[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lyly, drukkolok, már nagyon a finishben vagy. :wink:

Bibi, ezt sajnos nem tudom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Bibi, az az oldal nagyon jo, en is ott neztem mindig. A ciklus elso feleben ugral a hod, a pe napjan lemegy, es utana vegig magasabban kell lennie, mint a pe elotti idoszakban. Ezt segiti a vizszintes vonal, hogy lasd, nem mentel ala. De vonal nelkul is latszik. Szerintem a legolcsobb, es legpraktikusabb modszer.
Bar nekem csak digitalis homerom van, de tokeletesen megfelelt.
Meg a beagyazodast is lattam, mert akkor 1 napra megint lezuhant. Akkot mar sejtettem, hogy itt lesz vmi, vagyis valaki.
Izgulok a hetfo miatt. Elvileg dec. 17.-re ;eszek kiirva.

Jo hetveget mindenkinek!!!
alma35
 
 


köszi Alma,sok sikert én már lemaradtam az idei szülésről ,de nem adom fel,és igazából tök izgalmas a várakozás meg a tesztelgetés.
Nem tudjátok ,hogy a hagyományos ovu illetve hcg tesztek milyen érzékenységűek?most vettem a vaterán ilyeneket elég jó áron és állítólag az ovu 20-as a hcg 10-es érzékenységű.Ezzel szemben a sima mezeik mit tudnak?valami angol cucc ,a hcg állítólag már a pé utáni 7.napon mutatja a babót :shock:
bibi15
 
 

 
 

Én is rég jártam erre, de nagyon mozgalmas heteim voltak és csak az olvasásig jutottam :oops: :oops:

Kovacszsuzsi én is ismerve Királylány estét kíváncsian vártam mi lesz nálad a fejlemény. Csak egészséges legyen ha egy is van!!!! Mi a lombik miatt gondoltuk, hogy lesz esélyünk ikrekre, na meg én vagyok az az ág a családban aki leghajlamosabb az ikrekre (dédmamámnak volt ikertestvére egy fiú de meghalt 20 évesen a háborúban). Nagyon szerettünk volna ikreket, meg is bolondítottam a férjem, hogy szép magas volt a vérben a HCG-m még lehet a spontán is ikres telitalálat. Erre első uh-n csalódottan kérdezte a dokit, hogy akkor csak 1 babát lát :lol: annyira aranyos volt. A doki meg nézte na ez meg most mit akar, ennyire telhetetlen??? :lol: :lol:

Alma neked is halk gratula!

Kismamák pihizzetek és hipp-hopp elmúlik a 12- hét és hamar a következő hetek is és csak nézitek, hogy mekkora már a pocakotok :lol:

Lyly neked meg kitartást, mielőbbi könnyű szülést neked!

Pedi, Móni, Timi, Pampalini, Csige-bige, Ancsi28, Ediii, Tary és aki most kimaradt kérlek jelentkezzetek kivel mi van!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!

Barnikám meg Mátém is nagyon beteg.lázasok meg minden van.
szóval a hócipőm is kivan.közbe intézzük a mama lakását is........

tegnap voltam börzén vagyont otthagytam.vettem utazóágyat,..szuper.rengeteg ruhát.........

Virág 3 nap késéssel megjött.görcsöltem eléggé....

Melisch nálad is megy az idő.már a 25.hetet taposod!!!! :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Sok-sok gyógypuszi a két Drágaságnak!!! Szegénykék!!!!

Nekem most telefonált a sulink igazgatója, hogy talált egy helyettes tanárt, aki június közepéig fogja átvenni az óráimat. Bármi is lesz velem, addig táppénzen kell lennem. (Eddig szegény kollégáim vontak össze csoportokat meg helyettesítettek.)
Az érettségizőim is nagyon aranyosak voltak, kaptam tőlük egy emailt, amiben leírták, hogy az egész osztály egy személyben drukkol nekünk! Olyan jól esett!

Melisch: Örülök, hogy rendben vagy. A kisfiammal én is aug. 14-re voltam kiírva. Tök jó volt a nyári születés, nem kellett agyon öltöztetni és attól félni, hogy megfázik!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág köszi.remélem hamar meg gyógyulnak.olyan rossz hallani ahogy köhög mind a 2-ő!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, express küldök nektek sok-sok gyógypuszit, remélem, hamar odaérnek és hatnak is. Tudom, milyen rossz neked, igaz, nekem még nincs 2 gyerekem, de nagyon megviselt, amikor Lexit betegnek láttam. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi Beze,.aranyos vagy! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mindenkinek jobbulást kívánok!Hogy az embernek mennyi energiája lesz a semmiből ha a kicsinyének baja van.mikor Emmácskám lázas torokgyuszis volt,39,5 ültem vele a hűtőfürdőbe,virrasztottam,lázcsillapítottam és fel sem tűnt hogy 3 napig itt-ott aludtam csak pár percet,és tele voltam energiával nem is tudom honnan.Az más hogy a gyógyulás után kidőltem :shock: :lol: utóirat:vettem vateráról ovu,és terhes teszteket össz 15 db-ot 1300.- ért.one step tipusú,az ovu 20/ a hcg 10/valami.szóval elég gyorsan kimutatja a babót.ti milyeneket használtok?
jó éjt mindenkinek apjukom most ért haza a melóból :? :evil: :)
bibi15
 
 


Bibi: Én nem használtam ovu tesztet, csak a gyógyszertárban kapható 25ml-es HCG-t, de nekem a 26. napon már mindig kimutatta a babát. Mondjuk én a szerencsés kategóriába tartozom, mert mindig azonnal kopogtatott a gólya.
A kihordás viszont már nem könnyű. Az elsővel csak kisebb gondjaim voltak, ő egészségesen megszületett. A 2. sajnos hamar elköszönt tőlünk, most pedig megint egy vérömleny és több, mint valószínű, hogy rossz helyen megtapadt lepény miatt szigorúan feküdnöm kell.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok

Ne szomorkodj CSILLAG eltelik az a kis ido es a lepeny majd arrebb maszik...
Bence vegul is otthon van ejszakara?
En is fekszek, majd a holnapi UH donti el a tovabbi sorsomat.
De utalom.. Te mit tudsz csinalni az agyban? Olvasol?

Bibi hajra!!Nagyon felkeszultel, remelem mihamarabb sikerul! Es pihenj!

Nita, Bibi, gyogyulast a gyerekeknek, az enyemek mar nagyok, szerencsere csak nagyon ritkan betegek.! ( De majd most ujrakezdjuk.....)

tovabbi szep babavarast, majd holnap jelentkezem az UH utan, nagyon izgulok mi van....
alma35
 
 


Ha valakit érdekelnek, amerikai, ovu és hcg teszt kazetták, megmaradt készletet árul ki egy bolt...én tudom nektek postázni, vagy személyesen is átvehető...
irjon privit akit érdekel

nem 100ft-os kinai:)

babatszeretnek_972
 
 


sziasztok!
reggel Mátém össze fosizta az ágyát.......most mosok mindent...........brrrrrrrrrrr.mi jön még?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag
valószínű hogy ,felszívódik az a vérömleny általában így szokott,vagy arrébb rendeződik ahogy nő a poci.ne aggódj pihenj sokat.szerintetek van olyan hogy megérzi valaki hogy az aktuális ciklusban összejött a baba?nem emlékszem az elsőnél mit éreztem és mikor,de nem fizikai tünetekre gondolok.olyasmire inkább hogy olyan üresen érzem magam.nem bírom kivárni ,hogy mikor kezdhetek tesztelni,15 hónapja kapok negatív teszteket,voltam dokinál is kezdek kiborulni.ami vicc hogy ma is teszteltem persze (még)neg.lett
hiszen pé után 4 nappal vagyok,jól ki is röhögtem magam :D vagy a hozzáállásomal van baj?mert mindíg azt érzem hogy na most sem jön össze,és inkább kellemes csalódás ,mint örvendezés aztán a neg.tesztnél kopp.és ami érdekes hogy amikor megjött utolsó alkalommal,bőgtem mint bőgőmajom,és nem szomorúságot éreztem hanem iszonyú dühöt meg csalódást.
:cry: na befejezem a kedélyek rombolását
bibi15
 
 


Bibi, Alma: Köszi a biztatást, nagyon jól esik!!!!!!!! Ma van pont egy hete, hogy fekszem, de már nagyon unom! Tv-t nézek, olvasok, netezek, ha a férjem nem viszi magával a laptopot, ha jó idő van, akkor meg kifekszem a teraszra vagy a kertbe.
Most bizakodó vagyok, mert mióta fekszem, teljesen megszűnt a barnázás. Pénteken töltöm be a 12. hetet, hétfőn doki, aztán majd ő megmondja, hogy mikor lesz uh. (Remélem kedden!!!!) Jó lenne tudni, hogy mi újság odabent. Terhességi tünet nálam egyedül a mellfeszülés, ami megvan, sőt, erősebb is, mint eddig.

Bencust alig látom. :cry: Reggel mennek Anyuhoz és csak este jönnek haza. Itt aztán Anyu megfürdeti, utána már csak én vagyok vele a szobájában. Lefekszünk a földre, összebújunk, elmeséljük, hogy mi történt a nap folyamán, könyvet nézegetünk, Halász Juditot hallgatunk...Szegénykém nem igazán érti a dolgokat. Hétvégén együtt sírtunk, mert bele akart ülni az ölembe, de én nem engedtem. Vagy tízszer próbálta, közben mindkettőnknek potyogtak a könnyeink...(még most is sírok, ha rá gondolok...) Biztos azt gondolta, hogy már nem is szeretem.

Alma: Nagyon drukkolok az uh-hoz, majd mondd el, hogy mit mondtak!

Bibi: Voltál vmilyen kivizsgáláson????A 15 hónap azért már sok. Ha nem vagyok tolakodó, hány éves vagy? És a gyerkőcöd?
(Én 33.)

Nita: Szegény Máté!!!! Az oviból kaphatta el a fosi vírust???? Sok puszi Nektek!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dehogy vagy tolakodó 36 voltam januárban,leánykám 2 épp most töltötte.a dokim szerint ilyen hamar nem záródik el a petevezeték, nem voltam felfázva sem húgyuti gyulladva sem amitől lehet,remélem igaza van mert nem akarom a vuzsgálatot sem röntgennel sem uh-al a szülésen kívül semmilyen fájdalmat nem akarok ,azt meg egész jól bírtam.csütörtökön megyek másik dokihoz.sztem hormonális a dolog,mert lerövidült a luteális szak 11-12 napra ami februárig 14 nap volt.és mensi előtt 2 nap barnázás is erre utal meg st elégtelenségre.mindenesetre kérek egy átfogó hormon vérvételt,mert a 15 hónap tényleg sok.
bibi15
 
 


egyem meg a kis Bencét.most nagyon nehéz lehet neki.az öledbe nyugodtan engedd.az nem árt.csak ne emeld...........

a Máté ezt a hasmenést nem tudom hol szedte össze.de érdekes napközbe semmi csak éjjel............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A mensi előtti barnázás tényleg utalhat st elégtelenségre. Nálam is volt, de csak a szülés utántól. (Lehet, hogy közrejátszott a 2. babónk elvesztésében. ) Most meg már az elejétől kapom a hormonpótlást, biztos ami biztos alapon. Engem nem vizsgáltak a vetélés után, azt mondták, hogy mivel van már egy gyerekem, lehet, hogy sérült volt vagy rosszul ágyazódott be. De a hormonpótlást 2 doki is javasolta a mostani terhességnél. Ártani nem lehet vele, mert a szervezet maga is ezt termeli.
Jó, hogy másik dokihoz mész és mindenképp jó, ha kiharcolod az átfogó vérvizsgálatot. Én is röhejesnek tartottam egy doki azon mondatát, hogy "maga vékony, semmi nem utal arra, hogy hormonzavarja van". Mintha ezt meg lehetne állapítani ránézéssel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita: Nem merem az ölembe engedni, mert közben meg a kezével nyomja a hasamat, miközben beszélgetünk. Nem tudatosan, csak olyan szeleburdi módon, észre se veszi.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


melisch

az igen,te is már lassan 25 hetes vagy :) tellik az idő :)

nita

nagyon sajnálom hogy betegek vagytok,sok gógypuszi a piciknek,gyógyuljanak meg gyorsan :)

KépKép
bettike83
 
 


Virág így már érthető........akkor tényleg ne engedd........
Betti köszönjük:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Betegecskéknek jobbulást!!!

Én is beteg vagyok néhány napja, iszonyú köhögőrohamok jönnek rám néha, de ma már kicsit jobban voltam!

Csillag: Gondolok rád! Vigyázz magadra! Szerintem magyarázd el Bencusnak, hogy ne nyomja a hasadat, engedd azért közel, mert ez később rossz lesz. Nekem is vigyáznom kell, de Pankának elmagyaráztam, megmutattam neki az uh-képeit... stb. Próbáld meg te is! Biztos tudja, hogy szereted, e miatt ne izgulj. Egyébként teljesen megértelek...

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, meg hogy gondoltatok rám... nem szomorkodom, mert örülök, hogy egy baba sikerült. Most csak őrá koncentrálok...

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Csillag, én is megértelek, nagyon nehéz lehet.

Zsuzsi, Nita, küldöm a gyógypuszikat!

Bibi, a hormonvv jó ötlet, hátha kiderül, miért nem jön a kistesó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


látom nem csak rajtam van a köhögőgörcs .kint aludtam a nappaliban hogy a családom bírjon aludni,félkész ház miatt egy szobában nyomulunk :) ja és apa örömére 3 napig nem volt hangom de semmi.ha akartam valamit a kölkömtől vagy tőle figyelemfelkeltés valami zajos dologgal utána suttogva beszéd,és még képes volt beledumálni a mondókámba,
várom nagyon az új dokit csüt kiderül mire megyünk egymással.majd élménybeszámolok.
jóéjt csajok kezdek kidőlni
bibi15
 
 


bibi remélem már vissza jött a hangod? :) :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi vissza jött újra régi fényemben ordíthatok :D
kedves mindenki,már azt hittem egyedül maradtam a topicban,akkora hatásszünetet tartottatok.du megyek dokihoz úgy izgulok mit mond.majd jelentkezem utána
bibi15
 
 


bibi reméljük csupa jót fog mondani a doki!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jobbulást a betegeskedőknek +++++++++++++++++++++++

megtennétek egy kis szívességet? másodikok vagyunk 4 szavazat különbséggel a facebookon a kép alatt a tettszik gombra kéne szavazni ha megtennétek aki fent van facebookon is :) köszönöm :9
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1 ... 1366766913

nika70
Salgótarján
 
 


beze: én láttam valamit egy másik topikban ide nem írod le??? :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csillag lassan de eltelt a bűvös 12. hét meglátod innen milyen gyorsan telik az idő és te is lassan visszanyered az erőd. Pici fiaddal meg most gondolom nehéz megértened, hogy miért nem tudsz annyi figyelmet rászentelni. De ez is kialakul.

Bibi használd az ovu teszteket olyan 4 hónapig míg meggyőződsz, hogy minden rendben van vagyis + a teszt. Egy hormon kivizsgálás is belefér legalább megtudod kell-e aggódni. A sok tesztelés meg kikészít, mondom én aki ugyanezt műveltem, bár én a HCG-t nem használtam a 2 év alatt max 4.et lőttem el mivel 25-ösök voltak előbb nem mutatta volna ki piri meg mindig pontos volt :evil: Miután meggyőződsz, hogy a szervezeteddel minden ok akkor lazulj el, élvezd az életed meglásd a csoda megtörténik sokkal előbb mintha mindig e körül forognának a gondolataid.

Kép
Kép
melisch
 
 


na lányok nem tudtam mire menni a dokival.megállapította hogy igen az elmondottak alapján tényleg st elégtelenség.hogy én milyen klaszul ismerem a ciklusomat és egy jó anamnézis egy fél diagnózis,épp csak nem doktorálhatnék.de továbbra sem tartja szükségesnek a st pótlást,a pé elzáródást meg nem tartja valószinűnek,és ha még 1-2 ciklusban sem sikerül adjuk át egy medd .spec-nek.na mehetek megint a bolgárkerékbe a világ másik vége.szét tudnék robbanni,még a hormonvérvételt is inkább velük csináltatná meg.leht hogy én bonyolítom túl?és ma is teszteltem persze neg.(6.napon)asszem kezdek bekattanni.valakinek egyéb ötlet vagy orvos javaslat?
bibi15
 
 


nika

én sajnos nem vagyok facebokon.

betegeknek én is jobbulást kivánok.

KépKép
bettike83
 
 


köszi melisch nincs is más választásom,csak bosszant az hogy hormonvizsgálatra sem volt képes elküldeni,de ha 7 nap múlva megjön a nemvárt akkor addig járok a nyakára míg nem csinál valamit mert a körzeti sztk 5 perc a meddőségi meg 2 óra.nemár hogy a kétévesemet rendre cincáljam magammal amilyen időpontot méltóztatnak adni.na mindegy megyek aludni mára elég volt.jó babázást mindenkinek :)
bibi15
 
 


Beze mit titkolsz????????????????? :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: Hát igen, ma töltöttük be a 12. hetet, bár nagyon félek a jövő heti vizsgálattól meg uh-tól. Azért bízom benne, hogy minden rendben lesz és az a fránya vérömleny felszívódott (vagy legalább kisebb lett).

Bibi: Sajnálom, hogy az új doki nem volt valami segítőkész. Sajna nálunk is az a helyzet, hogy az sztk-sok sz....nak az emberre, s ha probléma van, akkor jobban járok, ha elmegyek magánrendelésre. Ez viszont itt nálunk baromi drága. Én pl. 8000 Ft-ot fizetek, de jobb, mint órákat ülni a terhesgondozóban vagy 2-3 hetet várni, mire van időpont az sztk-ban.

Beze: .... Nagyon vigyázz magadra és pihi ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Nik, Nita, ha így már rákérdeztetek, 5 hetes várandós vagyok, szabályos peteszákkal jó helyen, és egy jóval kisebb haematomaval nem közvetlen mellette.

Csillag, köszi, vigyázok, amennyire tudok, illetve pihenek is, ha Lexi engedi. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jajj beze gratulálok,neked magától összejött vagy trükközni kellett?most már tényleg én következem :D
bibi15
 
 


Beze gratulálok!!!!!!!!!!
jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
haematómám nekem is volt.csak nekem közvetlen Barni mellett és jó 3 cm-.es volt.de eltűnt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bibi, Nita, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, de inkább drukkokat kérnék! Előre is köszönöm!

bibi, kistesó spontán fogant, egy általam abszolút esélytelennek tartott ciklusban!

Nita, emlékszem rá, nem értem, akik babát szeretnénk, miért járunk majdnem mindig így :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: Gratulálok! Ez általában így szokott lenni, amikor úgy gondolod, hogy nah ebben a hónapban biztos nem sikerülhetett, na pont akkor kopogtat a Gólya! Nagyon örülök, hogy összejött Nektek! Szorítok!

Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi!
monalux
 
 


Beze jó kérdés............anno mondta a doki mért alakulhat ki a haematóma de már nem emlékszem.........
de minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beze :van egy teóriám de majdnem fix hogy hülyeség,a beágyazódáskor keletkezhet amikor a baba végül más helyet választ,mint ahová először tapadt,ez okozhat ilyet esetleg,valami véraláfutás hiszen a beágyazódás is zömében mini vérzéssel jár.
kedves mindenki !nem ér kiröhögni :shock: :D természetesen drukkolunk nem lesz semmi baj.és ezek hamar felszívódnak,főleg ha a baba nem is rajta csücsül,de szerintem hasonlóképpen mint a külső sérülések,pl monkesz ami szintén véraláfutás.Nekem is drukkoljatok hogy ne jöjjön meg 5 nap múlva lécccci!bocsánat ha nehezen emészthető vagyok szombat reggel,de majálisra feeeeel!!!
bibi15
 
 


Sziasztok!

Mona, köszönöm szépen!

Nitácska, kellett feküdnöd?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze. Nekem a vetélésnél is volt haematómám meg ugye most is. A vetélésnél az első uh mutatta ki. Akkor azt mondta a dokim, hogy pihenjek minél többet. Én azt hittem, hogy elég lesz, ha többször ülve tanítok, nem emelgetem annyit Bencét stb.... De sajna ez kevés volt. Pontosan emlékszem, hogy mi volt az a mozdulat, ami "leszakította" a vérömlenyt, s amitől elkezdtem erősen, darabosan vérezni. Felnyújtóztam, hogy levegyek valamit a szekrény tetejéről. Innentől kezdve minden nap friss piros vérrel találkoztam. (Mondjuk csak akkor, amikor elmentem WC-re. Bocs, hogy ezt így leírom.)

Most, mióta kiderült a dolog, fekszem, gyakorlatilag semmit nem csinálok és nemhogy vérzés, de barnázás sincs. Úgyhogy biztos, hogy az a jobb, ha minél többet pihensz. Semmi emelés, nyújtózás, hirtelen mozdulat. Amikor beszéltem a dokival uh után, még azt is megtiltotta, hogy lépcsőn menjek le a körház 2. emeletéről.

Mindezzel nem megijeszteni akarlak, csak leírtam a történteket, hátha tudok segíteni. És természetesen megy a drukk, hogy minden rendben legyen. Ja, és még annyit, hogy anno 6 hetesen azt mondta az orvosom, hogy minimum egy hét, amíg felszívódik a haematóma, a mostaninál meg (ami ugye 4 cm-es) legalább 2 hét!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze: Esetleg szedjél Rutascorbint. Mindenkinek, akinek haematómája van, ezt ajánlják. Egyfajta C vitamin, ami erősíti az érfalakat. (Nitácska is szedte!)

Dokihoz mikor mész legközelebb?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze

gratulálok neked :)

hematomával meg remélem nem lesz gondod.

szerintetek milyen a görbém:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 72000_.png

kérdeztem és kb 17.nap körül volt pé,és most van ez a kiugrás ez lehet a beágyazodást jelezhette,triszfázisos görbe...hát érdekes,nem tudom.
de aznap mikor jól felmet görcsöltem is nagyon..

KépKép
bettike83
 
 


Bezeeee!!! Mennek a drukkok! Szuper lesz minden, meglátod! Nekem is pihizni kellett a hematómával és a következő uh-n már semmi nem látszott. Neked is így lesz!
Én nem vettem a fekvést olyan szigorúan, mert egyszerűen nem tudtam kivitelezni. Gyerek + háztartás light azért ment. Én ittam Mg-pezsgőtablettát és utróztam... C-vitamint nekem nem mondta a doki. De biztos jó az is. Jajj, de izgalmas ez az egész! Húúúú

Bibi: Szerintem jó a teóriád a hematómáról!

Bettikém: Drukkolok nektek! Én ezeket a görbéket sose nem értem... :oops:

Csillag: Hogy vagy?

kovacszsuzsi
 
 


Bettike: Nagyon szép a görbéd!!!! :) Szorítok!!!!!
Szedsz valami gyógyszert egyébként?

Bibi neked is mennek a drukkok, hogy a Piri elkerüljön 9 hónapra!!!!
monalux
 
 


Bettike még azt szeretném kérdezni, hogy mindig pont ugyanabban az időben méred a hődet?

Én mondjuk még csak a ciklus elején járok, de, szerintem valami nincs rendben, mert egyik nap magasabban van, aztán tök alacsonyan. Nem tudom, hogy mit csináljak....

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 72000_.png
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: