[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi: Köszi, jól vagyok, már nagyon várom a jövő hetet. Hétfőn délután doki, aztán valamikor uh. Ha ott minden OK, akkor indul a nagyüzem: védőnő, vérvétel, háziorvos. Még sehol nem voltam az előzmények, ill. a mostani problémák miatt.
Ami számomra biztató jel, hogy nő a hasam és érzékenyek a melleim. A vérnyomásom a béka s..ge alatt van, általában 90/50, de van, hogy még alacsonyabb, de ez Bencénél is így volt. Amikor felkelek, meg kell kapaszkodnom valamiben, mert elsötétül a világ meg szédülök.

És veled mi újság? Mikor mész legközelebb orvoshoz? Elkezdtétek már a vizsgálatokat?

Bibi. Hess, piri!!!!!!!!!

Bettike: Ugyan nem értek a görbékhez, csak régebben nézegettem ilyeneket, de ez most nagyon biztató!!!!! Most próbálkozhattok? Csak azért kérdezem, mert írtad, hogy mész előtte vizsgálatokra.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, köszönöm szépen! Haematomával sajnos már vannak tapasztalataim, Lexivel hatalmas volt, hetekig véreztem a szigorú fekvés ellenére, hol volt, hol nem volt, az utolsó adag a 12. héten jött ki. Most nem vérzek, nem is barnázok, világos barna folt látszik a tisztaságin, de wc-papíron nincs semmi. Dicynone-t és duphastont szedek. Fekvést nem mondta, egyedül annyit, hogy no szex, illetve zuhanyozzak. Bízom benne, hogy erősen kapaszkodik!

Zsuzsi, köszönöm szépen neked is. :)

Betti, görbékhez nem értek sajnos.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


valaki mondja el gyengébbek kedvéért(mármint én)hogyan mutassam nektek meg a hőgörbémet,ciklus.hu-ról?azt láttam hogy van olyan,hogy diagram megosztása másokkal de nem sikerült nem tudom mit nyomjak nem vagyok sz.gép guru
magmutatnám hátha láttok valami nem szokványost és érdekelne kinek van hasonló
köszi
bibi15
 
 

 
 

Beze GRATULÁLOK! sok pihenést és kellemes babavárást neked is!!!!!

Bettyike a görbéd alakul azonban nem tetszik nekem az, hogy bejelölted a LH-kat negatív volt amikor + kellett volna legyen és aztán tettél egy pozitiv Lh-t és akkor is felment a hőd. Most kicsit hezitálok, hogy mikor is volt a pé-d. A leesés és utána a hirtelen felugrás azonban nagyon biztató és a bejegyzett pé szerint csütörtökön lehetett esetleg beágyazódás azonban nem volt annyira nagy a leesés csupán a következő napi felugrás az igen ígéretes de még sajnos nem sokat árul el, sok minden lehet még sajnos. Nem szeretnék neked most csak azt írni, hogy tuti a görbe legyünk kicsit reálisak jó de még nem értékelhető. Nekem voltak annyira tökéletes görbéim is aztán tökéletes piri lett belőle :cry: Bár ennyire 37 felett nem volt. Majd figyelem még, hogyan alakul sok nincs már hátra ha a pé-d tényleg akkor volt akkor ma DPO.9 tehát még 5 nap és kiderül (akár holnap is lehet tesztelni 10-essel)

Mona pé előtt lehet ilyen cikkcakkos

Csajok én jobban ajánlom a www.fertilityfriend.com a ciklus nagyon hamar beteszi a pé-t sokszor rossz napra és csak összezavar.

Bibi a diagram alatt írja
Ezt a diagramot az alábbi linkkel oszthatod meg másokkal: na azt a linket ide bemásolod úgy ahogy van copy - paste-el és mi látjuk
:wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


http://ciklus.hu/images/diagramok/ef163 ... 72000_.png
na lányok itt vagyok nagy nehezen,én méregetek szorgosan, de nem igazán értek a kiértékeléshezkb reggel 5,30 és 7,30 között mérem attól függ a lánykám mennyit hagy aludni.kérnék szépen véleményeket,a mai 10-es teszt neg.lett.undok piri közeleg? :evil:
köszi
bibi15
 
 


ja és még annyit hogy az ovu teszt mutatott pozitívat a 13.napon,és a 17 -18-on is.nekem a 17-18 a megszokott,a diagramba képzeljétek oda a vonalat légyszi a 18.napra is.állítólag lehet 2 pé egy ciklusban?
bibi15
 
 


csillag

nem vagyunk eltiltva még,még csak most kezdődtek a kivizsgálások.várom a pajzsmirigy és az inzulin eredményemet.

melsch

érdekes dolog,de a 17 napon éreztem is valamit,szoval én oda tenném a pé-t kb.amikor pedig felugrott a hőm nagyon,akkor annyira görcsöltem,majd leszakadt a derekam.akkor,ott valami lehetett,bár nem tudom mi.

mindennappal esik lejebb sajnos,igy gondolom mensi lesz belőlle..


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 58400_.png


de nem lennék akkor sem szomorú(de kicsig igen :cry: )mert életem legszebb görbéjét produkáltam ebben a ciklusban és ez nagy dolog,javulás.. :)

KépKép
bettike83
 
 


ja és a fertyn is kitöltöttem és az is 17.napra tette.

KépKép
bettike83
 
 


bibi megy a drukk hogy ne jöjjön meg+++++++++!!!!!!!!!!!!!!!
Beze annyit mondott a doki hogy sokat pihenjek és ne emeljek!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyák napjára:

Mentovics Éva: Elmesélem, hogy szeretlek

Mikor járni tanítottál,
lehajoltál hozzám.
Azt súgtad, hogy: drága kincsem…
s megcsókoltad orcám.

Ölelgettél, cirógattál,
ápoltad a lelkem.
Kedves szóval terelgettél
- bármi rosszat tettem.

Oly sok éjjel virrasztottál
kívánságom lesve.
Álmot hozó meséd nélkül
sose múlt el este.

Beszédre is tanítottál -
szívesen mesélek.
Elmesélem e szép napon,
hogy szeretlek téged.

Ahogyan a barna mackók
szeretik a mézet,
Édes, drága jó Anyácskám
úgy szeretlek téged.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág én nem szeretem a verseket de ez GYÖNYÖRŰ!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike ez még gyönyörűen fent van,sztem,hány napra szokott megjönni?nekem akkor jön meg ha teljesen a vonalig lemegy,nyugi lehet szerencséd!
bibi15
 
 


Bettike engem az ovuteszd késztettet arra, hogy pár nappal eltoljam a pé-det na de különben akkor lehet jobban következtetni a görbédre ha már több ideig mértél, mert ezért mindenki szervezete más és más. A hónapról hónapra követed könnyebben kiigazodsz rajta. Ami viszont nálam is volt az a pé előtti hosszas azonos mérések napokig. Egyszer több napig nem akart felmenni, ovu teszt is mindig negatív volt míg végre csak kiszabadult a petécske. Esthajnal akkor azt mondta próbálkozott a szervezetem de csak nehezen lett pé-m olyan 19. napon (általában 28 napos ciklusaim voltak)

Bibi sajnos neked a görbéd nem lesz jól értékelhető ha ennyire össze vissza tudod mérni. Sajnos a 5 és 8 óra között nagyon nagy a különbség és nem annyira összehasonlítható. A mérést csak akkor érdemes csinálni ha tudsz egyfolytában 6 órát aludni és ugyanabban az időben mérni még felkelés előtt. Ha ezt nem tudod betartani lehet jobb ha nem is bosszantod magad, egy plusz stressz lesz csak neked, minden gondolatod e köré fog mozdulni és azon fogysz agyalni, hogy ma éppen milyen volt a hőd. Igen lehet 2 pé-d is egy ciklusban. Azonban amit még ajánlanék neked nem kell túlzottan erőltetni a kekszet sem. Minél többször vagytok együtt annál kevesebb idejük van újra termelődni a spermáknak. Dokik inkább a 2 naponkénti együttlétet ajánlják. Tudod ne váljon ez az egész maszájnak, mert idővel romlani fog a kapcsolatotok. Az enyém is panaszkodott, hogy nem tudja a programállt együttléteken a mércét elérni. A lényeg, hogy mindketten élvezzétek 8) és akkor a baba hamarosan bekopogtat.

Kép
Kép
melisch
 
 


Lányok OVU tesztet mikor érdemes csinálni, reggel az első vizeletből, vagy később???

Készítettem egy vonalzót, hát nem tudom, hogy sikerül beillesztenem...

Valamit nem jól csináltam, mert nem ír ki időpontot... :(

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Azt hiszem most sikerült!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Mona, délután, este, mindig azonos időpontban, és lehetőleg nem igyál sokat. Én anno este 7-kor csináltam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönöm az infot!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


na mindegy,majd kialakul.ha megjön akkor sem halok bele,szomorú leszek,de ott a következő hónap.

az lh tesztekre meg nem is emlékszem,lehet rosz napra irtam be,sőt biztos.mert 17.napon csináltam és az még plusszos volt,lehet akkor már megvolt vagy nem tudom.

KépKép
bettike83
 
 


Mona, igazán nincs mit. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


lányok

volt ma délután egy extra halvány második csikom a hcg teszten,de tényleg csak épp látható ha úgy forditom és a fény felé tartom. :)

KépKép
bettike83
 
 


remélem szerencséd lesz Bettike,na én is tegnap csak úgy gúvadtam,és oda sejtettem egy második csíkot is nem tudom ott volt-e ,mert rajtam kívül senki nem látott semmit,forgattam nézegettem aztán kidobtam mert a végén már én sem láttam semmit :shock: :roll:
bibi15
 
 


Sziasztok!!!!!
Máté korházba került.kiszáradás miatt........apival váltjuk egymást....
már 2 infúzió lement neki...
nagyon nehéz.alig bírtam vissza tartani a sírást.szegényem könyörgött hogy hozzuk haza!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nagyon sajnálom, mielőbbi gyógyulást kívánok Máténak!!!

Bettike: pár nap múlva csinálj másikat, hátha azon már erősebben látszódik a második csík! Nagyon szorítok!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mai reggel ugyanazon teszten már jobban lehetett látni,sőt még a párom is látta...


pár nap múlva ujra teszt.

KépKép
bettike83
 
 


Nita: Jaj, szegény Máté!!! Gyógyuljon meg mielőbb, sok-sok gyógyító ölelést küldök Nektek!!!!!!!!!

Bettike. Ez szuper hír! Milyen érzékenységű hcg tesztet csináltál? 10-es, 20-as vagy 25-ös?

Velem (velünk) hála a jó égnek minden rendben van. Pocaklakó ülőmagassága 7 cm, látszott az orrcsontja és a tarkóredője is megfelelő (1,5). Nagyon rendes volt a szonográfus, mert vagy 10 percig nézegethettem. Közben annyit ficánkolt a mi kis csodánk, hogy minden porcikáját láthattam. Úgy forgott, mint egy krokodil, amikor elfogja a zsákmányát. Nyitogatta a száját, nyújtogatta a lábait, kezeit, megmutatta a pociját, hátát, talpacskáit, kézujjait, szóval mindent. Olyan kár, hogy Apa nem tudott eljönni. Egy fényképet kaptam róla, majd megpróbálom feltenni.

És a lényeg: a haematóma teljesen felszívódott!!!!!!!! A doki még 1-2 hét fokozott nyugit javasolt, amit be is fogok tartani, mert ha állok, akkor eléggé feszül a pocim.
Voltam védőnőnél, megírta a beutalókat. Holnap mehetek vérvételre, meg Down-kór szűrésre.(Utálom azt a tumultust, ami a terhesgondozóban van! :twisted: )
És képzeljétek el, dekára pontosan annyi a súlyom, mint amikor Bencét vártam. Ennek úgy örülök! Szülés óta mindig több voltam 2-3-4 kg-val.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


esthajnalcsillagtól rendeltem,de fogalmam nincs milyen erőségű lehet.

KépKép
bettike83
 
 


Most kaptam meg a vérvétel eredményét! Nagyon jók lettek az eredmények! Annyira örülök, remélem hamarosan én is boldog kismami leszek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Monalux: Ez nagyon jó hír!!! Nem szabad rágörcsölni a dologra és akkor biztosan hamar jön a babó! (tudom, könnyű mondani...)
Mi kb. 2 naponta bújtunk össze Apával, így volt elég idő ahhoz, hogy a "kiskatonák" megerősödjenek. :wink: Nem hőmérőztem, nem csináltam lh tesztet, egyszerűen "csak" szeretgettük egymást Apával. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


monolux


ezek tök jó hirek,csak igy tovább :)

KépKép
bettike83
 
 


Köszönöm a biztatást Lányok! Jól esik, hogy írtok, írhatok nektek!
Nah megyek tanulni, mert még sehol nem tartok a tételekkel....és 27. már lesz egy vizsgám!

Csillag: várjuk a képeket a Babóról!!!! És persze Bettike tesztjéről is!!!:)

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


szép napot neked is :)

KépKép
bettike83
 
 


Nita :jobbulást kívánok a kicsikédnek,szörnyű lehet ezt átélni,mitől száradt ki?lázas,vagy netán rota?A szeretet gyógyít és erőt ad ha fogod a kezét.Az ilyen bajok,meg a hasonlók még jobban összetartják a családot.sok puszit meg gyógyító angyalkát küldök neki :)
bibi15
 
 


nita

én is sajnálom,remélem minél előbb rendbe jön szegényke.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nitácska, nagyon sajnálom, küldöm a gyógypuszikat express! Remélem, hamar hazavihetitek Mátét.

Bettike, halk gratula! Mikor kellene nem megjönnie?

Csillag, nagyon jó hírek, gratulálok!

Mona, drukkolok. :wink: Én se csináltam semmit, egyszerűen éreztem 5-én hétfőn, hogy megrepedt a tüsző, mondtam a férjemnek, megtettük a magunkét. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: Nagyon szépen köszönöm! Látod, egy 4 cm-es vérömleny is képes volt felszívódni 2 hét alatt! Szóval Nálad is biztos minden rendben lesz! Extra drukkokat küldök fénypostán!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze

hát pár napon belül.utolsó 2 alkalommal 33 és 35 napos volt,ha 35re akkor5-6 nap,33ra,3-4,jó kérdés.még én sem tudom.gondlom h lassan kéne jelentkeznie ha akarna.

de semmi mensis tűnetem nincs,előtte idegbajos vagyok,éhes,görcsök van,bár az most is van.de a többiből semmi nincs,tök nyugis vagyok.

KépKép
bettike83
 
 


Hááááj!

Milyen hírekre jövök kérem szépen!!!! Sálálááá

Bettikém: Drukkok mennek, hogy minden szép és jó legyen!

Csillagocska: Subidubidúúúú, tudtam, hogy hematómának nincs esélye. Pihizzél és minden oké! Tarkóredő király. Olyan jó, hogy túl vagy rajta, én még május 20-ig izgulhatok...

Mona: drukkkkkk....+++++++++++++++++

Drága Nitám: Nagyon nagy ölelés a kicsi Mátédnak! Panka külön puszilja! Van egy barátnőm, akinek a kisfia ugyanígy bekerült, aztán infúziót kapott, hamar rendbejött... Fel a fejjel. mennek a puszik!

kovacszsuzsi
 
 


Csillag, köszönöm szépen, elspájzoltam. :wink:

Bettike, nem inkább az elmaradt mensi első napján kellene tesztelned? Akkor már biztosat mutat. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Most írt a Barátnőm, hogy holnap be kell feküdnie a kórházba, mert a lepény nem működik már megfelelően, és beindítják neki a szülést! Kb. Lyly-vel egy idős terhes....
Kisfia lesz, Lacikának fogják hívni! Szorítsunk Neki!

Zsuzsi: köszi a drukkot!!!!

Lyly: megszületett már a Babókád???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mostmáR csak az elmaradt mensi után dogok tesztelni,az már csak pár nap végülis.

KépKép
bettike83
 
 


Mona, én szorítok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


én is szoritok :)

KépKép
bettike83
 
 


Köszönöm Lányok! Olyan aranyosak vagytok! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


na mizujs erre felé lányok? :D

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!


Bettike GRATULÁLOK ezek aztán a jó hírek, remélem a csíkocska erősödni fog, babó meg kapaszkodik és semmi gond nem lesz!!!!

Mona ovu tesztet délután 5-7 óra között érdemes csinálni és előtte egy órával ne igyál folyadékot, ha lehet minid ugyanakkor tesztelj! Gratulálok én is az eredményekhez, most tudod csak várni kell a csodára nincsenek gondok, nem kell aggódj csak szeretgessétek továbra is egymást és meglesz a gyümölcse! Sok sikert a vizsgákhoz!


Nita jobbulást Máténak, nagyon sajnálom ami veletek történik, kitartást neked!

Beze veled mizus, hogy érzed magad?

csillagvirág14 látod a pihenés segített és nem lett semmi baj! Zsuzsi nálad sem lesz gond tuti. Pihenjetek amennyit csak tudtok most ez nagyon fontos!

Többiek merre vagytok????? Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch

köszönöm,bár még nem biztos a dolog,de hiszek benne h most sikerült :) még nem késik,ahhóz kell pár nap.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Melisch, köszönöm szépen, jól vagyok. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok remélem minden kis és nagy beteg jobban van.
használtatok már 10-es hcg tesztet?kinek hányadik napon mutatta a babót a pé től számítva?állítólag már pé után 8-10 nappal mutatja ,nekem meg nem mutat semmit.Holnap,max holnapután nem kéne megjönnie,és nem érzem hogy meg akarna .ó bárcsak...
Emmával is ez volt utolsó előtti napon már éreztem valahogy hogy nem lesz piri,én meg lődözöm el a teszteket.
drukkoljatok légyszi már nem is merem remélni. :shock: :?:
bibi15
 
 


Sziasztok!

Beköszönnék ide is, ha nem bánjátok csatlakoznék :) mi októberre terveztük a kezdetet, aztán majd látjuk, hogyan hozza a sors :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


űdv neked :)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: