás is 4-10nap. Lehet ez miatt ijesztegetett a baba.
A doki megvizsgált nagyon hátrahajló a méhem de ahogy az uh betett már mondta is élő MAGZAT.
Igaz a szivhangot nem hallottuk. DE szivpulzálást a monitororn mutatta a doki.
Én ennek is örültem.
Kaptam vérvétel, EKG, fogászat beutalót és ha kész mehetek a védőnőhőz. Ha az meg van megyek majd valamikor vissza.
Kérdezte sokat vártunk rá?? Mondtam 2,5évet. Na akkor ad utrót is 2X1 kell szednem biztos ami biztos.

Azt írta a papíromra :

Uterusban egy élő embrió. CRL: 5mm.

Képet zavaromban elfelejtettem kérni:(
csucsu2005
Halásztelek
 
 


csucsu: szívből gratulálok!!!!
ezek szerint nálatok is ez lesz az irányadó méret a szülés idejére is, mint nálunk. nekem is extra pé-ből jött bogi, mensi alapján már én is 2 héttel vagyok idősebb. de mindig szépen fejlődött az első uh-hoz képest!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: És akkor mihez számolták neked?
csucsu2005
Halásztelek
 
 


csucsu: a legelső uh-hoz. nekem mennem kellett utána 2 hetenként és figyelte a fejlődést és a 12. hetin írta ki a szülést. de mindig hozta a méreteket. azt mondják minél fiatalabb a baba, annál pontosabb az uh. és tényleg a 16.héten már voltak eltérések. comb, fej stb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


No mindegy a lényeg , hogy van nekünk ő.:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Visszatértem én is! Itt volt anyós, após, sógi, elpusztítottuk a lángost, ami isteni finom lett!

Csucsu! Hipp-hipp Hurrá, hipp-hipp hurrá, hipp-hipp hurrá! :lol:
ÉLŐ MAGZAT és ez a lényeg! :wink: És íme itt van Kati, aki bizonyítja, hogy minden a legnagyobb rendben, attól, hogy fiatalabb még ugyanolyan tökéletes! Nagyon boldog vagyok és hidd el, minden rendben lesz!

Rita! Örülök, hogy jók lettek az eredmények! Most így nagyon a vége felé hogy bírod? Sav? Jóslók? És pocakképet please!!!!

Cham! Nekem alacsony a trombocyta számom. Erre a dokim csak annyit mondott, hogy nagy valószínűséggel vért kell kapjak majd szülés után. A legelső véreredményemen látta, és azóta folyamatosan kért újat, mert azt mondta, hogy ez terhesség idején még lejjebb esik. Viszont az enyém, ha nem is sokkal, de magasabb lett, így még a normál értékben van, igaz annak a legalján. Azt mondta, ha 100ezer alá megy, akkor hematológushoz küld, de Ők csak 80ezer alatt tartják veszélyesnek a dolgot. Na, nekem végül 150felett maradt! :arrow: Ezt is beszuggeráltam magamnak! :lol:

Dike! Mit érzel mostanság? Amit Nika írt Neked, azt én is megerősíthetem. Sokkal korábban is éreztem már picurkát, csak akkor még nem tudtam, hogy Ő az. De az a mozgás, amit úgy Isten igazából mozgásnak hívnak, azt tényleg 18hét+3naposan éreztem.


Szia Mona! Mizu Veletek?

Nita! Beze! Selyem! Majga!?????????????????????????????????
pedi
Kalocsa
 
 


csucsu! nagy nagy gratula!!!! az a lényeg, h minden rendben!!!!

Rita! örülök h jók lettek az eredmények!

pedi! nem érzek semmi újdonságot sajna! remélem majd a jövő héten:)) a szívhang figyelővel nagyon hallani a mozgását, meg hol itt hol ott van a szívhang:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!!!!!!

nagyon jó volt kikapcsolóddnom ma....voltunk a csajokkal kávézóba és utána egy étterembe pizzáztunk!!!!!!!:):)

Virág nekem NAGYON TETSZIK EZ A KOCSI!!!!!!!!:):)

Kati örülj neki hogy nincs olyan nagy hasad..hidd el az se jó......
aki meg ilyet kérdez mond neki nem mindegy mikor jön a baba?:)
a pocakméret attól is függ hogyan helyezkedik el a baba.....

Nika szép súlya volt Gergőnek......kicsit nagyobb volt mint Mátém ő 4000 gramm volt:):)

kismamiknál hasmenés-hányás:rengeteg folyaddék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és doki!!!!!

Brita szupi hogy van net és hogy minden ok!!!!!!

Csucsu ÉLJEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!
ma nagyon sokat gondoltam rád!!!!!!!!
remélem nemsokára csatlakozom hozzád!!!!!!!!!!:):)
a Szűcs Barbi lesz a védőnőd???

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaj de jóóóóóóóóó!!!!!!!!!!

Rita, örülök, hogy az eddig megtudott eredményeid negatívak lettek!
Jó sokat kellett várnod az orvosodnál, el is hiszem, hogy sehogy sem volt kényelmes üldögélni a széken...
Az nst viszont jobb lesz, mint 3 éve, mert már nem feküdni kell, hanem kényelmes fotelokban "tespedhet" a kismama felpocolt lábakkal. :)

Nita, szuper napod volt! Én is úúúúgy szeretnék már egy kicsit kimozdulni... 8) 8) 8)

Cham, szóval benyalhattad a kisfiad vírusát... ajajajajajaj.... az nagyon sz@r lehet... Akkor most Neked küldjük a gyógypuszikat!

Bocs, most nincs erőm másnak írni, hulla vagyok. Délután voltam a fiacskáimmal Aldiban meg Müllerben, este pedig miután lefektettem Gergőt (Bencus Apáé volt) még vasaltam meg megsütöttem a maradék palacsintát. (Délelőtt félbe kellett hagynom...) ezeket szimultán csináltam. 8)

Na, még annyit, hogy Bence ma este egyedül futott a biliért, hogy belekakilhasson! VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjt!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, még Tőled szerettem volna kérdezni, hogy hogy van a lábad? Vizesedik még? Beszéltél az orvosoddal, hogy mi legyen?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág asszem megvan a címed lemegyek hozzád és kikapcsolódunk!!!!!!!! na mit szólsz?
Bencének gratula a bilihez!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogárka: ez nem öregek otthona lenne hanem saját lakásban bentlakással.de én sem hiszem annyira bár elég jó ismerősöm mondta ezt hogy ő ennyit keres nannyként.
apa igen nyilászárókat szerel :) (ne ha lenne munka )
Mondom én szívem mélyén nem szeretnék így menni hogy se kutyám se macskám nincs kint.apának van mehetnékje de volt neki akkor is mikor pestre költözött hozzám.Mindenáron pesten akart élni aztán rájött hogy semmivel sem jobb mint itthon :)Mármint tarjánban :9
ja és még mindig nem a férjem :D:D:d ezt csak mondom :)

csucsu nagy nagy gratula :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Virág, Pedi, köszönöm jól vagyok, most már nem fáj annyira, de még vizes, sőt, mire hazaértem ma, már elég csúnya volt! Abban maradtunk, hogy addig maradok, amíg nem találnak valakit, és aztán azonnal megyek és intézik a táppénzt, pihennem kell, meg elküld majd vérvételre! Kb. 1 - 1,5 hetet kell mennem még!
4 óra óta kisebb megszakításokkal aludtam, felpolcoltam a lábam! Csak jobb lesz, holnap reggelre!

Virág, nagyon ügyes Bencus! Gratulálok Nektek!

Csucsu, gratulálok!!!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nika, az ugy igen! Bentlakassal, igen! De ferjestol, gyerekestol...Ismerek en is magyarokat akik ezt csinaljak. 1400 korul keresnek de ott laknak. Viszont fugg az idos embertol, sokuknak ejszakajuk sincs ha eppen visong a mama, papa. Egyebkent nekem anyosom is ezt csinalja evek ota, mar a tobbedik nenit gondozza mert voltak akik elhunytak. A lanya is ezt csinalja mar par eve. Jol fizet csak..ha nem fog ki az ember normalis oreget akkor se ejjele, se nappala, se hetvegeje. Es akkor hol lenne a kisfiad, hogyan laknatok ha Te bentlakos lennel?? Miert nem jon akkor apa eloszor ki, megnezi mizu, oszt rogton haza is megy!:):) Csak viccelek,de lehet esszerubb volna ha eloszor csak O jonne. 1-2 hetet kibirtok egymas nelkul es ha tetszik neki, van lehetoseg akkor tudsz jonni Te is, ha meg nem, akkor hazamegy. En mar 2 het utan mentem volna de nem volt allasom otthon igy maradtam itt. hihihi Gezuval csak joval kesobb ismertuk meg kozelebbrol egymast.
Ferjed, hivjad hat ferjednek, en is mindeeeeg elfelejtem, hogy nem az!:) Nem bbaaaaj, vegulis az! Evek ota egyutt eltek, van fiatok is, ferjed oszt kesz!

Most csak Neked irtam, hulla vagyok!

Puszi Mindenkinek!

Ja, Pedi, draga volt a posta????
Vendég
 


ok persze kibírnám mert amíg belgiumban volt is nehezen de kibírtuk.én is ezt mondtam neki hogy én nehezebben megyek külön Gergőtől. meg őszintén megmondom nem akarok menni.Főleg nem öregeket istápolni. Lehet gonosz vagyok de én nem vagyok való iylen munkára.amit meg csinálnék szívesen ahhoz meg az angoltudásom kevés.azt mondja apa hogy én beszélek angolul menjek én .de az én angoltudásom lóf***t sem ér. sok mindent megértek meg ha kellene beszélni is mernék de azért nagyon kevés az az angol amit én tudok.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Addigra babás leszel és eldől , hogy mi lesz kimentek vagy maradtok:)

Nita: Szűcs Barbi igen. Nem voltam még nála de Szabinámat is vinni kéne az 5éves vizsgálatra mert decemberben nem voltunk most meg bejelenkezni kell. Munka mellet ezt nem lehet kivitelezni. Szóval ha megyek a kiskönyvért elviszem Szabinát is.
Amúgy rendes?? Én Marika néni párti voltam őt anno Szabinál éjjel is lehetett hivni ha baj volt.
Nekem a Barbi nagyon fiatal.
de sokat úgyse találkozok vele:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!!!!!!!!!

ÉLJEN, GRATULÁLOK!!!!!!!!!! tudom mennyit vártál erre a babára! majd megpróbálok néha olvasni, hogy lássam mi újság veletek!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Köszi és aranyos vagy, hogy szurkolsz nekünk:) Veletek mi újság?,nagyon régen hallottam rólad.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


syrynx: szia:):):) ezer éve nem tudok rólad semmit.jöhetnél ide közénk nagyon jó a társaság :)Jól látom nektek is összejött a tesóbaba? mesélj mi történt veletek hogy történt stb :)

nika70
Salgótarján
 
 


csucsu: gratulálok a szívhanghoz!

virág: csak így tovább Bence :D enyém gyerek meg épp beültem a kádba, erre anyaaaaaa kakiiiiiii és jön letolt gatyával, ugorhattam ki, emrt egyedül nem tud felülni a WC-re. A bilit nem preferálta valahogy sosem, de így meg kéznél kell lennünk mindig, mert egyedül nem tudja elintéézni. Habár olyan cuki, lehúzza a WC-t, már törölgetni is próbálja a popót...sőt múltkor a lekeféléssel is bepróbálkozott. 8)

Nika, öregeket én sem gondoznék...komolyan, bármi mást el tudnék képzelni. Amúgy nálunk a suliban ki van plakátolva, mint munkalehetőség évhalasztó diákoknak, forintban van a fizu megjelölve, hogy 400-650 ezer Ft között, de kell hozzá a minimum középfokú szakmai angol és vagy diplomás ápoló vagy orvostanhallgató. Így ennyi a pénz, és nem is tudom, hogy ez nettó, vagy bruttó. Megmondom én mivel lehet sok pénzt keresni itthon is. Hajhosszabbítással 8) nem kell sokat belefektetni és ha ügyes vagy, megvannak a kapcsolatok, dől a lé. Nekem volt többször hosszabbítva, a parókás adta az ötletet, mivel ő 1 millát Pesten megkeresett vele. Jó, ezer éve csinálja, de ha belegondolsz, 4 sor hajat felvarrsz, ami 1 óra meló és soronként 2500 Ft. Vagy a tincsenkénti felrakás, az 2 órán át tart, de simán 15-20 ezer a munkadíj. Szóval én is megtanultam, mert nem egy nagy ördöngösség....csak itt vidéken nincs rá igény. OK, ha nagyon hirdetném magam, tuti havonta bejönne pár meló, de annyira nem vagyok rászorulva. De a csaj, aki engem tanított, kijár már Ausztriába is, azt mondja 10szeresét el tudja kérni kint, mint itt....jó, ő keményen melózik örömlányokkal is, el kell viselni a sok ostoba libát, de esküszöm, könnyebben menne, mint a sz@rpucolás :wink:

mára kicsit jobban vagyok, ideje megtudnom mi is az a biostatisztika. :evil:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Csucsu én nem csípem annyira a Szűcs Barbit...sokszor ki akar otktatni mintha egy gyerekem volna.......
de rábolintok meg mintha hallgatnék rá így békén hagy....de néha normális is tud lenni!!!!!

Syrynx nagyon eltűntél:(:(
én olvastalak rendszeresen egy másik topicba:(:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok, egyik barátnőm kicsit túlbecsülte magát, hogy végez a vizsgákkal, így nem tud kimenni Angliába 19-én. Most írt facebook-on:
"legesutoljára:odaadós egy repülőjegy Bp-London-Bp jan 19-25 annak aki kifizeti a névátiratást! írjon levelet, akit érdekel legyenszíves! ki is rakhatjátok, lehet hogy valaki nagyon örülne."
chamomilla
Pécs
 
 


én mennék de csóró vagyok :P :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Chamomilla
Köszi a részletes választ. A dokim a streptococcus szűrést akarta megcsináltatni, mert szerinte ezt még érdemes, és tb által támogatott. De aztán mikor hétfőn mentem, mondta, hogy nem tudják hogy fogják megcsináltatni, mert nincs hozzá mintavételi anyag. Így lett egy sima cervix mintavétel, és ezt küldték el, kiegészítve a papíron, hogy streptora is szűrjenek. Na erre kell még várnom, ha szerencsém van, még szülés előtt meg lesz. :roll:

Pedi
Sav már nem vészes, mert pár napja lement a hasam. Csak nagyon enyhén érzem, savlekötés már nem nagyon kell. Viszont hátránya, hogy iszonyatosan nyom lent mindent. Néha olyan fájdalmaim vannak a méhszáj körül, hogy még levegőt se bírok venni. Meg az izületeim is oda vannak. Néha alig van erőm csinálni valamit.
Majd jövő héten csinálok képet.

Csillagvirág
A hátam fájt nagyon, de egy fél órát álldogálltam, az se volt kellemes. Egy nálam kisebb, de már ő is nagy pocakos kismama akarta átadni a helyet, de mondtam, hogy nem szükséges. Aztán végül mikor bement, leültem a helyére. 7 szék van, de senki nem akarta átadni a helyét. Nem azért, de így a végefelé már nehézkes állni, majd meg tudják, ha pocakosak lesznek. Menni bírok, de állni borzasztó. :oops:
De jó, utáltam feküdni. Azt láttam, hogy átteték a szomszéd szobába az NST-t. Meg ajtó nyitva van, csak a függöny van mindig behúzva, úgyhogy mégjobban hallanni a szívhangokat (lódobogást). :)
Szerdán még egy uh. Remélem nem leszek olyan peches mint múltkor, hogy 2 és fél órát kell várnom. Aztán még az én sorszámomat mégegyszer kiadta a gép, aki csak fél órája várt ott, és majdnem leharapta a fejem, mert előtte mentem be. :shock: Én mindig kifogom az ilyen helyzeteket.

Majd ha lesz időm még olvasgatok az előző oldalakból is.
Vendég
 


Nita: Most látom az egyik vonalzónk egyforma. Nem direkt volt pedig.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu semmi baj..engem nem zavar......:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pedi, Bogi, köszönöm a hiányolást, aranyosak vagytok!

Annyit írtatok, hogy képtelenség mindenre reagálni!

cham, 23 hónapot. Rajtam a 3. nőgyógyász segített, tőle kaptam met-et, az itteni endokrinológus addig jutott, hogy 15 hónap próbálkozás után, pedig tudta, hogy babát szeretnénk, felajánlotta a diane35-öt. Hát köszöntem, nem kértem! :evil:

kati, ne foglalkozz velük, egyik füleden be, másikon ki. Tudom, nem könnyű, én álltam mind2 oldalon. Lexivel szülés előtt 5 nappal is volt kolléganőm szerint kicsi volt a pocakom, Marcussal szülés előtt 2 héttel pedig azt kaptam, hogy jesszusom, mekkora, illetve úgy bámulták vadidegenek, mintha űrlény lettem volna.

Pedi, mikor jöttök hozzánk?

Rita, állni én se tudtam, micsoda bunkóság nem átadni a helyet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok, ilyet még nem láttam! A kisfiam olyan ívben fosott délután, hogy 1 méterre csattant a földön. Röhögőgörcsöt kaptam, bár az már nem tetszett annyira, hogy 4x kellett átpelenkáznom, mert folyamatosan jött a cucc a pelusba... Férjemet kértem, hogy pelenkázzon, nem volt rá hajlandó, aztán amikor látta, hogy még mindig ott görnyedek, szerényen megjegyezte, érezte, hogy nem neki kell pelenkázni...
Van egy másik hírem is: Lexi délben a bilibe kakilt, igaz, egy mogyorót, de nagyon büszkék vagyunk rá!!! Reggel és most délután is hatalmas adagot pisilt a bilibe! Délutáni alváshoz kapott pelust, egyébként egész nap bugyiban van.
:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Néhány oldalt még visszaolvastam!

Kati
Szép a ruci. Zalánnak csak rugijai, rugis nacik, kis pulcsik, bodyk vannak. Ezeknek a piciknek még a rugdalozó a legkényelmesebb, ezekből viszek a kórházba is, mert az amit adnak rá (angol pólya, vagy mi) gyakran szétcsúszik. Hazahozni is body, rugi, zokni, kiskabát, meg bundás overál. 1500-ért vettem a turiban, majd rakok képet, vadi új. Többet nem is veszek, mert ha kell tudom mosni, és a radiátoron úgyis hamar megszárad, minden nap meg nem megyünk, az első 3 hétben gondolom sehova, max védőnöhöz kocsival.
Én a védőnöhöz is mindig rugiban vittem, erre vannak kifezetten szép plüss rugijai.

Mia
Én oltattam magam, kombinált oltással (H1N1, influenzaA,influenzaB) novemberben. Tavaly sok kismama lélegeztetőgépre került. Én egyébként is oltáspárti vagyok, és mielőtt kértem volna az oltást több orvos véleményét is kikértem.
Egyébként valamelyik este az RTL klubbon pont a háziorvosomat mutatták, a H1N1-es halálesettel kapcsolatban (a 38 éves férfi, aki belehalt (más krónikus betegsége is volt), de nem nálunk volt, kicsit téves a híradás.
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu! Nagyon jók a vonalzók!

Rita! Úgy veszem ki a szavaidból, hogy most "türelmesebb" vagy, mint pár hete. Sajnálom a fájdalmakat, de hamarosan minden megszűnik! :wink:

Cham! Szuper, hogy jobban vagy!

Nika! Gergő gyógyulgat?

Nita! Én úgy vagyok a védőnővel, hogy amit akarok, megfogadok, amit meg nem azt elengedem a fülem mellett! Az sem szentírás, amit Ők mondanak, de neki az a dolga, hogy elmondja.

Nekem ma ritka haszontalan napom van. Délelőtt anyámat furikáztam egyig bolttól a másikig, aztán haza. Utána anyóséknál ebéd, majd egész du-án fekszek! :shock: Én, aki sosem szoktam tétlenkedni.
Ma rájöttem, hogy hamarosan le kell tennem az autót. Én nem szeretek úgy vezetni, hogy a kormányhoz közel ülök, viszont a hasam miatt szinte már fekszek, annyira hátra van döntve az ülés háttámlája, és így meg már alig érem el a kormányt. Sajnálom, mert nagyon szeretek vezetni, de ez van!
pedi
Kalocsa
 
 


Beze! De jó, hogy jöttél! Hát nem semmi ez a Te fiad! Micsoda kakisztorik! :shock: Lexi hihetetlen ügyes. Ilyen rövid idő alatt ennyit fejlődni, és még ráadásul tesó is érkezett. Nem csoda, hogy büszkék vagytok rá!
Február 4-én lesz az első nst-m, illetve akkor lesz még egy uh is. Szerintem azt a napot tűzöm ki látogatásnak! Addig már csak egyszer megyünk(jan.25-én), de akkor magánba és esti időpontom van, hogy a férjem is tudjon jönni. Utána meg már bizti én is nyűg leszek, bár onnantól minden héten nst. Szóval, lesz még rá módom, de ha Nektek is jó előre láthatólag a febr.4, akkor azt lefixálhatjuk! :wink:

Mi holnap megyünk Pestre vásárolni. Lassan megyek is készülődni, hajmosás, zuhi. Kicsit félek tőle, hogy hogy fogom bírni, ezért is pihentem ma ennyit.
pedi
Kalocsa
 
 


Beze
Gratula Lexinek a kis bógyóhoz. Ügyes!

Pedi
Még néhány hétig kíhúzom valahogy, de alig alszom valamit, inkább több részletben. Délután viszont jókat tudok aludni. Általában déltől, kettőig alszom, és utána megyek Regusért. Most már csak annyit takarítok amennyit muszály. A szobák rendben. Fürdőt-konyhát meg folyamatosan takarítom, apránként. Ma sütögettem is, pedig a reggeli mosogatásnál le kellett ülnöm, annyira elfáradtam, úgy éreztem nem bírok állni, iszonyat gyengének érzem magam. Aztán később már jobban bírtam, és 2 órát biztos álldogáltam rántott sajtot, meg parízert sütöttem, nem keveset. Meg egy csomó edényt mosogattam, még desszertet is csináltam, és nem fáradtam el.
Remélem mikor te mész az első NST-re én már szülök. :wink:

Egyébként én is nézegetem már az időpontokat, mint anno Csillag is. Pl. a kiírt dátum is érdekes. Mert Regi ugye 05.02-én született. Zalán meg 02.05-re van kiírva. Szóval azzal a nappal is kiegyeznék, de ennél jobban nem akarok ráhúzni. Csak mi van ha mégis van 1 hét eltérés, akkor ha így számolunk, akkor ráhúzok, és ha nem néznek magzatvizet, nem leszek nyugodt. Szóval jobb lenne ha inkább január vége. Max február 1 vagy 2.

Málnalevél teát meg nem tudom nagyon inni, mert hasmenésem van tőle. Reginél talán azért tudtam inni, mert nagy dózisú vasat szedtem, és az meg ugye székrekedést okoz, szóval a kettő jól kompenzálta egymást.
Most viszont azt mondta a doki, hogy jók az értékek, igaz a határérték alatt van, de ez még nem alacsony.
Mondjuk azért lehet nézek valami vas kiegészítést még a Hipp Natal mellé, nehogy gond legyen a szüléskor.
Vendég
 


Pedi, Rita, köszönöm!

Pedi, február 4 pont nem jó, aznap kap Marcus oltást, nem tudom, mennyire lesz nyűgös, viszont a január 25-öt nem tudnátok úgy megoldani, hogy korábban eljöttök hozzánk? Ha nem, nem gond, akkor majd kitalálunk mást. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


itt vagyok, sziasztok!

voltunk ma pesten a nagymamáméknál, meg vásárolni. kaptam apától, vagyis együtt vettünk egy gyönyörű pelenkázótáskát.
ezt:
http://brendon.hu/Products/ViewDetails/ ... 2&pageno=2

pedi: holnapra kitartást kívánok. nem lesz egyszerű. én nagyon fájok!!!! képzeld, elkezdtem vizesedni. a karikagyűrűmen vettem észre.

bocsi mindenki! nem írok, mert fekszek és nem kényelmes.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Hú nagyon jól néz ki a pelenkázótáska. Ebben a színben vetted?

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


igen, ilyen vajszínűt. imádom ezt a színt, tudom, h kényes.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze! Az a baj, hogy amikor magánba megyünk direkt mindig estére kérjük az időpontot, mert Zoli dolgozik. Így is mindig úgy esünk be! :oops: De bízzunk benne, hogy februárban még leszek annyira szalonképes, hogy esetleg másik nst után el tudjunk menni. (Oda egyébként nem Zoli fog vinni, mert minden héten azért nem kap egy nap szabit.) Apósom felajánlotta, hogy bármikor bárhova, így amíg én elmegyek hozzátok, addig Őket elküldöm vásárolni. :lol:

Kati! Jaj, de sajnálom a vizesedést! Bízzunk benne, hogy "csak" az út és a fáradtság miatt van! Tényleg nagyon vagány nőcis ez a táska! :wink:

Rita! Elhiszem, hogy nehéz, de örülök, hogy lassítottál! :wink:

Csucsu! Szabina tudja már a nagy hírt? Családból vki?
pedi
Kalocsa
 
 


Nika, ja, igen, en sem az vagyok aki oregeket pelenkaz es furdet mert ugye azert ezek az emberek nem egeszsegesek, nem tarsalkodo no mellettuk az ember lanya, hanem gondozo. Beteg apolo. Sokuk felig vak, etetni, pelusozni, van aki minden ejjel ki akar ugarani az ablakon, meg semmi sem jo, ha meleg, ha hideg semmi sem jo, drucasak, mogorvak, szoval betegek na es megkeseredettek. Nem hiaba fizetnek ezert 1400 fontot. Kemiiiiiiiny! Ugy igen, hogy kijon az ember 3 honapra es hazavisz 1 millat. Igy igen, de honapokon at...bar en meg 3 honapig sem birnam foleg ha kifognek egy ilyen ongyi jeloltet, mint Tesom haverja. ahhh, gaaz. A tobbi sem jobb. Meg kepesek vitaba szallni, hogy de nem igaz mert meg nem adtad be a gyogyszerem. Es szinte Neked megy, hogy adjal gyogyit neki. Hiaba mondod neki, hogy mar bevette, nem emlekszik ra vagy nem akar es ha ellenszegul az ember akkor hivja a lanyat, hgy rugja ki a csajt mert nem jol vegzi a munkajat, nem jo apolo, masik kell!aaaaaa!!! Csajszi gondolta, ooooo, hogy d.golj meg ittvan b.zdmeg a gyogyszer es vitamint adott neki csak dugulj mar el! DE nem!! Az oregasszony meg jobban rikacsolni kezdett, hgy "meg at is akarsz vagni, nem ezert fizetlek! A gyogyszeremet akarom!" Egy masik pedig, O pasi, oreg bacsi, sosem eleg neki az etel. Megeszi, jol lakik es 15 perc mulva ujra enni ker! Es persze jon a vita es a veszekedes az oregtol. Na, en erre nem vagyok kepes az ziher! Meg 3 honapig sem. Minden nap! aaaaa, ki van csukva! Egy nap egy orokkevalosag!
Vendég
 


Beze,nagyon ugyes Lexike!!:):)

Cham, Te csak ne akarjal betegapolo lenni mert kikeszitenenek amiert fiatal es csini vagy. Max. ha oreg bacsid lenne, de Ot meg furdetni....hat...nemtom vagy e ennyire ramenos!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Bogárka!
Hogy ment a mai nap? Vagy ma nem dolgoztál?

Képzeljétek, az előbb benéztem Betti blogjába! Istenem de cuki a kis Ferike! Annyira hihetetlen, hogy már csak pár hét és velünk is itt lesz egy ilyen kis picur. Tényleg nagyon gyorsan megy az idő... :roll:
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: