[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 pocakosai és babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

bog, itt vagyok. Semmit nem lehet beszedni B6-ton kívül, de az semmit nem ér...amikor már azon imádkoztam az első terhességemnél hogy epét hányjak ne savat (epe még elviselhetőbb), totál kikészültem...naponta 20-szor hányni, amikor már semmi nem jön ki belőled, csak öklendezek? Na akkor kaptam seggbe egy pipolphen injekciót, na akkor nem hánytam 24 órán át, mert aludtam tőle....
Szerencsére ott még nem tartok, mint anno, de erre tényleg semmi gyógyszer nincs...max coca cola szénsavat kirázva...viszont nekem az meg savat csinál. :cry:
nagyon rosszul vagyok, pedig kijött már belőlem a joghurt
chamomilla
Pécs
 
 


Cham drága olyan rossz hogy szenvedsz:(:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogi:ajánlom is,hogy várjál be engem is :lol:

Cham:sajnálom a rosszullétedet :!: ismerős érzés :roll: Nekem a fagyit ajánlották,bár nem próbáltam ki, talán a hideg segít :roll:


Nita:értem :wink: fiúk?bárányhimlő elmúlt már?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakozom a jót aludtam klubhoz! Én is 11-kor ájultam be, aztán volt szopi 2:30-kor és 4:30-kor, de utána aludtunk még 8-ig. :D
Most pedig itt dekkolok a konyhában és palacsintát sütök a fiúkáknak (meg persze a nagy s@ggemnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ).
Gergő szunyál a pihiszékben, Bencus pedig nyúzza Apát, hogy játsszanak. :P

Pedi, köszi a babakocsis linkeket. Osztom Nita véleményét a Cam Portofinoval kapcsolatban. Most ilyenem volt Bencével, de nagyon sz@r! Pedig újonnan vettem, de most bármennyiért megválnék tőle... (meg is fogok válni tőle, csak még le kell fényképeznem és feltöltenem valamilyen aukciós portálra.)
Egyébként az a bajom, hogy olyan babakocsit nem találtam, amit elképzeltem magamnak... igazából olyan kellene, amilyen Nitának is van, mert ezeket tök kicsire össze lehet csukni, csak nekem az a hiányossága, hogy nem lehet a lábtartóját állítani. Gergő még kicsi lesz nyáron és ha elalszik a kocsiban, akkor jó lenne, ha nem csak a háttámlát lehetne állítani fekvő pozícióba, hanem a lábacskái alatt fel lehetne emelni a lábtartót is.

Cam, annyira sz@r lehet ez a hányás... fúúúúúúúúj... De jó lenne, ha lenne valami ellenszer rá.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ezt a kocsit esetleg ismeri valamelyikőtök???????

http://www.teszvesz.hu/baba_mama/babako ... 48019.html

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, jol elvagytok, fel kellene venni videjjjjjoora! :lol: :lol:

Cham, es ezek a homeos bogyok?? Azok sem joook???

Mia, okeska, megvarlak, Nelkuled nem tali a tali!
Vendég
 


Most írt Rita sms-t, hogy nincs netük, ezért kb jövő hét közepéig nem tud jönni. (Húúúúúú, amikor megláttam a telómon, hogy írt, azt hittem, hogy máris kibújt Zalán.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi:amit Pedinek írtál,bár nem tőlem kérdezted,de azért ha nem haragszol én is válaszolok rá! :wink:
Szóval nálam Tominál is jött az érzés,hogy hú nekem fiam lesz! Bár lányt szerettem volna,de legbelül éreztem,hogy kisfiú!Olyan különleges érzés,ezt nem is lehet így leírni,de remélem érted,hogy mire is gondolok :wink:
Ugye most is volt egy érzésem,bár ez az érzés már régóta megvolt,mikor még csak próbálkoztunk a babával"betonoztunk" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De ezt a naplómba annó le is írtam,Kati tudja miről beszélek,ő szokott olvasni :wink:
Na szóval én már akkor is éreztem valamit,hogy nekünk csak is lányunk lehet,ha ennyit várat magára!
Aztán mikor megfogant Lili, akkor 100%-ra biztos voltam,hogy kislányt hordok a szívem alatt!
Bár az ismerősök,mindig azzal jöttek,úgyis fiú,de én megvoltam róla győződve hogy kislány! Igazam lett! :wink:
Vendég
 


Viragom, nem ertek hozza, de jol nez ki ez a kocsi, viszont ugy tunik, hogy nem valami kenyelmes a gyereknek. Nemtom de nekem ez a megerzesem. :oops: (persze ez semmit nem jelent csak kikivankozott belolem)
Vendég
 


Mia, dehogyis baj, hogy valaszoltal. :D :D :D :D Orulok, hogy mukodik ez a megerzes Nalad! Ez jo dolog mert akkor sok minden masra is ra tudsz erezni ha akarsz. Peditol azert kerdeztem mert meglepetes babat varnak de ettol meg a belso hangja sughat Neki is.
Vendég
 


Mia fiúk jól vannak....bárnyhimlő elmúlt teljesen hála égnek.most már lehet menni mindenhova!!!!!

Virág keressek neked ilyen babakocsit?
vagy oda adom a miénket és keresek másikat..na? :oops: :oops: :oops: :P :P :P :P
először én is morogtam hogy a lábtartóját nem lehet emelni de Barni nagyon jókat alszik benne...teljesen fel tudod tenni úgy a gyereket hogy ne lógjon a lába.......nézz meg élőben egy ilyen kocsit.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Talit én is gyerkőcökkel gondoltam :) valami köztes helyen ahol mindenkinek közel van és jó :)én nyár végére gondotam :) mert ha összejön az angliai meló akkor utána valamikor szeretnék menni aztán meg majd bogival jövünk megyünk :):):)
de eltérítheted errefelé azt a repcsit és akkor én gyorsan odaérnék :) vagy veszünk egy magángépet és mindenkit összeszedünk és irány bogiékhoz angliába :) megtudja mi az hogy sok gyerek :) kicsi pici nagyobb :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Most értem a nyanyás részhez :D:D:D itt röhögök :)

Gergő már sokkal jobban van.estérte már csak hőemelkedése volt.reggelre már úgy van mintha semmi baja nem lenne :)

nita: engem is a busz fog vinni :):):):)

csillag: teljesüljön az álmod kívánom nagyon :):):

mia: baromira időjárásfüggő de szerintem márciusban mégg kell az overál hiszen a csecsemők hőháztartása azt hiszem talán két hónapos korukra érik meg de javítsatok ki ha rosszul mondom.

nika70
Salgótarján
 
 


cham: ölellek!!!! kitartás!!!!
nálunk szolnokon csak roomong in szoba van. sajnos csúnyán néznek az anyukára, ha betolja a babát, hogy pihenne egy kicsit.

csillag: tesóméknak ilyen volt, ők nagyon szerették. akartam is ajánlani neked, sőt reggel hívtam is a sógornőmet, de nem vette fel, hogy megtudjam milyen márka volt. de ez volt. szupi könnyű.
a mi sport részünknek is fel lehet hajtani külön a lábtartóját. szerintem ősszel már mi is azt fogjuk használni. igaz, csak majdnem vízszintesig fektethető, nem teljesen.
örülök, hogy jól aludtatok.

bogi: juhéééééé!!!! örülök, hogy te is jól aludtál. nem tudom mitől fájtam, vagyis de tudodm. a 33. hetemet taposom egy kétkilóssal a hasamban és tartozékaival együtt. lehet, hogy ezért??? :shock: :shock: :shock:
tegnap apa is ezt kérdezte, hogy mondtam-e a dokinak, hogy fájok néha itt-ott. mondtam, hogy nem mondtam, mert kiröhögne úgy is.
ma egyébként csak összeporszívózok és főzök egy kis gombalevest és carbonárás tésztát.


lányok! kibuktam ma! rendben, hogy nincs nagy hasam, de azért az emberek!!! mindenki megkérdezi, hogy tavaszi vagy nyári lesz-e a bébi. mondom februári. erre mindenki. húúúúúú!!!! és nem kisebb, mint kellene??? biztos elég nagy? jól fejlődik?
kész vagyok teljesen!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi:igen,sokszor bejön a megérzésem :wink: Persze,értem én hogy miért kérdezted tőle :D


Nita:szuper,örülök hogy jólvannak mostmár :wink:
Vendég
 


Kati:ne is foglalkozzál velük! Ilyenek sajnos az emberek,érthető hogy rosszul esett!!!!!
Ki volt az aki ezt mondta?odamenjek?megverjem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bár elég viccesen nézne ki,ha nagy hassal elkezdeném ütni :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nika, az angollal hogyan alltok?? Milyen munkat szeretnetek? Netan van mar kilatasban valami?
Vendég
 


Miaaa, heheheheheheeheheheeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kati, ne foglalkozz ki mit mond! Az emberek imadnak piszkalodni, sokan annak orulnek, ha beszolhatnak valami "hasznosat". Pfff, kit erdekelnek, erted! Inkabb annak orulj, hogy nincs hatalmas hasad! :D :D En birnam ha akkora lenne majd, mint a Tied. :) :)
Vendég
 


ettem müzlit tejjel, sugárban kihánytam. próbálok kajára gondolni, de bármi az eszembe jut, hánynom kell. Itt vergődök, mint a partra vetett hal. :x
bog, homeós semmit nem ért nekem...sajnos.sőt, mintha jobban hánytam volna. szerintem nem fogok hétfőn elmenni a vizsgára...vagy ha addig összekaparom magam,letöltöm végre vmelyik torrentről ezt a stat programot, emrt anélkül le sem lehet vizsgázni.
kati, az emberek idióták...tőlem meg még szülés után is azt kérdezték, jön a következő, mikor szülök. (mert akkora hasam volt, sokáig nem ment vissza)meghogy 6 kg-os lesz, meg ilyenek....aztán 3750 g volt, tök normális.

jaj ne haragudjatok, nem akarok nyafogni, de ülni sem bírok itt, asszem lefekszem és nézek ki a fejemből.
chamomilla
Pécs
 
 


Cham, jobbulast!!!!!! Dokid nem hivod fel?? Hatha tud javasolni valammit! Sosem tudni! :?
Vendég
 


Bogi, köszi a véleményt a babakocsiról. Mi súgja Neked azt, hogy nem kényelmes a gyereknek????????

Kati, köszi az info-t Neked is!
A pocakodra tett megjegyzésekkel ne s foglalkozz, bár készülj fel rá, hogy most már senki nem fogja szó nélkül hagyni... Jaj, hogy én ezt mennyire utáltam, hogy vadidegen emberek okoskodtak....
Nekem is mindig azt mondták, hogy hú de kicsi a hasam, biztos nem lesz az a gyerek még 2 kiló sem, erre Bencus 3920 g volt, Gergő meg 3620 g.

Nita, az a bajom, hogy itt Győrben még nem láttam olyan babakocsit egy boltban sem, mint a Tiétek. (vagy valami hasonlót...) Pedig megnéznék élőben egy ilyesmit.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nekem első nap olyan aranyos csecsemős volt hogy elvitt a gyereket hogy aludhassak.mondjuk az osztály kedvence volt már újszülöttként is Gergő mert ugye nem volt picike baba,lehetett gyúrni :) nagyon szerették :)

Bokia: miért kérdezed? tudsz valamit ajánlani? én nekem van egy minimális angol tudásom.nem adnak el egy kg lisztért :) na jó meg tudom értetni magam you know? de apa semmi angol tudással nem rendelkezik.És persze nem szeretném itthon hagyni sem őket.szóval ezért szeretnénk együtt családilag menni .Ezért gondoltam hogy úgy őszre realizálódna valamelyest a dolog.mert hát üres zsebbel nem lehet a világnak nekivágni:(

Kati: ne foglalkozz mit mondanak a nagyokosok:) nekem meg mindenki azt mondta olyan nagy a hasam hogy biztosan ikrek lesznek stb.:) nem csak 4250 g-os babóca volt benne :)

nika70
Salgótarján
 
 


Cham: jobbulást++++++++++++ elképzelni sem tudom mit érzel mert amúgy sem vagyok alapból egy hányós fajta de Gergővel sem hánytam egyszer sem.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:4250g volt Gergő??? :shock: :shock: :shock: az igen!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! Én ma jó nagyot csavarogtam a városban. Vettem a babónak hálózsákot, magamnak szoptatós melltartót, meg rendeset mostanra. Néztem neki rucit, nagyon tetszett egy, ha nem találok Pesten olcsóbbat, akkor ezt fogom megvenni.

Csillag! Köszi az infót a babakocsiról, bár én lehet, hogy idén nem is fogok sportkocsit venni. Hiszen szeptemberben lesz fél éves, akkor meg már jön a hideg, arra meg itt a nagy. Örülök a jó éjszakának!

Nika! Szuper, hogy Gergő jobban van! Akkor tényleg hatottak azok a gyógypuszik! :wink:

Cham! Nagyon sajnálom a rosszullétet, szörnyű lehet! :(

Mia! Szerintem vastag bélelt overallt már ne vegyél, mert mire hazajöttök a kórházba, meg kiviszed, lesz április is. Persze, azért ez se szentírás, inkább az időjárás mondja majd meg.

Bogárka! Cseppek Anglia felé tartanak! :wink:
Ami a jóslókat illeti, én még nem éreztem. Úgy hallottam, van olyan, aki nem is érez egyáltalán, de amúgy én még nem is szeretném!
Ami a megérzést illeti. Amikor megcsináltam a tesztet, mondtam Zolinak, na ez most tuti fiú! Én anno nagyon kislány párti voltam, és többen a környezetemben azt mondták, hogy nekem azt tudnak elképzelni, de most ezek az emberek is rögtön, ahogy bejelentettem azt mondták, tuti fiam lesz. Hát, most meg a pocakformám miatt mondja mindenki, de én ugye abban nem hiszek, emiatt most azt mondom, mivel mindenki azt mondja fiú, tuti kislány lesz. (Viszont most egy fokkal jobban örülnék, ha mégis fiú lenne. :oops: )

Kati! Én is azt mondom a hasfájásra, hogy bizony azért a 2kg az már súly. Arról nem beszélve, hogy az csak a baba! Sokszor én is érzem, hogy de jó is lenne egy hastartó, ami tartja helyettem a súlyt. :oops:
Te ma mit csináltál?

Én itthon szinte semmit, mert elmúlt dél mire hazaértem. Annyi, hogy gyorsan összedobtam egy tejberizst, anyósékat áthívtam ebédelni. Utána tesómmal dumáltam skype-on, most meg kellene már mozdulni, mert lenne mit csinálnom. :roll:

Rita jó, hogy üzent Neked Csillag, már sokat járt a fejemben, és pont reklamálni szerettem volna pocakképért!

Beze! Remélem, jól vagytok, és csak az elfoglaltság miatt nem tudsz jönni!
pedi
Kalocsa
 
 


mia: igen annyi :) de nem kellett kinyomnom császár volt

nika70
Salgótarján
 
 


nika: húúúúúúúúúú!!! 4250gramm. gratulálok!!!! most nagyon formás. kicsit sem duci.
készültök családostól kimenni? bátor döntés, de hajrááááá!!!

pedi: én ma ebédet csináltam, meg felporszívóztam. egyébként semmi mást. szerintem is kisfickótok lesz.

mia: már a postást is meg kellene ütni, mert miután hazajöttem, itt kimérgelődtem magam, meg anyukámnak telefonon, beállított a postás és ő is tett egy kedves megjegyzést! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: okés :wink: Megyek póstást is verni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bármikor szólhatsz,hogy kit verjek meg,és én már szaladok is és leütöm :D
Hát nehogy már :!:

Mi finomat főztél?
Vendég
 


gombalevest és carbonaras tésztát.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Viragommmm, nemtom, ez csak ugy ranezesre megerzes volt nalam. Eloszor az, hogy aszta de jo kocsi, aztan meg amikor vegig klikkeltem jott a gondolat, hogy mintha nem volna tul kenyelmes a babanak. Olyan kozepesen kenyelmes. UGY UGY UGY a hattamlaja nekem fura de tedd bele Gergocit ha talalsz egyet valahol majd O megmutatja a csucsori kis szajaval, hogy franko vagy nem kafa! :lol:

Nika, nem tudok munkat de biztosan talaltok. Az alap angollal kavezoban, etteremben, takaritasban, gyarakban el lehet helyezkedni de sokat kell dolgozni. Az ovi arakat nem tudom(talan ingyenes de tele vannak be kell jelentkezni idoben) miben fajnak de a bolcsi az marha draga, egy vagyon, egy fel teljes havi fizuja is keves hozza. Az ovit nem tudom miben merik. Ha parod nem beszel semmit akkor konyhara el tud menni mosogatni vagy gyarba dolgozni de ez kemeny. Marmint a gyari. A mosogatas is durva mert nem kis labasokaat kell emelgetni nap, mint nap, 8 oraban. Tesom ezzel kezdte. Aztan el tud menni automosoba, vagy hasonlo munkakban gondolhattok. Aki angolul beszel az itt is tobbet er. ESS nagyon sokan vagyunk mar, mar sokkal nehezebb munkat talalni. En anno 1 honapig nem kaptam munkat az alap angolommal aztan egy hutohazban huztam az igat -5 fokban napi 12 oraban, meg polo gyarban ejszakai muszakban ezt meg +60 fokban a vasalo gep mellett. Szoval ha nem beszel az ember es nem is ert tokeletesen ilyen melokbol lehet valogatni. En mar most jol beszelek, jol is ertek, meg sem sikerul semmi. Ami jo munka arra angolt vesznek fel, Ok is sokan vannak mar melokeresesben. Es eppen most szonokolt a TVben a miniszterelnok, hogy sok angol vallalat meg fog szunni es meg tobb munkanelkuli lesz. Ja, elmehetsz meg butikba is dolgozni, gift shop-ba, parfumeriaba, cipo bolt, ilyesmik. Ezekben az a gaz, hogy sok este 10ig van nyitva+zaras, szoval 11 korul jonnek ki az alkalmazottak. Persze ha nem kozvetlen a varoskozpont 1-2 zona esetleg 3as zonaban kerestek lakast es allast akkor kintebb 4-6 zona ki lehet fogni olyan boltokat amik este 8-9kor zarnak. Ez is jobb, mint a semmi. Ettermekkel, pub-okkal ugyan ez a helyzet. Sot, ezek sok esetben hajnal 2-3kor zarnak. Neked meg ott a gyerek, itt igy nehezebb lesz. Gondoljatok at mert kurrrrvara de nem fenekig tejfel. A penz sem olyan sok, hogy megerje idejonni sztem. Minimalbert fogtok tudni keresni vagy eppen folotte kicsivel es a munakido+gyerek osszeegyeztetese nem lesz egyszeru. A lakas fullosan draga, tomegszallot fogtok tudni megfizetni. Ezert meg nem erdemes idejonni. Ezt ugy ertsd, hogy a minimalberes fizu 800 font, ha kerestek fejenkent 900at, 1000et az nagy szo. Ha lakast bereltek Londonban az....800 font/ho+rezsi, es a 800 fontra nem mondtam sokat! Ennyi lesz egyikotok fizuja. Mire a rezsit kifizetitek az telen havi 200 font, nyaron kicsit kevesebb+kaja 3 fore 300-350font+utazas is minimum 80! Add ossze! Sztem gyerekesen nyelv nelkul nem eri meg de Ti erzitek. Ha otthon nagyon kilatastalan es mindegy meg lehet probalni de sok penzetek benne fog veszni ha megsem jon ossze. En anno 1000 fontot hoztam (3 eve) es 2 honapra volt eleg ugy, hogy szallasra nem kellett eloleget fizetnem 2 honapot mert Tesomnal laktam, az O neven volt a szerzodes igy ezt megusztam. Miutan lett munkam elkoltoztem es perkaltam a kauciot ami nem keves. 3 fore sok felre tett penz kell. Eleve 1 honapig elned kell mert ha kijossz es meg ha azonnal talalsz is munkat, mire fizut kapsz...addig meg elni is kell. Nem beszellek le mert szerencsetek is lehet de nem konnyu meg szerencsevel sem. Mar nem az a vilag van, mint regen, nagyon kemeny itt is foleg beilleszkedni es minden reggel utra kellni es munkat keresni.
Bocsi, hosszu lett csak feltelek, hogy sok penzt elbuktok ezzel. Ha van kint ismeros aki tud szallas ugyben, munkaban segiteni az ugy mukszik de egyebkent, necces! Fejenkent 1000 font alatt nem eri meg idejonni.
Vendég
 


Kati! Az előbb elfelejtettem mondani! Szerintem is hülyék az emberek, azért a nyár elég túlzás lenne, nincs pici pocid egyáltalán, teljesen ideális. Szerdán, mikor a kórházban várakoztunk, mesélte Zoli, hogy jött egy pár nagyon fiatal kismama-én is láttam őket, csak Zoli a nagy váróban ült, én meg kicsit beljebb voltam. Na, és az egyiktől kérdezték, hogy kisfia lesz? Állítólag mondta, hogy igen, kettő. Na a csajnak nem volt nagyobb hasa mint nekem, és hétfőre van kiírva! :shock: Pedig szerintem nekem sincs nagy hasam!

Carbonara-s tésztát én is szeretem, de Zoli annyira nincs oda érte sajnos. A szószt Te szoktad csinálni? Én a múltkor az egyik pizzát csináltam Carbonarasnak, de csak apósnak meg nekem ízlett. Igaz a fiúk is ettem belőle. Anyós meg egyenesen utálja a tejszínes dolgokat!

Begyúrtam egy adag krumplis lángost vacsira! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Katocam, mit mondott a hulye postas?? Ferfi vagy no? Bar van egy tippem! Mondjad neki, hogy koszonom jol vagyok, csokoloooom!!
Vendég
 


Pedi, huuhhuuuuu, koszonom szepen igy elore is!! Alig varom! juhhhhiiihh!!!!
Vendég
 


pedi: én csinálom a szószt is.
pizzán még nem próbáltam. abból nálunk a tejfölös-fokhagymás alap a menő.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na nekem meg már hasmenésem is van...szóval benyaltam vmi vírust, azért vagyok ilyen extra mód készen.

bog, tök jó, hogy így leírtad az angol munkavállalást. Én is mindenképp ki akarok majd menni melózni, persze végzett orvosként. Persze van hivatástudat is, de aztán azért is döntöttem eme szakma mellett, mert biológusként kerestem kint melót és felsőfokú szakmai angollal mehettem volna laborba Londonba, no akkor kerestem volna 2500 fontot. hohóóó, az sem rossz, na de egy orvos meg nem ennyit keres. Szóval ezért szopok it és úgy gondolom megéri a 6 év kínlódás +rezidens...
chamomilla
Pécs
 
 


pedi, szerintem is fiad lesz :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


virag, amúgy szerintem nem rossz az a babakocsi, de én nem vagyok szakértő :D
chamomilla
Pécs
 
 


kati: igen mert nem tudok munkát találni és apának sem mindennapos a munkája :(
nem látok kiutat:(

Bogi: köszike én is gondoltam hogy nem könnyű dolog :( aki nekem munkát ajánlott azt mondta 1400 fontot lehet keresni ahova ő jelentkezett volna. idősek gondozása valami ilyesmi munka lenne.Én még eléggé bizonytalan vagyok de Gabi menni akar.nem tudom lebeszélni.Bár nekünk az is jó lenne ha ő egyedül ki tudna menni és jól elhelyezkedni de mint mondtam ő egyáltalán nem tud angolul.Most mondjuk rávette magát hogy nekiálljon tanulni de ki tudja meddig tart a lelkesedés.Lehet semmi nem lesz belőle de ő nagyon akarja.Én is szívesebben találnék itthon jó munkát de tudod ez nagyon nehéz.

nika70
Salgótarján
 
 


Nahát, Lányok!

Most kaptam a DM-ből babás kuponfüzetet. Postán jött! :shock: Van benne kupon Libero-hoz és Pampers Care pelenkához. 5000Ft feletti vásárlás esetén 15%, meg Hipp kajcsihoz 25%, Milumil tejpéphez 25%, tökre örülök neki!

Bogárka! Légipostával küldtem. Remélem, hogy gyorsan odaér.

Kati! Én ilyen tejfölös-fokhagymás feltétet a töki pomposra tettem anno. Az is nagyon jó, azon van még kolbi, szalonna és hagyma.
pedi
Kalocsa
 
 


cham: én is benyaltam valamit. délután ment a hasam. mi van ilyenkor dr.cham? mit tehetek?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: rántott krumplit szoktunk még tejfölös fokhagymás szósszal enni. tutira nincs finomabb annál!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Én ezt még nem is hallottam, de imádom a krumplit minden formájában. Jöhet a recept!

Csajok! Ennek fele se tréfa! Cham! Tényleg ilyenkor mit lehet csinálni? Én úgy tudom egy kismamánál nem túl szerencsés, ha ilyet kap el.

Most már tényleg mindenki annyira fiút mond nálam, hogy mi felkészültünk a kis csajra! :lol:
Egyébként, az én gyerkőcöm napok óta sokkal nyugodtabb volt, ma meg megint egész nap mozog, persze már nem olyan erőteljes rúgások, de folyamatosan nyomja.
Kati! Bogi hogy aktívkodik mostanában?
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: neked ma, hogy viselkedik a gyermeked???? nekem meg sem állt még. és ami már-már fájdalmas és egy párszor már fel is szisszentem, hogy nem csak fészkelődik, hanem keményen rúg-kapál. ilyet már régen csinált. mostanság inkább csak mocorog.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rántott krumpli, tök egyszerű. krumplit megpucolni és nyersen felszeletelni, olyan fél cm-es re. minél nagyobb a krumpli, annál egyszerűbb, mert nagyobb szeletek lesznek. aztán simán bepanírozni és kisütni. olyan közepes fokon, hogy átsüljön. és frissen fogyasztandó tejfölös fokhagymás szósszal. ISTENI!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Na, hallod! Ezt jól megbeszéltük! :lol: :lol: :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


nita! örülök h jobban vannak a gyermekeid!

cham! magnéziumot szedsz?az is csökkenti a hányingert....sajnálom na meg a hányingert is :(

kati! elhiszem h ˇ"tököd" tele az emberekkel......örülnék én is ha csak akkora lenne majd a hasam mint a tied!

0 rh + vagyok és ellenanyag szűrés negatív lett, és még nincs meg az afp eredménye.

KépKép
dike
 
 


dike: gratulálok a 0-s vérhez! az egy kincs, nagyon vigyázz rá!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: neked jövő héten kell menned vérvételre? nekem igen és majd a 36. héten is újra ellenanyagra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Igen! Jövő héten kellene mennem, de még nem beszéltem a védőnővel. Viszont utána héten megyek utoljára a dokihoz és oda vinnem kellene a véreredményemet. Ugye mindig látni akarja a trombocyta-m miatt. Mondjuk most a legutolsónál jó volt.
pedi
Kalocsa
 
 


kati, nem tudom mi a teendő, mert épp az jött ki belőlem, ami amúgy fogna, banán 8) szerintem az a bajom, ami a kisfiamnak volt 1 hete...neki szigorúan diétázni kellett, főtt krumpli, répa, keksz...különben azt mondják hasmenésnél, hogy nem jó megfogni, jobb, ha ürül a vírus. CSak a folyadékot pótolni kell...ja ha nem hánynék mellette, jó lenne. de most lekopogom, nem hánytam pár órája.

a nullás Rh pozi a második leggyakoribb vércsoport az A Rh pozi mellett :wink:

húúú, rántott krumplit én is nagyon szeretem. de most annyira nem kívánok semmit :cry: :cry: :cry:

nika: drukk a melókereséshez. nem egyszerű, pláne nyelv nélkül. amúgy van egy barátnőm, akinek a férje plasztikai sebész (tudta kihez kell hozzámenni :twisted: ) és 3 gyerekkel kimentek Angliába, mert a srác kapott állást háziorvosként ügyelgetett magánkórházban....ne tudd meg mennyiért -2 milliót kapott havonta-így a barátnőm szépen otthon maradt. A 3 gyerek meg simán járt iskolába, úgy képzeld el, a legkisebb akkor még csak 4-5 volt és iskolába járt, mert ott kint tök másképp van! Ráadásul Down-os a kicsi és normál suliba járt! Amúgy már hazajöttek, mert utáltak kint lenni a sok pénz ellenére. AZ angol még az orvost sem fogadja be, mert keletről jött....na sebaj, azért szép pénzt félre tudtak rakni 3 év alatt :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


pedi mi volt a gond a trombocytáiddal?
chamomilla
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: