[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Suska képzeld a két Zsigis képen is Dita fogja Rékát Én Zsigit :wink: :lol:

ó akkor nem a közelben laktok :cry: no majd a talin! :lol: (időpont még nincs júniusban valamikor)

Moncsi hajrá szuri
Vendég
 


Suska képzeld a két Zsigis képen is Dita fogja Rékát Én Zsigit :wink: :lol:

ó akkor nem a közelben laktok :cry: no majd a talin! :lol: (időpont még nincs júniusban valamikor)

Moncsi hajrá szuri
Vendég
 


Suska képzeld a két Zsigis képen is Dita fogja Rékát Én Zsigit :wink: :lol:

ó akkor nem a közelben laktok :cry: no majd a talin! :lol: (időpont még nincs júniusban valamikor)

Moncsi hajrá szuri
Vendég
 

 
 

szóval csak nyomatékosan :lol: :lol:
Vendég
 


És én nagyon frontérzékeny vagyok, szerintem Danika is az :cry:

Boni,

jó éjt nektek, és Zsigi aludjon sokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Suska valóban egy éves korig szükség van a tejcire tápszerre :lol:

de szerintem csak úgy értetted,hogy akkor kezded el a hozzátáplálást :wink:
Vendég
 


én is frontérzékeny vagyok, Zsiga is az...

léptem :lol: mert szemeim lecsukodnak vala :wink:
Vendég
 


na szemeim felpattantak, éjjel 3 szor is Zsigaszóra 8) mindháromszor cici ..e van..

egyébként Pacsirtásat! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni!

Ilyenkor Zsigi mindig szopizik is?

Lackónak kijött a foga alúl. Teljesen suttyomban, mindenféle nyűg nélkül kinövesztette. Reggel vette észre nagy Laci. Kép
20150601134430
 
 


Viki, Boni jól értette, én valahogy a hozzátáplálást akartam irni, de lehet hogy nem sikerült megfogalmaznom :oops: bocsika. Gondolom azért adsz Lackónak tápot mert nincs cicibe tejcsi, Boninak úgy emléxem hogy van. Most már hála Istennek könnyebben birok a mellemmel nem durran be annyira mint régen, alkalmazkodik az alváshoz. Már öt és fél órát fejés nélkül kibirok ez nagyon nagy dolog. Eddig már három óra után üvöltöttem annyira fájt a mellem és annyi tejci volt benne. :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi, holnap dobok képet, sorry :oops:

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Viki igen... általában... de van amikor elég csak bemennem és visszaalszik.próbálkoztam vízzel is , nem kellett neki...Már beletörődtem..Ő ilyen típus.. vacsorával is max 5 órát húzza ki :roll: ja egyszer kapott tápszert, de akkor is felkelt ugyanúgy...így azóta nem kap este 7kor fürcsi van, ennél később nem tudom kihúzni, mert fáradt...max 1/4 20ig aztán legkésőbb 20kor már alvás van . magától alszik el..nem kell ringatni, szóval ezzel semmi gond.. sőt ha éjjel felsír, várni szoktam van amikor visszaalszik, van amikor ha bemegyek és ssssssss zek neki visszaalszik, van amikor ki kell vennem és amint az ölembe kerül visszaalszik, és van amikor cicizni kell...

ennél többet már nem tudok csinálni! születéstől fogva külön szobában alszik, csend van, sötét van... 2-5 hónapos koráig vagy átaludta az éjszakát, vagy csak egyszer kelt. amióta mászik, forog áll azóta van ez.. ja és sokszor amikor bemegyek éjszaka álmában négykézláb tartja magát szegénykém az ágyban.. és azért sír, mert visssza nem tud fordulni ... vagy arra kel hogy a propellerezés közben (körbe körbe forog) nekiütközik a kiságy szélének.. ki van bélelve de így is...

szerencsére sosem voltam nagy alvásigényű, így bírom :lol: a s

barátaink kislánya 7 éves koráig felébredt éjszakánként... evvan :lol:

Fogacskához gratulálok! :lol: :lol:

na egyenlőre ennyi remélem később lesz babanet :wink:
Vendég
 


Mórning! :)

Hékahó én tengap írtam ide egy hsz-t Viki után! hol van?????? Ki lopta el?

Két napja szaraxik a net, de most tök jó, mondtam neki MUKODJ, és MUKOD! :wink:

VIKI
Gratula a fogacskához nagyon ügyi Lacus hogy még jelet sem adott a nagy eseményről. Olyan szerencsés vagy miniLacival hogy ilyen jó baba, sírt vagy hisztizett valamikor egyáltalán? Én eddig csak teli vigyorral az arcán láttam!

BONI
Én akkorát nevettem tegnap amikor nyomatékosan közölted, hogy ki kit fog! :lol:

Ma 11.30 környékén végre megtudom mizujs van Bogyesszal!

dita75
 
 


Sziasztok!
Mi nemsokára indulunk a szülőkhöz, vmikor szombat este jövünk.

Dita!

Hajrá Bogyóka nézés. Sírni ő is sírt, bár nem sokat.

Szép napokat!
20150601134430
 
 


Viki jó szülőzést! :lol:
Vendég
 


SZiasztok,

2 nap után most engedett be először a babanet... :?

Viki mami,

gratulálok a fogacskához, és mindez nyűgösség nélkül, Lackó fickó nagyon ügyes :lol:

Boni mami,

Danika most olyan éjszakánként mint ahogy Zsigit leírtad. SOkszor végigalussza, néha pedig egyszer felkel szopizni. Mostmár jobban tolerálom az éjszakai ébredést, kezdetben nagyon kikészültem tőle, hiába, nem voltam hozzászokva az éjszakázáshoz.

Zsuzska,

fotó?

Danika meg van fázva, nagyon folyik az orra, köhög és hőemelkedése van. Tegnap voltunk a ligába, ott megvizsgálta a doki de nem talált semmit, nem is találhatott, mert mára jött rajta ki. Úgyhogy elmegyünk a dokihoz, mert így nem maradhat a 3 napos ünnepben szegénykém. Vettünk porszívós orrszívot, azzal szépen ki lehet tisztítani, de újra megtelik sajnos.
Ja, és tegnap mérlegelték a kis drágát és 2,5 hónaposan 6,25 kg. :lol: Most 2 hét alatt 500 grammot hízott, ami így sem kevés, de még mindig jobb mint a múltkori 6 nap alatt 500g :shock: :shock: :shock:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


És amilyen szerencsés a pici babám, ma nincs a dokink, úgyhogy helyetteshez kell menni.
Ez volt amikor szültem a nőgyógyim nem volt őgyhogy helyettesnél szültem Danikát. AZtán acsecsemős főorvosnő sem volt (mert a dokim felesége), így helyettes foglalkozott vele a kórházi idő alatt, és most a gyerekorvos sincs, úgyhogy helyetteshez megyünk...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


VIKI
Érezzétek jól magatokat!

MONIC
A telefonban a súlyról nem is számoltál be!
Szép méretek! :lol: Kis haspók! 8)

Olyan régen tettél te is képet, nem fair hogy Suskától meg számonkéred! :wink: :lol:

Képet, képet!!!!!!

Én nem tudok képet feltenni mert nem kaptam! :cry: :cry: :cry:
Sőt alig láttam vmit, olyan messze volt a tévé a falon, persze szemüveg itthon az ágy mellett. De viszont hallhattam a szívhangját és minden oké Bogyival, korának megfelelő méretekkel rendelkezik! 8) 8) 8)

mához két hétre 12. uhu!!!!
Addig meg kell csináltatni a labort, belgyógyászat meg ilyesmi!

Hát fellélegeztem, nagyon hosszú volt ez az egy hónap! Tiszta para voltam!

dita75
 
 


Jut eszembe dokkertől elfelejtettem megkérdezni hogy szabad-e már kekszelni! :oops: :oops: :oops: A BMC-s dokim április 1-én mondta hogy 3-4 hétig azért még mellőzzük. Az letelt, csak gondoltam megvárom míg ez a doki is megnézi mizu van Bogyival!

Akkor már lehet nem? hisz mindent rendben talált. Azért február már ku..a rég volt! :roll: :roll: :roll: És ha lehet akkor milyen rendszerességgel lehet, gondolom nem naponta, vagy az már lényegtelen? Most ezt úgy kérdeztem mintha régebben is naponta lett volna vmi. :oops: :lol: De hát ki tudja? Lehet párom most be akarja hozni a három hónapot egy hét alatt! :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Viki!

Nagy gratula Lackónak a fognövesztéshez! Kívánom neki, hogy a többit is ilyen simán nyomja ki a drága :)

Boni!

Az én Dóri királylányom is pont így aludt, mikor kicsi volt. Két hónapos korától 4 hós koráig aludt éjjel 12 órákat egy nyikk nélkül, aztán nálunk a fogzás megkezdődésével, 4 hósan "romlott" el. Az összes foga akkora csinnadrattával jött, hogy ihajj... Most is kelünk ám még mi is éjjel, bár már csak 1-szer, 4-kor, vagy 5-kor. Szóval veled érzek kelés-ügyileg :wink:

Monic!

Danikának gyors gyógyulást kívánok! Hogy viseli az orrszívást?

Dita!

Szuper, hogy minden rendben a babókával :) A nagy kő legurulását még itt nálunk is hallani lehetett :)
Szerintem paplan alá nézés mehet, végül is nincs semmi panaszod, úgyhogy egészségetekre 8) Nekünk a terhesség 12. hetétől a szülés utáni 6 hétig nem lehetett, na, azt gondold el, milyen hosszú volt :twisted: Már féltem, hogy beszövi a pók...

Nálunk minden rendben, törpék nőnek, mint a gomba. Újabban megint megy a napközbeni egyszerre alvás (na ezt gyorsan lekopogom kopp-kopp-kopp), olyan jó ez a kis semmittevés ilyenkor :) nagyokat nevetnek, sokat beszélgetnek. Esztikém mindig azt mondogatja, hogy heggeee. Mondtam neki, hogy még azt kéne megtanulnia, hogy dűseszter, és akkor ki tudná mondani a kis nevét :twisted: :twisted: :twisted:
Nekem az is nagyon furcsa a Dóri után, hogy ők eljátszanak magukban. Ha tele a poci, és üres a pelenka, akkor még a játékaikkal is elbeszélgetnek, sikongatnak nekik, öklöt rágnak, nyálat fújnak, szóval csomó izgalmas dolgot csinálnak. Azt is imádják, ha mondókázok, vagy énekelek nekik, és közben ütemre rázok egy csörgőt :) Viszont ha a Dóri közben megjelenik, akkor mehetek én a búsba a verseimmel meg csörgőimmel, mert akkor a nagytesóé az összes figyelem.Olyan cukik, és imádom az egész kupac gyerekemet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Nagyon jó gyerekeid vannak!
Édesek lehetnek az ikrek ahogy dumálgatnak! Tök jó hogy így elvannak!
Ovifronton van vmi újság?

Hát az tényleg elég hosszú :? :? :? akkor volt mit bepótolni! :wink: :P
A legapróbb betűdet még nagyítóval sem látom! :lol: :lol: :lol:

dűseszter .... ezen egy pillanatig elgondolkoztam! :oops: :lol: de aztán rájöttem! :wink: 8)

dita75
 
 


Ovifronton még csak a várakozás van, valamikor május folyamán levélben értesítenek majd. Én meg majd jól fellebbezek, szóval jól el fogunk levelezgetni. Még a férjem munkahelyéhez közeli ovit is megpróbáljuk, hátha.
Apró betű ellen: control és+ gomb, eredeti méret visszaállításához control és - :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi :lol: de azé nem szőtte ugyé? :wink:

no persze jó hogy azt nem várod tőle hogy azt mondja csúszóleértékelés

nekünk se lehetett majdnem végig :roll:

Ditus éljen éljen miss vagy mr bogyó :wink: továbbra is drukkolok hogy ne legyen kukacos, kivéve ha fiú :lol:
Vendég
 


Dita,
legalább ide leírtad mi van Bogyókával. Örülök, hogy minden ok.
Kex. Nekünk milyen rég volt már november :oops: És milyen soká lesz szeptember :oops:
Nekem Lilivel rossz helyen tapadt a méhlepény, és nem lehetett kockáztatni, most meg már nem mertünk, pedig jó helyen tapad most. Az augusztusi topicban egy lány járt úgy az előző terhességével, hogy rossz helyen tapadt, szexeltek, és levált 19. héten.
Most még nem lehet gond, mert nincs még teljesen kialakulva a méhlepény, de a 12. heti UH-n kérdezz rá, hogy hol tapad. Ha jó helyen, akkor szerintem nyugodtan mehet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Viki,
ha visszajössz írd meg légyszi, hogy hogy csináltál képet az excelből. Olyan szépen megcsináltam a táblát, frissítettem, meg minden, de így nem tudom feltenni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BONI, LINA
Ti sem voltatok/vagytok együtt? Ezt nem is tudtam! :roll:
Hát én lehet hogy meghülyülnék egy idő után ha nem lehetne, de végülis mindent Bogyiért! :wink: :lol:

MONIC
Mi volt a dokkernél? Danika remélem meggyógyul hamar!

dita75
 
 


Dita,
Lilinél még olyan 4 hónaposan próbálkoztunk, de annyira féltettük mindketten, hogy semmi értelme nem volt. Aztán Lili születése után is eltelt vagy 4 hónap, mire a régi volt.
Most meg annyit küzdöttünk ezért a kis törpéért, hogy nem akartunk/akarunk kockáztatni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Jól bírjátok! :roll: :roll: :roll:
Most egy kissé elbizonytalanodtam! :?

dita75
 
 


Dita,
miattunk ne bizonytalanodj el, ez a mi döntésünk. Nem mondom, hogy nem hiányzik néha, de azt tudom, hogy piszok lelkiismeretfurdalásom lenne, meg paráznék rendesen. ....[size=12]A páromnak meg előttem jó sokáig nem volt barátnője (12 év), ha azt kibírta[/size]

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, nálunk is szünet volt. Szeptembertől egészen áprilisig. Gratula Bogyóhoz, drukkoltam, csatolom minnyá a képeket Olcsiról.

Kép
pgsuska
 
 


CSajok csatolok pár képet, Moncsi felrakom a kempingszéket :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
[img]
Kép Kép Kép http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.0178.jpg[/img]

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

SUSKA
Hát megzabálom a kisfiadat, állati cukker! Az a vigyor! Imádom!
Nagyon aranyos! Ahol ketten vagytok nagyon látszik hogy ez földöntúli szerelem! :wink: :lol:

Hát nem is tudom, 8 hónap??? Mi most 2,5 körül járunk, de már néha tiszta hisztizsák vagyok! :oops: :lol:

Amúgy én eddig azt hittem hogy a női orgazmus (tehát a méh összehúzódása) ami árt a picinek, akkor ezek szerint nem is az hanem maga az aktus?
Akkor ha ez így van legalább pettingelhetünk! :lol: :lol: Azok a régi szép idők, legfeljebb újra tinédzserek lehetünk apával egy pár hónapig! :lol: 8)

Képzeljétek a kölök tudja hogy ki lesz pakolva a szobája, nem gondoltam hogy az apja ilyen korán elmondta neki. Nem is hisztizett miatta pedig még a fasza új ágyát meg sem mutattam. Sztem azt hiszi a bútorai beférnek majd a lukba,

dita75
 
 


Tudtam hogy vmit akartam még:
Eszembe jutott! :lol: :lol: :lol:

Drága Suskám!

Isten éltessen sokáig, és legyél mindig nagyon boldog! Sokszor puszil barátnéd most csak innen az éterből, de júniusban majd bepótoljuk! 8)

Kép

dita75
 
 


kinnt voltunk a Városligetben Majálison



na jó vágjunk bele Kép
nem is olyan rossz a fúben menniKép
sőőőt Kép :lol:
Vendég
 


Suska boldogságosat!!!!
Vendég
 


Sziasztok csajszikák!

Suska, istenke éltessen sokáig!

Kép

Boni!

Jaj de édes Zsigi a fűben :) Egyébként is valahogy odavagyok a mászós babákért, enyim csajszi alig mászott :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


No közben etettem

Suska Oli nagyon kis huncut
:lol:

Évi

egy csomóan odajöttek főleg amikor elkezdett énekelni a Heilig Gábor a nejével ő meg elkezdett rugózva tánci táncizni :lol:
Vendég
 


Boni,
fűben mászós képről eszembe jutott, hogy az én lányom nem volt hajlandó rálépni, hozzáérni, semmit a fűhöz. Oda akart menni a kutyához, de le kellett volna lépni a plédről, már vissza is fordult.

Zsuzska,
sok boldog szülinapot!

Évi,
még most tanítsd meg mászni a lányodat, nehogy később a suliban lássa kárát, hogy nem mászott.

Mi anyóséknál voltunk ma, és kimentünk a férjem tesójáéknak a telkére horgászni Gyomaendrődre. Lili karácsonyra horgászbotot kért, most próbálta ki először. Rám meg rámpofátlankodott egy kullancs, de megszívta, mert hamarabb észrevettem, minthogy elhelyezkedett volna, és csúnya véget ért szegény.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Drága csajok, köszönöm a köszöntést, megvénültem basszuskulcsos :oops: :wink:


Moncsi, gondoltam ma rád, remélem Danci jobban van, drukkolok!

Csajok ma mértem Olcsit, kereken hét kg a drága. Eszik mint a gép :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
dehogy vénültél meg, Oli mellett most fogsz folyamatosan fiatalodni, csak ő fog "öregedni". :lol:
7 kiló, jesszusom. Lehet, hogy Levi mellett nekem is hozzá kell majd szoknom a nagyobb méretekhez?
Lili mondjuk nem született kicsinek 3950 volt, de 7 kiló az kb 8 hónaposan volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Pálinkás jóreggelt :)

Linácska, tudott mászni a Dóri, csak nem mászott sokáig, mert utána nagyon hamar megtanult járni. Szóval nem maradt ki a mászás sem.

Suska, nem semmi méretei vannak Olinak. Az én drága fiam se kicsi, legalábbis a tesóihoz képest nagy, de ezeken a méreteken én is elcsodálkozok :) Kis pofis édibogár :)

Boni, de kis drága lehetett a táncizó Zsigi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

SUSKA
7 kiló a kis drága, jajj de belecsípnék a kis husimusijába! :lol: :lol: :lol:

BONI
Nagyon édi Zsigi a fűben, mint egy kis nyuszi. :lol:
A táncitánciról kár hogy nem készült video.

LINACSKA
Úgy kellett annak a kullancsnak minek szekál egy kismamit?
Ügyes voltál. Meddig van ez a kullancsveszély? Én úgy félek tőlük!

dita75
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

nagyon-nagoyn sok boldog születésnapot kívánok! Dehogy vagy te öreg, szeretnék én olyan jól kinézni mint te a képen! :wink:
Most éppen mosott kaki vagyok, mert ez volt a második éjszaka, hogy Danikával hajnal ötig fent voltam. Egyfolytában szívni kellett az orrát, 2 dl takony biztos, hogy kijött belőle :shock: De legalább már nem lázas.
A köhögés is javul, szakadozik fel, szerintem túl vagyunk a nehezén.


Évi,

Danika jól viseli az orrszívást, mosolyog akkor is amikor Sterimarral befújom előtte és az orrszívás után is tiszta vigyor. Mondjuk ehhez kellett az is, hogy a párom vett 5 m benzincsövet, arra rászerelte az orrszívót, így a porszívó a másik szobában van, Danika nem hallja a zúgását, így nincs is min megijednie.
Ő amúgy azt is jól tűri ha piszkálom az orrát.

Boni mami,

Zsiginek nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok élete első neve napján!


Rengeteg kép van Danikáról, de a laptopon én pedig most a nagy gépnél ülök, Danika a mellkasomon alszik a kendőben. Ha meggyógyult kaptok rengeteg fotót :wink:[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


BONI
Zsiginek boldog névnapot kívánok! Kép

MONIC
Szegénykém! Még az a jó hogy Danika legalább jól viseli a betegséget!
Örülök hogy azért már enyhült, mielőbbi gyógyulást a kis betegnek! :D

Képzeljétek le van értékelve 10 ezerrel a kölök ágya ami az új szobájába fog kerülni. Mutattam neki hogy milyen és tök be van zsongva. Azt mondta hogy kár hogy még fél év mire alhat benne. Mondtam neki hogy Bogyi mire megszületik addigra lesz kész a szobája de így hogy előbb meg lesz az ágy lehet hogy előbb kell szobát elkeríteni. A párom nem akarja leválasztani az előteret, pedig nem is használjuk csak tárolásra. Ott van most a kerti bútor meg a csocsóasztal. Azt mondta beteszi oda a gyerek bútorait és kész. Gondoltam hogy a gyereknek sem fog tetszeni hogy totál szabadon lesz, és a fürdőbe is rajta keresztül jutunk ki. Azt mondja nem lehet megoldani (persze mert nem akarja).
Nagyon is meglehet, és majd megkérem a haveromat hogy csinálja meg. Az álmennyezeteket is ő csinálta nálunk ügyes gipszkartonos, csak kicsit sokáig tart nála mert imád beszélgetni. :roll: Ez legyen a legkevesebb! :lol:

dita75
 
 


Ditus jaj de jó hogy fiad pozitívan áll hozzá! :wink: :lol: párodnak meg toll fülibe végre egyetértés lenne oszt most ő gondolkodik másképp

:roll: :twisted:
Vendég
 


Boni,
sok boldog névnapot kívánunk Zsiginek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


VIKI
Mejöttetek már a szülőzésből? Jól éreztétek magatokat!

CZINKI
Merre tegeregsz???

BONI
Hülllllle ez az embör de úgyis az lészen majd amit Ditus akar, elvégre ez az én házam! Jancsika barátom majd szépen nekiesik aztán lesz ott szoba.
Nem lehet majd benne táncolni de a kölök úgyis vagy alszik vagy gépezik benne arra meg lesz hely. Mást ő már nem csinál a szobában nem pakol ki a földre mint a kisbabák. Mondtam neki hogy kap a számítógépéhez szülinapjára tv-tuner kártyát is -annak is örült - így megmarad a tévéje és a házimozija Bogyinak. Elég nagy monitora van azon nézheti majd a tévét, fel is veheti vele a műsorokat. Amúgy nem egy nagy tévénéző egy mesét sem tud végignézni már évek óta.
Inkább gépezni szokott, neten meg ellógna 24 órát is ha engedném!
Végülis az egész szobája megmarad úgy ahogy van, csak máshogy rendezem a bútorokat hogy beférjen a kiságy meg egy pelusozó!

dita75
 
 


Moncsi mekkora ész a párod! :shock: :lol: hmmm asszem én is elzavarom a kútra a párom

Ditus :lol: tuti jó lesz! :wink:

Lina köszi :lol:
Vendég
 


Moncsi, köszi köszöntést, remélem hogy Danika már jól van. Én is megijedtem ma azt hittem Olcsi és belázasodik mert nagyon meleg volt a feje. De hála Istennek nem. Egésznap hőmérőztem mert tegnap majálison voltunk és ott berottyantott annyira hogy lekellett fullra vetköztetni és azt hittem talán megfázott, de eddig úgy néz ki hogy nem. JObbulást Dancinak!


Boni, nagyon helyesek a majálisos képek, :wink:

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: