[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 pocakosai és babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

[quote="pedi"]K írta:pediati! Köszi ez nagyon hasznos, le is mentettem!
Esetleg, ha úgy találod vmit kihagytam a listából, szólj rám légyszi! :wink:


???????
én nem küldtem semmit.
kistakarótok, sapka, kesztyű. hirtelen ezek jutnak még eszembe.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, tenyleg, irtad, hogy van Korolened! Csak nem tudtam megjegyezni!! :oops: :oops: latod es Te vagy terhes de en felejtek helyetted is! :lol: :lol: Koszi meg egyszer!
Vendég
 


Kati dehogy voltál az:):)
minket már nem érint az a tetves cég:):)

Pedi igen...jót derültem most a dkv-n:):)

Bogíííííííííííííííííííííííííííííííííí jöhet az a gép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
na lányok nem bkv meg dkv-val megyek hanem repcsivel és Bogival!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Na, Bográkám azért belőlem is kibújt a kismama!
Bocs, Kati! Azt Bogi küldte, de annyira egymás alatt voltatok, hogy azt hittem Te! :oops:

Köszi! Sapit, majd nézek valamilyet itt a bababoltban holnap. Menni akarok hazahozós ruhát nézni. Musz lesz vennem kis sapit, mert amik vannak azok vékonyak szerintem. Vagy ha hozzuk haza, és benne lesz még az overallban, aminek van kapucnija, akkor elég a vékonyabb is(ami mondjuk plüss)? :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


látod nita!ezt is elintéztem!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, hehe!! :lol: Mi repcsivel megyunk ocsem! :lol: :lol: Mi leszunk a legnagyobbak es a leghangosabbak is! hhihihihiihi Meg a leggyorsabbak! :lol: :lol:

Kati, lehet Pedi osszekevert Veled! Talan arra ertette amit en belinkeltem homeos oldalt!
Vendég
 


én is vettem kötött sapit. sztem február-márciusban még kell kötött sapika.
vékony pedig otthonra vagy a kórházba nem árt- ma mondta a szülésznő nekem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, visszafele meg jossz Velem, megreptetlek itt Londonban. Folvesszuk Nikat is, ugyis keszulnek ide! A nyanyat is hozzuk de utkozben meglevegoztetjuk! Kap egy ejtoernyot oszt csak, kilokjuk!!! :lol: :lol: :lol: Nem idegesit tobbet!:):):)
Vendég
 


Pedi nekem van rengetek pici sapim..minden évszakra...ha gondolod elküldöm őket..nekem még úgyse kellenek......
EZ AZ BOGÍÍÍÍÍÍÍÍÍ NYOMJUUK!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de az ejtőernyő rosszul legyen hajtogatva!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: hazahozósnak rugit veszel? én vettem egy vászon nadrágot 56-osat és van szép pólónk hozzá. és beledugom az overálba.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, latom mar Te is rafkos vagy! Ha en hajtogatom akkor tuti nem jol lesz behajtva, hiaba rangatja a madzagot is majd! :lol: :lol:
Vendég
 


Kati, ekkora babara lehet kapni vaszongatyat! Besz.rok! :lol: Ocse, ha ezt nem fotozod le...!!!
Vendég
 


Amugy en csak rugiba vagy mibe tennem, ugyis be kell bugyolalni a hideg ellen, nem latni mi van rajta.:(
Vendég
 


Kati! És Te választottál már rucit, amiben hazahozzátok? Muti már meg, ha igen!
Én ilyesmit szeretnék:
http://leo-poldi.hu/webshop/popup_image ... 410dca79d6
http://leo-poldi.hu/webshop/popup_image ... 410dca79d6

Jobb szeretném, ha lenne hozzá uo. sapi is, és ha fehér lenne. Szóval, az alsó tecc jobban!

Nita! Én jó ötletnek tartom Bogi kis repülőútját a nyanyával is! :lol: Csak ahogy Kati mondja, ügyeljetek az ernyő állapotára! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Kati! Igen, én mindenképpen ilyenbe szeretném hazahozni! De tudod, nekem azért nem annyira egyszerű terveznem, mert ugye nem tudom mi lesz! Annyi, hogy a rugi alág megy egy pamut hosszú ujjú body.
pedi
Kalocsa
 
 


Jó kis dumaparti van!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Pedi, szerintem vegyél egy vastagabb sapit is. Én is pamuttal bélelt polársapiban + kapucnis overallban hoztam haza Gergőt, pedig nem volt olyan hideg. Gondolj csak bele, hogy kb 37 fok van a testedben és onnét bújik ki a babátok.

Ha már a listákról és a vásárlásról beszélgettek, eszembe jutott még valami, amit tuti, hogy használnotok kell majd. Vegyetek valamilyen jó mosószappant meg egy körömkefét, ugyanis az anyatejes kakit mással nem lehet kiszedni a rucikból. Sok mindent kipróbáltam, de ez a variáció jött be.


Nika, örülök, hogy jobban van Gergő!

Bogi, Bence látszólag hamar túlteszi magát az ilyen dolgokon, mint ez a féltékenység, de tudom, hogy ez csak a látszat... Pont ezért foglalkoztunk ma extra sokat csak vele, hogy kompenzáljuk egy kicsit!

Most este megint sikerült a bilibe kakilnia Bencének. Tudom, hogy nem nagy szám, sőőőőőőőt, kissé égő, hogy már lassan 3,5 éves, de én nagyon örülök neki. Tudjátok, hogy mit rinyáltam itt Nektek nyáron a szobatisztaság miatt, hisz a pisilés is csak 3 évesen ment a bilibe. Aztán a "nagy dolgot" azért sem erőltettem, mert jött Gergő és úgyis bekavart volna... Így legalább már tök természetesnek veszi, hogy az öcskösnek van pelenkája, neki meg most már egyáltalán nincs.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kép

a kulcsomat a méret miatt tettem oda. annyira falatnyi a nadrág és a felső is. besz@rás az egész.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati: nagyon cuki rucik :)

bog: email ment ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Pedi, nagyon tetszenek a rucik amiket belinkeltél!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


itthon és a kórházban nekem is rugiban lesz, de amikor apa meglátta a nadrágot!!!!! rögtön meg kellett venni és mondta, hogy az ő tündérkéje ebben fog hazajönni. mondtam oké, de nem csinálunk rendszert belőle, mert nem akarok már újszülötten kishölgyet csinálni belőle. és nem is kényelmes nekik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nagyon ééééééééédi a ruci!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Itthon én is rugit adok Gergőre. Ha elmegyünk valahová (doki, védőnő stb.) akkor pedig body, harisnya, kantáros gatyó és pulcsi.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nekem is tetszenek nagyon a rucik. és tényleg nem könnyű nektek így!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: nekünk is van már cuki götz-ös kantáros farmerunk. annyira cuki lehet benne gergőci. majd ha legközelebb csinibe öltözteted tegyél fel nekünk képet, légyszi!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Hát ez zabálni való! Igaza van Apának! :wink:
Azt a kis időt míg, hazahozzátok, semmi baja nem lesz ebben. De én is nagyon rugi, vagy kantáros párti vagyok. Egyszerűen a halálom, amikor látom, hogy szorítja a kis tele pociját a derekas, gumis nadrág!
pedi
Kalocsa
 
 


a nadrág azért sokkal világosabb. olyan világos khaki színű rózsaszínnel, csak most villanyfénynél fényképeztem le.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! És az overallja az milyen? Lehetne arról is egy kép? :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: mondjuk annyira várom már, hogy nyári meleg legyen és pelussal lehessen kisruhát ráadni a kiscsajomra. egyébként nagyon szupi a derékmegoldása, mert belül lehet állítani, mint a kismama nacit. és adok majd alá egy lehelet vékony egybe rugit.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szuper az overall is a sapival! (Kicsit megdobbant a szívem a rózsaszínektől... :oops: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


most vettük kedden a c&a-ban. sok unisex is van. és kiárusítás van. 5990-ért vettük.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: ha lesz harmadik nálatok és nem nő ki a kukija, akkor megígérem, ha még meglesz, akkor neked adom az overallt! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, én még nem zárom ki teljesen, hogy nem lesz harmadik gyerekünk, bár kicsi az esélye...
Nem is meséltem Nektek, hogy tegnap álmomban volt még egy gyerekem, először hátulról láttam, kapucni volt rajta és amikor levettem róla, akkor láttam, hogy egy szép barna hajú kislány volt nagy kék szemekkel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati,pedi! nagyon szépek a rucik jajjj de jó h már itt tartotok:))

KépKép
dike
 
 


Na, léptem. bújom egy kicsit a netet, keresek valami jó könnyű, kicsire összecsukható sportkocsit!
Nita, Te szakértő vagy, ha látsz valami jót, ne habozz belinkelni nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: úgy legyen!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike: innentől telik majd nagyon gyorsan az idő neked is!!!!! ez így volt nálam is és már pedivel is megerősítettük egymást ebben.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi lehet bizony....Barninak is volt vászon gatyója..el is raktam:)

Pedi ügyelünk mi az ernyőre:):)

Kati nagyon szép a ruci:):)
ha lányom lesz ezt megveszem:)

Kati Barnimnak ugyan ilyen volt az overálja csak ugye fehér vagy krémszinű asszem....azt is eltettem:)

Virág a számból vetted ki a szót."megdobbant a szívem a rózsaszínektől"

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona, most csak neked írok, elfelejtettem már tegnap is. Ugye te laksz Keszüben? Van egy srác a suliban, imádom, az Árpi, nem ismered? (kamanczi) Annyira cuki, komolyan ha 20 lennék, belezúgnék egyből :lol: :lol: :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


Jó reggelt!

Tegnap annyira elálmosodtam, hogy már el se köszöntem!
Jó éjszakám volt, bár már fél1kor fent voltam, de utána csak 5kor. És kipihentnek érzem magam, nem fáj semmi! :lol:

Kati! Ez az overall gyönyörű, annyira cuki! Bogi nagyon csinos lesz a kórházból hazafelé! Mi is voltunk C&A-ban és olyan cuccok voltak, hogy csak na, de itt unisex nem, csak vagy nagyon srácos(kis farmer, kis pulcsival, és mintha ing lett volna alatta), meg gyönyörű szép lila bársony kis nadrág stb, egy csomó mindent tudtam volna venni.

Csillag! Milyen stílusú sportkocsit szeretnél? Nekem az esernyő a halálom!
Viszont ezek tetszenek:
http://www.minimano.hu/termekeink/babak ... 0_775.html
http://aprosagokboltja.hu/spd/minizold/ ... _Mini_Zold
http://aprosagokboltja.hu/spd/mark409_5 ... k_4_2009_2 Azt hiszem Nitának most ilyen van!
Ez csak egy pár, amit most gyorsan találtam!
pedi
Kalocsa
 
 


Jó Reggelt!!!! :D

Kati,Pedi nagyon cukik a rucik :D
Én is ilyesmi rucira gondoltam mint Kati,hazahozni a korházból :D
Március közepére szerintetek nekünk kell overál? :roll: Amúgy ez az overál is nagyon tetszik,tündéri :D

Bogárka:én március 16-ra vok kiírva :D

Virág:gratu Bencének a wc-be kakiláshoz :D Ügyes!
Vendég
 


Virág:bilit akartam írni,bocsiiiii :oops:
Vendég
 


Pedi:most én is jól aludtam,én is fél 1körül voltam fent és utána 6 után :D
Vendég
 


sziasztok!

én is jól aludtam, igaz nagy hasfájással aludtam el, de sikerült és nem is voltam kint sem. 7ig aludtam. mondjuk csak olyan 11 körül sikerült beájulnom.

pedi: örülök, hogy ti is jól aludtatok. nekem is halálom az esernyős babakocsi.viszolygok tőlük. mai program?

mia: szuper, hogy te is jól aludtál. szerintem márciusban még kelleni fog overál. max nem öltöztetsz alá csak egy harisnyát. én azért vettem meg, pedig már van egy másik vékonyabb, hogy még levegőzni márciusban simán elfér a vastagban, mivel itt bent nincs annyira felöltöztetve és nem is kell akkor nagyon aláruházni, csak beledugom és kész.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


gyere bogi és mondd, hogy te is jól aludtál!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igy van, igy van, igy van Katooooocaaaaaam!!! Remekul aludtam! Mellesleg jegyzem meg, detto megint Veled fekudtem es keltem. 11korul ajultam be es 7kor nyilt ki a ket csipas szemem! :lol:

Orulok csajkak, hogy jol aludtatok! Kati, annyira cukker az overal!! Nekem ez nemtom miert de jobban tetszik, mint a kisgatyos egyuttes! Edes, behaltam amikor meglattam a rucit, itt fetrengtem annyira cuki, de amikor meglattam az overalt....beleszerelmesedtem! Nagyon jo izlesed van, nagyon szepen fogod oltoztetni Bogicat. Legalabbis az en izlesemhez a Tied nagyon kozel van, mondhatnam:detto!! A pocid miert fajt?? Tegnap mit muveltel anyuskam??!! :wink: :lol: Mit csinalsz ma??

Pedi, a Te rucijaid is olyan edesek!!! aaaaaa, belekepzeltem a csopppppseget es teljesen meghatodtam! Nem volt nehez igy vasarolni ezt-azt, hogy nem tudjatok a nemet? Unisexet tudsz venni vegulis van sok, de figyu, engem nagyon erdekelne az a resze a vasarlasnak, hogy amikor pl. ezt a ket rucit is vetted akkor esetleg reszrehajlobb voltal e a fiu vagy a lany ruhak fele? Ezt ugy ertem, hogy az a belos hang netan sugott e valamit, hogy lany! Vagy: fiu! Na, ertesz, ugye? Sok no mondta mar nekem, hogy amikor teherbe estek nem tudtak de pl. egyszer csak jott nekik az erzes, hogy: terhes vagyok! Es azok voltak. Es roppant mod kivancsi vagyok, hogy Nalad netan van e ilyen erzes a nemere vonatkozolag ami talan vasarlasnal mukodhet igazan.
A babakocsik is tok jok, frankon elszorfozgettem kozottuk a neten, van itt minden mi szem-szajnak ingere. Most lehet kerdezek egy hulyet de tenyleg passz!! Nektek milyen van Csak mert nem emlekszem. iiiiiiii, ne haragudj!! Bar lehet akkor volt errol szo amikor nem jottem egy darabig. uuuuuu,iiiiiii,jaaaaaj, tenyleg hiaba eroltetem agyam...Ja, es tutkos, hogy Te is jol aludtal!!!

Virag, csucs egyebkent Bencuska! En csipem nagyon! Kicsit sztrajkol egyem meg de majd belekkantyuzik hamarosan minden nap a bilkoba!
Neked milyen ejszakad volt? Gergocike jol van?

Mia, akkor bevarlak Teged is!! :lol: :lol:

Dike, Te is itt fogsz tartani hamarosan, ne aggodj egyet se, ugy elropul ez a par het, hogy eszre sem veszed!

Kati, jut meg eszembe, nekem meg mindig olyan hihetetlen, hogy mar hamarosan szulsz!!!! Meg most hoztad a pozi tesztet! Hamarosan pedig mar ANYUKA leszel. Szulok lesztek! Ez ezezezez annnyyira hihetetlen! Ilyen joslo feleid nincsenek meg? Vagy ez meg korai???

Pedi, Neked? Egyaltalan mikor jelentkeznek, mikor varhatoak leghamarabb??
Vendég
 


Jó reggelt!
Hú én most keltem fel, de nagyon rosszul aludtam.....annyiszor felébredtem. Sőt, most is iszonyatosan émelygek, ettem egy joghurtot, de ki fogom hányni!

12-ig nyitva van a kedvenc turim, oda akartam elmenni, de így semmi kedvem még az utcára sem kimenni. Pedig 12 fok van! A tanulás gondolatától is rosszul vagyok....

Nagyon klassz rucikat raktatok fel!

Marci húsvétkor született, aztán hóban hoztuk haza :shock:

Ja a kórházban senki nem saját ruhában van...mármint a babák. Ti milyen szobában lesztek? Én rooming in-ben volam mindig, viszont császárosként néha lepasszintottam a közös bébimegörzőbe.... :oops: szerencsére mindig jól teleszopta magát és volt hogy csak hajnalban hozták cicire, így tudtam pihenni. (otthon úgysem fog az ember)

na megyek hányni
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!

Pedi a cam babakocsi amit belinkeltél szerintem nem jó..a kis kerilányomnak volt ilyen és az anyja is szídta..kényelmetlen volt a babának nagyon.olyan semmilyen a kocsi...ezt ő mondta....
a baby design az jó meg a baby point ezt nyugodt szívvel ajánlom!!!!!!!!!

Mia Barnira pár hónaposan felülről adtam kis kabátot alulról harisnya meg egy bélelt nadrág volt....rajta egy vastag pléddel!
nem fázott...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cham, reszvetem!! Nem tudsz beszerezni valamit hanyas ellen?? Annyira durva, hogy ezek a babucik meg meg sem szulettek de mar fenekestul felforgatjak az embert.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: